Nixon neemt Conally op in regering Noodtoestand in Engeland gehandhaafd Bo V Ruit sexboetiek ingegooid; eis 75 Kouder it til' Vu Do gie uw matras Ai DINSDAG 15 DECEMBER 1970 Haarlem en Omstreken Beverwijk Bollenstreek Heemskerk V elsen-IJmuiden Kerkelijk nieuws Ex-gouverneur Texas vervangt David, Kennedy Ondanks stopzetting van stiptheidsactie i j 11 ix DIN Malone begon te zoeken naar lo ket 535. „Ik geniet hier van, weet je dat?" zei Furia. „Ik bedoel om een agent een bank te zien kraken. Nooit gedacht dat jij nog eens zo iets zou doen, hè, Malone? Maak je nu tot één van de jongens op het slechte pad; begrijp je wat ik bedoel?" „Hier is 't." Malone stak de bank-sleutel in het linker sleutelgat en draaide haar om. Toen stak hij Goldie's sleutel in het rechter sleutelgat. Hij trok. Het smalle deurtje zwaaide open. Hij haalde de platte, zwarte doos er uit en draaide zich om naar Furia. Furia keek met kennelijk plezier naar hem. Achter Furia stond John Secco. John Secco's arm was omhoog geheven. Hij hield een gummiestok vast. De gummieknuppel kwam met een doffe klap boven Furia's oor terecht. Alles viel, de Colt Trooper het jacht geweer, Furia, zijn hoed. De Colt en het jachtgeweer raakten het eerst de grond. Secco stapte over Furia's lichaam heen en pakte ze op. Terwijl Malone probeerde iets te zeggen, trok Secco de Walther uit de holster. Hij gooide de drie wapens op het bureau bij de ingang van de kluis en trok Furia's masker weg. Hij haalde een zwarte doek uit zijn zak, hield haar bij de uiteinden vast en draaide haar enkele keren rond. Hij propte het dik ke gedeelte in Furia's mond en legde drie knopen ia Furia's nek. Toen ging hij weer rechtop staan en staarden ze elkaar aan. „Ik dacht, dat je wel enige hulp kon gebruiken, Wes", zei de commissaris. Zijn stem klonk ernstig, als op het ochtendrappord. Malone zette het Baby Beer-masker af. Hij trachtte wat te zeggen, maar er kwam geen geluid over zijn lippen. Ten slotte slaagde hij erin. „Weet je wat je nu met je hulp hebt gedaan, John? Je hebt Barbara's keel doorgesneden. Je had het recht niet, verdomme, je had 't recht er niet voor. Ik zou je hiervoor moeten ver moorden." „Vermoord mij later maar", zei Secco. „We hebben Furia nu ingere- kenl de vrouw buiten is nu het pro bleem. Er is een manier om 't op te lossen, anders was ik er nooit aan be gonnen, Je bent niet veel groter dan Furia, Wes, vooral door de gekke hak ken van z'n schoenen, waardoor hij groter lijkt dan hij is. Doe z'n kleren aan, zet zijn masker op, doe z'n hoed op, doe de patronengordel om en de rest. De kleren zullen wel wat krap zitten, maar met dat masker op en als je voorovergebogen loopt, zal 't zo snel gaan dat de vrouw geen kans zal hebben om zich te realiseren dat hij 't niet is. Hij boog zich over de bewus teloze gangster heen. „Doe je kleren uit, terwijl ik hem uitkleed. Blijf daar niet staan, Wes. Schiet op." Malone verroerde zich niet. „Ben je van plan daar te blijven staan totdat zij achterdochtig wordt? Kleed je uit!" Hij ging zich uitkleden, even snel als Secco Furia begon uit te kleden. Eerst kon hij er alleen maar aan denken hoe je 't moet doen. Aan de manier waarop je eerst je jasje uittrekt, dan de broek en daarna je hemd. Zoals 's avonds, maar nu hou je je schoenen aan. Beide paren zijn zwart, misschien zal ze 't niet opmerken, ik doe een schietgebed je dat ze 't niet ziet. Dat m'n voeten groter zijn. Toen kwamen er andere gedachten, zoals: waarom doe ik dit eigenlijk 't is helemaal verkeerd. Of soms