ARMAN EN ILVA Russen mogen proces-Davis dedoctitcr POLLE, PELLI EN PINGO Hjwonen ii Het blijft vriezen daders gegrepen Doorbreking van oude parochiële indeling PANDA EN DE MEESTER*ONGELIJKKER Nederlander in Wenen ontvoerd; it i’ 23 1S 6 MAANDAG 4 JANUARI 1971 1945. Heemskerk Haarlem en Omstreken Beverwijk 1 Recordaantal reddingen H aarlemmermeer V elsen-IJmuiden Hervormde Kerk: së Bollenstreek bov^ F O K B R A M M E T J E fVWVWWWWWNAA WEERRAPPORTEN zw zzo zw. (Zandvoort). Dagelijks dansen u.: 1 Zon 8.48 uur; ADVERTENTIES onder let op DOE JE SLURF OMLAAG," De geleerden hebben telegrafisch hier om verzocht. Zij zeiden te betwijfelen of de Amerikaanse justitie in staat zal zijn de strijdbare jonge negerin rechtvaardig te beoordelen. Het Amerikaanse ministerie heeft Dij het antwoord voorgesteld dat de Russi sche autoriteiten toestemming verlenen tot het bijwonen van processen in de Sov- jet-Unie door Amerikaanse waarnemers grammofoonmaatschappij zelf, die me de haven uit heeft gesleept' „Dat heb je voorzien", hijgde de boots man. „Dat heb je geweten, toen je al die mensen met hamers en verfpotten naar ons toestuurde" „Ik wist het wel, ik wist het wel", zong Brammetje en de bootsman rukte zich van razernij en machteloosheid de haren uit de pet. zwaar bew geh. bew sneeuw no noord nno nno noord ono zw oost west ono BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat) 20 uur: „Dr Zjivago”. -16 -24 -2 9 -10 1 -11 -2 -10 5 -11 —3 3 12 7 4 -13 5 -3 -6 -6 -9 -0 -8 2 6 10 -9 5 -3 5 -4 -6 -7 -10 4 5 -9 -0 4 -2 -5 -6 -7 -9 -5 -5 -5 -8 -5 -4 -6 8 -3 -10 -18 -5 -4 r< -2 -2 -2 -3 -2 -0 2 -2 DAT/WAÖ Nier^J geh. bew. onbewolkt onbewolkt geh. oew. geheel bew. half bew. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 21.30 uur, op vrijdag van 14 tot 16.30 uur Voor groepen op aanvraag bij P. Prins. Lijsterbeslaan 23, Bever wijk. tel. 02510—25120. Topvloer Parket n.v. (Zeestraat 57). Expositie schilderijen mevrouw G Vis-Visser; geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrij dag van 11 tot 15 uur. WASHINGTON (AFP). Het Ameri kaanse ministerie van Buitenlandse Za ken heeft bevestigd dat veertien Russi sche geleerden en rechtsgeleerden zijn uitgenodigd het proces tegen Angela Da vis, die wordt beschuldigd van mede plichtigheid aan ontvoering en moord, bij te wonen. 19*5. Het gezang, dat de bootsman hoor de, léék niet alleen op Brammetjes stem, het was de stem van Brammetje, die luid keels uithaalde. „Wij zijn gezworen kameraden Wij zullen malkander nooit verlaten De bootsman rende naar de achterzijde van het witte jacht en daar zag hij Bram- I'VVVVVVVVVVVVVVX/VVVVVVVVVVVVVVVWVVVVVVVVWVVVVVVWVVVVVVVVVVVVWVVVVVVVVVVVVWVVVVVVVVVV metje Fok, die hem grijnzend toezong: Professor Knap die geen verekijker had, zag niet dat er een ramp dreigde. „Mijn uitvinding is in aantocht mompelde hij vergenoegd. „Ah eindelijk kan ik aan de slag. Nu kan ik rijke bodemschatten omhoog halen zonder dat er kostbare deiningen en boringen plaats hoeven vinden". DAM LOPEN 06 DRUP PELS ER WEL WEER s. UIT! Zs HOOG EN LAAG WATER TE IJMUIDEN MAANDAG 4 JANUARI Hoog water 8.44 uur en 21.13 uur Laag water 4.17 uur en 16.45 uur DINSDAG 5 JANUARI Hoog Water 9.43 uur en 22.18 uur Laag water 5.13 uur en 17.44 uur Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Rotterdam Twente Vlissingen Z-Llmburg Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbrück BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat) 19 en 21.15 „De pastoor kan geen bloot meer