PANDA EN DE JOKKLIKKER batè ARMAN EN IE VA POLLE, PELLI EN PINGO Prachttapijt! onza ■DIB Agenda voor Haarlem en de IJmond Zacht weer Politie vordert in Kamer wil betere zaak dodelijk schot op Amerikaan 5 jaar slijtage garantie Kraak Apeldoorns postkantoor bracht 903.000 op bescherming bij psychotechnische keuringen Berlijn-overleg afgelast 11 st es WOENSDAG 3 FEBRUARI 1971 (Wyers staat er achter) W'E V elsen-IJmuiden T oeristenbelasting op Texel aanvaard Fijn om over de vloer te hebben. Truman uit ziekenhuis Beverwijk ,3 ■Ó3 S’g Bollenstreek Ij Haarlem en Omstreken a HS 0 f» F O K B R A M M E T J E »VVVVVVVVWVVVVVVVVVWWWVWVVVVVVVVVVVVVWVVVVVVVWWVWWVWVV>^/VVVV\AA/VWXA/VVAA<^VW>A n 37 ARMANl eo>. Toenot» mroioi /VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVXA/VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVXA WEERRAPPORTEN Bowling Centre west 10 misdrijven op de kerfstok heeft. het hij en 1 waar- heeft was Volle maan Laatste kwartier Nieuwe maan zuiver scheerwol regen regen regen regen regen regen regen motregen regen sneeuw Let op dit Wol merk. Wanneer het u gaat om wollen tapijt van gegarandeerd zuiver scheerwol. zzo west wnw ono nw west nno zw zzw 12 3 4 VOLKSUNIVERSITEIT Aula A. H. Gerhard Mavoschool (ing. Raaks). Donderdag 20.00 uur: Lezing over mineralen en edelstenen door Henri Arends. Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich (Van onze Amsterdamse redactie) AMSTERDAM. De moordbrigade van de Amsterdamse politie gaat na of in een jeugdbende de schutter kan wor den gevonden die in de Nieuwjaarsnacht in de binnenstad van Amsterdam de 38- jarigt Amerikaanse sergeant James Ho sea doodde. het raam werd rinkelend doorboord, en een pijl sloeg trillend in de tegenoverliggende muur. „Wat was dat?!” riep Panda, die haastig op zijn schre den terug keerde. Toen viel zijn blik op een briefje dat aan de pijl vast zat en dat boeide hem zó, dat hij Joris niet zag, die zich haastig weer naar buiten liet zakken INIERffSr WD1 APELDOORN. De inbraak in hef hoofdpostkantoor in Apeldoorn nabü het Apeldoornse politiebureau heeft de inbre kers 903.000 gulden opgeleverd, zo heeft een definitieve telling uitgewezen. 3 2 2 2 •3 1 11 9 5 1 10 15 14 -3 13 -3 3 14 “3 -0 -2 2 0 1 0.1 0 0 1 0 1 o o o 8 0 1 0 0 0.1 0 o o o o o 7 0 o 3 0 o Gwen Bristow/Bruce Manning de. 10 8 6 -0 -4 -2 -6 -6 -4 -14 -11 1 6 -4 2 -5 -3 5 .11 7 -6 4 -8 14. Panda zette het apparaat stil en volgde Jollipop om wat te gaan eten. „Nu is mijn kans”, prevelde Joris. „Een jok-verklikker zou mij aardig van pas komen. Het betrapt anderen op leugentjes en daar zie ik mogelijkheden in” Zo mompelende sloeg hij een been over de venster bank om naar binnen te klimmen maar ver kwam hij niet. Boven hem klonk een suizend geluid, het glas van Nagegaan zou moeten worden, of en zo ja welke wettelijke maatregelen genomen dienen te worden om bezwaren tegen deze keuringen zo goed mogelijk te ondervan gen. In de motie wordt er op gewezen, dat soms bij het onderzoek onnodig diep in de privé-sfeer schijnt te worden doorgedron gen en dat de resultaten van het onder zoek en de daaruit getrokken conclusies vaak onvoldoende met de geteste personen worden besproken. Als derde bezwaar wordt in de motie genoemd, dat er on voldoende gewaarborgd is, dat de resul taten van het onderzoek slechts aan des kundige en bevoegde personen ter kennis worden gebracht. Minister Roolvink (So ciale Zaken en Volksgezondheid) verzette zich niet tegen aanvaarding van deze motie. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17e eeuw waaronder Hals’ meesterwerken. Geopend dagelijks 10-17. Zond. 13 17 uur. Teylermuseum (Spaarne 16). Permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, minera len en historische natuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen (behalve maandags) van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Vis- en Vleeshal (Gr. Markt). Expositie Anke Blankevoort; keramiek; Saul Belem, Ploos van Amstel en Willem Snitker, schilderijen etc. Tot en met 8 februari. Kunst zij Ons Doel. Expositie van werk van Habrlemse kunstenaars. Tot en met 8 februari. Geopend dag 16-17 u. Zon- Museum Kunstcentrum De Ark (Nieuw Hei ligland 1 rd.) Bezichtiging van de gebrandschil derde ramen uit 1602. Dagelijks behalve dinsdag van 10 tot 20 uur Woensdag t.m. maandag 20-23 uur klassiek grammofoonplatenprogramma. Galerie-T (Bakenessergracht 67). Diverse Ne derlandse en buitenlandse grafieken. Tot en met DEN BURG. De gemeenteraad van Texel heeft dinsdagnacht met algemene stemmen besloten het voorstel tot instelling van een toeristenbelasting te aanvaarden. Texel denkt hiermee met plus minus 1,4 miljoen overnachtingen een bedrag van 350.000 gulden te kunnen innen. Het geld zal worden bestemd voor recreatieve en toeristische voorzieningen. In 1970 werd voor dit doel rond 880.000 gulden uitgegeven. „Wegwezen, jongens. Duik achter die houtstapel”. „Wat wil je doen?” vroeg Karo opge wonden. „Ik wil de aarde redden", zei Bram een voudig. „En jij moet me met je grote kracht daarmee helpen, Tutu”. De papegaai liet de spierballen in zijn vlerken zwellen. KANSAS CITY (AP). De Amerikaanse oud-president Harry Truman is uit het ziekenhuis van Kansas City ontslagen. Hij werd daar 13 dagen geleden opgenomen met een ingewandsstoomis. De 86-jarige Truman werd, vergezeld van zijn vrouw, door zijn assistent Mike Westwood naar zijn woning in Indepen- pence gebracht. Maximum- en ntnlmum- tempera turen binnen- en buitenland Zon op 8.16 uur. Maan op 11 26 uur; MAANSTANDEN 10 februari 18 februari 25 februari Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbruck DEN HAAG. De Tweede Kamer heeft dinsdagmiddag zonder hoofdelijke stem ming een motie-Vellenga (PvdA) aange nomen. Daarin wordt de regering gevraagd op korte termijn het vraagstuk van de bescherming van de persoonlijke belangen van de gekeurden bij psycho-technische keuringen in studie te nemen. DIVERSEN Treslong (Hillegom). Dagelijks, behalve maan dags, diner-dansant. Vandaag 20.00 uur: Piste. St. Jozefkerk (Kerklaan), Bennebroek). Don derdag 20.15 uur: Oratoriumkoor o.l.v. Richard Heidema. Orkest: Noordhollands Philharmonisch Orkest. Van dit bedrag was 472.000 gulden recht streeks eigendom van de PTT, terwijl 431.000 gulden uit aangetekende zendingen verdween. Daarbij was alleen al voor de Raiffeisenbank een bedrag van 275.000 gulden. De politie van Culemborg heeft de dader van de inbraak in de nacht van zondag op maandag in het postkantoor in Culemborg gepakt. Het is een 21-jarige inwoner uit Breda. Hij heeft inmiddels bekend. Uit de ruim 50 brieven die door de dader zijn geopend, is geen geld verdwenen. LONDEN (Reuter). Op verzoek van Engeland, Frankrijk, en de Verenigde Sta ten is een gesprek van afgevaardigden van de ambassadeurs van de Grote Vier, dat gisteren in Berlijn zou worden gehou den, afgelast. Hiertoe is besloten nadat de Oostduitse douane de afgelopen dagen het verkeer van en naar West-Berlijn heeft belemmerd. geh. bew. zwaar bew. noord zwaar bew. sneeuw onbewolkt sneeuw geheel bew. licht bew. windst geheel