KERSTPAKJES VAN DE TELEVISIE Eerste Kerstdag Tweede Kerstdag VPRO Pik-in en TROS kerstlied Documentaire over de vrede TV zondag 1 T.V. vanavond TV zondag Radio vrijdag Radio zaterdag Radio zondag TV donderdag TV vrijdag TV zaterdag DONDERDAG 24 DECEMBER 1970 Circus Kleine Waarheid In de Jordaan Kerstliederen Hoogtepunten uit het „Schaep" Drie grote shows Snip en Snap-revue Paganini Neêrlands hoop WVUWWWHWWWWnmnnwwwMnwvUinMW«MVIMf«MWWWI'VM'VWV«nlV«IVWVWIIVVUVVVVWVWWUWUUWWUWWWMa Nederland 1. Zoals ieder jaar zijn ook nu weer de Eurovisiecamera's aanwezig op het Pietersplein in Rome als de paus daar rond het middaguur zijn kersttoespraak houdt. Er is verder de hele middag televi sie. De NOS begint om 3 uur met een uitzending van de nieuwsdienst, die wordt gevolgd door een kerstconcert in de Rotterdamse Doelen. Daar speelt het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Jean Fournet met medewerking van het Groot Omroepkoor en het Tivoli Jongenskoor en de bariton Jon Bro cheier de kerstcantate van Arthur Houegger. Benjamin Brittens Ceremo ny of Carols wordt vertolkt door het Klein Omroep Vrouwenkoor o.l.v. Carl Laout en met solistische medewerking van Elly Ameling, Elisabeth Coy- mans en de harpist Edward Witsen- burg. De Spaanse gitarist Narcisso Ye- pes zorgt voor een intermezzo. Een kerstmiddag zonder het Billy Smart circus is ondenkbaar. Ook van middag verzorgt de BBC weer een re portage van een speciale kerstmatinee met olifanten, acrobaten, clowns, een trapezenummer en paardendressuur. Tenslotte danst het jubilerende Sca- pinoballet een speelse fantasie op de mythe van koning Midas met de ezelsoren. Hans Snoek en Joes Odufré geven dit geheel gestalte. Alsof er helemaal niets bijzonders aan de hand was draven ook de Woefs en de Lamaars op met alle bonzen in kerstsfeer. Na het journaal komt de NCRV aan bod. Twee kerst programma's tot de klok van acht uur. Eerst „Alles nieuw," een college rond het kerstgebeuren in woord, dans en muziek. Medewerkenden zijn leerlin gen van de Scapino dansacademie, the Rivals, organist Rob van Dijk, Carol van Herwijnen, Roel Slofstra, Ruud Bartlema en vele anderen. Nico Bo- gaart heeft de regie van dit program ma, dat ook door hem werd samen gesteld. De laatste 25 minuten van het voor programma laten onder de titel Komt laten wij aanbidden een beeld zien van de jaarlijkse kerstviering door blinde en lichamelijk gehandicapte kinderen van Bartimeus, die in de kerk van Almen het kerstgebeuren zelf uitbeel den. Direct na het (korte) journaal van acht uur de terugkeer van meneer Hedges en zijn klasse 5C in Please Sir. Half negen is het dan tijd voor een grote gebeurtenis: de eerste afleve ring van de Kleine Waarheid. Neder landse series raken in en de NCRV liet over het succes van de Kleine Zie len geen gras groeien. Willy van He- mert kreeg opdracht om de trilogie van Jan Mens voor de televisie te be werken. Hij koos als hoofdrolspeelster Willeke Alberti en is laaiend enthou siast over het resultaat. Deze nieuwe serie over de geschiedenis van een fa milie zal niet minder dan 26 afleve ringen tellen. Daarna de Koning der Joden, een Nederlandse bewerking door David Ko ning en Stefan Felsenthal van het spel „King Herodes explains" van de Ier se dichter en diplomaat Conor Cruise O'Brien. Niemand minder dan Albert van Dalsum neemt de rol van koning Herodus voor zijn rekening als die moet verschijnen voor de Veiligheidsraad van de Ver. Naties, teneinde zijn da