PANDA EN DE JOK.KLIKKER ARMAN EN ILVA POLLE, PELLI EN PINGO ii ii dl NMB OOK VOOR EEN PERSOONLIJKE LENING Agenda voor Haarlem en de IJmond gametuwtgdmee-ganaardenmb! Conferentie over schone I 1! sx motoren f kantoren in Manilla Aanslagen op twee Amerikaanse Zacht met regen F 10 ZATERDAG 23 JANUARI 1971 V eisend Jmuiden Bollenstreek Beverwijk t Gwn Bristow/Bruce Manning de. Heemskerk Dit is het recept: Kaasfonduevan Nederlandsekaas. Haarlem en Omstreken I Éi F O K B R A M M E T J E V\AA^A/WVVVWVVWVVVVVVVVVVVVV\/VVVWWVWWWVVWVWVWW\AAA/WWVWVVWWWWVWVVWWVVVVVWVVVWVVVWV1AAAA/WVV>J ADVERTENTIE 28 „Wij hebben een speciale opdracht voor U,” ver lijk moet dit geheim blijven, en niemand mag hiervan WEERRAPPORTEN •O’l of wat jullie hier ook lekker vinden (wordt vervolgd) /VVVVVVVVVVVVVWWVVWVVWVXA/S^WWW^VUWAA/WWWVW^WXAAAAAAA/VWXAAAA/VWWWWVWWWKAAAAAA ADVERTENTIE (Zandvoort). Dagelijks dansen ■H *>A! ■4 „Wij zouden niets liever willen”, zei de hoofdman verdrietig. „Maar het wordt hier ongezond voor ons. De lucht is te schoon en bevat teveel zuurstof. En nu hebben we gemerkt, dat op jullie planeet steeds meer stikstof komt en vuil en roet en smerigheid. Daar leven wij van. En daarom willen wij naar de aarde verhui- nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voelt! regen zw. bew. zw. bew. zw. bew. regen zw. bew. zw. bew. 8.32 uur; 7.09 uur; 8.31 uur; 7.58 uur; 6 6 6 5 7 5 7 8 6 7 15.30 en 20.00 nachtvoor- DIVERSEN Waagtaveerne, (hoek Damstraat-Spaarne). Da gelijks behalve maandag open podium. Geopend van 12-18 en 20-24 u.: Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Bowling, (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur; zondag 10-02 uur bowling. Die Raeckse (Raaks). Zondag 20.00 u.: Dansen: Tropical kwartet o.l.v. Jan Doornbosch. Teylers Museum (Spaarne 16). Maandag 20.00 u.: Lezing door prof dr. M. H. van Raalte: „Een plantentuin in de tropen”. ThUsse’s Hof-Bloemendaal. (Mollaan). Geopend van dinsd. tot cn mt t zat van 9-12 en van 13.30- 16 uur. Hotel Bouwes, (Zandvoort), Zaterdag en zon dag tevens zondag matinee. Toni Dispari. ozo w z zw o zzo z wzw nw wzw z nnw 7 12 13 5 10 7 8 7 7 0 4 3 15 5 7 5 6 15 14 5 12 3 10 14 2 I 6 3 4 4 4 4 4 5 5 4 4 -16 0 1 14 2 5 2 i 12 10 4 1 5 6 1 1 -2 1 0 1 0,1 12 2 0,1 1 0 6 2 3 4 0,3 5 4 5 0 0 0,1 o 2 0,6 0 8 0 0 2 7 4 2 6 5 4 -2 Het K.N.M.I. deelt mee: Tijdens dit weekeinde staat het weer onder in vloed van een diepe oceaandepressie die zater dagochtend ten westen van Schotland lag. Fronten van de depressie veroorzaken veel be wolking met regen. Ook zondag zullen de bij het lagedrukgebied behorende storingen af en toe regen veroorzaken. Met een in hoofdzaak zuid westelijke wind wordt voortdurend zachte lucht aangevoerd, zodat de temperatuur boven de voor de tijd van het jaar normale waarden zullen blijven. Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg Aberdeen Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Geneve Grenoble Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich TENTOONSTELLINGEN Galerie Boumans, (Breestraat 122). Expositie schilderijen en tekeningen van Han Koning, ge opend tot en met 6 feuruan van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemei Oudheidkamei (huize Scheybeeck Velserweg). Geopend op dinsdag en dondeidag van 14 tot 16.30 en van 19.30 tot 2130 uui, op vrijdag van 14 to„ 16 30 uur. Vooi gioepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23. Bever wijk, tel. 02510 - 25120. z z z zzw z z zzo zw z z Deze conferentie begint op 23 februa ri in Eindhoven. Er zullen regeringsdes- kundigen uit de Navo-landen, Japan en Zweden voor worden uitgenodigd. Het doel is door samenwerking tussen ge noemde landen bij het ontwikkelen van een „schone” motor tot grote besparin- g vevcuö mauiiw. xuiu uispan, Doltirama, (Zandvoort naast Bouwes Pataca), gen bij het onderzoek te. komen. 