Mime-artiest Samy Molcho op tournee door ons land Schilderijen uit Amerika voor Dali-expositie Openbaar Kunstbezit en de video-recorder Hoge prijzen schilderijen Oh Calcutta naar ons land NUTSSPAARBANK WEST NEDERLAND REISDEVIEZEN en REISVERZEKERINGEN m „ENIGE ISRAELI DIE WORDT BETAALD OM NIET TE PRATEN" Bij Paul Brandt en Mak van Waay i Warner Oland als Charlie Chan T.V. vanavond Behalve voetbal ook Zienswijze over reincarnatie Prenten-expositie in 50 plaatsen Negen Muzen Radio donderdag TV woensdag TV donderdag WOENSDAG 11 NOVEMBER 1970 Babysitter Alles is mogellijk Realiteitsbesef MUSEUM BOYMANS- VAN BEUNINGEN PLAN VOOR NAASTE TOEKOMST MUSICAL MET VEEL NAAKT 99 99 Experimenten voortgezet Eis van 100.000 dollar Ook in het Engels Begrafenis De Gaulle in radioreportage VOOR UW INCL. WINTERSPORTRISICO'S WWWVWWWWWVWVWWWVWWWVWV I (Van onze correspondent) UTRECHT „De enige Israeli die hiervoor wordt betaald om niet te praten". Zo introduceert zichzelf Samy Molcho, de pantomime-kunste naar die donderdag start met het Nederlandse tournee van tien dagen. Molcho, nu 32, is in Nederland geen onbekende. Al in 1962 zagen we hem hier in het Holland-Festival. Sinds dien is er heel wat gebeurd met deze kleine man, die „de grootste na Mar- ceau" wordt genoemd. Tournees voer den hem door 52 landen („en al die landen hebben zoveel steden"), hij heeft films gemaakt en ettelijke tv- produkties. Daarbij heeft hij ook nog tijd les te geven aan het Reinhardt- Seminarie in Wenen, de Koninklijke Academie in Stockholm en de Inter nationale Dans Academie in Keulen. Toch bewaart hij aan zijn laatste op treden in Nederland, in 1967, één onver getelijke herinnering: Tijdens de voor stelling werd bekend gemaakt dat prinses Beatrix het leven had geschonken aan een zoon, „in de pauze besloot ik mijn programma om te gooien: Ik nam het nummer babysitter er in op." Samy Molcho, kuiltjes in de wang, ver telt dat zijn carrière al begon op zijn tien de jaar, toen hij in zijn geboortestad Tel Aviv optrad in een gezelschap kinderen spelend voor kinderen. Aanvankelijk wil de hij zanger worden, maar een opera zangeres praatte hem dat uit zijn hoofd en hij werd goochelaar. Daarmee ver diende hij het geld om de lessen te be talen aan de Academie voor Dramatische Kunst. In India leerde hij yoga en katakali-dansen. Hij werd opgenomen in het Israëlische Nationale Theater Habimah, maar al gauw begreep hij dat hij zich beter kon uitdrukken met zijn lichaam dan met zijn stem. In 1957 gaf hij zijn eerste avondvullende voorstelling en daarna heeft hij de wereld bereisd. „Er is geen theatervorm die de moge lijkheid heeft van de mime", zegt hij. En hij legt uit hoe hij, net als in een film, gebruik maakt van de cut-in" „Stel dat ik mij moet bewegen van een huis naar een tuin en daar op een paard moet klimmen. Dan ben ik eerst in het huis, knip, ik ben in de tuin, knip, ik zit op het paard. Er wordt mij wel eens gevraagd of ik mij niet beperkt voel. Dan zeg ik: Nee, alles is mogelijk! Niet op de omslachtige manier van het ballet, maar direct: Wij kunnen regelrecht gestalte geven aan de menselijke emoties." Zijn stijl is de laatste jaren, onder in vloed van het tijdsgebeuren, aanzienlijk veranderd. „De revolutie van de jongeren heeft van alles naar buiten gebracht waar wij vroeger niet aan dachten. De mens is zich veel meer bewust geworden van de beperkingen van zijn vrijheden Hij komt in opstand tegen het leven in clichés." En Samy Molcho doet zijn nummer voor van de man, die uit het ei kruipt: Hij ziet een mooie omgeving, wil glim lachen maar kan niet ;hij wil een stap doen, maar hij kan