Velsen-Zilvermeeuzven een topper ADO '20-Beverwijk van groot belang in de derde klas A Filmfestival Bel Canto zorgde voor een kleurrijke Carmen Rapidity mag receptie niet houden in nieuwe clubhuis Na investering van 9000,- en vele vrije uren van leden Stoornis in de communicatie 1 Werkgroep werkt aan stichting Jongeren Advies Centrum Interscholaire basketbal en volleybal Bloedperikelen in bestuur van Slachthuis IJmond II) RWiWi Een dorado voor sportfokkers Operafeest in Stadsschouwburg Geen bouwvergunning gevraagd en brandveiligheid onvoldoende Jongeren Hoogovens gaan wensen formuleren Ten behoeve van gehele IJmond TEL. 15000 ZATERDAG 12 DECEMBER 1970 7 van UWu Kort IJmondnieuws TAXI TEL. 3000 23000 (Van een medewerker) IJMOND. Het duel VelsenZilver meeuwen >n de tweede klasse A en de streekderby ADO'20Beverwijk in 3A zijn de interessantste krachtmetingen die voor zondag voor de IJmond-clubs in de KNVB-afdelingen zijn vastgesteld. Deze drie IJmond-clubs zitten volop in de run ning. Twee andere teams uit onze omge ving hebben grote belangstelling voor eerder genoemde duels: tweedeklasser De Kennemers staat dicht achter Velsen en Zilvermeeuwen, terwijl VVB samen met ADO'20 en Beverwijk de Kopgroep vormt. De rollen van DEM in de twee de klasse, VSV en KIC in de vierde klas se en die van Stormvogels in de eerste klasse lijken dit jaar zeer bescheiden te worden. Stormvogels gaat op bezoek oij koplo per OVVO en aangezien de IJmuidena- ren de laatste plaats innemen, lijkt het een gemakkelijke zege voor de Amster dammers te worden. In de eersce wed strijd van het seizoen verloor Stormvo gels na een knappe wedstrijd met 0-1 en toen mocht OVVO de handen dichtknij pen. Ook ditmaal zal OVVO terdege op zijn tellen passen want het kent Storm vogels als een goed spelende ploeg. Bo vendien mist OVVO enkele routimers we gens schorsingen. Voor Stormvogels lig gen er dus kansen, maar er zal gescoord moeten worden! Velsen raakte de leiding in 2A afgelo pen zondag kwijt door tegen he* bezoe kende HRC zijn eerste nederlaag van dit seizoen te lijden. Zilvermeeuwen won wel en nam een voorsprong van twee punten. Velsen dat in de laatste twee wedstrijden drie punten verspeelde en dus kennelijk een lichte inzinking door maakt, krijgt zondag op eigen veld kans om de achterstand op Zilvermeeuwen weer te nivelleren: de Zaankaniers ko men naar Driehuis. Een topduel dus voor Velsen en de ploeg van trainer Piet van de Kuil kan zich een nieuwe nederlaag nauwelijks permitteren. Het kan een zeer interessant duel worden. De Kennemers is aan een zeer merk waardig debuut bezig: de Beverwijkers speelden tot nu toe vijf thuiswedstrijden en de tegenstanders scoorden nog geen enkele goal! In twee uitwedstrijden hield doelman Wagenaar zijn doel ook schoon, zodat De Kennemers slechts in drie wed strijden doelpunten tegen kreeg ge scoord. Zondag gaat De Kennemers op bezoek bij HRC dat tot de sterkere te genstanders mag worden gerekend Ma nager Muskee zal zijn pupillen niet be hoeven te w aarschuwen: Velsen werd zondag door de ploeg uit Den Helder verrast. DEM dat de vorige week niet in het veld kwam ontvangt debutant Beha gen. Schagen dat zijn eerste vier wed strijden won, behaalde tegen de vijf vol gende tegentsanders slechts een punt! DEM dat niet al te best begon, moet minstens een gelijkspel tegen de bezoe kers kunnen halen. Een zege zou uiterst welkom zijn, want de positie van DEM op de ranglijst is weinig rooskleurig. In de derde klasse A ontvangt ADO'20 VELSEN. Sinds 5 november worden er elke donderdagavond van kwart voor vijf tot kwart voor zeven schoolsportwed strijden gehouden in de sporthal „Zee wijk". Deze wedstrijden, waaraan alle scholen van het voortgezet onderwijs kon den deelnemen, staan onder auspiciën van de afdeling IJmond van de Koninklijke Nederlandse