niet? Ik had m'n plannetje ge maakt en nu komt John Secco en gooit roet in 't eten. Ik zal 'm ver moorden, ik- meen 't, alles loopt mis. Maar waarom voel ik me dan plotse ling zo duizelig, alsof ik voor 't eerst van m'n leven in een zweefmolen op de kermis zit. Nog even, Bibby, kindje. „We nemen geen risico's, Wes", zei de commissaris Secco vlug, terwijl hij Malone in Furia's kleren hielp. „Hij vermoordde Tom Howland met drie kogels, hij loste vanmorgen drie snelle schoten op sergeant Lombard en legde Hinch ook met drie schoten neer. Drie snelle schoten, één en twee-drie schij nen zijn handelsmerk te zijn, ik zal dus 't zelfde doen, drie snelle schoten, één en twee-drie, hier binnen als jij klaar bent. (c) MüêH IccfbE/l TOONDER STUDIO 55. Omdat het laat begon te worden, en Panda en Jollipop de hele dag nog niets gegeten hadden, deden ze wat inkopen in een klein dorpje. Daarmee gingen ze naar een rustige plek en even later was de bediende ijverig bezig om vis te bakken boven een kampvuur. „Dat ruikt goed", fluisterde Bertus, die het groepje met zijn maat had gevolgd. „Zo'n geur maakt me hongerig. En dorst heb ik ook. Een drankje dat honderd florijnen kost, zou er bij mij best in willen wat jij, Kobus?%" Zijn vriend knikte gretig en ze aarzelden niet langer. „Hallo!" sprak Bertus, terwijl hij uit het struikgewas stapte. „Zullen we er een gezellige boel van maken? Je vindt het toch niet erg, als we er bij komen zitten, wat? Ik heb een droge keel als een vis in laag water. Dit is net, wat we nodig hebben nietwaar, Kobus?" Met die woorden pakte hij het flesje dat bij de picknick stond; en het valt te begrijpen dat Panda erg schrok. „Niet aankomen!" riep hij waarschuwend. „Niet laten vallen! Ik bedoel: zet dat voorzichtig neer!" Maar zijn gasten luisterden niet naar hem Toen de kreet aan haar keel ont snapte zag Ellen de man in het Brooks Brothers pak en met het Vader Beer- masker de bank uitrennen en de tre den afhollen. Hij had de revolver in zijn gehandschoende rechterhand en een uitpuilende linnen geld zak in zijn linker. Hij rende voorovergebogen, bijna dubbel gevouwen. Het was grappig hoe de politieman nen op de film bevroren bleven. Kon den zij hem dan niet zien? Hij was toch vlak voor hun neus. Vader Beer gooide de linnen geldzak in de rich ting van Goudlokje. Zij stak een arm uit in een instinctief gebaar de zak te grijpen, maar zij zeilde over haar heen en kwam terecht op de achterbank van de Chrysler. Zij rukte het portier open, struikelde naar binnen en greep er naar. Vader Beer smeet het kind opzij alsof hij haar rug wilde breken. Dat was het moment waarop Ellen de lok roep hoorde. Wesley Malone met zijn Baby Beer- masker liep het bankgebouw binnen, op zijn hielen gevolgd door Furia met zijn Vader Beer-masker. De druk op Malone's ruggegraat werd groter, ter wijl Furia de situatie opnam. Maar de bank was een spookhuis, dat zag hij in één oogopslag, geen chefs achter hun bureau, geen kassiers achter de loket ten, geen kantoormeisjes achterin, alles was netjes opgeborgen. Alsof het zondag was. „Hartstikke leeg", zei Furia. „Ze volgen bevelen goed op. 