PANDA EN DE MEESTER.ONGELUKKER ARMAN EN ILVA POLLE, PELLI EN PINGO Tsjechen niet terug naar hun land en de Um dl Gratis reizen Agenda voor Haarlei DE BOKKEDOORNS Vorst neemt iets af „DE BOKKEDOORNS” temidden van romantisch natuurschoon, 10 ■'i DINSDAG 5 JANUARI 1971 Haarlem en Omstreken Sa voordelig uit met NS Wethouder van Gelukpark-Zeeweg-0verveen-Tel.023-263600 Heemskerk 2 januaridagen op uw 65+kaart Bollenstreek V elsen-U muiden Beverwijk Stap uit de zorgenwereld in een oase van sfeervolle gastvrijheid bij Gastronomerie Raad voor de Kunst en lagere overheden 1 ma/at doen jullie nou1? B R A M M E T J E F O K feu ADVERTENTIES n MUN HOOFD IS NAT Bram juist op dat moment, met alle kracht (wordt vervolgd) WEKRRAPPORTKN -3 (Wilsonsplein). Vandaag Toneelgroep Centrum met Merlijn 3 8 museum, vuinuvwi zondags) 9.30 tot 11 uur en Dagelijks dansen: (Zandvoort). ono ADVERTENTIES nw -5 Zon OOG EN LAAG WATER TE IJMUIDEN O, 70. Panda was boos op Jollipop. „Je hebt me laten schrikken”, zei hij verwijtend. „En daardoor heb ik het flesje verloren. Als je maar niet denkt dat ik dat aardig van je vind. Op m’n eentje heb ik allerlei gevaren overwonnen en nu kom jij even tjes alles bederven!” De bediende gaf geen antwoord. Daarvoor was hij te erg geschrokken. Het enige wat hij kon doen, was naar Rotterdam Twente Z-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlin Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbrück oost noord nno zzw zo onder 16.44 uur onder 3.49 uur wzw oost ZZW ZZO ozo zo f 20.- f30.- f 50.- f75.- -2 -3 Kies de dinsdag, woensdag, donderdag of zaterdag die <past. nnw no oost noord nno zo zo 0 0 0 1 o o o 0.4 0 0 2 0 0 12 0 0 0 0.1 0 2 0 0 0 o 15 2 0 0 -3 -12 Het K.N.M.I. deelt mee: -11 -6 4 -5 -15 -12 4 17 11 -6 10 -2 -5 9 1 -10 4 -4 -8 -2 -5 -3 6 -2 -2 -4 -5 -J -3 .3 -6 -11 -25 9 -22 -5 -3 6 0 -18 Gwen Bristow Bruce Manning de. onzu woensdag 20 uur: Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich Van 5 t/m 30 januari 1971. 3-maan<Iskaart echtpaar jaarkaart echtpaar Legitimatie en pasfoto vereist. 0 o o o o o 0.3 0 0 0 -7 -9 -10 -8 -9 -5 ZZW zo zuid zuid wzw zuid zzo BIOSCOPEN City Theater, dinsdag en ,In de greep van de angst". TENTOONSTELLINGEN Beeckestljn. Dagelijks van 10 tot 17 uur open voor bezichtiging. Pieter Vermeuleiunuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve 1__ 14 tot 16 uur. Stadhuis (Plein 194E 13 „Maar er móet toch een manier zijn om te ontsnappen!” riep Jason Osgood kwaad. „We zijn toch geen idioten. Die kerel is niet oppermachtig wij móeten eruit kunnen komen, en we moeten uitvinden hóe”. Het scheen Osgood moeilijk te val len zich te beheersen. Zijn gezicht was asgrauw en vertrokken. De vertrouw de, metaalachtige klank in zijn stem was verdwenen, zijn woorden vielen als het ware van zijn droge lippen. Hij leek een standbeeld, dat afschilfert aan de hoeken. Hank zat in een stoel, het hoofd in de handen, de ellebogen op de knieën gesteund. „Natuurlijk moet er een uit weg zijn”, zei hij hardop tegen zich zelf. „Als wij er niet in slagen eruit te komn, dan zijn er toch genoeg, ma nieren om de aandacht te trekken van mensen beneden, zodat ze weten dat er hier iets aan de hand is. Dan zullen ze zeker op onderzoek uitgaan. Wij zijn toch met ons allen zeker wel in staat iets te bedenken „Het spijt mij te moeten horen”, zei de koele, monotone stem van de gast