1962. Zelfs in zijn benarde positie wil de Bram nog proberen om iets te doen voor zijn mede-aardbewoners, die zich totaal niet bewust waren van het lot, die hun vanuit de ruimte was toegedacht.” Maximum- «n minimum temperaturen binnen- an buitenland zw. bew. zw. bew. onbewolkt geh. bew. licht bew. half bew. zw. bew. zw. bew. geheel bew. geh. bew. zzo wnw ono zzw w z z geh. bew. windstil geh. bew. windstil sneeuw licht bew. regen geh. bew. geh. bew. regen geh. bew. Ucht bew. onbewolkt zw. bew. onbewolkt zw. bew. sneeuw windstil regen z licht bew. windstil regen zo zw. bew. zzo licht bew. ozo ZONDAG 24 JANUARI Zon op 8.32 uur; onder 17.12 uur Maan op 7.09 uur; onder 13.44 uur ZATERDAG 23 JANUARI Hoog water 0.03 uur en 12.34 uur Laag water 7.56 uur en 20.32 uur ZONDAG 24 JANUARI Hoog water 1.13 uur en 13.36 uur Laag water 9.10 uur en 21.41 uur MAANDAG 25 JANUARI Hoog water 2.09 uur en 14.29 uur Laag water 10.16 uru en 22.41 uur 3 3 5 1 3 4 3 7 0,3 3 TENTOONSTELLINGEN BeeckestUn. Uagelyks van 14 tot 17 uur open voor bezichtiging Pieter Verrueulenmuseum, Cultureel Centrum. Dagelijks (behalve zondags) 9.30 tot 13 uur en 14 tot 16 uur. Stadhuis, (plein 194a, Umulden). is alle werk dagen van 10 tot 12 uur te bezichtigen. BedrUtsmuseum Hoogovens. (Bessemerstraat, Velsen-Noord). is dinsdag open van 12 tot 1340 uur en donderdag van 12 tot 13.30 en van 20 tot 22 uur. VOLKSUNIVERSITEIT Aula A. H. Gerhardschool (Ingang Raaks). Maandag 20.00 u.: Voordrachten over De Neuro tische Mens door dr. P. H. Esser. BRUSSEL. (Reuter) Dü Ameri kaanse ambassadeur bij de NAVO, Ro bert Ellsworth, heeft gisteren bekend gemaakt dat de Verenigde Staten een internationale conferentie organiseren waarop andere mogelijkheden voor mo toren met inwendige verbranding voor auto’s zullen worden bestudeerd. zen." Hij liet Bram ineens in de steek en schoot op een Kameleon af, die slordig was geweest en een heel vreemd Bram- metje had gemaakt. Terwijl hij in onver staanbare taal de slordigheid verweet wendde Bram zich tot zijn vrienden. BIOSCOPEN Kennemei Theater (Zeestraat). Zaterdag 19 en 31.15 u.„De pastoor kan geen bloot meer zien”, 23.30 u.: „Als de naakte wind der zee”; zondag 14.30 u.: „Buffalo Bill”, 16.30 u.: „Als de naakte wind der zee”, 19 en 21.15 u.: „De pastoor kan geen bloot meer zien”. Luxor Theater (Breestraat). Zaterdag 19 en 21.15 u.: „A professional gun"; zondag 14.15 u.„Ma- eiste tegen de koppensnellers”, 16.30, 19 en 21.15 u.: „De boezemvriendin”. BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat). Zaterdag 19 en 21.15 u.: „Dracula, de verschrikkelijke”; zondag 14 u.: „De dwergexpres”, 16 u.: „De gen darme van San Tropez”, 19 en 21.15 u.: „Dracula de verschrikkelijke". BIOSCOPEN City Theater, zaterdag en zondag 19 en 21.15 u. en maandag 20 u. „Dracula, de verschrikkelijke”; zondag 14.30 u. „De heerseres van de jungle". Stadsschouwburg, zaterdag en zondag 20 u. „Sunflower”; zondag 