ust MEDEWERKER BUITENDIENST ID8RCK SHRRP DGHIRG ongeschoolde krachten cacao de zaan medewerker A röntgenafdeling ges*,*} mORGK SH3RP DOHme BB enige medewerkers IRERCK SHORP C OOHIRO assistente ANTONIUS ZIEKENHUIS ERVAREN SJOUWERLIEDEN ZATERDAG 21 NOVEMBER 1970 8 Didas Draion in ruit- en streepdessins, 140 cm breed voor zes-vijfennegentig? DIDAS DRALON UW STOFFENZAAK Oo.ran, *un. U SMIT'S a BOUWBEDRIJF N.V. TI BEVERWIJK BETON- CONSTRUCTEUR gouden gids auto Chemisch-Farmaceutische Industrie Postbus 581 - Haarlem Ferdinands belevenissen Chemisch-Farmaceutische Industrie Chemisch-Farmaceutische Industrie Ja, bij Lust Stoffenspeciaalzaak Haarlem - IJmuiden in ruiten en ruitjes en streepdessins in diverse mooie herfstkleuren, 140 crn breed, normaal per meter 11.95 Bij ons in de aanbieding die a.s. maan dagmorgen 9 uur in IJmuiden en a.s. maandag middag 1 uur in Haarlem begint, per meter 6.95 Als extra Sint Nicolaasverras- sing voor iedere klant bij een besteed bedrag van tenminste 10,— c-en chocoladeletter of prachtig wijnglas cadeau. BIJ Haarlem: Gen. Cronjéstraat 120 - Telefoon 26 18 11. Geopend van 9-6 uur maandag van 1-6 uur. IJmuiden: Lange Nieuwstraat 471 - Telefoon 1 36 72. Geopend van 9-6 uur dinsdag van 9-1 uur. Heeft plaats voor enige Naast de goede voorzieningen op onze bouwplaatsen kennen wij een Spaar fonds en Personeelsvereniging, waar aan U na een dienstverband van 6 maanden kunt deelnemen. Inlichtingen kunt U verkrijgen op onze afd. Personeelszaken, Wijkermeerweg 24 te Be verwijk. Tel. 02510 - 2 55 44. In het westen van het land gevestigd Constructie bureau zoekt op korte termijn een die een weg- en waterbouwkundige opleiding op H.T.S.-niveau heeft genoten, bij voorkeur in het bezit is van het B.V.-diploma of met deze studie vergevorderd is en minimaal 5 jaar ervaring in deze functie heeft opgedaan. Voor een bekwame constructeur die ongeveer 30 jaar oud is zal het aanvangssalaris circa 1.900,bruto per maand bedragen. De overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens goed te noemen. Uitvoerige sollicitaties kunnen worden gericht aan het bureau van dit blad onder nummer 273. Even tueel kunnen telefonisch nadere inlichtingen wor den verkregen 020 - 729562. Door uitbreiding van ons dynamisch bedrijf zoeken wij voor spoedige in diensttreding representatieve mede werkers die zich volledig willen inzet ten om de telefoon-abonnees te ad viseren op welke wijze zij opgenomen kunnen worden in de zaken- en beroe pen telefoongids. Met medewerking van PTT stellen wij „De GOUDEN GIDS" samen, welke gratis wordt verspreid onder alle tele foonabonnees in Nederland. WIBAUTSTRAAT 82-84, AMSTERDAM-OOST Wij vragen ervaring als vertegenwoordiger (minimaal 3 jaar) Mulo-opleiding leeftijd 25-40 jaar rijbewijs Wij bieden honorering overeenkomstig de be langrijkheid van de functie 3 weken vakantie per jaar onkostenvergoeding promotiemogelijkheden opleiding voor onze rekening Kandidaten gelieven zich telefonisch aan te melden onder nr. 0 20-923545 toestel 229. Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co, Inc. Rahway, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. De wereld van M.S.D. betekent genezing voor velen. Dank zij enige duizenden wetenschaps mensen in onze research organisatie; dank zij ook de 270 miljoen gulden die onze maat schappij dit jaar heeft uitgetrokken voor het ontdekken en ontwikkelen van nieuwe ge neesmiddelen, voor het banen van nieuwe wegen ten behoeve van miljoenen patiënten, voor wie vroeger geen soelaas bestond. Die nieuwe geneesmiddelen worden in Nederland vervaardigd en gedistribueerd, maar ook wijd en zijd geëxporteerd. Daarom betekent M.S.D. ook hier werk voor velen, met veelzijdige en interessante taken. Werk, dat verricht wordt in een klimaat, dat dezelfde vooruitstrevendheid weerspiegelt als waarmee wij nieuwe geneesmiddelen ontwikkelen. Op dit moment kunnen wij op alle produktieafdelingen van ons bedrijf de nodige krach ten gebruiken. (mnl. en vrl.) die gaan werxen m: Chemische Fabriek Waar in 3-ploegendienst grondstoffen