Ï7itstekende regeringsfilm over knappe graficus Escher Missa door speurwerk compleet Drie cabaretières in muzikale satire Don Kozakken nemen afscheid met tournee V tussen de twee Russische cellist niet naar Finland Tee Set annuleert alle afspraken Nieuw begin voor volksdanstheater Beauty van Johan van der Keuken Serie over leven „ADVENTURES IN PERCEPTION” MOET ONS LAND IN BUITENLAND „VERKOPEN” Regionale Omroep Brabant gesticht Negen Muzen V rouwen-vrouwen-vrouwen” wereldoorlogen T.V. vanavond TV vrijdag Radio vrijdag TV donderdag DONDERDAG 14 JANUARI 1971 99 MUZIKALE PRIMEUR OP ZAANS CONCERT Organist ziek Ike en Tina Turner naar Nederland Drs. Korthals nieuwe voorzitter Sticusa 'G U (Van onze correspondent) DEN HAAG De graficus Escher speelt met zijn fascinerende werk de hoofdrol in de eerste film, die is ge maakt in opdracht van het ministerie van Buitenlandse Zaken voor „ver koop” van Nederland in het buiten land. Tot dusver moest men het stel len met films, welke naar Nederland se maatstaven voor Nederlands pu bliek waren gemaakt. In dit geval is de buitenlandse belangstelling als uit gangspunt genomen. Zangeres Sandra naar Chileens popfestival i Studie voor Eschers tekening van de waterval, die met alle wetten van zwaartekracht en perspectief spot. Bekroonde vrouw Van der Leeuw-prijs 1970 voor Jan van Vlijmen Radio Blazersensemble naar Radio-Bremen LA p- l- f\AAAAAAAAAMAA^MAAAAAAA4 AA/VkAAAA/VAAAAAAA/ViAAAAAA/ CHARLES BOOST. rvwwvvvvvwvvvvvvwvvvvx/vvvvvvvvvvvvvvvvvvw AMSTERDAM. De zangeres Sandra zal Nederland vertegenwoordigen op het twaalfde internationale popmuziekfesti- val, dat van 2 tot en met 17 februari in Vina del Mar in Chili zal worden gehou den. Zij zal zingen „Please can’t you send back the man”, een compositie van haar collega Andres. Betrekkingen. Spanje en Marokko zijn overeengekomen de onderlinge contac ten te intensiveren en de economische, culturele en commerciële betrekkingen te verbeteren. Over de kwestie van de omstreden Spaanse Sahara, die rijk aan fosfaat is, wordt niet gerept De film „Adventures in perception”, ge regisseerd en geproduceerd door Han van Gelder, sluit uitstekend aan op de vooral in de Angelsaksische wereld grote belang stelling voor Eschers werk, wellicht nog meer in mathematisch dan artistiek op zicht. De graficus zelf zegt ook in de film: „Estetica lap ik aan m’n laars”. Het boeiende van Van Gelders film is de beweging, die hij aan het bekijken van de gravures, etsen en litho’s geeft: hij dringt door tot de minitieus gedetailleerde kern van constructies, tast landschappen af en volgt de metamorfoses. Escher zelf kon niet bij de première in Den Haag aanwezig zijn wegens opname in het ziekenhuis. Wel heeft hij de film gezien, toen die net voltooid was en er zijn grote tevredenheid mee betuigd. de De 19.10 19.55 20.00 20.15 20.20 18.55 19.00 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.10 19.50 19.55 20.00 20.15 20.20 21.10 21.40 22.10 22.25 23.05 23.10 10.45 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.11 22.26 22.56 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.21 20.45 21.35 224.5 22.50 ri DEN HAAG. Na een optreden op de komende muziekbeurs Midem in Cannes, komt de volledige Ike and Tina Turner revue vrijdag 29 januari naar Neder land. Er zijn shows in De Doelen te Rot terdam (avond) en het Concertgebouw te Amsterdam (nacht). De Ike and Tina Turner-revue heeft als grote ster uiteraard Tina Turner, die wel eens de vrouwelijke James Brown genoemd wordt. Verder zijn er The Iket- tes en het acht man sterke Ike and Tina Turner-orchestra. In Rotterdam en Amsterdam zal de vol ledige revue gebracht worden. Nederland II NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Ter Visie. AVRO: Verkeersbeeld. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. AVRO: Tele vizier - Supplement High Chaparral (film). Voor de vuist weg. NOS1: Journaal. TELEAC: Studeren - les 1. (Van onze correspondent) UTRECHT. De Delftse popgroep Tee Set heeft voorlopig alle afspraken moeten annuleren wegens ziekte van organist- componist-zanger Hans van Eijck. De 24- jarige musicus is drie dagen geleden aan een long geopereerd. De komende weken zal hij in het Haagse Rode Kruiszieken huis moeten doorbrengen. Manager Cuppens: „We hebben gepro beerd een invaller te vinden, maar Hans is samen met zanger Peter Tetteroo de drijfveer van de groep en daarom onver vangbaar.” De Tee Set heeft internationale roem vergaard met de hit „My belle amie”. Het afgelopen jaar heeft de groep een succes rijke tournee door Amerika gemaakt. 21.30 Beauty. 22.00 Who invited us. 22.30 22.35 Nederland I NOS-NOT: Schooltelevisie. NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. E.O.: Walk beside me. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. KRO: Johnny en Rijk. Brandpunt Buitenspel. KRO-RKK: Riskante Kerk. NOS: Journaal. MOSKOU. (Reuter) Twee concerten die de bekende Russische cellist Mstislav Rostropovitsj volgende week in Finland zou geven, gaan niet door, zo is woensdag van welingelichte zijde in Moskou ver nomen. Een reden kon men niet opgeven. Het afzeggen van de concerten werd door waarnemers in verband gebracht met de openlijke steun die de kunstenaar aan de in ongenade gevallen schrijver Alexander Solzjenitsyn heeft gegeven. Deze auteur aan wie vorig jaar de Nobelprijs voor letterkunde werd toegekend tegen de zin van de Sovjet-autoriteiten, heeft enige tijd in het buitenverblijf van de cellist gewoond. EINDHOVEN. In een te Eindho ven gehouden vergadering is tot een fusie besloten tussen de beide stichtin gen „Brabant Omroep” en de „Regio nale Televisie Noord-Brabant”. De stichting stond onder voorzitterschap van de heren H. Roels, burgemeester van Someren en drs. Van der Kruijs, wethouder van Eindhoven. De nieuwe stichting, die de naam „Stichting Regionale Omroep Brabant” krijgt, zal een zendmachtiging aanvra gen. Tot directeur van de stichting is benoemd de heer B. Sies, thans direc teur van de kunststichting, die zijn functie aanvankelijk part-time zal ver vullen. AMSTERDAM Het Internationaal Folkloristisch Danstheater heeft zich woensdagmiddag in Amsterdam, dank zij een subsidie van het ministerie van CRM, in professionele vorm kunnen presente ren. In het voorjaar van 1970 werd het 35 leden tellend Danstheater geliquideerd, toen de handhaving van de grote groep zonder subsidie onmogelijk bleek. Op ba sis van de garantiesubsidie die minister Klompé in augustus 1970 heeft gegeven, gaat het IFD nu in een meer bescheiden vorm een nieuw leven leiden. De nieuwe groep telt nu 15 leden, van wie 12 dan sers en danseressen. (Van onze kunstredactie) AMSTERDAM Natascha Emanuels; die bij Ramses Shaffy, bij Seth Gaaikema en in de Nederlandse versie van Hair optrad heeft het initiatief genomen voor iets nieuws in de theaterwereld. Met Marjol Flore, links op de foto en Donna McLaughin (rechts) gaat zij een muzikaal satirisch programma brengen onder de titel „Vrouwen, vrouwen, vrouwen”. Een programma, geheel door vrouwen gebracht, is een bijzonderheid in het theaterleven, vooral omdat het alles beheersende onderwerp eveneens „de vrouw” is. Deze drie, zelf totaal verschillende vrouwentypen, zullen door middel van liedjes en scènes hun visie geven op vele aspecten van het vrouwenleven. De