den in het verleden uit te leggen en te verklaren. Tot slot van het NCRV programma de rubriek psalter. Henk Kremer voor dracht, Cor Kee orgel, de Drachtster Nederland 1. De TROS mag op de ze donderdag voor drie vrije dagen het middagprogramma verzorgen. Het wordt weer een voornamelijk vrolijk programma goeddeels speciaal gericht op de kinderen. Het reddende duifje bijv. laat een jongetje zien dat ver lamd is. Het krijgt een paar duiven cadeau die het met uitzonderlijke zorg opvoedt. Vijendertig minuten met hoogtepunten uit lachfilms van heel vroeger gaan er altijd wel in. Daarna de korte film Zoo van Bert Haanstra, waarin hij in de dierentuin de con frontatie van de mensen met de die ren vastlegde. Speciaal voor de kinderen is de kerstaflevering van Hoelabaloe, waar in Robert Borremans behalve zijn pu bliek ook nog het kinderkoor de Leidse Sleuteltjes ontvangt. De avond gaat van start kerstmis of niet met de Woefs en het nieuws, waarna de TROS de 4e aflevering laat zien van Met de camera op jacht. Theo Kubiek filmt het leven van de wilde zwijnen en probeert en passant een wat verwaarloosd klein zwijntje van de dood te redden. In de serie the Brady Bunch ook een speciale kerstaflevering. Het nieuws duurt ook vanavond twin tig minuten, maar de TROS doet er nog 10 minuten bij om de uitslag be kend te maken van de prijsvraag voor een modern kerstlied. Daarna een op treden van the Los Angelos Jubilee Sin gers, dat (onder regie van Jan Keja) bekende gospels en spirituals laat ho ren. In de Jerry Lewis show zijn de spe ciale gasten van de grappenmaker: de zanger Mei Tormé, de big band van Count Basie en de Doddletown Pipers. In het programma Renoset in Lau- dibus zingt het Gemengd koor uit Hulst een aantal kerstliederen uit verschil lende landen. Jo Ivens, die het koor dirigeert, zorgde ook voor de keuze van het repertoire. Het laatste uur van het TROS pro gramma is gewijs aan Ludwig van Beethoven, wiens 200ste geboortedag al veel aandacht van de televisie heeft gekregen. Het 2e deel van het gefilm de portret van Hans Conrad Fischer, evenals het eerste deel ingeleid door Henri Arends. Medewerkenden zijn het Berlijns Filharmonisch orkest o.l.v. Herbert von Karajan, de pianist Wilhelm Backhaus, de bariton Mi chael Schopper en het Weens Filhar monisch Strijkkwartet. De NOS zendt eerst een kerstnacht dienst uit, die wordt gehouden in de Immanuelkerk in Vlaardingen en brengt vervolgens een nachtmis uit de Dominicuskerk in Amsterdam, waar zes priesters celebreren. Er worden teksten gebruikt van Huib Oosterhuis. Nederland 2. De NOS brengt tot de klok van acht de Woefs, het journaal, Den Haag vandaag, van Gewest tot Gewest en de tips van het Nationaal Bureau voor Toerisme. Aansluitend aan het 2e journaal komt dan de VPRO aan bod, die aankondigt Pik-in (morgen is 't alweer kerst). Een ruim twee uur durende programma van Wim Noordhoek en Ad 's Gravesande. Er zit een filmpje in met Betty Boop, een rolprent met Stan Laurel en Oli ver Hardy, een beetje nieuws, gesprek jes met mensen in het nieuws, een aantal bekende Nederlandse gastrono men (kerst en eten) en in de muzi kale sector een optreden van de Ame rikaanse blues-zanger Errol Dixon. yWVVVVVVVWVVWVVVVVWWWWWl#VWVWWWWWl*HVVWWVWWWWVWWWVWWWVMWWWWWWVWU Cantory o.l.v. Pieter Hofma met or gelbegeleiding van Dick Dijk brengen in de kerk in Vreeland dit program ma in woord en toon over de 91ste psalm. Nederland 2. Na de Bonzen tot half acht een extra uitzending