't Is een mis daad." De loop porde in zijn rug. „Wil je niet weten wat een misdaad is?" „Je zegt het maar", zei Malone. „Een lege bank. Al dat geld dat hier ligt. Wie heeft safe-loketten nodig bij zo'n linke opzet als dit?" „Je zult hier geen geld vinden", zei Malone. „Wat ben je, zit je soms in de di rectie?" „Ik ken de grote baas, Bagshott. En commissaris Secco. Ze zijn niet van plan jou met het geld te laten ver dwijnen. De geldkisten zijn leeg en al 't geld ligt in de kluis, de kluis met het tijdslot." „Blijf daar staan." Furia liep om de balie heen en kwam op de afdeling van de kassiers. Hij opende de ene na de andere laden. Hiy smeet de laatste dicht en kwam terug. „Ik mag toch dagdromen, niet waar?" Furia haalde zijn schouders op. Ik heb zelfs nog geen gebruikt kaartje van de ondergrondse gevonden. Ik zal 't moeten doen met die vierentwintig duizend. Goed, smeris, waar is de kluis met de safes?" Hun voetstappen klonken hol. Op het bureau bij de kluis lagen twee sleutels, een van de ijzeren tra liedeur, de ander van de safe-loketten. „Weet je wat?" zei Furia. „Ik zal 'm jou laten openen." Hij deed een paar stappen terug. Colt en Walther ter hoogte van zijn middel. Malone pakte de sleutel van de kluis en opende de ijzeren traliedeur. Hij zwaaide 'm open en deed een stap opzij. „Van je leven niet", zei Furia. „Jij opent de safe, makker." Malone nam de bank-sleutel en liep de kluis in. „Je hebt Goldie's sleutel ook nodig", zei Furia. Hij had de sleutel in zijn linker handschoen. Hij stak de Wal ther in de holster en schudde de sleu tel in de palm van zijn hand. Hij gooi de de sleutel naar Malone en ging te gen de deurpost van de kluis leunen. „Safe-loket 535." OF BALLEN TEGEN JE HOOFD KWAKK-. PAT PACHT JE! HEERLJK - ZO VG? VAN DIE MENSENMA SSANU KUN JE TENMINSTE RUSTIG LIGGEN ZONDER. DAT ZE OP JE STAPPEN... HAHAHA WAAR GAAT ZEEROB NAARTOE IN DAT6EKKE PAK"? GOHi W/AT GEN ENER GY! HN ZOU TOCH VWI&TZI6KZUN?. 3475-A (Wordt vervolgd) MAASTRICHT. De officier van Jus titie b(j de rechtbank in Maastricht heeft maandag 75 gulden boete geëist tegen de 57-jarige pater-jezuïet E. Krekelberg uit Delft, wegens opzettelijke vernieling. De pater heeft op 2 augustus in Maastricht met een baksteen de etalageruit van een sexboetiek ingegooid, uit protest tegen de daarin tentoongestelde sexartikelen. Ter zitting ontkende de verdachte dit feit niet, maar hij achtte zich niet straf baar, omdat hij uit een innerlijke nood zaak had gehandeld. Het ging niet om die ene ruit van die ene sexwinkel, maar om alle ruiten van alle sexboetieks in Neder land, zei hij. Uitspraak over veertien dagen. len en historische natuurkundige Instrumenten. Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Cruquiusmuseum, (Cruquiusweg, Haarlemmer meer). Historische stoommachines en grote ma quette van Nederland. Geopend dagelijks be halve zondag 9-16 uur. Zaterdags 9-12 uur. Vis- en Vleeshal, (Gr. Markt). Expositie van werken van André Eijsackers, Michiel van Over- beeke en Thea Géard. Geopend dagelijks van 10-17 uur, zondags van 13-17 uur. Tot en met 3 januari. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Permanente expositie van voor namelijk Haarlemse kunstenaars. Bezichtiging van de gebrandschilderde ramen uit 1602. Dage lijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur, woens dag t.m. maandag 20-23 uur: Klassiek grammo- loonplatenprogramma. Potterie „Het Schoutje", (Schoutjessteeg). Ex positie van potterie en handweef van dinsdag tot en met zaterdag geopend van 10 tot 17 uur. Galerie Aktie "68, (Staten Bolwerk 3). Exposi tie van werken van Antje. IJpelaar en Ger da- niëls. Geopend maandag t.m. vrijdag 11-17 u., zaterdag en zondag 14-18 uur. Tot en met 17 december. Sociëteit Deining, (Ripperdastraat). Foto-expo sitie van W. de Jonge. Geopend ma. t.m. za. (be halve woensdag) 10-14 uur. Zondag 14-17 uur. Galerie Blokker, (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker Veggerby, handgeknoopte rya-modellen uit Scandinavië, keramiek en grafiek. Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Galerie Eylders, (Haltestraat 77, Zandvoort). Expositie van beeldhouwwerken van Karei Gomes. Geopend van dinsdag t.m. zondag 13-17 uur. Tot en met 18 december. Poppentheater Merl(jn, (Hasselaersplein). Woensdag 14.30 uur: „Het blauwe water". Sociëteit Deining, (Ripperdastraat) Woensdag 20 uur: Twee eenakters door Toi Toi. Dolfirama, (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur, zaterdag en zondag 12, 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bowling. Hotel Bouwes, (Zandvoort). Zaterdag en zon dag tevens zondag matinee: Cor Halle kwartet. Caramella, (Zandvoort). Dagelijks dansen: „Etoiles". Bedrijfsmuseum Hoogovens, (Bessemerstraat, Velsen-Noord). Is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdags van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. SCHOUWBURG Stadsschouwburg, (Wilsonplein). Woensdag 20.15 uur: Fons Jansen met: „3 x Andermaal". BIOSCOPEN Kennemer Theater, (Zeestraat), 19.30 uur: „Woodstock". Luxor Theater, (Breestraat), 19 en 21.15 uur: „Liefdesvariaties". MUZIEK Hervormde kerk, (Bloemendaal). Woensdag 20 uur: Concert door Haarlems Kamerkoor. Hervormde kerk, (Kerkplein, Zandvoort). Woensdag 20 uur: Conceht door Zandvoorts Christelijk Kinderdoor o.l.v. Pie ter de Jong, begeleiding Teke Bijlsma en m.m.v, Marie Cecile Moerdijk. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 21.30 uur, op vrijdag van 14 tot 16.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Bever wijk, tel. 02510-25120. TENTOONSTELLINGEN Klokgeveltje, (Hoofdstraat, Hillegom) Exposi tie wandkleden van merv. Henriëtte Versluys- Vriezendorp. Geopend dagelijks van 14-17 uur, behalve dinsdag en zondag. Tot en met 16 januari. DIVERSEN Treslong, (Hillegom). Dagelijks, behalve maan dag diner-dansant. Raadhuis Lisse. Woensdag 14 uur: Raadsver gadering. BIOSCOPEN Cinema Palace, (Gr. Houtstraat 111), 14, 19 en 21.15 uur: „Satyricon", 18 jr. Frans Hals, (Frans Halsplein), 19 en 21.15 uur: „Kill them all". 18 jr. Luxor, (Gr. Houtstraat 139), 14, 19 en 21.15 uur: „Hoe verkoop ik mijn vrouw", 18 jr. Rembrandt, (Gr. Markt) 14. 19 en 21.15 uur, (woensdag vervalt 14 uur): „Onstuimige be geerten", 18 jr. Roxy, (KL Houtstraat 79), 14.30, 19 en 21.15 uur: „Du", 18 jr. Studio, (Gr. Markt), 14.15, 19 en 21.15 uur: „Het dubbelleven van Sister George", 18 jr. ADVERTENTIE BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat). 20 uur: „Woodstock". te dun of versleten laat het ons even weten prijsopgave aan huis 's morgens 9 uur gehaald 's avonds 6 uur thuis DIVERSEN Dr. Prinsenhal (Maerelaan), 20 uur sterren show. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals' meesterwerken. In het prentenkabinet is een selectie te zien uit de verzameling van Hans en Alice de Jong; be langrijke Cobra-vertegenwoordigers schilderijen en tekeningen van Dubuffet, Wagemaker, Georges Mathie, Lam en Devie en beeldhouw werk van Germaine. Dagelijks van 10 tot 17 uur. Zondags van 13 tot 17 uur. Bischoppelijk Museum, Jansstraat 79). Pex manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken, handschriften en kunstnijverheid. Da gelijks, behalve maandag geopend van 10 tot 12.30 uur en van 14 tot 17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur. Teylermuseum, (Spaame 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, minera- Ned. Hervormde Kerk. Beroepen: te Soest (geestelijk