PANDA EN DE JOKKLIKKER Snip en Snap naar Antillen e H ARMAN EN ILVA POLLE, PELLI EN PINGO Ga aw premie halen! Premie Spaarplan de IJmond Agenda voor Haarlem en 1 11fi Plannen voor zeven Aanhoudend zacht recreatieparken in België Vooruitgang 11 WOENSDAG 20 JANUARI 1971 V eisend Jniuiden ollenstreek Haarlem en Omstreken Beverwijk M M E T J E B R P O K Hebt u in 1966 gespaard door middel van spaarbewijzen, effecten-(bewijzen), levensverzekering, spaarkasinschrijving of via aflossing op hypotheek of garantiekrediet en voldeed u toen aan de voorwaarden van het Premie Spaarplan? Verzuim dan niet de 20% spaarpremie (belastingvrij) dit jaar te innen. U moet de premie aanvragen bij de instelling waarbij u in 1966 hebt gespaard. Vergeet het niet! U hebt er per slot van rekening - verstandig én handig - voor gespaard. McCartney procedeert tegen andere Beatles Si Gwn Bristow'Bruce Manning de. onzichtl Inlichtingen en brochures: Antwoordnr.51,Den Haag L 2-110 llfi V. L j bovendien 26 2. aanhangig bent jij (wordt vervolgd) James Bond, wucnsuag zv u. dlhlu, donderdag 20 u. „Catherine, het WEERRAPPORTEN (Zand voort). Dagelijks dansen: Vandaag OV i Isonsplein) Danstheater". ADVERTENTIE wzw 19.30 u.: 3 r MAART IS WEL'NS LEUR CM DE WERELD DOOR ROSE NEVELEN TE ZIEN geput en ze zakten hijgend op de straatstenen om even uit te rusten. Daar maakte de bestuurder haastig ge bruik van. Hij tilde Panda en de vreemdeling achterin zijn auto, en reed vlug weg. want dit is een top-geheime operatie.” Maar tot zijn opluchting raakten de vechtenden uit- wnw nw zuid west zzw zuid nno oost zuid nno zuid wzw wzw zuid wnw wnw zuid nnw zzo zuid zzw zuid zzc oost zw zw zw zw zw zw zw wzw zzw zw 9 13 14 5 4 3 5 4 5 5 6 4 5 DIVERSEN Treslong, (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Rotterdam Twente Vlissingen Z-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Madrid Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich 2 9 8 -3 2 6 4 3 2 I 0 0 3 0.1 0.6 4 1 2 9 10 0.2 2 1 3 4 3 9 6 0 6 4 1 2 2 0 1 6 SCHIPHOL Willy Walden en Piet Muijselaar zijn dinsdag met vier ander* leden van de Sleeswijk Revue (Aase Ras mussen, Lily Kok, Louis Dusee en Co v. d. Heide Wijma) voor een tournee van twee weken van Schiphol naar de Antillen ver trokken. Zij zullen op Curacao en Aruba in totaal negen voorstellingen geven. Op Schiphol verklaarde Piet Muijselaar het bijzonder prettig te vinden een keer in de West te kunnen optreden. „Het is zelfs de eerste keer dat wij een voorstelling buiten Europa geven, bovendien schijnt de belangstelling enorm te zijn, alles was in een wip uitverkocht, vandaar dat onze manager Dick Binnendijk de zes voorstel lingen die wij zouden geven met drie heeft verhoogd”. Om de herinnering aan vroeger weer bij de mensen op te roepen, is een aantal oude succesnummers in de revue verwerkt. Zo zullen na een afwezigheid van twaalf jaar ook de dames Snip en Snap in lange ge bloemde jurken weer ten tonele verschij nen. Het gezelschap wordt op 1 februari in Nederland terug verwacht. 