Omroepschool opgericht MUSICAL OP BROADWAY 1 Danny Kay in rol van Noach Opleiding tot televisie presentator Zilveren dirigeerstok voor Dolf van der Linden Expositie werk Otto Treumann Toerisme naar Indonesië neemt toe Mondriaans op twee veilingen Peter Schat acht zich gesmaad Tekenfilm van Jan Lenica Serie van kerken over het gezag Groeiend bezoek Tropenmuseum inventumlaatu kiezen», elektrische boven of onderdeken! T.V. vanavond INVENTUM Radio vrijdag TV donderdag TV vrijdag DONDERDAG 12 NOVEMBER 1970 r Eenplatenbon is altijd raak Met een plaat indt iedereen z'n draai dagelijks 8 uur Matinees op woensd., zaterd. en zond. 2.30 uur amsterdam Officier van Justitie voor rechter gedaagd JUBILEUM NOS-ORKESTEN Een platenbon is altijd raak H. Roland Holst-prijs voor Gerben Hellinga vwwwwwwwwiwwwvw NEW YORK. (AP) In New York Is een nieuwe musical van Richard Rod- gers van start gegaan, die „Two by two" heet en waarin Danny Kay één van de hoofdrollen vervult. Het is een op een simpele, komische, muzikale en gevoelige wijze gebrachte versie van het bijbelverhaal van Noach, de ark en de zondvloed en de stijl waar in dit is verwezenlijkt varieert van die van de jaren '20 tot de hedendaagse. Rod- gers houdt zich aan het oude verhaal, behalve een enkele kleine eigen toevoe ging- Het libretto is geschreven door Rodgers nieuwe partner. Martin Charnin, en de dialoog is afkomstig van Peter Stone. Danny Kaye krijgt voor het eerst in jaren weer de kans zijn grote en veel zijdige talent te ontplooien, en hij doet het meesterlijk. Joan Copeland is de vrouw van Noach, Walter Willison zingt en speelt de rol van de zoon van Noach, Japheth, Harry Goz is Shem en Michael Karm, Cham. ADVERTENTIE f5,-7,50 10,-15,-20,-25,- Het is dertig jaar geleden, dat Danny Kaye op Broadway speelde. Al die jaren trad hij overal in de wereld op, speelde hij hoofdrollen in films en maakte talloze tv-shows. Omdat spelen op Broadway nu eenmaal een hoogte punt in het leven van een Ameri kaanse acteur is, wordt Danny Kaye hier na de première in „Two by two" gefeliciteerd door zijn dochter Dena. De première was dinsdagavond in het Imperial Theater. ADVERTENTIE AMSTERDAM. Van 20 november tot 3 januari wordt in het Stedelijk Museum in Amsterdam een overzichtstentoonstel ling gehouden van werk van Otto Treu mann, aan wie onlangs op grond van zijn prestaties op het gebied van de affiche kunst door het Prins Bernhard Fonds de David Roëllprijs-1970 werd toegekend Donderdagavond 19 november zal de ex positie in het Stedelijk Museum worden geopend. De uitreiking van de David Roeëllprijs zal 26 november in het Rijks museum geschieden. Reeds vele malen werd Treumanns werk bekroond. In 1947 ontving hij de Werkmanprijs. In 1957 de Duwaerprijs, in 1949 een afficheprijs van Wenen, in 1959 een kalenderprijs van Calcutta, in 1960 de D. A. Thiemeprijs. DJAKARTA (Antara) Dit jaar zullen naar schatting 105.000 buitenlandse toe risten Indonesië bezoeken, tegen 86.000 vorig jaar, zo heeft de directeur-generaal voor het toerisme, Surjo Sumamo, mee gedeeld. De toeristen blijven gemiddeld vijf dagen en geven gemiddeld 25 gulden per dag uit. Volgend jaar worden ca 147.000 buiten landse toeristen verwacht. AMSTERDAM. Woensdag is een aquarel van Piet Mondriaan „Witte chry sant tegen blauw fond" bij Mak van Waay in Amsterdam voor 12.600 gulden verkocht aan een Nederlandse kunsthan delaar. Voor deze enkele dagen durende veiling van aquarellen, tekeningen, gra fiek en boeken bestond ook woensdag weer veel animo en vooral voor werk uit de Haagse School werden zeer hoge prijzen gemaakt. Op de veiling bij Paul Brandt is woens dag een Mondriaan, getiteld „De rand van een woud" voor 18.000 van de hand gegaan. Twee stadsgezichten van Jan Weissenbruch brachten respectievelijk 6400 en 5500 op. ADVERTENTIE ADVERTENTIE TOEGANGSPRjincl.plaatsbespr.) 