verzorger „Zonnegloren") H. W. Colstee te Zuid-Laren; te Dedemsvaart A. W. J. A. Knorth te Diepenveen; te Spijke- nisse G. E. Huizing te Haamstede. Aangenomen: naar Nieuw- en St. Joost- land C. J. Kraai te Holysloot; naar De Bilt W. A. Vlasblom te Willige-Langerak; naar Rotterdam A. J. Hoorn te Vlaardingen. Bedankt: voor Stolwijk J. C. Schuur man te Putten; voor Jaarsveld, Rotterdam en Hollandscheveld A. van Brummelen te Hierden. BIOSCOPEN City Theater, dinsdag en woensdag 20 uur; „Woodstock". TONEEL Stadsschouwburg, Koninklijke Vlaamse Schouwburg uit Brussel met MacBeth van Wil liam Shakespeare voor Velser Kunstkring. TENTOONSTELLINGEN BeeckestUn. Dagelijks van 14 tot 17 uur open voor bezichtiging. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. Stadhuis, (Plein 1945, IJmuiden). Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. DIVERSEN Waagtaveerne (hoek Damstraat-Spaarne). Da. behalve maandag open podium; geopend van 10-18 en 20-24 uur. Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Electric Centre, (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12_18 en 20-24 uur: vrijdag van 20-02 uur: zaterdag 20-03 uur. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur: zondag 10-02 uur bowling. Stadhuis Haarlem. Woensdag 14 uur: Raads vergadering. 20 uur: Openbare nabespreking be groting. h. de graaff grote houtstraat 103 haarlem - telefoon 3110 23 profiteer van onze inruilactie f 10— tot 25.— voor uw oude spiraal of ledikant. WASHINGTON (Reuter). President Nixon heeft gisteren bekendgemaakt, dat minister van Financiën David Kennedy zijn functie zal neerleggen. Tot zijn op volger is benoemd John Conally, ex-gou-, verneur van Texas. Kennedy zal waar schijnlijk tot 1 februari aanblijven. Daar na wordt hij reizend ambassadeur, met name voor internationale financiële za ken. De 52-jarige Conally is een democraat. Nixon verklaarde dat hij met de benoe ming van Conally onder meer duidelijk heeft willen maken dat economische za ken geen partij kwesties zijn. Conally, een goede vriend van ex-pre sident Lyndon Johnson, zat bij president Kennedy in de auto toen deze in 1963 in Dallas, Texas, werd vermoord. Gouver neur Conally werd toen gewond. Nixon zei in de bekendmaking dat bij de benoeming van Kennedy was over eengekomen dat hij na twee jaar zou af treden. De president prees de verdiens ten van Kennedy en zei dat hij stabiliteit had gebracht in de internationale eco nomische betrekkingen van de Verenigd» Staten. Conally heeft al eerder deel uitge» maakt van een regering. Hij was minis ter van de Marine in de regering-Ken- nedy, voor hij gouverneur van Texas werd. Volgens president Nixon is hij op financieel gebied ervaren door zijn werk als gouverneur, als jurist, en als com missaris van verscheidene grote onder nemingen. Hij is de eerste Democraat in de regering Nixon. LONDEN (AFP) Ondanks de stopzet ting van de stiptheidsactie van het perso neel van de Britse elektriciteitsbedrijven, heeft de Britse regering besloten de nood toestand te handhaven, waardoor ze d» lichtreclame kan blijven verbieden. Dit heeft de Britse minister van arbeid, Robert Carr, gisteren in het Lagerhuis meegedeeld. Minister Carr legde er de na druk op dat stopzetting van de staking niet betekent dat het geschil tussen het personeel en de directies van de elektrici teitsbedrijven nu geregeld is. Hij was er van overtuigd dat alleen een commissie van onderzoek een oplossing voor het con flict kan vinden. Aanslag. Een onbekende heeft gisteravond in