Kalderon in Israëlische gevangenis Bas van Duivenbode voldeed aan formaliteit m Ramsey wipt Charlton en doelman Banks Weer onderwierp Scaglione Jan van Ispeïen uiterst zware krachtproef Dochter voor Johan Cruyff OVRA voorbij en Simokos uit Aristos (3-0) Grootebroek 610 ste Staatsloterij DELTA LLOYD GOED OP DREEF m logne blijft Europees kampioen Halfweg klopte Zandvoortmeeuwen Joop Kruis trok zich terug uit wedstrijdsport H aarlemreserves versloegen PSV 17 november 1970 Eerste klasse dinsdag NOVEMBER 1970 Ajax gist naar lat van contractspeler Geslaagd Makkelijker 2 20 33 217 121 148 776 0487 013008 083932* 053544 074916 036811 013142* 045359 065787 065787 Triest debuut Van Ispelen kandidaat voor middengewichttitel (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Ajax gist naar het lot van Ronnie Kalderon, de 19-jarige Israë lische contractspeler. Gisteren vernam de landskampioen, dat h(j al enkele weken is ingesloten in een militaire gevangenis te Tel Aviv. Maar officiële bevestiging bleef tot op heden uit. Vijf weken geleden reisde Kalderon (sinds juni bij Ajax) op advies van zijn vader naar Israël om een regeling te tref fen omtrent zijn dienstplicht. Hij zou pro beren of één van zijn broers de verplich tingen voor hem kon nakomen, wat in apar te gevallen wel eerder is toegestaan. Vol gens de militaire autoriteiten meldde hij zich echter een maand over tijd. Hij ver dween voor anderhalve maand in de cel. Daarna moet hij wellicht toch voor twee jaar dienen. Ajax vermoedde geen onraad, omdat Kalderon (die vanwege de Israëlische be palingen pas in de volgende competitie voor de Amsterdammers bruikbaar is) zes weken met verlof mocht. Gisteren heeft voorzitter Van Praag in een brief direct om opheldering gevraagd. Van Praag: destijds heeft de ambassade ons verze kerd, dat hij vrijstelling van dienst zou krijgen, als hij hier een studie ging vol gen. Hij heeft zich toen laten inschrijven aan de universiteit. We hebben inmiddels officieus gehoord dat hij mogelijk de 26ste november vrij komt. Daar hopen we dan maar op.'' (Van onze tafeltenniscorrespondent) HAARLEM. Dit weekeinde was er een uitgebreid programma in de ere-klas ta feltennis. In poule A won Delta Lloyd zowel van Belcurm als van Scylla 2 met respektievelljk 7-3 en 9-1. De tegenpunten werden gescoord op de invallers voor Frans Schoofs: Schuiten en Kraayenga. Maasbree moest Tempo Team een kleine zege toestaan. Jan Suiskens klopte van Slobbe en van Leuffen, Vaessen alleen van Leuffen. Tempo Team kwam nog een keer in actie, tegen Belcrum. Kramer, invaller voor van Slobbe verloor slechts van Joos sen. Uitslag: 8-2. Scylla2 behoudt zijn kans op kampioenspoule door de 8-2 winst op NO AD. In poule B is de strijd om de derde plaats nog niet beslist. AMVJ verspeelde een punt tegen Tilburg, maar St. Hoger/ TSB moest met 9-1 buigen voor Scylla. Onnes redde de eer tegen Ed van de Berg. Met dezelfde cijfers werd ook Tilburg door Scylla teruggewezen. Nu was het Jan van Unen, die de eer redde tegen Gerard Bak ker. Delta Lloyd 2 is al bijna zeker van een plaats in de promotiepoule na de 7-3 overwinning op SVE. Delta Lloyd Tempo Team Maasbree Ereklas B Scylla 8 Delta Lloyd 2 7 AMVJ 7 14 Scylla 2 7 6 12 NO AD 7 3 7 Belcurm 7 0 16 St. Hog./TSB 7 6 10 SVE 7 3 6 Tilburg '70 8 3 ZAALHANDBAL. De Nederlandse zaal handbalkampioen Sittardia heeft maandag avond in de sporthal Harenbeuk in Heer len de vriendschappelijke wedstrijd tegen Tatran Presov uit Tsjechoslowakije met 14-16 verloren. Bij de rust leidden de Tsje chen met 9-5. De meest schotvaardige Ne derlander was Reynders die vijf keer scoorde. Er waren 400 toeschouwers. V' LONDEN Bobby Charlton (32) en doelman Gordon Banks (32) zijn door ma nager Sir Alf Ramsey niet meer opgeno men in de selectie voor het Engelse voet balelftal, dat op 25 november in het Opnieuw haalt Bas van Duivenbode (rechts) uit voor een dreun op het hoofd van de Fransman Bruno. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Jan van Ispelen heeft gisteravond in het boksprogram- ma van Nederlands jongste promotor Gerard Hartman het hardst voor zijn honorarium moeten werken. Als enige van de vijf Nederlandse profs, die in de Rivièrahal in de ring kwamen, moest hij tegen de in België wonende Italiaan Jacky Scaglione de volle acht ronden vechten om tenslotte aan een verdiende puntenzege te komen. Het was de negende overwinning van de Haarlemmer sinds hij zich in de rijen van de broodboksers voegde. Het was tevens zijn zwaarste strijd als prof. Vorige maand had dezelfde Italiaan Van Ispelen een moeilijke avond bezorgd. Het gevecht in het Haagse congres centrum duurde toen echter slechts zes ronden, voor de oud-amateurkam pioen van Nederland net voldoende om zijn steeds beter draaiende oppo nent van het lijf te houden. Gisteren debuteerde Van Ispelen in zijn revanchepartij tegen de Italiaanse fa brieksarbeider echter als tweede serie bokser, hetgeen een wedstrijdduur van acht ronden inhield. Die twee maal drie minuten extra werden de Haarlemse mid dengewicht bijna fataal. Van Ispelen: „In Den Haag ging Scaglione tegen het einde van de wedstrijd in hoog tempo boksen. Ik was dus gewaarschuwd dat het gevaar lijkste offensief in de laatste ronde zou ko men". De Haarlemse bloemenman nam zijn voorzorgsmaatregelen De eerste vier ron den gebruikte hij om de slimme Italiaan met zijn irriterende linkse directen op een puntenachterstand te zetten. Waren zijn veelvuldige stoten niet hard genoeg om de besnorde Italiaan in gevaar te bren gen, hij bereikte er in ieder geval wel mee dat het zuidelijke geweld niet te vroeg losbarstte. „Ik wist zeker dat het zwaarste voor mij tegen het einde zou komen lichtte Van Ispelen na afloop toe, „daarom wilde ik hem in het begin zo lang moge lijk bezig houden". De tactiek slaagde uitstekend. Toen Scaglione in de vijfde ronde serieus ging ADVERTENTIE slaan, was zijn achterstand al zo groot dat hjj alleen nog met een knock out kon win nen. De Italiaan („Misschien had ik toch eerder moeten beginnen") realiseerde zich dat ook. Furieus wierp h(j zich op de reeds vermoeide Van Ispelen, die zich in een defensieve stelling terug moest trekken Van Ispelen: „Eigenlijk was Scaglione langzaam begonnen, maar toch kwam ik in de laatste ronde nog lucht te kort. Wil ik dat in mijn volgende gevechten voor komen dan zal ik het in het begin nóg rustiger moeten doen". Het scheelde wei nig of de Nederlandse middengewicht had in de voorlaatste ronde kennis gemaakt met het canvas. Met zijn rechtse hoeken bezorgde de Italiaan zijn tegenstander de moeilijkste periode uit zijn loopbaan en het was slechts aan de gong te danken dat de Noordhollander een knock down bespaard bleef. Een verongelijkte Scag lione in de kleedkamer: „Als de scheids rechter er in de zevende ronde niet tussen gesprongen was dan had ik Van Ispelen neergehaald. Nu maken ze hem nog win naar. Wat moet ik dan doen om hier te winnen?" De laatste ronde was voor de dodelijk I vermoeide Van Ispelen een kwestie van uitboksen. Hij hoefde alleen nog maar staande de laatste gongslag te halen om zeker te zijn van zijn puntenzege. On- I danks een enorm overwicht lukte het Scaglione niet de Nederlander in de laat- I ste fase neer te halen. Desondanks trof Jan van Ispelen zijn trainer Piet ter Meulen I woedend in de kleedkamer aan. Ter Meu- len: „Wat vind je daar nou van. Hij krijgt van mij opdracht om in de laatste twee ronden geen risico meer te nemen omdat de puntenzege al vast stond. En wat doet mijnheer, hij gaat er toch nog tegenin". De Haarlemse pugilist kon zijn oefenmeester alleen maar gelijk geven .