DE VERSIERDE BEZEMSTEEL PANDA EN DE MEESTER-ONGELUKKER n ARM AN EN ILVA POLLE» PELLI EN PINGO Agenda voor Haarlem en de IJmond lenidile 'hê,m «.h5»'h.kï.n- i sffrsass Gevangen priesters worden goed behandeld Gemeentegarantie gevraagd voor abortuskliniek i Minder buien l WOENSDAG 21 OKTOBER 1970 door Agatha Christie B R A M M E T J E F O K - -0: \v' Haarlem en Omstreken Bollenstreek Velsen-IJ muiden Beverwijk I Aartsbisschop van Brazilië Kerkelijk nieuws F.llre RuTon stofzuiger heeft zijn eigen Bij deze draaitop is dat bijvoorbeeld een automatische snoerot mêÊSêÊk daar bent u blij <wwwwmwvwwvwww«ww«wwvwwvwwwmwi«awwv>«aw««wvv««»««aw>ww«»wwwwwvwY 62) Ze had geen invloedrijke vrienden of relaties in de zakenwereld. Ze voel de zich wel tot Michael aangetrokken, maar ze beschouwde hem vooral als een geschikte huwelijkskandidaat, die haar in staat zou stellen in Engeland te blijven wonen en dat wilde ze vloedrijke vrienden of relaties in de zakenwereld. Ze voelde zich wel tot Michael aangetrokken, maar ze be schouwde hem vooral als een ge schikte huwelijkskandidaat, die haar in staat zou stellen in Engeland te blijven wonen en dat wilde ze graag." „En Rowena Drake?" „Die was verliefd. Haar man was al "vele jaren invalide. Ze was van middelbare leeftijd, maar ze was een hartstochtelijke vrouw en toen verscheen er binnen haar gezichts kring een ongewoon knappe jonge man. Vrouwen werden gemakkelijk verliefd op hem maar hij zocht niet de schoonheid van vrouwen hij zocht uitsluitend de mogelijkheid om uiting te geven aan zijn eigen creatieve drang om schoonheid te scheppen. Daar had hij geld voor nodig veel geld. En wat de liefde betreft hij hield alleen van zich zelf. Hij was Narcissus. Er is een oud Frans liedje dat ik jaren gele den eens heb gehoord" Hij neuriede zachtjes: ,Regarde, Narcisse Regarde dans l'eau Regarde, Narcisse, que tu es beau II n'y a au monde Que la Beauté Et la Jeunesse, Hélas Et la Jeunesse Regarde, Narcisse Regarde dans l'eau „Ik kan het niet geloven ik kan het eenvoudig niet geloven dat ie mand een moord pleegt alleen om een tuin op een Grieks eiland te kun nen aanleggen", zei mevrouw Oli ver ongelovig. „Nee? Kunt u zich niet indenken hoe hij zich dat voorstelde? Kale rotsen misschien, maar zo gevormd dat ze mogelijkheden hadden. Aar de, vrachtboten vol vruchtbare aar de om de schrale rotsen te bedekken en dan planten, zaden, heesters, bomen. Misschien had hij wel eens in de kranten gelezen over een scheepsmagnaat die een tuineiland had geschapen voor de vrouw die hij liefhad. En zo kwam hij op het idee hij zou een tuin scheppen, niet voor een vrouw, maar voor zich zelf." „In mijn ogen is het nog steeds iets krankzinnigs." „Ja. Toch gebeurt zoiets. Ik be twijfel het zelfs of hij zijn eigen mo tieven slecht vond. Hij beschouwde ze alleen als noodzakelijk voor de schepping van nog meer schoonheid. Hij was bezeten van zijn scheppings drang. De schoonheid van de Steen- groevetuin, de schoonheid van andere tuinen die hij had ontworpen en aan gelegd en nu stelde hij zich nog iets veel grootsers voor een heel eiland vol schoonheid. En daar was dan Rowena Drake, die verliefd op hem was. Zij betekende voor hem slechts de bron van het geld dat hem in staat stelde schoonheid te schep pen. Ja, hij was misschien wel krankzinnig. Degene, die de goden willen vernietigen, slaan ze eerst met krankzinnigheid." „Verlangde hij werkelijk zo hevig