0.2 0.4 1 2 0.4 0.2 0 0.5 0.2 1 -3 2 9 1 3 4 12 6 2 2 11 1 -2 4 14 10 4 4 5 2 0 2 12 2 9 12 15 2 10 1 10 14 2 1 BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 20.00 u.: „Irma la douce”, 14 j. BIOSCOPEN City Theater, woensdag 20 u. Thunderball’’; dvi. hunkerende hart”. WOENSDAG 20 JANUARI Hoog water 9.08 uur en 21.36 uur Laag water 4.36 uur en 17.04 uur DONDERDAG 21 JANUARI Hoog water 10.04 uur en 22.42 uur Laag water 5.28 uur en 18.00 uur „Hank. het „De knop doet ’t niet”, kwam de stem van Sylvia ergens uit de duis ternis. „Ik heb ’m hier gevonden maar hij werkt niet Tim!” „Waar is Tim?” vroeg Peter. „Waar is iedereen? Ik kan jullie niet vin den Met zijn mouw sloeg hij een beeldje van tafel. „Waar zijn jullie?” „Ik ben hier Sylvia waar is Tim?” Ze hadden elkaar teruggevonden. Ze klampten zich aan elkaar vast in blinde angst. De vreemdeling die uit de auto was gesprongen, gree,p Panda beet. Maar die was heus niet bang voor hem en dat liet hij merken ook. Er ontstond een wild gevecht. „Dat gaat niet goed,” prevelde de chauffeur ongerust, terwijl hij uitstapte en het vechtende groep je bekeek. „We trekken de aandacht en dat mag niet, TENTOONSTELLINGEN BeeckestUn. Dagelijks van 14 tot 17 uur open voor bezichtiging. Pleter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. Stadhuis, (Plein 1945, IJmulden). Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hoogovens, (Bessemerstraat, Velsen-Noord). Is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdag van 12 tot 13,30 en van 20 tot 22 uur. Het KNMI deelt mee Het zachte weer blijft ook het komende et maal voortduren. Er heeft zich boven de oceaan een grote depressie-activiteit ontwikkeld, waar door bij ons op vrij veel wind moet worden ge rekend. Ook zal een regenzone ons land pas seren. Aan de achterzijde van de depressies blijft zachte oceaanlucht toestromen zodatd temperaturen voord e tijd van het jaar aan de hoge kant blijven. VOORUITZICHTEN VOOR VRIJDAG Plaatselijk regen en temperaturen aanhoudend boven normaal; Aantal uren zon 0 tot 4; Min. temp.: 0 tot 5 graden boven normaal; Max. temp.: 0 tot 4 graden boven normaal; Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 70 percent; Kans op een geheel droog etmaal: 40 percent. s 26 januari 23.55 uur HOOG EN LAAG WATER TE IJMUIDEN BIOSCOPEN Kennemer Theater, (Zeestraat). 19.30 u.: „De kanonnen van Navarone”. Luxor Theater, (Breestraat). 20 u.: „Irma la douce”. BRUSSEL. In België bestaan mo menteel vergevorderde plannen voor de aanleg van een groot recreatiepark aan de kust tussen Oostende en Middelkerke. „Westtoerisme”, de instantie die zich met de plannenmakerij voor dit park be zig houdt, wil op een 90 ha. groot ter rein, gelegen in de duinen, een sportzaal, een zwembad, een manege, en een kin derdorp aanleggen. Verbijsterd keek Brammetje toe, hoe telkens een nieuw evenbeeld de ruimte verliet, in gezelschap van een Karo en een Tutu, die op wat dromerige ogen na nau welijks van de echte te onderscheiden waren MAIENSAESS (AP) Het leven in het afgeleger gehucht Maiensacss in de Alpen wordt steeds moderner. Gisteren zijn er, voor het eerst, veertig telefoon- toesellen geïnstalleerd, ruim voldoende, want het aantal inwoners is 35. Maar gebruiken kan men die telefoons nog niet, want er is nog geen elektriciteit in het dorp en handigheid te bewijzen is ons aller vriend, de heer Tim Slamon”. „God sta me bij”, zei Tim buiten adem. „Tim!” riep Sylvia en rende naar hem toe. „Jeleeft nog?” Nederlanden 152). Philharmonisch de dirigent Henri van de violist TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals’ meesterwerken Geopend dagelijks 10-17. Zond. 13-17 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken, handschriften en kunstnijverheid. Bo vendien expositie van Kerstgroepen en Kerst voorstellingen uit eigen bezit" tot en met 31 