PANDA EN DE MEESTEIVONGELUKKER Sonneveld e in nieuw eer programma ARMAN EN ILVA POLLE, PELLI EN PINGO Actrice van het jaar: Elisabeth Andersen de. t a onzichti o I Agenda voor Haarlem en l_ de IJmond F I I to DANSLES Minder koud Veertien gewonden bij treinongeluk in München Doden van papoea’s niet voor de V.N. Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten a 7 few I’ V 12 WOENSDAG 6 JANUARI 1971 beverwijk F O K PREMIERE IN DE LA MAR THEATER B R A M M E T J E Premier De Jong: DANSINSTITUUT „EVERGREEN" HOUTPLEIN 16 A - HAARLEM TEL.0 23 - 31 26 97 V elsen-IJmuiden Haarlem en Omstreken Bollenstreek Fk. S' J 1947. hoe lang moet IK MIJN SLURF 20 HOUDEN® n 14 I Tim. „Nóg (wordt vervolgd) WKERRAPPORTEN -6 Vrijdag en zaterdag tot (Wllsonsplein). zuid dansen Dagelijks (Zandvoort). ADVERTENTIE jour’ ADVERTENTIE Permanente ten- Veikeersdoden. In het afgelopen jaar zijn in Japan bij verkeersongelukken 16.765 mensen om het leven gekomen, 500 meer dan in 1969, toen het verkeer 16.257 slachtoffers eiste. Mosselen. In Torres Vedras (Portugal) zijn drie personen gestorven en een aantal ernstig ziek geworden na het eten van pasgevangen mosselen. Het wordt niet uitgesloten geacht dat de mosselen ver giftigd waren omdat het zeewater waar zij warén gevangen door bepaalde che micaliën was verpest. zuid zo zo ono west nw zuid zo ozo zo zzo zo 1 0.3 0 8 0 14 0 0 0.1 0 0 0 0.6 0 0 0.1 o o o o 0.1 o o o o 0.1 o o 1 1 WOENSDAG 6 JANUARI Hoog water 10.50 uur en 23.30 uur Laag water 6.18 uur en 18.51 uur DONDERDAG 7 JANUARI Hoog water 12.04 uur en ur Laag water 7.43 uur en 20.04 uur nnw west zuid west zuid zo wzw oost wnw INSCHRIJVING van 19 uur tot 21 uur. AANVANG EIND JANUARI. 1 1 1 1 2 1 7 1 7 7 -10 1 12 8 -19 1 -17 -13 1 -20 -12 -9 u.: a.l. -6 -5 -3 -6 -2 -5 0 11 1 -6 -9 53 -12 -11 -8 -11 -18 -18 -2 6 -14 Gwen Bristow Brace Manning Ook de barometer liep zienderogen terug. Over de radio kwam een waarschuwing voor harde wind. Overal trachtten de schepen de haven te bereiken, maar Bram wist, dat hij te ver op zee was om nog SPECIALE 15 LESSEN KURSUS Naar leeftijd ingedeeld. erschenen de verraderlijke witte kopjes, ie aan de storm vooraf plegen te gaan. Je zee scheen van kleur te veranderen. Sen angstig grijs verving het blauw. Maximum- an minimum temperaturen binnen- en buitenland Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève j Grenoble Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locamo Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich i onbewolkt licht bew. windst motsneeuw geh. bew. onbewolkt zw. bew. onbewolkt zwaar bew. windst onbewolkt onbewolkt (Van onze kunstredactie) AMSTERDAM. Elisabeth Andersen is door het Nederlands schouwburgpubliek uitgeroepen tot actrice van het jaar. Dat staat in het Theaterjaarboek dat over het seizoen ’68-’69 is verschenen. Mevrouw Andersen kreeg de onderscheiding voor haar vertolking van Jenny in „Alles voor de tuin”, van Edward Albee opgevoerd door de Nederlandse Comedie in regie van Lo van Hensbergen. zuid -11 -14 -12 -16 -14 -8 -12 -13 -15 MÜNCHEN (Reuter). Op een station in München is gisteren een sneltrein op drie rangerende locomotieven gereden die aaneengekoppeld waren. Veertien mensen zijn hierbij gewond geraakt. Twee zouden er ernstig aan toe zijn. maakte dat hij weg kwam. „Het landschap verandert in kloven en ravijnen en als wij daar in terecht ko men, is het met ons gedaan!" „Het is een prachtige vinding, al zeg ik het zelf’, sprak professor Knap, die nog niet had gezien wat er verderop gebeurde. „De vloeistof in