enkele cursisten Onze boekhouder verdient f 1.200,- per maand HlVER-MEBnf voor St. Nicolaas in eadeauverpakking: 2 stuks 3p aar R.K. Scholengemeenschap „IVSons Aurea" lilli liiliiiiiitlt§illliilii Pantynylons Wandelnylons Douwe Egberts Zilvermerk, vaeuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter. Extra gemakkelijk voor leen weekend met veel aanloop jof een andere onverwachte situatie. I Douwe Egberts I vaeuumverse koffie sin het zilveren pakje. JJiTT** Beroemde kwaliteit. Volmaakte pasvorm. Naadloos of met naad, Met ingezet laddervrij kruisje. Prima pasvorm. Er is ook Zilvermerk in standaardmaling voor alle andere zetwijzen. NIEUW: Douwe Egberts Dessert Koffie in snelfilter' maling, vacuum verpakt. Fijn om er bij te hebben voor feestelijke momenten. 2.56 ere koffie! WJNMi Voor ons kantoor In het centrum van Amsterdam zoeken wij op korte termijn een nauwgezette boekhouder. Deze man moet beslist niet ouder zijn dan 30 jaar om in ons team van jonge mensen mee te kunnen draaien. Praktijk Diploma Boekhouden of hiervoor studerend is een vereiste. Wij bieden een salaris van f 1.200,- per maand. Gezien de hoogte van dit bedrag noemen wij onze naam liever niet. Maar laat u hierdoor niet afschrikken. Wij zijn een grote financiële instelling met een zeer bekende naam en kantoren over heel Europa. Richt uw sollicitatie aan het bureau van dit blad onder nr. ^80. Goud Zilver Horloges Keltum Garenkokerskade 81 - Haarlem - Tel. 023-32 65 49 Op de avondcursus FIJNE KEUKEN, van dinsdag- en donderdagavond, kunnen nog worden geplaatst. Geeft u zich spoedig op om van plaatsing ver zekerd te zijn. van Hanen, pauwen en paarden, in pleet en in zilver. Prijzen per paar van 55.- tot 748.- Fors cognacglas, geslepen kristal op zilveren voet 37. De cognacglazen beginnen bij 12.50 jjf Gouden kastje, melkwitte wijzerplaat en Romeinse cijfers, 190.- Gouden 'gevlochten' bandje met veiligheidssluiting 225.- (Gouden horloges vanaf 79.50) Verzilverd beugelbeursie naar antiek model, 11.75 Portretlijstjes? Dit bijvoorbeeld, zilver met parelrand, 11.50 In pleet 7.75 Keltum pleet kandelaars nu met parelrand. Deze blaker bijvoorbeeld kost 29.50 Het Biedermeier motiefje op deze zilveren suikerschep is handgegraveerd, 20.-

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 29