GRAND GALA DU DISQUE CLASSIQUE WERD FEESTELIJKE GEBEURTENIS Concertgebouworkest met twee bekroonde solisten A m 24 Klassieke Edisons uitgereikt Veel te genieten in „Getemde Feeks" Sport RTV i Roemeense dansers in Griekenland ondergedoken Schrijfster stelt zich kandidaat Kort geding over schoolboek Utrecht start met nieuw systeem van artsenscholing President Tito in interview T.V. vanavond Liesbeth List en Ramses Shaffy samen in show TV zondag Nieuwe muzikale quiz van NCRV TV zaterdag TV zondag Radio zondag TV maandag Radio maandag ZATERDAG 17 OKTOBER 1970 AMSTERDAM. In het rijkelijk met bloemen versierde Concertge bouw was gisteravond het tiende Grand Gala du Disque Classique. De Grote Zaal, die in lichte kleuren is op geschilderd, zag er bijzonder feeste lijk uit. De ruimte voor het podium was herschapen in een fraaie plan tentuin en de hele rand van het po dium was versierd met bouquetten van goud-gele chrysanten. Zelfs aan de poten van de televisiestellage wa ren hippe tuiltjes van rode anjers gebonden. Het podium baadde in een zee van licht men had werkelijk niets nagelaten om de zaal een fees telijk aanzien te geven. Bartok op zijn best Innerlijke overtuiging Goede ouverture DUBBELE BODEMS BIJ THEATER Dolle Minacontra Académie Frangaise Plagiaat? De Amerikaanse pianist Stephen Bi shop ,die de oceaan overstak om bij Dame Myra Hess te studeren, debuteerde als solist met het Concertgebouworkest. Hij heeft zijn roem te danken aan zijn optreden tijdens het Edinburgh Festival met het Tweede Pianoconcert van Bartok en gisteravond is overtuigend gebleken, dat hij ondanks zijn jeugd, volkomen ver groeid is met de ideeënwereld van Bela Bartok. Het tweede deel van het piano concert werd door Haitink ingezet met een betoverend pianissimo ik moest denken aan een brede rivier, die in een heldere vorstnacht bevriest. Het uiterst voorzichtige staccato van Stephen Bishop markeerde het kraken van het inktzwar te broze ijs. Met een felle slag op de grote trom werden wij tot de werkelijk heid teruggeroepen. Het derde deel was een wilde, kletterende hagelbui die de aarde veranderde in een ijzige vlakte. Even plotseling als het begin kwam het einde en pas na een stilte van enige se conden ontwaakte het publiek uit een boze droom. Het applaus kwam als een milde mei regen. SALONIKI. Drie leden van het bal let van de Roemeense Staatsopera zijn donderdag niét verschenen op het vlieg veld van de Noordgriekse stad Saloniki, vanwaar de rest van het gezelschap naar Boekarest vertrok. Het Roemeens ballet heeft de afgelopen week een reeks uitvoeringen in Saloniki gegeven. Een van de leden van het koor is al sinds dinsdag onvindbaar. Een bal lerina en een pianist zijn sinds vrijdag verdwenen. Het ballet van de Hongaarse staatsopera heeft de aangekondigde voor stellingen in Saloniki afgelast. Dietrich Fischer Diskau zong de „Lie- der eines fahrenden Gesellen" van Gu- stav Mahler, geladen met de adel van zijn hoogstaande muzikale persoonlijk heid. Er is bij deze zanger geen sprake van technische moeilijkheden. De kracht van zijn innerlijke overtuiging spreekt uit iedere noot die hij zingt het is zang kunst van de allerhoogste orde. Hij werd vijf tot zesmaal teruggeroepen, maar hij was niet tot een toegift te bewegen. Het concert wend besloten met een overdonderende DON JUAN de on overwinnelijke charmeur werd met een weids gebaar voor ons neergezet. Wij werden meegesleept in zijn dolle avonturen en wij moesten zuchten