PANDA EN DE MEESTER-ONGELUKKER M POLLE, PELLI EN PINGO Agenda voor Haarlem en de IJmond [BW Medewerkers bij journaal boos Dooi zet door vsï'f'j-I1 ‘ï'i1 15 tBl 7/Vï Hu JiM'Au VRIJDAG 8 JANUARI 1971 Beverwijk Heemskerk Inspraak benoeming adjunct hoojdredacteur snel en goed talen leren voor werkkring en hobby Velsen-IJmuiden Haarlem en Omstreken Dit is het recept: Kaasfondue van Nederlandsekaas. Bollenstreek ^949^ F O K appeldieven! ï-i NOU HEB IK JULLIE! B R A M M E T J E Haarlem in Amsterdam singel 170-172 telefoon 020-236663 ADVERTENTIE Gwn Bristow/ Bruce Manning vlak bij de parkeergarage talenpracticum (wordt vervolgd) WERKRAPPORTEN SCHOUWBURG stadsschouwburg, DIVERSEN BIOSCOPEN ADVERTENTIE ADVERTENTIE 8.46 uur; -12 -11 0.1 0.3 0 0 o o 0.4 0 o o 6 0 0.3 0 0 7 0 O 0 0 0 o 8 0 0 1 0 o BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat), 20 u.: „Dr. Zjivago”. zzw zuid zuid zzw zzw zzw zuid zw zuid zw 3 4 3 2 4 4 4 3 4 3 DIVERSEN Treslong, (Hlllegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant. BIOSCOPEN City Theater, vrijdag 20 u. en zaterdag 19 en 21.15 u. „El Condor”. 4 -12 10 -6 8 0 -18 3 2 2 4 6 9 3 -6 -7 3 4 -11 -11 -7 -3 -12 11 15 13 -2 -G 9 5 -6 -3 -2 -0 -0 1 13 0 11 -2 2 15 15 -2 12 1 5 12 0 -6 -8 Galerie Eylders, (Haltestraat 77. Zandvoort). Tentoonstelling van schilder-surreallst Johan Hermse en bronsplastieken van Willem Hopman. Geopend: dagelijks van 13-17. behalve maand. Tot en met 24 januari. (Van onze correspondent) HILVERSUM. In een donderdag avond gehouden vergadering van mede werkers ran het NOS-televisiejournaal is de op handen zijnde benoeming bespro ken van de parlementair redacteur van het journaal in Den Haag, Hans v.d. Werf, tot adjunct-hoofdredacteur. Tijdens deze vergadering kwamen de gevoelens van wrevel rond deze te verwachten be noeming ondubbelzinnig naar voren. Men was vooral niet te spreken over het feit, dat van enige inspraak van de journaal- medewerkers geen sprake was. „Luister, idioot ik wil niet ster ven ik kan op dit moment niet sterven is mijn leven je een half miljoen dollar waard? Antwoord ge rust, er is niemand hier in de kamer behalve ik. Een half miljoen dollar zeg maar, hoe ik ze je moet geven. Waarom zou je me doden? Heb ik je ooit kwaad gedaan? Als dat zo is, zeg het me dan. Zeg het me en ik zal het duizend keer goed maken. Zeg iets zeg toch iets, in godsnaam! Dood de anderen als je wilt ik zal je niets in de weg leggen zeg me waar het spul is, dan neem ik het in! Dan lig ik ook gevloerd in de keuken en je zult geen last meer van me hebben. Ik zie niets meer, ik hoor niet meer geef antwoord!” Stilte. „Een miljoen dantwee mil joen drie! Drie miljoen dollar. In goed verhandelbare stukken of in kleine coupures, zodra ik het bij el kaar heb drie miljoen dollar ik zweer dat ik nooit zal proberen uit te vinden wie je bent ik zweer het! Drie miljoen als je me laat leven! Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.: „Charro”, 23.30 u.: ,?'ow to kill a lady”. motregen motregen regen mist geh. bew. geh. bew. geh.bew. motregen geh. bew regen nalf bew. regen geh. oew. zwaar bew. geh. bew. licht bew. geh. bew. zwaar oew mist nalf bew regen mist regen licht bew. half bew motregen zw. bew. onbewolkt zwaar bew. onbewolkt licht bew. onbewolkt zwaar bew. zwaar bew. onbewolkt geh. bew. driftsneeuw mist zzo noord nnw oost zuid ozo zzw zzo west oost wzw windst zw oost nno zuid windst windst zw windst zzo nnw west zo no zw zo oost VRIJDAG 8 JANUARI 0.46 uur en 13.14 uur 8 46 uur en 21.13 uru Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vllssingen Z-Limburg Abei deen Athene Barcelona Belgrado 5 Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich DIVERSEN Micro-Theater (huize Scheybeeck, Velserweg). 