HUISMEESTER IMBEMA - HOLLAND N.V. SECRETARESSE TECHNISCH COMMERCIËLE MEDEWERKER U nautamix; mm* Boon Marketing Reclame N.V. Boon Marketing Reclame N.V. mCRCK SH8RP DOHmO salarisadministrafeur DI6RCK 8H8RP C DOHIDG MM enkele medewerkers üi iPii i ZATERDAG 17 OKTOBER 1970 vraagt per 1 november a.s. extern in bezit van rijbewijs De gedachten gaan uit naar een serieuze, betrouwbare man, niet jonger dan 30 jaar, die in staat is zelfstandig en accuraat zorg te dragen voor een goede gang van zaken voor wat betreft het huishoudelijk gedeelte van ons bureau. Wij denken in dit verband aan de zorg voor de centrale olieverwarming, de koffie en de thee, boodschappen rijden, het doen van huishoudelijke aankopen, het dagelijks vervoer van enkele mensen naar en van het station Haarlem met onze eigen auto, het verrichten van kleinere reparaties in huis, een „likje" verf hier of een beetje .bijtippen" daar, auto wassen, ervoor zorgen, dat de schoorsteenveger tijdig wordt gewaarschuwd en de radiatoren bijtijds ontlucht, kortom dat er een man in ons kantoor aanwezig is, met een open oog voor al hetgeen nodig en nuttig is om een kantoorhuishouden vlot te doen verlopen. Zijn werktijd is van 's morgens 8 tot 12.30 uur en daarna van half 3 tot 18.00 uur, behalve op zaterdag, want dan heeft hij vrij. Verder geniet ook onze nieuwe huismeester jaarlijks een aaneengesloten vakantie van 3 weken plus (extra) 4 snipperdagen, terwijl ook zijn loon niet karig zal zijn. U mag wat ons betreft ook mondeling solliciteren, maar in dat geval wel graag na een telefonische afspraak met de heer Steenbergen (023 - 248161, toestel 05). Adres: Landgoed Koningshof, Duinlustweg 36, Overveen (dezelfde weg waaraan 1 kilometer verder ook Kraantje Lek is gelegen). Chemisch-Farmaceutische Industrie Chemisch-Farmaceutische Industrie PROVINCIAAI ZIEKENHUIS SANTPOORT ENIGE VERPLEEGSTERS VERPLEGERS EN Vrij reizen naar ouderlijk huis. m Verpleegkundigen Is Uw opleiding all-round Komt Uw beeld van de psychia trische verpleging overeen met de realiteit? Voelt U het in Uw dagelijks werk als een gemis dat U de opleiding voor psychiatrisch verpleegkundige niet hebt gevolgd Zijn dit nog vragen voor U bmr Voor onze Raffinaderij in het Westelijk Haven gebied van Amsterdam zoeken wij op korte termijn met ruime ervaring. Zij zullen laswerk verrichten aan pijpleidingen, hogedrukvaten en andere constructies van ver schillende metaalsoorten, waaronder chroom- molybdeen en roestvrij staal. Grote nauwkeurigheid is hierbij een vereiste (Röntgen-controle), evenals het kunnen lezen van werktekeningen. Een NIL-vakdiploma strekt tot aanbeveling. Sollicitaties gaarne richten aan onze afd. Per soneelszaken. U kunt ook bellen: toestel 211. Wegens huwelijk en verhuizing van de huidige secretaresse zoekt een internationaal georiënteerd handelskantoor, met dochterondernemin gen in buitenland, voor zijn ALGEMEEN DIRECTEUR een Vereisten: MMS/HBS-A Schoevers' secretaresse-opleiding Min. 3-5 jaar ervaring. Sollicitaties worden ingewacht bij de di rectie, Postbus 160, HAARLEM. Telefoon: 0 23-31 91 60. Onze onderneming is gespecialiseerd in de fabrikage en verkoop van procesapparatuur voor o.a. de chemische- en voedingsmiddelenindustrie. Wij hebben fabrieken te Haarlem en te Assen en beschik ken over een net van vertakkingen over de gehele wereld. Op het hoofdkantoor te Haarlem is een plaats vacant voor een (binnendienst) Zijn taak zal bestaan uit het behandelen van aanvragen en opdrachten. Daartoe onderhoudt hij contact met cliënten om in overleg met hen de juiste keuze te maken uit de vele technische mogelijkheden. Daarna beoordeelt hij op welke wijze de gekozen apparatuur aan de eisen van de cliënt kan worden aangepast. Gezien de procestechnische aspecten die aan deze taak verbonden zijn is een opleiding en/of ervaring in de richting van chemische techniek (eventueel ook werktuigbouw) noodzakelijk. Verder