„Maar ik wil nu eenmaal altijd laten zien dat ik de sterkste ben", wierp hij alleen nog zwakjes tegen ronde luidde de Belg het vroegtijdige ein de van Zwezerijnens debuut in met een keiharde rechtse. De pupil van Wim Snoek zakte door de knieën en het was alleen aan de medewerking van scheidsrechter Van der Zee te danken dat hij niet werd uitgeteld. B(j de achtste tel werd Zweze- rijncn, die als een dronkeman door de ring zwabberde, weer in de strijd gewor pen. Het was slechts uitstel van executie, want enkele seconden later moest de ar biter ingrijpen, waarmee hij Zwezerijnen behoedde voor een verplichte rustperiode van twee maanden, die hij na een k.o. in acht had moeten nemen. De Rotterdamse zwaargewicht Bert Nik kelen Kuijper bracht het er voor 600 plaatsgenoten in zijn eerste profwedstrijd beter af. Na zes ronden tegen de Fran se neger José Guillois, waarin beide bok sers veel gaven en namen, won Nikkelen Kuijper terecht op punten. Een overwin ning was er ook voor de in Amsterdam wonende Syriër Yalar „Mohammed" Zuh di in de wedstrijd tegen de boksende clown Etti Defares. PARIJS De Franse bokser René Roque heeft maandagavond in Parijs zijn Europese titel in het lichtweltergewicht be houden door in een gevecht over vijftien ronden zijn landgenoot Roger Zami op punten te verslaan. René Roque, die Europees kampioen werd, door op 22 april van de Italiaan Sandro Lopopolo te winnen, is nauwelijks in gevaar geweest. De uitdager kon geen moment het initiatief nemen, kwam af en toe wel goed door met rechtse directen, maar scoorde over de gehele partij gezien aanmerkelijk minder vaak dan de titel houder. Hoewel Roque reeds in de tweede ronde een wenkbrauwblessure opliep, die zich tamelijk ernstig liet aanzien, slaagde Zami er niet in dit voordeel uit te buiten. Prijzen van 10.zijn gevallen 50.zijn gevallen 50.zijn gevallen 100.zijn gevallen 100.zijn gevallen 200.zijn gevallen 400.zijn gevallen 1.000.zijn gevallen op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op Een prijs van f 2.000.is gevallen op het nummer f 2.000.is gevallen op het nummer 2.000.is gevallen op het nummer 2.000.is gevallen op het nummer 2.000.is gevallen op het nummer De prijs van f 5.000.is gevallen op het nummer f 25.000.— is gevallen op het nummer De extra-prijs van ƒ50.000.— is gevallen in de serie „P" op het nummer En de troostprijs van 1.000.— op nummer van eik van de andere series. LET WEL: Op nummer 083932 is tevens de prijs van 10.— gevallen; op nummer 013142 is bovendien de prijs van 10.— gevallen. Een stuk makkelijker kwam Bas van I Duivenbode gisteravond aan zijn geld. De wedstrijd tegen de op zijn retour zijnde Fransman Cosimo Bruno, was voor de Amsterdammer niet veel meer dan een formaliteit, in afwachting van de beslis sing van de Europese Boks Unie over zijn kandidatuur voor een Europees titel gevecht. Bruno, eens kampioen van zijn land, heeft de nationale titelhouder alleen in de eerste twee ronden iets in de weg kunnen leggen. Van Duivenbode: „In die periode gaf ik I hem op aanwijzingen uit de hoek twee maal een rechtse. Een keer kreeg ik een flinke dreun op mijn neus als antwoord en de tweede keer reageerde hij met een stoot die op een haar na mijn kin