naar zijn eiland? Zelfs als dat bete kende dat Rowena Drake hem voort- durend om de hals zou hangen? Voortdurend de baas over hem zou spelen?" Er kan weieens een ongeluk ge beuren. Ik denk dat mevrouw Drake -*wrr——--r---Tfrrn777T—l~™l te gelegener tijd wel iets overkomen zou zijn." „Nog een moord?" „Ja. Het was eenvoudig begonnen. Olga moest uit de weg geruimd wor den, omdat zij op de hoogte was van dat codicil en ze diende ook de zon debok te zijn, gebrandmerkt als ie mand die valsheid in geschrifte had gepleegd. Mevrouw Llewellyn-Smy- the had het originele document ver borgen, daarom denk ik dat iemand de jonge Ferrier geld heeft gegeven, om een gelijkluidende vervalsing te vervaardigen. Zo duidelijk vervalst dat het onmiddellijk achterdocht zou wekken. Daarmee bezegelde Ferrier zijn eigen doodvonnis. Ik was er al gauw van overtuigd dat Lesly Fer rier geen verhouding met Olga had gehad. Dat werd me gesuggereerd door Michael Garfield, maar ik denk dat het Michael Garfield was die Lesley geld betaalde. Het was Mi chael Garfield die de gevoelens van dat buitenlandse meisje bespeelde maar haar waarschuwde erover te zwijgen en het niet aan haar werk- geefster te vertellen, en die sprak over een mogelijk huwelijk in de toe komst, maar die haar tegelijkertijd al koelbloedig voorbestemd had het slachtoffer te zijn dat hij en Rowena Drake nodig hadden, als zi] het geld in hun bezit wilden krijgen. Het was niet nodig dat Olga Seml- noff aangeklaagd werd wegens ver valsing of gerechtelijk werd ver volgd. Ze hoefde er alleen maar van verdacht te worden. Zij bleek im mers voordeel te hebben van de ver valsing. Die kon gemakkelijk door haar vervaardigd zijn, er waren be wijzen dat zij inderdaad het hand schrift van haar werkgeefster had nagebootst en als zij plotseling zou verdwijnen, zou men aannemen dat zij zich niet alleen schuldig had ge maakt aan valsheid in geschrifte, maar het ook heel goed mogelijk was dat zij op de een of andere ma nier de hand had gehad in de plot selinge dood van haar werkgeefster. En zo stief Olga Seminoff dan, toen er zich een geschikte gelegen- heid voordeed. Lesley Ferrier vond de dood zogenaamd doordat een ben- de of een jaloerse vrouw hem had neergestoken. Maar het mes dat in de put is gevonden vertoont een ster ke overeenkomst met de steekwon den die hij opliep. Ik wist dat Olga s stoffelijk overschot ergens in deze buurt verborgen moest zijn, maar ik had er geen idee van waar dat kon zijn totdat ik mevrouw Goodbody ont moette en ik zei dat ik me afvroeg waar dat meisje zo spoorloos naar toe was gegaan en ze zei: „Rit, rat, rut, poesje zit in de put". Kort daarna hoorde ik Miranda vragen naar een wensput. Ze drong er bij Michael Garfield op aan dat hij haar er naartoe zou brengen, en dat weigerde hij. Toen was ik er heel zeker van dat het lijk van het meisje in de wensput lag. Ik ont dekte die put in het bos, in het Steengroevebos, op een helling met ver van het villaatje van Michael Garfield en ik bedacht dat Miranda óf de moord zelf kon hebben gezien of er getuige van was geweest dat men zich van het lijk ontdeed. Me vrouw Drake en Michael waren bang dat iemand er getuige van geweest was maar ze hadden er geen idee van wie het was en omdat er niets gebeurde, begonnen ze zich langzamerhand veilig te voelen. Ze maakten hun plannen ze hadden geen haast, maar ze brachten de zaak wel op gang. Zij sprak erover dat ze grond in het buitenland wilde kopen gaf de mensen te verstaan dat zij uit Woodleigh Common weg wilde. (Wordt vervolgd) vriuy/ 8. Jollipop was vast van plan om zijn meester wat meer zelfvertrouwen te geven. Meneer Panda moet voelen dat hij zich nuttig maakt", prevelde hij, terwijl hij naar de zolder toe ging. „Dan zal hij zichzelf weer fier in het oog kunnen zien. 