KNGV zal professioneler beleid moeten gaan voeren Mac Gregor vergat Flamingo's niet TURNSTERS GEÏMPONEERD DOOR STERKE CONCURRENTIE Ljubljana in cijfers Tweede wedstrijdserie verschoven Onzekerheid rond judostrijd EDO-RBC Bundesliga Telstar en Haarlem voor zeer moeilijke opgave MATIGE START IN LJUBLJANA Haarlemmers vanavond in Krelagehuis tegen zijn Amerikaanse profformatie JOHAN CRUYFF WEER IN ACTIE 55' ATTWBSBTTStS I Wi I Driemanschap voor Nederlands basketbalteam Tjsecho-Slowakije verbiedt races Bestuur voor de FC Utrecht Cardinals kwam moeiteloos langs Racing Amsterdam De Goede niet in basisopstelling 13 ZATERDAG 24 OKTOBER 1970 ZONDAG A. S. AANVANG 14.30 UUR ZATERDAG A. S. EDO B - GOOILAND B AANVANG 14.30 UUR WEDEROM LOTERIJ Danlon schaaktoernooi De historische schoonheid van Haarlem 9,90 Boekhandel H. DE VRIES u If innnnr— -..-..uuuuuuwMwwwWMWwwwvNiwwwHWWiwwwwftiw CORA STINS WILLY DE GROOTE (Van een medewerker) HAARLEM. Drie jaar geleden speel de de Gulf-ploeg wedstrijden tegen het Nederlands team, Landlust en Flamin go's. Het was het team van rondreizen de Amerikaanse basketbalprofs. Onder leiding van coach en algemeen leider Mc Gregor werd in een half jaar tijd geheel West-Europa afgereisd. Overal werden wedstrijden gespeeld, zodat de basket balliefhebber deze bikkelharde Amerika nen terdege leerden kennen. (Van onze turnmedewerker) LJUBLJANA. Gisteren is voor Ne derland de strijd om het wereldkampioen schap turnen, een krachtmeting met de allersterkste zoals Rusland, Tsjecho-Slo- wakije, Japan en Oost-Duitsland begon nen. Het is de Nederlandse dames niet meegevallen. In de e norme Tivoli-hal, tot de nok gevuld met een geestdriftig pu bliek dat geweldig meeleefde, waren de Nederlandse turnsters zichtbaar onder de indruk van de laaiende sfeer. Dat heeft ook het werk zichbaar beïnvloed. Het uit voeren van de verplichte oefenstof lever de dan ook een matig resultaat op. Ze zullen de moeilijke taak hebben om straks bij de oefeningen naar keuze die matige indruk weg te nemen. Misschien dat zij dan wat meer opgewassen zijn te gen het lawaai in de wedstrijdhal waar steeds vier ploegen tegelijk werken. Het waren waarlijk niet de minste met wie de Nederlandse meisjes moesten turnen, figfoggrst mini nnt Dn turnsters van de Sovjet staten marcheerden op om de verplichte oefeningen uit te voeren. De prestaties van de Nederlandse turn sters staken dan ook niet al te gunstig af bij die van de andere ploegen. Vooral de Russische turnsters met een Larisse Pe- trik en een Voronina om maar enkele groten te noemen en een Cathy Rigby van Amerika maakten het de Nederlandse ploeg niet gemakkelijk om in dit gezel schap uit te blinken. Onze meisjes waren dan ook zichtbaar onder de indruk van deze sterke indrukwekkende concurren tie. Hun turnen miste de luchtigheid, de souplesse en vooral de beheersing om tot goede resultaten te komen en zij zullen bij de keuze-oefeningen heel wat moeten inhalen om een redelijke plaats op de internationale ranglijst te bereiken. Over het behalen van één of meer finaleplaat sen behoeft niemand zich meer enige illu sie te maken na dit eerste optreden. want ook de turnsters van de Sovjet- Unie, van Bulgarije en van de Verenigde LJUBLJANA. De gedetailleerde resulta ten van de Nederlandse dames zijn: Cora Stins: sprong 8.65 punten, brug 8.75, even- wichtsbalk 8.05, vrije oefening 8.10. Totaal 33.55. Ans van Gerwen: 8.70 8.70 7.60 8.30, totaal 33.30. Willie de Groote: 8.85 8.35 8.25 7 25 totaal 33.25. Ans Moen: 8.60 8.30 8.00 8 05 totaal 32.95. Stientje de Goede: 8.20 8.35 8.00 7.70, totaal 32.25. Marian van Zetten: 7.95 8.60 7.00 7.95, totaal 31.50. Individueel klasseement: 1. Loedmllla Toe- ristjeva (Rus) 38.25 2. Karin Jan (Odl) en Erika Suchold (Odl) 38.15; 4. Zinaida Vero- nina (Rus) 37.80; 6. Angelika Hellmann (Odl) 37.60; 6. Miyuki Matsuhiza (Jap) 3755: 7 Christine Schmitt (Odl) en Larissa Petrik (Rus( 37.50 9. Ljoebov Boerda (Rus) 37.45. 