Vereniging van Leraren en Onderwijzers in de Lichamelijke Opvoe ding. Er wordt in zeven poules basketbal en volleybal gespeeld, naar leeftijd onder verdeeld. De deelnemende ploegen zijn Prins Bern- hard College, Paulinum, afdeling MAVO Willem de Zwijger MAVO, gymnasium Felisenum, Paulinum, afdeling gymnasium, prof. Mr. S. Vissering Scholengemeen schap, Hugo de Groot MAVO, Huishoud school, lagere technische school, middel bare technische school en de St. Jozef HAVO. Het volleybaltoernooi omvat 33 wedstrij den en duurt tot 18 maart (speeldata 14 januari, 4 februari, 25 februari, 18 maart) Het basketbaltoernooi omvat 75 wedstrij den en duurt tot 25 maart (speeldata 17 december, 7 januari, 21 januari, 28 januari 11 februari, 18 februari, 4, 11 en 25 maart De laatste uitslagen waren: Basketbal, 3 december: poule 3: Prins Bernhard College-gymnasium Felisenum 14-20, Paulinum mavo-gymnasium Pauli num 16-23, Willem de Zwijger mavo-Hugo de Groot mavo 28-8; poule 4: Paulinum mavo-Prof. mr. S. Vissering 19-19, gym nasium Felisenum-Hugo de Groot mavo 27-2; poule 2: LTS-St. Jozef havo. Volleybal, 10 december: poule 5: gym nasium Felisenum-Willem de Zwijger mavo 3-0; poule 6: Prins Bernhard College-Hugo de Groot mavo 3-0; Willem de Zwijger mavo-Prof. mr. S. Vissering 0-3; gymna sium Felisenum-MTS 1-3, poule 8: Huis houdschool-Prof. mr. S. Vissering 1-3 gymnasium Felisenum-Hugo de Groot Mavo 3-0. (Van een onzer verslaggevers BEVERWIJK. Maandagmorgen 18 december om negen uur gaat net alge meen bestuur van de „Vleeskeurings diénst-Slachthuis IJmond" op bezoek bi] het slachthuis te Beverwijk. De leden van het bestuur hebben dit gisteravond tijdens de openbare vergadering in het Stadskantoor van Beverwijk besloten. Het bezoek moet voor verscheidene le den wel een verzoeking worden, want toen voorzitter C. Ockeloen de gang naar het slachthuis aan de orde stelde keken enkele heren niet zo erg vrolijk. Vanach ter de bestuurstafel namelijk klonken nauwelijks hoorbare opmerkingen over bloed en dergelijke. Directeur J Naafs van het slachthuis werd gevraagd wanneer de slachtbedrijvigheid op z': hevigst was We kunnen natuurlijk ook een bezöek brengen in de avonduren als al het bloed is verdwenen, opperde hi] maar dat ging enkele bestuursleaen toch te ver. „We willen het slachthuis zien en geen leeg gebouw", zo zei men Wethouder Roozen van Heemskerk „Wie geen bloed kan zien blijft maar thuis". Voorzitter Ockeloen hakte de knoop door en liet de datum 18 januari door iedereen noteren bloed of geen bloed in het slachthuis De personeelsle den mogen dus op de komst van de be stiiurderen rekenen", zodat we te we ten komen welke moeilijkheden er zijn en ook natuurlijk wat er goed is", besloot de heer J. Logger. ADVERTENTIE HEEMSKERK donderdag 17 dec in het Marquette Theater Aanvang 8 uur. Reisfilms mei uw vakantiedoel in 1971 i ucyaity yiauo kaarten verkrijgbaar bij uw boekingskantoor Reisbureau DE MAGNEET Van Coevenhovenstraat 30 - Heemskerk N.C.V.B. De afdeling Heemskerk van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond houdt op maandag 14 december, 's avonds om acht uur, een kerstbijeenkomst in De Vrijburcht. De heer Nijhof uit Baarn ver zorgt dan een kerstprogramma onder de titel „Christmas carols". op zijn sportpark „De Vlotter" streekge noot Beverwijk. Normaal al een uiterst spectaculair gebeuren, maar dit seizoen nog sterker, omdat beide ploegen hoog staan genoteerd Beverwijk ieidt en ADO'20 bezet de derde plaats met twee verliespunten meer. Daarbij gevoegd dat Beverwijk in de eerste wedstrijd van het seizoen ADO'20 met 2-0 versloeg: ziehier een aantal ingrediënten voor een uiterst aantrekkelijk voetbalgebeuren, waarin Beverwijk uiterst tevreden zal zijn met een puntenverdeling. Voor de Heemsker kers is dat onvoldoende! Tussen Bever wijk en ADO'20 