'ik zal iets van mijn waardigheid moeten opofferen, om hem daarbij te helpen". Hij klom op het dak en sloeg een been over de rand van een schoorsteen. „Meneer Panda is een beetje bang voor hoogten vervolgde hij zijn gedachtengang. „Wanneer hij die vrees nu zou overwinnen, zal dat een grote stap m de goede richting zijn". Hij liet zich in de pijp zakken en riep toen luidkeels „Help!" „W-wat heeft Jollipop nu weer gedaan?" vroeg Pan da zich af, terwijl hij naar boven keek. „Hij zit vast in een schoorsteenTjonge hij is wel ongelukkig, bijna net zo ongelukkig als ik 37?"V IDENTITEIT ONBEKEND VERZOEK AFGEWEZEN LAAT ME BINNEN WERKT LAAT ME BINNEN! WAT T "VLINDERS VAM6T M6NM6T STAAT V EEN N6T - MEESTAL 'S 6R.IM ZOMERS" HET BOEK, P(N 601 VEEL TE KLEIN OM ALLEEN IN DIG 6R0TÊ WERELD ROND TE VLIE6EN! RUPS IS I DER, DIE ZOJUIST DE DEUR UtT- WE 61 VL006! ÏM8-B 1884. Hooghartig luisterde Gerrit, die er vast van overtuigd was dat hij die dag de Weerman zou worden, naar wat Bram. hem meedeelde. Maar terwijl Bram sprak, werd het gezicht van de molenaar langer en langer. „Ik wéét", zei de zeeman, „dat je aan de instrumenten knoeideIk heb je be- spied, en ik heb je bezig gezien met die kaars, en die bonte theedoek en die blaas balg, en ik heb je zelfs even zien aarze len of je die spons en die fles water nog zou gebruiken. Toen heb ik begrepen, dat jij al die tijd de Weerman dwars zat; je wist vooruit, dat hij fout zou voorspel len en als je het tegenovergestelde zei zat je goed. Maar nu heeft de Weerman deze morgen het tegenovergestelde voorspeld van wat de instrumenten hem zeiden en jij dus weer het tegenovergestelde van het tegenovergestelde". „En wat betekent dat?" vroeg de mole naar, die het allemaal niet meer kon bij houden. „Dat betekent, dat de Weerman het goed heeft, en jij niet", zei Bram. „En aangezien de burgemeester op jouw voor spelling toch de lucht inging met die bal lon kan er nog wel eens iets geks ge beuren Nou, dat was ook zo V ."V' N$r-. SCHOUWBURG Stadsschouwburg. (Wilsonplein) Donderdag 20.15 u.: Seth Gaaikema met zijn show: „De tien miljoen geboden". MUZIEK Concertgebouw, (L. Begijnestraat). Vandaag 19.30 u.: Kunstcommissie voortgezet onderwijs: Concert N.P.O. o.l.v. Henri Arends. Ned. Herv. Kerk, (Binnenweg, Bennebroek). Donderdag 20 u.: Concert door „die Haarlemsche Musyckcamer" o.l.v. André Kaart. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111) 14 uur „Onze dokter is de beste", a.l.; 10 en 21.30 u.- „De prijs voor de macht", 18 j. Donderdag 14, 19 en 21.15 u.: „Let it be", a.l. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.. „Je leeft maar twee keer", 14 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139) 14, 19 en 21.15 u.. „MASH", 18 jr. Rembrandt (Gr. Markt) 14, 1? en 21.15 uur. „They shoot horses don 't they 18 jr. Donderdag „O' Cangaceiro", 14 j. Roxy (KI Houtstraat 79) 14.30. 19 en 21.15 u.. „Het wilde bloed", 18 jr. Donderdag „Meisje voor dag en nacht is j. Studio (Gr. Markt) 14.45 uur: „Onkruidzaaiers in fabeltjesland", a.l.; 19 en 21.i5 uur. „Terug keer naar de Apenplaneet", 14 jr. Donderdag 14.15 u.: „Een hoogst merkwaardige tekkel", a.l.; 19 en 21.50 u.: „Erotissimo 14 J. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 uur. Zondags van 13 tot 17 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken. handschriften en kunstnijverheid Da gelijks behalve maandag geopend van 10 tot 12.30 uur en van 14 tot 17 uur Zondags van 14 tot 17 uur. Teylermuseum, (Spaame 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, minera len en historische natuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen (behalva maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand Va<Cruqu?usmuseum, (Cruquiusweg, Haarlemmer meer). Historische stoommachines en grote ma quette van Nederland. Geopend dagelijks be halve zondag 9-16 u., zaterdag 9-12 uur. Vis- en Vleeshal, (Gr Markt). Expositie van Haarlemse kunstenaars buiten verenigingsver band tot en met 26 oktober in de vishal. Tot 16 november expositie van werken van Raoul de Keyser. Geopend van maandag tot en met zater dag van 10-17 uur. Zondags van 13-17 uur. Museum Kunstcentrum De Ark. (Nieuw Hei ligland 1 rd). Permanente expositie van voor namelijk Haarlemse kunstenaars. Bezichtiging van de gebrandschilderde ramen uit 1602. Dage lijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur. Van 20 tot 23 uur: Klassiek grammofoonplatenprogram- ma. Potterie „Het Schoutje", Schoutjessteeg). Ex positie van potterie en handweef van dinsdag tot en met zaterdag geopend van 10 tot 17 uur. Galerie-t, (Bakenessergracht). Epositie van tekeningen en schilderijen van Velickovic. Da- gelijks geopend van 11-17 uur. Zondag van 14-18 uur. Tot en met 8 november. Galerie Zijlstraat, (Zijlstraat 31). Expositie van schilderijen en aquarellen van Miep de Leeuwe en kleinplastieken van Frank Letterie. Geopend maandag t.m. zaterdag 12-17 uur. Zondag 14.30- 17 uur. Vrijdag tevens van 20-21.30 uur. Tot en met 24 oktober Jeugdhuis Deining, (Eipperdastraat 13a). Ex positie van werken van Henk Ames. Geopend maandag, dinsdag en donderdag van 20-22 uur, zondag van 14-17 uur. Tot en met 23 oktober. Gemeentehuis Bloemendaal, (Bloemendaalse- weg 158). Expositie van werken van D. P. H Wentzel, Henk Ames en H. van Riessen. Dage lijks behalve zondag geopend van 14-17 uur. Tot en met 25 oktober. Galerie Blokker, (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby. handgeknoopte rya-modellen uit Skandinavië, keramiek en gra fiek. Geopend di. t.m. zaterdag 9-17.45 uur Galerie Eijlders, (Haltestraat 77, Zandvoort). Hommage aan de schilder Gem de Jong, tevens expositie beeldhouwwerken van Kees Verkade. Geopend van dinsdag tot en met zondag van 13-17 uur. Tot en met 5 november. DIVERSEN Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaarne). Da gelijks behalve maandag open podium: geopend van 10-18 en 20-24 uur. Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Electric Centre, (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 uur; vrijdag van 20-02 uur. zaterdag 20-03 uur. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur, zondag 10-02 uur bowling. Dolfirama, Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow maandag gesloten, dinsdag t.m. vrijdag 14 en 16 uur, zaterdag en zondag 12, 14 en 16 uur. Mobilarium museum met oldtimers, miniatuur trein- en racebanen, dagelijks behal ve maandag van 11 tot 18 uur. Bowling dagelijks van 14-01 uur. Hotel Bouwes, (Zandvoort). Zaterdag en zon dag, tevens zondag matinee: Cor Halle kwartet. Caramella, (Zandvoort). Dagelijks dansen: „Etoiles". Stadhuis, Plein 1945, IJmuiden. Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord, is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdags van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. TENTOONSTELLINGEN Klokgeveltje, (Hoofdstraat 140, Hillegom). Expositie van Olieverfschilderijen van J. W. Victor Hollanders. Geopend van maandag tot en met zaterdag van 14-17 uur, zondag 14-16 u. Tot en met 13 december. DIVERSEN Llnnaeushof, (Bennebroek). Recreatie en bloemenshow. Dagelijks van 9-13 uur. Treslong, (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant. BIOSCOPEN City Theater, dinsdag en woensdag 20 uur: .Patton, de boekanier van de tweede wereld oorlog". Donderdag 20 uur: „Shalako". tentoonstellingen Felison, Heidestraat 45. IJmuiden-Oost, tot 8 november, dagelijks van 14 tot 17 uur expositie van beeldhouwwerken van Wlm Bosman, Ene Claus, E. van Lamsweerde en Ger Zijlstra Pleter Vermeulenmuseum. Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat) 19 en 21.15 u.: „Hoe vertel ik het mijn dochter". Luxor Theater (Breestraat) 19 en 21.16 uur: „Meisjesintemaa(k)t". TENTOONSTELLINGEN Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie gouaches en plastieken van Wil van Leeuwen: geopend tot en met 7 november van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 21.30 uur. op vrijdag van 14 tot 16.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P Prins, Lijsterbeslaan 23, Bever wijk, tel. 02510—25120. I PORTE ALEGRO, (AFP). Kardinaal Vicente Scherer, de aartsbisschop van Por te Alegro, heeft maandag voor de Brazi liaanse radio „de lasterlijke campagne van de pers tegen de Braziliaanse bisschoppen- conferentie" veroordeeld. I De aartsbisschop zei de vier aalmoeze niers te hebben bezocht, die in de periode van 20 tot 28 september werden gearres teerd. Hij had kunnen waarnemen, dat zij in de gevangenis goed behandeld werden. Zoals wij gisteren meldden, heeft kar dinaal Alfrink bij zijn terugkeer van een bezoek aan Brazilië verklaard dat hem is gebleken dat de priesters onder zeer slech te omstandigheden gevangen worden ge houden. Ook wordt er volgens de Neder- I landse kardinaal in Braziliaanse gevan- I genissen gemarteld. ROTTERDAM Acht leden van de Rot terdamse gemeenteraad hebben bij Bur gemeester en Wethouders een initiatief voorstel ingediend, dat beoogt de stichting voor medisch verantwoorde zwanger schapsonderbreking (Stimezo) een garantie te verlenen voor rente en aflossing van een door Stimezo te sluiten lening van maxi maal 400.000 gulden. Een dergelijke lening wil Stimezo gebruiken voor de inrichting van een abortuskliniek. Volgens de acht gemeenteraadsleden moet de verwezenlijking van een abortus kliniek op de korst mogelijke termijn ge schieden. De Gemeentelijke Geneeskundi ge- en Gezondheidsdienst en de gemeente lijke accountantsdienst zouden zich volgens hen moeten belasten met het toezicht op en de exploitatie van de kliniek. Het ini tiatiefvoorstel van de acht gemeenteraads leden zal donderdag in de raad worden be handeld. De stichting Stimezo wil de abortuskli niek vestigen in een pand aan de Ebenha- zerstraat in Rptterdam. De inrichting krijgt twintig bedden en moet, als alles volgens plan verloopt, in februari van het volgend jaar geopend worden. Ned. Hervormde Kerk. Beroepen