FINATABANKnv. administratief-commerciële medewerker sunart belofte:, mooi wonen! Erik v. A. kan best tegen een stootje. Maar 's winters, met al die kou? Hem niet gezien. Als-ie's avonds op stap moet, neemt-ie de NZH bus. En hij heeft er ruimte zftt Wees slim, doe als Erik. Bus ook met de NZH. Dat gaat vlot,veilig en gemakkelijk. Pllrl^*r1 Wees slim. Bus met deNZH. Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, bljjkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. ID6RGK SHflRP DOHmB enige medewerkers 24 Adverteert in dit blad S ZATERDAG 12 DECEMBER 1970 Chemisch-Farmaceutische Industrie Ja, hij Is daar gèk. Hij laat zich daar minstens drie keer in de week een beetje natregenen. Of blauwe vingers krijgen. Ga maar na. Maandag naar avondcursus, woensdagavond basketballtraining en vrijdagavond eerst gitaarles en daarna de stad in. Als-ie dat allemaal norméél af moet gaan, is hij er het eerste half uur niet bij. Dus: met de NZH bus. En lekker ruim zitten. On- derüit, als-Ie dat wil. Bo vendien is de bus voor f hem, omdat hij nog geen 19 is, nog goedkoop óók. Want op een jeugdkaart krijgt hij 60% korting. En dat schéélt. Bij Erik in ieder geval één keer zijn zakgeld. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. «,25 Postbus 581 - Haarlem Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co., Inc. Rahwiy, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. Voor onze algemene dienst die kort geleden is uitgebreid met een nieuwe en zeer modern uitgeruste huishoudelijke dienst, vragen wij voor spoedige indiensttreding (mannelijk) Zij moeten bereid zijn om in twee-ploegendienst te werken. Leeftijd 30-45 jaar, enige schoonmaakervaring strekt tot aanbeveling. Wij bieden hen een uitstekend salaris dat begint ine!, ploegentoeslag met 950,per maartd. Zij die hierin geïnteresseerd zijn gelieven voor een bezoek aan ons bedrijf eerst even telefonisch een afspraak te maken, tel. 023-31 93 30, toestel 123. zoekt voor haar kantoor te IJmuiden een De 'Finata' Bank N.V. houdt zich bezig met het ver strekken van kredieten aan bedrijven en partikulieren. Het is een snel groeiend bedrijf, waarin een ambitieuze jongeman een interessante werkkring zal vinden. De aan te stellen medewerker krijgt op een van onze kantoren een volledige praktijkopleiding, die afgewis seld wordt door interne cursussen. Daarnaast wordt van hem verwacht, dat hij zich door studie verder zal bekwamen. Wanneer u voldoet aan de volgende eisen: - leeftijd: 21 - 26 jaar - Mulo-opleiding - commerciële aanleg kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeel- zaken van de 'Finata' Bank N.V., Weesperzijde 150 te Amsterdam. De linkse fauteuil kost f 630.- en de rechtse f 495.- maar daar gaat het hier niet om. Waar het dan wel om gaat?? Indien het goede moderne meubel uw keuze is,zult u ongetwijfeld getroffen zijn door het prachtige lijnenspel van deze fauteuils. Dit soort vormgeving is kenmerkend voor onze kortgeleden herrezen, nieuwe Sunart. Dure spullen zult u er niet vinden. Wel meubelen die „veel geld" kosten, maar dan krijgt u daar ook iets voor,dat heel bijzonder en mooi is. Hiernaast is een groot deel van onze collectie gericht op de portemonnaie met „minder" of „weinig" geld, want waarom zouden eenvoud en degelijkheid niet kunnen samengaan met goede smaak en allure? Bij Sunart vindt u alles samengebracht in een gloednieuwe passende omgeving, met (indien u dit wenst) op dit niveau gespecialiseerde adviseurs binnen uw handbereik. Stel niet langer uit,maar kom dit alles zien. Stei uw verwachtingen gerust hoog. sunart interieurarchitectuur stoutenbeek wooncentrum breestraat 74, beverwijk telefoon (02510) 2 51 41 - 2 36 41 toestel 20 Behalve vlot, veilig en gemakkelijk Is de NZH. bus óók voordelig. En bekijk zelf maar eens hoe voordelig dat voor kan zijn. Stadstarieven Haarlem en Leiden Abonnementen alle stadslijnen (persoonlijk) ƒ21,— 6 rittenkaart 2,50 12 rittenkaart (14 dagen geldig) 12 rittenkaart Jeugd (t/m 18 jr.) 2,50 Streektarieven Abonnementen 25% korting op streek- lijnen ten opzichte van enkele reis 12 rittenkaart 20% korting op streek- lijnen ten opzichte van enkele reis 12 rittenkaart Jeugd (t/m 18 jr.) 60% korting op streek- lijnen ten opzichte van enkele reis Dagabonnement (onbeperkt reizen op alle lijnen) 5,— Wilt u meer weten? Alle inlichtingen kunt u krijgen bij de NZH., per telefoon, per briefkaart of als u de tijd hebt - kunt u persoonlijk even langskomen. Leidsevaart 396, Haarlem. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo Intensief gelezen, als de krant Logisch went die kunt u niet missen, geen dag.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 24