heeft VVB zich genes teld: de Breesapers wonnen vijfmaal achtereen. VVB ontvangt WSV'30 dat in de eerste wedstrijd van het seizoen met 3-0 werd verslagen. WSV'30 staat laag geklasseerd, maar kan toch een gevaar lijke tegenstander zijn: Beverwijk en ADO'20 hebben dat onlangs ondervonden In 4C kan KIC de eerste plaats voor lopig wel vergeten en moet VSV oppas ssen dat het niet te veel punten verspeelt. De Velseroorders spelen een knappe par tij voetbal, zijn doorgaans meer aan de bal dan de tegenstander, maar in de voorhoede komt men zelden tot een schot. Zondag gaat VSV naar Alcmaria Victrix. De Alkmaarders die in hun eer ste wedstrijd in de vierde klasse van VSV met 3-0 een lesje kregen, zullen die wedstrijd nog wel niet vergeten zijn en revanche willen hebben. VSV behoeft Alcmaria zeker niet te vrezen. KIC dat door WH werd teruggewezen, gaat naar Bloemendaal. De Bloemendalers hebben zich hersteld van een uiterst zwakke start en hebben de punten hard nodig Toch start KIC ongetwijfeld als favoriet aan de Bergweg. BEVERWIJK De Slof aan het Raam- veld is tot en met zondagavond een dorado voor de pluimveefokkers. Daar is namelijk ondergebracht de Provinciale tentoonstelling van de NKB, Noord-Hol land, terwijl de Kennemer Pluimvee vereniging er haar clubtentoonstelling houdt. Bijna achthonderd dieren waren hier bijeen, zoals konijnen, hoenders, ca via's en eenden terwijl zelfs de muizen niet ontbraken. Negen keurmeesters hebben de gehele vrijdagmiddag ieder in hun eigen groep de dieren van alle kanten bekeken en wezen tenslotte als kampioen 1970 een Hollandertje aan van mevrouw Leguit uit Oostzaan. Naast de dieren van de leden van KPV waren de overigen van aange sloten verenigingen uit Uitgeest, Amster dam en Oostzaan. De heer Meijssen, direc teur van de Amro bank in Amsterdam opende de tentoonstelling en deed dit in het teken van het Natuurbeschermings jaar 1970. Voor wat de winnaars van KPV betreft werden de volgende ere-prijzen behaald mooiste grote hoenders K. Stimer; kriel- hoenders, een naakthalskrielhoender van sportfokkerij „De Gier"; mooiste konijn van A. Schoenmaker, alsmede Cavia's van sportfokkerij „De Gier". Als een amateurensemble een avondvul lende opera uitvoert dan is dat zonder meer een geburtenis. Alleen al daarom kan men de uitvoering van „Carmen" door Bel Canto als een evenement bestempelen. Maar we moeten er onmiddellijk bijzeggen, dat de opvoering ons honderd procent is meegevallen. Er was gezorgd voor fraaie kostuums, en tegenover wat sobere decors stonden uitstekende belichtingseffecten. Maar we moeten er onmiddellijk bij zeggen het onder regie van Ben Heuer tot een uitermate boeiend schouwspel werd. Nooit werden de massatonelen statisch, ieder bewoog zich functioneel, en het kij ken naar de dirigent werd zoveel mogelijk vermeden. Dat men toch wel degelijk voor dit contact zorgde bleek wel uit de zang, want al kan men dan stellen dat Bel Canto wel eens wat té enthousiast zingt, hetgeen vooral voor de mannen geldt, ontsporingen deden zich bij het koor vrijwel niet voor. Dat was ook wel te danken aan het Zaans Opera en Operette Orkest, dat niet vlekke loos speelde, maar toch wel een uitstekende totaalindruk naliet. Wim Borghardt had het ensemble uitstekend in de hand, al kwam hij een enkele maal wel eens in moeilijkheden bij het begeleiden van de solisten, die er wel eens eigen ideeën op na bleken te houden. Opmerkelijk waren in het orkest vooral enkele uitstekende bla zers, zoals de solo-hoboïst, de klarinettist en de hoornist. Zorgen koor en orkest voor de „body" (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. De tafeltennisvereniging Rapidity zal zondag niet bepaald feestelijk het eerste eigen clubgebouw in gebruik nemen en het dertigjarig bestaan vieren. Het college van B. en W. heeft de vereniging