Dolle Mina’s komen in het optreden aan de beurt, emanci patie, scheiding, abortus en in het algemeen de plaats van de vrouw in de maatschappij. Momenteel zijn deze drie hard aan het repeteren in de artiestensociëteit De Kring in Amsterdam. Marjol Flore zong in de Knokke-ploeg 1969 en was kort geleden te zien in het AVRO-programma Muziek is troef. Donna McLaughin is een Amerikaanse, die meewerkte aan theaterprodukties in de Verenigde Staten, de Duitse Hair- versie en speelde in de La Mama-groep. Na een aantal voorstellingen in Amsterdam volgt een tournee door vrijwel alle provincies. De première is bepaald op donderdag 28 januari in het Amster damse Shaffy Theater voorafgaande aan de uitreiking van de Wilhelmina Druckerprijs. De Wilhelmina Druckerprijs, ingesteld door een damesweekblad, wordt voor de eerste maal uitgereikt. De uitverkorene, wier naam nog niet bekend is, werd gekozen als degene, die zich in het vorig jaar het meest verdienstelijk heeft gemaakt voor de verbetering van de positie van de Nederlandse vrouw. De prijs, een bronzen vrouwenfiguurtje, vervaardigd door de beeldhouwer Kees Vet, zal worden uitgereikt door de Amerikaanse Betty Friedan, beroemd geworden door haar boek „The feminine mystique” en haar bijnaam „de Karl Marx van de vrouwen”. risme. Aansluitend a.'n het tweede bulletin van de journaatdienst brengt de TROS een herhaling van een van de aflevering van de reeks de Zeven Zeeën. Het is die aflevering, waarin Bruna Vailati in de Rode Zee dook om de veelkleurige fauna en flora daar te laten zien. Cees de Lange kan vervolgens zijn quiz Wegwezen weer laten zien, waar aan opnieuw enkele autorijdende echt paren de toeters mogen bedienen. Een nieuwe serie is Liefde op z’n Amerikaans. Humor en romantiek zijn vermengd in deze reeks eenacters van de Amerikaanse televisie, waarvan de TROS om meteen maar goed te be ginnen vanavond een tweetal uitzendt. Het TROS-programma krijgt zijn af sluiting in het babbeltje, dat Sal Tas houdt onder de titel Waar gaat het nou om? De gezamenlijke kerken vervolgen het avondprogramma nog met een filmportret van de bekende Ameri kaanse kinderarts dr. Benjamin Spock die de laatste jaren veel meer bekend heid nog kreeg als strijder voor de rechten van minderheden in Amerika. Michael Rabiger en David Wheeler van de BBC noemden het programma dr. Benjamin Spocks zorg voor de mens. De kinderarts is een van de meest geëngageerde vredesstrijders in de Verenigde Staten, een radicaal, die de jeugd voorgaat op de weg van het verzet tegen alles wat regering, orde en gezag heet. Na het portret van Spock het journaal en tenslotte van Teleac nog de cursus Onze Land bouw nu en straks. Conservatoria. In de serie uitwisselings- concerten van het Amsterdams Conser vatorium wordt op donderdag 21 janua ri een concert gegeven door leerlingen van het Conservatoire National Supe rieur de Musique in Parijs. Dit seizoen zullen voorts nog optreden leerlingen van het Koninklijke Conservatorium in Den Haag, de Royal Academy of Music in Londen, de Staatliche Hochschule für Musik in Keulen en die te München. DEN HAAG. De minister van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, dr. M. A. M. Klompé, heeft de professor Van der Leeuw-prijs toegekend aan Jan van Vlijmen voor diens „Sonata per pianoforte e tre gruppi strumentali”. De uitreiking van de prijs zal geschieden op een nader te bepalen datum. De professor Van der Leeuw-prijs is verleend overeenkomstig het eenstemmig advies van een, op voordracht van de Raad voor de Kunst, door de minister samengestelde commissie bestaande uit André Jurres (voorzitter), drs. H. J. van Royen en Edo