bew. windst sneeuw zwaar bew. Kopenhagen geh. bew. onbewolkt onbewolkt windst geheel bew. zw. bew. onbewolkt windst onbewolkt onbewolkt zwaar bew. geheel bew. onbewolkt half bew onbewolkt licht bew zwaar bew zwaar bew BIOSCOPEN City Theater. Woensdag 20 uur: „Het intieme dagboek van een halve maagd”; donderdag 20 uur: „Irma la douce". TENTOONSTELLINGEN Pieter Vermeulen Museum, Cultureel Centrum. Moerbergplantsoen, IJmulden, is dagelijks be halve zaterdag en zondag, open van 14 tot 16.30 uur. BeeckesteUn, museum, Velsen-Zuid, is dagelijks geopend van 14 tot 17 uur. Stadhuis, Plein 1945. IJmulden, Is maandag tot en met vrijdag van 10 tot 12 uur te bezichtigen. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord, is dinsd g open van 12 tot 13.30 u. en donderdag van 12 tot 13.30 u en van 20 tot 22 uur. 4 4 3 3 4 6 4 3 3 3 west wzw wzw wzw wzw wnw west wzw west zw DIVERSEN Provinciehuis (Dreef 3, Haarlem). Donderdag 10.00 uur: Vergadering Provinciale Staten (be groting). Paterskerk (Nieuwe Groenmarkt). Donderdag 20.00 uur: Discussieavond De Praatpaal: „Hoe ziet men de kerk in le toekomst”. Waagtaverne (hoek Damstraat - Spaarne). Da gelijks behalve maandag open podium. Geopend van 12-18 en 20-21 u.: Vrijdag en zaterdag tot 01 uur. Bowling (hoek Orionweg - Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur; zondag 10-0" uur bowling. Raadhuis Bloemen daal. Donderdag 14.00 en 22.00 uur: Planologiedag. Politiebureau Heemstede (Cruquiusweg 1, Heemstede). Donderdag 20.00 uur: Hoorzitting Plan Geleerdenwijk. Inzage tekeningen vanaf 19.15 uur. Hotel Bouwes (Zandvoort). Elke zaterdag- en zondagavond optreden orkest Vito Lanza. Te vens zondag matinee. Dolfirama (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 en 16 uur, zaterdag en zondag 12, 14 en 16 uur. Het onderzoek richt zich met name op een 18-jarige jongen, die vorige week in Amstelveen werd aangehouden. Hi; werd gearresteerd in een auto, waarvan de herkomst onduidelijk was. Hij bleek in het bezit van een wapen. Bij huiszoe king werd ook nog een geweer gevonden van het type waarmee in de Nieuwjaars nacht de Amerikaanse sergeant was neergeschoten. De knaap maakt deel uit van een gro te groep jongelui die al een groot aantal pen vast. „Is dat alles?” vroeg hij. „Ik geloof het wel. Ja, dat is alles. Ik heb een toetssteen gevonden voor mijn genialiteit, Peter. Weet je dat ik „Hou op!” riep Peter. Zijn geduld was ten einde. „Hou op ik word kotsmisselijk van jouw afzichtelijke gedachtenkronkels. Teken dit obscene document en geniet van je eeuwige rust”. Hij werd onderbroken door Hanks pesterige lach. „Wat heb je toch een haast, beste Peter”. „Ja! Het is nu genoeg geweest. Te ken je bekentenis, Hank! voordat ik je aan deze degen rijg”. Hij hield hem de pen en het papier voor. Hank rolde op het bed heen en weer, snik kend van de lach. „Tekenen, idioot? Natuurlijk teken ik niet. Dat had je gedacht, hè? Oh, grote gek, goedgelovige gek ik heb niets anders geslikt dan een beetje talkpoeder. Binnen dertig seconden zul jij dood zijn en je lijk wordt ver sierd door een bekentenis in je eigen handschrift”. Peter stond als verlamd. De kamer draaide om hem heen; het vertrok ken gezicht van Hank, de grote schrikogen van Jean gloeiden als lichtende vlekken door een matglas. Plotseling werd met een krachtige klap zijn rechterhand weggeslagen; de pen viel op de grond en Hank sprong op, brullend van woede. „Kijk uit, Peter!” schreeuwde Jean door alle verwarring heen. Bijna automatisch liet Peter zich op het gebonden lichaam van