14,-// 11,50// 9,-/ ƒ5,- KINDEREN tot I4iaaropwoensd.-en zaterd.mid.: f7.-/ f 6.- 5.- 3.- KAARTVERKOOP voor alle voorstellingen v.a. 28 oktober kassa RAI-gebouw, Wie lingenstraat. 10-16 uur; telef. 020-796441, van 11-16 uut v a.21 oktoberbl) de bekende voorverkoop- adressen in Uw woonplaats VOORVERKOOPADRESSEN BEVERWIJK: Gebr. Oosterom N.V., Velser- weg 22, tel. 02510-23535; Reisbureau „De Mag neet" N.V., C. H. Moenstraat 13. tel. 02510- 26842; LISSE: Reisbureau Beuk. Vierkant 229. tel. 02530-4263. HAARLEM: Reisbureau Cebu- to, Tempeliersstraat 67-69, tel. 023-313950: Fa J. J. Groeneveld. Oranjestraat 52, tel 023- 325989; Reisbureau „De Magneet" N.V., Bar- teljorisstraat 25 tel 023-321800: Gebr. Ooster om N V Kruisweg 68, tel 023-320989: VVV Stationsplein, tel. 023-319059: SANTPOORT Reisbureau Europa. Hoofdstraat 157 tel 02560' 2545; IJMUIDEN: Reisbureau „De Magneet' N.V., Kennemerlaan 25. tel. 02550-11306; V.V.V Marktplein, tel. 02550-15611. (Van onze Amsterdamse redactie) AMSTERDAM. Primeur voor West- Europa: Nederland heeft een eigen om roepschool. In het oudste pand van Am sterdam, gebouwd op teakhouten palen, eigendom van de stichting „Diogenes", onderdak verschaffend aan de welbeken de „Koopermoolen"gaat in januari 1971 de eerste cursus van de Nederlandse om roepschool van start. Vanaf vandaag mag iedereen die ge- interesseerd is in het beroep van gast vrouw of gastheer zijn voor radio, televi sie of reclame, zich laten inschrijven bij Jan Willem van Cruysen, initiatiefnemer en zakelijk leider van de school. Deze inschrijving is niet verplichtend, men krijgt informatie over de opzet van de toekomstige gang van zaken, men legt een gratis „screen test" af, die ter beoor deling aan een jury wordt voorgelegd. Op deze wijze worden de cursisten in spe, die overigens geen speciale voorop leiding behoeven te bezitten, uitgezocht. De cursus duurt ongeveer een half jaar, de kosten zijn zeshonderd gulden, waar van de betaling over dat halfjaar gespreid kan worden. Als iemand het leerprogram ma niet tot het einde wil volgen, heeft dat geen nare financiële consequenties: de cursist heeft geen contractuele ver plichtingen, zo zegt de organisator. De cursisten (ongeveer tachtig) wor den naar leeftijd, niveau en instelling in gedeeld in groepjes van vier, die per week één leseenheid volgen, van bijvoorbeeld twee uur. Ze hebben een vaste leraar en verder een aantal gastleraren. Theo Stok kink, Rik van Dam, Aart van Bergeyk en Fred Heyn hebben hun medewerking toe gezegd. Het leerprogramma bestaat onder meer uit ballet, make up, mode-interpretatie (toegelicht door een Nederlandse coutu rier), videolessen (jezelf op het scherm zien), bewegingsleer, kortom: hoe ge draag ik mij als presentator-presenta trice? Verder beoogt de Nederlandse Omroep school de cursisten een zo breed mogelijk basis mee te geven voor dit beroep, want zegt Jan Willem van Cruysen, „Televisie maken is niet alleen een vak, maar ook een mentaliteit. Je moet jezelf goed we ten te verkopen." Verder moeten de men sen ook het een en ander weten over het samenstellen van een programma, en iets over de technische kant ervan. Jan Willem van Cruysen (24, gymna sium a en journalistenschool) heeft ruim een ton in zijn omroepschool gestoken. Hij heeft acht vaste medewerkers aange trokken, administratief, organisatorisch en technisch. Dan nog een fotograaf en vijf vaste leraren. Er is subsidie bij CRM aangevraagd, maar vooralsnog is het een puur zakelijke onderneming. (Met enkele grote bedrijven en een bank als borg) In