de Waart (leden) en B. P. Wagemans (secretaris). AMSTERDAM. Mr. H. J. Rrinink, oud-secretaris-generaal van OKW, is af getreden als voorzitter van de Neder landse stichting tot culturele samenwer king met Suriname en de Nederlandse Antillen, welke functie hij van de op richting af, ruim 25 jaar, heeft bekleed. In een bestuursvergadering in Den Haag droeg mr. Reinink dinsdagavond de voor zittershamer over aan de 60-jarige oud- minister drs. H. A. Korthals, die hem op deze plaats in de Sticusa zal opvolgen. X Als laatste in een reeks van drie korte films van Johan van der Keu ken (Alle gemaakt met subsidie van CRM) vertoont de VPRO vanavond om 21.30 uur Beauty, tegelijk ook Van der Keukens meest recente werkstuk. Beauty is in dezelfde eigenzinnige en weerbarstige stijl gemaakt die de eer der uitgezonden films van deze unieke en eenzame figuur in onze filmerij (Snelheid: 40-70 en Een film voor Lu- oebert) kenmerkten. Na zijn aanvankelijk sociaal-bewo- gen documentaires als Beppie, Blind kind en Herman Slobbe is Van der Keuken afgestapt van een te door zichtige, te gemakkelijke, te soepel verlopende verbeeldingsvorm die zijn kijkers, naar het hem voorkomt, lui en daardoor apathisch en ongevoelig maakt. Johan van der Keuken leeft en niet geheel ten onrechte in onmin met de hem omringende samenleving. Hij ontdekt om zich heen wrede, te genstrijdige en onmenselijke tenden sen, die hij op zijn manier wil signa leren. Het documentair weergeven van wat er zich rondom ons afspeelt acht hij zinloos. De toeschouwer ac cepteert dan die realiteiten en gaat over tot de orde van de dag. Effectie ver vindt Van der Keuken de schok- werking van zijn bizarre beelden die schijnbaar zonder onderling verband op de kijker af gevuurd worden en de ze in een staat van onzekerheid en on behagen brengen. In „Beauty” laat hij een neger (Santiago) reageren op de absurditeiten van dit leven, plaatst hij wreedheid tegenover de onver gankelijke schoonheid van de natuur die echter ook weer aangetast wordt door de boosheid der mensen, toont hij aan dat het leven dwingt tot ge welddadigheden, waardoor (ie mens voortdurend in schuldsituaties gema noeuvreerd wordt. Maar voor de reeks intrigerende en suggestieve beelden waaruit Beauty bestaat, moet ieder tenslotte zijn eigen interpretatie zien te vinden. Met „Adventures in percussion” is een bijzonder gelukkig begin gemaakt met een voortgaande eigen produktie van het mi nisterie, die rond twee thema’s wordt op gebouwd: Hedendaagse kunstenaars en leven en werk in Nederland. De eerste film in de categorie „Leven en Werk” gaat over het gemeenschapsleven in Dronten. Overigens zijn deze films niet alleen voor gebruik buitenslands béstemd, maar kun nen ze ook in de Nederlandse bioscopen worden vertoond. Ruimte, die de Escher- film zeker waard is. ZAANDAM. In schouwburg-concert- zaal „De Speeldoos” in Zaandam wordt op 26 januari door de Zaanse afdeling van de Maatschappij tot bevordering der toonkunst de eerste volledige uitvoering gegeven van de mis in C. gr. t., KV 185, waarvan tot nu toe slechts een gedrukt klavieruittreksel bekend was. Deze eerste volledige uitvoering van de „Missa Solenis”, steeds toegeschre ven aan Wolfgang Amadeus Mozart, is mogelijk geworden door een vondst van de bibliothecaris van de Stichting Toon- kunst-Bibliotheek in Amsterdam Paul Rei jen. Deze heeft onlangs een om streeks 1820 geschreven complete parti tuur van de mis ontdekt alsmede enkele oudere stemmen, die afkomstig bleken uit het door de toonkunstbibliotheek over genomen muziekarchief van d e hoofd stedelijke Mozes en Aaronkerk. Hier mee is na ruim anderhalve eeuw zowel