van Ken merk. Het betreft hier een herhaling van de reportage, die Joop Reinboud en Henk Suèr vorig jaar maakten in Amerika, toen de opvolger van Ds. Martin Luther King in de Southern Christian Leader Conference een vijf uur durende kerkdienst leidde in het Capitol Theater in Chicago. De VARA neemt de dienst om half acht over met een kerstaflevering van Charlie Brown en het kleine grut. Na het nieuws duiken we een half uurtje onder in het café van Tante Leen in Amsterdam, waar een gezelschap Jor- Nederland 1. In de vroege middag een speciale aflevering van de zo suc cesvolle NCRV-wedstrijdserie Zes kamp. In samenwerking met de BBC is een ontmoeting gearrangeerd tussen de Engelse en de Nederlandse teams, die vorig jaar de finale van de inter nationale Zeskamp show in Verona haalden. Dat zijn Alphen aan de Rijn en Yarmouth. Het zijn opnamen en dus is al bekend, dat Alphen won. De Evangelische Omroep doet er daarna een kinderprogramma bij, waarin Annie Verboom het kerstevan gelie vertelt. De KRO neemt de dienst over met een half uur kerstzang door het koor van het Instituut voor ge handicapten Henricus in Nijmegen. Een van de hoogtepunten van het kerstprogramma zal voor velen zijn Oebele viert Kerstfeest. Op een plein vol onverkochte kerstbomen, aldus sa mensteller Bram van Erkel, die de as sistentie krijgt van iedereen en alle maal uit Oebele. Tenslotte als afsluiting van het mid dagprogramma onder de titel Vrede op aarde een programma van 3 kwar tier met een verzameling van kerst liederen van overal, gezongen door onder meer de Edwin Hawkin Singers, de Schoneberger Sangerknaben en Fritz Maldener. Het is een programma van TeleSaar onder regie van show- meester Truck Branns. Het avondprogramma begint met de Woefs en het journaal, waarna tot de klok van achten alweer een show. Het is Peggy Fleming in Madison Square. Peggy is Olympisch kampioene schoon- rijden op de schaats. Ze brengt een wervelend programma met fijne num mers, daarbij geassisteerd door een dansgroepje. Bovendien speelt en zingt José Feliciano. En dat allemaal in de vermaarde Madison Square Garden in New York. Na het journaal een programma waarvan de KRO wel hoge verwach tingen zal koesteren. Het succesnum mer van de KRO uitzendingen van vo rig jaar was 't Schaep met de vijf Pooten. Piet Römer, Adèle Bloemen- daal, Leen Jongewaard en enkele an deren brengen nog eens de hoogtepun ten uit diverse afleveringen. Liedjes dus als Als je mekaar niet meer ver trouwen kan, 't Zal je kind maar we zen en zo meer. En dat drie kwartier lang. Ook de dramatische sector is toch niet helemaal vergeten. Paul Pouwels regisseert en Sarah Heyblom, Vera Bondam en Loudi Nijhoff spelen de Oude Dames, een televisiespel van Rodney Ackland in een vertaling van Nel Bakker. Twee dames wonen heel gezellig en ook wel probleemloos in hun huisje. Ze zijn aan eikaars nuk ken gewend en zo vindt de een het niet erg dat de ander een beetje ge- getikt lijkt. Maar in het sombere gro te huis komt dan een derde gaste. Ze is weliswaar wat bangelijk uitgeval len, maar er is toch ook wel reden voor haar angst, want een van de an dere dametjes heeft het kennelijk voorzien op een van haar liefste bezit tingen. De laatste 50 minuten van het KRO kerstprogramma liggen in de sfeer van de documentaire. Onder de titel Hier en daar een Turk wordt aandacht be steed aan het leven van de gastar beiders. Daarvoor koos Joost Tholens 2 willekeurige Turken, die hij gade sloeg in