Haar modejournaal Rome kiest dij vrije shorts Gezelschap Paul Ostra gehandicapt 1 na Ierse en Pacific-haring mini-Noordzeevangst The Typhoons in gevarenzone I I GEBR. HERMANS LOODGIETERS EN HALFWAS LOODGIETERS i Havenberichten Fantastische prijzen voor begeerd visje Tijdens eerste voorstelling voor bejaarden in Velsen R Ontspoorde trein beschadigde wissel lik I I J i 1 I 6 ZATERDAG 16 JANUARI 1971 l a LOODGIETERS- EN VERWARMINGINSTALLATIEBEDRIJF Willebrordstraat 10 - IJmuiden - Tel. 0 2550-1 13 24 (na 6 uur tel. 0 2550 -1 29 63) Sollicitaties aan het bovenstaand adres. (Van onze moderedactrice) ROME Nog even en na deze sombere midiwinter zal er meer vrouwenbeen dan ooit tevoren te bewonderen zijn. De dijvrije mini- shorts, een vondst van mini- koningin Mary Quant, belooft deze zomer een bestseller te worden. De couturiers en confectionairs zitten dringend om een verkoopsucces verlegen, want de midi’s die de textielwereld de afgelopen winter uit de misère moesten helpen, heb ben de ontwerpers en fabrikanten juist in de grootste financiële moeilijkheden sinds de crisisjaren gebracht. Wij vragen met spoed voor diverse bouwwerken o.a. te ’s-Her- togenbosch, Utrecht, Heerhugowaard, Beverwijk, Friesland en Hoogovens TAXI 3000 TEL. 23000 Postzegel - handel „IJMOND” import, export, detail Door uitbreiding van onze postzegelhandel, kunnen wij u nu de grootste sortering aan bieden en tegen scher pe prijzen leveren. K i i i z' 1 KERKDIENSTEN ZONDAG 11.30 en Tel. 14864 Helmstraat, (Van een verslaggever) ADVERTENTIE 500 een beetje zijn optreden Ook de dames van Akrides wonnen. Wolves, dat bij de rust reeds een voor sprong van 3124 had, liep in de tweede helft weg naar een 5843 overwinning. Exercitia ging ten onder tegen WOV. De De plus-four komt terug. Zo wil het althans de Romeinse couturier Coccoli. SI ii o v 4 d li d k s1 ei ei e< S( cl n Z< w d t€ di g ei v V ai z< e’ zi Vi SI w S hi n is ir Is ai zi d a: d rr n li P d b ai A A F T E o It ADVERTENTIE Het wordt hoe langer hoe duidelijker, dat de basis voor de Nederlandse haring visserij in de Noordzee wel erg smal was. De juichtoon in het begin van het seizoen '70-’71 heeft plaats gemaakt voor zorgen en het zoeken naar haring op buitenlandse markten. Met name de Ierse leveranciers maken een goede tijd door, nu tot leedwezen van hun Nederlandse afnemers de Scandinavische landen bereid zijn veel geld voor het begeerde produkt te geven. Denemarken, dat tien jaar lang een grote exporteur van consumptieharing was, is tot importeur gedegradeerd. De uit Japan aangevoerde haring uit de Grote Oceaan, wordt nu in West-Europa ingeblikt: Paci- fVWWWWWWWWWWWVWWWXA/WWWWWVW ZAANDAM Een trein uit Zaandam is vrijdagavond bij Averhorn door een onvei lig signaal gereden. Er hing een dichte mist en de machinist merkte het sein te laat op. Hij remde krachtig en bracht de trein tot stilstand op een wissel. Bij het terugzetten van de trein ontspoorde een rijtuig en be schadigde de wissel. Een trein uit tegenovergestelde richting kon op tijd stoppen. Het baanvak Purmer- endHoorn is enkelsporig en daardoor was treinverkeer gedurende de reparatie van de wissel onmogelijk. Tussen Hoorn en Pur- merend werden bussen ingelegd. Vanmor gen was de wissel hersteld. Drie kwartier eerder was op een neven- spoor bij Noord-Scharwoude een goede renwagen ontspoord. Ook dit had enige vertraging tot gevolg. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM Halverwege de landelijke competitie is het Haarlemse Typhoons be denkelijk bij de onderste plaats terecht gekomen. Het debuterende Akrides daar entegen doet het bijzonder goed. In een bikkelhard duel werd gisteravond The Ty phoons na een 2922 ruststand met 65 56 teruggewezen. In de beginfase kon The Typhoons niet alleen bijblijven maar zelfs een 514 voorsprong nemen. Met name Jos Meyer (713), Cor Haver (1110) en Theo Hoytink (510) kregen er nadien goed het oog in en leidden Akrides naar een verdiende triomf. Voor The Typhoons imponeerde slechts Geert de Vries met 2—16. grotere eenheid bij WOV was hier door slaggevend met 5256. De heren van Exercitia, die aanvankelijk ruim voorstonden tegen Azimma, ontging zelfs de verlenging. Foutief scoren van de thuisclub betekende, dat de stand niet 44 44 was bij het eindsignaal, doch dank zij de attent controlerende arbiters 4344 in het voordeel van Azimma. De overige uitslagen waren: Dames: DiosSpetters 1631, Exercitia 2—White Stars 4 9—20, Akrides 3—White Stars 5 2542, HOC 3Onze Gezellen 2 32—16, HOC 2—Lions 57—31, HOC 4— Hoofddorp 2 10—13, The White Stars 3— The White Stars 2 2841. Heren: Exercitia 5Lisse 2 6626, Akri des 2Exercitia 3 n.d., Exercitia 4H. Cardinals 4 n.d., Hoofddorp 4Akrides 3 2333, Sea Devils 3Antilopen 4 3028, Sea Devils 2The Typhoons 3 4321, White Stars 3Flamingo’s 4153, Anti lopen 5Akrides 4 1436. IJMUIDEN. Ofschoon men hier nog niet beschikt over definitieve gegevens uit het buitenland, wordt aangenomen dat de internationale vangst van Noordzeeharing in 1970 beneden die van 1969 is gebleven. Berichten uit de noordelijke landen maken gewag van ongelofelijk hoge prijzen voor consumptieharing, die men opkoopt waar ze maar te verkügen zijn; voor ’t eerst in de historie wordt zelfs uit Japan haring ge ïmporteerd. Vrijdag arriveerden in IJmuiden: Arunto, Porsgrunn; Voline, Dagenham; Silva, Londen; Captain Victor, Hamburg; Rijnstroom, Shore ham; Claus, Londen, IJmuiden; Anna Hartmann, Emden; Notos, Hull; Birgitte Skou, Antwerpen; Reestborg, Lynn Fjord; Amalie Essberger, Tees; Vechtborg, Rotterdam, IJmuiden; Coenraad-K; Selby; Wangeroog, Mo-i-rana; Tugro, Cont. Plat, IJmuiden; Adi, Svendborg, IJmuiden; Eke nis, Flixborough; Neder Rhone, Rotterdam; Val- tya Rotik, Annapolis, Velsen; Garlen, Aeyen; Lorenzo, Brunsbuetel. Vrijdag vertrokken: Przemysl, Stettin; Ems- land, Solvesborg, IJmuiden; Nordlicht, Britton, IJmuiden; Essex Ferry, Zeebrugge; Unterweser, Flensburg; Albatros, Helsinki; Neptunes, Wil lemstad; Catain J. M. Donalse, Londen; Heino Bronan, Flixborough; Nova Zembla, Hull, IJmui den; Tor Mercia, Immingham; Claus, Duinker ken. IJmuide; Cadiz, Mamia, Velsen; Ruestrin gen, Londen, IJmuiden; Waalborg, Delfzijl, Be verwijk. Zaterdag arriveerden in IJmuiden: Mana, Ros tock; Wally, Holbeek, IJmuiden; Mutidja, Rou- aan; Litanla, Stugsund; Nullja, Narvik, IJmui den; Temar, Londen; Castor, Jakobstad, Velsen; Zaanstroom, Feleixtowe; Neuwardstand, Flix borough. Zaterdag vertrokken: Prof. Shogalev; Stettin, Pioneer. Sharpnesse; Tine, Hamburg, Zaandam; Tugro, Cont. Plat, IJmuiden; Bierim, Avon- mouth; Arumto, Souda; Bretange, Oslo; Hoegh Ranger. Persische Golf; Mary