te Hil- I legersberg J. Smit te Soest; te Oudega en I Kolderwolde D. J. Hulstijn te Munten dam. Bedankt voor Bodegraven W. A. B. Hagen te Zwolle; voor Ederveen J. den Hoed te Meerkerk. Geref. Kerken. Beroepen te Leeuwarden drs. J. Vlaardingerbroek te Ermelo. Geref. Kerken (vrijgemaakt). Beroepen te Abbotsford (Canada) P. Kingma te Smithers. Aangenomen naar Mariënberg A. C. Haitsma te Zaamslag. Bedankt voor Neerlandia C. Olij te Orangeville (Canada). Geref. Kerken (vrijgemaakt buiten ver- I band). Aangenomen naar Koog, Zaandijk 1 en Wormerveer P. Dekker te Kampen. Chr. Geref. Kerken. Beroepen te Eem- I dijk B. Bijleveld te Bussum. Bedankt voor Enschede J. van Amstel te Middelburg; I voor Nunspeet P. den But (er te Bunscho ten. Geref. Gemeenten. Beroepen te Scher- Ipenisse A. Bregman te Rijssen; te St. An- naland W. Hage te Krabbendijke. Bedankt I voor Barneveld C. Wisse te Elspeet. 1 Geref. Kerken. Beroepen te Veendam- Meeden J. van Wattum te Nunspeet. Be dankt voor Winterswijk A. Verdoorn te Heerlen. H KNMI deelt mee: De tweede helft van de week belooft een wat beter weertype dan de voorafgaande dagen. Een rug van hoge lucht druk verplaatst zich over het noordelijk deel van de oceaan geleidelijk naar onze omgeving, waardoor zowel de buienactiviteit als de wind zullen gaan afnemen. De wind draait naar meer westelijke richtingen, zodat aan de aanvoer van lucht rechtstreeks uit het poolgebied een eind» I komt. VOORUITZICHTEN Geleidelijk minder buien en vrij koud. VOOR VRIJDAG Aantal uren zon: 1 tot 5; Minimum temperatuur van ongeveer nor maal tot vier graden onder normaal; Maximum temperatuur van ongeveer nor maal tot vier graden onder normaal; Kans op een droge periode van tenminste 12 uur: 70 percent; Kans op een geheel droog etmaal: 40 percent. WKERRArPORTKN ADVERTENTIE wükir Maximum- «n minimum temperaturen binnen- en buitenland fc regenbul half bew. regenbui regenbui half bew. regenbui rgenbui regenbui regenbui licht bew. zwaar bew. zwaar bew. half bew. zwaar bew. licht bew. weerlicht regenbui zwaar bew. mist zwaar bew. regen geheel bew. licht bew. onbewolkt onbewolkt licht bew. regen licht bew. onbewolkt regen regen onbewolkt regen licht bew. Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven j Den Helder Rotterdam Twente I Vlissingen Z-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort I Genève Grenoble Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon i Locamo Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca I München Oslo Parijs Rome Stockholm zwaar bew. Wenen regen Zürich zwaaro bew. noord nnw wnw nw west noord noord nnw noord west nnw zuid nno zzo zzo windst nw zw windst noord zzw windst nw noord oost nw wnw nno nw ono wzw nnw wnw west west wnw zw 10 9 8 10 9 10 10 9 10 8 6 21 20 22 10 9 7 10 7 10 9 7 10 20 14 10 7 22 27 23 5 13 12 22 9 7 6 7 5 6 7 5 9 7 6 7 5 2 19 9 12 3 2 6 5 I 1 5 0 4 11 1 3 3 6 16 II 2 6 3 12 4 4 3 11 14 11 11 10 12 15 4 15 8 5 0.1 0 0 1 0 17 0 7 5 37 23 0.1 0 6 0 1 0 0 0.1 7 0 1 6 0.3 15 n DONDERDAG 22 OKTOBER Zon op 7.16 uur; onder 17.32 uur Maan op 23.30 uur; onder 15.06 uur IIOOG EN LAAG WATER IN IJMUIDEN WOENSDAG 21 OKTOBER Hoog water 7.54 uur en 20.15 uur Laag water 3.24 uur en 15.47 uur DONDERDAG 22 OKTOBER Hoog water 8.52 uur en 21.26 uur Laag water 4.16 uur en 16.38 uur Het hoog en ,aag water te Zandvoort ls 10 tot 15 minuten vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9