agent ellery PANDA EN DE MEESTER-ONGELUKKER ARMAN EN ILVA POLLE» PELLI EN PINGO voor Haarlem en de ,£Hten&ttrg' Volledig verarde NS Minitrips in eigen land li ii II 0 I XÜ") Groeit elke verjaardag aan Ambassadeur van Hongarije is teruggeroepen voordelig uit met NS Onbestendig weer ZATERDAG 24 OKTOBER 1970 10 ACH JA, OM ZO 60EDTE KOWNênT ACS PI ZOÜ POUg N m VMND6R ooir VANGEN? dag Pou-eijeeeNTDe1 DIKSTE VIS DIE IKOOIT IN MIJN NETGEHAD J HE8J r—W 1887. Haarlem en Omstreken Bollenstreek H aarlemmermeer Velsen-IJ muiden Beverwijk Heemskerk FEESTELIJK DINER-DANSANT Hotel-café-restaurant Groeibriljanten heeft Fortgens al voor fl 115.- in een prachtige ring. Steeds, als de briljant wordt ingeruild voor een grotere (als zij jarig is bijvoorbeeld) krijgt u de betaalde waarde er voor terug Praten daarover? Goud Zilver Horloges Kettum Grote Houtstraat 6 bij de Grote Markt Haarlem Telefoon 023-324259 ^WVWWtAAArtrtA/WVWVWt/VWWVVWWWWVVWVWVVWWVWWWWWWWVVWWVWWWVIA/WWWWWVVWWVVWWWWVWt Hij was er niet zeker van waar zij rekening mee hielden. Hij was alleen zeker van zesduizend dollar. Praktisch een jaar-salaris, belas tingvrij. Howland deed de deur van het slot. Hinch zat achter het stuur. Mijn chauffeur, noemde Furia hem. Hinch reed de lege parkeerplaats achter de fabriek op tot drie meter van de achteringang. Het was een Chrysler New Yorker met een krach tig, snorrend geluid, precies zoals Hinch. De zwarte lak zat dik onder het stof en de wagen vertoonde geen en kele deuk. Furia had de auto zelf gestolen op de hoofdstraat van Newton Center, Massachusets, op klaarlichte dag. Op een achterweg in de buurt van Le xington hadden zij de nummerplaten verwisseld. Hinch had gekraaid van plezier. Het was een prachtige wagen, de mooiste die zij ooit gestolen had den. Hij had zelfs de politieband op de radio. Furia zat voorin, naast Hinch Goldie zat achterin; het peukje van haar Lady Vere de Vere-sigaret, na tuurlijk met gouden mondstuk, schoot zij weg. Furia stapte uit. Hij had een tanige huid, strak en gelig getint en oren als Mickey Mouse. Goldie had hem eens voor de grap mijnheer Spek genoemd. Maar dat had zij maar één keer gedaan. Furia droeg een deftig donker pak, waarvan het jasje met drie knopen sloot, een wit overhemd, een bleek-grijze zijden das, een wandelstok, zwarte handschoenen, schoenen, die hem langer deden lijken dan hij was en een bril met een bleek geel montuur van het nieuwste model, waardoor hij op een kikvorsman leek. Voor het oog stond hij daar bewe gingloos. Hij keek om zich heen. „Nee". Hij had een merkwaardige, zange rige stem. Goldie, die juist wilde uitstappen, bleef doodstil zitten. Hinch bewoog zich niet. „Waarom niet?" vroeg zij. „Omdat ik je het zeg". „Snol", gromde Hinch. Furia keek hem aan. Hinch maakte een verlegen gebaar met zijn handen. „Ik heb het gezegd, Goldie". Goldie haalde haar schouders op, stapte terug in de Chrysler en sloeg met een klap het portier achter zich dicht. Toen Goldie haar schouders ophaalde, liet ze haar lange, gouden haar, golven. Zij had dat gebaar ge zien op de tv-reclamefilmpjes. Zij was behangen met goud en pronke rige dingen en zwaar opgemaakt. Haar minirok kwam tot twintig cen timeter boven haar knie. Ze droeg goudkleurige netnylons en hoge, ver gulde laarzen. Ze had paarse wimpers, maar geen ogenschaduw. „Het lijkt me in orde", zei Hinch. „Laat de motor niet afslaan". „Maak je