hun werk en leven hier en dat vergeleek met hoe ze het thuis hadden. Nederland 2. Na de Woefs en het jour naal het wekelijkse uur van de Evange lische Omroep. Na een korte kersttoe spraak gaan we kijken naar de vierde uitzending in de serie Gespiegeld in Kerkeglas, waarin de gebrandschilderde ramen van de St. Janskerk in Gouda worden belicht. Het kerstgebeuren komt ditmaal in het bijzonder naar voren. Tenslotte van de EO Olijfberg, decor van veerleden en toekomst. De Olijfberg aan de rand van de stad Jeruzalem be hoorde tot de vijfdaagse oorlog tot Jor daans grondgebied, nu is het een stukje Israel. De AVRO brengt een drietal pro gramma's, die in de sfeer van de groots gemonteerde show liggen. Om te beginnen Kijkt u ook van avond, een televisieshow rond Willy Walden en Piet Muyselaar. M.a.w. de René S'leeswijk show, die nog altijd Snip en Snap revue heet. Medewer kenden zijn naast Walden en Muyse laar Lily Kok, Diana Floodgate, Do nald Jones, Louis Dusee, Aase Ras mussen en Milly Scott. Veel valt er verder niet over te zeggen. Er zijn niet veel Nederlanders die nog nooit een Sleeswijk revue hebben gezien. Het ttweede deel van het AVRO-pro- gramma bestaat uit de Internationale IJssterrenparade, die in oktober in Heerenveen op de ijsbaan Thialf werd gehouden. We hebben de helft ervan al gezien. Vanavond treden o.m. op kampioen uit Engeland, Amerika, Oost Duitsland en West Duitsland. Solisten en paren, schoonrijden en ijsdansen. Kortom een wervelende show met ve le spectaculaire ogenblikken. Tenslotte de speciale kerstshow van Tom Jones. Natuurlijk zij het be scheiden wa+ kerstliedjes en verder gewoon een extra verzorgde en dub bel kostbare show. Tot de gasten be horen jazz-zangeres Ella Fitzgerald en het vermaarde dansduo Rudolf Nure- jev en Merle Park. Vijftig minuten, afgesloten met een ontroerend Stille Nacht. Op eerste Kerstavond wordt het toneelstuk De koning der joden van de Ierse dichter-diplomaat O'Brien door de NCRV op Neder land I op het scherm gebracht. Da vid Koning heeft met Stefan Fel senthal het stuk voor Televisie be werkt. Albert van Dalsum speelt in het stuk mee in de rol van koning Herodes. danezen een (kerst)feestje bouwt. Ge zongen wordt natuurlijk door tante Leen zelf, door Willy Alberti, Truce Speijk en Harry de Groots Hi Five. Drie kwartier vervolgens voor weer en ander publiek, nl. de vrienden van de operette. Klaas Posthuma en Nico Knapper maakten een samenvatting van Frans Léhars operette Paganini. Hoofdrollen: John van Kesteren (als (Paganini), Mizzi van der Lanz, Ru- dolf Kat en Nelly Morpurgo. Het Pro menade orkest o.l.v. Benedict Silber- mann speelt met solistische medewer king van de violist Gerard Meijer. Achter het Nieuws ontbreekt niet op deze kerstavond. Daarna komen de jazzliefhebbers aan hun trekken en wel met het mu zikale portret, dat Nick van den Boe zem maakte van de Engelse jazz-zan geres Cleo Laine. We zien haar o.m. tijdens repetities voor een optreden in het Greenwich Theatre. Tot slot van de avond een half uur voor de vrienden van het moderne ca baret. Neêrlands Hoop in Bange Da gen (Freek de Jonge en Bram Ver meulen) zorgt daarvoor in samenwer king met Eddy Habbema en een strijkkwartet. Frans Boelen heeft de regie van dit programma, waarmee de VARA haar bijdrage aan de kerst viering besluit. Nederland 1. Na het nieuws, het weekjournaal en de verkeersinforma tie de gebruikelijke zondagse afleve ring van the Borderers en in de reeks uitzendingen