heer, „dat het spel, dat ik voor u heb uitgedacht, niet in goede aarde schijnt te vallen. Het hoog-intellectuele gezel schap schijnt naar middelen te zoeken om de uitdaging te ontgaan. Misschien bent u zelfs zo desperaat dat u denkt aan het ergste: brand. Om de aandacht te trekken wilt u misschien het zo zorgvuldig ontworpen interieur van dit Penthouse aan het vuur prijsgeven. Dat zou helaas ons spel bederven. Want u denkt toch waarschijnlijk niet, dat een dergelijk modern gebouw niet zou zijn uitgrust met een sprinkler installatie. En u zult waarschijnlijk ook niet zo gek zijn te geloven dat ik daar, bij het uitwerken van mijn plan nen, niet aan gedacht heb. Bij brand zal het sprinklersysteem in werking treden, maar vanavond is de installa tie niet aangesloten op de waterlei ding, maar op een cilinder gifgas. Het vuur zal niet worden gedoofd door het water, maar de levensvlam zal wor den gedoofd door het gas. Acht levens zullen verloren zijn, voordat er hulp van buitenaf gearriveerd is. Misschien is het ook bij u opgeko men om de aandacht te trekken door het appartement onder water te zet ten, zodat de lager gelegen verdiepin gen onderlopen. U zult al gauw het nutteloze van deze poging inzien. Niet alleen zijn de kantoorruimten in het gebouw om deze tijd verlaten, er is tot mijn spijt ook geen water te uwer be schikking. De kranen in de keuken en de badkamer zijn afgesloten. In de keuken zult u twee koelers vinden met water, genoeg om vanavond in uw dorst te voorzien, maar beslist onvol doende om de aandacht te trekken van iemand beneden. U zou natuurlijk een deur kunnen inslaan met een meubelstuk van niet- geleidend materiaal. Dat zal u bijzon der moeilijk vallen, want de muren en deuren van de patio zowel als de voor deur zijn zó stevig geconstrueerd dat u ze niet zult kunnen rammen. Ik moet u dus verzoeken ons spel niet langer op te houden door manie ren te bedenken om de uitdaging te ontgaan. U beschikt over onvoldoende middelen om uit te breken of de aan dacht te trekken. De score is 1-0 in mijn voordeel, u zult dat vroeger of later moeten toegeven. U bent van avond mijn gasten en u zult mijn gas ten blijven. Maar ik moet u óók verzekeren dat u vanavond niet de gast bent van een onachtzaam gastheer. Ik heb wel alle voorzorgen genomen om te voorkomen dat u mijn gastvrijheid kunt ontgaan, maar aan de andere kant heb ik ook gezorgd dat u de avond op een zo plezierig mogelijke manier kunt door brengen. De inrichting is aangepast BONN (Reuter). Zestien leden van een Tsjechoslowaaks reisgezelschap van 68 hebben besloten niet naar hun land terug te keren. Dat is in München meege deeld door een 23-jarige Tsjech, die in de Bondsrepubliek verkiest te blijven. Hij zei dat de andere vijftien in Neder land, België en Frankrijk zijn uitgestapt. Oorspronkelijk hadden 166 Tsjechoslo- waken voor een kerst- en nieuwj aarsreis naar de Benelux en Frankrijk geboekt. Van de 166 mochten slechts 68 mensen in het vliegtuig stappen zo vertelde een van de vluchtelingen. Op het laatste moment moesten nog zes passagiers het vliegtuig verlaten voor een extra controle in ver band met buitenlands geld. Zij keerden niet naar het toestel terug. Het vliegtuig van de Tsjechoslowaakse luchtvaartmaatschappij CSA landde 22 december, na een oponthoud van vier uren in Praag op Schiphol. Twee Tsjechen besloten toen direct in Nederland