Hank vallen. Tijdens hun worsteling vielen zij op de vloer. Hank vocht als een gek, wel iswaar gehinderd door de pleisters maar met een verbazingwekkende kracht. Peter had er zijn handen vol aan, hij hijde en zijn gezicht was food aangelopen toen hij Hank eenmaal onder had en hem met zijn knie in bedwang hield. „Jean!” riep hij. „Waar ben je?” „Hier”, antwoordde ze en kwam te voorschijn. Voor het eerst merkte hij hoe uitgeput ze eruit zag. Nog steeds wrong ze nerveus de handen. „Alles in orde, Peter?” Hank draaide zijn hoofd naar haar toe. „Met jou ook alles in orde, jij vuile, kleine slang?” „Hou je bek!” beval Peter. „Waarom zou ik? Als dat meisje ons niet te snel af geweest was, dan had jij nu voor eeuwig je bek ge houden”. 1971. Als vanzelfsprekend kozen de Ka meleons Brammetje als hun leider, want zij waren onder de indruk gekomen van de manier, waarop hij de mensen had misleid. „Je lijkt zélf wel een mens”, zei één van hen en bijna had Bram hem een knipoog je gegeven. Maar toen bedacht hij zich, dat al die Brammetjes star voor zich uit keken en misschien helemaal niet konden knipogen en daarom hield hij het net bij tijds in. De groep marcheerde aan boord van het schip, dat te water zou worden gelaten. Bram bleef aan de zijkant staan, alsof hij ze allemaal telde. Maar zodra de laatste Kameleon aan boord was gegaan zei hij haastig: Topvloer Parket n.v. (Zeestraat 57). Expositie van antieke klokken; geopend tot en met 20 februari van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 16 uur. Bowling Centre (Burgem. Van Fenemaplein, Zandvoort). Dagelijks van 14.00-01.00 uur. „Dus het was de pen!” riep Jean met triomf in haar stem. „Peter”, zei Hank moeilijk, „zou je zo goed willen zijn je knie van mijn borst af te halen?” „Ik zal wel uitkijken”. „Ik geloof dat het nu geen kwaad meer kan”, zei Jan. Dit was zijn laat ste truc. Anders zou hij niet zo razend zijn”. „Wat vor truc?” vroeg Peter. Hij probeerde rustig te denken. Hij rea liseerde zich nu pas dat het meer dan dertig seconden geleden was dat Hank het doodvonnis over hem had uitgesproken en hij leefde nog steeds. „De pen, Peter als je diep na denkt zit je altijd op je pen te bijten”. „Ja, dat weet ik. Dat doe ik onbe wust. Heb ik altijd gedaan. God ik heb toch nergens op gebeten in dit verdomde huis?” „Nee”, zei Hank verslagen, maar toch nog met gemeen sarcasme. „Bijna”. „Ik heb ’m uit je hand geslagen”, zei Jean. „Je wou er bijna op gaan kauwen. Hij had je bang gemaakt. Je wist niet meer waar je aan toe was. Het was een opwelling ik heb er niet eens bij nagedacht, maar ik denk dat ik me realiseerde dat hij de hele avond niet anders gedaan had dan misbruik maken van dergelijke ge woonten”. „Je bent verbijsterend”, zei Peter langzaam. „Ja”, mompelde Hank. „Verbijste rend. We zouden geen last meer van Peter gehad hebben, Jean, als hij op die pen had gebeten. Dan had ie ge noeg blauwzuur binnengekregen om hem voor eeuwig het zwijgen op te leggen”. „En dan zou je ook mij hebben vermoord”, zei Jean huiverend. (wordt vervolgd) Van het krullenmeubel, mee hij zijn huis vol staan en waarvan ik zeker dat er vroeger of later in zou gaan zitten, voorzag ik dus de poten van hypodermische naalden. Het is altijd een geruststelling ergens een ver trouwde stoel te vinden. Ik wachtte tot meneer Slamon in zijn stoel ging zitten en draaide toen de plaat waar op zijn dood werd aangekondigd. Daarna deed ik het licht uit. Meneer Slamon schrok, maakte zijn gewoon tegebaar en de naalden brachten een flnke hoeveelheid gif in zijn