zien”. Luxor Theater (Breestraat) 19 en 21.15 uur: „Vrouwen in ketenen” TENTOONSTELLINGEN dit is geen spel van moord en dood slag. Dit is een spel van vernuft, zoals het schaakspel, waaraan dr. Reyd zich zo graag overgeeft, of zoals bridge, waar mevrouw Gaylord Chrisholm zo dol op is, of zoals de cryptogrammen van Peter Daly; hetzelfde vernuft, de zelfde handigheid waarmee juffrouw Jean Trent op feestjes haar limericks improviseert „Hij schijnt ons allemaal van nabij te kennen!” huiverde Jean. een spel van handigheid, zoals het potje poker dat Timothy Slamon zo vaak in een verloren ogenblikje speelt, zoals het gegoochel met hogere wiskunde waar Henry L. Abbott zo graag zijn kennissen mee overbluft, geestvol, zoals de manier waarop Syl via Ingelsby haar tegenstanders, die met meer overtuigend bewijsmateriaal komen aandragen, overtroeft Onwillekeurig keek het gezelschap naar Sylvia, maar behalve het iro nisch trekje om haar mondhoeken stond zij onbewogen te luisteren. „Het spijt mij meer dan ik u zeg gen kan dat u nog steeds gelooft dat ons zo zorgvuldig uitgedachte spel zou berusten op grofheid en geweld. Er zijn geen vallen, dubbele wanden of verborgen deuren. Ik zou onze avond niet door trucjes willen bederven”. De stem hield op. Zo vriendelijk, zo helder, met een zo superieure ironie waren de woorden gesproken, dat je je precies kon voorstellen hoe de spre ker zou buigen en glimlachen voor hij weer ging zitten. Even was het dood stil, iedereen keek gespannen naar de knoppen van de radio. Een diabolisch gezicht in hun vertrouwde onschuld. „Ik zeg u nogmaals: ik zal mij niet verlagen door mijn toevlucht te ne men tot dwaze, krachtdadige midde len. Maar ik moet u waarschuwen, vrienden, dat het onmogelijk is het to neel van ons vermaak te verlaten. Ie dereen die probeert uit het Penthouse weg te komen zal zijn leven op een onartistieke manier beëindigen. Ter wijl de dood die ik vanavond voor u in petto heb, of voor mijzelf, zo u mij mocht verslaan, bijzonder artistiek is; dat kan ik u verzekeren mijn vrien den; het is de moeite waard daarop te wachten. o 0.1 o o o.» o o o 0.6 0.3 0 0 0 0 0 I 1 1 o o 1 13 0 3 0 0 0 o 20 0 0 1 0 o 2 0 11 0.1 Het KNMI deelt mee Het winterse weer boven Eurorpa weet nog van geen wijken. Zelfs boven de Spaanse hoog vlakte vriest het s nachts meer dan 15 graden en ook in Zuid-Frankrijk is het bijzonder koud. Een tamelijk omvangrijke oceaandepressie dringt iets naar het oosten op, maar zal waar schijnlijk het continentale hogedrukgebled nauwelijks aantasten. Wel kan het toenemen van de wind uit zuidelijke richtingen het gevolg zijn, waarbij dan eerst nog wat koudere lucht aangevoerd zal worden boven ons land. De neer- slagkansen blijven gering. VOORUITZICHTEN VOOR WOENSDAG Aanhoudend winterweer met meest lichte tot matige vorst. Aantal uren zonéén tot vijf; Min. temp.: drie of meer graden onder nor maal; Max. temp.: vier of meer graden onder nor maal; Kans op een droge periode van tenminste 12 uur. 90 percent; Kans op een geheel droog etmaal: 70 percent. Voor velen, is dat niet meer het ge val, terwijl er bovendien, krachtige prak tische argumenten zijn voor regionale sa menwerking. Vele hervormde gemeenten zouden door bundeling van krachten voor een deel uit de financiële zorgen kunnen komen, terwijl ook de beschikbare man kracht efficiënter kan worden ingezet. Verder is onder meer gesproken over een nieuwe opzet van het ledenbestand van deze kerk. Het gaat erom of de er- vormde Kerk de fictie van een