Alain Delon koketteert zijn uitgebluste blikken met Ontkoppeling lidmaatschap omroep en kijkbijdrage Plan voor nachtelijke TV-sex uit vliegtuig FILMS IN AMSTERDAM! m&m rico 'ii KLEURIGE COLLECTIE TYPES IN TWEE FRANSE GANGSTERFILMS moordenaar Laatste Baron van Münchhausen mm Er zijn nog wel wat problemen op te lossen Beethoven ook in Moskou herdacht Amerikaanse prijs voor Pieter Engels T.Y. vanavond Radio zaterdag TV vrijdag CHINESE JAPONNEN Chinese Toko H0-TEU TV zaterdag VRIJDAG 18 DECEMBER 1970 AMSTERDAM Men hoeft niet bang te zijn dat het rond Kerstmis in de bioscopen allemaal pais en vrede zal zijn of alleen maar dolle pret. Er staan heel wat serieuze drama's en sensationele dingen te verwachten in het kerstrepertoire van de Nederland se filmtheaters en al ontbreekt Louis de Funès niet en natuurlijk ook niet aardig tekenfilmwerk of een oude Disney, er worden ook heel wat bloed en tranen vergoten op het witte scherm. O.a. in een paar harde Franse gangsterfilms. INITIATIEFWET VAN D'66 Grote kraak Niet wachten OP 26 DECEMBER OM 24 UUR Gerhardus Westermann wordt 90 jaar gezellig bij de haard met kaas niet vergeten.» Fricoeten Westduitse ambassadeur verliet boos concert Auteur Oscar Lewis overleden Uitreiking Wessel Ilcken-prijs i ^WWMUW'JWWVWWWA'V» De gangsterfilm is op het ogenblik erg „in" bij de Franse filmproducenten en dat is niet zo verwonderlijk als men het succes ziet van films als „Le clan des Siciliens" of van „Borsalino". Een succes bovendien dat niet alleen tot eigen land beperkt blijft, maar zich tot buiten de grenzen uitstrekt, zelfs tot in Amerika, het land dat na de Italiaanse „westerns" nu ook een ander typisch genre van eigen bodem door de concurrentie ziet overgenomen. Men kan in dit verband echter moei lijk spreken van imitatie; tussen de Franse „policier" en de originele Ameri kaanse gangsterfilm liggen nog altijd le vensgrote verschillen. De „Spaghetti- western" tracht Amerikaanse geschiede nis en folklore na te bootsen, uitgaande van de ingrediënten en de clichés die Hollywood in een jarenlange traditie bij een gezocht heeft. Frankrijk heeft ech ter zijn eigen misdadigersmilieus, zijn eigen politiemethodes, zijn eigen zware jongens en dit alles blijkt nu een onuit puttelijke bron voor de scenarioschrij vers die zich bovendien kunnen laten in spireren door een collectie acteurs die het genre populair hebben gemaakt, Jean Gabin, Alain Delon, Lino Ventura, Jean- Pierre Belmondo, Yves Montand en nog wat spelers die minder „naam" hebben, maar des te meer „gezicht". (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG D'66 wil af van het systeem dat bij de verdeling van de radio- en tv-zendtjjd aan de omroepverenigingen alleen die leden tellen die tevens houder zjjn van een omroepkaart. De party wil dat voor het halen van de diverse drem pels, die de verdeelsleutel kent (15.000 voor aspirantomroepen, 10.000, 25.000 en 400.000 voor respectieveiyk C-, B- en A-omroepen), alle by de betreffende om roepen ingeschreven leden tellen. Het D'66-Tweede-Kamerlid drs. E. C. Visser heeft daartoe een initiatiefwetsontwerp ingediend. Het behelst wyziging, respec tieveiyk schrapping van enkele artikelen in de omroepwet en in de wet om de omroepby drage. lijke korte hoogtepunten moet hebben, omdat Melville overigens een nogal cliché-matig en weinig geloofwaardig verhaaltje onder handen heeft en daarbij Alain Delon te veel vrijheid laat waar door deze eindeloos kan koketteren met zijn trieste, uitgebluste blikken. Maar goed, de formule van de prefect voorbereide inbraak die tenslotte toch misloopt blijkt nog weinig van zijn kracht te hebben ingeboet. En verder zit in het begin een spannende passage als Gian- Maria Volonte die