gisteren laten weten dat het clubhuis niet in gebruik genomen kan worden omdat er geen bouwvergunning voor gevraagd is en omdat de brandveiligheid niet is gewaarborgd. Het besluit heeft geleid tot heftige dis cussies tussen de diverse betrokkenen. De vereniging, die de receptie in arren moede heeft verplaatst naar café Promenade, zat in zak en as, maar zag gisteren nog moge lijkheden na een gesprek met burgemeester J. G. S. Bruinsma en sportwethouder P. J. Schipperus. Voor de vereniging, die 60 leden telt, is het een trieste aangelegenheid. In 30 jaar heeft men nu voor het eerst een eigen clubhuis. Dit was gelukt doordat de heer Finus Blok, van de Bowlingbar es Routes aan de Meerstraat (als lid van de vereniging) de zolderverdieping van zijn zaak beschikbaar had gesteld. Enthousiast begonnen de leden in januari al hun vrije tijd te besteden aan het schoonmaken en opknappen van de grote zolder. In totaal heeft men er zeker voor 9.000 aan vertimmerd. Voorzitter J. P. Zuiderwijk ontkent dat er ook maar sprake kan zijn van een verbouwing, om dat men alleen de vloer, de muren en de plafonds heeft betimmerd en enkele ruim ten heeft afgeschoten voor kleedkamers en een kleine kantine. Op grond hiervan meent hij dan ook dat er helemaal geen bouwvergunning nodig is. Aan de eisen van brandveiligheid voldoet men bijna geheel. Donderdag heeft een brandweer- deskundige uit Haarlem, gestuurd door het gemeentebestuur, de vereniging ad viezen gegeven, waarna de heer Zuider wijk heeft beloofd dat het ontbrekende alsnog zal worden aangebracht. De zaak heeft een bijzonder ingewik kelde voorgeschiedenis, die in het kort hierop neer komt. De vereniging heeft advies gevraagd aan de Sportraad, waar van het bestuur stappen zou ondernemen bij sportwethouder F. R. W. Kaebisch. In goed vertrouwen heeft Rapidity deze besprekingen overgelaten aan de Sport raad, die volgens de heer Kaebisch (in september niet herkozen als wethouder) éénmaal hebben plaatsgehad na afloop van een vergadering. De heren Th. W. Reijnders en W. J. Schipper, respectie velijk voorzitter en secretaris van de Sportraad, houden vol dat er meer over leg is geweest met de heer Kaebisch, maar in informele vorm. Deze heeft geadviseerd een begroting en een subsidieverzoek in te dienen, wat de heer Zuiderwijk op 1 september heeft gedaan. Intussen was de heer P. J. Schip perus de heer Kaebisch opgevolgd en toen deze met de zaak werd geconfron teerd, bleek dat er niet alleen een sport- zijde aan deze medaille zat, maar ook een bouwvergunningkant. B. en W. over wogen maatregelen, maar werden ge dwongen dit besluit zo snel te nemen vanwege de receptie zondag, waarbij wel 250 mensen werden verwacht. De heer Zuiderwijk begrijpt niet hoe men daar aan komt, want hij rekent op hoogstens 60 bezoekers. De heer Schipper deelde ons mee, dat de Sportraad op 11 november een uit voerig gesprek heeft gehad met de heer Schipperus, dat nog helemaal niet alar merend was. Het was overigens wel het eerste officiële gesprek over deze zaak met een lid van B. en W. En dan was daarbij nog niet eens de vereniging zelf betrokken. De heer Zuiderwijk, die de hele zaak door de Sportraad had laten afhandelen omdat zijn aanwezigheid nog steeds niet vereist zou zijn, heeft pas vrijdag voor het eerst rechtstreeks con- act gehad met de burgemeester en de wethouder, nadat dezen zijn bestuur had den opgeroepen om de brief met het ver bod in ontvangst te nemen. De kwestie is eigenlijk terug te bren gen tot een enorme communicatiestoor nis. Niemand heeft zich kennelijk de af gelopen maanden gerealiseerd, dat er be moeienissen van bouwtoezicht en brand weer voor nodig waren. Voornaamste punt was eigenlijk de subsidie. Dit bleek ons wel uit een uitlating van de heer Kae bisch, die donderdag benaderd is door B. en W. met het oog op zijn