PANDA EN DE MEESTER*ONGELUKKER A ARMAN EN ILVA POLLE, PELLI EN PINGO onzn il 1 i Ui Agenda voor Haarlem en de IJmond Handel in vervalste Ongunstig rapport voor dirigent Charles de Wolff Politie-actie tegen speelautomaten Libanese paspoorten voor Oosteuropese joden ontdekt Kans op regen Een van de 82 persoonlijkheden van British Leyland. De eigenzinnigste auto-industrie van Europa. 1 L MAANDAG 18 JANUARI 1971 6 Heemskerk Haarlem en Omstreken Beverwijk J F O K Conflict Noordelijk Filharmonisch Orkest B R A M M E T J E Gwn Bristow/Bruce Manning de. Bollenstreek V eisend Jmuiden - - 85 «CM 21 111 zï 1'1957. 24 „M-maar ik heb me wel bezeerd. Van binnen, bedoel n-nietmompelde Panda. 1957. (wordt vervolgd) WBBliaAFPOBTBX ADVERTENTIE -3 LEYLAND 9 -3 (Zandvoort). Dagelijks dansen HOOG EN LAAG WATER TE IJMUIDEN British Leyland Nederland, Gouda |l mm i:i A DIVERSEN Waagtaveerne. (hoek Damstraat-Spaame). Da gelijks behalve maandag open podium. Geopend van 12-18 en 20-24 u.: Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Poludlek Centrum: Vandaag 20.00 uur: gesprek over Vietnam. Electric Centre. (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 u. vrijdag van 20-02 uur; zaterdag 20-03 uur. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur; zondag 10-02 uur bowling. Wijkcentrum Europawük (Laan van Angers 5). Dinsdag 10-12 u.: spreekuur sociaal raadsman. Thljsse’s Hof-BIoemendaal. (Mollaan). Geopend van dlnsd. tot en met zat. van 9-12 en van 13.30- 16 uur. Hotel Bouwes, (Zandvoort), Zaterdag en zon dag tevens zondag matinee. Toni Dispari. Dolflrama, (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur. zaterdag en zondag 12, 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bow ling. Caramella, „Etoiles”. Tim keek op. „Oh, ben jij het?” Hij streek een lucifer aan en hield die bij haai sigaret. „Sylvia”, fluisterde hij, „herinner jij je dat Gaylord Chisholm onder nogal vreemde omstandigheden gestorven is tijdens die jachtpartij in Frankrijk? Was hij er misschien achter gekomen en heeft hij toen zelf moord gepleegd?” werd aangeboden, afwijzen? Ze zweeg. Al tien jaar had zij niets van Jimmy Vickers gehoord; ze heeft nooit meer iets van Jimmy Vickers gehoord, tot op de dag van vandaag. Door een troosteloos landschap liepen zij moeizaam voort op de verende bodem, waarin hun voeten wegzakten en als door kleefstof werden vastgehouden. Hun toe stand leek hopeloos. wzw zo 19 en 21.15 u.: 18 j. BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat). 19 en 21.15 u.: „Butch Cassidy and the sundance Kid”. zzw wzw windst zo oost zzo zo zo zzo zo zuid zzo zo zuid ozo LOOSDRECHT. Bij een onderzoek van de rijkspolitie in 12 Loosdrechtse eta blissementen zijn acht speelautomaten in beslag genomen. BEIROET (AFP). De Libanese re cherche heeft een internationale bende op gerold die was gespecialiseerd in de ver koop van valse Libanese paspoorten aan Joden uit Oost-Europa die naar Israël wil len emigreren. o 2 -0 3 1 0 3 -2 5 7 -6 —2 4 1 —3 0 26 0 0 0 o o o o ü.l o o 2 0 o o o o 27 0 0 0 0 0 1 0 o -2 -6 0 10 -2 7 -5 1 8 7 -11 5 7 11 2 9 6 5 0 2 —2 3 3 14 2 16 1 2 14 14 3 13 7 13 -3 DIVERSEN Cafe-Restaurant „Oud Berg en straatweg 9, Bennebroek). Vandai „Ontwikkelingshulp in India”. Austin-Jafluar-Tnuroph-Leyland-MG-Morns-Rover Wilt u weten wat ik mevrouw Chis holm in haar delicate oor heb gefluis terd? Ik heb gezegd: „Maggie, je hebt je af gevraagd, nietwaar, wie ik ben? Ik zal het je zeggen. Dan