januari. Dagelijks, behalve maandag geopend van 10-12.30 uur en van 14-17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur. Teylermuseum (Spaarne 16). Permanent» ten- Plotseling ging het licht weer aan. Zij wankelden, half verblind, sloegen de handen voor de ogen of probeerden steun te zoeken aan een stoelleuning of tafel, alles dat maar houvast bood. De wereld draaide om hen heen. Dwars door dit pandemonium heen klonk een luide, half verstikte kreet. „Sylvia!” riep Peter, terwijl hij naar haar toe rende. Hij had zichzelf weer hervonden. „Hij is dood”, zei ze en zeeg neer in de dichtstbijzijnde stoel. Haar woorden brachten hen terug tot realiteit. „Hij is dood”, herhaalde Sylvia. Hank liep naar de stoel voor de ra dio. Tim was achterover gevallen, zijn handen waren om de leuning ge klemd. Het plan voorziet tevens in een volle dige bebossing en beplanting van de dui nen, de aanleg van wandelpaden, sport en kampeerterreinen, vijvers voor de be oefening van watersport en de bouw van een restaurant en een cafetaria. Kleine boerderijen die in het desbetref fende gebied liggen, willen de initiatief nemers ombouwen tot sfeervolle eethuis jes. In de duinen ligt ook nog een aantal bunkers die eerst opgeruimd moeten wor den. „Westtoerisme” wil in totaal zeven van zulke parken in België gaan aanleg gen. Dat tussen Oostende en Middelkerke moet echter het belangrijkste en het grootste worden. (Lange Begijnestraat) don- Kamermuziek door Miep van Luin en Ans Bouter." Oostenrij klaan 77 Schalk- donderdag 20.00 u.: „Populair opera-con- onze vrienden op en in enkele ogenblik ken veranderden zij in één Bram, één Karo en één Tutu. „Als jij niet zou zijn wie je bent”, spotte Peter, „dan zou je nu ontwerper zijn van beeldschone bonbondozen”. Hank haalde zonder te antwoor den, zijn schouders op. Peter zocht zijn stoel weer op en keek aandachtig naar de gloeiende punt van zijn siga ret. „Dit soort analyse is heel inte ressant”, was zijn commentaar, „maar ik geloof dat het uitgangspunt van dr. Reyd verkeerd is. De man die zich on ze gastheer noemt kan eenvoudig niet één van ons zijn’ „Waarom niet?” vroeg Hank. „Dr. Reyd heeft, geloof ik, dit duivelskom- plot goed doorzien. Ja onze gast heer is hier in ons midden hij zit nu tegen me te glimlachen! Verdomd ik wilde dat ik wist wie van jullie ik de nek moest omdraaien!” „Begin maar vast”, mompelde Syl via. „Dan kom je op den duur altijd wel bij de goeie terecht”. „Als het niet zo afschuwwekkend was dan zouden we er hartelijk om kunnen lachen” zuchtte Tim. „Maar de voornaamste vraag is nog steeds niet beantwoord. Hoe komen we hier uit?” „Ja”. Het klonk bijna als een kreet toen Hank opsprong. „Wij zitten hier maar te praten terwijl de dood op ons loert en wij zitten hier maar! Er wordt hier gemoord, op een vreem de, ongrijpbare, afzichtelijke manier en wij zitten hier maar! Een we zenloze stem zegt ons dat wij voor het opgaan van de zon allemaal dood zullen zijn en wij zitten hier maar! Oh god!” Hank viel weer terug in zijn stoel Uit de radio kwamen korte, metalen klikken. Drie maal het geluid van de gong. „Luister goed, vrienden”, zei de stem van de gastheer. Jean begon door de kamer te ren nen. „Ik wil niet luisteren!” riep ze hysterisch. „Ik wil d’r uit ik wil d’r uit!” „Jean!” Hank en Sylvia probeerden haar tegen te houden. „Hou je in!” smeekte Han. Met klei ne klopjes op haar schouder trachtte hij haar te kalmeren. Sylvia sloeg haar arm om