van Openbaar Kunstbe zit een rondgang over een van de ten toonstellingen 50x50. De sport van de ze televisie-zondagmiddag is basketbal. Theo Reitsma gaat met een camera ploeg kijken in de Apollohal in Am sterdam, waar dit weekeinde een in- ternationoaal toernooi is. Het avondprogramma: de Woefs, het journaal en Woord voor Woord, ge volgd door een programma van de kerken. Dat wordt vanavond een her haling van de tweede aflevering van de kortgeleden uitgezonden serie Ik zal handhaven. Dr. Peter Hofstede liet de commandant van een torpedojager thuis in zijn familiekring en in zijn werk aan het woord. De VARA houdt op de zondagavond als dubbel voor Studio Sport de Ame rikaanse reeks Kinderen voor Kinde ren. Ditmaal J. T. Achter die initia len verschuilt zich een negerjongetje dat in armoedige omstandigheden leeft. Zijn moeder werkt en hij is dus vaak alleen. Maar toch kent ook zijn leven hoogtepunten: een straaltje vro lijkheid in een wereld van ellende. Na het twteeed journaal voor de zesde maal een avontuur van Vic Singel. Otto Dijk koos hiervoor het verhaal Het be- sende Schaakmat van H. J. Oolbek- kink.. Naast Wies Andersen zien we deze keer o.m. Tom van Beek, Paul Storm, Ton Kuyl, Piet van der Meu- len, Paula Petri en Henk van Ulsen. Nadat Simon Carmiggelt vijf mi nuutjes uit eigen werk heeft voorge lezen, volgt nog het eerste van een serie programma's over de vrede, die Frank Diamond voor de VARA sa menstelde in samenwerking met drs. Ernst Drukker. In dit eerste deel wordt nagegaan waartoe een mens in staat is als hij in opdracht handelt en zijn eigen geweten of verantwoorde lijkheidsgevoel op een laag pitje zet. Een Amerikaanse professor deed hier over interessante proeven, waarvan we het een en ander te zien zullen krijgen. Nederland 2. Na de Woefs en het journaal beleeft Fabian van Fallada zijn laatste avontuur. Studio Sport heeft geen drukke kerstdagen gehad maar is er vandaag wel weer, hoe wel een volledig voetbalprogramma wordt afgewerkt. Wel is er schaatsen en misschien komen nu ook andere sporten eens wat meer in de aandacht. Tussen de beide afleveringen de vaste rubrieken Panoramiek en de Dubbeldekkers. Aansluitend aan Stu dio Sport twee een aflevering uit de serie The good old days. In het thea ter van Leonard Schas vanavond trampolinespringers, een buikspreker, natuurlijk zang en malle schetsjes. Die oude doos blijft het maar goed doen. De avond wordt besloten met een uitvoering van Beethovens twee de symfonie door het Concertgebouw orkest onder leiding van Rafael Ku- belik. Zulks in het kader van de Beet- hovenherdenking. HILVERSUM I. 8.00 Nws. 8.10 Het levende woord. 8.15 Kerstmuziek uit alle landen. (9.00 Nws en waterstanden). 10.00 Laudate. 10.30 Eucharistieviering. 11.00 Nieuws. 11.02 Oude muziek. 11.55 Meded. 12.00 Van twaalf tot twee (12.30 Nws. 13.00 Raden maar. 14.00 Hoorspel. 14.55 Hulst in Hulshorst. (16.00 Nws.). 17.00 Saldo '70. 18.00 Geref. dienst. 19.00 Uitz. Boeren Partij. 19.10 Noordelijk Filhar monisch Orkest, (kerstzang). 20.10 Klassieke muziek. 21.10 Hoorspel. 22.00 Ajttua-Magazine. 22.30 Nws. 22.40 Hui len op de trap. 23.00 Uitluiden. 23.55 Nieuws. HILVERSUM II 8.00 Nws. 8.10 Journaal. 8.20 Lichte muziek. 9.00 Internationaal spectrum. 10.00 Kerst-Inn-1970. (11.00 Nws.). 12.00 Blik op de wereld. 12.30 Lichte muziek. 12.50 Recht en slecht. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.20 Kerst liederen. 14.00 Kerstzang. 14.30 Kerst verhaal. 