10. Olga Karaseva (Rus) 37.40; 82. Cora Stins 33.55; 87. Ans van Gerwen 33.30 88. Willie de Groote 33.25 99. Ans Moen 32.95; 113. Stientje de Goede 32.25; 125. Marian v. Zet- Landenklassement1. Oost-Duitsland 188 65, 2 Rusland 188.55, 3. Tsjeehoslowakije 185.30, 4 Japan 184.60, 5. Roemenië 181.40, 6. Hon garije 180.25, 17. Nederland 165.85. Het waren in de morgenuren vooral de Tsjechische turnsters, die een storm van applaus oogsten met hun prachtig en be heerst werk. Vooral het paardspringen was subliem en het totaal van 185,30 pun ten zou voor andere ploegen moeilijk te bereiken zijn, zo dacht men. Maar des avonds presteerden de Russische meisjes het dit voor onmogelijk gehouden cijfer te passeren en kwamen met fenominaal keurtumen op 188,55 punten. Dat de ploeg van de Verenigde Staten een niet te on derschatten tegenstandster zou zijn, toon den deze turnsters maar al te duidelijk door de verplichte oefenstof met een to taal van 178,35 te beëindigen. Ook de Oostduitse ploeg wist dit hoge niveau te bereiken, waarbij de Europese kampioene Karin Janz uitblonk. Ook de lenige Ja panse turnsters zorgden voor een verras sing en brachten het totaal tot niet min der dan 184,60 punten, zodat zij bij de finale zeker een rol zullen spelen. Voor Nederland valt nu reeds na deze eerste dag van de wereldkampioenschap pen te Ieren, dat wil men in dit interna- Onze nationale kampioene Ans van Gerwen van PSV in actie op de brug. Zegt Flamingo's aanvoerder Kales; Tijdens hun Nederlandse trip, versloe gen zij Landlust en het Nederlands team met meer dan twintig punten. Wij ble ven toen de hele wedstrijd bij en verlo ren tenslotte met vijf punten. Mc.Gregor was daar zo vreselijk verbaasd over dat hij direct na de wedstrijd in onze kleed kamer kwam en ons voorstelde om in Amerika te komen spelen. Dat was op dat moment natuurlijk vreselijk overtrokken. Mc.Gregor heeft nu een nieuw team, Levie, en Flamingo's is weer zijn tegen stander" Inderdaad voor de enige wedstrijd op Nederlandse bodem komt Mc.Gregor met zijn team vanavond naar het Krelagehuis in Haarlem om tegen Flamingo's te spe len. De Amerikanen hebben al een aan tal maanden Europa erop zitten. In Italië kregen zij de bijnaam „cowboyploeg aangemeten, terwijl men in België sprak van een „groep hippies". Vanwaar de ze benamingen? Mc.Gregor weet altijd een team bij elkaar te brengen van ste vige, lange en vooral harde spelers. Dit zijn niet de besten die er te vinden zijn in de VS. Het zijn de spelers die daar onder-de top spelen, maar nog altijd goed genoeg zijn om hier in Europa me nig team van het veld te spelen. Deze spelers hebben niet het uiterlijk van de „clean shaved" Amerikaanse speler. Zo als de Belgische basketkenner Bob Ge- vens het uitdrukte; „Je weet niet waar tegen je speelt. Er zit overal haar aan. Daarbij wisselt de bezetting vaak. De ene maand lopen er een aantal spelers met haarbanden, dan ineens verschijnen er kalende spelers. Het geheel maakt echter een erg sympathieke hippie-indruk. En daarbij komt dan dat ze verdomd aardig basketbal spelen. Het gaat hard, toegegeven, maar spectaculair. Ze ver dedigen de gehele wedstrijd een zone- press. Kom je als aanvaller daar door- heen, dan is alle kans aanwezig om op welke manier dan ook gestopt te worden. Deze jongens