op transport van Mar seille naar Parijs, met handboeien vast geklonken aan Bourvil uit de trein weet te ontsnappen en een toevallige, maar fatale ontmoeting heeft met Delon die hem bij zijn nieuwe plannen betrekt. Er is, zoals de geschreven introductie van de film al zegt, door het noodlot een rode cirkel om deze mensen getrokken, waardoor zij op een dag elkaar onver mijdelijk zullen tegenkomen in een laat ste ontmoeting. Welke bezwaren men ook tegen Mel ville's film wil inbrengen, hoe dwingend en onweerstaanbaar hij ondanks alles Uit deze kleurige collectie van harde types die om beurten de misdadiger of de vasthoudende politiecommissaris kun nen spelen, heeft ook Jean-Pierre Mel ville geput voor zijn nieuwste film „Le cercle rouge", waarin hij Delon en Mon- ff r\C tand koppelde als gangster-vrienden die A 1C1IVJ11UC1. vl l }J nog een keer de kraak van hun leven willen zetten (de derde in het spel is dit- over stem van maal Gian-Maria Volonte). Hun tegen speler is Bourvil geworden, een originele keuze van Melville die deze hoofdzake lijke komische figuur in een overzette- lijke politieman transformeerde, tegelijk de laatste rol die Bourvil in zijn te vroeg beëindigd leven te spelen kreeg. Melville is dus na zijn grootse ver- zetsfilm „L'armée des ombres" terugge keerd naar het geliefde genre van politie film, waarin hij, zoals in „Le doulos" „Le deuxième souffle" en „Le samouraï steeds de eenzaamheid van de misdadiger benadrukte. Ditmaal heeft hij het meer over de eenzaamheid van de „flic", de (Van onze correspondent) DELFT. By de politie zyn donderdag- I avond na uitzending van de stem van de vermoedelpke moordenaar van de 21- jarige Delftse mevrouw LansbergenI Hölscher direct na het NOS-journaal 300 tips binnen gekomen. Van dit aantal zyn 70 de moeite waard I om nader te worden onderzocht. Volgens hoofdinspecteur J. J. M. van de Ven is v. het resultaat van de uitzending meege- politieman die met een soort manische I vajjen Zeventig percent van de telefoni- vasthoudendheid achter zijn slachtoffer sche tips is afkomstig uit de Randstad aangaat, maar in dit spel van zet en te- HolianQj dertig percent daarbuiten. Met Lino Ventura (midden) op zoek naar een verdwenen getuige in Nader adres onbekend". weet te filmen blijkt als men zijn „cercle rouge" legt naast „Dernier domicile oonnu" („Nader adres onbekend") van zijn veel minder getalenteerde collega José Giovanni. Deze heeft Lino Ventura uit de „pool" van harde types gekoezen om, opnieuw, de eenzame politieman te spelen, gedegradeerd door zijn superieu ren en, als tweederangs opdracht, op het spoor gezet van een belangrijke getuige in een moordproces. Deze Roger Martin heeft zich al vijf jaar schuil weten te houden uit angst voor de wraak van de bende, waartoe de moordenaar behoort. Nog maar enkele dagen voor het proces, waarop de moordenaar bij gebrek aan bewijs zal moeten worden vrijgesproken, mag Lino Ventura nog een poging doen de kroongetuige te achterhalen. Hij vindt de man, maar kan hem daarna niet be schermen tegen de dodelijke wraak van de bendeleden, wat hem opnieuw tot een eenzame teleurgestelde maakt. Een han dig in elkaar gezette politiefilm met veel mode-trucjes van een actieve camera en enkele onverwachte uitschieters naar gewelddadige scènes, maar die toch wel bewijst dat de Fransen op een heel eigen manier het gangstergenre vaardig weten te beoefenen. CHARLES BOOST Het Kamerlid vindt de huidige rege ling ondemocratisch. Een houder van een omroepkaart, een betaler van 75 per jaar derhalve, mag wel van twee of meer omroepen lid zijn, zodat zijn „stem" meervoudige waarde heeft, maar als zijn gezinsleden lid van een andere omroep zijn geldt hun lidmaat schap niet, tenzij