bloeds omloop. Ik draaide het licht weer aan, zag dat hij dood was, en ging verder met het commentaar van de gastheer. Na de dood van Tim Slamon ver loor juffrouw Ingelby hoe vreemd het ook mag klinken, haar bezinning, iets dat in haar hele briljante carrière nog nooit eerder was voorgekomen. Het is echter niet moeilijk te begrijpen dat, hoe langer iemand zijn natuurlijke reacties bij gespannen situaties on derdrukt, het zenuwstelsel steeds minder is opgewassen tegen plotselin ge wanhopige spanningen. De gebeur tenissen eerder op de avond hadden juffrouw Ingelsby nogal aangegrepen; ik zag dat ze na de dood van meneer Slamon op de rand van een ineen storting stond, en ik gaf haar het laatste duwtje door te doen alsof ik zelf over mijn zenuwen heen was. Ik beschuldigde haar van de moord op Slamon, herinnerde haar aan haar niet altijd even legitieme praktijken en aan haar erfenis; daarna deed de stem van de gastheer er nog een schepje bovenop. Toen verloor ze haar zelfbeheersing. Als een krankzinnige liep ze naar de voordeur, waarvan ze wist dat hij onder stroom stond. Juf frouw Ingelsby pleegde, zoals ik voor zien had, zelfmoord”. „Wat afschuwelijk!” rilde Jean. „Waarom?” vroeg Hank. „Zo is het toch gebeurd? Ga door, Peter. Dr. Murray Chambers Reyd kon digde met de hem eigen zelfvoldaan heid aan dat hij een manier gevonden had waarop wij de gastheer zouden kunnen verslaan. Ik moet toegeven dat dr. Reyd wel zoveel psychologisch inzicht had dat zijn gevolgtrekkingen hem bijzonder dicht bij de waarheid brachten. Ik zou me er ongerust over gemaakt hebben als ik niet zeker had geweten dat hij altijd rechtlijnig dacht, dat hij niet van de platgetre den paden zou afgaan en dat zijn geest niet de soepelheid zou hebben die nodig was om de uiteindelijke op lossing van het raadsel te vinden. Dr. Reyd zei dat hij opgemerkt had hoe elk slachtoffer de moordenaar als het ware geholpen had bij de moord. Hij stelde daarom voor om geen enkele actie meer te onderne men en rustig te blijven zitten tot de volgende morgen. Dat was het juiste ogenblik om met dr. Reyd af te re kenen. Ik draaide het licht uit, pakte twee geladen revolvers van achter de rugleuning van mijn stoel, richtte de ene revolver op dr. Reyd en de andere op het raam achter me en vuurde beide wapens tegelijk af. Het waren revolvers met lange lo pen tegen het mondingsvuur en met knaldempers tegen het geluid. In het ene zat een patroon met een kleine lading en een aluminiumkogel. Met de linkerhand richtte ik die via mijn slaap op het raam, de kogel schampte mijn voorhoofd. Óp mijn gemak kon ik de revolvers afvegen en opbergen, voor ik het licht weer aandraaide. Het leek of dr. Reyd van buitenaf was neergeschoten. Hij stierf zoals hij leefde: onbeweeglijk”. Hij schepte even adem. „Mijn hemel!” zuchtte Jean. Met bevende hand hield Peter de Het KNMI deelt mee: Een frontensysteem, dat dinsdagmorgen voor de Schotse westkust lag, trok snel naar het zuidoosten en bereikte dinsdagavond het noord westen van Nederland. Dit front is vergezeld van regen, en op de nadering hiervan nam ook de wind toe. Voor het front uit konden in het oosten en zuidoosten de temperaturen plaatseiijk nog tot -3 graden dalen. Hierdoor viel de neer slag daar in de vorm van natte sneeuw Het front trekt verder naar het zuidoosten weg waardoor de warme lucht achter het front ver der West-Europa bmnendringt. Inmiddels breidt een hogedrukgebied waarvan het centrum ten zuidwesten van Ierland ligt zich iets naar het oosten uit. Hierdoor zal er een westelijke tot noordwestelijke wind waaien waarbij vrij veel bewolking zal zijn en af en toe enige regen kan vallen. VOORUITZICHTEN VOOR VRIJDAG: Temperaturen boven normaal en geen regen van betekenis. Aantal uren zonnul tot vier; Mln. temp.: 2 tot 6 graden boven normaal; Max. temp.: 0 tot 4 graden boven normaal; Kans op een droge periode van tenminste 12 uur: 95 percent Kans op een geheel droog etmaal: 70 percent. 