te blij ven, van wie er één de volgende dag ech ter naar Wenen vertrok. Veertien anderen gingen naar Frank rijk met het voornemen niet meer naar hun land terug te keren. Inmiddels zijn van deze Franse groep tenminste twee personen naar Nederland gekomen. Een van de vluchtelingen, een bankwer ker is gisteren in Amsterdam aan het werk gegaan. Ook in het kilste jaargetijde geniet u van warmte en sfeer in BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruysdaelstraat) 20 uur: „Dr. Zjlvago". Museum Kunstcentrum Ue Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Bezichtiging van de gebrandschil derde ramen uit 1602 Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur Woensdag t.m maandag 20-23 uur: klassiek gr mmofoonplatenprogramma. Frans Heerkens Thüssen, (Houtplein 13). Per manente expositie van schilderijen en antiqui teiten. Dagelijks behalve zondag 10-13 en 14-17 uur geopend. Galerie-T (Bakenessergracht 67): Expositie „La Réallté en Profil” Antonio Segul. Geopend dagelijks van 11-17 uur. zond. 14-18 uur. Tot en met 31 januari. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a. Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil 1---- DAN 7 Al IK JE NOG MEER NEUS- MüPPElSGWH RIJSWIJK. De verhouding van de toekomstige Raad voor de Kunst tot de lagere overheden wordt besproken op een openbare vergadering, die de commissie tot herziening van de wet op de Raad voor de Kunst op dinsdag 26 januari houdt. Voor deze bespreking zijn uitge nodigd vertegenwoordigers van de pro vinciale en gemeentelijke overheden. De openbare vergadering vindt plaats in de vergaderzaal van het te Rijswijk gevestigde ministerie van CRM. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur: zondag 16-02 uur bowling. ThUsse’s Hof-Bloemendaal. (Mollaan). Geopend van dinsd. tot en met zat. van 9-12 en van 1360- 16 uur. Poppentheater Merlijn Hasse laersplein). Woensdag 14.30 uur: „De sprookjesmolen”. Stadhuis Haarlem. Woensdag 14 uur: Raads vergadering (Nieuwjaarsrede burgemeester). Dolfirama, (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur, zaterdag en zondag 12. 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bow ling. Caramella, „Etoiles”. waarover zijn longen beschikten: „Een zeeman houdt van een zeemans lied, jo-ho, jo-ho, jo-ho". Waarop de bootsman, in alle staten van ellende, brommend inviel: „Maar déze zeeman toevallig niet, jo-ho, jo-ho, jo-ho”. Maar we weten allemaal, dat hij eigen lijk geen échte zeeman was! DIVERSEN Treslong, (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag dlner-dansant TENTOONSTELLINGEN Klokgeveltje, (Hoofdstraat 140, Hillegom) Wandkleden van Henriette Versluys-Vriezen- dorp. Dag. behalve dinsdag en zondag geopend van 14-17 uur. Tot en met 16 januari. zeeman hield niet op met spelen en er scheen niets anders aan te doen te zijn dan de hele, lange reis dit ontzettende gezang te moeten beluisteren. „Hé, gezellige muziek”, riepen een paar ■natrozen aan boord van het witte jacht. Goed idee van je, boots, een leuk melo dietje gaat er altijd wel in”. Alsof hij dat wilde bevestigen zong DINSDAG 5 JANUARI Hoog water 9.43 uur en 22.18 uur Laag water 5 13 uur en 17 44 uur WOENSDAG 6 JANUARI Hoog water 10.50 uur en 23.30 uur Laag water 6.18 uur en 1861 uur rya-modellen uit Scandinavië keramiek en grafiek Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Galerie