14.45 Kerstliederen. 14.50 Kerstboodschap. 15.00 Aspecten van de kamermuziek. 15.40 Toerismo. 16.00 VPRO-Vrijdag. 16.00, 18.00 en 19.30 Nws. 17.55 Meded. 18.20 Vrije Gedach te. 21.00 Radiofilharmonisch orkest. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Licht orkest. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Becker Show 10.00 Nws. 10.02 Volkskerstzang. 11.00 Nws. 11.02 Muziek bii de koffie. 12.00 Nws. 12.02 Merry Christmas to you. 13.00 Nws. 13.02 De Top-Honderd van 1970. (14.00, 15.00, 16.00 en 17.00 Nws). HILVERSUM I 8.00 Nws. 8.11 Te Deum Laudamus. 8.30 Voor de vrouw. 9.00 Nws. en wa terstanden. 9.15 Jeugdorkest. 9.45 Utrechts Studentenkoor en -orkest. 10.20 Klass. muziek. 11.00 Nieuws. 11.03 Buitenl. werknemers, (lezing). 11.15 Solarium. 11.55 Mededel. 12.00 Lichte muz. (12.26 Mededel. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws.). 13.00 Vliegen de schijven. 14.00 P.M. veel plaatjes. 16.00 Nws. 16.30 Inzet. 17.00 HIRO- Magazine. 17.30 Lichte muz. 18.19 Uitz. A.R.P. 18.30 Nws. 18.41 Uit op Kerst. 20.00 Verzoekpl. 22.25 Avondgebed. 22.30 Nws. 22.40 Goal23.55 Nws. HILVERSUM II 8.00 Nws. 8.11 Z.O. 11.30 Hallo.... Volluk. 12.30 Ome Keesje. 12.50 Lich te gr.muz. 13.00 Nws. 13.11 Actuali teiten. 13.25 Lichte muz. 14.30 Radio Jazz Magazine. 15.00 Luisterprogr. 16.00 Nws. 16.03 Hobbyscoop. 16.15 Populair Kerstconcert. Pauze: Varia in licht en de duistere gevolgen daar van: toneelfragmenten, gedichten en muz. 17.55 Mededel. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Lieve Tante Truus. 19.05 Tango-rumba-orkest. 19.30 Nws. 19.50 Hoorspel. 21.05 Italiaans opera concert. 22.30 Nws. 22.40 Mededel. 22.45 Driester. 23.15 Piggelmee. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Gevolmachtigd. 10.00 Nws. 10.02 Djinn. 11.00 en 12.00 Nws. 13.00 Nws. 13.03 Pop(pen)cast. 14.00 Nws. 14.03 Nee, we noemen geen na men. 15.00 Nws. 16.00 Nws. 16.03 Sport- show. 17.00 Nws. HILVERSUM I. 8.00 Nws. 8.10 Het levende woord. 8.15 Badinerie. 9.00 Nws. en waterstan den. 9.15 Laudate. 10.00 eucharistievie ring. 11.00 Nws. 11.02 Promanade-or- kest. 11.55 Meded. 12.00 Kerkorgel concert. 12.40 Tussenbeide. 13.00 Nws. 13.10 Muz. lezing. 13.30 Internationale koren. 13.55 Visioen en visie. 14.15 Ne derlandse Orkesten. Pauze 15.05 Dis cussie. 16.15 Gastcollege. 17.00 Kerk dienst. 18.00 De kerk in de krant. 18.30 Lezing. 18.45 Kerk veraf en dichtbij. 18.58 Wilde Ganzen. 19.00 Nws. 19.07 Jongenskoor. 19.45 Lezing. 20.00 Klass. muz. 20.35 Com nu met sangh. 21.00 Go Go. 22.00 Kruispunt. 22.25 Overwe ging. 22.30 Nws. 22.40 De zingende kerk 23.00 audio. 23.55 Nws. HILVERSUM II 8.00 Nws. 8.10 Actualiteiten. 8.18 Voor het platteland. 8.25 Gevar. progr. (9.00 Sportmeded.). 9.45 Humanistisch Verbond. 10.00 Kinderdienst. 10.30 Her vormde kerkdienst, ca. 11.25 Wilde Gan zen. 11.30 Vraag en antwoord, ll 40 De Open Deur. 12.00 Muzikaal onthaal. 13.00 Nws. 13.10 Lezing 13.19 Radio journaal. 13.35 Eine Nacht in Venedig (operette). 14.30 Progr. buitenl. arbei ders. 17.00 Pop. muz. 17.50 Nws. 18.05 Meded. 18.10 Metro's Metropole Orkest. 18.50 Bij nader inzien 19.30 Nws. 19 35 Mod. muz. 20.00 Gesprekken. 20.30 ver- zoekpl.progr. 22.30 Nws. 22.40 Meded 22.45 Radiojourn. 22.55 Licht pl.progr 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Drrruit. 10.00 Nws 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muz. mozaïek. 12.00 Nws. 12.02 Verz.- pl.progr. 