niet; hij wil eten, maar hij kan niet. Zijn opvatting is anti-romantisch: Wij moeten een kille realiteit order ogen zien. Dat doet hij in het nummer van de soldaat. Wat is een soldaat? Benen die marcheren. Nu eens naar deze kant, dan weer naar de andere. Een fase later: De soldaat in het gevecht, hij ontmoet de SCHIPHOL Dinsdagohtend is op Schiphol per Finnair een transport aange komen bestaande uit 40 uit Amerika af komstige schilderijen, gouaches en andere stukken voor de grote Salvador Dali ten toonstelling, die van 20 november tot 10 januari in het museum Boymans-Van Beu ningen te Rotterdam wordt gehouden. Volgens de directeur van het museum, de heer J E. Ebbinge Wubben, Is dit de eerste en waarschijnlijk ook de laatste gro te Dali tentoonstelling die in Europa zal worden gehouden. „Het is namelijk bijzon' der moeilijk overal de stukken los te krij gen, gezien de kwetsbaarheid van de schil derijen van Dali. Vele schilderijen zijn na melijk zeer fijn geschilderd in navolging van de 17e-eeuwse Hollandse meesters vooral van Vermeer. Het plan om deze ten toonstelling te houden is bij ons opgeko men omdat er de laatste tijd een duide lijke opleving in de belangstelling van het surrealisme te constateren valt", aldus de directeur. Daar komt bij dat het museum Boymans-Van Beuningen altijd al een ze kere specialisatie in de richting van het fantastische en surrealistische heeft gehad. Of Salvador Dali bij de opening aan wezig zal zijn, is nog niet te zeggen. Hij l uiteraard wel uitgenodigd. „Maar met een man als Dali kun je er nooit met zekerheid van op aan". y:-.;-Vv :'.-P •£<84s «J. V-\ 4 'fV V M v'.''vV v "V V-V - n.;; v' '--^5 -W. 'M i. - v - ■,v:.vv ■■v-v'.: V'-Tv Vjjr 't VVC''/ - 4 V"; V» v; V. ;.;t yy \H v v^v'vv.,; v.'-v - V ■V:,-v,v - (Van onze correspondent) HILVERSUM De snelle opkomst van de videorecorder heeft Openbaar Kunstbezit geconfronteerd met de mogelijkheid de kijker-cursist een nieuwe service te verlenen door video-tapes met kunstprogramma's samen te stellen. Hiervoor heeft de stichting contact gezocht met musea om dit cassette-project van de grond te krijgen. Als dit plan wordt verwezenlijkt zal Openbaar Kunst bezit, die wat de technische outillage betreft geheel op de NOS is aangewezen, over eigen produktiemiddelen moeten beschikken. Samy Molcho in een van zijn creaties. tegenstander, zal hem doden met zijn bajonet, maar dan ziet hij de ogen van zijn slachtoffer en hij kan niet. Hij reikt hem de hand. Dat zou een mooi einde zijn, maar de realiteit is anders: Op dat moment krijgt de vijand de kans hèm dood te steken." Het is dezelfde tegenstelling die Samy Molcho trof in Oost-Berlijn: enorme affiches voor de vrede, handen die zich om elkaar sluiten, maar onder zo'n affiche zag hij de grimmige kop van een Russi sche soldaat. En hij citeert een Israëlisch .ournalist, die heeft geschreven: „In Is rael zijn alle mensen soldaten, maar alle soldaten zijn ook mensen." Zijn laatste optreden in Tel Aviv was een experiment met het Israëlisch Phil- harmonisch Orkest onder Zubin Mehta. Het orkest speelde De herfst uit De vier aargetijden van Vivaldi en Molcho dans te daarbij. „Niet op de maat van de mu ziek, maar parallel met de zin van de muziek." Het was, vertelt hij opgetogen, een zeer groot succes zowel bij het pu bliek als bij de pers. AMSTERDAM. Een rivierlandschap van Jan van Goyen, gedateerd 1645 heeft op de dinsdag bij Paul Brandt begonnen kunstveiling 110.000 gulden op gebracht. Een Zwitserse particuliere ver zamelaar werd eigenaar van het doek Een kleine pentekening van Rembrandt, voorstellende een oude man in oosters