Lex de Rooi „Jesus Christ filmt pop-opera] Billy Liar van Superstar „Rembrandt en zijn eeuw" Moeilijkheden bij toneelgroep Studio SYMBOLISCH PARADIJS I Ji>N REUMATISCHE- EN SPIERPIJNEN BELANGSTELLING BIJ KRO, IKOR EN TROS VOOR LIJDENSVERHAAL IN NIEUWE VORM n i 9? IlSchlesinger Han Surink: „Zo gaat het niet Rattenmis in Paradiso Sjaki: Jeuk is erger dan pijn Radio donderdag TV woensdag TV donderdag T.V. vanavond 8 WOENSDAG 18 NOVEMBER 1970 (Van onze correspondent) HAAREN De reli-pop (popmuziek opgesmukt met een tekst waarin het woord Jezus Christus prevaleert) is sinds de uitspraak van John Len- non, dat de Beatles populairder zouden zijn dan Jezus Christus geen nieuw verschijnsel. Het is geenszins verbazingwekkend, dat in de galerij van pop opera's handelend over de sub-cultuur, de incrowd, en outcast ook een op rockmuziek gezet verhaal over Jezus Christus zou verschijnen. „Jesus Christ Superstar" heet de opera, die alleen nog in plaatvorm is verschenen en waarom een vreemdsoortig touwtrekken is gegroeid van theater- en filmproducenten, die het lijdensverhaal van Tim Rice en Adrew Webber graag willen uitbrengen. Primeur Problemen EXPOSITIE IN PETIT PALAIS Dit is het recept: Kaasfonduevan Nederlandsekaas. illMi Surinaamse auteurs op ournee in ons land Succes voor Nationale Ballet in Parijs Onmiddellijke verlichting van De dubbel-LP is inmiddels via Amerika en Engeland ook in Nederland (primeur voor het continent, (jawel) uitgebracht. Diep verscholen in het Noordbrabantse landschap in een gemeenschap waar de rooms-katholieke kerk, nauwelijks aange tast door de invloeden van de hedendaag se kerkvernieuwers, haar werk verricht, weergalmden de eerste klanken van de plaat in een steenkoude kerkruimte. In de Lambertuskerk, hoog uittorenend bo ven de laagbouw van de gemeente Haa- ren, filmt deze week Lex de Rooi. Tegen vergoeding heeft de pastoor van Haaren zijn kerk afgestaan aan de film ploeg waarmee Lex de Rooi een produk- tie van één uur wil maken handelend over de inhoud van de opera. De TROS TV zendt de film rond de jaarwisseling uit en zal de rockopera ook gebruiken in de passie-week als alternatief voor de Matthëus Passion. KRO en IKOR hebben plannen, die nog niet geheel duidelijk zijn, omdat men van de opera nog niet meer weet dan de plaat ervan laat horen. „Jesus Crhist Superstar" is door Tim Rice en Andrew Webber geschreven met de bedoeling er een platenproduktie van te maken. Sinds kort bestaat het verhaal in een gedrama tiseerde vorm. Zowel in New York als in Londen wordt gewerkt aan een theater- produktie, hoewel weinigen weten, wan neer en hoe men de produktie wil uit brengen. Vast staat wel dat de primeur voorbehouden zal zijn aan New York. Van de opera bestaat al een Nederland se vertaling. Radio Veronica zou die ver sie graag uitbrengen in het Concertge bouw in Amsterdam in de passieweek, maar de kans daarop lijkt zeer gering. De film die Lex de Rooi maakt is ook niet gedramatiseerd. Lex de Rooi: „We kunnen niet anders dan de zangers en zangeressen zeer statisch filmen. De rest moeten we zelf met technische foefjes erom heen draaien". Het bij elkaar brengen van de comple te cast, die de opera op de plaat heeft gezongen levert De Rooi voldoende pro blemen op. De zangers en zangeressen, die werden gevraagd voor het volzingen van de plaat zijn zelden bij elkaar te krijgen. Ian Gillan is doorlopend met Deep Purple op tournee en zingt op de plaat de rol van Jezus, Murry Head (ex- Hair) filmt in Amerika en zingt op de plaat de rol van Judas. De opera behandelt de laatste week van het leven van Jezus Christus. Hij wordt in de songs voorgesteld als een superster. In die hoedanigheid worden tussen de Je- zus-figuur en de popsterren vergelijkin gen getrokken en verbanden gelegd. Ma ria Magdalena wordt voorgesteld als een soort „groupie", koning Herodes zou de rechter moeten zijn die Hash-rokers ver oordeelt en zo heeft ieder figuur zijn te genpool in de sub-cultuur. De muziek heeft iets weg van „Hair" en heeft zeer weinig al la „Tommy" van The Who. PARIJS (DPA) In het Parijse Petit