om zijn dwaze ver liefdheid. Het was Strauss op zijn best, gespeeld door het Concertgebouworkest in grootse vorm. De solisten op dit concert waren Ste phen Bishop, die zijn Edison verdiend heeft met zijn solistisch aandeel in de op name van het Tweede Pianoconcert van Bartok, en Dietrich Fischer-Diskau, die zijn onderscheiding te danken heeft aan de opname van 171 liederen van Schubert. Het Concertgebouworkest onder leiding van Bernard Haitink is dit jaar bekroond om zijn opnamen van de Negende Symfo nie van Mahler en de Tweede en de Achtste Symfonie van Bruckner. I Het programma werd geopend met de I Ouverture Benvenuto Cellini van Hector Berlioz, die in dit werk niet de briljante kleurschakeringen bereikte die zo ken-1 merkend zijn voor zijn Symfonie Phan- tastique,. Toch heeft deze ouverture de I opera van dezelfde naam in de loop der jaren uit de vergetelheid gered. Omdat de ouverture telkens weer in de concertza len werd gespeeld, heeft men tien jaar ge- leden de opera ook weer uit de kast ge haald en de opvoeringen werden een groot succes. AMSTERDAM In de Kleine Zaal van het Concertgebouw in Amsterdam zijn vrijdagmorgen voor de tiende achtereen volgende keer de Edisons klassiek uitge reikt. Een jury, bestaande uit de heren C. van Zwol, R. N. Degens, D. S. van der Meer en J. de Kruyff en W. Smets heeft de onderscheiding in de vorm van een beeldje toegekend aan 24 uitvoerenden van de bekroonde platen. Dit jaar zijn dat Bernard Haitink, Elly Ameling, Stephen Bishop, Karl Böhm, Pierre Boulez, Anner Bijlsma, Colin Davis, Jörg Demus, Wilhelm Emann, Karl Faust, Dietrich Fischer Dieskau, Lamberto Gar- delli, Nicolai Gedda, Werner Haas, Niko- laus Harnoncourt, John Kirkpatrick, Ne ville Marriner, Gerald Moore, Itzhak Perl- man, Iwan Petrov, Elisabeth Schwarz kopf, Miroslav Venhoda, Marinus Voor berg en postuum aan George Szell. HAARLEM. Van „De Getemde Feeks" door de toneelgroep Theater valt om ver schillende redenen te genieten. Ten eerste omdat het een plezierige voorstelling is die goed bezet is en goed wordt gespeeld. Ten tweede omdat Hans Croiset door een aar dige vondst het eigenlijke stuk van Shakespeare (een vrij afgezaagde klucht over een kattig meisje dat door een kinkel van een edelman tot enige volgzaamheid wordt gebracht) een extra dimensie heeft gegeven. Ten derde omdat de voorstelling tussen neus en lippen door iets laat zien van waarmee toneelspelers eigenlijk bezig ïjjn. De vondst zat 'm in de bewerking van Shakespeares stuk (ook een bewerking) met een ander spel uit dezelfde tijd. Een dronken ketellapper, die bij Shakespeare alleen maar dient in de proloog, kreeg bij Croiset een heel belangrijke functie. De dronkelap, die zijn roes ligt uit te slapen op de beregende binnenplaats van een kroeg, wordt wijs gemaakt, dat hij een lord is. Een rondreizende troep toneelspe lers, hongerig en arm, zal op verzoek van een échte lord voor de ketellapper een stuk opvoeren: „De Getemde Feeks". Je ziet de spelers in hun grauwe plunje de eerste scènes van dat stuk spelen, terwijl de ke tellapper suffend toekijkt. Op het moment dat hij in slaap valt, veranderen de hon gerige, gore spelers plotseling in schitte rend uitgedoste acteurs, die kleurig en vrolijk het spel van De Getemde Feeks ten einde brengen. De ketellapper treedt af en toe op als commentator en krijgt zelfs een aantal rolletjes te vertolken, opgedragen door de troep toneelspelers. Deze opvatting houdt het spel levendig en