werk voor coupon mensen zonder diploma's ifi 5. de mengfabriek Hoe is de sfeer? 8. de algemene dienst We groeien en groeien 3. de spoelafdeling 4. de farmaceutische afdeling 6. de verpakkings afdeling 7. het magazijn De sociale voorzieningen De personeel vereniging Wat moet u doen? M.S.D. een wereld apart Wat gaat u verdienen? Wij hebben u nodig: 1. de chemische afdeling Wie zijn wij? 2. de steriele afdeling 9. de bedrijfsbescherming Wat maken wij? K if Naam Woonplaats. k Leeftijd Adres— Omdat we goede produkten maken. Steeds méér mensen krijgen onze geneesmiddelen voorgeschreven. Om aan de vraag te kunnen voldoen, moeten wij uitbreiden. En niet zomaar een beetje. Van 5000 m2 naar 15000 m2. Dat is precies 3x zoveel. Vandaar deze advertentie. Kijk, wij hebben u nodig. Deze afdeling is nauw verbonden met de steriele afdeling. Het glaswerk dat voor onze steriele produkten gebruikt wordt, moet goed gespoeld en gereinigd worden. De meest moderne spoelapparatuur staat dan ook tot uw beschikking. Wij hebben hiervoor een man of vrouw nodig die van écht schoon houdt. Leeftijd tot 50 jaar. Er worden grondstoffen op weg naar het eindprodukt gegranuleerd. Dat betekent mengen, drogen en malen. Vervolgens wordt de grondstof verwerkt tot tabletten en capsules. Deze afdeling heeft voor de dagdienst mannelijke werknemers nodig die van verantwoordelijk werk houden. De gewenste leeftijd: tussen 20 en 45 jaar. Precisiewerk. Hier wordt het juiste aantal tabletjes in de juiste flesjes gedaan. En voorzien van de juiste etiketjes. Dan worden onze produkten afgewogen en verpakt. Dit alles met de meest moderne apparatuur. Ons magazijn bestaat uit 4 grote afdelingen: 1) de inkomende goederen 2) het grondstoffenmagazijn 3) het geneesmiddelenmagazijn 4) de expeditie. Van hieruit worden onze produkten verzonden naar alle windstreken door mensen met verantwoordelijkheidsgevoel. Leeftijd tot 25 jaar. Nu ons bedrijf wordt uitgebreid, moeten er natuurlijk méér mensen komen om alles schoon te houden. U krijgt van ons de méést moderne apparatuur. Als u dat kombineert met onze nieuwe ruimten, kunt u zich voorstellen dat het licht werk.is. Er wordt in een 2-ploegendienst gewerkt. Wij zoeken mensen tussen 20 en 45 jaar. Wij zijn een jong bedrijf. Er heerst een goede werksfeer. Ook onze kantine en coffeeshops zijn daar voorbeelden van. Er zijn geen vaste plaatsen, iedereen zit naast iedereen. U kunt er tevens tegen inkoopsprijs diverse maaltijden krijgen. De koffie is gratis. *U vult hier zelf in waar u wilt werken. w Zet eenvoudig het cijfer van de desbetreffende afdeling in de coupon. jr Uitgeknipt en ingevuld opsturen aan M.S.D. Op de enveloppe hoeft geen postzegel (die betalen wij). Natuurlijk krijgt u 18 vrije dagen. En een vakantietoeslag van 6,8%. Er is ook een uitstekend pensioenfonds. Bovendien besteedt M.S.D. veel aandacht aan opleidingsmogelijkheden voor mensen die vooruit willen. Gehuwde vrouwen kunnen enkele middagen per maand vrijaf krijgen. Er is een reiskostenvergoeding. Daarnaast hebben wij enkele gezamenlijke verzekeringen waarvan u kunt meeprofiteren. Maar er is méér. moet u een E.H.B.O. diploma hebben en een rijbewijs. Dat is een dag zeevissen. Een avond klaverjassen. Een dag Deltawerken. Een autorally. Een kienavond. Een fruitmand als er iemand ziek is. Of voor uw vrouw bijvoorbeeld een dag naar de Huishoudbeurs. Ons maandblad ‘Schakels’ houdt u van dit soort dingen op de hoogte. Bel 023-319330 toestel 123 en vraag naar de heer C. P. Alders en ’s avonds toestel 157. Hij kan u alles vertellen wat u nog graag wilt weten. Of stuur een briefje aan: Merck Sharp Dohme Nederland N.V. afdeling Personeelszaken antwoordnummer 411, Haarlem. Wij zoeken dan verder contact. U kunt eerst eens komen kijken en praten voordat u definitief beslist. Succes. M.S.D. heeft in méér dan 25 landen vestigingen, verspreid over de gehele wereld. Bijvoorbeeld in Bombay/India of