verkopen een goede show, zij zijn gewoon vakmensen". Tot slot Frank Kales; „Als je weet dat we drie jaar geleden in de laatste minuten pressing speelden, dat houdt in dat we hun spelletje speelden, en toen nog net verloren, dan kun je nagaan dat we er wel weer zin in hebben". Flamin go'sLevie bevat dus voldoende ingre diënten om vanavond in het Krelage huis te ontaarden in een spectaculaire basketbaldemonstratie. (Van onze judomedewerker) HAARLEM dagen voor de Donderdagmiddag, drie tweeed competitiedag om oen te teren, aai wu uien u -- - - tionale gezelschap kunnen meekomen een het judokampioenschap van Noord-Hol- .;AnAin aonnoir *m*t tipt turnen I land voor A-teams, was nog steeds niet meer professionele aanpak van het turnen in ons land dringend nodig is, want het i resultaat van deze eerste dag met een puntentotaal van 165,85 tegen bijvoor- beeld de Tsjechische ploeg met 185,30 en de Russen met 188,55 moet toch wel te denken geven. Op een half amateuris- tische voet komen de turnsters er niet en het bestuur van de sectie keurtumen van het KNGVheeft de moeilijke taak zich te bezinnen op de weg die moet worden in land voor A-teams, was nog steeds niet helemaal duidelijk of die competitie op zaterdag in Haarlem wel door zou gaan. In de diverse teams heerste grote onzeker heid wat er nu eigenlijk zou gebeuren. Wat was de oorzaak van al deze verwar ring? Sportschool Philips (Amsterdam), met Buenting (Amstelveen) en Nauwe- laerts (Haarlem) de grootste kanshebber, zou zaterdag namelijk zonder Massee en Jan Bosman moeten aantreden. Deze twee weest, maar dat deze hem nul op het re quest gaf. Buenting vind het triest voor Philips, maar hij neemt het hem wel kwa lijk, dat hij min of meer op eigen houtje de betreffende scholen is langsgegaan en volgens hem de zaken op zijn minst fou tief heeft voorgesteld, door bij de coaches de indruk te wekken dat alles al min of meer rond was. Na wat heen en weer gebel en allerlei verwarring (dan weer wel, dan weer niet doorgaan), besloot districtsvoorzitter Ko- AMSTERDAM. Johan Cruyff speelt dit weekeinde weer voor Ajax. Hij be- herinnen od de weg aie moei worucu «•- blijven. in Amsterdam tegen de reserves van FC Twente speelt. Cruyff, die deze week zijn I rp wild training heeft geïntensiveerd, zou pas I 1 e niuu worden opgesteld wanneer hij zelf zei geen hinder meer te hebben van zijn bles sure. Trainer Michels besliste dat Cruyff, die sinds zijn liesblessure zieh voor het begin van dit seizoen openbaarde, uitviel in de competitiewedstrijd tegen DWS en de vriendschappelijke ontmoeting tegen Blauw Wit, zijn eerste fitheidstest zou moeten afleggen in het B-elftal. AMSTERDAM. Het bestuur van de Nederlandse Basketbalbond heeft de trai ning van de nationale teams voorlopig in handen gegeven van een driemanschap om de leemte op te vullen die was ont staan na het terugtreden van Egon Steuer, Jan Burgert en Cees Burgert. Het nieuwe driemanschap bestaat uit Harry Kippers, die zich voornamelijk met de heren zal bezighouden, Rolf Pouw (jongens) en Dick de Liefde (meis jes). De benoeming van een coach voor Men mag de turnsters echter niet al te veel verwijten om het magere resultaat. Uit deze strijd is ook gebleken dat er m ons land zowel voor nationale als inter nationale wedstrijden nog veel te mild beoordeeld wordt. De harde beoordeling in dit wereldkampioenschap heeft bewe zen dat men onze turnsters er geen dienst mee bewijst. Cora Stins was wel de beste op deze eerste dag. Zij kwam met 33,55 punten nog voor onze nationale kampioe ne Ans van Gerwen, die het niet verder bracht dan 33,30 punten. Willy de Groote