grote volkskerk in stand wil houden, die voor een aanzienlijk deel uit papieren leden bestaat, of dat, zoals de delegatie Noord- Holland het onder woorden bracht, „een reorganisatie tot een kleine maar doel matige kerk” wordt doorgevoerd. Met al gemene stemmen kwam men tot het voorstel twee categorieën leden in te stel len, namelijk leden en gezinsleden c.q. doopleden. Onder leden wordt verstaan de belijdende leden: zij die openbare be lijdenis van hun geloof hebben afgelegd, en de verwante leden: zij die zich lid voelen van of verband voelen met de kerk en te kennen hebben gegeven te wil len behoren bij de Hervormde Kerk. DEN HAAG. Voor de Koninklijke Zuid-Hollandse Maatschappij tot Redding van Schipbreukelingen was 1970 een re cordjaar. De reddingboten van deze maat schappij, gestationeerd van Terheijde tot de Belgische grens, voeren 72 keer uit voor redding of hulpverlening. Bij 40 van deze tochten werden 174 personen behou den aan wal gebracht. Elk van deze ge tallen is een na-oorlogs record. Inspekteur Boeislager gaf geen antwoord; die keek verbleekt van schrik naar het flesje dat hobbelend over het bergpad rolde Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich Misschien heeft u erover gedacht een ontsnappingspoging te wagen door vanaf de patio de aandacht te trekken van iemand beneden. Ik moet u echter adviseren dergelijke kinderlijke po gingen achterwege te laten. Niet alleen is net dak van -de vijftiende verdie ping dertig meter lager, maar ook de muren van de patio zijn af doende ge prepareerd. Het zal u niet ontgaan zijn dat de patio overdekt is met wijnran ken, die ook groeien langs de muren. Wat u misschien wèl is ontgaan is het netwerk van koperdraad, waartegen ze zijn opgebonden. Dit draad staat onder hoogspanning. Ook de zware deuren, die uitkomen op het dak, staan onder stroom. Het metalen dak zelf is een goede geleider, iedereen die de dra den of de deur aanraakt zal geëlek- trokuteerd worden. U bent vanavond mijn gasten en u blijft mijn gasten. Ik ben zeer vereerd dat u op mijn uitno diging bent ingegaan, maar u zult pas kunnen vertrekken als ik afscheid van u neem”. „We zitten in de val”, zei dr. Reyd, als velde hij een definitief oordeel. „Gevangen door een maniak die stikkend van de lach naar ons zit te kijken”. „Ja,” zei Margaret zwakjes, „terwijl wij hier zitten met de adem van de dood in onze nekHaar stem brak als een gespannen draad. Jean liep naar het raam en keek naar de lichten van de stad tegen de duistere hemel. „Denk je eens in...” zei ze, „denk je eens in daar beneden een half miljoen mensenzich van nietsbewustdie hun gewone levenleven Haar stem eindig de in een kreet. Een sterke hand greep haar schou der. Een rustige stem sprak haar toe. „Jean”. Het was Sylvia. „Jean, niet doen, niet je tegenwoordigheid van geest verliezen. Liefje, het is ver schrikkelijk maar je begrijpt dat we niet krankzinnig kunnen worden. Wij zouden allemaal in paniek raken van de eerste de beste die zich aan hysterie overgeeft. En je wilt toch niet iedereen in gevaar brengen?” (wordt vervolgd) DIVERSEN Treslong, (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant. Raadhuis Hillegom. Vandaag 19.30 u.: Nieuw jaarsreceptie. DIVERSEN Raadhuis Halfweg. Vandaag 19.30 u.: Nieuw jaarsreceptie Haarlemmerllede en Spaamewoude. BIOSCOPEN City Theater, 20 uur: „In de greep van de angst”. 