14.30 u. „De wraak van Ivanhoe”. Dolfijnenshow woensdag t4 en 16 uur. zaterdag en zondag 12, 14 en 16 uur. Van 14-01 uur: Bow ling. Caramella, „Etoiles”. weten. Daarom kunt U zich het beste meteen maar vermommen.” Hij trok een lade open en haalde er een valse baard en een zonnebril uit. „Zet dit op,” sprak hij. „En houd U goed vast. Ik zal U uit laten via onze geheime uitgang. Ga naar huis daar zult U nader van ons horen.” Met die woorden drukte hij op een knop en voor dat Panda goed en wel besefte wat er gebeurde, ver dween hij met stoel en al in de vloer MANILLA (Reuter) Op de kantoor gebouwen van twee Amerikaanse olie maatschappijen in Manilla zijn gisteren aanslagen met explosieven gepleegd. Er vielen een dode en vier gewonden. De aanslagen zijn vermoedelijk het werk van een groep die zich „Revolutionair Volksfront” noemt en de strijd heeft aan gebonden tegen de „Amerikaanse impe rialisten”. De gebouwen, van Esso en Caltex, le den aanzienlijke schade. Er zijn nu wacht posten bij de kantoren van oliemaat schappijen geplaatst en ook bij de olie- depots aan de rand van de stad. „Waarom wil je naar de aarde vroeg hij. „Er zijn toch genoeg andere planeten? Waarom blijf je niet rustig op je eigen planeet- bij een kop koffie met gebak 5. volgde oom Karei van de Geheime Dienst. „U moet onze zaakgelastigde, de heer Beuzelaar, beschermen en helpen. Hij is een belangrijke diplomaat en daarom moet U dan ook beloven dat U hem naar eer en gewe ten zult bijstaan.” „Datuche!dat lijkt me een heel leerzame baan toeuche, uche!” zei Panda, die moeilijkheden had met zijn sigaar. „Top!” riep oom Karei geestdriftig. „Het is me een eer om U aan te mogen nemen in onze Dienst. Natuur- „De aarde dreigt groot gevaar. We moe ten ingrijpen, vrienden.” Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. DIVERSEN Treslong, (Hlllegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant. Maandag 20.00 u.: Hoofdstad- operette: „In einer kleinen Konditorei”. De Duyvetil (bij Oase Vogelenzangseweg). Elke zondag 11-15 u.: „Bomen over bos”. VOORUITZICHTEN Zacht weer met nu en dan regen. VOOR MAANDAG: aantal uren zon: 0 tot 3; min. temp.: 2 tot 7 graden boven normaal; max. temp.: 2 tot 7 graden boven normaal; kan op een droge periode van minstens 12 uur: 70 pet.; kans op een geheel droog etmaal: 40 pet. MAANSTANDEN Nieuwe maan 26 januari 23.55 uur HOOG EN LAAG WATER TE IJMU1DEN SCHOUWBURG Stadsschouwburg, (Wilsonspleln). Vandaag en zondag 20.15 u.: Nederlandse Comedle met „Het bezoek van de oude dame". Maandag 20.15 u. Els Joglars met „Joc”. Kleinkunsttheater „Haarloheim” (Smedestraat 33), vandaag 20.30 u.: Cabaret Don Qulshocking. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr. 111), 15.30 en 20.00 u.: „Irma la douce”, 14 j. Zaterdag nachtvoor- stelling 24.00 u.: „De smeris”, 18 j. Zondag 13.30 u.„De Grote lachparade”, a.l. Frans Hals (Frans Halspleln), 19 en 21.15 u. te vens zond. 14.00 u.: „Hang ’em high”, 18 j. Zater dag nachtvoorstelling 23.30 u.: „De naakte jungle kat”, 18 j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u. tevens zond. 16.16 u.: „Soldier Blue", 18 j. Zondag 11.00 u.: „Het koninkrijk der humor”, a.l. Luxor, (Gr. Houtsti 139), 14, 19 en 31.15 u.: „De non van Monza”, 18 j. Rembrandt (Gr. Markt), 14, 19 en 21.15 u.: te vens zond. 16.15 u.: „Mosquito Squadron", 14 j. Zond. 11.00 u.: „Elsa, dochter der natuur”, a.l. Roxy (KI. Houtstr. 