J PANDA EN DE JOKKLIKKER Meerderheid bij enquête vóór kiesdrempel s. 11 de. t onzichti g Agenda voor Haarlem en de IJmond 601ste &ÉU Staatsloterij IS® f iK <2 F Australië Kamervragen over discriminatie in Zacht met regen 14 DO DONDERDAG 21 JANUARI 1971 Heemskerk f B R A M M E T J E F O K f f f f f f f 20 januari 1971 Eerste klasse 019974 021111 021563 059250 001239 055776* 021156* Gwen Bristow/Bruce Manning Beverwijk Bollenstreek VeisendJ muiden Haarlem en Omstreken KVK! I960. /VVVVWVVVVVVVVVVWVVVVVVVWVWVVUVVVVVWVVVVVVVWVVVVVVVVVVVVVVVVWWVVXAA/VVXA/VVVVVWVVWWVWVVVVVV s Sylvia. (Van onze parlementsredactie) n 27 WEERRAPPORTEN even, Zon uur beuren. (wordt vervolgd) ^VyyyVVVVVVVVVi/VVXAAAAAAAAAAAAAA/VVWVVVWAAAAAAAAAAA/VVVWVWAAAAAAAAAAA/WVVXAAAAAAAA/VW 20 u.: 19 en 21.15 u.: „Soldier u.: u.: u.: 071548 071548 19.30 u.: LET WEL Op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. O '1 zelen bij dit vreemdste avontuur van zijn leven. >,Wat zijn ze van plan? Waarom maken ze ons na met naar Dat konden Karo en Tutu alleen maar bevestigen. f En de troostprijs van ƒ1.000.op nummer van elk van de andere series. zo zo zo zo ozo zzo zo zo zo zo 5 6 6 6 7 6 6 6 6 6 6 11 2 3 2 2 3 3 3 4 3 4 3 DIVERSEN De Vrüburcht, (Vrijburglaan), 19.30 u. openbare raadsvergadering 6 40 47 843 576* 326* 565 9148 8 18 16 4 10 4 9 13 3 -0 5 2 10 1 7 1 5 14 13 4 5 0.4 0 2 0 3 1 0.4 6 10 12 3 1 0.6 22 5.3 10 0 11 23 2.2 1.3 6 4 4 49 1.3 0.5 2 In boui oudi ken vori muz met lijk van ven. gen dam stra ling ruin tach toel eve'i Daa teer den Jan I jar dac nie rot jeu av< Wé ger Be: we eei gai hel du: 5 11 16 10 8 13 8 6 5 4 1 3 5 15 3 9 H wor wer in vioc syir een voo de tegi zuil Bru neg is diri amj zeei teel last gev J; nist op niei lede wat het nua geb B ork van geli mal mal er een stre vee wel var lev geh ene vlu re 1 ere er gaa dez wei er kui I kt h« ■w Je ja ri K zi li: oi at O» d ir zi H S zi n v d T( V G F I ozo ozo w.st. zzo zzo wnw zzo ono zw ono z w.st. z wnw o zzo zo wzw nw wzw o nnw w.st. zzo wnw z zo nno 1 9 8 3 1 6 4 1 -3 -2 0 Voordat Panda kon vragen, wie die opdrachtgever was, maakte de auto een bocht en reed op een muur af. Een gedeelte daarvan schoof open, en sloot zich meteen weer toen het voertuig voorbij was. De wagen bevond zich nu in een grote kamer waar een gezette heer achter een bureau zat. „Wel, wel, daar is meneer Panda!” riep deze. „Het is me een groot genoegen om U welkom te heten! Wilt U wat drinken? Een sigaartje, misschien?” Karo en Tutu bleven wat achter, maar ze waren met één sprong op de rand van het balkon, toen ze Brammetje stomver wonderd hoorden zeggen: „Neeniet om te geloven.” o. o een beetje trots, toen hij Bram uitnodig de naar de resultaten van de Brammetje- fokkerij te komen kijken. Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich DEN HAAG. Het Kamerlid drs. J. J Voogd (PvdA) heeft woensdag de ministers Luns van Buitenlandse Zaken en Rooi- vink van Sociale Zaken schriftelijk ge vraagd of het waar is, dat de Australische minister voor immigratiezaken duidelijk heeft uitgesproken dat vrijwel alle immi granten met een donkere huidskleur wor den geweerd. Betekent dit. aldus het Kamerlid, dat de Australische regering discrimineert tus sen Nederlanders met blanke en Neder landers (of rijksgenoten) met donkere huidskleur, indien deze naar Australië wensen te emigreren? Ook wil drs. Voogd weten, tot welke stappen tegenover de Australische regering de Nederlandse ministers besloten hebben. De prijs van 5.000.is gevallen op het nummer f 25.000.is gevallen op het nummer Een prijs van 2.000.is geval.en op het nummer 2.000.is gevallen op het nummer 2.000.is gevallen op het nummer 2.000.is gevallen op het nummer 2.000.is gevallen op Ijet nummer De extra prijs van 50.000.