„Amsterdams Toneel met Nederlands begint repertoire Lichte musici kregen harpen van Conamus W essel-Ilckenpr ij s 1970 voor Willem Breuker I Vinie Burrows m gedichten van negers Interesse in jazz loopt sterk terug Gemeenschappelijke belangen f VOORSTEL TOT OPVOLGING VAN NEDERLANDSE COMEDIE Omtrent Deedee Camera Obscura T.V. vanavond Centrale tast natuur aan Radio woensdag Kunstenaars samen met journalisten Kerkmusici willen betere salariëring inventum maakt u het koffiezetten gemakkelijk! TV dinsdag BB1 4 INVENTUM TV woensdag DINSDAG 17 NOVEMBER 1970 AMSTERDAM De Nederlandse Comedie wil de Amsterdamse stads schouwburg blijven bespelen onder de nieuwe naam „Stichting Amster dams Toneel". Donald Bleyleve, thans directeur van de Nederlandse Vereni ging van Toneelkunstenaars, heeft zich bereid verklaard de zakelijke leiding op zich te nemen. De huidige directeur, Guus Oster, alsmede de dramaturg Theun Lammertse komen in de nieuwe samenstelling niet terug. Camera Obscura Nabootsing i (Litteraire tournee [voor schooljeugd land" ÏÏL& "ïnS^oSr produk- Acteurs staken op AMSTERDAM. De Koninklijke Ne- ArtlS moet bliiven" derlandse Toonkunstenaarsvereniging en ,llucl J Beat-in ten bate van Subsidie voor film theater experiment Ds. F. Nijssen directeur |Kerk en Wereld De artistieke raad van de Nederlandse Comedie (bestaande uit Kees Brusse, Ank van der Moer, Ellen Vogel en Fons Rade makers) heeft maandagmiddag op het stad huis bij Amsterdams wethouder voor kunstzaken, Han Lammers, het bespelings plan voor de Stadsschouwburg voor het seizoen 1971-1972 ingediend waarom de wethouder had gevraagd. B. en W. zullen zo spoedig mogelijk schriftelijk op dit plan reageren, dat even eens ter kennis zal worden gebracht van de minister van CRM. Wethouder Lam mers hoopt de beslissing van het college te verwerken in een nota voor de bespe ling van de Stadsschouwburg die nog vóór de kerstvakantie in de gemeenteraad zal worden behandeld en die volgende week voorbesproken zal worden in de commissie van de bijstand voor de kunst Het contract van de Nederlandse Come die voor de bespeling van de schouwburg loopt op 1 september 1971 af. Guus Oster, één der directeuren, en Hugo Claus, had den van de wethouder de opdracht gekre gen voor de vorming van een nieuw gezel schap, doch beiden gaven hun opdracht terug. Vier stukken zijn al gereed of in voor bereiding. Getracht zal worden een nog breder kader in de loop van dit seizoen voor te bereiden, zodat de keuzemogelijk heid, in elk geval in de toekomst, wordt vergroot. „Maar ook met deze vier stukken durven wij een nieuwe start ruimschoots aan", aldus de artistieke raad. Er kan al leen enkelvoudig worden gespeeld en het wordt als volstrekt noodzakelijk gevoeld dat de gemeentelijke dienst voor de Stads schouwburg alle medewerking verleent om deze stukken zo te presenteren als bij hun karakter past, zowel wat de benadering van het publiek betreft, als wat het ge bruik van het gebouw aangaat. De vier stukken zijn: „Omtrent Deedee" van Hugo Claus naar zfln gelijknamige boek (regie Fons Rademakers), „Camera Obscura", naar Hildebrand bewerkt door een aantal auteurs onder leiding van Hugo Claus met muziek en dans (regie Kees Brusse), „Dossier", een stuk samengesteld naar authentieke gegevens door Kees Brusse en Hugo Claus en „Tiresias" van Harry Mulisch (regie Lode wijk de Boer). Ter aanvulling van het tableau de la troupe zijn nog besprekingen gaande met spelers die nu aan andere gezelschappen verbonden zijn. De leden van de Neder landse Comedie is een bereidverklaring