79), 14.30, 19 en 21.15 U.: ■ond. 14, 16.15. 19 en 21.15 u.: „Carmllla”, 19 j. Studio (Gr. Markt) 14.15, 19 en 21.15 u. zond. 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „More”, 18 j. Zondag 11.00 u.: „Brokkenpiloten”, a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum, «Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals' meesterwerken Geopend dagelijks 10 17. Zond 13-17 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeldhouw werken, handschriften er kunstnijverheid Bo vendien expositie van „Kerstgroepen en Kest- voorstellingen uit eigen bezit” tot en met 31 januari Dagelijks, oehalve maandag geopend van 10-12.30 uur er. va 14-17 uur. Zondags van 14 tot 17 uur Teylermuseum (Spaarne 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen minera len en historische natuurkundige instrumenten Geopend op werkdage.i (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Vis- en Vleeshal, (Gr. Markt). Expositie Anke Blankevoort; keramiek; Saul Belem, Ploos van DIVERSEN Kennemer Theater (Zeestraat). 30 u. toneel avond „Us memmetael", tig te blijven zitten om niet in te gaan op welke uitdaging dan ook om mijn leven te verdedigen. Ik zal niet in de armen van de dood lopen zoals onze onfortuinlijke vrienden dat ge daan hebben. En ik zou jullie aanra den hetzelfde te doen”. „Voor psychologie ben ik nu te on rustig”, zei Hank. „Ik heb een gevoel of mijn hoofd uit elkaar barst”. Jean vouwde haar benen onder zich en zuchtte. Ze was uitgeput. „Ik kan niet meer denken, ik kan niet meer handelen”, kwam het van haar droge lippen. „Ik kan alleen nog maar wach ten”. Peter zei niets. Hij zat te roken met nerveuze, korte, snelle trekjes. Hij had wel drie asbakken vol met peu ken om zich heen staan. Hank liet zich in een stoel vallen en steunde zijn hoofd in zijn handen. „Ik geloof dat ik gek word”, zei hij stokkend. „Mijn schedel barst, mijn hersenen zijn gezwollen. Ik kan niet stilzitten en ik ben bang om te be wegen. In iedere stoel hier in de ka mer kan de dood verborgen zijn. Ie dere lucifer kan exploderen. Dit is het huis van de dood, overal loert ge vaar „Alsjeblieft, Hank, hou op!” smeekte Jean. „Kun je je mond niet houden?” vroeg dr. Reyd grof. Peter pakte een nieuwe sigaret en stad die aan met het brandende peuk je van de vorige. „Vrienden’*, zei de stem van de gast heer. Jean gaf een gil; Hank veerde op alsof hij door de bliksem getroffen was; Peter en dr. Reyd bleven zitten en probeerden uit alle macht zichzelf in bedwang te houden. „U hoeft zich niet bang te maken”, zei de stem geruststellend, „dat er vergif of explosieven in de kamer verborgen zijn. Het verbaast mij dat u denkt dat ik zo weinig fantasie heb, dat ik niet in staat zou zijn om de dood in acht verschillende gedaanten aan u voor te stellen. Een herhaling zou alleen maar vervelend zijn. Laat ik u dus nogmaals verzekeren dat er in de kamer geen vergif verborgen is, u kunt zonder gevaar gaan zitten waar u wilt, u kunt sigaretten op steken zoveel u wilt en alles drinken wat in de kast staat. Ik herhaal nog maals: er ligt voor u maar één gevaar en dat is dat ik slimmer en handiger zal zijn dan u als het daarop aan komt. Voor ieder van u heb ik een originele dood bedacht. In iedere ron de neem ik het op tegen slechts één van u, de anderen hebben dan niets te vrezen. Niemand van u sterft per ongeluk, ieder van u sterft de dood