uit Erica bracht het tot een derde plaats met 33,25 en de Hilversumse Ans Moen behaalde 32,95 punten. Marianne van Zet ten uit Zoetermeer kwam moeilijk op dreef. Zij kwam niet verder dan 31,50 punten, terwijl Stientje de Goede, de trots van Friesland in dit gezelschap, zich met 32,25 punten tevreden moest stellen. "T)eze totalen steken sterk af bij bijvoor beeld die van de Russische en Tsjechische Duitse err Japanse turnsters. Uit deze ploegen zal wel de wereldkampioene te voorschijn komen, maar daarvoor moet eerst het tweede deel van de strijd de oefeningen naar keuze worden be slecht. Voor maandag en dinsdag de fina- ieO De benoemine van een cuacn vuui bicu.uw. w* 15. a- karne, la, na_ h.t toernooi om het Europese kampioenschap niet zo urgent. De onderhandelingen met de Belgische coach René Mol hebben nog niet tot een resultaat geleid. De besprekingen zullen echter wel worden voortgezet. De NBB heeft de heer P. van de Boom, op dit moment werkzaam in Schiedam, benoemd tot directeur van het bondsbureau, hij zal op 15 januari zijn werkzaamheden be ginnen. PRAAG. Op Tsjechisch grondgebied mogen tot nader order geen autowedstrij den en rallys meer worden gehouden De Automobielclub van Tsjechoslowakije maakte vrijdag bekend, dat deze beslis sing is genomen gezien de stijging van het aantal ongelukken met dodelijke af loop in de autosport. ke wereldtitel zal nog heel wat moois op turngebied te zien zijn, vooral nu vandaag ook de heren strijd gaan leveren. Dan komen ook de Nederlandse turners Smul ders, Gunneman en Karregat aan bod en de talrijke Nederlandse supporters zien begrijpelijk met belangstelling hun pres taties tegemoet. hebben onlangs een uitnodiging van de judobond aanvaard, om onder leiding van Anton Geesink een trainingsstage van een week in Oostenrijk mee te maken. Oor spronkelijk zouden zij zaterdag terugrei zen, maar de judobond berichtte vorige week, dat dat pas zondag zou zijn, omdat er zaterdagavond nog een wedstrijd was in Oostenrijk Coach John Philips besefte dat deze ver zwakking van zijn team wel eens onpret tige gevolgen zou kunnen hebben en pro beerde ijlings de competitiedag verschoven te krijgen. De secretaris voor wedstrijd zaken, de heer Bakkum, verbleef echter in Engeland. Philips besloot toch contact met hem op te nemen en in een telefoongesprek ging Bakkum akkoord, mits er geen enkele tegenstander was van Philips' plan. Maar die tegenstander was er wél, namelijk Buenting. Volgens deze kwam Philips hem pas dinsdag op de hoogte brengen. Buen ting: „Ik heb toen in overleg met mijn team besloten negatief te reageren en wel om de volgende redenen. Ten eerste heeft ook Gietelink van de bond die uitnodiging gekregen en in die brief werd gevraagd of de datum schikte in verband met werk en de A-teamcompetitie. Gietelink heeft de bond toen laten weten verhinderd te zijn door die competitie. Dat wisten Massee en Bosman dus ook en zij zijn desondanks ge gaan. Als de bond dan de data verandert moet Philips naar de bond stappen en niet naar ons. Wij hadden vorig jaar door allerlei oorzaken ook een verzwakt team maar verschenen desondanks. Bovendien heeft een ander teamlid een tentamen ver schoven naar de week waarin de wedstrij den nu vastgesteld zijn. Philips zijn zin geven zou dus in ons eigen nadeel zijn" Philips zegt dat hij bij de bond is ge- ADVERTENTIES ningshoven de wedstrijden dan toch maar ten gunste van Philips te verschuiven, waardoor Buenting zich op zijn beurt be- OBERHAUSEN. Bayern München heeft vrijdagavond zijn uitwedstrijd in de Westduitse Bundesliga tegen Rot Weis Oberhausen met 4-0 gewonnen. Miiller (eerste minuut), Brenninger (27e en 77e) en Roth (60e) maakten ded oelpunten voor de Beierse club. Ongeveer 25.000 toeschouwers zagen dat Bayern duidelijk beter was dan Rot Weiss dat het snelle openingsdoelpunt van Mul ler beantwoordde met een fel offensief. De aanvalsstoten van de ploeg uit Ober hausen leverden echter niet meer op dan hoekschoppen. Het beter combinerende, technisch meer begaafde en veel slimmer spelende Bayern scoorde nog drie keer, zonder zelf serieus in gevaar te komen. UTRECHT. De FC Utrecht heeft per 1 december een volledig bestuur dat de goedkeuring van burgemeester en wet- i houders van Utrecht heeft verkregen. Mr. Brouwer zal hierbij als voorzitter gaan optreden. Het bestuur bestaat ver- der uit: Mr. Kernkamp (vice-voorzitter) Veen (secretaris), Van der Scheer en Van de Weert (financiën), Pollé (com- i merciële zaken) en Luiten (techn. zaken) EMMEN. Van 11 tot en met 18 no vember zal in Emmen het 14de interna tionale Danlon schaaktoernooi voor da mes worden gespeeld. De deelneemsters van de hoofdgroep zijn: M. Lazarevic Joeg., winnares van vorig jaar), A. Sun- nucks (Eng), M. Litmanowicz (Pol), I. Kohn (W.-Dld), E. Karakas (Hong) en de Nederlandse dames mevr. E. H. Timmer en mevr. M. C. Vreeken (Nederlands kampioene). waardoor Buenung zien op zijn ocui t IJSHOCKEY. Tilburg TrappersheeR nadeeld voelt. De Amstelvener is dan ook vrijdagavond in Tilburg met 8-1 (tussen t_ zLii I -J™ n i «_n 9.-H1 var» Hp Noorse kam- (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM. Een zeker nog niet in grootse vorm spelend Haarlem Cardinals heeft bfjna de gehele eerste helft moeten vechten, in de wedstrijd tegen Racing- Amsterdam, om de handicap van vijftien punten te overbruggen. Pas in de aller laatste seconden was het André Hoofakker die met twee gave treffers voor een 33-31 voorsprong zorgde. De Amsterdammers, met de oud-Agonspeler Cruden in de ge lederen, die tot op dat ogenblik goed stand hadden gehouden, gingen in de tweede helft volledig door de knieën. Kees Amama, Gert den Hertog en Paul Beenders in deze fase van de wedstrijd bijzonder schotvaardig rondden de goed lopende Haarlemse combinaties veelvuldig af. Vooral in de laatste vijf minuten werd het klasseverschil duidelijk onderstreept. Via 59-50 werd het een duidelijke 83-58 triomf. Topscorers: Paul Beenders 0-16, Gert den Hertog 0-16 en Kees Amama 11- 12. Hoofddorp kwalificeerde zich voor de volgende ronde. Na reeds in Utrecht ge triomfeerd te hebben, was Eagles op nieuw kansloos. Na een 42-16 voorsprong bij de rust, blies Hoofddorp in de tweede helft stoom af om met 77-40 zegevierend door de finish te gaan. Topscorer: Boude wijn Maat 14-14. In de districts eerste klasse won het de buterende The Hawks van Antilopen met 45-43, na een aanvankelijk duidelijk over wicht van The Hawks. The White Stars, dat in de eerste helft tegen Sea Devils op een duidelijke overwinning leek af te ste venen 41-25, viel in de tweede helft terug. De ploeg uit Castricum naderde tot op vijf punten, maar moest toch de eer aan de Sterrenploeg laten met 69-58. Topsco rer Henk Snel 14-8. De andere uitslagen waren: Heren: SDO-The Typhoons 3 35-29 Hoofddorp 3-Rac. Beverwijk 2 14-35; The White Stars 2-Flamingo's 3 26-45; HOC 3- The White Stars 3 31-48; DSS Epibratos 3- Flamingo's 5 21-42. Dames: The White Stars 2-Hoofddorp 55-25; DSS Epibratos-HOC 2 13-28; The White Stars 4-HOC 3 27-13; Sea Devils Akrides 3 23-10. niet van plan het erbij te laten zitten Philips: „Buenting moet het sportief zien het zijn toch wedstrijden om een districts kampioenschap en niet om een wereld kampioenschap?" De