jewaad in gesprek met een jongeling Dracht 23.000 gulden op. Deze schets ging eveneens naar Zwitserland. Een Engelse verzamelaar kocht een landschap van Philips de Koninck uit 1641 voor 40.000 gld. Op deze eerste dag van de veiling wer den voor de aan bod zijnde werken van oude meesters bijzonder hoge prijzen ge maakt. De twee zalen van de kunstvei ling, waar een gesloten televisiecircuit de aanwezigen gelgenheid geeft mee te bie den, waren stampvol. Een tekening van Rembrandt voorstel lende een oude man, 17.000 gulden. Ko per was de Zwitserse verzamelaar die ook het schilderij van Van Goyen had gekocht. Dinsdag is bij Mak van Waay in Amsterdam een veiling begonnen van aquarellen, tekeningen, grafiek en boe ken, die zich in een grote belangstel ling van het publiek, waaronder vooral veel Belgen, mocht verheugen. Een aquarel van Karei Appel „Staand dier" werd verkocht voor 4.000 gulden een hoge prijs. Eveneens veel geld bracht een serie aquarellen van Bosboom op. De hoogste prijs hier was een bedrag van 9.200 gulden. Drie werken van Breitner gingen weg voor resp. 9.000, 3.200 en 8.200 gulden. Een in oostindische inkt uit gevoerde prent van Kees van Dongen uit zijn vroegste tijd werd verkocht voor 8000 gulden. Een aquarel van Isaac Israels bracht 1575 gulden op en een aquarel van Fernand Leger „Liggende vrouw in een landschap" 6.000 gulden. Opboksend tegen de prijsverhogin- j gen van de PTT zal Openbaar Kunst- j bezit elk dubbeltje omkerend de abon- nees in het nieuwe cursusjaar bedie- nen met vijf postzendingen inplaats van tien. De proef die dit seizoen werd geno- 1 men met de interview-vorm voor de radio-uitzendingen wordt in 1971 defi- 1 nitief. Het experiment om via de ra- 1 dio aanvullende informatie te geven op I de tekst die reeds in het bezit was van de abonnee is geslaagd. Het toe- lichtende gesprek zal worden afgewis- seld met klankbeeld en hoorspel. Van dit laatste kan men in de uitzending van 18 november reeds kennis nemen. Dit cursusjaar sluit openbaar kunst bezit af met twee extra radio-uitzen dingen. Op 6 januari gaat een pro- Vanavond in verband met koning voetbal niet de geplande wekelijkse NOS-film, maar een kortere bdoscoop- attractie die vroeger uit de oude Mr. Moto-serie gehaald moest worden, dit maal echter ontleend is aan een andere filmserie met een Chinese detective, Charlie Chan. Auteur van de populaire reeks verhalen waarin de wijsgerige en met Confusius schermende Chan al filosoferend de ene misdaad na de andere oploste, was Earl Biggers en na het succes met Mr. Moto kon het niet uitblijven of Fox kocht ook de verfil- j mingsrechten van deze speurders romans. Als titelrolspeler werd de acteur Warner Oland uitverkoren die o.a. was opgevallen in de griezelfilm „The mys terious Dr. Fu Manchu" uit 1928. Drie jaar later begon Oland die van 1880 tot 1938 leefde, aan zijn eerste Charlie Chan-vertolking („Charlie Chan carries on") en tot zijn dood trad hij in 16 films als de originele speurder op. Tussendoor speelde hij ook wel andere rollen, maar steeds als een wat duistere, ondoor- grondelijke Oosterling. Bekend vooral is zijn interpretatie van de gevaarlijke Chinese rebellen leider in „Shanghai Express" van Josef von Sternberg, waarin hij tegenover 1 Mariene Dietrich kwam te staan. Na zijn dood deed Fox de verfilmings rechten van de serie over aan een klei nere maatschappij die Greg Toland voor de hoofdrol engageerde. Hoewel nog 25 afleveringen volgden, kon Toland niet in de schaduw staan van Warner Oland, die u alleen al curiositeitshalve vanavond bezig moet zien in Monte Carlo, waar hij het mysterie van de