miste, I Toen dacht ik: ho, wacht even. Die tik ken van mij krijg je zo wel als je ver moeid wordt". De 30-jarige half zwaargewicht hoefde I niet zolang op de aftakeling van zijn te, genstander te wachten. In de derde rondq bleek de routine niet meer voldoende voor de korte, gespierde Fransman. Het duurde toen nog drie ronden voordat de ringarts I dr. Voet de wedstrijd wegens een diepe wond boven het linkeroog van Bruno liet staken, waarmee de opgeluchte Fransman vrijwel zeker een pak slaag ontliep. Bijzonder triest verliep het eerste prof I gevecht van de Utrechter Ben Zwezerij nen tegen de Belg, die onder de fraaie ar [tiestennaam „Fredo" werkt. In de derde (Van een medewerker) HAARLEM. Het in de eerste klas van het Haarlemse zaterdagvoetbal lei dende Halfweg zegevierde net met 1-0 over gastheer en hekkesluiter Zand voortmeeuwen. Van Helsdingen scoorde het enige doelpunt reeds na een kwartier spelen. Het sterk aanvallend spelende Zandvoortmeeuwen had een beter lot ver diend. De Kennemers bleef in het spoor van Halfweg door WB in eigen home met 3-0 te kloppen. Krommenhoek, Reuber en Van der Horst waren de schutters. Ener gie blijft ook volop meetellen en won in Beverwijk me 3-1 van DEM door goals van Halberman, Scheffer en Meegdes. Het tegenpunt was van Out. Telefonia verloor verrassend met 2-3 van Hillegom. Dikshoorn scoorde tweemaal voor de thuisclub. Het vijftigjarige SVJ speelde veel beter dan gastheer TYBB en nam door Van Oene (penalty), Endema, Dick Grootveld en Ake Grootveld een ruime 4-0 voorsprong. De Yellows wisten nadien door Van Dongen de eer te redden: 1-4. De stand: Halfweg 9-14; De Kennemers 8-13; Energie 7-10; DEM 8-10; VVRA 7-7; Telefonia 9-7; TYBB 7-6; VVB 7-5 Hillegom 9-5; Zandvoortmeeuwen 8-2. AMSTERDAM Ajax' aanvalsspits Johan Cruyff is gisteravond vader gewor den. Zijn vrouw Danny kreeg een dochter, die als Chantal door het leven zal gaan. De baby, die zes pond weegt, kwam langs operatieve weg ter wereld. Moeder en kind, die in de Amsterdamse Boerhaave- kliniek verblijven, maken het goed. Vorige week nog heeft Cruyff in ver band met de op handen zijnde blijde ge beurtenis, bedankt voor het Nederlands elftal. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Joop Kruis heeft zich nu officieel uit de wedstijdsport teruggetrokken. De Amsterdammer, die zijn laatste wedstrijd tegen de Duitse kampioen Dieter Schwartz verloor, heeft gisteren laten weten dat hij vrij willig afstand doet van zijn Nederland se titel in het middengewicht. Kruis (26): „Ik heb altijd gezegd te zullen stoppen als ik een zware neder laag zou lijden. Nou, dat is tegen Schwartz gebeurd. 'Ik denk er niet over om op mijn besluit terug te komen. Er is me al gevraagd om volgende maand tegen Scaglione te boksen, maar ik heb ze verteld dat ik niet meer in de ring kom al is het tegen zo'n (en hij wijst een hoogte van ongeveer een meter aan) kleine jongen. Die titel mag iemand anders hebben". Serieuze kandidaat voor het kam pioenschap is Jan van Ispelen. Als de boksbond ermee akkoord gaat dan komt de Haarlemmer in januari in een titel gevecht uit tegen de winnaar van het duel Arindell-Aloserijdat op 7 decem ber in het Amsterdamse theater Carré wordt gehouden. Wembley stadion uitkomt tegen Oost- Duitsland. Het niet meer opstellen van Bobby Charlton, die 106 interlands speelde, en Gordon Banks is een gevolg van het feit dat sir Alf reeds nu bezig is met het vor men van een kerngroep van 22 spelers voor de wereldkampioenschappen van 1974. Daarom houdt h(j het oog gericht op jongere spelers. Jackie Charlton, de broer van Bobby, komt niet in