20.30 u. afdeling Amsterdam van de Nederlandse Homofielenvereniging COC met toneelspel „The boys in the band”. Het is bekend, dat onder een deel van de journaalmedewerkers een officieuze enquête is gehouden onder het motto „Wie is het meest geschikt voor de func tie van adjunct-hoofdredacteur?” De de legatie, die woensdagmiddag met pro grammaleider Enkelaar sprak, distan tieerde zich overigens overduidelijk van deze privé-enquête, maar liet Enkelaar ook onverbloemd weten, dat men de be noeming van een adjunct-hoofdredactuer niet urgent achtte. Men gaf de program maleider in overweging de journaalme dewerkers in de gelegenheid te stellen hun voorkeur kenbaar te maken op een door de programmaleiding1 op te stellen voordracht. In een woensdagmiddag reeds gehou den gesprek tussen een delegatie van leider Carel Enkelaar, kwamen de grie ven van het journaal op dit vlak al naar voren. Men viel erover dat de journaal medewerkers geen inspraak was gegund en men wees in dit verband er nog op, dat in het reorganisatieschema, indertijd met de journaalmedewerkers besproken, de functie van adjunct-hoofdredacteur niet eens voorkwam. alsof hij de radiokast aan het bekij ken was, voor het geval er iemand mocht binnenkomen. „Luister naar me! Ik ben het Jason Osgood. Je hebt gezegd dat je me vanavond zult doden. Maar dat zul je niet. Begrijp je? Vermoord iedereen die je wilt, maar mij kun je niet doden. Het zal je niet berouwen als je me laat leven. Geef me een teken antwoord me, op een of andere manier! Eén woord maar gefluisterd! Ik zal het horen”. Een moment van ondraaglijke span ning, hij rekte zich om het geringste geluid te kunnen opvangen, maar de radio bleef zwijgen. „Je begrijpt het niet dit is geen bedreiging, dit is een aanbod. Het aanbod voor een overeenkomst. Dood iedereen die je wilt ik zweer dat ik je niet zal verraden maar laat mij leven! Hoor je me? Is dat afge sproken?” Weer luisterde hij. De radio bleef zwijgen. Er voer een rilling door het lichaam van Osgood, de aderen op zijn voorhoofd waren gezwollen. M aag bij Scheveningen. Ik zou het niet ge loven, als ik het zelf niet had gezien. Eerlijk gezegd vertrouw ik het niet „Nou, wat het ook is, het is in elk ge val beter dan stuurloos ronddobberen op huizenhoge golven”, zei Karo optimis tisch. „Ik hoop maar één ding”. „En dat is?” vroeg Bram. ,’Dat ze daar boven het licht niet uit doen”, zei Karo. aan de palmen”, zei Osgood. „Nu een paar voor de patio. Het is daar don ker, maar toch moeten we een zo ge degen mogelijke inspectie uitvoeren in de korte tijd die we hebben. Dr. Reyd en Tim, willen jullie de patio voor je rekening nemen? Dan neem ik de keuken. Bekijk alles zo zorgvuldig als je kunt, maar loop geen risico’s. Pro beer alles wat je ziet in gedachten te houden, zo nauwkeurig mogelijk. We hebben nog maar tien minuten. Over tien minuten verwacht ik jullie hier terug. Klaar?” „Maar”, aarzelde Sylvia, „déze ka mer heb je nog aan niemand toege wezen”. „Deze kamer doe