hoeven jul lie niet langer in het ongewisse te blij ven. Ik ben Jimmy Vickers, Maggie, je man. Ik geef dit feest ter ere van jou. Ik had genoeg van het eenzame leven in het westen, Maggie, daarom ben ik naar New Orleans gekomen; ik heb je vaak gezien in de stad, je bent een grande dame geworden. Ik moet zeggen dat dat mij bijzonder be valt. Wat me niet bevalt is de manier waarop je me hebt behandeld. Al die jaren heb je gedaan alsof ik niet be stond. Dat was niet aardig van je, Maggie. Hier ben ik dan. Ik zit in het kantoor vlak onder dit Penthouse en over vijf minuten kom ik naar boven. Dan kom ik jou vermoorden, Maggie. Zo werd”, ging de stem van de gast heer verder, „Maggie Vickers gedood door een leugen, of liever gezegd: door haar eigen trots”. De radio zweeg. „Dat is afschuwelijk!” mompelde Jean. „Ik kan het niet geloven”, zei dr. Reyd. „Het is onvoorstelbaar. Mar garet Chrisholm het kan niet waar zijn”. „Misschien niet”, zei Sylvia rustig. „Maar het is haar dood geweest”. Ze liep naar de tafel waar Tim on handig bezig was met een sigaar. „Heb je een vuurtje voor me?” vroeg ze. Zon Maan op mist onbewolkt onbewolkt zwaar bew. onbewolkt zw. bew. half bew. mist geh. bew. onbewolkt zuid nno windst zuid zzw zo no windst oost zzw licht bew. windst regen regen zwaar bew zwaar bew. mist onbewolkt windst zwaar bew zwaar bew. 19 JANUARI onder 17.04 uur onder 10.58 uur GRONINGEN. Het onderzoek naar de oorzaken van het conflict bij het Noordelijk Filharmonisch Orkest is niet geheel gunstig afgelopen voor de dirigent Charles de Wolff. De dirigent, die nu vijftig percent van de concerten verzorgt, zou in een nieuwe structuur slechts dertig procent voor zijn rekening mogen nemen. Dit kan, aldus de commissie van onderzoek, alleen als de dirigent zich neer kan leggen bij een andere opzet, waarbij de orkestgemeen- schap meer invloed krijgt. Zo niet, dan moet de dirigent per 1 september van zijn taak worden ontheven. Het college van B. en W. van Groningen zal vandaag de in houd van het rapport met de betrokken partijen bespreken. Ook het bestuur van de Stichting het Noordelijk Filharmonisch Orkest komt er in het rapport niet zonder kleerscheuren af. De benoeming van de dirigent Charles de Wolff (in 1965) vond plaats na een af wijzend advies van de beide concertmees ters De voorzitter van de stichting, aldus het rapport verder, heeft het orkest geen dienst bewezen door een „hiërarchische be nadering van de problematiek en van de orkestleden”. Het bestuur van de stichting zal zo des kundig en veelzijdig moeten zijn samen gesteld dat het tegenover de subsidiërende overheden een duidelijke eigen beleidsbe- voedheid zal krijgen, aldus het rapport dat adviseert om de leiding van de stichting zo spoedig mogelijk op te dragen aan het algemeen bestuur of aan het gemeentebe stuur van Groningen. In de nieuwe opzet zal het orkest moeten beschikken over een orkestraad en een artistieke commissie. De commissie van onderzoek bestaat uit de heren B. van Loen, J. van Riemsdijk en H. Schaafsma. Maximum- «n minimum temperaturen binnen- en bultenlene Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z-Limburg Aberdeen Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich „Dat is heel goed mogelijk”, zei ze. „Zoiets kan hij best gedaan hebben. Zo was hij wel. Arme Margaret!” Ach ter haar klonk een ongewoon geluid. Ze draaide zich om en zag hoe Peter en Hank het slappe, levenloze lichaam van Margaret optilden. Ze