Hans is zes, Hugo vier en Japie twee en een half. Als ze met hun moeder naar de stad gaan, stappen ze in de veilige NZH bus. En onderweg zitten ze allemaal achter hun eigen raampje. Wees slim, doe als Hans, Hugo en Japie. Bus ook met de NZH. Dat gaat vlot,veilig en gemakkelijk. Wfeesslim. Bus met radio- T.V. monteur Goede en een leerling-schilder kunnen bij de N.Z.H. hun handen uit de mouwen steken. Initiatief, kommerciële aanleg, middelbare opleiding. Uw inbreng voor onze nieuwe funkties? Amro Bank deNZH. DE MOOY en ZN, Kruisweg 64-66 HAARLEMS DAGBLAD IJMUIDER COURANT BEÏERWDKSE COURANT ZATERDAG 24 OKTOBER 1970 belt U 0 23 - 31 90 53 belt U 0 2550- 1 54 37 belt U 0 2510- 2 65 46 Hans zit het dichtst bij de chauffeur. Dat wil-ie later óók worden. Hij helpt de chauffeur met het dag-zeggen tegen de mensen die instappen. Hugo heeft een dinky-toy bij zich en speurt onafgebroken naar de échte. Japie zit bij zijn moeder. Soms gluurt hij over het randje van zijn eigen raampje, soms kijkt hij plaatjes in het blad, dat zij dóórbiadert. Zo gaan ze naar de stad. In de bus. De veilige NZH bus. I Noord-Zuid-Holfandse Vervoer Maatschappij N.V. Behalve vlot, veilig en gemakkelijk is de NZH. bus óók voordelig. En bekijk zelf maar eens hoe voordelig dat voor kan zijn. Stadstarieven Haarlem en Leiden Streektarieven 12 rlttenkaart Jeugd (t/m 18 jr.) In onze moderne garage in Haarlem, Leidsevaart, wordt het wagenpark regel matig onderhouden Er is genoeg werk aan de winkel voor nog een goede monteur en een leerling-schilder. Maar voor wat noort wat. Goed werk wordt goed betaald. Als er 's avonds eens gewerkt moet worden komt er nog een fikse toeslag op het vaste salaris. Verder krijgen zij een waarderingspremie, gratis bedrijfskleding etc. etc. En bovendien mogen zij - en hun gezin! - gratis reizen op het hele lijnennet. Sollicitaties aan ons hoofdkantoor in Haarlem. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Mij. N.V. Leidsevaart 396 Haarlem Tel. 023 - 319227 Nieuwe funkties Inderdaad. Bij een modern en dynamisch bedrijf ligt dat eigenlijk voor de hand. Door nieuwe ontwikkelingen ontstaan steeds weer nieuwe funkties. Zo is de Amro Bank doende met de bouw van een net van kleine kantoren in het hele land. Om de eenvoudige reden dat steeds meer mensen gebruik willen maken van onze diensten en wij die mensen daartoe in de gelegenheid moeten stellen. En ook omdat vele van onze kliënten het prettig vinden de bank dicht bij hun huis of werk te hebben. Vandaag heeft de Amro Bank ruim 650 kantoren waarvan er alleen al in 1969 60 werden geopend. En eind 1970 zullen het er weer méér zijn. Daarom zoeken wij naar mensen die leidina willen geven aan een van die kantoren, Wat is die nieuwe funktie? De leiding van de kleine kantoren willen wij toevertrouwen aan jongere mensen, mannen en vrouwen, zo tussen de 23 en 30 jaar. Die er voor voelen op een voorpost van ons bedrijf te staan, om daar een eigen kring van relaties op te bouwen. En daarvoor krijgen zij voldoende gelegenheid. Want in die kleinere kantoren zullen er altijd een of meer medewerkers zijn die de dagelijkse gang van zaken kunnen behartigen. Wat vraagt die nieuwe funktie? Aktiviteit en kommerciële aanleg. Ook een behoefte aan zelfstandigheid en initiatief nemen. En vanzelfsprekend een middelbare opleiding. Dat is Ciw inbreng. Een extra opleiding? Natuurlijk. Dat is onze inbreng. Wij zorgen voor een intensieve theoretische en praktische training. In een zestal kursussen in ons Studiecentrum - afgewisseld met een stage van enkele maanden op een van onze kantoren in uw woonplaats of in de omgeving ervan - wordt u op uw toekomstige taak voorbereid. Genoeg redenen om eens kontakt op te nemen? Stuur dan uw sollicitatiebrief aan de afdeling Koördinatie Personeelafdelingen van Amsterdam-Rotterdam Bank N.V., Herengracht 595, Amsterdam of vraag eerst telefonisch nadere inlichtingen onder nummer (020) 282215. PLAAT- EN CONSTRUCTIEBEDRIJF vraagt voor spoedige indiensttreding bankwerkers, lassers, en branders, leerling bankwerkers en leerling-branders voor werkplaats en montagewerk in omgeving Amsterdam, Haarlem, IJmuiden en Alkmaar. Goed loon. Werkplaats KUIKENSWEG 223a, BEVERWIJK Telefoon 0 2510-33084 Na 18.00 uur: J. VOS, Romerkerkweg 115, tel. 0 2510-27810, Beverwijk. Elke dag nieuws uit uw stad en uw streek, binnen- en buitenland, radio en T.V., feuilleton, sport, kunst, elke zaterdag de bijlage „Erbij" elke maandag de bijlage „Sportief" Voor een proefabonnement Abonnementen alle stadslijnen (persoonlijk) 21,— 6 rlttenkaart f 2,50 12 rlttenkaart (14 dagen geldig) f «5 12 rlttenkaart Jeugd (t/m 18 jr.) f 2,50 Abonnementen 25% korting op streek- lijnen ten opzichte van enkele reis 12 rittenkaart 20% korting op streek- lijnen ten opzichte van enkele reis 60% korting op streek- lijnen ten opzichte van enkele reis Dagabonnement (onbeperkt reizen op alle lijnen) f 5,— Wilt u meer weten? Alle inlichtingen kunt u krijgen bij de NZH., per telefoon, per briefkaart of - ais u de tijd hebt - kunt u persoonlijk even langskomen. Leidsevaart 396, Haarlem. Gevraagd voor spoedige indiensttreding i.v.m. uitbreiding ser- vicedienst ERVAREN in bezit van rijbewijs Speciailsten monteurs

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 14