geen zorgen, Fure". Furia liep naar de deur. Hij liep op zijn tenen als een acteur, die voor dief speelt. Hen tastte naar zijn schou derholster, zoals andere mannen naar hun portefeuille tasten. Hij klopte drie keer. Eén, twee drie. Het paar in de auto bleef doodstil zitten. Hinch keek in het achteruit kijkspiegeltje. Goldie keek naar Fu ria. „Hij doet er verduiveld lang over", zei Furia. „Hij is er misschien tussenuit ge knepen", zei Hinch. Goldie zei niets. Het sfot werd opengedraaid en Howland verscheen gelijk een spook in het maanlicht. Furia. „Waar is de poen?" „De wat?" „De poen, de kas". „O". Howland gaapte plotseling. „Op mijn bureau. Doe 't vlug". Zijn tanden klapperden als een morsesleutel. Schichtig keek hij naar de verlaten binnenplaats. Furia knikte in de richting van de Chrysler en in een flits stapte Hinch uit. Zo zat hij achter het stuur, zo stond hij naast de wagen. Goldie be woog zich, maar toen Furia naar haar keek ging ze weer achterover zitten. „Heeft hij het touw?" vroeg How land. „Ga mee. Furia porde Howland speels tussen de ribben. De boekhou der draaide zich om en Hinch lachte. „Wat is de inzet? Laat de poet maar eens zien". Howland liep voor hen uit. Haastig. Zijn voetstappen klonken hol. Die van Furia en Hinch niet. Hinch droeg nu ook handschoenen. Hij had een zwarte tas bij zich. Howlands bureau stond in het voor ste kantoor, vlak bij het raam. Er scheen een zwak, groenachtig licht in het vertrekje. „Hier is het". Hij gaapte opnieuw. „Waarom gaap ik toch zo", zei hij. „Waar is het touw?" Hinch duwde hem opzij. „Nou, knaap", zei hij. „Dat is lang niet mis". „Vierentwintig duizend. Je hoeft het niet te tellen. Het klopt precies". „Natuurlijk", zei Furia. „We ver trouwen je. Pak maar in, Hinch". Hinch deed de tas open en begon er de bundels geld in te proppen. Howland keek nerveus toe. Zijn ze nuwachtigheid werd echter overscha duwd door achterdocht. „Hé, je pakt te veel", zei hij pro testerend. „We hebben toch een af spraak gemaakt. Waar is mijn deel?" „Hier", zei Furia en loste drie scho ten op hem, één-en-twee-drie in een synchronische serie. De derde kogel trof Howland nog geen vijf centime ter boven de eerste twee, doordat de knieën van Howland het begaven. Het groenige licht weerkaatste op zijn kale hoofd. Zijn neus maakte een ploffend geluid toen deze in aanra king kwam met de gladde, vinyl vloerbedekking. Furia blies in de loop van zijn pistool zoals de boef doet in Wild west-films. Het was een Walther PPK met acht schoten, die hij had gepikt bij een inbraak in een bank van lening in Jersey City. Het wapen had een haan voor repeterende scho ten en Furia was er gek op. „De Wal ther is beter dan een vrouw", had hij eens tegen Goldie gezegd. „Hij is beter dan jij". Hij raapte met zijn linker hand de drie uitgeworpen hulzen op en stopte ze in zijn zak. Het automati sche pistool hield hij in zijn rechter hand. „Je hebt hem netjes om zeep gehol pen", zei Hinch, terwijl hij naar How land keek. Er begon zich een plasje bloed te vormen naast het lichaam van de boekhouder. „Zullen we gaan, Fure?" Al het geld zat in de tas, zelfs de rolletjes met munten, en hij trok de ritssluiting dicht. „Ik zeg wel wanneer we weggaan", zei Furia. Hij keek op zijn gemak om zich heen, alsof ze een zee van tijd hadden. „Oké, dat was 't dan". Hij liep naar buiten. Hinch draalde nog wat. Plotseling had hij er