zij eveneens de 75. per jaar zouden betalen aan kijk- en luistergeld. Dat is discriminatoir en onrechtvaardig, zo zegt het Kamerlid in de toelichting op zijn wetsontwerp. De heer Visser wil met zijn initia tief omroepen helpen die rond een drempel zitten. De VPRO zou C-om- roep blijven als ook al de leden zouden meetellen, die 5 lidmaatschapsgeld per jaar betalen. De TROS zou de sta- tus van B-omroep kunnen bereiken, ook zij heeft enkele duizenden leden, I die wel lid zijn, maar niet tevens hou der van een omroepkaart. Tijdens een persconferentie heeft de heer Visser nog gezegd dat zijn wetje berust op een eenvoudige gedachte en dat aanvaarding ervan het bouwsel van het huidige omroepbestel niet aan tast. Hij meent dat zijn wetje derhal ve snel kan wonden aangenomen. Mi nister dr. M. A. M. Klompé is even min tevreden met het huidige systeem, maar zij verwijst de zaak naar haar opvolger in het volgende kabinet. Daar op wil hij niet wachten. Dan immers bestaat de kans dat de VPRO, die een jaar respijt heeft gekregen om 100.000 officiële leden te hebben, gered wordt door gelegenheidswetgeving. Overigens gelooft de heer Visser niet dat zijn wetje nog voor de verkiezingen in april door de Kamer behandeld zal kunnen worden. De agenda is al overvol. Op vragen deelde hij mee niet bij andere partijen te hebben nagevraagd wat de kansen zijn voor zijn wetje. Hij heeft wel steun gezocht bij de heer Voogd van de P.v.d.A. maar deze wil de niet mee ondertekenen omdat hij vreest dat het systeem-Visser kan lei den tot een toevloed van nog meer om roepen dan er nu reeds zijn. Nederland 1. Na de iVoefs en het journaal een KRO programma, dat be gint met de rubriek Piste in Treslong. Na het tweede journaal het laatste deel van de fantastische avonturen van de Baron von Münchhausen, voor de televisie bewerkt door Nico Hiltrop. Speciale gast is deze keer niemand minder dan Adèle Bloemendaal. Ze speelt de rol van Elisabeth de eerste. Als Brandpunt een half uur vol ac tualiteiten heeft gestopt komt er een succesvolle serie en wel de Wrekers. Riskante Kerk sluit daarna het KRO programma af, dat een verlengstukje krijgt in het journaal en de cursus Vergadertechniek van Teleac. In les 8: Huispraat. Nederland 2. De NOS vult de tijd tot half acht met de Woefs, met het journaal en de politieke actualiteiten rubriek Ter Visie. In deze uitzending onder meer een bespreking van een VW-kevertje. Aansluitend aan het tweede journaal 25 minuten met Televizier-supplement waarin Wibo van der Linde één enkel onderwerp bij de kop neemt. High Chaparrel is ook deze vrijdagavond present en wel met de aflevering Scalp jagers. De rest van de vrijdag is voor Wil lem Duys met zijn Voor de Vuist weg. Het programma wordt vervolgd door vijf minuten Liederen in Kerstsfeer met het Haagse Matrozenkoor en het Utrechtse Byzantijns Koor. genzet alleen zijn eigen onverschrokken weg moet gaan. Bourvil speelt die solitaire jager op groot wil heel aandoenlijk en overtui gend en hetzelfde kan gezegd worden van Yves Montand die een aan de drank ver slaafde ex-gangster is, maar tijdelijk so ber wordt als Delon hem in de rol van scherpschutter kan gebruiken bij zijn nauwkeurig voorbereide juwelenroof. De alcoholicus Montand wordt op halluci- naire wijze geïntroduceerd tijdens een aanval van delirium, waarbij hij muizen en reptielen zijn kamer ziet binnendrin gen en 't blijkt dat de film het van derge- name uit het Westland zijn veel reacties binnengekomen. Behalve „De rode cirkel" van Jean- Pierre Melville in Tuschinsky (waarover elders op deze pagina meer) is aan de Amsterdamse filmagenda van deze week een nieuwe Jerry Lewis „Te gek om los te lopen", toegevoegd, die in Cineac Dam rak loopt: verder een nieuwe de Funès „De gendarme op drift", waarvan Rem- brandtplein Theater de primeur heeft, een I nieuwe Nederlandse speelfilm „Fantasy in fiction" van Jan Dorresteijn, die Stu dio K in première heeft gebracht en I waarop we later hopen terug te komen en een negerfilm, „Cotton comes to Har lem", die van donderdag af in Nöggerath te zien is. Niet helemaal nieuw is „Charlie Brown en het kleine grut", een teken film van Bill Melendez naar de bekende ADVERTENTIE AMSTERDAM De Amsterdamse kunstschilder Gerhardus B. J. Westermann zal eerste kerstdag 90 jaar worden. De kunstschilder, die in Leeuwarden werd geboren, is een van de laatst overgebleve^ nen uit de romantische school. Hij is oud docent van de Rijksacademie van Beel- stripfiguurtjes van Charles M. Schulz die dende Kunsten in Amsterdam en voorzitter al in voor-première is geweest, maar geweest van Arti et Amicüae en bestuurs- waarvan nu, en vermoedelijk wel enige lid van St. Lucas. tijd, dagelijks in het Leidseplein Theater genoten kan worden. Want de door Schulz bedachte en getekende kinder- en dieren- figuren die in elk opzicht van de Dis- ney-traditie afwijken, zijn zo onweer staanbaar komisch, pedant en aandoen lijk, dat ook de lange film waarin zij optreden, gedoemd is tot een succes bij jong en oud. Ossi Davis' „Cotton comes to Harlem' is een merkwaardige mengelmoes van gangsterfilm, satire en parodie, waarin zowel naar de blanken als in de richting van de tot het establishment behorende figuren uit eigen kring uitgehaald wordt. Een wild gemaakte, wat stuurloze, vaak grotesk geacteerde „all-negro film" die tenslotte door een soort kwajongensach tige vitaliteit toch wel zijn aanhangers zal vinden. Free Cinema Club in Kriterion brengt als nacht-première „Le père Noël a les yeux bleus", een als anti-kerst omschre ven Franse film van Jean Eustache met o.m. Jean-Pierre Léaud, terwijl „Sol dier blue" van Ralph Nelson in voorpre mière in Cineac Damrak gaat. Bezienwaardige reprises zijn „Dr Stran gelove" van Stanley Kubrick in het Leid seplein Theater, Richard Brook's „In cold blood" in Calypso en „De vrouw in het zand" in Bio. jjjjjjjjjPpaj ;v:;. i:> (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM-AMSTERDAM. Zater dagnacht 26 december om 24 uur precies gaat Nederland zijn eerste uurtje sekste- levisie beleven. Als alles doorgaat ten minste, want aan de hele operatie van „Chick TV Amsterdam" zitten nog altijd wel wat niet zo gemakkeiyk los te maken haakjes en oogies. „Eigenaar" Jan Wen- derhold probeerde ze gistermiddag op een persconferentie wel weg te praten maar helemaal lukte dat niet. De hele onderneming schijnt nu uitge zonden te worden vanuit een op dat tijd stip boven Amsterdam rondcirkelend vliegtuig. Het programma is te ontvangen met elk TV-toestel waarop zich een schaalverdeling bevindt (tweede net) en wel op de kanalen 37, 38 of 39. Dit geldt dan wel alleen voor de stad Amsterdam en een straal van ongeveer 30 kilometer daaromheen. Met een beetje geluk (lees goede weersomstandigheden) vallen ook Haarlem en Santpoort daaronder. In de nacht van 11 op 12 december heeft al een proefuitzending plaatsgehad waar naar misschien alleen een nachtelijke knoppendraaier met verbazing gekeken zal hebben. De resultaten daarvan waren nog niet denderend, maar er wordt aan De voorstellingen van het Filmmu- seum zijn met de vertoningen van Von Sternberg's „Underworld" op donderdag I gesleuteld, zo werd meegedeeld, j.l. stopgezet tot woensdag 13 januari. Het programma bestaat, behalve uit CHARLES BOOST I seksreclame uit een erotische teken- Zo ziet het testbeeld van Chick Tv er uit film „Roodkapje en de wolf", een eroti sche speelfilm „With no boys around" waarin drie