Lou, Raslanuf; Nabstein, Christobal; Amalia Eesberger, Ham burg. De invallende zangeres kreeg een waarderend applaus van de bejaar den, die de zaal in „De Meerpaal” ge heel vulden. fic-haring met een Europees merk komt in de handel. Niet alleen de Nederlandse biologen (onder anderen de Deense bioloog Popp Madsen) hebben de ellende zien aankomen. De Deense, Noorse en Zweedse visserijen keerden zich, door de algemene haring- schaarste in de laatste jaren, noodgedwon gen tot nog jonge dieren, namelijk twee jarige haring. Op de Nederlandse markt was deze jonge en kleine haring bekend door Deense importen uit Skagen en Hirt- hals. De visserij op overwegend tweejarige haring in de noordoostelijke Noordzee en het Skagerak verminderde de toevoer van driejarige rekruten naar de in de weste lijke Noordzee gelegen paaigronden, waar door het bestand aan paaiende haring toch al verkleind door de sterke visserij door onvoldoende rekrutering nog ver der afnam. De situatie in de laatste jaren was dan ook zo, dat men zich afvroeg of de paaibestanden nog van voldoende om vang waren om de broedproduktie in stand te houden. Zoals bekend, Is men tot bezinning ge komen en wordt in de loop van dit jaar althans een begin gemaakt met een poging om de ondergang van de Noordzeeharing- visserij te voorkomen. werd ten dele nog een succes omdat na allerlei onzorgvuldigheden zijn laatste truc zo grandioos mislukte, dat het ver makelijk werd. Er zat natuurlijk weinig lijn en vaart in dit bij elkaar geraapte programma, maar de bejaarden in de zaal toonden veel begrip voor alle moeilijkheden en eigenlijk verdiende dit publiek deze mid dag een hartelijk applaus. De jaarvergadering van de Algemene Bond voor Bejaarden, hfdeling Velsen- Noord wordt gehouden op 15 februari, eveneens in De Meerpaal. Op 15 april gaat deze afdeling het twin tigjarige bestaan vieren en daar is alle reden voor, want van de ongeveer ze venhonderd bejaarden in Velsen-Noord is bijna vijfennegentig percent lid van de afdeling geworden. Dat bewijst bij zonder duidelijk het bestaansrecht. Hervormde Gemeente, Goede Herder kerk, Velserduinweg, 10 en 19 u.ds. Joh. Brezet; Jeugdgebouw, 10 u. jon gerendiensten; Julianaschool, 10 u. kin- derdiensten. Pinkstergemeente, Velserduinweg 161, 10 en 19 u. D.( P. Hartendorp. DRIEHUIS. R. K. Kerk, St. Engelmundus, Driehui- zerkerkweg 8.15, 9.45, 11.30 en 18 uur. IJMUIDEN TEL 15000 Garage Scheldestraat 87 Voor BEVERWIJK: Garage Breestraat 55. In Rome, waar gisteren de voor- jaars- en zomershows begonnen, rea liseerden de couturiers zich voor het eerst, dat de vrouw zich niet langer zo maar een bepaalde mode voor laat schrijven. In de wat beangsti gende malaisesfeer, die vrijwel alle salons beheerste, ontpopten de meest pinnige ontwerpers zich plotseling als vriendelijke snoezepoezen. Door het wegblijven van vele tientallen belang rijke inkopers uit Europa en Amerika heeft het zelfvertrouwen van de Ro meinse modewereld een duchtige knauw gehad. Rome hoopt nu de ko mende zomer weer toonaangevend te kunnen worden door voor een geva rieerd modebeeld te zorgen. Niet iedere vrouw hoeft een mini- short je aan, maar de shorts hebben wel een belangrijke invloed op de overige roklengtes. Midi is bij een aantal modehuizen fini. Carosa, de zusters Fontana, Tiziani, Di Lazar- ro, Riva e n Antonelli lieten alvast IJMUIDEN Ned. Hervormde Kerk, Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, 10 en 19 u. ds. J. M. D. van den Berg; Bethlehemkerk, Radar- straat, 10 u. ds. H. Lieve, 19 u. ds. A. J. van der Linden; 10 u. jeugdkerk. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconistraat 10.30 en 17 u. ds. R. van Beek. R. K. Kerk, Gregoriuskerk, Kanaal straat, 8.30 en 10.30 uur; St. Peters- kerk, Venusstraat, 9.30, 11.30 en 17 uur. Leger des Heils, Edisonstraat, 10 u. heiligingssamenkomst, 19.30 u. opwek- kingssamenkomst. Oud- Kathol. Kerk, Engelmunduskerk, Koningin Wilhelminakade, 10 u. vroeg mis, 18.30 u. vesper; woensdag 9.30 o. misviering. Gereformeerde Kerk, Ichthuskerk, Snel- liusstraat, 8.45, 10.30 en 17 uur ds. L. Dorst; Petrakerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. P. C. Koster, 19 u. ds. J. O. C. Bouma. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coen- straat, 10 en 19 u. ds. G. van ’t Wout; 9.30 uur zondagsschool; 20.15 uur jeugd bij eenkomst. Gemeente Gods, Cultureel Centrum, 10 en 16.30 uur kerkdienst Doopsgezinde Gemeente, 10.30 u. ds. H. Luikinga. IJMUIDEN-OOST. Gereformeerde Kerk, Bethelkerk, Zee weg, 10 u. ds. P. N. Kruyswijk, 17 u. ds. P. C. Koster. Antonius Ziekenhuis, Zeeweg, viering open avondmaal. Ver. Vrijzinnige Hervormden, ’t Braam bos, Zeeweg, 10.30 u. mejuffrouw drs. G. M. van Wijk. Oud-Katholieke Kerk, Adelbertuskerk, Sparrenstraat 10 uur hoogmis. R. K. Kerk, H. Laurentius van Brindi- sië, Willemsbeekweg 8.30, 9.30, 11, 12 en 18 uur. Jehova’s Getuigen, Konlnkrijkszaal, Velserduinweg 248, zondag 18.30 uur openbare lezing wachttorenstudie; vrij dag om 19.30 uur: theocratische school; 20.30 uur dienstvergadering. Vergadering van gelovigen, Gemeente lijk Vergaderlokaal, Abelenstraat, 10 u. breking des Broods. Onafhankelijke Baptisten Gemeente, in het Gemeentelijk Vergaderlokaal, Abe lenstraat, 10 u. broeder A. J. Visser. CASTRICUM R.-k. Kerk. H. Pancratius, Doprsstraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 7.30, 9, 10.45, 12 en 18 u.; Bethle hemkerk, Piet Heinlaan, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 9.30, 11 en 12.15 uur. Doopsgezinde Gemeente. Tweede open bare lagere school, Kleibroek hk. Oran- jelaan, 10 u. Westhill Castricum. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan, 10 en 17 u. ds. D. W. Veldkamp. HEEMSKERK R.-k. Kerk. H. Maagd Maria, Spoellaan 1, zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Missen 8.45, 10, 11, 12 en 17 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat 2, za terdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 8, 9.15, 10.45, 12, 17.15 en 19 u. Ned. Herv. Kerk. Herv. kapel, Const. Huijgensstraat, 10 u. ds. A. Goudsmit- Aalbers, 19 u. ds. Hollemans uit Uit geest (Jeugddienst). Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrijburg- laan 2, 9.30 u. ds. A. van Leeuwen, 17 u. ds. C. Meijer. Baptistengemeente IJmond, Maerten v. Heemskerckstraat, 10 u. de heer M. v. d. Berg (Leiden), 10 u. zondagschool, 19.30 u. jeugdbijeenkomst. UITGEEST R.-k. Kerk. O. L. Vrouw Geboorte, Lan- gebuurt 37, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u.; avondmis, zondag H. Mis 9.30 uur. WIJK AAN ZEE R.-k. Kerk, H. Odulphus, Odulfusstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein, 10 u. de heer H. van Wel, oud-rector van Heliomare. BEVERWIJK R. K. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O. L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zatendag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen, Van Riemsdijk laan 132, zaterdag 19 u. avondmis; zondag H. Missen 9.15, 11, 12 en 17 u.; H. Jozef, Laan der Nederlanden 168, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19 u.; St. Jo- zefrustoord en Lommerlust, Peperstr. 17, zaterdag 18.30 u. avondmis, zon dag H. Missen 7.30 en 10 u.; Pius X- college, Büllerlaan 2, zaterdag. 19.30 u. eucharistieviering. Zondagsdienst r.k. parochies. H. Aga tha, Breestraat 101, Beverwijk. Telefoon 23610. Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk. 10 u. ds. J. Bezemer; De Opgang, Florastraat, 10 u. ds. G. van Schuppen (Viering v. Avondmaal), 10 u. jeugdkapel; Vre- devorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 9 u. ds. J. A. Don (Bediening H. Doop) 19 u. ds. A. van Leeuwen (Herv. Geref. jeugddienst); Prinsesselaankerk, Prin- sesselaan 10, 10 u. ds. M. de Jong. Geref. Kerk. Middelaarkerk. Moenspl. 8, 9.30 u. ds. C. Meijer, 17 u. dr. B. Wentsel Z. 45; Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. dr. B. Wentsel, 19 u. ds. A. van Leeuwen (Herv. Geref. contactdienst). Geref. Kerk (Vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, 9 en 15 uur. Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten ver band), Prinsesselaan 10, 8.30 en 16.45 u. ds. L. E. Oosterhoff. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan 1, 10 en 17 u. ds. D. W. Veldkamp. Evangelisch Lutherse Gemeente, Ko ningstraat 119, 10.30, ds. L. J. L. Mei- ners (Amsterdam). Pinkstergemeente Beverwjjk-Heemskerk Verenigingsgebouw Meerestein, Parmen- tierstraat hoek Plesmanweg, 10 uur de heer J. W. de Cock. Chr. Geref. Kerk. Lutherse Kerk, Ko ningstraat 119, 9 u. ds. R. van Beek, 14.30 u. ds. K. Boersma. Hersteld Apostolische Zendinggemeen- te. Gebouw Jeugd en Vreugd, Merwe- destraat hoek Belgiëlaan, 10 en 17.15 u. kerkdiensten, 11.30 u. zondagschool. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat VELSEN-NOORD. In gebouw „De Meerpaal” werd vrijdagmiddag de eer ste voorstelling gegeven van een serie van vijf in alle gedeelten van de ge meente Velsen, onder auspiciën van de Algemene Bond van Bejaarden en de Federatie Bejaardenzorg Velsen. Velsen-Noord trof het niet, want het gezelschap van Paul Ostra was bijzon der door ziekte en andere omstandighe den gehandicapt. Paul Ostra was er zelf wel, maar Gretha Schley, Nel Koeman en Henk Neef moesten verstek laten gaan, zodat deze voorstelling en mis schien moeten we zeggen gelukkig niet representatief kon worden geacht voor de voorstellingen die nog zullen volgen. doorschemeren dat zij voor het voor jaar de voorkeur geven aan een rok op of iets boven de knie. Mila Schön en Sarli schijnen van plan te zijn om naast minishorts voor het komende seizoen midi’s te sho wen, terwijl Gregoriana nog het meest voor maxi voelt. Wat de kleuren be treft verdween paars als nummer één van de hitparade om plaats te maken voor koningsblauw, beige en zacht rose. Bruin, grijs en zwart zijn er nog wel, maar alle mogelijke lathyrusachtige kleuren, zoals rose, lila, custardgeel, zachtblauw, wit en zeegroen zijn duidelijk in de meer derheid. Bij de beroemde stoffenfabrikant