aanmerking voor de wed strijd tegen Oost-Duitsland, omdat hij ge schorst is voor vertegenwoordigende elf tallen wegens een geruchtmakend televi sie-interview. Alex Stepney en Peter Bonetti, de twee andere doelverdedigers die in Mexico van de partij waren, zullen er tegen Oost- Duitsland eveneens niet bij zijn. De meeste kans om opgesteld te worden maakt Peter Shilton, de jonge doelman van Leicester City. Ook verdediger Paul Reaney, niet naar Mexico wegens een gebroken been, en Brian Kidd zullen waarschijnlijk op 25 november eveneens de Engelse kleuren mogen verdedigen. Selectie: doel: Shilton en Clemence verdedigers en middenvelders: Cooper, Hollins, Hughes, Hunter, Mcfaland, Moore, Mullery, Reaney, Sadler, Wright, aanvallers: Ball, Bell, Clarke, Hurst, Kidd, Lee, Osgood, Peters, Royel, Thompson. (Van een medewerker) HAARLEM. In de eerste klas van de competitie voor B-elftallen kwamen de reserves van Haarlem tot een 2-1 zege op PSV. Zij slopen daarmee weer dich ter naar de kopgroep toe. Telstar bracht het tot een 2-2 gelijkspel tegen gastheer ADO. In de tweede klas A verloor RCH met 5-2 van De Graafschap en moest EDO met een score van 3-1 het hoofd buigen voor PEC. Haarlem en PSV kwamen tot een aar dige partij voetbal. De gasten namen al spoedig de leiding en pas vijf minuten voor rust kon Van Ingen het snel opge lopen verlies wegwerken: 1-1. Eerder was er een doelpunt van hem afgekeurd. In de tweede helft was Haarlem de bete re ploeg en kwam door een penalty van Krijnen tot de volle winst: 2-1. Er waren 1000 toeschouwers. De strijd tussen ADO en Telstar was het aanzien volkomen waard. Pas open de de score in het voordeel van de thuis club en op de valreep van de eerste helft wist De Jong met een fraaie kopbal het evenwicht te herstellen: 1-1. ADO kwam in de tweede helft opnieuw door Pas aan 'n voorsprong, waarna Van der Lugt uit een strafschop voor Telstar de halve winst redde: 2-2. Tweemaal nam De Graafschap een voorsprong op RCH, maar Cees Smit en Kitseroo uit een penalty Smit was ge vloerd werkten beide keren het ver lies weg. Rust 2-2. Toen de gastheren een kwartier na de hervatting opnieuw afstand namen (3-2), ging RCH risoco's nemen en dat werd door De Graafschap met nog twee treffers afgestraft: 5-2. EDO had tegen een beter spelend PEC niet zo bar veel in te brengen. De gasten kwamen aan een verdiende 2-0 voor sprong en toen Gruijters uit een penalty tegenscoorde (2-1) werd het nog wel even spannend, maar kort voor tijd stel de men van PEC met een derde treffer de zege veilig: 1-3. De standen: eerste klas: Feijenoord 13-22; Go Ahead 12-18; Holl.Sport 13-16; Telstar 13-16; Haarlem 13-15; FC Twente 12-14; PSV 12-13; Sparta 13-13; NEC 13- 13; FC Den Bosch 13-13; ADO 13-13; Vo- lendam 12-10; DWS 12-10; AZ'67 13-10; Ajax 12-9; Helm. Sport 13-9; GVAV 13-8; SVV 13-6. Tweede klas A: Blauw Wit 12-19; Hera cles 11-16; Heerenveen 12-16; PEC 13-16; SC Cambuur 11-15; Volewijckers 11-14; ZFC 12-14; SC Drente 12-14; Vitesse 12- 12; Veendam 12-12; Gooiland 13-11; Wa- geningen 12-10; Graafschap 12-9; EDO 12- 8; RCH 12-7; AGOVV 13-7; HVC 12-4. (Van onze volleybalmedewerker) HAARLEM Dat de heren van OVRA dit jaar een serieuze gooi willen doen naar het kampioenschap en daar mee de weg openen naar de hoofdklasse, is dit weekend weer eens duidelijk onder streept door twee klinkende overwinnin gen op twee sterke tegenstanders. Eerst werd het donderdag in Amsterdam 3-0 tegen Aristos, gisteravond werd het sterk geachte Simokos uit Grootebroek met de zelfde cijfers naar West-Friesland terug gestuurd. Tegen Aristos ging het allemaal van een leien