— is gevallen in de serie „K” op het nummer Prijzen van 10.zijn geva.len op nummers eindigende op 50.zijn gevallen op nummers eindigende op 50.zijn gevallen op nummers eindigende op 100.zijn gevallen op nummers eindigende op 100.zijn gevallen op nummers eindigende op 200.zijn geval,en op nummers eindigende op 400.zijn gevallen op nummers eindigende op 1.000.zijn gevallen op nummers eindigende op Maximum- «n minimum temperaturen binnen- en buitenland geh. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. regen zw. bew. zw. bew. regen geh. bew. Luxor, (Gr. Houtstr. 139), 14, 19 en 21.15 De non van Mönza”, 13 j. Rembrandt, (Gr. Markt), 14, 19 en 21.15 iquaurOli”, 14 j. I. Houtstr. 79), 14.30, 19 en 21.15 „urnima 18 j. Studio, (Gr. Markt), 14.15, 19 en 21.15 u.: „More”, BIOSCOPEN Luxor Theater, (Breestraat). 19 en 21.15 u.: „A professional gun.’ TENTOONSTELLINGEN Galierie Boumans, (Breestraat 122) Expositie schilderijen en tekeningen van Han Konlng; ge opend tot en met 6 februari van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot- 21.30 uur, op vrijdag van 14 tot 16 30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins Histerbeslaan 23. Bever wijk tel. 02510 25120. Topvloer Parket n.v. (Zeestraat 57). Expositie schilderijen van mevrouw G. Vis-Visser; geopend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 11 tot 15 uur. Stadskantoor (Pres. Kennedyplein). Expositie VRIJDAG 22 JANUARI onder 17.09 uur onder 12.01 MAANSTANDEN Nieuwe maan 26 januari Sylvia’s vingers waren als verlamd, de sigaret viel brandend op het kleed; Peter trapte met zijn voet het vuur uit. Die kleine beweging leidde haar aandacht af van de radio. Ze verloor alle zelfbeheersing; ze rukte haar vin gers uit Peters hand en sloeg de armen voor haar gezicht. „Sylvia! Sylvia, liefje!” kwam Jean troostend op haar toe. Sylvia keek haar nauwelijks aan. „Laat me met rust!” snikte ze. „Laat me met rust! In ’s hemelsnaam laat me d’r uit! Als dat ding weer gaat spreken... laat me d’r uit, Peter! Ik wil dr uit ik wil d’r uit!” Ze dook naar de deur van de patio, smeet hem open en rende naar buiten. Haar hakken tikten op de natte tegels. „Pas op dat ze de buitendeur niet aanraakt!” riep Peter, maar ze was hen ver vooruit. Ze bewerkte de wand van de gang met haar vuisten. „Laat me d’r uit!” krijste ze. „Horen jullie me niet? Laat me...” DEN HAAG. De meerderheid van de bjj een NOS-onderzoek geënquêteerden is voor het instellen van een kiesdrempel «van vijf percent (zeven zetels). Het onderzoek werd ingesteld voor het televisieprogramma Wetstrjjd, dat gis teravond gepresenteerd werd door drs. H. W. N. van Run. In totaal verklaar de 67 percent van de ondervraagden zich voorstander van een dergelijke kiesdrem pel. „Wonen Is meer”; geonend tot en met 22 januari van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.30 uur. Rondleiding op aanvraag bij BSCR. tel. 27647. BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat). „Dracula, de