Amstelveense judo leraar stelt echter dat de wedstrijdsport keihard is, en dat de betrokkenen maar de consequenties moeten dragen van hun beslissingen. „De judobond heeft in het begin van de competitie deze primair ge steld en daar heeft ook het district zich aan te houden. Zodra Bakkum terug is, zal ik contact met hem opnemen en hem vragen hoe Koningshoven een besluit kon nemen, wat niet overeenkomt met de op vattingen van de wedstrijdsecretaris". Inmiddels zijn er wél brieven gestuurd naar de betrokken sportscholen en ver enigingen, om hen van het definitieve uit stel op de hoogte te brengen. Zij hebben deze gisteren ontvangen, dus één dag voor dat de wedstrijden zouden plaatsvinden. standen 0-1 6-0 2-0) van de Noorse kam pioen Gamblebyen uit Oslo gewonnen. 2200 toeschouwers woonden deze vriend schappelijke wedstrijd bij. ADVERTENTIE Zojuist verschenen: door J. M Sterck-Proot. Geïllustreerd, gebonden Gedempte Oude Gracht 27, tel. 311440. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Telstar penning meester De Nfjs zal morgenmiddag waarschijnlijk alle reden tot tevreden heid kunnen hebben. Als Feijenoord op bezoek komt behoort een uitverkocht huis voor iedere tegenstander tot de reë le mogelijkheden. Een goed resultaat minder. Of trainer Rab ook een vrolijk gezicht kan zetten zal voornamelijk af hangen van het feit of de Rotterdam mers die voor ieder competitiekarwei momenteel geïnspireerd aan de start verschijnen van doelpunten afgehou den kunnen worden. Geen eenvoudige zaak voor de équipe van Rab, die Dick Bond heeft vervangen door Monne de Wit. Voor het overige speelt hetzelfde elftal dat vorige week tegen FC Utrecht een gevoelige nederlaag leed. Telstar: Van der Meeren Driesen, Kort, Zwaan, Wijngaarde De Vries, Van Egmond, De Wit Fens, Andre, Stanic. Happel kon nog geen opstelling prijs geven. Het enige vraagteken in het Feijenoord-elftal is de rechter vleugel verdediger (Schneider of Romeijn). De (vermoedelijke) Feijenoordopstelling luidt derhalve: Treijtel Schneider (Ro meijn), Israel, Laseroms, Van Duive- bode Hasil, Jansen, Van Hanegem Wery, Kindvall, Moulijn. Georg Kessler heeft als spion bij Haar lemExcelsior enkele interessante pun ten ontdekt. Hij zal bij zijn spelers on getwijfeld iedere opwelling aan onder schatting er proberen uit te hameren, wat het er voor Haarlem op Spangen be paald niet eenvoudiger op maakt. Zowel Kessler als zijn Haarlemcollega Thomp son (van 1963-1966 trainer van Sparta) verschijnen met ongewijzigde elftallen binnen de lijnen. Haarlem: Paternotte; Wentink, Hoeben, De Haan, Koopman Burgers, van Duffelen, Van Breevoort; Van Nee, De Wolff, Boszhardt. Opval lend is dat De Goede (twee wedstrijden geschorst) die morgen weer beschikbaar is niet in de basisopstelling is opgeno men. Bij RCH is Nico Kesselaar voor éen wedstrijd geschorst. Hij wordt voor de thuiswedstrijd tegen HERMES DVS ver vangen door Caspers, afkomstig uit het B-elftal. Croes en Meijer kampen beide met een dijbeenblessure, zodat trainer Tap zich genoodzaakt zag zijn elftal enigs zins om te gooien. RCH: Bes: Van Leeu wen, Van Eijden. Caspers, Van Ramse- laar; Wijers, A. Smit, Verschoor; Stou te, Van den Berg, C. Smit. Hermes DVS: Ruts; Van Baarle, Van Nierop, Van der Burg, Visser, Lagendijk Vlaes, Van der Stelt; Ruis, Van Kooten, Van Duppen. EDO is gastheer van het Roosendaalse RBC. Het elftal van trainer Snoeks ziet er als volgt uit: Vos: Laan, De Ruiter, Breeuwer, Koster; Amerongen Blum, Koek, Kamoen, Van Polanen, Van der Lubbe. RBC kon nog geen opstelling be kend maken.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 13