de toekomst wordt het misschien een stichting. Jan Willem volgde in Amerika een cur sus, waarop zijn omroepschool (de eerste in Europa) geïnspireerd is. Hij heeft de rechten voor het lesmateriaal gekocht, ge patenteerd voor Europa. „Het is de bedoeling de cursisten mee te laten werken aan produkties, program maatjes die we hier in dit pand maken dat valt buiten de lesuren en kost ze niets. We maken ook reclamespotjes enzo dingen die de mensen na afloop van de cursus kunnen gaan doen. Heel belang rijk lijkt ons de begeleiding naderhand we willen de mensen niet plompverloren laten vallen als ze cursist-af zijn." We krijgen erg veel medewerking van de verschillende omroepen en de NOS advies van allerlei mensen, we mogen soms gebruikmaken van studio's en appa ratuur en ze hebben zich genegen ge toond om in de nabije toekomst zaken met ons te doen. Dat geldt evenzeer voor de reclamewereld. Er bestaat tenslotte helemaal niets op dat gebied, dus ze zijn wel blij met dit initiatief." Jan Willem van Cruysen noemt zich zelf een „ideeënman". „Mijn liefhebben; is theater en tekstjes voor liedjes schrij ven. Maar mijn financieel wel gunstige toestand heb ik te danken aan die nieu we tendens: dat je ideeën kunt verkopen. Ik kwam op het idee voor de upperground in de Bijenkorf vorig jaar, dat hebben we toen met een heel team verder uitge werkt. De „kunstsupermarkt' net zo. En volgend jaar gaan we ten behoeve van de toeristen flesjes grachtenwater verkopen, met een lekker Oudhollands etiketje erop en een garantiezegeltje. Ik zie het als een grap al die dingen, en als ik niet meer leuk vind, houd ik ermee op. Maar de Nederlandse omroepschool zie ik geens zins als een grap. Die bestaat nu en die blijft bestaan." (Van onze correspondent) AMSTERDAM De officier van Justitie in Amsterdam, mr. J. F. Hartsuiker, gaat na of hij één van zijn „eigen" officieren van Justitie voor de rechter moet dagen, Aanleiding is een klacht van componist Peter Schat tegen mr. H. G. van Ever- dingen. Peter Schat stond onlangs terecht voor de Amsterdamse politierechter omdat hij in januari, samen met een twintig andere „Notenkrakers" de administratieve ruimte van het Concertgebouw had bezet. In zijn requisitoir noemde mr. Van Everdingen dat optreden van Schat en de zijnen „fascistische methoden" Hij vond dat de manier van optreden „vergelijk baar was met de methoden die door onze oosterburen in de oorlog werden gebruikt1 Peter Schat liet al meteen weten dat hij de officier van Justitie daarvoor wegens smaad zou aanklagen. Mr. Hartsuiker heeft die klacht nu binnen. Hij heeft mr. Van Everdingen gevraagd zijn requisitoir op schrift te stellen. MUWWMWUimVlilllWlim/WVilUW* I (Van onze correspondent) HILVERSUM Een zilveren jubi leum van koren en orkesten van de NOS is moeilijk voor te stellen zon der de man die 25 jaar lang het Me- tropole-Orkest heeft geleid. Dus werd Dolf van der Linden, die als gastdiri- gent in Hannover optrad met een privé-vliegtuig van de NOS naar Hil versum vervoerd. Net op tijd om van de voorzitter van de NOS, de heer E. A. Schüttenhelm een zilveren diri geerstok en zijn dank in ontvangst te nemen voor het vele werk dat hij ge durende al deze jaren voor de omroep had verricht. Een goede „tweede" jubilaris was Henk Spruyt, die slechts drie jaar korter het Omroeporkest heeft geleid. Het was onmogelijk alle musici die 25 jaar of langer de omroep hadden De VPRO die zich een reputatie heeft verworven met het uitbrengen van ori ginele filmvondsten op donderdagavond komt, na eerst de wekelijkse aandacht besteed te hebben aan Laurel en Hardy in hun vroegste kluchten (ditmaal „Brats" uit het begin van de dertiger jaren) met een tekenfilm