ik zelf”, zei Os good, „deze kamer en de keuken”. Ze knikte. Ze volgden de instructies. „Laat mij maar in de kasten kijken”, zei Sylvia, toen ze de slaapkamer binnenkwamen. „Kun je niet zoeken naar elektrische draden, Jean? Misschien is alles hier wel geëlektrifi ceerd”. „Goed”, huiverde Jean. „Als we op het kleed blijven staan, zijn we ve- lig”. Osgood liep naar de kast in de eet kamer. Hij vond een fles whisky en schonk zichzelf in. Hij keek oplettend om zich heen, deed althans alsof. In de gang zag hij Peter en Hank, druk bezig met het bestuderen van de mu ren. In de slaapkamer waren Jean en Sylvia. Hij liep naar de deur en be gon het slot te onderzoeken. „Mag ik de deur even dichtdoen?” vroeg hij. „Ik wil even zien hoe het slot werkt”. „Ga je gang”, riep Sylvia. „Die stem heeft in ieder geval geen kleren, Jean. In deze kasten zit alleen maar wat rommel”. Osgood deed voorzichtig de deur dicht. Toen het slot pakte dook hij als het ware de kamer in naar de radio. Hij moest de kostbare seconden, die hij alleen kon blijven, benutten. „Hoor je me?” siste hij tegen de knoppen. „Ik ben het, Jason Osgood. Ik ben alleen in de kamer. Hoor je me? Snel geef antwoord hoor je me?” Hij liet zich op zijn knieën zakken, 17 „Zo voorzichtig mogelijk, bedoel je”, corrigeerde Peter. „Precies”, zei Hank met een angstig lachje. „Het is dan misschien onspor tief of zo, maar ik zal nergens met mijn vingers aankomen”. „Natuurlijk, natuurlijk” haastte Os good zich de gemoederen te sussen. „Maar toch moeten we, geloof ik, alle kamers nauwkeurig bekijken en ons afvragen of er ergens een plaats kan zijn waar een man of vrouw zich zou kunnen verstoppen. Dan moeten we meteen letten op op bijzondere dingen in het algemeen”. Het gezelschap keek met koortsige blikken om zich heen. Het klokje aan de muur tikte scherp, als een mes dat de veilige seconden afsnijdt. „Er zijn nu tien minuten voorbij”, zei Osgood ongeduldig. „Zullen we niet liever beginnen??” „Mag ik wat vragen?” zei Hank, terwijl hij opstond. „Wil je ons ver delen in groepjes, of gaan wij op eigen houtje kijken?” „Ik zal jullie verdelen”. Osgood be keek het groepje nadenkend. Stijf zaten zij op de rand van hun stoelen, uit de ooghoeken bekeken ze elkaar met nauwelijks verborgen wantrou wen. De primitieve drang tot zelfbe houd kwam bij hen boven. Er hing een sfeer van vijandigheid. „Luister!” zei hij scherp. „We moe ten eerlijk zijn tegenover elkaar. Voor lopig moeten wij alleen vechten tegen een stem. Misschien heeft hij erop ge rekend dat onze groep verdeeld zou raken, zodat we een des te makke lijker prooi voor hem zouden vormen. Wie van ons zijn medewerking wei gert, uit achterdocht of omdat hij meer is geïnteresseerd in zijn eigen leven dan in dat van de anderen, brengt niet alleen zichzelf in gevaar, maar ook de anderen”. Hij zag dat zijn woorden indruk maakten. Iedereen zat ademloos te luisteren. Osgood voelde zich nu rus tiger dan een uur geleden. Hij her kende zichzelf weer: Jason Osgood, de man van actie, de grote leider, naar wie iedere bank in de stad luisterde. „Aan het diner heeft Tim Slamon al opgemerkt dat er hier aperte vij anden verenigd zijn. Laten we dat op dit moment vergeten. Wij moeten nu samenwerken. HierHij liep naar de deur aan zijn linkerhand waarach ter, toen hij hem opende, een slaap kamer zichtbaar werd. „Sylvia en Jean, willen