dat flesje is in staat om diep in de grond te dringen en aardlagen bloot te leggen. Denkt U eens in, wat een mogelijkheden dat geeft!" „Niet meer, professor", zei inspekteur Boeislager ver slagen. „Uw vinding is verloren! Dit wordt een ramp!" (Van onze correspondent) DEN HAAG. Premier De Jong, heeft het Tweede-Kamerlid mr. Roethof (P.v.d.A.) geantwoord dat ook hij in de Times van 12 november gelezen heeft, dat in West-Irian papoea’s zonder vorm van proces zijn gedood bij een vuurgevecht dat ontstond na een aanval op het vlieg veld Sentani bij Djajapoera door het Pa- poea-bevrij dingsf ront. De premier ziet geen aanleiding de sug gestie van mr. Roethof te volgen de zaak aan de orde te stellen bij de Verenigde Naties. „Tora, tora, 21.15 u.: J weg, vol verdriet, als een stervende vogel. Hank kwam naar haar toe. „Jean, liefje, ga zitten! Wij zullen niet ster ven. Je denkt toch niet dat wij niet op een of andere manier kunnen ont snappen? „Ze zeeg neer op de sofa. „Het gaat al weer”, verzekerde zij Hank. Haar stem klonk nu vaster. „Ik val heus niet flauw. Ik kreeg het alleen even een beetje benauwd”. „Daar hebben we allemaal last van”, trachtte Hank haar gerust te stellen, ’t Is nogal niet wat te moeten horen dat je vóór morgenochtend dood zult zijn. Maar we zullen hem niet de kans geven”. „Natuurlijk niet”, viel dr. Reyd hem rustig bij. „Daar twijfel ik niet aan”. „Vrienden”, zei de stem van de gastheer, „in dit spel zullen wij touw trekken met de dood. Ik aan de ene kant, u, met z’n allen, aan de andere kant. Ik vlei mezelf met de gedachte dat ik in iedere ronde zal overwin nen. U zult verliezen, één voor één, en u zult de tol betalen. Maar als ik verlies als een van u slimmer blijkt te zijn dan ik en mij verslaat, dan verzeker ik u dat ik de tol zal be talen. Mocht in dit spel één van u mij verslaan, dan zal ik voor uw aangezicht sterven”. „Wel verdomme!” vloekte Peter. „Voor uw ogen”, herhaalde de gast heer, „zal ik sterven. Zullen wij be ginnen?” Treslong, (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag dlner-dansant Dringt direct door tot aan de haard van de pijn Reumatische pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en “doorstraalt” verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaat» voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt I Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. 71. Panda was te laat om het flesje op te vangen. Het rolde van het pad af, en spatte toen op de stenen die daar onder lagen. „M-maar d-dat is vreselijk!” mompelde Panda, terwijl hij haastig overeind sprong. ,jN-nu gaan er heel erge dingen gebeuren!" Dat was waar. Want zodra de inhoud van het flesje de grond raakte, klonk er een dof gerommel en met een daarop begon de bodem te scheuren. „Wij verkeren in levensgevaar!" riep Jollipop, die AMSTERDAM. Wim Sonneveld zal zijn nieuwe programma op 2 februari pre senteren in Het Nieuwe de la Mar Thea ter in Amsterdam. Wim Sonneveld brengt een nieuw pro gramma met Willem Nijholt en Corrie van Gorp. De teksten zijn deels van Wim Sonneveld en verder van Hugo Verhage, Michael van der Plas, Jaap van der Mer- we en Simon Carmiggelt. De muziek is geschreven door Harry Bannink, Wim Sonneveld en Ruud Bos. De laatste heeft tevens de leiding over het uit zes musici bestaande orkest. De aankleding van de voorstelling is van Friso Wiegersma; de bewegingen en choreografieën werden onder andere inge studeerd door de Engelse regisseur-cho- reograaf Paddy Stone. Willem Nijholt neemt reeds enige jaren een opvallende