van Jan Leni ca op het scherm die geen filmliefheb ber zich mag laten ontgaan. Jan Lenica is hier geen grote be kende, hoewel veel van zijn werk nu al bijna in de reuk van klassieke kunst staat, ook al omdat het behalve door de gebruikte technieken helemaal af wijkt van wat men gewoonlijk onder tekenfilm verstaat: vluchtige, snel be wegende, komische tekeningen, meestal het oppervlakkige vermaak dienende. Lenica's korte en langere tekenfilms zitten boordevol bedoelingen (hij heeft niet voor niets met Ionesco samen gewerkt) en ze vertegenwoordigen in het algemeen een niet al te optimisti sche levensvisie. Evenals zijn collega en medewerker W. Borowczyk (wiens speelfilmdebuut, „Goto, l'ile d'amour" onlangs in het Amsterdamse Kriterion werd vertoond) heeft hij zich na in zijn vaderland Polen naam te hebben ge maakt, o.a. ook met illustratie en af fiche-werk, in Parijs gevestigd. Zijn „Adam 2" die vanavond vertoond wordt, is al enige jaren oud, en duurt 80 minuten, d.w.z. dat ongeveer 150.000 tekeningen zijn gemaakt om dit „vreem de, fantastische, monstrueuze, volslagen ongelooflijke, niettemin ware levensver haal rond te krijgen. Het verhaal van een eenzaam, maar nieuwsgierig mens, met, zoals Lenica opmerkt, enige auto biografische trekken. Voldoende aan wijzingen om de belangstellende film kijker nieuwsgierig te maken. CHARLES BOOST gediend, persoonlijk te bedanken. Liefst 17 van de 79 vocalisten en 85 van de 319 instrumentalisten zouden hiervoor in aanmerking zijn gekomen. In totaal 102 van de 398 musici. Taakverbreding Het moeilijkste probleem waarmee de NRU en later het NOS-bestuur ge confronteerd werd. was de vraag of het orkest en het koorapparaat in de huidige omvang gehandhaafd moest worden. De heer Schüttenhelm: „Het bestuur stond toen duidelijk voor de keus: inkrimping of taakverbreding, waardoor het financiële draagvlak groter zou worden. Een moeilijke'be slissing in de eerste plaats voor de musici maar niet minder voor het be stuur. Mogen we zeggen dat wij musici en bestuur kozen voor het laatste." Achteraf bezien is dit volgens de NOS-directeur een goed en wijs be sluit geweest, aangezien het juist voor de toekomst perspectieven opent. Hoewel in 1968 werd besloten om orkesten en koren ook voor de televi sie te laten optreden, zei de heer Schüttenhelm: „Naar mijn mening zie ik u allen nog veel te weinig op het scherm." Een verheugend feit is dat het aantal concerten in de landelijke concertzalen belangrijk is toegenomen. Slechts één voorbeeld voor de steeds groter wordende integratie van de NOS-orkesten en -koren in het Neder landse muziekleven. Na de toespraak van de NOS-direc teur, sprak de heer B. P. Wagemans, hoofd van de afdeling Muziek en Dans van het ministeire van CRM. Tot slot bedankte dirigent Henk Spruyt namens alle jubilerende musici het bestuur van de NOS. Nederland 1. Ook op donderdag de Woefs en de Lamaars en het journaal. Maar daarna de TROS. Het eerste half uurtje is voor de popliefhebbers. In de eerste aflevering van de rubrie ken Jam van dit seizoen een reportage van de Engelse popgroep the Moody Blues, die kort geleden naar Neder land kwam en toen in Amsterdam een nachtconcert gaf. Robbie Dale ver zorgt de presentatie. In de familiserie Wat een Familie wordt de vraag gesteld Verhuizen we of niet. Na het journaal van acht uur zet de TROS het programma voort met Mis sion Impossible. Een half uur voor de autorubriek Wereld op Wielen, waarin Fred van der Vlugt de Toyota Corolla 1200 test en waarin allerlei andere in teressante autonieuwtjes aan de orde komen, zoals over de nieuwe Opel As- cona en de nieuwe film over de 24- uursrit van Le Mans. Voor de vierde maal vervolgens ADVERTENTIE