Jean heen en loodste haar naar de sofa. Hank ging achter de bank staan en hield haar in de ga ten, terwijl de stem voortging: „Vrienden, het is bijna één uur en wij gaan verder met ons vermakelijk spel. Ik zal nu mijn volgende oppo nent uitdagen”. „Mijn hemel” gromde dr. Reyd. „Ik vertrouw erop”, zei de stem, „dat u zich de afgelopen uren bijzon der eh geamuseerd hebt. Maar de tijd gaat verder en we moeten opschieten met ons spel. Ik neem aan dat u zo langzamernand mijn tactiek begrijpt. De beide gasten die het te gen mij hebben moeten afleggen wa ren de zwaksten onder u. Zij zouden niet in staat geweest zijn de ingenieu ze strijd, die ik voor de anderen be dacht heb, te strijden. Ik moet het nu opnemen tegen grote geesten en u hebt bovendien nog het voordeel dat de aard van het spel u nu duidelijk geworden is. Ik zal mijn volgende te genstander op een handige manier moeten aanvalleen Jean kreunde op een akelige ma nier. Misschien is hij mij te sterk af, maar ik geloof toch dat ik het van hem kan winnen. De volgende uitda ging, dames en heren, is niet alleen enig in haar sport, zij is ook amu sant en volledig aangepast aan mijn tegenstander. De volgende die ik in de ring zal roepen om zijn geestkracht „Ja”, zei hij met verstikte stem. „Ik leef nog tot nu toe”. „Vrienden, geen opwinding", zei de stem van de gastheer. „Ik heb u ge zegd, meneer Slamon, dat ons wapen zal zijn: handigheid. Mocht u han diger zijn dan ik, dan is daarmee het spel ten einde”. „Denk na, Tim! Denk na!” smeekte Sylvia. Tim scheen haar niet te horen. Hij zat voorovergebogen in zijn stoel, met zijn ogen verslond hij haast het ra diotoestel, waaruit le treiterende stem kwam. „Ga door, vuil zwijn”, gromde hij. „Het licht gaat uit!” schreeuwde Jean. Het licht ging uit langzaam nam het schijnsel van de lampen af Ze riepen door elkaar, schreeuwden vloekten, onmachtig de gebeurtenis sen tegen te gaan. Even gloeiden de lampjes nog na, toen was het volsla gen donker. „Gaat u zitten, vrienden”, zei de stem beleefd. „Ik neem het maar te gen één van u tegelijk op”. Angstig tastten zij naar hun stoe len. Hun ogen begonnen aan de duis ternis te wennen; het zwakke schijn sel van buiten deed de glimmende randen van de meubels oplichten als dreigende rode strepen in het zwart. Tim Slamon zat nog steeds op het puntje van zijn stoel te staren naar de radio. „Tim!” kreet Sylvia. „Eh eh”, was het enige. Zij ging dichter naar hem toe. „Ik ben bij je, Tim”. Tim scheen haar niet te horen. Hij zat daar, versteend van schrik en el lende, zijn ogen nog steeds gericht op de knoppen van de radio, die dof glansden in het licht van de afstem- schaal. „Tim!” riep Sylvia weer door het gestommel in de duisternis. „Tim!” Tim gaf een ongearticuleerd geluid; dof klonken de voetstappen op het tapijt en machteloze kreten, geslaakt in blinde woede. Zij waren opgeno men in het donker dat als zwart flu weel om hen heen hing. Zwak kwam het licht van buiten, maar dat maakte de duisternis in de kamer alleen nog maar intenser. Het deed pijn aan de ogen. Iemand rukte het gordijn opzij, maar veel hielp het niet; het gaf al leen een scheurend geluid, dat de gruwelijke spanning nog verhoogde. „Wie is dat?” riep de stem van Pe ter. „Ik hier dr. Reyd „Waar ben je? Ik ben het, Hank.” „Hank! Ik ben het, Jean waar ben je?” „Het zal hier toch wel niet eeuwig donker blijven!” kwam de stem van Sylvia uit een hoek van de kamer. „Waar zit je, Jean?” „Hier