interessant. De ketellapper dut rustig in tijdens de saaie delen of zit af en toe gekke dingen te doen, die de aandacht van de feitelijke dialoog afleiden. Dat is niet aardig voor de toneelspelers, maar ze ma ken in ieder geval ons, het publiek, dui delijk dat je een stuk Shakespeare hier en daar best vervelend mag vinden. Sommige opvattingen, die uit de tekst blijken, zijn verouderd. De regisseur heeft daar een aardige oplossing voor gevonden. Voorbeeld: op het eind moet Katherina (de feeks) haar onderdanigheid aan haar man bewijzen. Zij zegt dan een tekst, waar zelfs gematigde Dolle Mina's geen droog Toneelgroep Theater met „De Ge temde Feeks" van W. Shakespeare. Vertaling: Bert Voeten; Regie: Hans Croiset Decor: Hep van Delft; Spelers: o.a.: Hans Tiemeyer, Jules Croiset, Si- grid Koetse; Lex Schoorel, Fenneke F. Andreae, Peter v. d. Linden, Carol Linssen, Jan Apon en vele anderen. Opvoering op 16 oktober in de Haar lemse Stadsschouwburg. (Van onze correspondent) PARIJS De romanschrijfster en journaliste Frangoise Parturier heeft zich gisteren officieel kandidaat gesteld voor een der vijf opengevallen zetels van de Académie Frangaise, die in voltalli ge bezetting uit veertig leden bestaat. Sedert 1892 had geen enkele vrouw haar kandidatuur ooit weer gesteld. Nog nooit heeft een vrouw zitting gehad in dit col lege van Frankrijks officiële onsterfelij- ken dat in 1635 door kardinaal Riche lieu werd opgericht. Niettemin bevatten de statuten geen enkel artikel waardoor een vrouw niet gekozen zou kunnen wor den. Of Frangoise Partutier nu einde lijk een bres zal weten te slaan in het anti-feministische bolwerk dat het illus tere gezelschap sedert ruim drie eeuwen gevormd heeft, waagt ze zelf wel te be twijfelen. „Maar wanneer mijn litteraire baga ge", zo liet ze gisteren bescheiden we ten, „te licht wordt bevonden om voor mij een plaats in te ruimen tussen mijn prominente vakbroeders, dan hoop ik dat mijn moed tenminste de weg voor een andere schrijfster met volwaardiger papieren zal mogen openen". brood van lusten. Croiset laat Sigrid Koetse deze tekst zo zeggen, dat blijkt dat ze er niets van meent en daardoor een veel ge> raffineerdere wraak neemt op haar jecht- genoot dan haar seksegenoten, die ronduit ongehoorzaam zijn. Deze feeks zet haar Petrucchio, de grote feeksentemmer voor Piet Snot. Dat viel duidelijk op Jules Croi set (Petrucchio) zijn gezicht af te lezen, Koetse en Croiset zijn twee uitstekende vakmensen. De twee rollen passen bij hun respectieve types en ze hebben zoveel talent dat ze behalve een knappe ook, wat je noemt, een gave vertolking geven. Maar je krijgt meer te zien dan gave vertolkingen. De regisseur laat zijn Thea ter-acteurs de rol van toneelspelers spe len, die op hun beurt weer een rol in een toneelstuk spelen. Deze formule toont de toeschouwer, dat niet alleen dit specifieke toneelstuk maar ook toneelspelen in het algemeen illusie zijn. En dan gaat het opeens niet meer om vakmensen, die talenten hebben om een il lusie voor een werkelijkheid te laten gaan Nee, het gaat dan om acteurs, grote, kleine, goede, slechte die hun eigen werkelijkheid laten zien. Om die reden heb ik heel erg genoten van iemand als Carol Linssen, een groot acteur die geheel en al misplaatst was in de rol van de halfgare Gremio, maar die duidelijk als misplaatst speler een rol stond te maken. En verder van mensen als Hans Tiemeijer (de ketellap per), Jan Apon en Henk Schaer. Dat zijn de oude