voor onze geneesmiddelen worden vervaardigd via chemische processen. Interessant werk met een goede toekomst. Mengfabriek Waar in 3-ploegendienst de grondstoffen bestemd voor geneesmiddelen voor dieren worden vermengd met velerlei hulpstoffen met het doel een eindprodukt te vervaardigen dat zijn weg vindt naar dierenartsen en mengvoederindustrieën. Farmaceutische afdeling Op deze afdeling ondergaan de grondstoffen voor de geneesmiddelen, die o.a. in onze chemische fabriek zijn vervaardigd, de nodige bewerkingen (meestal machinaal), waardoor ze in hun definitieve vorm worden omgezet en als tabletten, capsules of dragees hun weg vinden naar onze verpakkingsafdeling. Verpakkingsafdeling Echt vrouwelijk werk waarvoor verantwoordelijkheid en accuratesse nodig is. Vindt U het geen uitdaging te tonen wat U waard bent in Uw werk en daarvoor betaald te worden ook? Magazijnafdeling Produceren is fijn. Steeds meer produceren is nog beter. Dat zelfde geldt voor verpakken. Maar voordat onze geneesmiddelen de apotheek, dokter of dierenarts bereiken dienen ze met zorg te worden verpakt. U heeft wel eens gehoord van de 'finishing touch'. Nu, die laatste bekwame hand wordt aan onze geneesmiddelen gelegd in de magazijnafdeling. Wij hebben U op zich niet zoveel te bieden zult U wellicht denken. Werk is er tenslotte overal, doch het gevoel te hebben deel uit te maken van een steeds groeiende onderne ming geeft U zekerheid voor de toekomst en dat is toch wat U zoekt, nietwaar! Goede betaling en stabiliteit voor de toekomst! Denk hier eens over na en solliciteer nu bij onze afdeling Personeelszaken, Nijverheids- weg 60, Haarlem. Telefoon 030 - 31 93 30, toestel 123. Een van de grootste cacaofabrieken ter wereld. Staat k> Koog-Zaandijk. Ruim 550 medewerkers. Specialis ten. Vóór alles kwaliteitsbewust. Produkten van Cacao De Zaan: cacaopoeders en cacaoboter voor Industriële verwerking. En de afzet groeit over de hele wereld. Daarom heeft Cacao De Zaan ook weer mensen nodig. Die willen meegroeien met het bedrijf. Voor ons ALGEMEEN SECRETARIAAT vragen wy een Zyn taak: Vereisten: verzorging in teamverband van correspon dentie. vertalingen, rapportering en an dere daarmee in verband staande werk zaamheden. goede beheersing van het Nederlands, vlotte stijl, behoorlijke kennis van de "moderne" talen en enige administratieve aanleg. Onze voorkeur gaat uit naar een energieke mede werker van ca. 25 jaar die zich In deze richting verder wenst te ontwikkelen. Heeft u belangstelling voor deze baan, richt dan een schriftelijke sollicitatie aan N.V. Cacaofabriek De Zaan, afd. Personeelszaken, Postbus 2 te Koog-Zaandijk. Postbus 581 - Haarlem Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co', ine. Rahway, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. Voor onze algemene dienst die kort geleden is uitgebreid met een nieuwe en zeer modern uitgeruste schoonmaak dienst, vragen wij voor spoedige indiensttreding (mannelijk) Zij moeten bereid zijn om in twee-ploegendienst te werken. Leeftijd 30-45 jaar, enige schoonmaakervaring strekt tot aanbeveling. Wij bieden hen een uitstekend salaris dat begint incl. ploegentoeslag met 950,per maand. Zij die hierin geïnteresseerd zijn gelieven vpor een bezoek aan ons bedrijf eerst even telefonisch een afspraak te maken. tel. 023 - 31 93 30. toestel 123. Postbus 581 - Haarlem Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co., Inc. Rahway, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. Vraagt voor haar produktiebureau een Taak: zfj zal naast het typewerk gevarieerde administra tieve werkzaamheden verrichten. Vereisten: enige jaren MULO/MAVO snel en accuraat kunnen typen steno Nederlands leeftijd ca. 20 jaar. Sollicitaties gelieve u te richten aan de afdeling Perso neelszaken, tel. 023 - 31 93 30, toestel 123. Velsen yraagt gediplomeerden en leerlingen voor haar Voor sollicitaties en inlichtingen kunt u zich wenden tot onze afd. Personeelszaken. Ons adres is Zeeweg 168, Velsen. Tel. (02550) 19100.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 8