gevraagd om aan het nieuwe gezelschap hun medewerking te verlenen. In de toekomst zal zeker niet alleen een repertoire worden gespeeld van Nederland se schrijvers. Er zal worden gestreefd naar een grote- veelzijdigheid, die ook door het publiek wordt gewenst. Wel zal steeds wor den gestreefd naar een opnieuw structu reren en verworden van niet-eigentijdse of niet-Nederlands repertoire. „Om de eigen identiteit te vinden leek het ons evenwel het beste met een Neder lands repertoire te beginnen", aldus de artistieke raad. AMSTERDAM. In het Carlton-hotel in Amsterdam zijn maandagmiddag de gouden en zilveren harpen uitgereikt, als onderscheiding voor bijzondere presta ties in de Nederlandse lichte muze. Een gouden harp ontvingen dit jaar Jack Buiterman, Pieter Goemans, Rob bie van Leeuwen (Van Shocking Blue) Lennaert Nijgh en Jelle de Vries. De zilveren harpen werden uitgereikt aan het duo Saskia en Serge, Hans Bou- wens (George Baker) en Jan Visser. De ze prijs is door het organiserende co mité „Conamus" ingesteld als een aan moedigingsprijs voor jongeren uit het vak der Nederlandse lichte muziek. De commissie voor de gouden en zil veren harp, die de keuze heeft bepaald uit de voordrachten, bestond dit jaar uit A. J. G. Strengholt, M. van 't Woud en Joop Stokkermans. „Toastend met de fotograaf links Robbe van Leeuwen, die een gouden harp kreeg en Saskia en Serge, bei den gelukkig met hun zilveren harp. neer een eigen identiteit wordt gevonden, zodat het wat inhoud en vorm betreft, thuis is in het Amsterdam van vandaag. Daarom is contact gezocht met regisseurs en schrijvers die bereid en in staat zijn een dergelijk toneel te creëren en die hun medewerking voor een begin in het ko mend seizoen hebben toegezegd. De minister van CRM zal om steun voor het plan worden gevraagd. „Uitdrukkelijk willen wü vaststellen dat dit voorgestelde bestedingsplan alleen zin heeft wanneer het seizoen 1971-1972 wordt gezien als het begin van een nieuwe pe riode en niet als een 1 jaar verlenging, van het huidige gezelschap onder de hui dige directie en bestuur, welke indruk hier en daar is ontstaan", aldus stelt de artistieke raad in de begeleidende brief. Wethouder Lammers heeft (ter ge legenheid van het verzoek aan de ar tistieke raad om een speelplan) gesteld, dat de toneelsituatie na het seizoen '71-'72 weer opnieuw bezien wordt. In het komend jaar zou er met gezelschap en Amsterdamse Kunstraad gezocht worden naar de beste bespelingsmogelijkheid na september '72. Uitgangspunt van het plan is geweest dat een belangrijke oorzaak van de hui dige toneelcrisis een gebrek aan authenti citeit is, aldus de artiestieke raad. Teveel is men aangewezen geweest op stukken uit andere tijden en andere windstreken, waardoor de toneelspeler verviel tot na bootsing van mensen uit die tijden en windstreken. Hij verkeerde bij voortduring in de situatie niet mee te kunnen creëren aan een dramatische situatie, geënt op ei gen omgeving en ervaring. Wij menen aldus de artistieke raad, dat het alleen mogelijk is het toneel goed te laten functioneren, zowel voor spelers als voor publiek, wan- wmwwwwwvinmvwwwwv* Ep*. Nederland 1. Na de Woefs en het nieuws naar de AVRO. Die begint met „De Rare Vogels", waarin de drugs een steeds belangrijker rol gaan spelen. Na het verhaal Toppop, gepresenteerd door Ad Visser. Aansluitend aan het jour naal van acht uur Peyton Place. Het ene minuutje „Meneertjes" gaat vooraf aan Muziek is Troef, het pro gramma met Pim Jacobs als gastheer. In de kegelbaan zien we grappenma kers André