rotten in het vak, de ware ko medianten, de spelers van een rondtrek kend troepje, die in hun dagelijkse leven niet anders dan komedianten kunnen zijn, (Over een week is het stuk weer in Haarlem). J. HEIJER Vijf van de Edison-winnaarsv.l.n.r. de zanger Dietrich Fischer Dieskau, de pianist Stephen Bishop, de pianist Gerald Moore, de zangers Elly Amer- ling en de dirigent Bernhard Haitink. ASSEN. De president van de recht-1 bank in Assen, mr. E. J. Anneveld, zal 23 oktober uitspraak doen in een kort geding van prof. dr. A. Heertje tegen auteurs van het boek „Economie voor het voortgezet onderwijs", drs. J. Hollebrand en drs. C. C. Stassen en tegen uitgeverij Bom. Prof. Heertje meent, dat de auteurs pla- I giaat hebben gepleegd uit zijn boek „De kern der economie". Volgens een rapport van prof. dr. J. G. Knol van de VU heb ben de schrijvers zelfs de fouten uit het boek van prof. Heertje overgenomen. De gedaagden hebben eveneens deskundigen rapporten laten maken, die volgens hun raadsman dat van prof. Knol volledig ont zenuwen. UTRECHT Het instituut voor huis- j artsgeneeskunde van de rijksuniversiteit in Utrecht is op het ogenblik bezig met het selecteren van veertig a vijftig huisartsen (uit een „aanbod" van 200) die zullen worden ingeschakeld bij de opleiding van toekomstige collega's. Deze artsen laten in het kader van de nieuwe, specifieke opleiding tot huisarts, zevende jaars studenten een half jaar lang meedraaien in hun praktijk. De Utrechtse universiteit is de eerste in het land die volgens dit systeem gaat werken, dat in 1968 in de wet is vast gelegd. Utrecht betreurt, dat „Den Haag" het honoreringsstelsel nog niet heeft ge regeld. HILVERSUM. De NOS-televisie zal zondagavond in een extra uitzen ding van „Panoramiek" van 22-15 tot 22.45 uur op Nederland 2 een interview uitzenden, dat W. L. Brugsma had met president Tito van Joegoslavië. Het ge sprek werd opgenomen in Tito's paleis in Belgrado in verband met de komst van de Joegoslavische president naar Nederland. ROTTERDAM Voor de radio wor den zondagmiddag om 14.00 uur over Hilversum III weer ooggetuigeversla- gen en nabeschouwingen van enkele voetbalwedstrijden gegeven. Tevens zijn er uitslagen van onder andere hockey-, handbal- en korfbal wedstrij den. Op de televisie zondagavond om 19.30 uur via Nederland 2 beelden van j enkele betaalde voetbalwedstrijden, de j biljartinterland Nederland tegen Bel- gië in Breda, paardenkoersen om de Grote Prijs van Nederland in Gronin gen, de basketbal wedstrijd Flamingo's tegen Punch in Haarlem en tafeltennis wedstrijden om de Europacoup tussen Nederland en Ierland in Dordrecht. Nederland 1. De Evangelische Om roep besteedt haar kinderhalfuurtje aan het verhaal De blindgeborene, dat wordt omlijst door Israëlische muziek en geïllustreerd omdat kinderen in de studio een echte loofhut gaan bouwen. De AVRO gaat verder met Rikkie en Slingertje, de rubriek Techniek van morgen van Cees van Drongelen en Stuif es in van Ria Bremer. Het avondprogramma gaat nadat de Woefs en de Lamaars hun strijdje heb ben gestreden en het nieuws is ver teld van start met de nieuwe Poets, het programma waarin de verborgen camera in actie komt. De rest van de tijd tot de klok van acht wordt gevuld met een aflevering van de Amerikaan se serie De Gouverneur en JJ. Na het journaal is het eerst lachen om de Mounties, voor de tweede maal in dit seizoen in actie. Behalve van de balletmeisjes van Helen le Clercq krijgen ze ook