Eylders. (Haltestraat 77 Zandvoort). Tentoonstelling van tchilder-surrealist Johan Hermse en bronsplastleken van Willem Hopman. Geopend: dagelijks van 13-17. behalve maand. Tot en met 24 januari. DIVERSEN Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaarne). Da gelijks behalve maandag open podium. Geopend van 12-18 en 20-24 u.: Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Electric Centre (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 u. Blokker-Veggerby, handgeknoopte vrijdag van 20-02 uur; zaterdag 20-03 uur. Stadhuis (Plein 194E IJmulden). Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hooovens (Bessemerstraat, Velsen-Noord). Is dinsdag open van 12 tot 1360 uur en donderdag van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat) 19 en 21.15 u.: ,Dc pastoor kan geen bloot meer zien". Luxor Theater (Breestraat) 19 en 21.15 uur: „Vrouwen in ketenen". TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 21.30 uur, op vrijdag van 14 tot 16.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Bever wijk, tel. 02510—25120. Topvloer Parket n.v, (Zeestraat 57). Expositie schilderijen mevrouw G. VisVisser; geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 11 tot 15 uur. Stadskantoor (Pres. Kennedyplein) 20.30 uur: Opening expositie „Leven, wonen, bouwen” door burgemeester J. G. S. Bruinsma. De tentoon stelling is geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 en 1360 tot 17.30 uur. Ook in de afgelopen nacht heeft het in vrijwel geheel Europa matig tot streng gevroren. Daar bij kwamen in ons land minima voor van min 5 graden aan de kust tot fnln 12 graden in het binnenland. De kern van het hogedrukgebied bo”en Europa lag vanmorgen boven de Balkan. Intussen heeft een front, behorende bij een diepe depressie ten westen van Ierland, de kust var. Frankrijk en Zuid-Engeland bereikt. Dit front dringt in de komende 24 uur naar ons land op, waarbij neerslag in de vorm van sneeuw en ijzel verwacht wordt. Vooral in het zuidwesten van het land kunnen de temperatu ren aan of even boven het vriespunt stijgen. VOORUITZICHTEN VOOR DONDERDAG Tijdelijk sneeuw, later ook kans op ijzel en regen en een langzame stijging van tempera tuur. Aantal uren zon: nul tot drie; Mln. temp, van vier graden onder normaal tot twee graden boven normaal; Max. temp, nul tot vijf graden onder normaal: Kans op een droge periode van tenminste 12 uur: 60 percent; Kans op een geheel droog etmaal: 30 percent. het wegrollende voorwerpje staren en dat bracht Panda in beweging. „Ik moet het pakken!” riep hij, terwijl hij op sprong. „Vóórdat het stuk slaat!” Hij rende achter het glaswerk aan, en dook er op af. Maar hij was te laat. De fles had de rand van het pad bereikt, en glipte nu tussen zijn vingers door naar beneden. mist licht bew. licht bew. windst zwaar bew. licht bew. Den Helder geheel bew. sneeuw half bew. VUsslngen geheel bew. onbewolkt Maximum- en minimum temperaturen btnnen- an buitenland Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven halverwege de Zeeweg tussen Bloemend aal en Zandvoort. Daar tintelt uw aperitief. Daar voelt u zich omringd door de persoonlijke aandacht van de Maïtre. Daar is het nog goed en gezellig. Met - tijdens het seizoen - exquise wild-specialiteiten. Vanzelfsprekend is het verstandig vooraf even uw tafel te reserveren. Ook een tijdige reservering voor parties en besloten diners geeft ons de kans uw verwachtingen te overtreffen. 