wethou dersperiode, en die toen pas in de gaten kreeg dat er een verbouwing zou zijn gepleegd, wat weer tot de competentie van een andere wethouder zou hebben behoord. B. en W. zijn ervan overtuigd dat de vereniging geheel te goeder trouw heeft gehandeld. De burgemeester zei: „Wij betreuren het dat de vereniging de dupe is geworden van een spel dat is ge speeld". Welk spel hiermee bedoeld wordt is ons gisteravond niet gebleken, toen wij poogden de zaak te reconstrueren. De indruk overheerst, dat er van communi catiestoornissen sprake is en dat er veel te veel afgegaan is op informele ge sprekken. De burgemeester en wethouder Schip perus hebben het verbod vooral uitgevaar digd met het oog op ongelukken, zoals onlangs met de danszaal bij Parijs. De heer Schipper, die overigens ver baasd was dat er zo'n show van de zaak werd gemaakt, was optimistisch over de mogelijkheden en ook de heer Zuider wijk ging vrijdagmiddag met twee be stuursleden wat meer opgelucht de ka mer van de burgemeester uit dan hij er in was gekomen. De heer Schipper zei, dat dergelijke dingen niet meer voorko en als het aan de Sportraad ligt, om dat deze voortaan iedere maand verga dert. Intussen is de receptie van zondag ver plaatst naar Promenade. Wel heeft de burgemeester toestemming gegeven om in kleine groepjes een bezoek te bren gen aan het clubhuis, waarin zovele vrije uren van Rapidity-leden zitten maar dat voorlopig ongebruikt zal blijven staan. van een opera, voor de fleur moeten toch de solisten zorgen. Grote sterren waren niet in het tableau de la troupe vertegen woordigd, en vooral in het begin moest men daar wel aan wennen. Wie onlangs Cora Canne Meyer in Haarlem als Carmen heeft gehoord zal wel even moeite hebben gehad met het optreden van Paula de Groot, die nu eenmaal nog lang niet zo'n grote zangcultuur heeft, en ook in de uit spraak van het Frans nog niet op ideale hoogte is gekomen. Maar naarmate de op voering vorderde groeide zij steeds meer in haar rol, en boeiden vooral de canail- leuze trekjes, die zij zo voortreffelijk ten toonspreidde. Zij werd overigens voor treffelijk gesteund door Wouter Goedhart, die als Don José van een weldoordachte vertolking liet genieten. De weifelende hou ding van de soldaat-zigeuner kwam goed tot zijn recht bij deze jonge zanger, die bij de slotscène de indruk gaf ook een toege wijd balletdanser te zijn. Het was jammer, dat de grote concurrent van Don José, de toreador Escamillo, door Wim van Aken maar zwakjes werd uitgebeeld. Zwak van stem, maar ook zwak van optreden. Meer waardering hadden we voor Mieke Westra, die van Wicaela een aanvallig dorpsmeisje maakte, en in de eerste acte mét Wouter Goedhart het eerste open doekje kreeg voor een uitstekend duet. Het meest werden we echter getroffen door twee bijrollen: Thelma de Boer als Mercedes en Maria Diederik als Frasquita, die eerst in het smokkelaarsquintet al ver rasten, en in de loop van het stuk steeds meer deden genieten van intensief acteren en uiterst gecultiveerde zang. Hun kaart duet was een van de hoogtepunten van de opera. Voor „Bel Canto" kwam dat hoogtepunt in de laatste acte, waar het begroetings koor voor de stierenvechters tot een uiter mate bewogen demonstratie werd, en de muzikale moeilijkheden blijkbaar spelen derwijs werden overwonnen. Het liefdes duet van Carmen en Escamillo werd daar na een anticlimax, maar gelukkig redde de dodelijke slotscène van Carmen en Don José alles, ook al door het koor, dat op de achtergrond de menigte in de arena spre kend uitbeeldde. We mogen ook niet vergeten het chris telijk jeugdkoor onder leiding van Jeanne van Asselt te noemen, dat in het eerste bedrijf voor een bonte straatjeugd zorde. KEES MAAS Massascène uit het eerste bedrijf: Carmen zingt de Habanera. (Van een onzer verslaggevers) VELSEN-NOORD. Een groep van 35 jongeren van Hoogovens, die inspraak wil len hebben in de c.a.o.