nog assistentie van de popgroep The Tee Set, de cabaretière Ida Bons, de zanger Lon Satton en het populaire zangduo van Nederlandse bodem Sandra en Andres. Een belangwekkende uitzending wordt ongetwijfeld de show van Lies beth List, die als gast haar oude vriend Ramses Shaffy ontvangt. Liesbeth wordt nu geregisseerd door Theo Or deman, die zich niet zo heel erg vaak op het pad van de show begeeft. Lies beth zingt nieuwe en oude liederen van onder meer Hugo Claus, Cees Noo- teboom, Remco Campert, Lennaart Nijgh, Boudewijn de Groot, een van de stukken „Brug over troebel water." Tot slot van de avond een productie in het kader van de serie AVRO's Wee kendfilm. Nederland 2. Na de Woefs en het journaal een programma van de Evan gelische omroep. De bijbelquiz Daad bij het woord wordt gevolgd door boodschappen uit de ruimte, een docu mentaire over de twijfel van mensen die met het modernste aller werken te maken hebben, namelijk het ontdek ken van de ruimte. Na het journaal gaat de KRO ver der met de doktersserie Marcus Wel- by. Brandpunt krijgt een half uur al vorens Wim lbo en Fred Rombouts hun rubriek Cabaretaria voortzetten. De kleinkunstkalender komt deze maal uit Amstelveen en wel uit de molen De Dikkert. Nog een tweede rubriek komt terug. Dat is de serie Tot de dood ons scheidt, die Jaap van der Merwe schrijft naar ideeën van de Engelse auteur Johnny Speight. Vader Herman, moeder Bets en hun kroost gaan de generatiever- schillen weer uitvechten, waarbij soms harde taal wordt gesproken. De hoofd rollen worden weer gespeeld door Hans Tiemeyer, Mieke Verstraete, Trudy Labij, en Wim Zomer. Het KRO programma wordt beslo ten met Zonder ophouden, een korte film in het kader van de Wereldmis siedag 1970. Nederland 1. Het NOS-programma van de zondagmiddag begint met het nieuws, het week journaal en de ver keersinformatie. Daarna een afleve ring van de Engelse serie The Borde rers. Een griezelig verhaal over een heksenjacht. De tweede aflevering van Openbaar Kunstbezit over de expositie Kontras ten gaat vooraf aan Cartier Bresson filmt Californië. De Franse cineast gaat met een verborgen camera op pad en tekent zo een goed portret van de interessante Amerikaanse staat. Tot slot de voetbaluitslagen. Het zondagavondprogramma ver meldt na de Woefs de bijbelvertelling Woord voor Woord en dan van IKOR en Convent van Kerken een uitzending waarin de bekende theoloog Harvey Cox pleit voor nieuwe religieuze bewe ging. De NCRV neemt de dienst over om half acht met een populair weten schappelijke film uit Moskou, getiteld Stappen van het leven. Hierin wordt de vraag gesteld of beweging als ken merk van het leven wel noodzakelijk is voor het voortbestaan. Tien minuten orgelspel door de be kende Franse organiste Marie Claire Alain in de Bavo in Haarlem zorgen ervoor, dat we het wisselpunt bereiken, waarop de nieuwsdienst in actie komt en de sportliefhebbers bereid zijn Ne derland 2 in de steek te laten. Na het journaal voor het eerst de nieuwe quiz van de NCRV, Herkent u deze melodie. Kick Stokhuysen, de bekende en populaire leider van vroe gere NCR V-spelletjes zal deze van oorsprong Duitse quiz in Nederland brengen. De kandidaten moeten vra gen beantwoorden op het gebied van de musical, opera en operette. Mede werkenden zijn Marie Cecile Moer dijk, Henny May, Bert Bijnen. Jacob Roden, Edwin Rutten, het NCRV Mu sical orkest en het Promenadeorkest. De redactie voor deze quiz, die veel eisen zal stellen aan de