1946. Bram barstte weer los in jolige zeemansliedjes, veel vrolijker dan al de smartlappen, die op de plaat van de Droe vige Zeeman terecht waren gekomen. De bootsman sloeg opnieuw, net als in het be gin van dit avontuur, de handen voor de oren, drukte kussens op het hoofd, propte zich de oren vol watten, maar het hielp niets. De Kokanje kon hij niet losmaken, dc zwaar bew. windst zwaar bew. licht bew. sneeuw geheel bew. geheel bew. geheel bew. verand geheel bew. geheel bew. windst onbewolkt windst sneeuw noord mist windst Kopenhagen geh. bew. mist onbewolkt windst onbewolkt geh. bew motregen windst half bew. licht bew. windst mist windst half bew. onbewolkt geheel bew. zwaar bew. sneeuwbui licht bew. geheel bew. WOENSDAG 6 JANUARI op 8.47 uur; Maan op 12.23 uur; MAANSTANDEN Volle maan 11 januari 14.20 uur Laatste kwartier 19 januari 19.08 uui Nieuwe maan 26 januari 23.55 uru aan uw eigen, veeleisende smaak. De wandversiering is de moeite van het bekijken waard. Het jade beeldje op de tafel waar juffrouw Ingelsby haar eigen merk sigaretten gevonden heeft is van grote kunstzinnige waarde. Iedere bibliofiel zou zijn vingers aflik ken van de in leer gebonden eerste druk van de stukken van Oscar Wilde op het kastje in de hoek. Ik vertrouw erop, vrienden, dat u het met mij eens zult zijn dat ik alles gedaan heb om deze bijeenkomst zo aangenaam moge lijk te maken”. De stem veranderde niet. Koel, iro nisch, mechanisch. Even werd de re gelmaat van de woorden onderbroken, daarna ging de stem verder. „Ik vertrouw erop dat u mijn zorgen op prijs stelt. U zult allemaal ergent uw favoriete sigaren of sigaretten gevonden hebben In de glazen kasl in de eetkamer zult u whiskey, gin, wijnen en likeuren knunen vinden; in de keukenkast staan de glazen en sha kers. Er zijn ook sinaasapelen en ci troenen, er is suiker en alles wat u nog meer nodig hebt voor het maken van cocktails. Ik hoop van harte dat u tevreden zult zijn. Ik heb mijn best gedaan om tegemoet te komen aan de verschil lende smaken van mijn gasten, voor zover dat in mijn vermogen en in dat van mijn welkelder lag. Het is een bekend feit dat juffrouw Sylvia In gelsby, een van de meest charmante persoonlijkheden onder mijn kennis sen, nooit meer dan twee of drie trek jes van haar sigaret neemt voordat zij de peuk weggooit Van haar merk Turkish Emperors heb ik dan ook een extra voorraad ingeslagen. Zij kan die vinden in de bronzen doos op de tafel bij de schuifdeuren”. Automatisch stond Sylvia op en liep naar het aangeduide tafeltje. „Zijn ze d’r?” vroeg Jean ademloos- „Ja wel honderd en de Tur kish Emperors die ik gevonden had in het kleine doosjes bij de radio zijn bijna op”. „Omdat meneer Tim Slamon, zeer op zijn plaats in dit uitgelezen gezel schap”, ging de gasheer verder, „er niet van houdt zijn drank te ver dunnen met gingerale, zal hij bij de flesjes in de ijskast Spawater vinden. De heer Peter Daly is dol op Irish Coffee. Wel, ook daar is voor gezorgd, zoals u gezien hebt”. „Dit is bijna beangstigend!” kwam Peter. „Wat betreft de beroemde dr. Mur ray Chambers Reyd, die als jong aca demicus zo geijverd heeft voor de drooglegging: ik verzoek u allen hem onopgemerkt te laten genieten van zijn absinth. Dr. Reyd, zoudt u voor de gasten de absinth willen klaarma ken? Niemand kan dat zo goed als u”. Een