69. Jollipop had Panda op een afstandje gevolgd en hij zag met groeiende ongerustheid, dat Panda het flesje met de gevaarlijke vloeistof steeds hoger opgooi de. „Eh neem me niet kwalijk!" riep de bediende, die het tenslotte niet langer aan kon zien. „Dat kunt u beter niet doen, meneer Panda! De inhoud van die flakon kan niet tegen schokken, zoals wij weten!” Panda keek geschrokken om en dat werd zijn onge luk, Want zijn voet stootte tegen een steentje dat uit het pad omhoog stak, en hij verloor het evenwicht, én het flesje. BAH, WAT IS DAT VIES... VAN BEN IK NOG LIEVER VERKOUDEN! 7 WENEN. De politie van Wenen heeft de mannen gearresteerd die de Nederlan der Hans Michael Bensdorp, de zoon van de directeur van de Bensdorp-chocolade- fabriek in Wenen hadden ontvoerd. De arrestatie volgde 18 uur nadat de heer Bensdorp senior van de politie ver nam dat zijn zoon was ontvoerd bij Melk, een stad 100 kilometer ten westen van Wenen. De ontvoerders, die in een auto werden aangehouden waarin zich ook Hans Bens dorp bevond, waren een 30-jarige Oosten rijker en een 29-jarige Westduitser. De jongeman, een priesterstudent, was door de *wee mannen aangehouden toen hij vrijdagavond uit een kerk kwam. Eén van de ontvoerders belde de heer Bens dorp op en eiste een losprijs van 250.000 Schilling, (ongeveer 35.000 gulden). De vader waarschuwde terstond de po litie. die hem adviseerde het losgeld op de door de ontvoerders verlangde wijze te betalen. Het bedrag werd bij aanhou ding van de ontvoerders in de auto terug gevonden. DRIEBERGEN. In de algemene her vormde kerkvergadering van de Neder landse Hervormde Kerk van 2 tot en met 4 januari in Driebergen is sterk de na druk gelegd op het samenwerken van hervormde gemeenten in regionale verban den. Voorstellen die zondagmiddag zijn aangenomen beogen doorbreking van de oude parochiële indeling, daterend uit de tijd dat de woongemeenschap nog samen viel met de werk- en leefgemeenschap. Ö0 st „Dat kan haast niet”, sprak Peter tegen. „Waar zou hij zich hier kunnen verstoppen! Behalve dan als er dub bele wanden zijn of wat je nog meer leest in detectiveromans”. „Ónmogelijk”, zei Hank. „Laten wij in godsnaam ons verstand blijven ge bruiken. Deze flat werd per adverten tie aangeboden door een te goeder naam en faam bekend staande make laar. Dezelfde makelaar die ook de kantoren in de rest van het gebouw verkocht heeft. Als ik me goed her inner stond er zoiets als: „Aangebo den riant Penthouse, compleet met patioof iets dergelijks, het is in elk geval een doodgewoon woonhuis. Je kunt je toch niet voorstellen dat een architect een normaal huis zou bouwen met dubbele wanden, vallui ken, verborgen panelen en wegschui vende boekenkasten, nietwaar?” „Dat is inderdaad niet waarschijn lijk”, gaf Peter toe, „maar alles is on waarschijnlijk vanavond”. Jean knikte. „Ik begin te geloven dat hier alles mogelijk is”. „Waarde gasten, mag ik u misschien een ogenblik in de rede vallen?” vroeg de stem van de gastheer. Gespannen keerden zij zich naar de radio. „U kunt rustig het hele appar tement doorzoeken, als u dat wilt”, zei de stem poeslief. „Zoals ik al zei: 12 „Wat is er?” vroeg Peter. Snel liep hij naar de twee bij de deur toe. „Hawkins zei Sylvia. Haar adem stokte. Zij vermande zich en ging naar bin nen, gevolgd door Peter en iTm. Ang stig kwamen de anderen dichterbij. Ze zagen Hawkins en de beide dien sters. Hawkins was over de tafel ge vallen, zijn gezicht naar beneden, de anderen lagen verkreukeld op hun stoelen. Ze hadden kennelijk zitten eten aan de keukentafel, hun borden waren half leeg en er stonden drie le ge wijnflessen. Verder