plaats in de vaderlandse „showbusiness” in, sinds hij sterk opviel in 1966 in Oliver Goldsmith’s „Een ver warrend nachtje” (Nederlandse Comedie) en in 1967 met Jasperina de Jong in de musical „De Stunt” van Guus VleugeL Corrie van Gorp was aanvankelijk al leen danseres bij Het Nationale Ballet. Wim Sonneveld ontdekte haar komisch talent en contracteerde haar voor de mu sical „De Kleine Parade”. jjg 0 BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat) 19 en 21.15 uur: „De pastoor kan geen bloot meer zien”, Luxor Theater (Breestraat) 19 en 21.15 uur: „Vrouwen in ketenen”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserwegl. Geopend op dinsdag en donderdag var. 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 2130 uur, op vrijdag van 14 tot 16.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23. Bever wijk. tel. 02510—25120. Topvloer Parket n.v. (Zeestraat 57). Expositie schilderijen mevrouw G. Vis—Visser; geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 11 tot 15 uur Stadskantoor (Pres. Kennedyplein). Expositie „Leven, wonen, bouwen”; geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 83012.30 en van 13.30—17.30 uur. en ik moet u eraan herinneren dat mevrouw Gaylord Chisholm nooit een kers in haar cocktail wiL” „Het moet hem maanden gekost hebben om ons te bestuderen”, zei Margaret droog. „Waarschijnlijk een barkeeper die mataglap geworden is”, merkte Peter op. voor de heer Jason Osgood, die de gewoonte heeft zijn tijd te verdelen in een ijzeren schema, die nooit iets doet zonder eerst op de klok te kij ken, heb ik een elegant Zwitsers uur werkje aangeschaft dat met een pret tig geluid de uren slaat. Het is voor de heer Osgood misschien interessant te weten dat hij zal sterven zoals hij heeft geleefd: op de klok, die zal slaan op het moment van zijn dood". Osgood bevroor in sprakeloos af grijzen. Ook de anderen werden zich weer bewust van het feit dat de dood op hen loerde. „Laat je niet bang maken”, drong Hank aan. „Hij kan je niet vermoor den we zijn hier met zijn allen, als hij alleen is dan moeten wij in staat zijn hem’ tegen te houden”. „Ik hoop het”, mompelde Osgood, terwijl hij in een stoel zonk. Weer wiste hij het zweet van zijn voor hoofd. „In ieder geval, vrienden”, ging de stem verder, „ik geloof dat het be langrijkste voor een plezierige avond geregeld is. U kunt kaarten vinden in de derde la van de kast in de hoek, een schaakbord en stukken in de vierde la. Maar sta mij toe, voordat u daar gebruik van maakt, u mijn plannen voor de rest van de avond uit te leggen. Want ik heb u een spel beloofd, waarbij bridge en schaak in het niet vallen. Interessanter zelfs dan het bestuderen van oude etsen, schilderijen en reliures. U zult wor den vermaakt door mijn eregast. U zult hem ontmoeten, misschien zult u van hem gaan houden”. „Eregast?” herhaalde zo’n maniak?” „Zijn naam”, zei de stem, „is de Dood”. „Grote genade!” riep Peter uit. De stem ging verder. „Hij is niet ruw of harteloos, vrien den. Het is waar, u bent hier geko men om te sterven. Maar het gaat hier slechts om acht randfiguren van onze beschaving waarom zou u niet sterven? Ieder van u zal sterven. Het is waar, als ik u hier vanavond niet had uitgenodigd zou u misschien nog een paar jaar langer leven, maar op het laatst zou u toch sterven een eenvoudige, gewone dood, net als de eerste de beste straatweger of gar- derobejuffrouw. Misschien zou u ster ven in bed aan een pijnlijke, maar veel voorkomende ziekte, of u zou de dood vinden in een slordig bestuurde auto in