is, met het oog op de vele internationale contacten, een redelijke talenkennis (lees- en spreekvaardigheid) zeer gewenst. Leeftijd tot 30 jaar. Wij bieden een goed inkomen, goede secundaire voor zieningen en een prettig werkklimaat in een klein team, dat u gaarne als collega zal verwelkomen. Schriftelijke of telefonische sollicitaties gaarne aan onze afdeling personeelszaken (t.a.v. de heer Hemmes). NAUTAMIX N.V. - NIJVERHEIDS WEG 23 - HAARLEM TEL. 0 23 - 31 90 73 Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co., Inc. Rahway, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. Op onze salarisadministratie, waar verwerking van onze salarisgegevens plaatsvindt via een aantal computerpro gramma's, zoeken wij voor de verzorging van de maande lijkse invoergegevens een Tot aanbeveling strekt: middelbare opleiding kennis van fiskale en sociale wetgeving bekendheid met informatieverwerking door middel van ponskaarten. De geschikte kandidaat met ervaring op bovengenoemd gebied kunnen wij een aanvangssalaris van =fc 1.250,— in het vooruitzicht stellen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van de nodige relevante gegevens gelieve u te richten aan onze afdeling personeelszaken. Postbus 581 - Haarlem Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co., Inc. Rahway, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. vraagt voor uitbreiding van haar mengfabriek: die met de bediening van de menginstallaties voor dier geneesmiddelen zullen worden belast. Leeftijd 23-45 jaar. De werkzaamheden worden verricht in een 3-ploegen- stelsel. Persoonlijk aanmelden na telefonische afspraak, telefoon 023 - 319330, toestel 123. geen ineen warenhuis ...ik niet! „Ik kijk wel uit. Ik wens niet geholpen te worden door het eerste het beste vet opstertje, dat vandaag toevallig bont moet verkopen, morgen parfum doet en gisteren nog achter de kaas stond. Iemand die bont verkoopt, moet er ook terdege verstand van hebben. Die moet er mij alles over kunnen ver tellen. Eerlijk en volkomen objectief. Die moet erachter kunnen staan. Helemaal. Die moet me echt kunnen adviseren, 'als specialiste. En dus niet als iemand die me maar wat op de mouw staat te spelden. En dat gebeurt gauw, want uiteindelijk heb ik er geen verstand van. Daarom neem ik het zekere voor het onzekere en ga regelrecht naar een bont-speciaalzaak. Dan weet ik gegarandeerd zeker dat ik geen centje pijn heb van mijn dure geld. Doe verstandig en neem een goede raad van mij aan ga naar Vos voor uw bont. Dat is een hele zorg minder. Vos heeft 'n speciaal boekje „De bekoring van bont", waarin alles staat wat u weten moet over bont voordat u 'n bontjas gaat kopen. Een telefoontje en u krijgt het gratis." Vos voor uw bont. Utrechtsestraat 22 (bij de Herengracht), tel. (020) 235624, Amsterdam. Al ruim 40 jaar. met diploma A ter opleiding voor het Staats- diploma B. De opleiding begint met een 14-daagse blokcursus. uitsluitend voor leerlingen met diploma A Tijdens deze speciale blokcursus worden de psychiatrische vakken van het eerste studiejaar gedoceerd o.a. psychiatrie, psychologie, psychiatrische verpleeg kunde. activerende therapie en creatief werk. Hierna wordt men opgenomen in het tweede studiejaar. Salaris bij volledige wisselende afdelingsdienst f 583,53 per maand netto boven voeding, in woning enz. Voor hen die reeds hoger gesalarieerd worden in de schaal van verplegende wordt het laatstgenoten salaris als grondslag voor de nieuwe inpassing aangehouden. U kunt desgewenst telefonisch, onder nummer 023 - 379900, toestel 120 een afspraak maken voor een vrijblijvend informatief gesprek. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direc teur-Geneesheer. V-V Informeert U dan vrijblijvend om inlichtingen bij het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort waar direkt kunnen worden geplaatst:

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 24