de volledige notentekst als de orkestra tie van de mis aan het licht gekomen. Op grond van structurele en stilis tische factoren heeft men inmiddels vastgesteld dat deze mis beslist niet van Mozart geweest kan zijn. Niet meer dan enig vermoeden gaat nu uit naar Carl Joseph Schmitt, die van 1794 tot 1801 ka pelmeester aan de Mozes- en Aaron- kerk was. Aan de uitvoering in Zaandam werken naast het eigen koor en orkest van de Maatschappij mee Maria Suchel (so praan), Martha van Kerkhoff (alt), Nico Boer (tenor), Henk van den Brink (bas) en Dick Vet (orgel). Het geheel staat onder leiding van Hans Waanders. ■U. vvvvvvvwvvvvvvwwvwwwwwvwwwwwwwww Na halve eeuw bestaan s AMSTERDAM. Het bekende Don Kozakken Koor onder leiding van Serge Jaroff maakt in het seizoen 1970-1971 zijn 5 afscheidstournee. Bovendien jubileert dit beroemde koor, daar Serge Jaroff het 50' jaar geleden samenstelde, in het begin van het jaar 1921. Onder de bezielende leiding van Serge Jaroff die onvermoei- baar en met de inzet van geheel zijn dy namische persoonlijkheid 50 jaren lang een koor in stand wist te houden dat nooit werd geëvenaard, zal een grote af- 5 scheidsjubileumtournee door de gehele 5 wereld worden gemaakt. In Nederland zal in 19 steden worden opgetreden. Serge Jaroff leidt een concert dat is samengesteld uit liturgische gezangen, volksmelodieën en typisch Russische koorzangen. Met korte, soms vinnige handbewegingen bereikt hij een harmo nische koorzang, waarin de verschillende stemmen als het ware als instrumenten fungeren; daarnaast worden deze stem men ook afzonderlijk, solistisch, gehoord. Een paar Kozakkendansen completeren het optreden. Nederland 1. Vandaag nemen Woefs en de Lamaars afscheid, bonzen uit het Nijverdal hebben de jeugd niet kunnen boeien en het ver langen naar Bor en zijn glaasjes prik was zo groot, dat hij en de zijnen zijn teruggekeerd naar het Grote Bos. Morgen dus weer meneer de Uil, juf frouw Ooievaar, de gebroeders Bever, juffrouw Mier en alle anderen. Na het eerste journaal start de VPRO met nieuwe belevenissen van Betty Boop, gevolgd door Be Glad, een programma rond de Incredible String Band. Het is niet zomaar een optreden, maar de uitvoering van een modern spel, getiteld the Pirate and the Chrystal Ball. Aansluitend aan het tweede journaal en de actualiteitenrubriek Was er nog wat, komen gedurende 20 minuten Laurel en Hardy de VPRO-kijkers op vrolijken. Daarna de jaren twintig, een programma van Rudolf de Jong, Hans Keller, Aad Nuis en Pieter Ver hoef f over de vooroorlogse jaren. In deze zes-delige serie willen de samen stellers de schijnwerpers richten op de jaren tussen de beide wereldoorlogen, die in zovele opzichten bepalend zijn geweest voor het leefpatroon van de mensen nu. De eerste aflevering is getiteld de Polsslag van deze tijd. Het volgende half-uur is voor cineast Johan van der Keuken, van wie de VPRO onderhand alle films heeft ver toond. Hij maakte vorig jaar Beauty (de schoonheid), een film, waarin hij zijn protesthouding tegen deze maat schappij duidelijk wil maken. Het VPRO-programma wordt beslo ten met Who invited us, een Ameri kaanse film over verschillende oorlo gen, waarin de Verenigde Staten be trokken raakten. Werden ze daartoe uitgenodigd? Werd hun ingrijpen op prijs gesteld, zoals in Vietnam en in Europa? Na het laatste nieuws nog de herhaling van de 17e les uit de Teleac-damcursus. Nederland 2. Ook op Nederland 2 het afscheid van de Woefs en de La maars. Daarna Den Haag vandaag, van Gewest tot Gewest en de tips van het Nationaal Bureav voor het Toe- HILVERSUM Het Radio Blazers- ensemble, dat bestaat uit een kern van I 20 musici uit de vijf N.O.S.