van Duyn en Ria Valk in actie. Voorts komen bij Pim op visite het jazz-zangeresje Ann Burton. Frits Lambrechts, wiens eerste lp aanlei ding werd voor vele uitzendingen en de Roemeense panfluitbespeler Cheor- ge Zamfir met zijn ensemble. Als dat allemaal is geweest is het tijd voor AVRO's Televisier Magazi ne onder de redactie van Wibo van der Linde. Het laatste journaal wordt nog gevolgd door les 7 uit de Teleac- cursus Modelbegrip in wetenschap en techniek. Nederland 2. Tot half acht de trits NOS-rpgram- ma's Woefs, journaal, Den Haag van daag en Kunstsignalering. Daarna de KRO, die zoals iedere dinsdagavond met de schaterlach van start gaat. Het is Tommy Cooper die daarvoor moet zorgen. Hij is in vele gedaanten te zien o.m. verliefde jongeman en rijke gok ker. Speciale gast is de acteur Vin cent Price, bekend van vele griezel films. Aansluitend aan het journaal een aflevering van Mod Squad., de Engelse serie over jeugdmisdaad. In Brandpunt Special wordt een ac tueel onderwerp uitgediept. Daarna aflevering acht van het televisiefeuil leton de Klop op de Deur. De dinsdagavond van de KRO wordt besloten met de eerste aflevering van een driedelige documentaire, die Mar- ga Kerklaan maakte onder de titel Ook de IJsseldelta? Het gaat over de industrialisatie van Nederland en het gevaar dat de natuur daardoor loopt. In noordwest Overijssel zal een elek trische centrale worden gebouwd, die belangrijke natuurgebieden kon gaan aantasten. Hoe die natuur eruit ziet wordt in deze film getoond. Boven dien komt de bevolking van dit woon gebied aan het woord en zal dr. Sicco Mansholt het een en ander uit de boe ken doen over zijn landbouwplannen en de moeilijkheden, die de ruimtelij ke ordening ondervindt van de tegen gestelde belangen van allerlei groepe ringen. HILVERSUM L 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7 16 Op het eerste gehoor. (7.25 Horen en zien; 7.30 Nws. 7.32 Hier en Nu). 8.00 Nws. 8.11 Verzoekplaten. (8.30 Nws); 9.00 Gymnast, voor de vrouw). 9.35 Waterstanden. 9.40 Voor kleuters. 9.55 Muzikale lezing. 10.20 Voor de vrouw 11.00 Nws. 11.03 Aktua-Maga- zine. 11.55 Mededel. 12.00 Van twaalf tot twee. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededel. t.b.v. land- en tuinbouw; 12 30 Nws. 12.41 Actualiteiten; 13.00 Raden maar.14.00 Huisbezoek. 1410 Mod. orkestwerken. 15.00 In t zilver. 16.00 Nws. 16.03 Voor kleuters. 16.15 Hoorspel. 16.30 Jeugdland. 17.30 En Bloc. (17.50 Overheidsvoorl. Onder weg. 18.30 Nws.). 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.30 Lichte muz. 19.50 Voor blinden en slechtzienden. 20.00 Harprecital. 20.15 Orkesten en Koren 25 jaar. 21.00 Lezing. 22.30 Nws. 22.38 Mededel. 22.53 Cosa Nostra 23.55 Nws, HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.11 Ochtengymn. 7.20 Dag woensdag. (7.33 Van de voorpa gina). 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.22 Dag woensdag. - Weekblad. 9.40 Schoolradio. 10.45 Voor vv treiAuiiau. o.-zv iui xictiA acm, uc Lil» nv/u-ijt/6iuiu- ""b4"" kleuters. 11.00 Nws. 12.00 Strijkorkest, i ^^My^MwwwMwwwwwiMHMwwwwwwwwwwwwwwwMwwwwwwwwwwiMiwiMrtMMMiwwwwwiww 12.25 Jazz- en amusementsmuz. 13.00 -va a Willem Breuker met de saxofoon, waarmee hij de prijs binnen zijn be reik speelde. (Van onze correspondent) DEN HAAG. Vinie Burrows is een New Yorkse negeractrice, wier talenten naar zij zegt nooit volledig emplooi kon den vinden in het Amerikaanse theater. Zij speelde wat rollen op Broadway, droeg monologen voor en begon twee jaar geleden met een litteraire one-woman- show, dezelfde „Walk together children"- .