huiverde toen ze zag hoe Jean en dr. Reyd bijna automatisch naar de deur van de patio liepen om die open te doen; door het raam zag ze hoe het lijk van Margaret in een van de doodkisten werd gelegd. Ze bleef zitten nadenken, ook toen de anderen alweer terug waren, Plot seling nam zij het woord. „Wij allen hebben Margaret Chisholm altijd be wonderd”, zei ze. „Zijn jullie het met mij eens dat wat wij vanavond ge hoord hebben onder ons blijft?” „Ja, in vredesnaam”, zei Peter. Hank keek naar dr. Reyd, die daar zat met de kin in de handen gesteund alsof hij geen deel had aan alles wat om hem heen gebeurde. „Waar denkt u aan, dr. Reyd?” Dr. Reyd keek op. „Ik probeer een verklaring te vinden voor deze gruwelijke gebeurtenissen via de psychologische analyse”, ant woordde hij. „Ik kan niet anders dan tot de conclusie komen dat ieder van ons de dader van deze afschuwelijke misdaad kan zijn”. „Ieder van ons?” herhaalde Tim. „Wat bedoel je?” „Ik ga hier niet af op de feiten”, antwoordde de professor. „De feite lijke gebeurtenissen die wij hier van avond meemaken zijn zo onbegrijpe lijk dat ze welhaast van buitenaf ge organiseerd moeten zijn. Toch ben ik ervan overtuigd dat de moordenaar hier in de kamer is. We zijn nu nog met ons zessen. Eén van die zes heeft het begrepen op het leven van de andere vijf. Wacht!” Tim wilde hem kwaad in de rede vallen, maar hij leg de hem met een handgebaar het zwij gen op. Het K.N.M.I. deelt mee: Een lagedrukgebied op de oceaan tussen New- Founland en de Britse eilanden breidt zijn in vloed naar West-Europa uit. Een hogedrukge- bied boven Zuid-oost-Europa neemt in betekenis af en verwijderd zich oostwaarts. Oceaanfronten zullen hierdoor via de Britse eilanden tot boven ons land doordringen. De regenkansen zullen daardoor groter worden. In de nacht zal de be wolking die samenhangt met de fronten een sterke afkoeling tegengaan. In de afgelopen nacht heeft het plaatselijk enkele graden ge vroren. en Dal’ (Rjjks- ..._aag 20.00 u.. BIOSCOPEN Kennemer Theater, (Zeestraat). 19.30 u.: „De kanonnen van Navarone”. Luxor Theater, (Breestraat). 20 u.: „Irma la douce”. t,ï\. Iltu Hie LOCI V U./L U L L lot; 0, ik. Ik dacht, dat ik alles kon, en dat ik flink en knap was. Maar flinke en knappe lieden botsen niet tegen muren, is het wel?” Hij dacht even na en voegde er toen aan toe: „Maar misschien kan ik bijna alles, denk je niet?” „Inderdaad, meneer Panda”, antwoordde Jollipop troostend. „U kunt bijna alles en dat is ruimschoots voldoende”. EINDE VAN DIT VERHAAL. DINSDAG op 8.38 uur; 0.59 uur; MAANSTANDEN Laatste kwartier 19 januari 19.08 uui De Triumph 2.5. Voor de sturende klasse. Laat eventuele mededingers meestal mijlen achter zich. Maak geen proefrit, tenzij u het zich werkelijk kunt veroorloven. Bij de prijs inbegrepen: de technische know-how die British Leyland in al z’n auto’s Stopt - van Jaguar tot Rover, van Triumph tot MG. Zijn haast academische kalmte maakte indruk. Niemand sprak toen dr. Reyd hen allen opnam, zijn ogen rustten een ogenblik op ieder van het gezelschap. Een vreemde intensiteit beantwoordde zijn blik. half bew. geh. bew mist mist licht bew. onbewolkt licht bew. geh. bew half bew. regen uit een bewusteloosheid ontwaakt. Karo wist het ook niet, want die was ook net wakker. Maar Tutu had zich eerder hersteld van de klappen, die zij door eigen vuisten, vlerkjes en pootjes hadden opgelopen. Hij was het dus, die meedeelde, dat zij door het ruimteschip