iets op tegen om Howard achter te laten. „Waar is het touw", zei hij. Toen Hinch grijnsde, vertoonde zijn mond een gat waar eens twee voortanden hadden gestaan. Hij droeg een zwart leren windjack, een zwarte broek en blauwe schoenen. Hij had weerbarstig haar dat tot diep in zijn nek groeide. Zijn neus was gedurende zijn tijd als worstelaar verscheidene keren gebro ken. Zijn ogen waren klein en van 'n bijna onwezenlijke roze-grijze tint. „We hebben ook vergeten je te kne velen, sufferd" zei hij tegen Howland. „Hinch". (Wordt vervolgd) 11. Panda was helemaal niet gerustgesteld door Jollipop's troostende woorden. Het lijkt me helemaal niet prettig om door een schoorsteen naar beneden te vallen", zei hij zorgelijk. „En het is zeker erg vies. Het minste wat ik kan doen, is een bad voor je klaar maken'. Doet u toch geen moeite, meneer Panda", sprak de bediende. „Het valt niet mee om met levensgevaar iemand te redden. Als u er niet was geweest, had ik daar boven nog klem gezeten. Nee ik zal mijn eigen bad klaar maken". Met die woorden liet hij Panda achter. Maar hij was niet tevreden. „Meneer Panda heeft nog steeds geen zelfvertrou wen", prevelde hij. „Zo komt hij er niet. Maar mis schien kan ik zijn technisch inzicht wat prikkelen'. Even later hoorde Panda het geruis van water van boven komen. „Jollipop is in bad gegaan", mompelde hij. „Tjonge, zo te horen gebruikt hij erg veel water! Het klinkt naar een stroomversnellingalsof er een rivier langs de kamer stroomt ILVA GEEF ANTWOORD! ILVA ILVA!! ILVA WAAR. BEN JE! VVWWftAAAAAWAAWAWVWtWWVWWWVWtWAftAlWWWWWWWWVWWVWVWWVWVVWWWWVVW 1887. De hele morgen al had Bramme- tje Fok een geheimzinnig lachje over zich, dat Karo en Tutu razend nieuws gierig had gemaakt. Maar op al hun vra gen kregen zij geen ander antwoord dan: ,Je zult wel zien". En zelfs toen ze het goede schip Kokanje verlieten en het stadje inliepen, waar ze de dag tevoren waren aangekomen, wilde Bram nóg niet vertellen wat er op het programma stond. „Je zult wel zien". Zeer bedaard, en veel te langzaam naar de zin van zijn vrienden, begaf Bram zich in één bepaalde richting. Maar toen werd ook Karo en Tutu langzamerhand duide lijk, welke verrassing hun te wachten stond. Want er klonk vrolijke muziek, en harde stemmen spraken door microfoons, 2n er waren bellen en toeters en sirenes „Kermis?' ogen. vroeg Karo met schitterende Bij de volgende hoek kreeg hij zeker heid. Er was een kermis buiten de stad gebouwd en hoewel het nog een flink eind lopen was haastten onze vrienden zich er naar toe. Niet wetend, dat ze rechtstreeks een nieuw en zeer vreemd avontuur tege moet gingen k' v \:v - SCHOUWBURG Stadsschouwburg, (Wilsonsplein). Vandaag 20.15 u. Hoofdstad Oprette met: „In einer kiemen Kondltorei". Zondag 20 u.: Toneelver. V.Z.O.D. met: ,,'s Avonds om kwart over elf". Maandag 20.15 u.: Zuidelijk Toneel Globe met: „De kersentuin". Kleinknnsttheater Haarloheim, (Smedestraat) Vandaag 20.30 u.: Gastoptreden cabaret Wobbe- waf met: Jos Brink. MUZIEK Doopsgezindekerk, (Gr. Houtstr.). Zondag 20 u.: Concert door de Carlton Main Frickley Colliery Band uit Engeland m.m.v. Haarlems Chr. Mannenkoor o.l.v. Jan v. d. Waart. BIOSCOPEN Cinema Palace, (Gr. Houtstr. 111) 14, 19 en 21.15 u. tevens zondag 16.15 u.: „Let it be", a.l. Zaterdag nachtvoorstelling 24 u.: „De terugkeer van de zeven", 14 j. Frans Hals, (Frans Halsplein). 