provocerende stilte. Dr. Reyd zat als uit steen gehouwen. Zijn lip pen waren opeengeklemd en een blos kleurde zijn kaken. Plotseling werd de stilte aan scherven geslagen door de zachte, heldere lach van Sylvia. „Het spijt me”, verontschuldigde zij zich. Ik kon er niets aan doen. Hij ziet er zo schattig uit". Tim, die beleefd had staan luisteren lachte nu ook mee; daarna Hank en de anderen; Jason Osgood grinnikte en sloeg zijn arm om de schouders van zijn vriend. „Ik ga bijna van onze gastheer hou den”, zei Tim tegen Jean. „Ik zou die absinth maar gaan ma ken. Het geeft nu toch niet meer”, zei Osgood. „Alsjeblieft!” zei Sylvia. Dr. Reyd zocht met zorg een siga ret uit en schudde zijn hoofd. Met moeite perste hij een soort glimlach tevoorschijn. „Straks misschien” zei hij. „De ijskast staat in de keuken, dr. Reyd”, zei de stem van de gastheer. „Mijn goede vriend Henry Abbott, ons aller Hank, zou ik willen aanra den niet te veel gin door zijn koffie te mengen. Nog geen drie weken ge leden had dat op een avond bijna desastreuze gevolgen „Gin in de koffie?” herhaalde Peter. „Is dat lekker?” „Nee, afschuwelijk”, antwoordde Hank. „Maar je wordt er wel goed dronken van. Maar hoe denk je dat hij dat allemaal weet? Nog geen maand geleden heb ik het eens ge maakt op een feestje, toen bijna alle drank op was”. SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein). Vandaag en morgen 20.15 uur; Toneelgroep Centrum met „Tehuis”. MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestraat). Vandaag 20.15 uur: Concert door het Radio Philharmo- nisch Orkest g.l.v. Edo de Waart. Solist: Gerard Jarry, viool. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111) 1360 uur: ..Laurel en Hardy", a.l.; 15.30 en 20 uur: „Irma la douce”, 14 jr. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 uur: •„Django de bastaard", 18 jr. Lido (Houtplein) 14 en 20 uur: „Tera, tora, tora”, 14 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139) 14. 19 en 21.15 u.: „Vriezen we dood, dan vriezen we dood”, a.l. Rembrandt (Gr. Markt) 14. 19 en 21.15 uur. „Meisjeslntemaa(k)t”, 18 j: Roxy (KI. Houtstraat 79) 14.30, 19 en 21.15 u.: „Pomoschip", 18 jr. Studio (Gr. Markt) 14.15 uur: „Kuifje en de zonnetempel”, a.l.; 19 en 21.15 uur: „Belle de jour”, 18 jr. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals’ meesterwerken. Geopend dagelijks 10-17. zond 13-17 u Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken handschriften en kunstnijverheid. Bo vendien expositie van .Kerstgroepen en Kerst voorstellingen uit eigen bezit” tot en met 31 januari. Dagelijks behalve maandag geopend van 10-12.30 uur er van 14-17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur Teylermuseum (Spaarne 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, minera len en historische natuurkundige instrumenten. G-opend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur Vishal, Gr. Maikt. Expositie „De Groep”, da gelijks 10-17 u. zond. 13-17 u. Tot en met 7 ja nuari. 70-109) ZEUR NIET 3410-D SLURP KRIJGT NEUSDRUP PELS! 46MOET WÊLSTIl, BLIJVEN ZITTENJ VERKOUDHEID NÖG ERGER! i--- JINN ,VJAT ZS &s TOCH? JE BENT DE LAATSTE DAGEN ZO ANDERS!IK HOUD TOCH VAN OEI IK BEN NAMELIJK VERKOUDEN EN DE DOKTER HEEFT 7 GETEGD... OW j 'fiSSK?*1 DAT ZJJN GASTEN,MEL, HOUD ME DUS NIET OP t," I V- J ƒ.-

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 10