Palais is dinsdag een tentoonstelling „Rem brandt en zijn eeuw" geopend. Er zijn ruim 200 werken te zien uit het Louvre en andere Franse musea, variërend van het manierisme tot de decoratieve schilder kunst aan het einde van de 17e eeuw. Aanleiding tot de expositie is het feit dat Rembrandt 300 jaar geleden is overleden. Van zijn hand zijn 21 werken te zien, waar onder „De Emmaüsgangers", „Mattheus en de engel" en twee zelfportretten, respec tievelijk achter de schildersezel en met fluwelen hoed en gouden ketting. Voorts zijn er verscheidene schilderijen van Frans Hals, waaronder „De zigeune rin". Na 15 februari a.s. komt de tentoonstel ling naar Nederland. Free-lance regisseur Lex de Rooi heeft I voor zijn film bij de TROS „zwaar moe ten praten". Hij zegt: „Nou zwaar, dat is misschien wat overdreven. Men is ten slotte akkoord gegaan, maar wel onder die voorwaarde dat op een of andere ma- nier, voor, na of tijdens de uitzending de bedoeling van deze opera verder wordt begeleid. We denken er aan om een bis schop er iets over te laten zeggen, be grijp je wel". Ben je niet bang, dat de TROS-Ieiding alsnog als men het eindresultaat ziet, zal zeggen, liever niet? Lex de Rooi: „Je wil zeggen dat dit nu niet bepaald typisch TROS is wat we hier maken? Ik geloof dat deze opera voor een bijzonder groot publiek is geschre ven. Een film over een Matthaus Passion in rockvorm past geheel, dacht ik, in de commercieel verantwoorde programme ring van de TROS. Het is een positieve benadering van het lijdensverhaal. Daar tegen kan niemand bezwaar hebben". Voor het hoofdaltaar in de Lambertus kerk staat voor de opnamen een kleurige schietschijf opgesteld, voorstellende Chris tus aan het kruis. De schietschijf is een schepping van de kunstenaar Jacques LEX DE ROOI Frenken, die zes jaar geleden om het zelfde kunstwerk bijna uit het zuiden werd verbannen. Victor Brox, die op de plaat de rol van Caiaphas zingt, en voor De Rooi's film is overgevlogen, blijkt het testament van voor naar achter te kennen en met hart en ziel achter de opera te staan. Dit in tegenstelling tot de stand-in voor Maria Magdalena (op de plaat gezongen door Yvonne Elliman), mannequin Elmi Gruyt- huysen, die sinds gisteren weet dat zij voor een paar shots in de Rooi's film dromerig mag kijken. Voor het zangwerk komt Yvonne Elliman begin december zelf naar Nederland. ff ff (Van onze kunstredactie) AMSTERDAM. Vanavond begint het uit veertien man bestaande toneelgezel schap La Mamma Amsterdam aan een serie voorstellingen van Rats Mass (Rat- tenmis) van de Amerikanse schrijfster Adrienne Kennedy. Het stuk werd eerder dit jaar opgevoerd in het Mickery-theater in Loenersloot door de La Mamma Re pertory Company uit New York. Een der hoofdrolspelers, Lamar Alford, bleef iti Nederland achter en richtte het Amsterdamse gezelschap op. Hij regis seerde het stuk, terwijl het decor en de kostuums van de hand zijn van de Londe- naar Bernard Roth. Het stuk, dat de tweede produktie is van het gezelschap, wordt vannacht en morgen in Paradiso gespeeld en staat daarna een week lang (behalve zondag) in het Shaffy-theater. (Van onze kunstredactie) AMSTERDAM. De nieuwe structuur van de toneelgroep Studio in Amsterdam functioneert niet goed, zo meent Han Su rink, die in het stichtingsbestuur van Studio gedelegeerde is van de acteurs. Als het niet verandert, wil Surink weg per 31 augustus 1971. Studio is in zijn nieuwe vorm opgezet als een collectief. Iedere medewerker heeft in de algemene ledenvergadering een gelijkberechtigde stem. Deze verga dering heeft ook een artistieke leiding en een stichtingsbestuur bij elkaar gestemd, omdat die op het ogenblik nog verplicht zijn. Onder aanvoering van Leonard Frank houdt de groep zich bezig met training, improvisatie en discussie ter herontdek king van de moderne functie van het to neel en de plaats daarin van elke acteur afzonderlijk. Aanvankelijk wilde men tot een produktie komen die de Amsterdamse woningnood tot onderwerp had. Daar zag men vanaf. Nu houdt men zich bezig met het thema „de dikke en de dunne", waar mee de