19 en 21.15 u. tevens zondag 14 u.: „Je leeft maar twee keer", zaterdag nachtvoorstelling 23.30 u.„Een mil joen jaar geleden", 18 j. Luxor, (Gr. Houtstraat 139) 14, 19 en 21.15 u.: tevens zondag 16.15 u.: ,,M.a.s.h.", 18 j. Rembrandt, (Gr. Markt). 14, 19 en 21.15 u.: tevens zonag 16.15 u.„O'Cangaceiro", 14 j. Zondag 11 u.: „Elsa, dochter der natuur", ad. Roxy, (KI. Houtstraat 79), 14.30, 19 en 21.15 u.: zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Meisje voor dag en nacht", 18 j. Studio, (Gr. Markt). 14.15 u. zondags 14 en 16.15 u.: „Een hoogst merkwaardige tekkel", a.l. 19 en 21.15 u.: „Erotissimo", 14 j. Zondag 11 u.: „Brokkenpiloten", a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 uur. Zondags van 13 tot 17 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken, handschriften en kunstnijverheid. Da gelijks behalve maandag geopend van 10 tot 12.30 uur en van 14 tot 17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur. Teylermuseum, (Spaarne 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, minera len en historische natuurkundige instrumenten Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg, Haarl.meer): Historische stoommachines en maquette van Nederland. Dagelijks geopend behalve zondag van 9-16 uur. zondag 9-12 uur. Vis- en Vleeshal, (Gr. Markt). Expositie van Haarlemse kunstenaars buiten verenigingsver band tot en met 26 oktober in de vishal. Tot 16 november expositie van werken van Raoul de Keyser. Geopend van maandag tot en met zater dag van 10-17 uur. Zondags van 13-17 uur. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rood). Permanente expositie van voor namelijk Haarlemse kunstenaars. Bezichtiging van de gebrandschilderde ramen uit 1602. Dage lijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur. Van 20 tot 23 uur: Klassiek grammofoonplatenprogram- Galerie Aktle 68 (Staten Bolwerk 3). Exposi tie van gouaches, schilderijen en tekeningen van Ans Wortel. Geopend maandag tot en met vrij dag 11-19 uur; zaterdag 12-18 uur en zondag 14- 18 uur Tot en met 14 november. Potterie „Het Schouwtje (Schoutensteeg) Ex positie van potterie en handweef van dinsdag tot en met zaterdag geopend van 10 tot 17 uur. Galerle-t, (Bakenessergracht 67). Expositie van tekeningen en schilderijen van Velickovic. Da gelijks geopend van 11-17 uur, zondag van 14-18 uur. Tot en met 8 november. Galerie Zijlstraat (Zijlstraat 31). Expositie van schilderijen en aquarellen van Miep de Leeuwe en kleinplastieken van Frank Letterie. Geopend maandag t.m. zaterdag 12-17 uur. Zondag 14.30- 17 uur. Vrijdag tevens van 20-21.30 uur. Tot en met 24 oktober. Gemeentehuis Bloemendaal, (Bloemendaalse- weg 158), Expositie van werken van D. P. H. Wentzel. Henk Ames en H. van Riessen. Dage lijks behalve zondag geopend van 14-17 uur. Tot en met 25 oktober. Galerie Blokker, (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby, handgeknoopte rya-modellen uit Skandinavië, keramiek en gra fiek. Geopend di. t.e.m. zaterdag 9-17.45 uur. Galerie Eijlders, (Haltestraat 77, Zandvoort). Hommage aan de schilder Germ de Jong, tevens expositie beeldhouwwerken van Kees Verkade Geopend van dinsdag tot en met zondag van 13-17 uur. Tot en met 5 november. VOLKSUNIVERSITEIT A. H. Gerhardschool, (Raaks). Maandag 20 u.: Overwintering op Spitsbergen, lezing door Ko de Korte. DIVERSEN Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaame). Da gelijks behalve maandag open podium: geopend van 10-18 en 20-24 uur. Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Maandag 20 u.: Teach-in over: „Wettige en onwettige middelen tegen het huisvestlngs. probleem". Electric Centre, (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 uur; vrijdag van 20-02 uur, zaterdag 20-03 uur. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur. zondag 10-02 uur bowling. Die Raeckse, (Raaks). Zondag 20 u,: dansen „Tropical Kwartet" o.l.v. Jan Doombosch. Sociëteit Deining, (Ripperdastraat). Vandaag 20 u.Popgroep „Fools Paradise". Dolfirama, Zandvoort (naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow maandag gesloten, dinsdag t.m. vrijdag 14 en 16 uur; zaterdag en zondag 12. 14 en 16 uur. Mobilarium, museum met oldtimers miniatuur trein- en racebanen, dagelijks behal ve maandag van 11-18 uur. Bowling dagelijks van 14-01 uur. Hotel Bouwes, (Zandvoort). Zaterdag en zon dag tevens zondag matinee: Cor Halle kwartet, Caramella, (Zandvoort). Dagelijks dansen; „Etoiles". TENTOONSTELLINGEN Klokgeveltje, (Hoofdstraat 140, Hillegom). Expositie van olieverfschilderijen van J. W. Victor Hollanders. Geopend van maandag tot en met zaterdag van 14-17 uur, zondag 14-16 uur. Tot en met 13 december. DIVERSEN Linnaeushof (Bennebroek). Recreatie en bloemenshow. Dagelijks van 9-13 uur. Treslong, (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant. De Duyvetil (bij Oase, Vogelenzangseweg). Zondag 11.15 u.: „Bomen over bos". TENTOONSTELLINGEN De Olm, (Olmenlaan 141. Zwanenburg) Expo sitie van schilderijen van J. Ouwersloot. Ge opend zondag tot en met zaterdag 14-17 uur. Maandag, woensdag en vrijdag ook van 20-22 uur. dinsdag gesloten. Tot en met 1 november. BIOSCOPEN City Theater, zaterdag en zondag 19 en 21.30 u. en maandag 20 u. „Borsallno"; zondag 14,30 u. „Baciste, zoon van Hercules". Stadsschouwburg, zondag 14.30 en 20 u. „Louis de Funes als ollemagnaat". TENTOONSTELLINGEN Felison, Heidestraat 45, Umuiden-Oost: ten toonstelling beeldhouwwerk van Wim Bosman, Eric Claus, E. van Lamsweerde en Ger Zijlstra. De expositie is tot 18 november en dagelijks open van 14 tot 17 uur. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. Stadhuis, Plein 1945, IJmuiden. Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord, is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdags van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. W. F. Visserhuis, Rijnstraat 4, IJmuiden, zater dag 19-21 u„ zondag 15-17 u. en 19.30-21 u. maandag 19.30-21 u. tentoonstelling potten bak ken en boetseerwerk. BIOSCOPEN Luxor Theater (Breestraat) 19 en 21.15 u.: „Mosquito squadron". Zondag 14.15 u.: „De duivelse acht", 16.30, 19 en 21.15 u.: „Mamma, wat deed jij nou in de oor log?" TENTOONSTELLINGEN Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie gouaches en plastieken van Wil van Leeuwen; geopend tot en met 7 november van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (Huize Scheybeeck), Velserweg. Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 21.30 uur, op vrfjdag van 14 tot 16.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23. Bever wijk. tel. 02510-25120. DIVERSEN De Slof (Raamveld). 20 u. cabaretavond voor Gronings-Drentse vereniging De Hondsrug. BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat). 