verdwenen aandelen moet oplossen. CHARLES BOOST (Van onze correspondent) UTRECHT Sedert twee weken heeft I het theaterbureau H. Dijckmeester en M. Lamers zich de rechten verworven om de musical „Oh Calcutta" in Nederland uit te brengen. Het spektakelstuk heeft zowel in Amerika als in Engeland opschudding ver wekt door de vele naaktscènes die er in voorkomen. Er zullen geen audities worden gehouden om de musicalbezetting bijeen te krijgen, aldus de heer Lamers. „Er zijn wel al con tacten met artiesten die voor de rollen in aanmerking komen" Wie daarvoor zijn benaderd wilde hij in dit vroege stadium nog niet meedelen. Over een maand ver wacht hij nadere gegevens te kunnen ver schaffen. De compagnons hopen „Oh Calcutta" j volgend jaar reeds in Nederland op de tC^CIl J11I1C Jr OI1C13. planken te kunnen brengen. CLEVELAND (AP) De politieman uit Cleveland (OHIO) die verleden week op het vliegveld van die stad door de actrice Jane Fonda is getrapt, heeft een eis tot schadevergoeding Ingesteld groot 100.000 dollar. Hij kreeg die schop toen Jane Fonda per DEN HAAG Koningin Juliana heeft I vuegtuig uit Canada aankwam, in haar het voornemen op woensdag 2 december I reistas bepaalde medicamenten werden de over geheel Nederland te houden gra- I gevonden die als verdovende middelen fiehtentoonstelling ..Vijmg m», «WK. prentenshow in veelvoud" te openen. Deze van de douane te worden gevisiteerd, tentoonstelling wordt op vijftig verschillen- I Voor het geven van de trap en het po- de plaatsen gehouden. De opening des I gen de pillen binnen te smokkelen zal zij avonds in het „Geert Tels Centrum" te terechtstaan. Stadskanaal kan in de 49 andere centra via de televisie worden gevolgd. Iedere tentoonstelling omvat vijftig pren ten, die in opdracht voor deze manifestatie speciaal ontworpen zijn door vijftig kun stenaars. De tentoonstelling „Vijftig maal vijftig" is opgezet door de „Nederlandse Kunststichting", „Het nationaal overleg in zake gewestelijke cultuur" en de „Stichting Openbaar Kunstbezit" gramma de lucht in dat gewijd is aan de „Maya"-tentoonstelling in het Rot terdamse Museum voor Volkenkunde. Op 13 januari wijst Openbaar Kunst bezit een uitzending aan het nieuwe kunstboek „Na de beeldenstorm", waarin criticus Carel Blotkamp recen te verschijnselen in de beeldende kunst toelicht. In het tv-pakket voor het komende jaar zitten series over het Museum van Oudheden te Leiden en Herfsttij der middeleeuwen (met veel miniaturen). In eigentijdse kunst onderwerpen als: Kunstenaars werken met film en kun stenaar en stedebouwkundige projec ten en een nieuwe reeks ..Doen en zien" van Christa van Santen. De museumkaart van openbaar kunstbezit zal nog meer faciliteiten bieden voor de leden want enkele mu sea hebben besloten op vertoon van deze kaart kortingen te geven op alle catalogi (Boymans-van Beuningen zelfs ƒ2.50). Onenbaar Kunstbezit zal voorts de jaargang van 1970 bij wijze van proef ook in het Engels bundelen om daarmee de buitenlandse markt te ver kennen. De nieuwe jaargang van Open baar Kunstbezit wordt vanavond voor radio (22.25 uur Hilversum 1) en tele visie (22.00 uur Nederland 1) ingeleid door de Larense ingenieur V.W. van Gogh, neef van Vincent. (Van onze correspondent) HILVERSUM De NOS-radio geeft donderdagmorgen van 11.30 tot 11.40 uur op Hilversum 2 rechtstreekse re- portageflitsen van de begrafenis van De Gaulle. In Colombey-les-deux-Eglises en de rouwdienst in de Parij se Notre Dame. Rite Reys zal in gezelschap van haar echt genoot Pim Jacobs, Lou van Rees, een AVRO televisie-man en waarschijnlijk de dirigent Rogier van Otterlo 15 november