die ik voor hem bedacht heb. Tenzij hij wint.” De stem hield op; een dreigende stilte hing in de kamer. Jean maakte zich klein in haar stoel. „Hij kan alles horen wat we zeg gen”. Haar woorden beefden als het ware door de kamer „Hij kan alles zien wat we doen. Oh Schokkend boog ze zich over naar de radio „Waar zit je?” „Jij bent wel zeker van jezelf, hè?” riep Peter plotseling tegen de radio. „Jij denkt zeker dat niemand van ons slim genoeg is om je te vinden! Nou het lijkt erop dat je gelijk hebt”. Hij volgde Hanks voorbeeld en schonk een glas vol. Hij was zijn gemartelde zenuwen niet langer de baas, hij beende naar het raam en keek naar buiten, naar de flarden wolken die als vodden door de wind werden voortgedreven. Naar de palmen in de patio en de doodkisten daarachter. „Zoveel mensen om ons heen en niemand die ons kan helpen”, zei hij. „Het zit zo kunstig in elkaar ik word er krankzinnig van. Die dode lijke zelfverzekerdheid van die vent. Zijn moordende zielerust tegen onze afgetobde zenuwen”. Hij draaide zich om en liep naar de radio. „Krijg de pest!” zei hij tegen de knoppen. De anderen zwegen. Er hing een desperate stilte. Ze wantrouwden el kaar, ze dorsten niet meer te spreken. Deze woordeloze animositeit was er ger dan door elkaar shreeuwen, drei gen en vloeken. Zelfs de klok aan de muur scheen zijn adem in te houden, de tikjes trilden in de stilte. Minuten gingen voorbij. Niemand verroerde zich; ze zaten maar en wachtten. Het klokje scheen de tijd op te lossen. MAANDAG 25 JANUARI Zon op 8.31 uur; onder 17.14 uur Maan op 7.58 uur; onder 15.04 uur leder mens staat wel eens voor onverwachte uitgaven. Oplossing? Een persoonlijke lening bij de NMB. Dat gaat zonder veel pape rassen of plichtplegingen. U leent bijvoorbeeld 3000,-. U lost af 18 x ƒ185,94. Rente en kos ten zijn daar al bij in begrepen. Stap even naar de NMB. Binnen enkele dagen is alles voor elkaar. „Niet precies gedreigd”, antwoordde dr. Reyd. „Ongeveer een week nadat ik hem ontslagen had kwam hij bij me op kantoor. Hij zei toen alleen maar dat de academische wereld bijzonder gediend zou zijn met mijn dood”. Peter knikte. „Ik probeer geen be wijsmateriaal tegen iemand te verza melen. Ik probeer alleen maar enig in zicht te krijgen in deze zaak. Iémand moet het gedaan hebben dat is een ding dat zeker is”. „Toch blijf ik geloven”, zei de hoog leraar heel positief, „dat het iemand van ons moet zijn”. .Dat is een afschuwelijke uitspraak, dr. Reyd” zei de stem van Jean ach ter hen. Geschrokken keek hij om. Zij trok een stoel bij en ging zitten. „U blijft er maar op doorgaan”, ging ze verder. „Ik wou dat u eens ophield. Wij zijn allemaal kapot van angst, helaer denken kunnen wij niet meer”. Dr. Reyd keek haar aan met vaste blik. „De reden waarom wij niet hel der meer kunnen denken”, zei hij, „is niet alleen dat ons denkvermogen ver lamd is door de verschrikkingen die we gezien hebben en de vrees voor wat nog komen gaat. Het komt ook doordat iemand hier in deze kamer, die deze slachting heeft uitgedacht, ons steeds op een dwaalspoor brengt. Wie het ook is hij neemt steeds aan het gesprek deel alsof hij een constructieve bijdrage levert; maar hij suggereert ons integendeel valse oplossingen, zo dat wij van ons apropos gebracht woeden”. Uitdagend keek hij van de een naar de ander. „Je blijft dus denken”, zei Peter, „dat de moordenaar iemand van ons