naar een andere planeet waren gebracht. Karo vertelde op zijn beurt van de eigen aardige verandering, die hij in deze ,>Ka- Voor deze aktie waren 36 politiemannen op de been. De speelautomaten werden in 6 van de 12 bedrijven aangetroffen. Tegen de eigenaren van de automaten en de ca féhouders is proces verbaal opgemaakt. Treslong, (Hlllegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant. BIOSCOPEN City Theater, maandag en dinsdag 20 u. „James Bond, Thunderball”. „Het brein" van de groep, een zekere Selim Badr, die zijn „hoofdkwartier” in Sofia had gevestigd, is gearresteerd. Selim Badr, die over land was gereisd, had zich bij de Libanees-Syrische grens post Arida gemeld, waar hij in het bezit werd bevonden van drie indentiteitsbe- wijzen en talrijke valse passen. Tegen Badr waren reeds verscheidene arrestatie bevelen door Interpol uitgevaardigd en door een aantal Arabische en communis tische landen wegens smokkel in goud en deviezen. Tijdens zijn verhoor heeft Selim Badr verklaard, dat zijn bende van vier man, allen Libanezen in alle hoofdstéden van Oost-Europa, met uitzondering van Mos kou, opereerde. Sofia was als hoofdkwar tier gekozen omdat het door vele Libanese toeristen werd aangedaan. Badr en zijn handlangers wisten op slinkse manieren de passen van deze toeristen in handen te krijgen. Zij werden vervalst en voor hoge bedragen verkocht aan Joden uit Polen, Roemenië, Hongarije, Joego-Slavië en Tsjecho-Slowakije. Met behulp van de Israëlische geheime dienst zouden deze mensen verder op weg naar Israël zijn geholpen. <v 0 0 0.2 0 0 0.J o o o 0.3 MAANDAG 18 JANUARI Hoog water 7.45 uur en 20.02 uur Laag water 3.20 uur en 15.41 uur DINSDAG 19 JANUARI Hoog water 8.23 uur en 20.43 uur Laag water 3.54 uur en 16.17 uur 81. Panda gleed met toenemende snelheid door de gang en Jollipop draafde er geschrokken achteraan. Hij was echter te laat om te kunnen helpen, want voordat hij zijn meester had bereikt, smakte deze tegen de muur aan en viel op de grond. „Hebben wij ons pijn gedaan, meneer Panda?” vroeg de bediende bezorgd, terwijl hij zich over de gevallene boog. „Denken we, dat we een zwachteltje en een pille tje nodig hebben?” „Ik g-geloof het Bram kwam langzaam bij en keek duizelig om zich heen. Hij wist niet, hoelang hij bewusteloos was geweest en hij verwachtte niets anders dan de bin nenkant van het ruimteschip te zien. Maar inplaats daarvan lag hij op een vreemde sponsachtige bodem, zoals hij nooit eerder in zijn leven had gezien. „Waar ben ik?” vroeg hij halfluid, want dat behoort iedereen te vragen, die 5 4 4 5 6 5 6 5 5 7 TENTOONSTELLINGEN Beeckestün. Dagelijks van 14 tot 17 uur open voor bezichtiging. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. Stadhuis, (Plein 1945, IJmuiden). Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hoogovens, (Bessemerstraat, Velsen-Noord). Is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdag van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. telten. Tevens expositie etsen van Joh. Jos- seaud in de Prentenkamer. Tot en met 28 jan. Dagelijks behalve zondag 10-13 en 14-17 uur geopend. Galerie-T, (Bakenessergracht 67): Expositie „La Réallté en Profil” Antonio Segui. Geopend dagelijks van 11-17 uur. Zond. 14-18 uur. Tot en met 31 januari. Galerie Blokker, (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby, handgeknoopte rya-modellen uit Scandinavië, keramiek en grafiek. Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Galerie Eylders, (Haltestraat 77, Zandvoort). Tentoonstelling van schilder-surrealist Johan Hermse en bronsplastieken van Willem Hopman. Geopend: dagelijks van 13-17. behalve maand. Tot en met 24 januari. meleons” had opgemerkt. En Bram had het laatste woord, toen hij zei: „Laten we zien of we ons nog redden kunnen. Hier blijven heeft geen zin”. VOORUITZICHTEN VOOR WOENSDAG: Tijdelijk regen. Enkele opklaringen en tamelijk zacht. Aantal uren zon: 1 tot 4; minimum tempera tuur: 3 of meer graden boven normaal; maxi mum temperatuur: 1 tot 6 graden boven nor maal; kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 60 f-went; kans op een geheel droog etmaal30 percent. 7^ 20.00 u.„Irma la douce”, 14 j. Frans Hals (Frans 17 „Gil en sterf”. 18 j. Lido (Houtplein), 14, voetspoor van Django”. Luxor (Gr. IL-L'— „Sunflower”, 14 j. Rembrandt (Gr. Markt) 14, 19 en „Young Billy young”, 14 j. Roxy (KI. Houtstraat 79,, „Liefde door de achterdeur”, 18 j. C’ desvariaties”, 18 j TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals’ meesterwerken. Geopend dagelijks 10-17. Zond. 13-17 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken, handschriften en kunstnijverheid. Bo vendien expositie van .Kerstgroepen en Kerst voorstellingen uit eigen bézit”, tot en met 31 januari. Dagelijks, behalve maandag geopend van 10-12.30 uur en van 14-17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur. Teylermuseum (Spaarne 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, minera len en historische natuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Vis- en Vleeshal, (Gr. Markt). Expositie Anke Blankevoort; keramiek; Saul Belen, Ploos van Amstel en Willem Snlkker, schilderijen etc. Tot en met 8 februari. Bovendien expositie Haar lemse kunstenaars „Kunst zij Ons Doel”. Tot en met 2 februari. Geopend dag. 10-17 u. Zondag 13-17 uur. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Bezichtiging van de gebrandschil derde ramen uit 1602. Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur. Woensdag t.m. maandag 20-23 uur klassiek grammofoonplatenprogramma. Frans Heerkens ThUssen, (Houtplein 13). Per manente expositie van schilderijen en antiqui- nw ozo onbewolkt windst zwaar bew. oost mist windst. mist oost zwaar bew. windst motregen geh. bew. mist windst - BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111), 15.30 en c, 14 j. Halsplein), 19 en 21.15 u.: „In het Django ao j. Houtstraat 139), 14, 19 en 21.15 u.: 21.15 u.: xoung nuiy yuuiis j. Roxy (KI. Houtstraat 79), 14.30, 19 en 21.1S u.: Liefde door de achterdeur”, 18 j. Studio (Gr. Markt), 14.15, 19 en 21.15 u.: „Lief- Nieuwe maan 26 januari 23.55 uru TENTOONSTELLINGEN Galierie Boumans, (Breestraat 122). Expositie schilderijen en tekeningen van Han Koning; ge opend tot en met 6 februari van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 21.30 uur, op vrijdag van 14 tot 16.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Bever wijk, tel. 02510 - 25120. Topvloer Parket n.v. (Zeestraat 57). Expositie schilderijen van mevrouw G. Vls-Visser; geopend I tot en met 22 januari van maandag tot en met I vrijdag van 11 *ot 15 uur. Stadskantoor (Pres. Kennedy plein). Expositie „Wonen is meer”; geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.30 uur. Rondleiding op aanvraag bij BSCR, tel. 27647. Na een korte uitleg zal het u ook duidelijk zijn dat ik nog een tweede belofte gehouden heb. Ik heb gezegd dat ieder van u schuld