jullie deze slaapkamer doorzoeken, en de badkamer daar naast?” „Als het een badkamer is zoals andere badkamers, dan staat het daar vol met flesjes en potjes”, merkte Hank op. „Ik geloof dat we die in de eerste plaats grondig moeten on derzoeken. Kan Margaret dat niet doen? We kunnen de vrouwen moei lijk naar dt patio sturen, waar dat lijk ligt”. „Uitstekend”, stemde Margaret toe. „Dan doe ik de badkamer. Dank je, Hank. Ik wil alles doen voor ons al gemeen welzijn, maar ik voel me meer op mijn gemak binnen, waar ieder een nog leeft „Het algemeen welzijn”, herhaalde Hank met een grijns. „Dat moet onze strijdkreet worden. Zelfs dr. Reyd zal zich moeten onderwerpen aan dit com munistische idee”. Dr. Reyd keek hem strak aan. Er lagen werelden tussen hen. Osgood, die de tijd in de gaten hield, werd on geduldig. .Vooruit, vooruit. Nu de gang en de hal”. „Dat doe ik wel”, zei Hank. „Wie gaat er mee?” „Ik”, bood Peter aan. ,Goed, dan gaan jullie naar de hal en je inspecteert de hele entree, tot Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. 73. Zodra inspekteur Boeislager over zijn verrassing heen was, stapte hij cp Panda af. „Ik zag V 'ocz't door mijn verrekijker”, sprak hij. „En ik maak U mijn complimenten! „H-Hoezo?” vroeg Panda. Hij was erg verbaasd, want hij had eigenlijk verwacht dat de politieman heel boos op hem zou zijn. „Ik zal het wel!” zei de inspekteur. „Toen dat flesje weg rolde, duwde U het op het laatste moment in de goede richting. Werkelijk heel knap!” door het zwart van de nacht. Het was als of een schijnwerper, groter dan alle schijnwerpers ter wereld, op de Kokanje werd gericht. En het wonderlijkste was, dat het licht een vreemde uitwerking had op de woedende golven. Bram geloofde zijn ogen niet. „Kijk nou eens, jongensprecies, waar die kring van licht de zee raakt, wordt het water rustig als op een zomerse vandaag „Tehuis”. Zaterdag 20.15 u.: „In de holte van je arm”, (blijspel). Kleinkunsttheater Haarloheim, (Smedestraat 23) vandaag 20.30 u.: Gastoptreden van Cabaret Grimlach uit Utrecht. Hoog water Laag water ZATERDAG 9 JANUARI Hoog water 1.49 uur en 14.10 uur Laag water 9.54 uur en 22.17 uur Vis- en Vleeshal, (Gr. Markt). Expositie Anke Blankevoort; keramiek, Saul Belen, Ploos van Amstel en Willem Sniker, schilderijen etc. Ge opend dag. 10-17 u. zondag 13-17 uur. Tot en met 8 februari. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Bezichtiging van de gebrandschil derde ramen uit 1602 Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur. Woensdag t.m. maandag 20-23 uur klassiek grammofoonplatenprogramma. Frans Heerkens Thijssen, (Houtplein 13). Per manente expositie van schilderijen en antiqui teiten. Tevens expositie etsen van John Jos- seand in de Prentenkamer. Tot en met 28 jan. Dagelijks behalve zondag 10-13 en 14,17 uur geopend. Galerie-T (Bakenessergracht 67): Expositie „La Réallté en Profil” Antonio Segul. Geopend dagelijks van 11-17 uur, zond. 14-18 uur. Tot en met 31 januari. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby, handgeknoopte rya-modellen uit Scandinavië, keramiek en grafiek. Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Luxor Theater (Breestraat), 19 en 21.15 u.: „De laatste rekeing betaal je zelf”. TENTOONSTELLINGEN Galerie Boumans (Breestraat 122 20.30 uur: Opening expositie schilderijen en tekeningen van Han Koning. Geopend tot en met 6 februari van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 u. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 21.30 uur, op vrijdag van 14 tot 16 30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins. Lijsterbeslaan 23. Bever wijk tel. 02510—25120. Topvloer Parket n.v. (Zeestraat 57). Expositie schilderijen mevrouw G. Vis—Visser: geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 11 tot 15 uur Stadskantoor (Pres Kennedyplein). Expositie „Wonen is meer": geopend tot en met 22 janu ari van maandag tot en met vrijdag van 8.30 12.30 en van 13.30 tot 17.30 uur OE GEZELLIGE SPECIALITEITENRESTAURANTS VAN HET DIRK VAN DEN BROEK-CONCERNJ^ „Er is niets knaps aan!” riep de professor, die niet precies had gezien wat er was gebeurd. „Deze kwajon gen heeft m’n uitvinding gemorst. Nu moet ik weer helemaal opnieuw beginnen”. „Dat geloof ik niet, prof”, zei de politieman. „Dat is toch waar u die vloeistof voor wilde gebruiken?” De geleerde wendde zich om in de richting die de politieman wees, en toen zette hij grote ogen op. „Olie!” riep hij uit. „En de goudlaag is vrij gekomen!” stadsschouwburg, (Wllsonsplein), 20.15 u.: Toneelgroep Centrum met: „In de holte van Kleinkunsttheater Haarloheim, Het KNMI deelt mee Ook in het komende etmaal lijkt het waar schijnlijk dat de zachte lucht zich boven ons !and zal handhaven. De neerslagkansen zijn daarbij niet groot. De oceaanlucht is vooral in Noord-Eurona ver naar het oosten doorgedron gen doordat oceaanstoringen langs Ijsland noordwaarts trekken en zich boven Midden- Europa nog een hogedrukgebide handhaaft. Door deze luchtverdeling is de grens tussen vorst en dooi tot stilstand gekomen. eZ bevond zich vanmorgen boven Midden-Frankrljk, Noord- Duitsland en de Oostzee Ten oosten van deze lijn bleef het volop winterweer met vooral ten noorden van de Alpen en in Oost-Europa nog strenge vorst. VOORUITZICHTEN Aanhoudende dooi Aantal uren zon: 0 tot 3; minimum tempera tuur o tot 5 graden boven normaal; maximum temperatuur van ongeveer normaal tot 4 graden boven normaal; kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 80 percent; kans op een ge heel droog etmaal60 percent ■3 J SS 2 0.1 0.2 2 0 1 2 2 1 2 0.1 ZATERDAG 9 JANUARI op 8.46 uur; onder 16 48 uur onder 7.39 uur Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaarne). Da gelijks behalve maandag open podium. Geopend van 12-18 en 20-24 u.: Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Electric Centre. (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 u. vrijdag van 20-02 uur; zaterdag 20-03 uur. Vrij dag 20 u.: Film „Rebecca” (Hitchcock). Bowling, (hoek Ononweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur: zondag 10-02 uur bowling. Thijsse’s Hof-Bloemendaal. (Mollaan). Geopend van dinsd. tot en met zat. van 9-12 en van 13.30- 16 uur. Kennemersporthal, (Van Riebeecklaan), zater dag 10-13 u.: Sport-instuif. Clubhuis naast d’Appelaar, (Damstraat), zater dag 13.30 en 15.30 u. Film; „De witte adelaar”. Concertgebouw, (L. Begijnestraat), zaterdag 11-22 u.: Antiekmarkt. Hotel Bouwes (Zandvoort). Zaterdag en zon dag tevens zondag matinee; Toni Dispari. Dolfirama, (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur, zaterdag en zondag 12. 