verhouding baas-knecht tot uit drukking moet komen. Studio zag sinds het vertrek van Kees Iersel af van voor stellingen in de gebruikelijke zin van het woord. Studio is een psychoanalytisch theater- laboratorium geworden. De groep is altijd al bedoeld als de plaats waar theater experimenten uitgevoerd konden worden. Juist daarvoor kreeg het rijkssubsidie. Intussen menen de nieuwe avant-gardis- ten in de theaterwereld, dat ook de voor heen gebruikte aanpak verouderd is. On der Amerikaanse invloed wil Studio zich vernieuwen. Sinds twee maanden is de groep op zoek naar de juiste vorm. „Eerst moeten alle betrokkenen hun conditione ringen onderkennen en afkalven. Van daaruit kan een nieuwe relatie worden opgebouwd met de groepsgenoten. En die nieuwe groepshouding kunnen we aan het publiek laten zien. Zover is het nog niet. We proberen het wel uit op scholen, maar aan het grote publiek zijn we nog niet toe", aldus Guus Rekers, de nieuwe dramaturg van Studio. Dat bij de vorming van een groep voor- en tegenstanders van de methode te voor schijn komen is te verwachten. Han Su rink, die sinds de oprichting van Studio in 1954 directeur was, is een tegenstander. Hij blijft voorstander van het „collectief" in de toneelwereld. Maar zoals het bij Studio gaat, bevalt het hem niet. „Het structuur-experiment is te veel doel in zichzelf geworden en te weinig middel om op toneelgebied iets tot stand te brengen. Het moet toch in de eerste plaats gaan om het maken van theater. Nu blijven we steken in eindeloze dis cussies zonder tot een produktie te ko men", zo zegt hij. Han Surink heeft de spelers van Studio van zijn bezwaren op de hoogte gebracht. ADVERTENTIE Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. John Schlesinger heeft de laatste tijd naam gemaakt met zijn veel geprezen en onderscheiden „Midnight cowboy", de eerste film van de Engelse regisseur in de VS. Daarvóór had de nu 44-jarige filmmaker die als acteur en t.v.-regis- seur zijn carrière begon, behoord tot de groep van vernieuwers die in het begin van de zestiger jaren nieuw leven in de Britse filmindustrie had proberen te brengen. Dat is toen maar gedeeltelijk gelukt, zoals ook de bijdragen die Schle singer in die periode leverde aan de Engelse „new wave" lang niet alle vol ledig geslaagd zijn te noemen. Die bijdragen zijn achtereenvolgens geweest „A kind of loving" 1962) „Billy Liar" (1963), „Darling" (1965) en „Far from the madding crowd" (1967) en toen Schlesinger in New York voorbe reidingen trof voor het maken van „Midnight cowboy", had hij veel energie nodig om over de slechte kritieken op zijn laatste film heen te komen die toen net binnenkwamen. Vanavond op de beeldbuis (Ned. 1) Schlesinger's tweede Engelse film „Billy Liar", zijn meest complete prestatie uit die tijd en een interessant portret van een jongeman die de hardheid van het leven en zijn eigen onmacht om iets in de maatschappij te bereiken ontvlucht in fantasieën en dagdromen, waarbij hij zich in allerlei heldenrollen inleeft. Het gegeven dat bij uitstek geschikt is voor de film, is ontleend aan een bekend toneelstuk van Keith Waterhouse, dat ook in ons land veel succes heeft ge kend met Henk van Ulsen als Billy de Bluffer, zoals de hoofdpersoon ten on rechte in Nederlandse vertaling is gaan heten. In de film geeft Tom Courtenay hem gestalte, hij maakt er een tragi komische creatie van die aanvaardbaar is, ook al gaan spel en verbeelding te vaak in de gemakkelijke kant van het groteske op. CHARLES BOOST Nederland 1. Oebele is een van de populairste programma's van de Nederlandse kin dertelevisie geworden. Dat zal ook vanmiddag weer blijken als we opna men te zien krijgen van de opening van de kleuterschool in Oss, die als naam Oebele kreeg. Verder voor de jeugd de rubriek Kijk zelf maar, waar in weer heel wat afgeknutseld wordt. Het avondprogramma vermeldt na de Woefs en het journaal eerst de ru briek Den Haag vandaag en dan Vrij uit, waarin voornamelijk aandacht zal worden geschonken aan het amateur- toneeL Kenmerk vult de tijd tot acht uur en dan voor de tweede