zal zijn aan zijn eigen dood”. „Maar dat is onmogelijk”, zei Peter. „Margaret heeft niets anders gedaan dan in haar stoel gezeten. Zij heeft zelfs niet gesproken”. „Onder het rugkussen van de stoel waarin mevrouw Chisholm heeft ge zeten”, ging de stem verder, „zult u, op de plaats van het hoofd, een soort koptelefoon vinden. Deze koptelefoon staat in verbinding met de radio via een draad die doo< de poot van de stoel en onder het kleed loopt”. Tim tilde het kussen op van de stoel waarin Margaret gezeten had. Hij knikte grimmig. „Tijdens uw interessante conversa tie” ging de stem voort kon ik me vrouw Chisholm in het oor fluiste ren. Ik vertelde haar een afschuwelijk geheim. Toen mevrouw Chisholm dit hoorde verkoos zij te sterven liever dan ooit nog iemand onder ogen te komen; temeer daar ik eraan heb toe gevoegd dat ik binnen enkele ogen blikken haar geheim openbaar zou maken. En zo is zij gestorven”. „Een geheim!” riep dr. Reyd. „Mar garet had geen geheimen. Ik ken haar al meer dan twintig jaar sinds haar huwelijk. Het is onmogelijk”. „Het is hoe dan ook absurd”, zei Hank. „Mensen gaan niet zo maar dood”. „Misschien”, zei de stem van de gastheer, „is het u nooit opgevallen dat mevrouw Chisholm de laatste ja ren last had van een zwak hart. Dat was een ander geheim dat zij zorgvul dig bewaarde. Maar daar ging het niet om. Ik wist wat zij dacht dat niemand wist zij was bigamiste”. „Bigamiste!” herhaalde Sylvia. „Margaret een bigamiste?!” „Mevrouw Chisholm”, zei de stem, „was zesentwintig toen zij voor de tweede maal trouwde. Mevrouw Chis holm was al eens getrouwd geweest. Ik zeg: mevrouw Chisholm, want dat is de naam waaronder u haar allen kent. Maar zij had geen recht op die naam. Zij mocht eigenlijk maar één naam voeren, de naam van haar eer ste man, Jimmy Vickers, met wie ze trouwde toen ze zestien was en van wie zij nooit is gescheiden. U staat versteld? Zij ook. Zij dacht dat het geheim van Jimmy Vickers begraven lag in Kansas. Toen Mar garet Chisholm nog Maggie Reynolds was uit de provincie, vertrok zij op een goede dag naar Kansas om een baantje te zoeken. Ook dat wist u niet, niet waar? Mevrouw Gaylord Chisholm heeft haar vrienden nooit gezegd dat. zij ooit heeft moeten werken voor de kost. In Kansas trouwde zij met Jimmy Vickers. Het huwelijk liep op niets uit. Zij hebben maar drie maanden samen gewoond, toen vertrok Jimmy Vickers met onbekende bestemming en Maggie Reynolds ging terug naar haar ouders. Zij schaamde zich, want Jimmy Vic kers was beslist niet de man die haar dromen van macht en rijkdom zou kunnen realiseren. Toen kwam Gaylord Chisholm. Die geschiedenis kent u. Gaylord Chisholm was onmiddellijk verloren bij de aan blik van haar hartveroverende een voud en schoonheid, de kranten heb ben volgestaan over het huwelijk tus sen de erfgenaam van de Chisholm- miljoenen en de dochter uit de oude plantersfamilie. Haar familie was niet ouder dan andere families: we stam men tenslotte allemaal van de apen af. Moest Maggie Reynolds haar mé- saillance bekennen aan Gaylord Chis holm? Moest zij het fortuin, dat haar JÊ WORDT ÉR VAN... 13501-C NOU, DAT GAAT WARM OMLAAG, MISSCHIEN IS ER IETS IN GEVAlbEN, WAARDOOR HIJ ZO VALS KLINKT r- NU NOG IETS VOOR. DE. INWENDIGE VERWARMING IK KAN NIET 6EN5 MIJN SPEELGOED OPRUIMEN! ©Sj HOU TOCH EENS OP MET DAT -j AKEL10E 8LA2EN! T7 JA, DAT VIND IK. OOK. IK ZOU ZÓ INI 5LAAP KUNNEN VALLEN

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 6