„lvoorstelling waarmee zij nu een tournee Willem Breuker, de I van 37 voorstellingen door ons land maakt Amsterdamse jazz-componist-orkestleider Voor leerlingen van het voortgezet en ho- ,1 - 1171 Tl I TTon HÏO XJOOTSit.Pl 1 in - AMSTERDAM. en rietblazer, is de Wessel-Ilckenprijs 1970 van de Stichting Jazz in Nederland toegekend. De prijs van 3000 gulden zal UM1UI> glllg slOTO„v hem op 23 december worden uitgereikt het Scheveningse Kurhaus. in Frascati. De VAR A-radio zal deze ge beurtenis uitzenden. ger beroepsonderwijs. Van die voorstellin gen, onder auspiciën van het WIKOR en met steun van het Internationaal Theater Instituut, ging gisteravond de eerste in Als voordrachtavond van negerpoëzie .heeft de voorstelling zeker kwaliteiten: Vinie Burrows is een vriendelijke theater- „De toekenning van deze PrBS s, persoonlijkheid, haar voordracht is ver- nergens op zo reageerde Breuker gis- l.gd en haar presentatie hier en termiddag in jazz-societeit Bohemia aan daar met muzieksteun van de ge- de Kromboomsloot, „maar ik accepteer luidsband weloverwogen. De inhoud hem wel want ik kan het geld goed ge- van sommjge gedichten die zij presen- bruiken. Er is voor jazz nauwelijks nog Leert treffend en men leert er een belangstelling, er komen nauwelijks meer I breed gamma van negerdichters uit ken- mensen bij. Zon vijftien tot twintig manI Maar daarmee zjjn <je pluspunten vormen de kern van de jazz in Neder-1 voorstelling wel opgesomd. land, en zij doen het omdat zij het leuk Een VOOrdrachtavondje is hoe dan ook vinden te spelen. Maar jazz-avonden zijn I n verlengstuk van het litteratuuronder- er haast niet meer. Als er een wordt wjj_ tenzij de capaciteiten van de acteur gehouden, wordt hij gefinancierd uit de zo>Jn'avond tot werkelijk theater maakt, opbrengst van een beatavond die een'— paar dagen eerder is gegeven. Die capaciteiten heeft Vinie Burrows niet. Haar vocale dynamiek is beperkt, haar visie op de poëzie sterk anekdotisch. Een litterair programma dus, dat duch tige voorbereiding vraagt van de leer lingen, die het zullen zien. Daaraan bleek gehoord de oevrigens vriendelijke reacties van het jeugdige gehoor gister' avond nog wel iets te ontbreken „Je kunt zeggen dat er een wanver houding is in de Nederlandse kunst: Jazz staat niet op een lijn met andere kunst vormen. Radio en televisie boycotten ons. Ik ben in dit bijna afgelopen jaar nog geen een keer gevraagd voor een optre den voor radio of televisie. Zou ik wel worden gevraagd, dan zou ik een honora rium van 56^ krijgen, en dat weiger ik Willem Breuker, heeft onder meer de fAff "Rt-ncirlwïiv muziek geschreven bij Hugo Claus' „De I UlI-örOadWay Spaanse hoer en „Oog om oog, tand om I api Oneeveer 200 ac- T itn'nie voor de 14de «es zijn maandag in staking gegaan. Zij hi? aan een eisen visie te eisen h°Sere lonen' Door de staking wor- juli 1966 gaf hij aan een eigen v oneeveer 16 nrodukties getroffen. UTRECHT De Nederlandse Vereni ging van Journalisten en de Nederlandse Federatie van Beroepsverenigingen van Kunstenaars hebben een werkgroep opge recht, die beoogt gemeenschappelijke be langen ook samen te gaan behartigen, al dus is in een communiqué medegedeeld. Dit samenwerkingsorgaan, de Werkgroep Journalisten Kunstenaars (WJK), hoopt on der meer initiatieven te ontplooien over een gezamenlijk standpunt over een even tuele aansluiting bij de vakcentrales, de oprichting van een stichting informatie en kuituuroverdracht (waarin opgenomen een eigen drukkerij-uitgeverij), het beheer van een gebouw