Oma v. D. reisde op één dag per NZH naar haar kleindochter in Leiden, haar zoon in Lisse en een vriendin in IJmuiden. En onderweg zat ze rustig aan haar breiwerkje. Wees slim, doe als Oma. Bus ook met de NZH. Dat gaat vlot, veilig en gemakkelijk. --n G SfettSsSSS»" Ik I I I I I I I B I Hd I I I I I I I I 1 I I H J ONDERHOUDSMONTEUR PERSONEEL Grote inboedel veiling Wees slim. Bus met de NZH. n.v. I haarlemse diqpdruldndustri© ALLROUND MACHINEMONTEUR N.V. OVERSLAGBEDRIJF „DE IJBUNKER" 22 Notarishuis te Haarlem Adverteert in dit blad r I AUTOBEDRIJF LEO K0RS fj^remr^n^ru^iNSim TELEFONISTE 4 ZATERDAG 17 OKTOBER 1970 Neem nou's Oma v. D. Die reist op één dag Jan en alleman af. Haar kinderen vragen wel eens: „Moeder, word je nou niet moe van dat heen en weer gerèn?". „Welnee, kind", zegt ze dan. „In de bus word ik niet moe. Ik zit er rustig, voorin, bij de chauf feur. Met m'n breiwerkje. Soms vergeet ik we! eens uit te stappen. En dan zegt die chauffeur: „Mevrouw, moest u er hier niet uit?". Aardig, hè?". Ja, ja, die Oma. Laat die maar schuiven. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. 4,25 (t/m 18 jr.) 2,50 Streektarieven ,e\ va" öec «eW®T- ^e°\Sasc^ ÓÓK Directeur F. G. de Weers, Bilderdijkstraat la (zijstr. van de Zijlweg) Telefoon 023-316486 van meer dan 2000 nummers, op 20, 21, 22, 23 en 24 oktober a.s Zoals bekend één van de schaarse veilingen, waarbij het geveilde uit echte, vrije inboe dels bestaat. Inbreng door handelaren be draagt minder dan 1%! In veiling komen o.a mahonie en andere meubelen, w.o. fraai Louis XVI kabinet modeljacht, tafels, bankstellen, chiffon nières, etc. Porselein en aardewerk, zowel Chinees en Delfts an tiek als andere soor ten. Veel kristal w.o. kapitale fruitschaal als pièce de milieu met le gehalte zilveren mon turen, welke geschon ken werd aan de Gou verneur van Curagao bij diens afscheid in 1882. Koper, tin, Asia tics en andere etno logische stukken. Schilderijen, gravures en boeken. Veel snuis terijen, postzegels, an sichtkaarten. Gouden en zjlveren sieraden, bestek, etc. Grote col lectie huishoudelijke voorwerpen. Textiel w.o. de voorraad nieu we costuums van een door overlijden geli quideerde confectie zaak. Volkswagen vrachtauto met keu ringsrapport. Kqkdagcn: a.s. zaterdag 17 en maandag 19 oktober 1970 vóór de veiling, telkens van 10 tot 16 uur. Catalogus tijdens de kijkdagen verkrijg baar. Behalve vlot, veilig en gemakkelijk is de NZH. bus óók voordelig. En bekijk zelf maar eens hoe voordelig dat voor kan zijn. Stadstarieven Haarlem en Leiden Abonnementen alle stadslijnen (persoonlijk) ƒ21,— 6 rittenkaart 2,50 12 rittenkaart (14 dagen geldig) 12 rittenkaart jeugd Abonnementen 25% korting op streek- lijnen ten opzichte van enkele reis 12 rittenkaart 20% korting op streek- lijnen ten opzichte van enkele reis 12 rittenkaart Jeugd (t/m 18 jr.) 60% korting opstreek- lijnen ten opzichte van enkele reis Dagabonnement (onbeperkt reizen op alle lijnen) 5,- Wilt u meer weten? Alle inlichtingen kunt u krijgen bij de NZH., per telefoon, per briefkaart of - als u de tijd hebt - kunt u persoonlijk even langskomen. Leidsevaart 396, Haarlem. ££.'-■ g Hanomag dealer, tel. 280999 biedt aan 1 Hanomag F 20 diesel gesloten 1969 1 Hanomag F 20 benzine gesloten hoog dak '68 Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petro chemische industrieën; uitvoering van land- en zeeboringen; exploita tie van olie- en gasbronnen. Dochteronderneming van Fluor Corporation Los Angeles, V.S. kontakten leggen met relaties uit alle delen van de wereld het binnenkomend gesprek kor- rekt en vriendelijk doorverbinden mijnheer Jansen of mr. Johnson omroepen als hij niet op zijn plaats zit. Wij hechten veel belang aan de korrekte eerste indruk die de maakt. Wij vragen hiervoor een medewerkster vanaf 18 jaar die begrijpt dat zij steeds dat beetje zorg meer moet geven dat haar een goede gastvrouw van de onder neming maakt. Ulo-opleiding en enkele iaren er varing heeft zij nodig. Er wacht haar naast een goede salariëring ook een 13e maand en winstdeling. Sollicitaties te richten aan de afdeling Perso neelszaken, Schipholweg, Haarlem Tel. (023)- 3190 00. IrVMMIIIIilKMIIIfWWIfiAIMIHIIIWJWMIIMIAAJWWML1 PIB COPENHAGEN De N.V. Haarlemse Diepdrukindustrie enige miljoenen tijdschriften. vervaardigt wekelijks Om deze produktie mogelijk te maken is in ons nieuwe bedrijf de modernste apparatuur opgesteld, zoals grote diepdrukpersen, brocheer- en bandeermachines, galvanische baden, luchtbehan- delingsapparatuur, compressoren, vacuüminstallaties, waterbe handelingsinstallaties etc. Onze technische dienst, bestaande uit bekwame vaklieden, on derhoudt dit machinepark, voorkomt en verhelpt storingen en verricht de nodige reparaties. Interessant werk dus voor mensen met een grote vakbekwaamheid en verantwoordelijkheidsgevoel. Ter versterking van dit team zoeken wij een die in het bezit is van het diploma L.T.S. en Bemetel en-enige jaren ervaring heeft als onderhoudsmonteur. Sollicitaties schritelijk of mondeling (na telefonische afspraak) bij de afdeling Personeelszaken, Nassaulaan 51, Haarlem, telef. 023 - 31 91 53, toestel 336. vraagt: Westerduinweg 6, IJmuiden telefoon 02550 -1 01 41 voor het onderhoud van shovels, heftrucks, kraan, transportbanden enz. voor afwisselende werkzaamheden in stuwadoorsaf deling, zoals behandeling van gepalletiseerde goede ren, materialen t.b.v. olieboringen, buiklading enz. Mogelijkheid tot opleiding voor bediening van shovel en heftruck aanwezig. W ij bieden: goed salaris gunstige arbeidsvoorwaarden winstdelings- en pensioenregeling prettige werkkring f. J

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 22