19.30 u.. „Ben Hut"; zondag 14.15 u.: „Laurel en Hardy op hun best", 16 u.: „Girl Happy", 19.30 „Ben Hur". ADVËRTENTIE oulevan aan Zet Strandboulevard 7, Egmond aan Zee Ter gelegenheid van het eenjarig bestaan van onze spitbraadzaal „Le patient" brengen wij a.s. weekend nogmaals een feestelijk menu tegen gereduceerde prijs. Aan het antieke spit, boven open houtskoolvuur, bereidt rótisseur A. F. Visser culinaire specialiteiten. Het diner wordt zaterdag en zondag omlijst door TRIO JAN VAN DER MOLEN. Tafelreservering en nadere inlich tingen tel. 02206-1352. ADVERTENTIE BOEDAPEST. De ambassadeur van Hongarije in Den Haag, de heer Tibor Lajti, is van zijn functie ontheven. Hij heeft reeds 30 september ons land verlaten. Hij was ongeveer twee jaar am bassadeur in Nederland. Tot zijn opvol ger in Den Haag is benoemd de heer Lorand Jokai. ADVERTENTIE 2 dagen Amsterdam f 37.- 3 dagen Zuid-Limburg f 45.- 3 dagen Twente f 49.- 3 dagen Bergen N.H. f 49.- 3 dagen Montferiand f 60.- 3 dagen Friesland f 62.- 3 dagen Brabant f 64.- 5 dagen Terschelling f 75.- PriJzen van elk station in Nederland. Vertrek dagelijks. Inlichtingen in de NS-reiskrant op de stations. Het KNMI deelt mee: Een hogedrukgebied boven de Golf van Biscaye en Frankrijk met een uitloper boven Zuid-Duitsland en de Alpen zorgt in deze streken voor rustig hefstweer. Ten zuiden van IJsland trekt een depressie naar het oosten. In het gebied tussen deze weersyste men komt veel bewolking voor met af en toe regen of motregen. Ook morgen bevindt ons land zich in dit overgangsgebied. Vooruitzichten: Plaatselijk regen en tempera turen vooral in de nacht boven normaal. Voor maandag: aantal uren zon 0 tot 5; min. temp. 1 tot 6 graden boven normaal; Max. temp. omstreeks normaal tot 3 graden boven normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur 80 percent; kans op een geheel droog etmaal 50 percent. WUMATFORTKN tMnpmtunn binnen* en buitenland Amsterdam regen wzw 12 8 1 De Bilt motregen zw 13 8 0.5 Deelen regen zw 11 8 0.4 Eelde regen zw 12 6 0.3 Eindhoven geh. bew. zw 12 0 Den Helder regen wzw 13 9 1 Luchth. Rottd. geh. bew. wzw 13 9 0.4 Twente motregen zw 11 1 0.3 Vlissingen geh. bew. zw 12 11 2 Zuid Limb, motregen zzw 10 6 0.6 Aberdeen geh. bew. w 11 5 2 Barcelona onbew. nno 15 6 0 Belgrado regen w 9 2 2 Berlijn zw. bew. wzw 8 0 0.1 Bordeaux mist w.st. 13 6 6 0 Brussel mist wzw 14 0 Frankfort zw. bew. zzw 10 —2 0.1 Genève 1. bew. nno 14 1 0 Helsinki h. bew. zzw 2 —6 0 Innsbrück 1. sneeuw w.st. 10 0 7 Kopenhagen zw. bew. zw 5 —1 0 Lissabon onbew. ono 15 8 0 Locamo onbew. ozo 13 5 0 Londen geh. bew. zw 11 8 0 Luxemburg regen wnw 14 1 0.1 Madrid onbew. w.st. 15 0 0 Malaga onbew. w 16 10 0 Mallorca 1. bew. w.st. 15 4 0 Oslo zw. bew. zw 8 4 1 Parijs zw. bew. wnw 14 3 0 Rome 1. bew. nno 18 5 1 Stockholm geh. bew. zzw 4 —3 0 Wenen zw. bew. nw 8 3 0.2 Zürich mist nnw 15 0 0 Zon Maan op ZONDAG 25 OKTOBER op 7.21 uur; onder 17.26 uur 1.55 uur; onder 15.47 uur MAANDAG 26 OKTOBER Zon op 7.23 uur; onder 17.24 uur Maan op 3.06 uur; onder 15.56 uur HOOG EN LAAG WATER IN IJMUIDEN ZATERDAG 24 OKTOBER Hoog water 11.33 uur en 0.00 uur Laag water 6.49 uur en 19.16 uur ZONDAG 25 OKTOBER Hoog water 0.07 uur en 12.44 uur Laag water 8.15 uur en 20.30 uur MAANDAG 26 OKTOBER Hoog water 1.10 uur en 13.37 uur Laag water 9.13 uur en 21.23 uur Het hoog en .aag water te Zandvoort 1a 10 tot 15 minuten vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 10