naar Tokio vertrekken voor een optreden gedurende enige dagen, ter gelegenheid van het eerste Japanse populaire mu ziekfestival, dat gegeven zal worden in het, Nippon Budo Kan Theater in Tokio. ADVERTENTIE Nederland I. Het avondprogramma begint al tegen half zeven. Herman Kuiphof zit dan in het Rudolf Harbid stadion in Dresden gereed om de beel den van de voetbalinterland Oost-Duits- landNederland van commentaar te voorzien. In de pauze van deze wedstrijd een korte joumaaluitzending. De tweede helft is om twintig over acht achter de rug en dan volgt het tweede nieuws bulletin, gevolgd door de wekelijkse uitzending van de politieke partijen. De P.S.P. is aan de beurt. Ondanks de voetbalwedstrijd is er ook nog een speelfilm. De NOS greep hiervoor terug op de Charlie Chan se rie, die we vroeger ook altijd al als aanvulling op de voetbalavonden voor gezet kregen. Vijf minuten informatie over Openbaar Kunstbezit-uitzendin- gen scheiden de oude film van de nieu we. In Première worden namelijk di verse nieuwe films behandeld. Daarna in het NOS programma nog de rubriek Zienswijze, waarin Jack van Belle en Jaap Jongedijk zich de vraag stellen of de mens meer dan één keer leeft. Over het probleem van de reïn carnatie, waaraan belangrijke groepe ringen mensen geloven, wisselen ver schillende deskundigen hun gedachten uit, zoals de heer J. Venema van de School voor de studie van de esote rische wijsbegeerte, de psycholoog drs. H. van Praag en mevrouw F. J. L. Landsheer van de Christengemeen schap. Nederland 2. De Woefs en de La- maars zullen het vandaag met een en kelvoudige uitzending moeten doen om dat de voetbalwedstrijd hen op het eerste net dwars zit. Maar op Neder land twee ontbreken ze niet. Na het nieuws gaat de VARA verder met Mid week, het speciale programma voor kijkers van 12 tot 17 jaar. Aansluitend aan het journaal van acht uur het programma van Koos Postema waarin allerlei figuren uit de actualiteit en uit de wereld van het amusement te gast zijn. Over de ac tuele onderwerpen valt vooruit weinig te zeggen; wat de show betreft ver schijnen in ieder geval de vermaarde Braziliaanse componist-gitarist Baden Powell met zijn trio, de Nederlandse altsaxofonist Herman Schoonderwalt en voorts de succesvolle jonge Engel se zangeres Andee Silver. Direct erop aansluitend krijgen we nog een afle vering te zien van Achter het Nieuws. Het VARA-programma wordt gevolg door een uitzending van het Humanis tisch Verbond, die als titel meekreeg Binnen de lijntjes blijven. Han Meyer en Hillie Molenaar behandelen hierin opvoedingsvraagstukken bij het onder wijs. Moeten de schoolkinderen binnen de lijntjes blijven die door anderen HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Badinerie. 7.30 Nws. 7.32 Actuali teiten. 8.00 Nws. 8.25 Overweging. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. 9.00 Gymn. voor de vrouw; 9.35 Waterstanden. 10.00 Pedagogische kroniek. 9.35 Wa terstanden. 10.00 Pedagogische kroniek. 10.20 Muziek uit Barok. 11.00 Nws. 11.03 Voor zieken. 11.55 Meded. 12.00 Los- Vast. (12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu. 13.03 Radio-Rebus). 14.00 Bij de tijd. 14.20 Lichte muz. 14.30 Country en wes tem rubriek. 15.00 Herv. dienst. 15.30 Meer over minder stem van de spre kende minderheid. (16.00-16.02 Nws.). 17.30 NCRV En Bloc. 18.30 Nws. 19.00 Zingen met Cecilia. 19.15 Kerkorgelcon eert Leger des Heils. 20.00 Radio Ac tief. (22.20 AVondoverdenking. 22.30 Nws. 22.38 Den Haag vandaag; 22.50 Meded. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Dag met. een plaatje. 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.20 Dag met een plaatje. 