kandidaten, maar waaraan ook iedere kijker zelf kan deelnemen, bestaat uit deskundi gen als Jurriaan Andriessen, Dick van Bommel, Harry de Groot, David Ko ning en Leo Riemens. Een vol uur is er voor uitgetrokken. Daarna blijft er wat de NCRV betreft alleen nog maar tijd over voor De kleine zielen, derde aflevering. Tot slot van de avond Kin deren schrijven aan God. Dr. Okke Jager gaat in op de brieven, die Ame rikaanse schoolkinderen schreven aan God. Nederland 2. In het NOS-programma om te be ginnen de Woefs en de Lamaars en het journaal en vervolgens de derde aflevering van Fabian van Fallada. Daarna Studio Sport, waarvan de bei de afleveringen worden gescheiden door Panoramiek. Bernard Martens van Vliet en Huub Small snijden hier in de actualiteiten van de dag aan. Bovendien een aflevering van Dubbel dekkers, getiteld Het nichtje van de controleur. Na de tweede aflevering van Studio Sport volgt nog Video. Netty Rosen- feld en Henk Teeuw bekijken de tele visieprogramma's van de laatste veertien dagen en de reacties daarop HILVERSUM I. 7.00 Nws. 711 Het levende woord. 7.16 Badinerie. (7.30 Nws; 7.32 Actua liteiten; 8.00 Nws) 8.25 Overweging. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. (9.00 Gymn. voor de vrouw: 9.35 Waterstan den). 10.00 Mod. muz. 10,15 Het Ned. muziekleven. 11.00 Nws. 11.03 Voor zie ken. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Me- ded. 12.00 Los-Vast. (12.21 Voor boer en tuinder; 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Hier en Nu 14.05 Om en Om. 14.30 Shakespeare- liederen. 15.00 Herv. dienst. 15.30 Zoek licht op Nederland (16.00 Nws). Over- heidsvoorl. 17 20 Surinaamse luchtpost. 17.30 En Bloc, (kroniek met muz. (18.19 Uitz. Binding Rechts; 18.30 Nws E.O. 19.00 Geestelijke muz. 19.20 Re formatie en Reveil, 19.35 Muzikaal in termezzo. 19.45 Geloven vandaag. 20.00 Radio Philharm. Orkest. 21.10 Lichte orkestmuz. 21.40 De Kerk vandaag (doe. 22.00 Koorzang. 22.20 Avondover denking. 22.30 Nws 22.40 Meded. 22.45 Literama. 23.00 Muziek en dienst. 23.30 Text and Sound 1970. 23.55 Nws. HILVERSUM H. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.20 Spitsuur Amsterdam. (7.33 Van de voorpagina.) 7.54 Deze dag 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.22 Spitsuur Am sterdam. 9.10 Stereo: Klass. muz. 10.00 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Re pertorium Ned. Radio Orkesten. 12.00 Maandag. 14.30 Schoolradio. 14.50 We tenschap. 15.20 Eurolight. 16.00 Nws. 16.03 Caribia. 16.30 Mikadoo 17.30 Me ded. 18.00 Nws. 1811 Journaal. 18.30 Operette Lehar. 19.30 Nws. 19.35 Breughel benaderen. 20.05 Komt U maar22.20 Bond zonder Naam. 22.30 Nws. 22.40 Journaal. 22.55 Jazz in Aktie. 23.55 Nws. Nederland I 15.30 E.O.: Kinderprogramma. 16.00 NOS: Journaal. 16.02 AVRO: Kinderprogr. 16.25 Techniek van morgen. 16.45 Stuif-es-in. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: Poets. 19.30 De Gouverneur en J.J. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: De Mountiesshow, 21.15 Liesbeth List Victoria. 21.55 Niet voor de wet (film). 23.10 NOS: Journaal. Nederland II 18.45 18.51 18.55 19.00 19.04 19.27 19.55 20.00 20.15 20.20 21.10 21.40 22.25 22.55 23.05 NOS: De Woefs en de Lamaars. STER: Reclame. Journaal. STER: Reclame. E.O.: Daad bij het Woord. Boodschappen uit de ruimte. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. KRO: Marcus Welby (serie). Brandpunt. Cabaretaria. Tot de dood ons scheidt. Zonder Ophouden. NOS: Journaal. Liesbeth List, die vanavond met onder anderen Ramses Shaffy optreedt in een show. HILVERSUM I 8.00 Nws. 8.10 Het levende woord. 