een ordinaire straat; op zijn best zou u het leven laten bij een vliegtuigongeluk, zoals tegenwoordig zoveel doodgewone mensen. Maar u, mijn acht vrienden, bent een intelli genter lot waard. U bent waard op een unieke manier de wereld, die u zo bewonderd heeft, te verlaten. U bent waard een humoristische, exclu sieve dood te sterven. Ik zal u daar bij helpen. Vanavond zult u, één voor één, de dood sterven die u waard bent” „De dood die wij waard zijn”, her haalde Hank. „Hoe komt hij erbij, die krankzinnige lijkenjager, dat we zou den willen sterven? Ik wil blijven leven”. „Ik ook”, zei Jean met onzekere stem, die van ver weg scheen te ko men. „Gekik heb nooit eerder ge dacht aan doodgaan. Ik Jean Trent dood ik realiseer me plotseling dat ik dan niemand meer zou zijn wat vlees en beenderen, dat is al les Langzaam zakte haar stem Als acteur van het jaar is uitgeroepen Henk van Ulsen om zijn Robbeknol in „De Spaanse Brabander” van Bredero in de regie van Erik Vos, eveneens bij de Nederlandse Comedie. De beste bijrollen waren volgens het schouwburgpubliek dat de enquêteformu lieren invulde, Guido de Moor in het Feydeau-blijspel „Een vlo in het oor” bij de Haagse Comedie en Elly van Steke- lenburg in „Ceasar en Cleopatra” van Shaw bij het NRT. In de enquête van het Jaarboek, dat onder redactie van Luisa Treves tot stand kwam, wordt dit jaar ook gevraagd naar de mening van het toneel-publiek over het huidige toneel bestel. Het KNMI deelt mee Het opdringen van minder koude oceaanlucht naar het continent wordt vertraagd doordat boven Midden- en Zuidwest-Europa de lucht druk opnieuw is gaan stijgen. De vorstgrens lag vanmorgen boven Mldden-Engeland en West- Frankrijk. In ons land daalde het kwik o.a. in Groningen en Noord-Brabant tot omstreeks 15 graden onder nul. In Engeland viel bij het bin nendringen van de zachtere lucht wat ijzel en sneeuw. Vanuit Frankrijk kan morgen ook wat minder koude lucht ons land bereiken, maar dool wordt daarbij nog niet verwacht. De neer- slagkansen blijven nog klein, maar wel is mist- vorming mogelijk. VOORUITZICHTEN VOOR VRIJDAG: Tijdelijk regen of ijzel en van het zuidwesten uit geleidelijk invallende dooi Aantal uren zon: nul tot drie; minimum tem peratuur: omstreeks normaal; maximum tem peratuur omstreeks normaal, kans op een droge periode van tenminste 12 uur: 50 percent; kans op een geheel droog etmaal: 20 percent. deide ramen uit 1602. Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur Woensdag t.m maandag 20-23 uur klassiek grammofoonplatenprogramma. Frans Heerkens Thljssen, (Houtplein 13). Per manente expositie van schilderijen en antiqui teiten. Dagelijks behalve zondag 10-13 en 14-17 uur geopend. Galerle-T (Bakenessergracht 67): Expositie „La Réallté en Profil" Antonio Segul. Geopend dagelijks van 11-17 uur. zond. 14-16 uur. Tot en met 31 januari. Galerie Blokkei (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodll Blokker-Veggerby, handgeknoopte rya-modellen uit Scandinavië, keramiek en grafiek Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Galerie Eylders. (Haltestraat 77. Zandvoort). Tentoonstelling van rchilder-surrealist Johan Hermse en bronsplastleken van Willem Hopman. Geopend: dagelijks van 13-17. behalve maand. Tot en met 24 januari. DIVERSEN Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaarne). Da gelijks behalve maandag open podium. Geopend SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wllsonsplein). Vandaag «n morgen 20.15 uur: Toneelgroep Centrum met „Tehuis”. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111) 1530 en 20 uur: „Irma la douce”, 14 jr. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „Django de bastaard", 18 jr. Lido (Houtplein) 14 en 20 uur: „Tora, tora. tora”, 14 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 u.: „Brief aan het Kremlin”, 18 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139) 14, 19 en 21.15 „Vriezen we dood, dan vriezen we dood", Rembrandt (Gr. Markt) 14, 19 en 21.15 uur: „Meisjesintemaa(k)t”, 18 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 uur: „De Reeperbahn”, 14 jr. Roxy (KI. Houtstraat_79) 14.30, 19 en 21.15 u.: .,Fv»i 21.15 zo zzo ono nw wnw onbewolkt windst half bew. nw onbewolkt windst zwaar bew. zwaar bew. onbewolkt half bew. geheel bew. 3 16 7 -0 -7 4 -2 -5 -5 -14 -6 1 17 -2 1 -6 1 19 12 -12 9 -6 -5 8 -6 DONDERDAG 7 JANUARI onder 16.46 uur onder 5.13 uur TENTOONSTELLINGEN Beeckestijn. Dagelijks van 10 tot 17 uur open voor bezichtiging. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. Stadhuis (Plein 1941 IJmuiden). Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen Bedrijfsmuseum Hooovens (Bessemerstraat. Velsen-Noord). Is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdag van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. bijtijds een veilige beschutting te kunnen vinden. De zuidwesters werden opgezet en Bram nam stevig het roer in handen, voorbereid op een heftige aanval van de elementen op zijn goede schip Kokanje. Hij had méér slecht weer meegemaakt, maar zelden waren de voortekenen zo be nauwend geweest als ditmaal. Margaret stond op, haar handen krampachtig ineengevouwen. „Hij meent 't werkelijk”, zei ze met een harde, hoge stem. „Hij meent ’t dat hij ons allemaal zal vermoorden!” „Niemand zal dit krankzinnige ver haal geloven” mompelde dr. Reyd. „Als iemand het tenminste nog kan navertellen”, zei Tim botweg. „Verdomme!” zei Peter weer. „En wij zitten hier opgesloten „Opgesloten”, vulde Hank aan, „als of wij levend begraven zijn en ntf wakker worden in ons graf”. „Hank”, riep Osgood, terwijl hij uit zijn stoel opsprong. „Wil je ons alle maal krankzinnig maken?” Zijn ge zicht was paars aangelopen, zijn woor den kwamen moeilijk. Hij werd on derbroken door de kille, snijdende stem van de gastheer. „Maar als ik win, vrienden, als ik win, dan zult u betalen, één voor één. Als ik win dan zullen mogen, vóór het opgaan van de zon, mijn gasten vertrokken zijn”. „Zet dat ding af!” smeekte Marga ret. „Hij heeft ons gewaarschuwd dat niet te doen”, herinnerde Osgood haar. „Ik blijf in deze verdomde hel overal met mijn vingers vanaf”. Hij greep naar een sigaret en stak die met bevende hand aan. „De regels van het spel”, ging de gastheer verder, „heb ik u uitgelegd. U blijft hier en u speelt eerlijk, U moet mijn instructies op volgen. Doet u dat niet dan zal dat vervelende gevolgen hebben. Vrienden, ik ben geen moordenaar. Ieder van u zal zelf de omstandig heden voor zijn dood scheppen”. „Maar dat is krankzinnig”, zei Syl via „afschuwelijk, ongelooflijk krankzinnig”. „Natuurlijk is het krankzinnig”, zei Peter, „maar wij zitten ermee „Hooggeëerde gasten”, ging de stem van de gastheer verder, „ik ken u bijzonder goed. Ondanks uw charme, uw zelfvertrouwen, uw evenwichtig heid, is er niemand onder u die niet zijn Achilleshiel heeft. Een weke plek, verborgen voor de wereld, goed ge camoufleerd, maar week onder het pantser. Dat zal de oorzaak van uw dood zijn. Ieder van ons, vrienden, verbergt een geheim, ik ben achter uw geheimen gekomen. Ik zal u aan vallen, niet op uw