in Amsterdam (en vervolgens in andere plaatsen) voor het houden van gemeenschappelijke manifestaties en dat Wm tevens kan dienen als ontmoetingscentrum tussen burgerij, kunstenaars en journalis ten en voorts de fusie- en auteursrechten- problematiek. Bovendien zal de WJK nagaan of er mogelijkheden en behoeften bestaan de creatieve radio- en televisiemedewerkers te bundelen tot een belangrijke en sterke beroepsvereniging of vakbond, die voor een betere rechtspositie en een vrijer werkklimaat zou kunnen ijveren De NVJ (3000 leden) en de federatie van beroepsverenigingen van kunstenaars (5000 leden) hebben zich de laatste tijd afzonder lijk beziggehouden met de mogelijkheden van aansluiting bij een of meer vakcen trales. De journalisten kozen dit jaar voor een aansluiting bij een federatie van vak bonden (voorstel Kloos) of een andere fe- deratievorm met een reële inhoud. De NVJ zag tot dusver geen mogelijkheden tot aansluiting, aangezien eenheid in de vak beweging ontbreekt. De journalisten wij zen aansluiting bij één van de vakcentra les vooralsnog af. De op handen zijnde oprichting van een federatie van vakcen trales biedt enig perspectief, maar zolang over de struktuur en de werkelijke inhoud van deze federatie nog geen zekerheid is verkregen menen de journalisten de ont wikkelingen te moeten afwachten. Zij heb ben daarvoor de tijd tot de volgende ver enigingsraad in 1971 want deze raad stelde enkele maanden geleden een beslissing over een eventuele aansluiting een jaar uit. De kunstenaars voeren al enige tijd on derhandelingen met het NVV over moge lijkheden tot aansluiting bij deze vakcen trale. Het laatste gesprek daarover werd onlangs in Amsterdam gevoerd. Daarbij werd afgesproken het overleg omtrent mo gelijkheden van aansluiting op te schorten mede in afwachting van de herstructure ring van de kunstenaarsfederatie waartoe op 19 december tijdens een openbaar kon- gres de eerste aanzet wordt gegeven. Wel werd afgesproken om enkele vrij belang rijke projekten in de komende periode in een informele structuur met NW-deskun- digen te bespreken zonder echter op dit moment over te gaan tot nauwere organi satorische bindingen. ontwikkelen. Organistenvereniging den ongeveer 16 produkties getroffen. De onderhandelingen van de vakbond van acteurs met de bond van Off Broad way theaters hebben geen overeenstem ming opgeleverd over een nieuw drie jarig contract. de Nederlandse hebben in een telegram aan de in Drie bergen vergaderende synode der Neder lands Hervormde Kerk gevraagd de sa larissen van kerkmusici met spoed te ver beteren. Zij betreuren het dat er nog geen begin is gemaakt met het uitvoeren van een voorstel begin 1970 ingediend door een werkgroep kerkmusici en des kundigen uit kerkelijke organen. AMSTERDAM. De minister van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk heeft een subsidie van 40.000 verleend voor het realiseren van een film-theater experiment onder regie van Peter Keesom.van uc o—.—------ -- Het is o.m. de bedoeling te onderzoeken in noemd ds. F. N. M. Nijssen uit Drieber- hoeverre film en theater geïntegreerd kun- gen. AMSTERDAM. In de zuidhal van de RAI te Amsterdam wordt op donderdag 26 november om acht uur een beat-in gehouden, ten bate van de actie „Artis moet blijven". Medewerking hieraan zul len verlenen de Bintangs, de Cats, Dizzy- man's Band, Ekseption, de Tee-Set en de Veronica drive-in show met Rob Oud en Lex Harding. De toegangsprijs is vastgesteld op vijf gulden. De opbrengst komt geheel ten goe de aan de actie. DRIEBERGEN. Bij