De stem van Jean klonk zwak. Iemand raakte haar arm aan. Ze gilde. „Stil ik ben het maar dr. Reyd wie is dat?” Godzijdank HOEPLA’ 1 VOLGENS MIJ VERWENT -7 zeerob z'm hond te hebben u alleen maar nodig voor onze plannen op aarde.” Bram sloeg de armen over elkaar en zei driftig: „Als jullie maar niet denken dat ik van plan ben om iets voor 'jullie te doen. „Dat hoeft ook niet. U bent er, en dat is genoeg,” zei de hoofdman. Even later begreep Bram, wat hij bedoelde. Want telkens stelden zich drie Kameleons voor SCHOUWBURG Stadsschouwburg, 20.15 u.: „Nederlands MUZIEK Concertgebouw derdag 20.15 ji. Hervormde kerk wijk) c2' eert”. LONDEN (AP). Alan Klein, mana ger va i de als groep uiteengevallen Beat les, heeft dinsdag de beweringen van Paul McCartney dat de vier popmusici er fi nancieel slecht voorstaan Categorische tegengesproken. Beatle Paul had de bewering dinsdag bij de opening van een rechtzaak die hij -1had gemaaktmet als doel ontbinding van de popgroep te force ren. Volgens Klein zijn de Beatles, in tegen stelling tot McCartney’s verklaring, sol vabel en beschikken zij over voldoende middelen om alle belastingen, individueel zowel als vennoteb, te kunnen betalen. Dolflrama, (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur. zaterdag en zondag 12, 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bow ling. Caramella, „Etoiles”. toonstelling van schilderijen, fossielen, minera len en historische natuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Vis- en Vleeshal, (Gr. Markt). Expositie Anke Blankevoort; keramiek; Saul Beien, Ploos van Amstel en Willem Snikker, schilderijen etc. Tot en met 8 februari. Bovendien expositie Haar lemse kunstenaars „Kunst zij Ons Doel”. Tot en met 2 februari. Geopend dag. 10-17 u. Zondag 13-17 uur. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Bezichtiging van de gebrandschil derde ramen uit 1602. Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur. Woensdag t.m. maandag 20-23 uur klassiek grammofoonplatenprogramma. Frans Heerkens Thljssen, (Houtplein 13). Per manente expositie van schilderijen en antiqui teiten. Tevens expositie etsen van Joh. Jos- seaud in de Prentenkamer. Tot en met 28 jan. Dagelijks behalve zondag 10-13 en 14-17 uur geopend. Galerie-T, (Bakenessergracht 07): Expositie „La Réalité en Profil" Antonio Segui. Geopend dagelijks van 11-17 uur. Zond. 14-18 uur. Tot en met 31 januari. Galerie Blokker, (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby, handgeknoopte rya-modellen uit Scandinavië, keramiek en grafiek. Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Galerie Eylders, (Haltestraat 77, Zandvoort). Tentoonstelling van schilder-surrealist Johan Hermse en bronsplastleken van Willem Hopman. Geopend: dagelijks van 13-17. behalve maand. Tot en met 24 Januari. Maximum- en minimum- temperaturen binnen- en buitenland zwaar bew. zwaar bew. half bew. zwaar bew. licht bew. Den Helder zwaar bew. onbewolkt zwaar bew licht bew. half bew MUZIEK Vrede vorstl.eik (Leen de, 20 u concert Noordhollands Orkest onder leiding van Arends en met medewerking Stefan Ruha; werken van Russische componis ten. Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111). 15-30 en 23.00 u.: „Irma la douce”, 14 j. Frans Hals (Frans Halspleln). 19 en 21.15 u.: „Gil en sterf”, 18 jr. Donderdag 19 en 21.15 u.: „Hang en high”, 18 jr. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „In het voetspoor van Django”, 18 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 u.: „Soldier Blue", 18 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139), 14 19 en 21.15 u.: „Vriezen we dood, dan vriezen we dood” Donderdag 14, 19 en 21.15 u: „De non Monza”, 18 jr. Rembrandt (Gr. Markt) 14, 19 en 21.15 u.: Young billy young”, ^14 jr. Donderdag 14, 19 RÖxy”(Kl. Houtstraat 79), 14.30. 19 'en 2L15 Ud „uiv.uc „V. - -- 14.30 19 en 21.15 u.: „Carmilla”, 18 jr. Studio (Gr. Markt), 14.15 19 en 21.15 u.: desvariaties”, 18 jr. Donderdag 14.15, 21.15 u „More”, 18 jr. half bew. zwaar bewwindst motregen regen regen licht bew. zwaar bew. licht bew licht bew regen sneeuw mist zwaar bew licht bew geheel bew regen onbewolkt regenbui licht bew regen geheel bew zwaar bew geheel bew regen mist regen DONDERDAG 21 JANUARI onder 17.07 uur onder 11.33 uur 9 9 9 8 10 7 9 8 9 9 DIVERSEN Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaame). Da gelijks behalve maandag open podium. Geopend van 12-18 en 20-24 u.: Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Electric Centre (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 u. vrijdag van 20-02 uur; zaterdag 20-03 uur. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur; zondag 10-02 uur bowling. Raadhuis Bloemendaal donderdag Raadsvergadering”. Thüsse’s Hof-BIoemendaal. (Mollaan). Geopend van dinsd. tot en met zat. van 9-12 en van 13.30- 16 uur. Hotel Bouwes, (Zandvoort), Zaterdag en zon dag tevens zondag matinee. Toni Dispari. Zon op 8.36 uur; Maan op 3.30 uur; MAANSTANDEN Nieuwe maan TENTOONSTELLINGEN Galierle Boumans, (Breestraat 122). Expositie schilderijen en tekeningen van Han Koning; ge opend tot en met 6 februari van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 21.30 uur, op vrijdag van 14 tot 16.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins. Lijsterbeslaan 23. Bever wijk. tel. 02510 - 25120. Topvloer Parket n.v. (Zeestraat 57). Expositie schilderijen van mevrouw G. Vis-Visser; geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 11 fot 15 uur. Stadskantoor (Pres. Kennedyplein). Expositie „Wonen is meer”geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.30 uur. Rondleiding op aanvraag bij BSCR tel. 27647 1959. Tot nu toe hadden de Kameleons alleen maar onverstaanbare klanken uit gestoten. Maar nu bleek, dat zij zich niet alleen in uiterlijk, maar ook in taal bij anderen wisten aan te passen. Want de man, die stukjes van onze drie vrienden als zijn eigen gedaante had overgenomen> sprak in goed-Nederlands met een Kat- wijks accent „Vrees niet. Er gebeurt u niets. Wij „vru vu j,. „Hang en high", 18 jr. Lido (Houtplein) 14, ttch TTinnan” 111 X^JCVXLgCJ 4U Jl. en 21.15 u.: „Soldier Blue”, 18 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139), 14 1» en 21.15 u.: Vriezen we dood, dan vriezen we dood” a.l. ____.l_o 11, 13 en 21.15 u: „De non van Monza”, 18 jr. Rembrandt (Gr Markt) 14, 19 V- - X tyuilg UXAA^r X-X JX. o - en 12.15 u.: Mosquito Squadron” 14 jr. Roxv (KI. Houtstraat 79), 14.30. 19 en 21.15 u.: „Liefde door de achterdeur", 18 jr. Donderdag 14 on ia on 1R ii Carmilla”. 18 ir. „Lief- 19 en JA, HIJ IS WEL HOOR! JA-ALS JET NIET GEWEND BENT, ^TJJ&TT SNEL NAAR UE hoofd MPM. HET IS WEL EEN GEZOND TEKEN •71 DAT HIJ RONDDARTELT ALS IK HEM V IK DENK DAT LEEUWEN- HART NERVEUS OMDAT WAT ONRUSTIG. HIJ ZO KLEIN IS -A. HOOR! IS HET ^XCNSCHADELJJK.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 11