sterkste maar op uw zwakste punt. Ik waarschuw u van tevoren, zodat u allen extra kunt waken over het geheim dat u zo lang verborgen heeft gehouden. Denk na, vrienden het kan van belang zijn. Uitsluitend door ernstige zelfanalyse hebt u de kans mij schaakmat te zet ten”. „Nadenken!” echode Hank. Hij liep naar het raam en keek even naar bui ten, draaide zich om en voegde er aan toe „ik kan niet nadenken op het ogenblik”. en 21.15 uur: „De Reeperbahn”, 14 jr. Roxy (KI. Houtstraat 79) 14.30, 19 en 21.15 u.: „Pomoschip”, 18 jr. Donderdag 1430, 19 en 21.15 uur: „Havenzonden", 18 jr. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 uur: „Belle de jour", 18 jr. Donderdag 14.15, 19 en 21.15 uur: „Liefdesvariaties” 18 jr TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals’ meesterwerken Geopend dagelijks 10-17 zond 13-17 u Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken handschriften en kunstnijverheid. Bo vendien expositie van Kerstgroepen en Kerst voorstellingen uit eigen bezit” tot en met 31 januari. Dagelijks behalve maandag geopend van 10-12.30 uur ei van 14-17 uur Zondags van 14 tot 17 uur Teylermuseum (Spaarne 16) toonstelling van schilderijen, fossielen minera len en historische natuurkundige Instrumenten. Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur Vishal, Gr. Markt. Expositie „De Groep”, da gelijks 10-17 u zond 13-17 u. Tot en met 7 ja nuari. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Bezichtiging van de gebrandschll- 1947. Er was zwaar weer op komst. Aan boord van het goede schip Kokan je nam Bram zijn maatregelen. IJveri hielpen zijn vrienden bij het vastsjorren en bij het plaatsen van de sling er latten. Grauwzwart werd de hemel, waar de wolken werden voortgejaagd door de wind. Op de toppen van de golven, die kort tevoren nog zo rustig waren geweest, van 12-18 en 20-24 u.: 01 uur. Electric Centre (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 u. vrijdag van 20-02 uur; zaterdag 20-03 uur. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur: zondag 10-02 uur bowling. ThUsse’s Hof-Bloemendaal. (Mollaan). Geopend van dinsd. tot en met zat. van 9-12 en van 13.30- 16 uur. Dolfirama, (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur, zaterdag en zondag 12. 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bow ling. Caramella, „Etoiles”. TENTOONSTELLINGEN Klok geveltje (Hoofdstraat 140 Hillegom). Wandkleden van Henriette Versluijs-Vrlezen- dorp. Dag. behalve dinsdag en zondag geopend van 14-17 uur. Tot en met 16 januari. DIVERSEN Zon op 8.47 uur; Maan op 12.50 uur; MAANSTANDEN Volle maan 11 januari 14.20 uur Laatste kwartier 19 januari 19.08 uur Nieuwe maan 26 januari 23.55 uru HOOG EN LAAG WATER TE IJMUIDEN .ft e 3 - CM 0 o 0.1 o o o o o o o sneeuw regen windst onbewolkt sneeuw geheel bew. motregen onbewolkt licht bew. geheel bew. licht bew. onbewolkt mist windst i sneeuw oost mist ono onbewolkt windst geheel bew. geh. bew. mist onbewolkt licht bew. BIOSCOPEN City Theater woensdag 20 uur: „In de greep van de angst”; donderdag 20 uur: „De «lag bij Anzio”. 71-10ÖKg^. WE ZJ/AI OP GASTEN BEREKEND OP M!l HEB JE DUS BLUKBAAR. NIET GEREKEND U HEBT OP GASTEN GEREKEND IK HEB y HIER OP T BED KLEREN VOOR JE KLAARGELEGD ZIEZO-KOIA,NU Jd). WE ZULLEN EENS KJJKEN, OF WE OOK, VOOR JOU IETS KUNNEN VINDEN 7 WE ZULLEN WEL IETS VERZINNEN WAARDOOR JE JE NIET VERVEELT! y EEN PAARUUR MAAR, TOT DE DRUPPELS HELE- MAAL ZIJN DOOR- GELOPEN’ JA, JE KUNT ZELFS MET 'N KOU OPTREDEN'.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 12