maal deze avond de journaaldienst. Zoals gebrui kelijk op de NOS-woensdagavond na het nieuws een uitzending van de poli tieke partijen (vanavond de CHU) en een filmpje van de stichting Socutera (het werk van het Nationaal Jeugd zorg Fonds). Dan is het tijd voor de wekelijkse hoofdfilm: Billy de Bluffer. Na de woensdagse aflevering afleve ring van Studio Sport volgt nog een jubileumconcert van het Radio Ka merorkest en het Omroepkamerkoor o.l.v. Ernest Bour. Op het program ma staan werken van Carel Brons, Jos Kunst en Will Eisma. Solist is Jan Verbruggen, hoorn. Nederland 2. Na de Woefs en het journaal zet de KRO het woensdag avondprogramma voort met Mik. De Boertjes van Buuten bevinden zich voor dit concert in de Nieuwe Doe len in Gorinchem. Als speciale gasten komen daar naar toe de Engelse zan geres Karen Young, de Ierse zange res en harpiste Deidre O'Callaghan, het accordeontrio The Three Jacksons en niet te vergeten ons aller Sjakie Schram, die zijn nieuwe werkstuk „Jeuk is erger dan Pijn" ten doop houdt. Na het journaal alweer een buiten landse serie: „The Outsider" met Darren Mc Gavin als de beroemde particuliere speurder David Ross. Dan veertig minuten actie voor de kij kers in de rubriek Zelf doen. Hans Bik bemoeit zich vanavond met de in structie voor zelftuinders, die vaste planten moeten verpotten, net auto mobilisten die hun wagen voor de winter klaar willen hebben (heeft een mistlamp achterop zin?) en met an dere doe-het-zelvers. Nog eens veertig minuten hierna die zijn bestemd voor Kees Boom- kéns en zijn rubriek Verslag op Woensdag. Daarna is er alleen nog maar tijd voor de Bond zonder Naam, die de stelling poneert „Minder pro testeren, meer presteren". HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7 16 Badinerie. (7.30 Nws. 7.32 Actua liteiten. 8.00 Nws). 8.25 Overweging. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. (9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.35 Water standen). 10.00 Pedagogische kroniek. 10.20 Muziek uit Barok. 11.00 Nws 11.03 Voor zieken. 11.55 Mededel. 12.00 Los-Vast. (12.26 Mededel. t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu 12.58 Radio-Rebus). 14.05 School radio. 14.30 Country en Western rubr. 15.00 Herv. dienst. 15.30 Meer over minder. :16.00 Nws.). 17.30 En Bloc. (18.30 Nws.). 19.00 Kinderkoor. 19.15 Kerkorgelconcert. 19.45 Het Leger des Heils. 20.00 Radio Actief. 22.20 Avond overdenking. 22.30 Nws. 22.38 Den Haag Vandaag. 22.50 Mededel. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnast. 7.20 Dag met een plaatje. 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.20 Dag met een plaatje (8.30 De groenteman). 8.50 Morgen wijding. 9.00 Harp en zang. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10 10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws.). 11.30 Rondom 12. (11.55 Beursber.). 12.30 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Jour naal. 13.30 Componist Hugo Godron 70 jaar. 14.30 't Is historisch. 15.00 Pa let. 16.00 Nws. 16.03 Land der Muzen. 17 00 Toppop. 17.30 Jeugdprogr. 17.55 Mededel. 18.00 Nws. 18.11 Journaal. 18 20 P.S.P. 18.30 Licht ensemble. 18.55 Jazz Spectrum. 19.25 Gesproken brief. 19.30 Nws. 19.35 Kerk veraf en dichtbij. 19.40 Mens en Bijbel. 19.50 Memo. 20.05 Omroeporkest. 21.10 Hoor spel. 22.30 Nws. 22.38 Journaal. 22.55 Dichter bij de muziek. 23.20 Muziek zonder podium. 23.55 Nws. HILVERSUM IH 9.00 Nws. 9.02 Flits. 9.30 Muziek bij de koffie. (10.00 en 11.00 Nws.). 12.00 Nws. 12.03 Pop-slick. 13.00 Nws. 13.03 Pop-mixture. (14.00, 15.00, 16.00 en 17.00 Nws.). BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Muziek. (12.40 Weerber., mededel., SOS-ber. voor de schippers). 12.55 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws., SOS-ber. voor schippers. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 School radio. (15.00 Nws.). 15.25 Intermezzo. 15.30 Koorzang. 16.00 Nws. 16.03 Beurs ber. 16.09 Lichte muz. 16.30 Voor oude re luisteraars. 17.00 Nws. 17.15 Jazz- muz. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.03 Verzoekpl. 