is?” „Ik ben er zeker van”. „Ik kan het nog steeds niet met je eens zijn”, zei Peter, „als je gelijk hebt is het niet verstandig alles te zeggen wat je denkt. Dan zouden we be*er kunnen zwijgen. Anders geven wij ons bloot. Hij zou dan een prachtig inzicht kunnen krijgen in onze reacties en emoties”. Met nerveuze vingers zat Jean haar zakdoek te verfrommelen. Zij keek naar een paar gekruiste degens aan de muur boven de radio. „Ikhet kan me niet schelen of hij hier in de kamer is of niet”, fluis terde ze. „Hij heeft ons toch in zijn macht. Wij zijn hulpeloos. Of we nu blijven zwijgen of verder praten. We kunnen er net zo goed een eind aan maken met die degens daar”. „Ja,” zei Hank verslagen. „Er ligt een vloek over dit huis. Het kwaad is hier bijna tastbaar het dreigt en broedt en slaat onverwachts toe. Ont snappen kunnen we niet. Iemand houdt ons in de gaten, iemand lacht om ons omdat hij ons ziet lijden en vechten, omdat wij weten dat wij niet kunnen ontsnappen.” „En iedereen die vanavond het slachtoffer geworden is”, herinnerde dr. Reyd hen, „heeft precies gedaan wat was voorspeld: hij werd getrof fen in zijn zwakke plek. Margaret Chisholm verborg een geheim, dat is haar dood geworden. Ook de anderen zijn met open ogen hun dood tege moet gelopen. Als we niets doen, als we proberen ons hoofd koel te hou den in al deze ellende, dan maken we een kans te ontsnappen”. Hank stond op en schonk zichzelf nog eens in: „Klinkt goed”, zei hij, „maar ik zou geen moment stil kun nen zitten. Mijn lichaam is gespannen tot de laatste vezel”. ,Wat mijzelf betreft”, ging dr. Reyd verder, „ik ben vasbesloten hier rus- Amstel en Willem Snitker, schilderijen etc. Tot en met 8 februari. Bovendien expositie Haar lemse kunstenaars „Kunst zij Ons Doel”. Tot en met 2 februari. Geopend dag.10-17 u. Zondag 13- 17 uur. Museum Kunstcentrum De Ark, (Nieuw Hei ligland 1 rd). Bezichtiging van de gebrandschil derde ramen uit 1602. Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur Woensdag Lm. maandag 20-23 uur klassiek grammofoonplatenprogramma. Galerie-T, (Bakenessergracht 67): Expositie „La Réallté en Profil” Antonio Segul. Geopend dagelijks van 11-17 uur. Zond. 14-18 uur. Tot en met 31 Januari. Gemeentehuis Bloemendaal (Bloemendaalse- weg 158). Expositie edelstenen, Juwelen, mine ralen en schilderijen van Jacques de Wit. Dage lijks geopend van 14.00 tot 17.00 uur ook zon- Galerie Blokker, (Bronsteeweg 4a, Heemstede) Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodll Blokker-Veggerby. Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Galerie Eylders (Haltestraat 77, Zandvoort). Tentoonstelling van schilder-surreallst Johan Hermse en bronsplastleken van Willem Hopman. Geopend: dagelijks van 13-17. behalve maand. Tot en met 24 ianuari. Sociëteit Duysterghast (Boulevard Paulus Loot la, Zandvoort). Tentoonstelling van fotografische werken van Hans Joachim Böhme. Za. en zo. van 14- 16 uur. T.m. 14 februari. T.,i .,ii nyj CHlVj CCpU W CIM riHKl Ib GEEN AAOOI HONDENHOK? H06 E GA MAAR ZOET SLAPEN’ DAN AAAG JE VANAVOND 1 WAT LANGER OPBLIJVEN Hè?.. IK..EH..IK GELOOF CAT IK. INGEDUT BEN... ©s T EVENBEELD VAN SELENE .....LANG SELEDEN..ZOU Z-JJ DEZELFDE GAVEN HEBBEN "2 HIJ 1$ NOGAL KIESKEURIG WAT EEN HEERLIJKE RUST...DE HELE DAG LOOPT LEEUWENHART -- ME NA KON\ AR/AAN, IK ZAL GE THUIS LATEN ZIEN

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 10