Nattier nam men gifgroen en fuchsia rose weer in de produktie. De shoc king colours van 1967 komen daar mee weer in het modebeeld terug. En dat met opzet, om de Marilyn Mon- roe-poplijn te accentueren, waarop de couturiers het voor zomer ’71 heb ben voorzien. Felgekleurde pop-applicaties wer den speciaal voor de mini-shorts en de bijpassende bolero’s ontworpen. En dat terwijl prinses Galitzine van plan is om voor de terugkeer van de kleurige gebloemde stoffen te zorgen. Ook Valentino bestelde gebloemde en felgedessineerde stoffen, maar dat al leen om daarmee de zoom van zijn effen jurken te garneren. Kortom: Rome biedt de komende week iedereen wel wat. En zelfs de mannen worden daarbij niet verge ten. De toonaangevende kleermakers Nativo, Bazzarini en Coccoli gaven het startsein voor een totaal nieuwe herenmode: een pantalon die voor taan alleen nog met een reverloos jasje, een soort vest dus, en een open geknoopt overhemd plus sjaal mag worden gedragen. 62, 10 u. ds. E. H. de Boer uit IJmui-; den (Kanselruil). Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4,! 10 en 19.30 u. majoor A. T. Visser en! kapiteine H. M. M. de Warm. Jehova’s Getuigen, Prinsesselaan 19, zondag 18.30 u. openbare lezing, 19.30 u.i wachttorenstudie; donderdag 21 janua ri 19.30 u. theocratische school, 20.30 u.' dienstvergadering. BAKKUM R.-k. Kerk. O. L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 8.30, 10 en uur. SANTPOORT Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Bur gemeester Enschedélaan, 10 u. ds. K. J. F. Keuning; de Hoeksteen, Willem de Zwijger laan hoek Duinweg, 10 u. ds. D. J. Spijkerboer. Chr. Gereformeerde Kerk, Pniëlkapel, Pastorieweg, 9.30 en 17 u. ds. K. Boer sma. Gereformeerde Kerk, Burg. Enschedé laan hoek Fr. Netscherlaan, 10 en 17 u. ds. F. Strikwerda. Volle Evangelie Gemeente, gebouw Cu- sa, Hoofdstraat, Santpoort-Nrd. 10 u. J. Bronsveld (met gelijktijdig een kin- dersamenkomst en oppasdienst); 19.30 u. W. de Leeuw van Weenen. R. K. Kerk, O. L. Vrouw van Altijddu rende Bijstand, 8, 9.30 en 11.30 uur. VELSEN-ZUID Hervormde Gemeente, Engelmundus kerk, Kerkplein, 10 u. ds. L. Bodaan, 19 u. jeugddienst ds. L. Brink. VELSEN-NOORD R.K. Kerk, H. Joseph, Wijkerstraatweg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 12 uur. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, 10 u. ds. A. J. v.d. Lin den, 19 u. ds. H. L. Lieve (Castricum). Vrije Evangelisatie Emanuel. De Schouw, Bleijenhoevelaan 2, zondag 10 uur. G. BAKKER, Snelliusstraat 53, IJmui den. Telefoon 15053. Het gezelschap van Paul Ostra, dat zich presenteert onder de naam „Van zeventig plus tot zeventig min”, waar mee de leeftijd van de bejaarde arties ten wordt aangeduid, zou het program ma „Wat zegt u, oud, de duvel is oud!” presenteren, maar nu moest men im proviseren met invallers. Paul Ostra heeft nog voldoende thea terpersoonlijkheid om tegenslagen te kunnen opvangen en er dan maar het beste van te maken. Voor de muzikale begeleiding had hij Nol Kok kunnen ar rangeren en dat zat ook wel goed. Voorts had hij Truusje Speijk als zageres mee genomen en ook haar optreden werd door het zeer welwillende publiek met een enthousiast applaus beloond. De goo chelaar Sabini moest voor een beetje „aanvulling” zorgen en

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 6