-onderhandelingen, heeft vrijdagavond op initiatief van de groep Wejq (Werkende Jongeren IJmond) in het Kennemer Vormingscentrum verga derd. Concrete wensen kwamen er nog niet uit; die worden definitief geformuleerd op een volgende bijeenkomst. Op deze avond zijn vakbondsbestuurders teruggestuurd terwijl leden van de On dernemingsraad tevoren waren geweerd. Wel was er de heer Van de Pol van het NVV, die een inleiding hield, waarna in groepjes werd gediscussieerd, met name over de beloningen, vorming, onderwijs en huisvesting. Ook kwam naar voren dat de jongeren praktisch geen inspraak hebben in de onderneming en in de vakbonden. Besloten werd een volgende keer de wen sen te formuleren en ter kennis te bren gen van de instanties die er iets aan kun nen doen. ADVERTENTIE IJMUIDEN en Tel. 14864 - Garage: Scheldestraat 8T Voor BEVERWIJK: Garage Breestraat 55. Geref. Kerken (vrijgemaakt) beroe pen te Amersfoort drs. A. N. Hendriks te Delft. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Veen C. Harinck te Utrecht. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK Een onlangs ingestelde werkgroep van 15 personen zal binnenkort een onderzoek plegen naar de aard en om vang van de problemen bij de jongeren in de IJmond. Bovendien gaat men een in ventarisatie maken van zogenaamde hulp verleners, artsen, juristen, instellingen voor maatschappelijk werk, reclassering, juristen, kinderbescherming en dergelijke, die bereid zijn om op een nieuwe manier hun diensten te verlenen. Dit alles naar aanleiding van een op 23 november in hui ze „Scheybeek" gehouden lezing door de heer Z. Hartog, directeur van de Regionale Organisatie Jeugdbelangen Amsterdam over het Jongeren Advies Centrum (JAC) in Amsterdam. Zowel uit deze lezing als de daarop vol gende discussie werd het duidelijk, dat op korte termijn onderzocht moet worden of óók in het IJmondgebied de stichting van een JAC noodzakelijk is. De werkgroep stelt, nu dat in de IJmond grote groepen jongeren zijn, die met problemen zitten, waarvoor nauwelijks of geen deskundige, directe, anonieme hulpverleningsmogelijk heden worden aangeboden. De moeiljkhe- den met drugs, abortus, gebrek aan onder dak, generatieconflicten, enzvoorts, worden door de samenleving onvoldoende erkend. De oprichting van een JAC kan niet meer zijn dan een eerste stap op een weg, die uiteindelijk naar een structurele verande ring in de IJmond voert, aldus de werk groep. Men hoopt zeer snel over een ruimte te beschikken, met telefoon, waar jongeren in eerste instantie terecht kunnen. Hier voor is overleg met de overheid nodig. Het ziet er naar uit, dat de werkgroep spoedig vrijwilligers vindt, die voortdurend met de bedoelde problemen te maken krijgen en bereid zijn om de ruimte van de JAC te bemannen. Voorts zoekt de werkgroep naar des kundigen, die bereid zijn om medewerking te verlenen en naar wie verwezen kan worden. De groep is van mening, dat, wan neer er in de IJmond een JAC komt, de samenleving en met name de overheid met vrij belangrijke financiële consequenties zal moeten rekening houden. De problemen zijn er echter naar, zo besluit de werkgroep die tot nu toe bestaat uit de dames Brink, Derks-Baas, Groeneweg, Lausberg, v. d. Mey Vincke-Jansen en Zeelenberg en de heren Belkom, Hilgers, Hoekstra, Konijn, Kruse Koster, Meijer, Schippers en Van Wonderen. Vanuit de Beverwijkse Sociaal Culturele Raad nemen deel de leden van de werkgroep sociale diensverlening en bureau-medewerkers. Als gespreksleider treedt op de directeur van de BSGR, drs. C. van der Aart. De gespreksdeelnemers komen uit de kringen van de jongeren zelf, en uit instellingen voor vormingswerk, jeugdwerk en maatschappelijk werk.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 7