18.28 Paardesportuit- slagen. 18.30 Franse les. 18.33 Lichte zang. 18.35 Verkeerswenken. 18.40 Sportieve muz. 18.45 Sport. 18.52 Taal wenken. 18.55 Lichte muz. 19.00 Nws. 19.40 Intermezzo. 19.45 Politieke uitz. 19.55 Lichte muz. 20.00 Klankbeeld. 20.10 Boekbespreking. 20.30 Hoorspel. 21.15 Concert. 22.00 Nws. De Zeven Kunsten. 22.20 Lichte muz. (23.00 Nws) 23.40 Nws. Julie Christie, het meisje Liz in ,fiüly Liar", de enige die Billy in de gelijknamige film bègrijpt.( WW v' i.V AMSTERDAM Twee Surinaamse dichters-schrijvers, de 44-jarige Shrinivasi en de 35-jarige R. Dobru hebben dinsdag avond in Amsterdam enige uren een on derhoud gehad met Nederlandse vakbroe ders, zoals de schrijvers Fens, Kossmann en Scheepmaker. Dobru en Shrinivasi hebben gedurende enige weken een toernee langs een aantal Nederlandse universiteiten gemaakt om daar lezingen over de Surinaamse littera tuur te houden en voordrachten te geven uit eigen werk. Ze zijn in Nederland op uitnodiging van Surinaamse studenten in Groningen. Beide schrijvers publiceren in het Neder lands en het Hindi. Ze zijn ook verbonden aan de schrijversgroep Moetete. Dobru is ook politiek actief: Hij heeft samen met mr. E. Bruma de Partij Nationalistische Republiek in Suriname opgericht, die één zetel in de Surinaamse Staten heeft. PARIJS (AFP) Het Nederlandse Na tionale Ballet heeft dinsdagavond in het „Theatre des Champs-Elysées" een succes volle uitvoering gegeven in het kader van het achtste internationale dansfestival van Parijs. Grote bijval kregen zowel het sur realistische „Ivesiana" van George Balan- chine als de „Pas de deux romantique" op muziek van Rossini. Eregasten waren prin ses Irene en haar echtgenoot. In de Luce Studio's in Rome worden de laatste opnamen gemaakt voor de film „Leonardo", die een impressie wil geven van de wereldbeschouwing ten tijde van Leonardo da Vinei. Uiteraard is het een film, waarin de symboliek, die in kunst en cultuur toen zo'n grote rol speelde, een be langrijke plaats inneemt. Decors en kleding zijn daar op afgestemd, zoals deze scène „Het paradijsfeesf' laat zien. Kleding a. la Botticelli, rotsen zoals ze op de schilderijen uit die tijd voorkomen en bovenin een dieren riem rondom een planetarium, dat herinneringen aan Copernicus op roept. Aan deze film, die voor de televisie is opgenomen werken circa 300 mensen mee. De opnamen hebben in totaal acht maanden geduurd. ADVERTENTIE "Doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten Reumatische pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt! Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. Nederland I 17.00 KRO: Kinderprogr. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Den Haag vandaag. 19.09 Vrij-uit. 19.30 IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 Uitz. C.H.U. 20.30 Uitz. Stichting Socutera. 20.35 NOS: Billy de Bluffer (film). 22.10 Studio Sport. 22.35 Jubileumconcert. 23.05 Journaal. Nederland n 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: MIK. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: The Outsider. 21.10 Zelf doen. 21.50 Verslag op woensdag. 22.30 BZNMinder protesteren. 22.50 NOS: Journaal. Nederland I 10.45 en 14.00 televisie. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 Reclame. 19.04 VPRO: Betty Boop (tekenfilm) 19.10 NamensLouis Andriessen. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS': Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Was er nog wat? 20.30 Below Zero (film). 20.50 America the Beautiful. 21.45 Tweeëneenhalf miljoen vrucht bare vrouwen. 22.30 NOS: Journaal. 22.35 TELEAC: Dammen voor beginners (9). Nederland II 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Den Haag vandaag. 19.09 Van gewest tot gewest. 19.49 Tips Nat. bur. voor Toerisme. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: Mission Impossible 21.10 ABC van de Accordeon. 21.30 De zeven Zeeën. 22.20 Waar gaat het om? 22.35 IKOR-CVK: Ik zal handhaven. 23.05 NOS: Journaal. 23.10 TELEAC: Onze landbouw nu en straks (4). NOS-NOT: School-

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9