zag de keuken eruit als iedere keuken glanzend kookgerei, opgestapelde borden, de keukenklok die zacht de stilte wegtik te. Peter liep naar Hawkins toe en schoof zijn hand onder het zware li chaam om het hart te voelen. „Pling!” deed de radio achter hen. „Ik ben hier niet naar toe gekomen met de bedoeling vermoord te wor den,” zei Tim schor. „Dat ding „Pling!” ging de radio onverstoor baar verder. „Pling”. „Zij zijn niet dood,” zei de stem van de gastheer. „Vrienden, ik wil mij niet meten met het dienstpersoneel. Ik zoek mijn tegenstanders zorgvuldig uit, zoals u gemerkt hebt. Ik heb de bedienden uitsluitend gehuurd voor uw welzijn gedurende het eerste deel van de avond. Wij zullen hen de rest van de avond niet meer nodig hebben. Zij slapen nu rustig onder invloed van een onschuldig verdovingsmiddel. Morgen zullen zij fris en vrolijk wak ker worden. Als blijkt dat uw intellect het tegen het mijne niet kan opnemen, dan zullen zij het zijn die de politie kunnen melden dat er acht lijken te vinden zijn op de tweeëntwintigste verdieping van het Bienville Buil ding”. Jean wankelde even; Margaret slik te, haar droge keel maakte een ro chelend geluid, Jason Osgood wiste het zweet van zijn voorhoofd. „Doe die deur dicht!” zei Tim Sla mon met verstikte stem. „Ja, alsjeblieft”, smeekte dr. Reyd. Zelfs de onverstoorbare leek geschokt. Hank liep door de eetkamer en deed de keukendeur dicht. De echo van de doffe klap scheen in de kamer te blij ven hangen. „Laten wij de zaak hier eens zorg vuldig onderzoeken,” opperde Osgood. „Die vervloekte kerel moet hier er gens zitten”. Wijkcentrum Europawijk (Laan van Angers 5). Dinsdag 10-12 u.: Spreekuur sociaal raadsman. Stadhuis Haarlem. Vandaag 20.30 u.: Nieuw jaarsreceptie. Raadhuis Zandvoort. Vandaag 20 u.: Nieuw jaarsreceptie. Dolfirama, (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur, zaterdag en zondag 12, 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bow ling. Caramella, ..Etoiles”. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Bezichtiging van de gebrandschil derde ramen uit 1602. Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur. Woensdag Lm. maandag 20-23 uur: klassiek gr ihmofoonplatenprogramma. Frans Heerkens Thljssen, (Houtplein 13). Per manente expositie van schilderijen en antiqui teiten. Dagelijks behalve zondag 10-13 en 14-17 uur geopend. Galerie-T (Bakenessergracht 67): Expositie „La Réalité en Profil” Antonio Segul. Geopend dagelijks van 11-17 uur, zond. 14-18 uur. Tot en met 31 januari. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a. Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodll Blokker-Veggerby, handgeknoopte rya-modellen uit Scandinavië, keramiek en grafiek Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Galerie Eylders. (Haltestraat 77. Zandvoort). Tentoonstelling van jchllder-surreallst Johan Hermse en bronsplastleken van Willem Hopman. Geopend: dagelijks van 13-17. behalve maand. Tot en met 24 januari. DIVERSEN Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaarne). Da gelijks behalve maandag open podium. Geopend van 12-18 en 20-24 u.: Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Electric Centre. (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 u. vrijdag van 20-02 uur; zaterdag 20-03 uur. Bowling, (hoek Orlonweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur: zondag 10-02 uur bowling. ThUsse’s Hof-Bloemendaal. (Mollaan). Geopend van dlnsd. tot en met zat. van 9-12 en van 13.30- 16 uur. „Laat me niet alleen, laat me niet al leen, laat me niet alleen In dolle drift probeerde de bootsman de knoop los te maken, waarmee de kabel aan zijn jacht was bevestigd. Maar Bram riep tussen twee coupletten door: „Dat zal je niet lukken man, dat is de geheime knoop, die alleen echte zeelui kennen. We blijven bij je, en niemand kan zeggen, dat ik kontraktbreuk pleeg door weg te va ren, want het is de grote baas van de TENTOONSTELLINGEN Beeckestljn. Dagelijks van 10 tot 17 uur open voor bezichtiging. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. Stadhuis (Plein 1941 IJmulden). Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hooovens (Bessemerstraat, Velsen-Noord). Is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdag van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland bew. mist verand nno zo no zuid oost mist geheel bew. Helder 18 jr. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals’ meesterwerken. Geopend dagelijks 10-17, zond 13-17 u Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken. handschriften en kunstnijverheid. Bo vendien expositie van .Kerstgroepen en Kerst voorstellingen uit eigen bezit" tot en met 31 januari. Dagelijks, behalve maandag geopend van 10-12.30 uur er van 14-17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur. Teylermuseum (Spaame 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, minera len en historische natuurkundige Instrumenten. Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur Vishal, Gr. Markt. Expositie „De Groep”, da gelijks 10-17 u. zond. 13-17 u. Tot en met 7 ja nuari. SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonspleln). Vandaag en morgen 20.15 uur: Toneelgroep Centrum met „Tehuis”. MUZIEK Concertgebouw (L. Begjjnestraat). Dinsdag S0.15 uur: Concert door hei Radio Phllharmo- nisch Orkest o.l.v. Edo de Waart. Solist: Gerard Jarry, viool. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111) 13.30 uur: „Laurel en Hardy”, a.1.; 15.30 en 20 uur: „Irma Ia douce”, 14 jr. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 uur: „Django de bastaard", 14 jr. Lido (Houtplein) 14 en 20 uur: „Tora, tora. tora’14 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 1391 14, 19 en 21.15 u.: „Vriezen we dood, dan vriezen we dood”, a.l. Rembrandt (Gr. Markt) 14. 19 en 21.15 uur: „Meisjesinternaa(k)t”, 18 jr. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Pornoschip”, 18 jr. Studio (Gr. Markt) 14.15 u..Kuifje en de zon netempel”. a.l.; 19 en 21.15 uur: „Belle de jour", mist bew. geh. bew. geh. bew. verand mist Ijzel onbewolkt zwaar bew. onbewolkt zwaar bew. motsneeuw onbewolkt geheel bew. verand sneeuw windst zwaar bew. wzw onbewolkt windst geheel bew wzw mist windst Kopenhagen onbewolkt ontiewolkt onbewolkt windst geheel bew. windst west windst nw ono zuid nw onbewolkt windst mist windst windst west wnw zwaar bew windst DINSDAG 5 JANUARI op 8.48 uur; onder 16.43 uur Maan op 12.04 uur: onder 2.24 uur MAANSTANDEN Eerste kwartier 4 januari 5.55 uur Volle maan 11 januari 14.20 uur Laatste kwartier 19 januari 19.08 uur Nieuwe maan 26 januari 23.55 uru OH, 346’C LVE ZON ZELFS BEREKEND OP GASTEN U ZULT HIER. TOCH ZEKER NIET VAAK GASTEN KRKJGEN? WE REDDEN ONS WEL KIJK UIT, JE KLIEDERT' JlNN WIE ZJJN PAT? IK HAD NOOIT GEPACHT DAT HER NOG IEMAND ZOU WONEN. IN N DODE STAD. VER VAN ALLE - GEMAKKEN ZO. J6 SLURF OMHOOG'. HIERVAN ZUL JE -WEL BETER (MORDEN* NIET VAAK,MAAR TOCH WEL REGELMATIG.JA

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 6