8.30 De groenteman. 8.50 Morgenwij ding. 9.00 Radio Kamerorkest. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. 11.00 Nws. 11.30 Rondom 12. Om 11.55 Beursber. 12.30 Modern platteland. 12.35 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Journaal. 13.30 Scala. 14.00 De Notedop. 15.00 Voor zieken. 16.00 Nws. 16.03 Land der Muzen. 17.00 Topp. 17.30 Jeugdprogr. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Journaal. 18.20 D'66. 18.30 Zing met ons mee. 18.55 Jazz Spectrum. 19.25 Gesproken brief. 19.30 Nws. 19.35 Kerk veraf en dichtbij. 19.45 Mens en Bijbel. 19.50 Inleidend progr. Voor zondag. 20.05 Residentie orkest. 21.30 Radiokoor. 22.00 Hilver sum Tien. 22.30 Nws. 22.38 Journaal. 22.55 wenen-Boedapest. 23.20 Causerie met platen. 23.55 Nws. HILVERSUM m 9 00 Nws. 9.02 Flits. 9.30 Muziek bij de koffie. (10.00 en 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Pop-slick. 13.00 Nws 13.03 Pop-mixture. (13.00, 14.00, 15.00, 16.00 en 17.00 Nws). BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Muz. (12.40 Weerber meded. en SOS'-ber. voor schippers). 12.55 Buitenl. persoverzicht 13.00 Nws Schouwburgprogr. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nieuws. 14.03 Schoolradio (15.00 Nws). 15.25 Amusementsmuz. 15.30 Koorzang. 16.00 Nws. 16.03 Beursber. 16.09 Licht muz.progr. 16.30 Voor ou dere luisteraars. 17.00 Nws. 17.15 Jazz- muz. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. Verzoekplaten. 18.28 Paardesportuit- slagen. 18.30 Franse les. 18.33 Lichte muz. 18.35 Verkeerswenken. 18.40 Lich te muz. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte muz. 20.00 Openbaar kunst bezit. 20.10 Boekbespreking. 20.30 Hoor speL 21.32 Promanadeconcert. 22.00 Nws. De Zeven Kunsten. 22.20 Lichte muz. 23.00 Nws. 23.40 Nws. Nederland 1 17.00 VARA: Kinderprogramma. 18.25 NOS: Rechtstreekse rep. voetbalwedstrijd Oost-Duits- landNederland (le speelhelft) 19.15 STER: Reclame. 19.20 NOS: Journaal. 19.25 Rep. 2e speelhelft voetbalwed strijd Oost-DuitslandNederl. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NOS: Journaal. 20.35 STER: Reclame. 20.40 Politieke Partijen: Uitz. P.S.P. 20.50 NOS: Charlie Chan in Monte Carlo (film). 22.00 Spot Openbaar Kunstbezit. 22.05 Première. 22.25 Zienswijze. 23.05 STER: Reclame. 23.10 NOS: Journaal. Nederland H 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VARA: Midweek. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Koos Postema op woensdag 2. 21.45 Achter het Nieuws. 22.05 Hum. Verbond: Doe. progr. 22.45 NOS: Journaal. Nederland I 10.45 en 14.25 NOS-NOT: School televisie. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 TROS: JAM. 19.30 Wat een familie (serie). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: Mission Impossible. 21.10 Wereld op wielen. 21.40 De Jerry Lewis Show. 22.15 Liedjesprogr. 22.35 HIRO: HIRO-Magazine. 22.35 30.000 voet lager (film). 22.41 Dawa Na Kazi (film). 22.55 NOS: Journaal. 23.00 TELEAC: Dammen voor beginners - les 8 herh. Nederland n 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS. Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Den Haag vandaag. 19.09 Van gewest tot gewest. 19.49 Tips Nat. Bur voor Toerisme. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Was er nog wat. 20.30 Brats (film). 20.50 Birma. 21.25 Adam 2. 22.35 CVK IKOR: Ik zal handhaven. 23.05 NOS: Journaal. 23.10 TELEAC: Onze landbouw nu en straks - les 3 herh. zijn getrokken, zo vragen zij zich af, juinnnnnniwwvinn^-f-"—- -MiMwmMiM'iMMMWMMiiMWWMMWMwyM'iMWMVvii'

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9