13.00 Nws. 13.02 NAR. 14.00 Nws. 14.02 Langs de lijn. 15.00, 16.00 en 17.00 Nws. Nederland I 14.30 TROS: Vakantieprogr. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 TROS: Met de camera op jacht. 19.32 Wat een familie! 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: Prijsvraag Kerstlied anno 1970. 20.30 Spirituals en gospelsongs. 20.50 De Jerry Lewis Show 21.20 Gemengd Koor (kerstliederen). 21.45 Ludwig van Beethoven. 22.50 NOS: Journaal. 23.00 CVK-IKOR: Kerstnachtdienst. 24.00 KRO-RKK: Nachtmis. Nederland II 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS': Den Haag vandaag. 19.09 Van gewest tot gewest. 19.49 Tips van het N.B.T. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Pik-In. 20.25 Betty Boop. 20.30 Film met Laurel en Hardy. 22.30 NOS: Journaal. Nederland I 12.00 KRO-EUROVISIE: Kersttoe spraak Paus Paulus VI 15.00 NOS: Journaal. 15.02 Kerstconcert. 16.00 Eurovisie: Billy Smart's Kerst circus. 17.00 Balletprogr. 18.55 De Woefs en de Lamaars. 19.00 Journaal. 19.05 NCRV: Alles Nieuw. 19.35 Kerstviering gehandicapte kinderen. 20.00 NOS: Journaal. 20.05 NCRV: Please Sir! 20.30 De kleine waarheid (feuill.). 21.25 De Koning der Joden (spel). 22.30 Psalter. 22.40 NOS: Journaal. Nederland II 18.55 NOS: De Woefs en de Lamaars. 19.00 Journaal. 19.05 CVK-IKOR-RKK: Kenmerk. 19.30 VARA: Charlie Brown. 20.00 NOS: Journaal. 20.05 VARA: Showprogr. 20.40 Fragm. operette Paganini van Léhar. 21.25 Achter het Nieuws Special. 21.55 Zangeres Cleo Laine. 22.35 Gevar. kerstdiner. 23.05 NOS: Journaal. Nederland I 14.00 NOS: Journaal. 14.02 Zeskamp Speciaal. 15.00 E.O.: Kinderprogr. 15.30 KRO: Kerstzang gehandicapten 16.00 Oebele. 16.45 Kerstliederen. 17.30 Einde. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: IJsshow. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: 't Schaep met de 5 Pooten 21.05 De oude dames (spel). 22.10 KRO-RKK: Hier en daar een Turk (doe.). 23.00 NOS: Journaal. Nederland H 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 E.O.: Kersttoespraak. 19.09 Zang en voordracht. 19.31 Verslag bezoek Olijfberg. 19.55 STER: Reclame. 20.00 Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Willy Walden en Piet Muyselaar. 21.35 Internat. IJssterrenparade. 22.10 De Tom Jones Kerstshow. 23.00 NOS: Journaal. Nederland I 14.40 TELEAC: Corsusinformatie EHBO. 15.00 NOS: Journaal. 15.02 Weekjournaal. 15.22 Verkeersinformatie. 15.25 De Borderers, (serie). 16.15 Openbaar Kunstbezit. 16.30 Rep. Intern. Basketbaltoernooi. 16.55 Toto-uitslagen. 18.20 TELEAC: Dammen voor begin ners - les 15. 18.55 NOS: De Woefs en de Lamaars. 19.00 CVK/IKOR/RKKBijbelvert- telling voor de kinderen. 19.05 IKOR/CVK: Het gezin is geen torpedojager (film). 19.30 VARA: Kinderen voor kinderen (film). 20.20 NOS: Journaal. 20.56 VARA: Vic singel en het be slissende schaakmat (spel). 21.45 Simon Carmiggelt leest uit eigen werk. 21.50 Niemand wil vrede, tot nog toe: 22.30 NOS': Journaal. Nederland II 18.55 NOS: De Woefs en de Lamaars. 19.00 Journaal. 19.05 Fabian van Fallada (feuilleton). 19.30 Studio Sport I. 20.20 Panoramiek. 20.45 Dubbeldekkers (serie). 21.10 Studio Sport II. 21.35 Die goede oude tijd variétéprogramma). 22.35 Concertgebouworkest. 23.10 Journaal. nnniwvwinnivwwwiiwwwwuwwwviivwwvinMvwwvvvmAivwwvvwiivvwwvwvwwuwiiwwvinniinniwwwvinnAi tni^VVV^#^VVV^VVVWWUWinfWWlflIIW%AWW«VWl»l»lWafVVIfiniVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVlA#VWVWWin#l#W%AAAyiAa»VV%l

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 13