Donderdagavond in de Bijenkorf diploma Ziekenverzorging Representatieve keukeninformatrice BEERKENS-KEUKENS CONRAD-STORK vaklieden voor de constructie-afdeling vaklieden voor de machinaal verspanende afdelingen diverse medewerkers diverse medewerksters CONRAD-STORK binnendienstmonteurs portier-telefonist(e) de 2e eeuw Bijenkorf 8 V/fTlF c/foisfetaiarTi' WOENSDAG 25 NOVEMBER 1970 Gerzon is een groot geefland voor allen die vrouwen willen verrassen. Om u twaalf ideeën te geven 11.50 Madrasleren schoudertas Schouderriem verstelbaar. 69,75 15.95 27.50 19.95 5.95 3K 14.95 5.95 Voor direkte indiensttreding gevraagd, een ca. 20 jaar. Aan deze zelfstandige funktie in onze toonkamers stellen wij de volgende eisen: Ontvangst en voorlichting aan bezoekers. Enige aanleg voor het maken van tekeningen. Algeh. orderafwerking (enige typevaardigheid). Onderhoud toonkamer. Vijfdaagse werkw., van dins dag t/m zaterdag. Bij gebleken geschiktheid wordt deze funktie door ons goed gehonoreerd. Eigenhandig geschreven solli citaties worden door de direk- tie ingewacht. BURGWAL 76 - HAARLEM - TEL. 32 07 43 r tWW? Ór-Mrï Farrington Data Processing Holland N.V. Als je van een beroep iets meer verwacht dan een goed salaris VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Maxi" shawl Gebreide Acryl met franje. Extra lang: 2.20 meter. Coiffure-set Handig etuitje met puntkam en borstel Badcape met chenille garnering 100% kleurechte katoen in vijf felle tinten. Sokpantoffels Joegoslavisch handwerk. Hoog model, vanaf 8.95 Extra vakje op 1 In bruin of zwart. Metalen halsketting Zilverkleurig; leuk op een coltrui. Zuiver zijden shawl Prachtige modieuze dessins in diverse kleuren. Shawl ring met initialen. 2.95 Etui Knirps Handig om mee te nemen. In uni en fantasie vanaf 36.75 Mini etui vanaf Elizabeth Arden parfum Prachtige glazen flacon. Kleurig ontbiJtgarnituur Ontbijtlaken 130x160 met vier vingerdoekjes in fijne geschenk verpakking. Vanaf 16.50 Kosmetika beursje Nappaleer in alle modekleuren. Leren portemonnaie „Porto Quick" Magnetisch sorteervakje. Bekend van T.V. In blauw, rood of zwart. Ceintuurs Crushlak, tuigleer, enz. in o.a. zwart, cognac of bordeaux, vanaf middelgroot bedrijf te Haarlem, dat kranen, transportinstallaties, diep- boorgereedschap, tandwieloverbrengingen en goifkartonmachines fabri ceert, vraagt personeet voor haar bedrijf dat moet uitgroeien van 800 naar 850 medewerkers. Geplaatst kunnen worden te weten constructiebankwerkers, aanbouwers en electrisch lassers. Verder kan worden geplaatst een buiger voor 200 tons pers en een afteke- naar-controleur (ervaring in constructie gewenst voor deze laatste twee functies). met name centerdraaiers, combinatiedraaiers, carrouseldraaiers, frezers, boorders, schavers, enz Het is mogelijk om in ploegendienst te werken, namelijk 1 week dagdienst (7 3016 30 uur) en week avonddienst (16.30— 1.30 uur). De toeslag voor de avonddienst bedraagt 40%. waaronder een transporteur voor het ijzerpark (buitenwerk), een magazijn bediende en een assistent-magazijnbeheerder in de constructie-afdeling. Verder kan worden geplaatst een bediener van een staalstraalmachine. o.a. een typiste voor de correspondentie, een facturiste en een jong meisje van 1617 jaar voor de lichtdrukafdeling. Beloning, promotiekansen en bijkomende arbeidsvoorwaarden zijn zeer aantrekkelijk Laat u daarover eens vrijblijvend inlichten. Dit kan onder meer per telefoon of bij bezoek. Wat het laatste betreftU bent welkom op de hieronder vermelde tijden. Waarderweg 80 Haarlem - Telefoon 31 91 70, da hear H. J. Hendriks. Sollicitaties dagelijks van 8—17 uur. donderdags tot 18.30 uur. Wij houden elke donderdag van 1920 uur zitting in het Gewestelijk Ar beidsbureau, Kleine Houtweg 18, Haarlem. Adverteert in dit blad tprtef *h JtflbtètfiS <0 Ons verkoopprogramma omvat o.a. Zweedse adresser- en Pons machines, die geleverd worden aan bedrijven en instellingen (vooral ziekenhuizen). Het aantal geplaatste machines neemt hand over hand toe. Er komt heel wat voor kijken om het groeiend aantal relaties snel en doelmatig service te bieden. In het kader van deze expansie vragen wij voor de service afdeling met diploma LTS fijnbankwerker bij voorkeur met aanvullende opleiding Bemetel en/of VEV- aspirant monteur. Gegadigden, die op praktijkervaring kunnen bogen gewend zijn zelfstandig te werken beseffen, wat een klant voor de zaak betekent bereid zijn zich werkelijk in te zetten de moed opbrengen om zich in hun vrije tijd theoretisch/ praktisch verder te bekwamen (Farrington kent een studie kostenregeling) krijgen prompt antwoord op hun eigenhandig geschreven brief (s.v.p. persoonsgegevens, opleiding, praktijkervaring) aan de directie van de N.V., postbus 149 te Haarlem t.a.v. de heer J. Landwier. Vertrouwelijke behandeling wordt gegarandeerd. ï.^sr DIACONAAL VERPLEEGTEHUIS Reactiveringcentrum In onze verpleeginrichting is een vakature voor een Deze functie heeft een representatief karakter; men dient dan ook te beschikken over goede omgangsvormen. Gegadigden moeten in staat zijn de hen opgedragen werkzaamheden op een accurate wijze uit te voeren. Leeftijd tussen 30 en 50 jaar Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden nader overeen te komen Sollicitaties kunt u richten aan de direktie DIACONAAL VERPLEEGTEHUIS RIDDERSTRAAT 32 HAARLEM TEL (023) 320950 _.dan nodigen wij je uit, te informeren naar onze oplei ding voor het officieel erkende die op 1 maart 1971 weer begint. De cursus duurt 2 jaarje bent welkom als je op 1 maart ten minste 17 jaar bent en 3 jaar voortgezet algemeen onder wijs hebt genoten. Ben je in het bezit van een diploma beiaardenverzorgster, INAS of een gelijkwaardige opleiding Ook dan kun ie deelnemen. Aspirant-leerling kun je nu al worden als je nog niet de vereiste leeftijd hebt Alle inlichtingen worden graag verstrekt door zr. L Verhaar, directrice. Met haar kun je telefonisch een af spraak maken voor een per soonlijk onderhoud (telefoon 023-28.77.54) BOERHAAVELAAN 50 HAARLEM Het (landelijk geregeld) sala ris gaat direct bij indiensttre ding in, evenals de vele aantrekkelijke extra's. Denk er eens over na ais je voelt voor een werkkring in een niet te groot verpleeg tehuis (ruim 100 zieken), waar we het moeten hebben van mensen die geen num mer in hun beroep willen worden.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 8