de generale sy node van de Nederlands Hervormde Kerk ip Driebergen is maandag tot directeur van de stichting Kerk en Wereld be nen worden. Aan dit experiment werken mee de acteurs Josine van Dalsum en Martien van den Ouwelant, beiden eind' examen-leerlingen van de Amsterdamse Toneelschool. Hiermee wordt voorzien in de vacature, die ontstaat als dr. J. M. van Veen, een der huidige directeuren, in december met emeritaat gaat. Ds. Nijssen zal zijn nieuwe functie aanvaarden op 1 februari 1971. ADVERTENTIE Deze koffiefilter is het I hélemaal! Vol-automatisch I één, twee, drie, vier, vijf, zes, zeven, acht héérlijke koppenl f.112.— u kunt er op rekenen! Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.25 Speel ruimte. 16.00 Nws. 17.55 Mededel. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 G.P.V. 18.30 Klink Klaar, zonder non sens. 19.30 Nws. 19.35 Buitenl. Week overzicht. 19.45 Dansorkest. 20.10 Pro menade orkest. 20.45 Confrontatie. 21.15 Nou, en....: 21.40 Pop-Eye. 22.30 Nws. 22.38 Actualiteiten. 22.50 Jazz Magazine. 23.25 Orkestmuz. 23.55 Nws. HILVERSUM Hl. 9.00 Nws. 9.02 Zing, zing, zing! 10.00 Nws. 10.03 Pers vers. 11.00 Nws. 11.03 Gospelsound. 12.00 Nws. 12.03 Zet 'm op. (13.00 Nws. 13.03 Journaal). 14.00 Nws. 14.03 Gimmick. 15.00 Nws. 15.03 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nws. 16.03-18.00 Lichte platen. (17.00 Nws. 17.02 Jour naal). BRUSSEL 324 M. 12.00 Nws. 12.03 Muz. (12.40 Weerber., mededel., SOS-ber. voor de schippers). 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws weeber., mededeL SOS-ber. voor de schippers. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. 14.25 Muzikaal por tret. 14.30 Waarom wij niet? 14.50 Ge- var. progr. 15.00 Nws. 15.03 Radio- schoolkoor. 1970. 15.15 Kinderprogr.; 16.00 Nws. 16.03 Beursber. 16.09 Fol klore. 17.00 Nws. Mededel. 17.15 Jazz voor de jeugd. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.03 Verzoekplaten. 18.20 Leken- moraal en -filosofie. 18.50 Sport. 18.55 Taalwenken. 19.00 Nws., Weerbericht. 19.40 Lichte klass. muz. 19.45 Liefda- digheidsoproep. 20.00 Operetteconcert. 22.00 Nws. De Zeven Kunsten. 22.20 Lichte muz. 23.00 Nws. 23.40 Nws. Nederland I 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS': Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: De rare vogels. 19.30 TopPop: Popshow. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Peyton Place (feuill.). 21.10 De Meneertjes. 21.11 Muziek is Troef. 22.00 AVRO's Televizier. 22.50 NOS: Journaal. 22.55 TELEAC: Modelbegrip in wetenschap en techniek (7). Nederland H 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Den Haag vandaag. 19.09 Kunstrubriek. 19.30 KRO: De dwaze wereld van Tommy Cooper. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: De dood van Bill Hannachek. 21.10 Brandpunt Special. 21.35 De Klop op de deur (feuill.). 22.23 Zelfs het onkruid vergaat. 22.55 NOS': JournaaL Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 17.00 KRO: Kinderprogr. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Den Haag vandaag. 19.09 Vrij-uit. 19.30 IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 Uitz. C.H.U. 20.30 Uitz. Stichting Socutera. 20.35 NOS: Billy de Bluffer (film). 22.10 Studio Sport. 22.35 Jubileumconcert. 23.05 Journaal. Nederland n 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: MIK. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: The Outsider. 21.10 Zelf doen. 21.50 Verslag op woensdag. 22.30 BZNMinder protesteren. 22.50 NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9