bekende Engélse popsterren schijnen op te treden en een erotische science fictionfilm met de fraaie titel Zaad van Zeno". Chick Amsterdam (niet te verwarren met het gelijknamige seksblad van Joop Wilhelmus; de twee bestaan sinds kort naast elkaar) heeft al plannen om in 1971 seks in kleur te gaan brengen. Allereerst op de zaterdagen 25 januari en 1 maart, elke keer vanaf 24 uur en in een verder stadium zelfs iedere zaterdagnacht van 24 tot 2 uur. Dat zou dan gebeuren met apparatuur van de overleden piratencol- lega REM, die Chick te koop aangeboden heeft gekregen. Jan Wenderhold haast zich echter te verklaren dat hij blij zal zijn als de eerste uitzending lukt. „Ik wil gewoon eens zien of het lukt en hoe daarop gereageerd wordt. Maar als ik had geweten dat er zo veel moeilijkheden aan vast zaten, had ik nog wel even gewacht." Jan weigert moeilijkheden met het vliegtuig in te zien. „Schiphol lijkt me geen bezwaar. Die kunnen we wel een uurtje aan het lijntje houden. En om twaalf uur 's nachts is er maar weinig vliegverkeer. Een schip was natuurlijk makkelijker geweest, maar we willen niet dat Veronica door ons nare toestanden krijgt. Dan zijn we onze goodwill kwijt. „Maar het gaat absoluut zeker door" zegt Jan, „want anders staan we in ons hemd". De aanwezige journalisten blijven een beetje sceptisch. Die moeten het nog zien. U ook. Op 26 december om 24 uur Je weet tenslotte nooit. MOSKOU. (AP) De Westduitse am bassadeur in Moskou, dr. Helmut Allardt, heeft woensdagavond een Beethovenher- denking verlaten op het ogenblik dat een Oostduitse culturele autoriteit ging spre ken. De bijeenkomst en het concert wer den gehouden in het Bolsjoi-Theater. De heer Allardt ging heen uit protest omdat men hem niet van tevoren had verteld dat de Oostduitse onderminister van Cultuur, Kurt Bork, een toespraak ging houden. In die toespraak loofde Bork „de Oost duitse waardering voor de grote viering van het Beethoven-jubileum in de Sov jet-Unie". De Westduitse ambassadeur verklaarde naderhand dat men de verto ning tot een Oostduits-Russische affaire had gemaakt. En dat ze Beethoven in de Sovjet-Unie afschilderen als een „com munistische componist". Hij was heengegaan omdat hem niet de kans was gegeven zijn land te ver dedigen. AMSTERDAM Aan Pieter Engels uit Amsterdam is door de Amerikaanse Cas sandra Foundation, de „Cassandra Award" ten bedrage van 2000 dollar toegekend voor zijn verrichtingen en onderzoekingen op het gebied van de beeldende kunst. In de jury hadden o.m. zitting: Man Ray, Max Ernst, E. de Wilde, Jan van der Marck, Lamonte Young, Sir Roland Penrose. NEW YORK, (AFP). De Amerikaanse auteur Oscar Lewis is donderdag in New York op 55-jarige leeftijd aan een hart aanval overleden. Hij werd bekend door populaire antropologische werken over arme Mexicaanse en Portoricaanse fami lies als „De kinderen van Sanchez", „La Vida" en „Vijf families". HILVERSUM De musicus Willem Breuker (26) verkreeg dit jaar de Wes sel Ilcken-prijs, de grote prijs voor de jazz in Nederland. Die prijs, bestaande uit een sculptuur van Jan Wolkers (wisselprijs) en een bedrag van 3000,- worden hem uitgereikt op 23 december a.s. in Frascati te Amsterdam. Van dit gebeuren, waar de bekroonde musicus uiteraard zelf ook zal optreden, zendt de VARA-radio een rechtstreekse repor tage uit op woensdag 23 december van 22155-23.55 uur op Hilversum 2. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Klass.muz. (7.25 Horen en Zien; 7.30 Nws. 7.32 Hier en Nu: 8.00 Nws. 8.11 Gew. muz. 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. 9.00 Theologische Ether leergang. 9.35 Gymnastiek. 9.45 Muz. 10.15 Verz.progr. 11.00 Nws. 11.03 Praat je. 11.15 Solarium. 11.55 Meded. 