8.15 Badinerie. 9.00 Nws. waterstan den. 9.15 Laudate. 10.00 Eucharistievie ring. 11.00 Nws. 11.02 Promenade-or kest. 11.55 Meded. 12.00 Kerkorgelcon cert. 12.40 Tussenbeide. 13.00 Nws. 13.10 Muzikale lezing. 13.35 Koorzang. 13.55 Litt. progr. 14.15 Ned. orkesten. (Pau ze: Diskussie muziekleven in Neder land). 16.15 Gastcollege N.V. 17.00 Ge- ref. dienst. 18.00 Convent 18.30 Het ge laden schip. 18.58 Wilde ganzen. 19.00 Nws. 19.07 Lezing en oude kerkmuz. 20.00 Kamermuz. 20.35 Samenzang. 21.00 Muziek a Go Go. 22 00 Kruispunt. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 Me ded. 22.42 De zingende kerk. 23.00 Audi 23.55 Nws. HILVERSUM II 8.00 Nws. 8.10 Actualiteiten. 8.18 Voor het platteland. 8.25 Weer of geen weer. 9.00 Sportmeded. 9.45 Humanis tisch Verbond. 10.00 Zint het gezin u? 12.00 Muzikaal onthaal. 13.00 Nws. 13.10 De toestand in de wereld. 13.19 Radio journaal. 13.35 Delta. 14.30 Voor gast arbeiders. 17.00 Dansorkest. 17.50 Nws. 18.05 Meded. 18.10 Langs de lijn. 18.30 Cabaret. 18.50 Journalistenforum. 19.30 Nws. 19.35 Radiophilharm. orkest. 20.00 Leeftijdsgrenzen. 20.30 Verzoekplaten- progr. 22.30 Nws. 22.40 Radiojournaal. 22.55 Voor de nacht uit23.55 Nws. HILVERSUM IH 9.00 Nws. 9.02 Drruit! 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muziek Mozaiek. 12.00 Nws 12.02 Ver- zoekplatenprogr. 13.00 Nws 13.02 Ne- derl. Artiesten Revue. 14.00 Nws. 14.02 Langs de Lijn. (15.00 en 16.00 Nws). 17.00 Nws. 17.02 Journaal. 17.05 Super clean Dreammachine. BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Gevar. progr. 13.00 Nws. weerber. meded SOS-ber. voor schippers. 13.20 Opera- en Belcantocon eert. (14.00 Nws. vanaf 15.00 Veikeers- informatie). 15.00 Do-re-mi-fa-sport. (17.00 en 18.00 Nws) 18.30 R.K.uitz. 19.00 Nws. 19.30 Muz. 22.00 Nws., De Zeven Kunsten. 22.20 Dansmuz. (23.00, Nws.). 23.40 Nws. Nederland I 15.00 NOS: Journaal. 15.02 Weekjournaal. 15.22 Verkeersinformatie. 15.25 De Borderers (serie). 16.15 Openbaar Kunstbezit. 16.30 Filmreportage over Californië. 16.55 Toto-uitslagen. 18.20 TELEAC: Dammen voor beginners - les 5. 18.55 NOS: De Woefs en de Lamaars. 19.00 CVK-IKOR-RKK: Bijbel vertelling voor de kinderen. 19.05 CVK-IKOR: Harvey Cox over vrijheid. 19.30 NCRV: Stappen van het leven. 20.10 Kerkorgelconcert met trompet. 20.20 NOS': Journaal. 20.25 NCRV: Herkent u deze melodie? 21.25 De kleine zielen (feuilleton). 22.20 Kinderen schrijven aan God. 22.50 NOS: Journaal. Nederland II 18.55 NOS: De Woefs en de Lamaars. 19.00 Journaal. 19.05 Fabian van Fallada (feuill.). 19.30 Studio Sport I. 20.20 Panoramiek. 20.45 Dubbeldekkers (serie). 21.10 Studio Sport II. 21.35 Video. 22.25 Journaal. Nederland I 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VARA: Coronation Street (feuill.) 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 Muzikaal show- en balletprogr. 20.50 Achter het Nieuws. 21.15 De Guoddieven (serie). 22.05 Dingen die niet voorbijgaan. 23.05 NOS: Journaal. Nederland n 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Kijken naar kinderen. 19.30 NCRV: De avonturen van Tom Sawyer (serie). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRVMemorandum van een dokter (feuilleton). 21.15 Hier en Nu. 21.40 Een schatje (film). 22.55 Avondsluiting. 23.05 NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9