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bow ling. Caramella, (Zandvoort). Dagelijks dansen: „E toiles”. TENTOONSTELLINGEN Klokgeveltje (Hoofdstraat 140 Hillegom) Wandkleden van Henriette Versluijs-Vriezen- dorp. Dag. behalve dinsdag en zondag geopend van 14-17 uur. Tot en met 16 januari. hotel - café - restaurant^ HET HOGE DUIN WIJK AAN ZEE - 40 meter boven zee i y Rijkert Aertszweg 50 - tel 02517-322 A en ook: OIRCK DIRCKZ - AMSTERDAM-W Bilderdijkstraat 106 - tel 020-183176 "HET RECHTHUIS UITHOORN a/d Amstel-Schans 32 - tel 02975-1380 VOOR ZONDAG: j a 91 4 5 4 3 5 7 6 5 5 4 BIOSCOPEN Cinema Palace, (Gr. Houtstraat 111), zaterdag 13.30 u.: „Flipper”, a.l. 15.30 en 20 u.: „Irma la douce”, 14 j. Vrijdag en zaterdag nachtvoorstel- ling 24 u.„Wanted”, 18 j. Frans Hals, (Frans Halsplein), 19 en 21.15 u.: „Django de bastaard”, 18 j. Vrijdag en zaterdag nacht voorstelling 23.30 u.: „De vernietiging van Frankenstein”, 18 j. Lido, (Houtplein), 14, 19 en 21.15 u.1 „Brief aan het Kremlin”, 18 j. Luxor, (Gr. Houtstraat 139), 14. 19 en 21.15 u.: „Vriezen we dood dan vriezen we dood”, a.l. Rembrandt, (Gr Markt), 14, 19 en 21.15 u.: „De Reeperbahn”. 14 j. Roxy, (KI. Houtstraat 79) 14.30, 19 en 21.15 u.: „Havenzonden”, 18 j. Studio, (Gr. Markt), 14.15, 19 en 21.15 u.: „Lief desvariaties”, 18 j TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals' meesterwerken Geopend dagelijks 10-17 zond 13-17 u Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst schilderijen middeleeuwse beeldhouw werken handschriften en kunstnijverheid. Bo vendien expositie van „Kerstgroepen en Kerst voorstellingen uit eigen bezit” tot en met 31 januari. Dagelijks, behalve maandag geopend van 10-12.30 uur ei van 14-17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur Teylermuseum (Spaarne 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, minera len en historische natuurkundige Instrumenten. Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Stadhuis (Plein 1945 IJmulden). Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hooovens (Bessemerstraat, Velsen-Noord). Is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdag van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. Stadsschouwburg, vrijdag en zaterdag 20 u. „The Kremlin Letter”. TENTOONSTELLINGEN Beeckestijn. Dagelijks van 14 tot 17 uur open voor bezichtiging. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. 1949. Angstig helde de Kokanje over en golven water stroomden naar binnen. Karo rende haastig naar de andere zijde, maar zijn gewicht was te gering om enig verschil te maken. Dit keer richtte het stuurloze schip zich nog op, maar een volgende keer zou het onherroepelijk om slaan en ondergaan. In deze diepste narigheid en duisternis priemde plotseling een helle lichtbundel Zon Maan op 14.17 uur; MAANSTANDEN Volle maan 11 januari 14.20 uur Laatste kwartier 19 januari 19.08 uur Nieuwe maan 26 januari 23 55 uru HOOG EN LAAG WATER TE IJMU1DEN 73-109 IK ZAL 06 KOPJES .ERUIT HALEN! zj hoort niet bj ons zj is 'N toevallige GASTE OM PAT ZJ NIET OP JINN'S TERREIN MAG KOMEAZ WE HEBBEN NL. N&S'NGAST IK ZAL JE AAN HEM VOORSTELLEN IK WORD GEK'. ER GROEIEN TOCH ZE KER GEEN KOPJES AAN MIJN APPEL' BOOM® 7 VOORZICHTIG, PINGO, BREEK DE KOPJES NIET 'N JEUGDIGE UITGAVE VAN SELENE! WELKOM N IN DE ’.W 1 7 JAMMERX, MAAR WAAROM DRAAGT ZJ DAN IETS VAN JOU? WAAROM NIET IETS x. VAN JINN* straks ook in W/j; J" -- -

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 15