een volle pagode op 90 kilometer ten zuidwesten van Saigon een handgranaat gegooid, waardoor zeven mensen werden gedood en 87 werden gewand. Het K.N.M.I. deelt mee: Dinsdags heerste boven ons land een noord westelijke stroming, die in stand werd gehou den door een depressie boven de Baltische lan den die daar regen en sneeuw veroorzaakte, en ■een rug van hoge druk, die zich van West- Frankrijk naar Engeland en Schotland uit strekte. Vanuit de Noordzee werd enigszins on stabiele lucht aangevoerd, hetgeen tot enkele buizn aanleiding gaf. De rug van hoge druk verplaatste zich oostwaarts, zodat de as van dit systeem woensdag over ons land zal trek ken. Er wordt droog weer verwacht met wei nig wind en op de plaatsen waar het wolken dek breekt, temperaturen rond het vriespunt. Elders zullen de middagtemperaturen waarden bereiken van 5 tot 8 graden. Vooruitzichten voor donderdag. Rustig en droog weer met plaatselijk mist. Meest lichte vorst in de nacht. Aantal uren zon: 1 tot 6; min. temp. 0 tot 5 graden onder normaal; max. temp. van onge veer normaal tot 4 graden onder normaal; kans op een droge periode van tenminste 12 uur 95 percent; kans op een geheel droog etmaal 90 percent. irroKiBM «c jP 3 M«»umm>. uiIhImhw tompMturw binnen- ea buitenland Amsterdam geh. bew. 7 2 0.5 De Bilt zw. bew. nw 8 1 0.6 Deelen zw. bew. 7 -1 0 Eelde zw. bew. wnw 7 2 1 Eindhoven zw. bew. w.st. 8 -0 0.6 Den Helder zw. bew. nnw 8 .6 0.4 Rotterdam zw. bew. wnw 8 2 0.5 Twente geh. bew. nw 6 1 2 Vlissingen geneel bew. n 9 6 1 Z-Limburg geheel bew. w 7 -0 0 Aberdeen licht bew. z 7 -1 0 Athene zw. bew. ozo 15 9 0 Barcelona onbew. n 16 6 0 Belgrado geh. bew. w.st. -0 -1 0 Berlijn regen nnw 6 3 1 Bordeaux zw. bew. n 5 5 0 Brussel zw. bew. w.st. 7 3 0.2 Frankfort geheel bew. wnw 2 -2 0 Geneve zw. bew. nno 3 1 0 Grenoble geheel bew. nno 5 3 0 Helsinki geh. bew. nnw 3 -5 2 Innsbruck sneeuw w.st. 4 -4 0.3 Kopenhagen onbew. nnw 5 1 0.2 Lissabon onbew. nno 13 5 0 Locarno onbew. ozo 8 -4 0 Londen geh. bew. w.st. 5 -2 0 Madrid onbew. w.st. 10 -4 0 Malaga onbew. nw 18 6 0 Mallorca zw. bew. n 13 8 1 Munchen geh. bew. nw -0 -1 2 Nice licht bew. nnw 14 7 0 Oslo onbew. no 3 -4 0 Parijs onbew. n 8 1 0 Rome half bew. nno 14 5 0 Stockholm zw. bew. wnw 2 -1 1 Wenen zw. bew. wnw -0 -1 0.2 Zurich geh. bew. w.st. 0 -1 1 WOENSDAG 16 DECEMBER Zon op 8.42 uur; onder 16.29 uur Maan op 20.09 uur; onder 11.29 uur MAANSTANDEN 20 december 22.09 uur Laatste kwartier 28 december 11.43 uur Nieuwe maan HOOG EN LAAG WATER IN IJMUIDEN DINSDAG 15 DECEMBER Hoog water 5.07 uur en 17.21 uur Laag water 0.47 uur en 13.11 uiir WOENSDAG 16 DECEMBER Hoog water 5.49 uur en 18.04 uur Laag water 1.29 uur en 13.51 uur UTR heeft de alg< central toe ooi wekt. De p Utrech de NS Steld ii vervoe PCB. 1 vonnis De j nen tw leden 1 dag he legd. C andere werkoi fe van den pe veroori ding ai Het presidi landsai tuijn i VAA gieteri, nv Do< men. 1 van Dl zijn di zetten, maakt, ondern soneel ruim 2 Het tincher gewijz den m pakket stemm ter pL wordt zal de wordei ken vi den vi Ai\ de b< blek: een wat ook 1 giste, van balai maai Unili en k lopei f 84,. de o: stimi weke de o hoge een voor kwaï 823,1 steec rusti aand Nede koer Kc in P 70 ce op f op f prijs KI f 51: De Omr bete guns prijs Bij e op i rent vert neke tot 1 lince tren 90 ei Sant Can. Ulin< Penr Sout Unio Allie Am. A.C. Am. Am. Am. Ana< Betfc Boei Chn City Con; Dou Dup East Gen Gen Goo De 15.8 823.1 In 1 gene koei - 47.6(

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 8