dakje. De korte snelle aanval bleek een uitstekend wapen, want het Amsterdamse blok was te traag om een aanval van OVRA te pareren. Vooral in de tweede set maakten de Amsterdam mers veel fouten door onbesuisd hard aanvalsspel, waarvan slechts een enkele doel trof. In de derde set leek OVRA weer z'n bekende inzinking te krijgen met als gevolg dat Aristos snel uitliep. Toen coach Joon z'n mannen weer tot de orde had geroepen en de Amsterdamse aanval weer zonder enig overleg ging spelen, was het verzet gebroken en kon OVRA deze set met 15-13 binnen slepen. Gisteravond werd het een zeer eenzij dige wedstrijd, doordat de Westfriezen zeer matig tegenstand boden. Simokos, dat in een uitstekende wedstrijd vrijdag van Alliance had gewonnen, kon geen moment imponeren. Vooral de verdedi ging was veel te traag en te statisch, wat voor de snelle aanval van de Ovra- nen een heel gemakkelijke prooi werd. OVRA speelde echt niet een van z'n beste wedstrijden, maar werd dan ook niet door de tegenstander geïnspireerd tot groots spel. Met 15-4, 15-7 en 15-10 ging de wedstrijd naar de ploeg van trai ner/aanvoerder Hans van Beekum, die z'n ploeg zo langzamerhand kan gaan voorbereiden op de grote wedstrijd tegen de Molenwiek dat samen met OVRA de ranglijst aanvoert. De dames van HVS zorgden voor een goede prestatie door de ploeg van TOG met 3-1 te verslaan. De wedstrijd, die op een aanvaardbaar niveau stond, liet aan beide kanten veel verdedigend werk zien. In de aanval toonde HVS zich toch zeker de meerdere en dit gaf dan ook de door slag bij de wedstrijd. De eerste set won HVS met 15-9, de tweede ging op het nippertje met 16-14 verloren, maar met 15-9 en 15-13 ging de volledig verdiende overwinning naar de HVS-ploeg. Alliance zit duidelijk in het slop. Vori ge week werd een benauwde overwin ning behaald op GIOS en gisteravond werd een onverwachte nederlaag gele den tegen het toen nog puntloze Argos De aanval bij de groen-zwarten was in deze wedstrijd ver te zoeken en het werd de Argos-dames te gemakkelijk gemaakt. De Leidse dames lieten zien wel over een aanval te beschikken en sloegen keer op keer grote gaten in de Alliance- verdediging. De setstanden waren: 2-15, 3-15, 15-9 en 13-15 voor Argos. In de districtklasse behaalde HVS 3 een even verrassende als verdiende over winning op Oradi uit Amstelveen. Het werd zelfs 3-0 voor de ploeg van Jos Pe ters c.s. De andere districtklasse wedstrijd ging tussen de ploegen van OVRA 2 en DSS. Het werd een goede wedstrijd met veel aanvallend spel van beide partijen. DSS speelde iets onder z'n normale doen, ter wijl OVRA boven de vorm van de laat ste weken uitstak. De uitslag gaf de ver houding dan ook precies weer. Een ge lijk spel: 2-2. Ook de dames van DSS speelden in de districtsklasse gelijk. Tegen het sterke Aemstelle werd het gelijke 2-2-spel be vochten. In deze zelfde poule deelde ook HVS 3 de puntjes. Tegen de dames van SAS'70 werd in een goede wedstrijd 2-2 gespeeld. De uitslagen van de gisteravond ge speelde wedstrijden luidden: HEREN: De Gazellen—FES C 2-2; Fluor 2—Ca- zuz 2 0-3; DSS—OVRA 2 2-2; Brandweer Fluor 0-3; DSS 5—Heemstede 3-0; GIOS 3—DSS 1-3; Serve 4— Alliance 7 2-2; Scramble—PSVH 2 0-3; WGS—Ranidi- tas 3-1; PSVH 3—Serve 2 2-2; OVRA— Simokos 3-0; GIOS 2—OVRA 6 3-0; OVRA 8Major 2 2-2; HVS 3—Oradi 3-0; Allian ce 4—Rapid 0-3. DAMES: OVRA D—Al liance E 3-1; VCMHSVC 3-1; Alliance 2—Argos 1-3; WGS—Alliance 4 3-0; 'TVS 5Scramble 3-0; DSSAemstelle 2-2; HVS 4—Triumph 1-3; OVRA 7—Alliance 5 2-2; HVS 3—SAS'70 2-2; Cazuz 2—de Blinkert 3 2-2.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 15