Okazaki-City/Japan. In Montreal/ Canada of Pavia/Italië etc. Onze geneesmiddelen bereiken véél mensen die ziek zijn of het niet willen worden. Maar ook beschermen we dieren tegen ernstige ziekten of helpen ze weer beter worden. In Buenos Aires, Keulen, Mexico en Haarlem. Vlak bij u in de buurt. Dat ligt aan uw functie. Over het algemeen goed. We geven ’n voorbeeld. Chemisch Vakman II van 22 jaar verdient f 834,- per maand. Na een jaar wordt dat f 873,- Ieder jaar dat u bij ons in dienst bent, wordt uw salaris verhoogd. Daarbij komt een beoordelingstoeslag van minimaal 3,5%. Die al naar gelang de prestatie- waardering van uw afdelingschef kan oplopen tot maximaal 8%. Over dit geheel krijgt u dan nog eens een premie voor ploegendienst van 15%. Om geneesmiddelen te maken, te verpakken, voor controle, administratie, voor het schoonmaken en schoonhouden van ons bedrijf. Wij vragen mensen zonder diploma’s. Ze moeten iets anders hebben. Wij noemen dat verantwoordelijkheids gevoel. Het belangrijke besef dat ’n kleine fout soms grote gevolgen kan hebben. Daarom zoeken wij mensen, die aandacht, zorg en nauwgezetheid bij ons in de praktijk willen brengen, en op die manier een vak leren. U kunt kiezen uit de volgende afdelingen. Om geneesmiddelen te kunnen maken, heb je grondstoffen nodig. Voor het vervaardigen van die grondstoffen zoeken wij mensen, die nauwkeurig de aanwijzingen van een schriftelijk plan kunnen volgen en stap voor stap dit chemische proces uitvoeren. Er wordt in 3-ploegendienst gewerkt (dus soms vrij zijn als anderen moeten werken). De leeftijd kan variëren van 20 t/m 40 jaar. I A M.S.D. betekent: Merck Sharp Dohme. Wij zijn een dochter van één van de grootste Amerikaanse farmaceutische concerns ter wereld. Of anders gezegd: één van de grootste fabrikanten in het vervaardigen van geneesmiddelen. M.S.D. is (zoals u weet) in Nederland klein begonnen in de Haarlemse Waarderpolder. Dat is nu alweer 15 jaar geschiedenis, ’t Ging goed en ’t is bijna niet te geloven dat de 15 medewerkers van toen de 450 medewerkers van ml zijn geworden. Wij groeien nog steeds. Een omzet van méér dan honderd miljoen (in cijfers f. 100.000.000) garandeert ons een goede toekomst. Werken bij M.S.D. is bouwen aan een goed bestaan. 3 Hier worden diergeneesmiddelen gemaakt die aan dierenartsen worden geleverd. Op déze afdeling wordt uitsluitend in dagdienst gewerkt. b Tevens maken wij hier toevoegingen voor veevoeders. Die hun weg vinden door héél Europa. Hier een 3-ploegendienst. Leeftijd: tussen 20 en 45 jaar. ’t Woord steriel betekent: bacterievrij. De kleding die u krijgt is dat ook. Op deze afdeling worden ampullen en flesjes gevuld met allerlei vloeistoffen. Ook de controle daarop is érg belangrijk. Het juiste etiket op het juiste flesje. Wij weten uit ervaring, dat een vrouw dit het beste kan. Vandaar dat we onze medewerksters hiervoor goed betalen. Om ons bedrijf dag en nacht veilig te stellen, hebben wij nog ’n portier nodig. Voor deze vertrouwelijke functie In de eerste plaats geneesmiddelen voor de mens. Vitaminen, middelen tegen rheumatische pijnen, nier- stoornissen, hart- en vaatziekten, etc. In de tweede plaats geneesmiddelen voor het dier. Tegen ziekten en voor de groei. Maar dat is niet alles. Een staf van 2200 specialisten verricht doorlopend onderzoek in héél de wereld. Om oude geneesmiddelen te verbeteren en nieuwe te ontwikkelen. Voor u. Maar u niet alleen. Een meisje of vrouw doet zoiets het beste. Dit werk vraagt aandacht, gevoel, frisheid en zorg. En welke vrouw heeft dat niet. Een moderne afdeling, waar u zich beslist thuis zult voelen. Industrieterrein Waarderpolder Haarlem _Afdelingscijfer. g I o L I I i 1 -x I ar O o J.00M000000G0(iO00milWM^M M.S.D. wordt groter. En groeien betekent: werk voor mensen zonder diploma's. men sop s Donme h ZOUT I HATRt K g Öt I <M MM: ari ZWAffUJU: 0,1 H

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 28