verschrikkelijke”. op 8.35 uur; Maan op 4.49 uur; Sylvia ging bij het raam staan. Steeds opnieuw draaide zij het gor dijnkoord rond haar vinger, tot ze terug waren. „Nu zijn we nog maar met z’n vij ven”, zei ze verslagen. „Vrienden”, zei de stem van de gast heer. „In ’s hemelsnaam heb medelij den!” riep Sylvia wanhopig. „Hou op!” „Vrienden, nu de heer Slamon van ons is heengegaan kan juffrouw Syl via Ingelsby misschien uitleggen waar om onze vriend Tim, ondanks al haar goede zorgen, nooit in staat is ge- Het K.N.M.I. deelt mee: In een groot deel van West-Euuropa blijft het weer minder vast. Een diepe depressie, waar van de kern van het zeegebied ten zuiden van Ierland langzaam in de richting van het vaste land koerst, zal in ons land veel bewolking en plaatselijk enige regen veroorzaken. In de oceanische lucht zullen de middagtemperaturen tot voor de tijd van het jaar ongeveer normale waarden oplopen. De zachte lucht Is inmiddels tot ver in Europa doorgedrongen. VOORUITZICHTEN VOOR ZATERDAG: Nu en dan regen, ook opklaringen en tempera turen boven normaal. Aantal uren zon 0 tot 4. Minimum temperatuur 1 tot 5 graden boven normaal. Maximum temperatuur van ongeveer normaal tot 4 graden boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur 70 percent. Kans op een geheel droog etmaal 40 percent. j a. if Alsof hij de vraag had afgeluisterd trad op dat moment de hoofdman weer binnen. Zijn stem was vriendelijk en zelfs In de stenen wand ging een gordijn van gruis omhoog. Het bleek, dat er een soort balkon was gemaakt, dat Bram met enige aarzeling betrad, want je wist op deze vreemde planeet het ene ogenblik niet, wat het volgende moment zou gaan ge- •3 (V 3 gX 2 1 2 2 1 0.6 3 0.6 1 1 regen zw. bew. geh. bew. zw. bew. licht bew. weerlicht regen zw. bew. mist geh. bew. geh. bew. geh. bew. regen licht bew. regen regen zw. bew. licht bew. geh. bew. regenbui mist zw. bew. licht bew. regen licht bew. geh. bew. regen mist Halsplein), 19 en 21.15 u.: :n nigu 18 j. Vrijdag nachtvoorstelling „De naakte jungle kat”, 18 j. M Amstel en Willem Snikker, schilderijen etc. Tot en met 8 februari. Bovendien expositie Haar lemse kunstenaars „Kunst zij Ons Doel”. Tot en met 2 februari. Geopend dag. 10-17 u. Zondag 13-17 uur. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Bezichtiging van de gebrandschil derde ramen uit 1602. Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur. Woensdag t.m. maandag 20-23 uur klassiek grammofoonplatenprogramma. Frans Heerkens Thjjssen, (Houtplein 13). Per manente expositie van schilderijen en antiqui teiten. Tevens expositie etsen van Joh. Jos- seaud In de Prentenkamer. Tot en met 28 jan. Dagelijks behalve zondag 10-13 en 14-17 uur geopend. Galerie-T, (Bakenessergracht 67): Expositie „La Réalité en Profil” Antonio Segui. Geopend dagelijks van 11-17 uur Zond. 14-18 uur. Tot en met 31 januari. Galerie Blokker, (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby, handgeknoopte rya-modellen uit Scandinavië, keramiek en grafiek. Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Galerie Eylders, (Haltestraat 77, Zandvoort). Tentoonstelling van schilder-surreallst Johan Hermse en bronsplastieken van Willem Hopman. Geopend: dagelijks van 13-17, behalve maand. Tot en met 24 januari. Zoals gemeld heeft de K.V.P. onlangs een initiatief-ontwerp ingediend om een kiesdrempel te laten invoeren van drie Kamerzetels, (2 percent). Uit de eerste reacties is echter reeds gebleken dat daartegen in de Tweede Kamer vrij veel bezwaren bestaan. Voorts is uit het NOS-onderzoek geble ken dat ook een meerderheid (61 percent) van de ondervraagden voorstander is van het rechtstreeks verkiezen van de minis ter-president. In de Tweede Kamer is een initiatiefvoorstel ingediend door de P.v.d.A., D’66 en de P.P.R. gekop peld aan de invoering van een distric tenstelsel om de kabinetsformateur rechtstreeks te kiezen. Ook voor dit voor stel zal hoogstwaarschijnlijk geen meer derheid in de Kamer te vinden zijn. weest zich over zijn lage afkomst heen te zetten?” „Wat bedoel je?” schrok „Martel me niet langer!” Peter nam haar handen en streelde ze zachtjes. „Kunnen we niet naar de slaapkamer gaan en niet meer naar dat ding luisteren?” „Daar zullen we die stem ook ho ren”, mompelde dr. Reyd, het hoofd in de handen. „Er zijn overal luidspre kers”. „Ik bedoel, vrienden”, ging de stem onverstoorbaar voort, „als juffrouw Ingelsby even de moeite had genomen om, naast haar zogenaamde advoca tenpraktijk, Tim Slamon een begin van goede smaak bij te brengen, dan zou hij waarschijnlijk nog onder ons zijn”. Huiverend kromp Sylvia ineen, het leek of zij wegschrompelde. Peter hield nog steeds haar handen vast als wilde hij haar ondersteunen. .Geef me nog een sigaret”, vroeg ze zwakjes. „Dank je”. Dr. Reyd had zich gehaast aan haar verzoek te voldoen. „Geloof je dat dit nog lang zo door gaat?” „Is er nu nergens in huis een plek waar die stem niet te horen is?” fluis terde Hank tegen Jean. „Ik geloof dat ze bijna flauwvalt”. „Nergens je hebt gehoord wat dr. Reyd gezegd heeft. Er zijn overal luid sprekers”, fluisterde Jean terug. „Ze kan niet veel meer hebben ik heb haar nog nooit zo gezien”. „Als u de goedheid zou willen heb ben de stoel te onderzoeken waarin de heer Slamon heeft plaatsgenomen vlak voor zijn onfortuinlijke dood”, ging de stem verder, „dan zult u zien dat het overdadig snijwerk een prachtige ge legenheid geeft om twee kleine knop jes te verbergen vóór op de armleu ningen en nog twee andere knopjes beneden aan de poten. Wordt zo’n knop ingedrukt dan komt er een naaldje te voorschijn dat een voldoende hoeveelheid gif in het bloed brengt om een snelle dood te bewerkstelligen. Toen daarnet het licht uitging schrok de heer Slamon, toch al nerveus en gespannen omdat ik hem zijn op han den zijnde dood had aangekondigd. Hij klemde zijn handen om de leuning en sloeg zijn benen rond de voorpoten van de stoel. Dit gebaar, u zult het zich van hem herinneren, was karak teristiek voor onze overleden vriend. Had de heer Slamon over voldoende zelfbeheersing beschikt toen het licht uitging, was hij gewoon stil blijven zitten, dan had hij maandag weer rus tig naar kantoor kunnen gaan. Dat, danjes en heren, was dan mijn ontmoeting met de heer Slamon. Ik moet juffrouw Ingelsby danken voor haar aandeel in mijn overwinning. Zij heeft Tim Slamon veel kunnen leren, maar één ding heeft zij hem nooit bij kunnen brengen: het onderscheid tus sen goede en slechte smaak. Hoe wist ik dat meneer Slamon in de stoel zou gaan zitten die voor hem bedoeld was? Omdat ik, dames en heren, deze stoel speciaal had uitgezocht om Tim Sla mon een plezier te doen. Het is u mis schien niet opgevallen, maar meneer Slamon is gaan zitten in het enige stijlloze meubel van de hele inrich ting”. DIVERSEN Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaarne). Da gelijks behalve ma: ndag open podium. Geopend van 12-18 en 20-24 u.: Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Electric Centre (Bakenessergracht). Dagelijks behalve maandag geopend van 12-18 en 20-24 u. vrijdag van 20-02 uur: zaterdag 20-03 uur. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur; zondag 10-02 uur bowling. Wijkcentrum Europawlik, (Laan van Angers 5), Vrijdag 14.00 - 16.00 uur: spreekuur sociaal raads man. Stadhuis Haarlem. Vrijdag 18.30 u.: Open-stad- huis-avond voor 21-jarlgen. Raadhuis Bloemendaal, vandaag „Raadsvergadering”. Thijsse’s Hof-Bloemendaal. (Mollaan). Geopend van dinsd. tot en met zat. van 9-12 en van 13.30- 16 uur. Hotel Bouwes, (Zandvoort), Zaterdag en zon dag tevens zondag matinee. Toni Dispari. Dolflrama, (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur, zaterdag „Ik ben bang dat ze gelijk heeft”, zei hij. „U zult het met mij eens zijn”, zei de stem van de gastheer, „dat ik ook de derde ronde van ons spel gewon nen heb”. „God sta ons bij”, kreunde dr. Reyd. „Arme Sylvia” mompelde Jean. Sylvia stond op, streek een lok haar uit haar ogen, greep met bevende hand naar een sigaret. Om haar mond hoeken speelde een wrang trekje, geen grimas, geen glimlach. Alle kleur was uit haar gezicht weggetrokken. „Ik begin te geloven”, zei ze, „dat we inderdaad morgen allemaal dood zullen zijn”. Ze stak de sigaret op en inhaleerde diep. „Het is afschuwelijkwaarom kij ken jullie me allemaal zo aan?” „Wij kijken”, zei Hank Abbott, met lage, lugubere stem, „naar een schat rijke vrouw”. De woorden klatsten als modder neer in de stilte. Sylvia antwoordde niet. Zij stond daar en keek de ande ren aan. „Jij verdomde idioot!” barstte Peter uit. „Jij verdomde idioot, Hank Ab bott! Hoe durf je haar beste vriend in ’s hemelsnaam, wat „Stop!” riep Hank. „Ik heb genoeg van al dat beleefde gedoe, van al die sentimentaliteit, die psychologische be schouwingen. Ik zal jullie zeggen wat ik denk. Tim was niet anders dan Syl via Ingelsby’s beste cliënt. Zij heeft meer misdaden op haar geweten dan wie ook hier in de stad, en hij wist dat. Als Tim Slamon gesproken had, dan was zij allang niet meer toegela ten tot de balie. Maar Tim Slamon en Sylvia Ingelsby waren twee handen op één buik. Hoe denk je dat dat te kort is ontstaan bij Openbare Wer ken? Waar is het geld gebleven van de Stichting tot Verbetering van het Audubon Park’ Ik weet het niet en jullie weten het niet maar Sylvia weet ’t en Tim Slamon wist ’t. Geen wonder al die strooplikkerij, geen wonder dat ze van de daken schreeuwde dat Tim Slamon haar bes te vriend was. Ze moest wel. Wie weet wat haar volgende streek geweest zou zijn. Misschien had Tim wel genoeg van haar. Misschien moest ze hem de mond wel snoeren omdat hij haar an ders verraden zou hebben”. Hij hield op. Met verbijstering had den zij Hanks tirade aangehoord. Syl via liep naar hem toe en keek hem recht in de ogen. „Ben je klaar, Hank? Goed dan. Ik heb Tim Slamon niet vermoord”. „Natuurlijk niet”, zei dr. Reyd. „Me neer Abbott stelt zich aan als een krankzinnige”. Ze stak haar zoveelste sigaret op. „Kan iemand hem misschien weg brengen? Ik kan het niet verdragen naar hem te moeten kijken”. „Ja”, zei Peter. „Help 'ns Hank”, voegde hij er bars aan toe. „Dan ben je tenminste even de kamer uit. Jullie houden ons maar in de ga ten”. 