12.00 Zonder grenzen. 12.10 Uit Balans. 12.14 Marktberichten. Overheidsvoorl. 12.26 Meded. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Buitenl. com mentaar. 13.00 Vraaggespr. 13.15 Verz.- pl.progr. 14.00 PM. 16.30 Inzet. 17.00 HIRO-Magazine 17.30 Echolood. 18.30 Nws 18.41 Act. 19.00 Eucharistie viering. 19.30 Volksliedjes. 20.00 Verz.- pl.progr. 22.00 Cabaretprogr. 22.25 Avondgebed. 22.30 Nws. 22.40 Goal. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 ZO. (7.33 Van de voorpagina. 7.54 Deze dag, 8.00 Nws. 8.13 Actualiteiten. 9.35 Wa terstanden, 10.10 Ombudsman). 10.30 Duscussieprogr. 11.00 Nws. 11.03 Ne- derl. chansons. 11.15 Afrikaanse Kro niek. 11.35 Hallo.... Volluk! 12.30 Sportnieuws. 13.00 Nws. 13.11 Varia. 13.13 Actualiteiten. 13.23 Dit is het be gin14.30 Radio Jazz Magazine. 15.00 Luisterprogr. 16.00 Nws. 16.03 Hobbyscoop. 16.15 De Staalkaart. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Uitz. V.V.D. 18.30 Licht progr. 19.05 Satirisch progr. 19.30 Nws. 19.35 Operamuz. 20.05 Operetteconcert. 20.55 Serenade. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Driester. 23.15 Hoe later op de avond. 23.40 Moleculen. 23.55 Nws. HILVERSUM m 9.00 Nws. 9.02 Verz.pl.progr. 10.00 Nws. 10.02 Dj inn. (11.00 en 12.00 Nws.) 13.00 Nws. 13.03 Pop (pen) cast. 14.00 Nws. 14.03 Pl.progr. (15.00 Nws. 16.00 Nws. 16.03 Soortshow. (17.00 Nws). BRUSSEL 324 12.00 Nws. 12.03 Consumentenrubr. 12.30 Licht muz.progr. (12.40 SOS-ber. voor schippers). 12.55 Buitenl. pers overzicht. 13.00 Nws. SOS-ber. voor schippers. 13.20 Gevar. progr. (14.00 en 15.00 Nws). 17.00 Nws. 17.15 Jazz- progr. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.03 Voor de jeugd. 18.30 Franse taai- wenken. 18.33 Lichte muz. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte muz. 19.00 Nws. 19.30 Muz.progr. (20.45 Sportinformatie). 22.00 Nws. 22.20 Amu- sementsmuz. 23.00 Nws. 23.10 Liede- renrecital. 23.40 Nws. Nederland I 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. STER: Reclame. NOS: Journpal. STER: Reclame. KRO: Piste. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. KRO: Baron van Münchhausen. Brandpunt. De Wrekers (serie). Riskante Kerk. NOS: Journaal. TELEAC: Vergadertechniek. 18.51 18.55 19.00 19.04 19.55 20.00 20.15 20.20 21.05 21.35 22.25 22.55 23.00 ADVERTENTIE KERSTAANBIEDING rijk geborduurd met kralen (hand werk, 1 jaar garantie) tegen gere duceerde prijzen I Kom vrijblijvend kijken bij Chinese geschenkartikelen Kleine Houtstraat 76 - Haarlem Nederland II 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaar*. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Ter Visie. 19.30 Verkeersbeeld. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Televizier-Supplement. 20.45 High Chaparral (film). 21.35 Voor de vuist weg. 22.45 Utrechts Byzantijns koor en het Haags Matrozen Koor. 22.50 NOS: Journaal. Nederland I 10.00 TELEAC: Modelbegrip in we tenschap en techniek. 10.30 Vergadertechniek. 11.00 En Francais - les 1 voor beginners. 11.30 The seventh key - les 5. 15.30 E.O.: Kinderprogramma. 16.00 NOS: Journaal. 16.02 VARA: Dagje Ouder. 17.00 VARA: Kinderprogramma. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaar». 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VARA: Hier is Lucy. 19.30 Koning Klant. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Een van de acht. 22.00 De deugdzaamheid (film). 22.50 Achter het Nieuws. 23.15 NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 E.O.: Koorzang. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Zo vader, zo zoon. 20.45 D.e medeplichtige (film). 22.00 Aktie. 22.40 Koorzang en voordracht. 22.50 NOS: Journaal. itAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 17