fS,-T,SO 10,-15,-20,-85,- A/WWWWWWWWWWIA/WWAA/WWWWWX/WWW* Jacheil met Jerry Lewis. Gast in deze show vol malligheid is de gebaarde trompetist Al Hirt. Er komt nog meer amusement. Paul Boots maakte een filmpje van het Nederlandse zangpaar Saski en Serge, dat indertijd in de voorronden voor het Eurovisiesongfes tival als een komeet aan de lichte mu- ziekhemel verscheen. Saskia en Serge zingen een aantal liedjes in de pitto reske omgeving van het Zeeuwse vis sersplaatsje Veere. En dat levert een allerliefst programmaatje op, met Spinnewiel, Luister, Zomer in Zeeland, Leve de Kermis, Langzaamaan, Don Quichot en het Oogstfeest. De HIRO zet het programma voort met twee korte documentaires, nl. 30.000 voet lager (een filmpje over de ge varen in het verkeer, voornamelijk voor de voetgangers met Mary Dres- selhuis in de hoofdrol) en Dawa na jazi, een film van Piet Out over het werk van de Nederlandse Stichting voor Leprabestrijding. Na het laatste nieuws komt Teleac met de 8ste les in de cursus dammen voor beginners HILVERSUM. Op voordracht van een jury, bestaande uit mevrouw L. Treves, en de heren Hans van den Bergh en J. W. Hofstra, heeft het bestuur van de Henriette Roland Holst-Stichting besloten de Hen riette Roland Holst-Prijs voor het jaar 1970 toe te kennen aan Gerben Hellinga. De uitreiking van de prijs zal plaats hebben tijdens een korte plechtigheid vrij dag 20 november a.s. in het Toneelmu seum, te Amsterdam. AMSTERDAM Dat het Tropenmuseum op de goede weg is met zijn streven om een beeld te geven van de bij de inter nationale samenwerking betrokken landen blijkt uit zijn bezoekersaantal. Voor het eerst in zijn zestigjarige bestaan boekt het museum in een periode van nauwelijks elf maanden 100.000 bezoekers. Voor dit soort museum een zo uitzonderlijk hoog aantal is mede verklaarbaar door de toenemende dienstverlening aan het zich vernieuwende onderwijs. Zo is het Tropenmuseum als eerste gaan deelnemen aan het projekt-onderwijs, waarbij de leerlingen ter plaatse alle noodzakelijke visuele informatie en mate rialen ter beschikking hebben. Ook het aantal schoolbezoekers neemt hierdoor toe, evenals dat van de buitenlandse bezoekers. ADVERTENTIE Da's fantastisch! Bovendien nog extra veilig, want Inventum dekens hebben een trafo voor veilige zwakstroom, v.a. f. 110.- u kunt er op rekenen! Nederland 2. Voorafgaande aan het programma van de VPRO komt de NOS met de Woefs, het journaal, de parlementaire rubriek Den Haag Van daag, van Gewest tot Gewest (beelden over het landschapsherstel in de wa- tersnoodgebieden van Zeeland en Bra bant) en de tips van het Nationaal Bureau voor Tourisme. Na het journaal van acht uur dus de VPRO, die tien minuten voor de ac tualiteit uittrekt onder de titel Was er nog wat. Vaste donderdagavondgas- ten zijn voorts Laurel en Hardy. Dan de documentaire Birma, land van so cialistische militairen en berustende monniken. Het is een aflevering van de Duitse reeks Geschichter Asiens. Birma is een van de minst bekende landen van Zuid Oost Azië. Het is een land vol tegenstellingen. Hoofdschotel van de donderdagavond is overigens niet deze interssante do cumentaire maar wel de film Adam II van Jan Lenica. Het is een tekenfilm, die meer dan een uur duurt. Jan Leni ca is een in Parijs wonende Poolse graficus. Hij presenteert zijn versie van Adam als de moderne mens, die volkomen vastloopt in zijn eenzaamhei en die ondergaat in de sleur van alle dag. De gezamenlijke kerken beginnen vanavond met een geheel nieuwe serie, die getiteld is Ik zal handhaven. Vijf programma's zullen gewijd worden aan de crisis van het gezag in Nederland. De titel van de eerste aflevering is de Grenzen van het Toelaatbare. Ver antwoordelijk voor deze uitzending zijn dr. Peter Hofstede en Hedda van Gen nep. De serie wordt op vijf achtereen volgende donderdagavonden uitgezon den. Na het laatste nieuws vanavond nog de derde les uit de Teleaccursus Ónze landbouw nu en straks. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Badinerie. (7.30 Nws. 7.32 Actua liteiten. 8.00 Nws. 8.25 Overweging. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw^ (9.00 voor de vrouw, gymnast.). 9.35 Wa terstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Au bade. 11.00 Nws. 11.03 Voor zieken. 11.55 Mededel. 12.00 Van twaalf tot twee. (12.22 Wij van het land. 12.26 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 13.00 Raden maar...). 14.05 Schoolradio. 14.30 Musiësta. 14.55 Concert a la Car te. 16.00 Nws. 16.03 Disco-Drive-In. 17.00 Aktua Sportkompas. 18.00 En Bloc. (18.19 Boeren Partij. 18.30 Nws. 19.00 Wereldpanorama). 19.30 Kerkor gelconcert. 20.00 Promenade Orkest. 21.00 Kunst- en vliegwerk. 21.05 Hoor spel. 21.45 Pianorecital. 22.00 Aktua- Magazine. 22.30 Nws. 22.40 Mededel. 22.45 Radio-feuill. 23.05 Apollo XXI. 23.30 Toontje later. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnast. 7.20 Dag met een gaatje. (8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.30 De groenteman). 9.00 Internat. Spectrum. 10.00 Voor kleu ters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws). 11.30 Volksmuz. 11.55 Beursber. 12.00 Blik op de wereld. 12.30 Over- tieidsuitz. v.d. landbouw. 12.40 Lichte nuz. 12.50 Recht en slecht. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.20 Voor de mid denstand. 13.25 Pianorecital. 13.40 Man nenkoor. 14.00 Ruimte. 15.00 Aspekten v.d. kamermuz. 15.40 Toerismo. 16.00 Vrijdag. (16.00 Nws. 17.55 Mededel. 18.00 Nws. 18.20 De Vrije Gedachte). 21.00 Orkestmuz. 22.30 Nws. 22.40 Ac tualiteiten. 22.50 Prettig Weekend. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Becker Show. (10.00 Nws.). 11.00 Nws. 11.03 De Felix Meurders Show. 12.00 Nws. 12.03 Top-30. (13.00 Nws.). 14.00 Nws. 14.03 Suzie Cream Cheese. 15.00 Nws. 15.03 Muziek Boetiek. (16.00 Nws.). 17.00 Nws. 17.02 Journaal. 17.05 Zingen de Bougie. Nederland I 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 TROS: JAM. 19.30 Wat een familie (serie). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: Mission Impossible. 21.10 Wereld op wielen. 21.40 De Jerry Lewis Show. 22.15 Liedjesprogr. 22.35 HIRO: HIRO-Magazine. 22.35 30 000 voet lager (film). 22.41 Dawa Na Kazi (film). 22.55 NOS: Journaal. 23.00 TELEAC: Dammen voor beginners - les 8 herh. Nederland II 18.45 18.51 18.55 19.00 19.04 19.09 19.49 19 55 20 00 20.15 20 20 20.30 20.50 21.25 22.35 23.05 23.10 NOS: De Woefs en de Lamaars. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Den Haag vandaag. Van gewest tot gewest. Tips Nat. Bur. voor Toerisme. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VPRO: Was er nog wat. Brats (film). Birma. Adam 2. CVK-IKOR: Ik zal handhaven. NOS: Journaal. TELEAC: Onze landbouw nu en straks - les 3 herh. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.45 NÖS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 E.O.: Thailand. 19.32 The Edwin Hawkins Singers. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Ironside (film). 21.10 De Ombudsman. 21.35 Hadimassa. 22.15 Een klein uur: U. 22.55 NOS: Journaal. 23.00 TELEAC: Vergadertechniek. Nederland II 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Ter visie. 19.30 NCRV: Zo Vader, zo zoon. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 Hier en Nu. 21.10 De regels van het spel. 22.15 Farce Majeure. 22.40 Avondsluiting. 22.45 NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 19