3. Het duurde eventjes, voor Panda was bekomen van de vechtpartij. Hij sloeg zijn ogen op, en merkte tot zijn verbazing dat hij in een rijdende auto zat. „W-wat doe ik h-hier?” vroeg hij. „W-wie bent V?” Zijn ontvoerder schoof angstig in de hoek van de bank en maakte verzoenende gebaren. „D-doe me geen kwaad!” piepte hij. „Ik k-kan er niets aan doen. Ik moest wel, van mijn opdrachtgever. H-hij wil in het geheim met U praten”. en zondag 12, 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bow ling Caramella, (Zandvoort). Dagelijks dansen: „Etoiles”. DIVERSEN Treslong, (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag dlner-dansant BIOSCOPEN City Theater, donderdag 20 u.: „Het hunke rende hart”; vrijdag 20 u. „Dracula, de verschrik kelijke”. Stadsschouwburg, vrijdag 20 u.: „Sunflower”. TENTOONSTELLINGEN Beeckestjjn. Dagelijks van 14 tot 17 uur open voor bezichtiging Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16 uur. Stadhuis, (Plein 1945, IJmuiden). Is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hoogovens, (Bessemerstraat, Velsen-Noord). Is dinsdag open van 12 tot 13.30 uur en donderdag van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. SCHOUWBURG Stadsschouwburg, (Wllsonplein). Vrijdag 20.15 u.: „Nee schat, nu niet”. Kleinkunsttheater Haarloheim, (Smedestraat 23) vrijdag 20.30 u.: Cabaret Don Quishocking. MUZIEK Concertgebouw, (Lange Begijnestraat), vandaag 20.15 u.: Kamermuziek door Mlep van Luin en Ans Bouter. Vrijdag 20.15 u.: Noordhollands Philharmonisch Orkest. Hervormde Kerk (Oostenrijklaan 77, Schalk wijk). Vandaag 20.00 u.: Populair opera-concert. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr. 111), 15.30 en 20.00 u.: „Irma la douce”, 14 j. Vrijdag nachtvoorstel ling 24.00 u.: „De Smeris”. Frans Hals, (Frans Halsplein), 19 en 21.15. u.: „Hang em high”. 23.30 U.: „x,e ju. Lido, (Houtplein), 14, Blue”, 18 j._ „De non van Monza”, 18 j. J— IC 1J „Mosquito Squadron”, 14 j. Roxy, (KI. „Carmllla’\ 18 j. 18'j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals' meesterwerken Geopend dagelijks 10-17. Zond. 13-17 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken. handschriften er kunstnijverheid. Bo vendien expositie van Kerstgroepen en Kerst voorstellingen uit eigen bezit” tot en met 31 januari. Dagelijks, behalve maandag geopend van 10-12.30 uur en van 14-17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur Teylermuseum (Spaarne 16) Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen minera len en historische natuurkundige Instrumenten. Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Vis- en Vleeshal, (Gr. Markt). Expositie Anke Blankevoort; keramiek; Saul Belen, Ploos van 1960. „Lieve help, dat wordt een heel legertje Brammen, Karo’s en Tutu’s”, zei Bram, wie het langzamerhand ging dui- 23.55 uur HOOG EN LAAG WATER TE IJMUIDEN DONDERDAG 21 JANUARI Hoog water 10.04 uur en 22.42 uur Laag water 5.28 uur en 18.00 uur VRIJDAG 22 JANUARI Hoog water 11.19 uur en uur Laag water 6.37 uur en 19.14 uurr SlT Tg; DE 8ED0EHM6'.!' k3F04-C WEES 'N BRAVE HÓND, LEEUWENHART - MAAK ME -n WEER LOS I DE ÉÉN z l DE AND JULLIE KRJGEN N NIEUWE LOGÉ

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 14