-orkesten, vertrekt vrijdag 15 januari a.s. van Schiphol voor een concert te Bremen, waarvoor het ensemble door Radio Bremen in het kader van de kultuur- üitwisseling is uitgenodigd. Onder lei ding van Hans Vonk zal een Beetho- ven-programma worden uitgevoerd. Het ensemble, dat zich specialiseert in het uitvoeren van eigentijdse muziek, geeft de komende maanden o.a. nog concerten te Amsterdam (Kleine Zaal van het Concertgebouw), Leiden, Zaan dam, Haarlem en Hilversum. HILVERSUM 1 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Klass, en mod. muz. (7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 8.00 Nws.). 8.25 Overweging. 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw). (9.00 Gymnastiek.). 9.40 Schoolradio. 10.00 Aubade. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mededel. 12.00 Gevar. progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededel. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 13.00 Raden maar 14.05 School radio. 14.30 Musiësta. 14.55 Verz.pro- gr. 16.00 Nws. 16.03 Disco-Drive-In. 17.00 Sportnieuws. 18.00 Actueel pro gr. (18.30 Nws. 19.00 Wereldpanorama). 19.30 Gew. muz. 20.00 Amus.muz. 20.53 Actuele tentoonstellingen. 20.58 Hoor spel. 22.00 Aktua-Magazine. 22.30 Nws. 22.40 Muz. geïll. radio-feuilleton. 23.05 Apollo XXI. 23.30 Licht müz.progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.20 Lichte gramm.muz. (8.00 Nws. 8.11 Radiojourn. 8.30 De groenteman). 9.00 Mod. en klass. muz. (9.35 Wa terstanden.). 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws.). 11.30 Oude en mod. muz. 11.55 Beurs berichten. 12.00 Ontwikkelingshulp. 12.30 Overheidsvoorl. 12.40 Jazztrio 12.50 Praatje .13.00 Nws. 13.11 Actua liteiten. 13.20 Mod. müz. 14.00 Ruim te. 15.00 Mod. muz. 15.40 Toerismo. 16.00 Muz. (16.00 Nws. 17.55 Mededel. 18.00 Nws. 18.20 Uitz. C.P.N. 19.30 Nws.). 21.00 Oude en mod. muz. 22.30 Nws. 22.40 Mededel. 22.45 Actualitei ten. 22.55 Licht pl.progr. 23.55 Nws. HILVERSUM Hl 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Becker Show 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de koffie. (11.00 Nws.). 12.00 Nws. 12.03 Pers Vers. 13.00 Nws. 13.03 De Jan Cor- duwener Show. 14.00 Nws. 14.02 De Felix Meurders Show. (15.00 Nws.). 16.00 Nws. 16.03 Top-30. (17.00 Nws.). BRUSSEL 324 M 12.00 Nws., SOS-berichten. 12.08 Syndicale kroniek. 12.15 Vrijdagboek. 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws 13.20 Dansmuz .14.00 Nws. 14.03 Licht pl.progr. (15.00 16.00 Nws.). 17.00 Nws 17.15 Müz.progr. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.03 Verzoekplaten. 18.28 Paardesportberichten. 18.30 Verkeers- wenken. 18.45 Sport. 18.55 Taalwen- ken. 19.00 Nws. 19.40 Franse taalwen- ken. 19.45 Boekbespreking. 20.00 Gev. klass. muz. 22.00 Nws. 22.20 Liede renrecital. 23.00 Nws. 23.05 Müz.progr. 23.40 Nws. Nederland I 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.50 STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. 19.04 VPRO: Betty Boop. Be Glad. STER: Reclame. NOS: Journal. STER: Reclame. VPRO: Was er nog wat. 20.30 Come Clean (film). 20.50 De twintiger en dertiger jaren. Beauty. NOS: Journaal. TELEAC: Damtnen voor be ginners - les 17. Nederland II NOS: De Woefs en de Lamaars. STER: Reclame. NOS: Journal. STER: Reclame. NOS: Den Haag vandaag. Van gewest tot gewest. Tips Nat Bur. voor Toerisme. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. TROS: De zeven zeeën. Wegwezen. Liefde op z’n Amerikaans. Waar gaat het om? CVK-IKOR: Dr. Benjamin Spock. NOS: Journal. TELEAC: Onze landbouw nu en straks.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 13