8.41 uur 13.14 uur 10.49 uur HOOG EN LAAG WATER TE 1JMUIDEN WOENSDAG 3 FEBRUARI Hoog water 9.11 uur en 21.44 uur Laag water 4.43 uur en 17.14 uur DONDERDAG 4 FEBRUARI Hoog water 10.20 uur en 23.02 uur Laag water 5.38 uur en 18.19 uur wzw west nw ono zzw nnw zo wesi no nw wnw OOS1 DONDERDAG 4 FEBRUARI ondei 17.32 uur onder 4.23 uur BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat) 15.30 en 20.00 uur: „Irma la douce”, 14 jr. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 uur: ,Het laatste pantsercommando” 18 jr. Donder dag 19 en 21.15 uur: „Het (intieme) dagboek van een maagd”, 18 jr. Lido (Houtplein) 14 en 20.00 uur: „De kanon nen van Navarone”, 14 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139) 14, 19 en 21.15 u.: „De non van Monza”, 18 jr. Rembrandt (Gr. Markt) 14, 19 en 21.15 uur: „Je laatste uur heeft geslagen”, 18 jr. Donder dag 14, 19 en 21.15 uur: „Mijn bed is mijn burcht”, 18 jr. Roxy (KI. Houtstraat 79) 14.30, 19 en 21.15 u.: „Seksualiteit in de liefde”, 18 jr. Studio (Gr. Markt) 14.15, 19 en 21.15 u.: „Riten” 18 jr. Donderdag 14.15, 19 en 21.15 uur: „Get ting Straight”, 18 jr. 5 februari. Geopend dagelijks van 11-17 uur. Zond. 14-18 uur. j Gemeentehuis Bloemendaal (Bloemendaalse- weg 158). Expositie edelstenen, juwelen, mine ralen en schilderijen van Jacques de Wit. Dage lijks geopend van 14.00 tot 17.00 uur ook zon dags. Tot en met 14 februari. Stichting Cultureel en Creatief Centrum (Nij- verheidsweg 5, Heemstede). Expositie schilde rijen Mark Mewhinney Sullivan vr. 19-23 u., za. en zo. 14-17 u. en 19-2.. u. Tot en met 28 februari. Het Oude Slot (Ir. Lelylaan 6, Heemstede). Tentoonstelling kleur-etsen van Sjoerd Bakker. Geopend maandag tot en met vrijdag 9-12.30 en 13.30-17.30 uur. Tot en met 19 februari. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby Geopend dinsdag t.m. zaterdag 9-17.45 u. Sociëteit Duysterghast (Boulevard Paulus Loot la Zandvoort). Tentoonstelling van fotografische werken van Hans Joachim Böhme. Za. en zo van 14-16 uur. Tot en met 14 februari. SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein). Vandaag 20.15 uur: De Haagse Comedie met „Mooi weer vandaag”. Donderdag 20.15 uur: Nederlandse Comedie met „Eva Bonheur”. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat) 19 en 21.15 u.: „De pastoor kan geen bloot meer zien”. Luxor Theater (Breestraat). 19 en 21.15 uur: „Wie is de daderwie is de vader”. TENTOONSTELLINGEN Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie schilderijen en tekeningen van Han Koning; geopend tot en met 6 februari van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer („huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aan vraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510—25120. 3 0 5 1 5 -0 2 1 2 -1 1 8 3 2 2 3 Ï4-ntri- NOU DAT ZAL ZG WEU SMAKENi DENKIK! nIER KOMT EEN TEIL RIJST AAM! DE EETSTOKJES' NU MAG JE NÖG V WEU EEN TEIL RUST KOKEN! J r armaw. %có^( È&YoT xPVa WAAROM HUREN ,\Z JE HEBT IETS HEEL ZE NU2 RIJSTISTOCHV BELANGRIJKS/ HET HOOFDVOEDSEL AC VERGETEN. Z v IN CHINA'S Jz

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 11