Wij zoeken aankomende Mobil Nederlandse Credietbank een SMEERDER en ervaren organisatie-medewerkers en -medewerksters Kei i I GAK junior accountant eerste schaver en n.v. I Haarlemse diepdnïkindustrie I eerste handzager I 9 I I COUPON ZATERDAG 6 FEBRUARI 1971 22 HOUTHANDEL ROTE - WESTZAAN N.V. FLUOR TELEXISTE Z&Z i Kandidaten zullen worden uitgenodigd voor een psychologisch onderzoek. De Nederlandse Credietbank - bekend om zijn hoge kunt erover beschikken. Zelfs als u 11000,- f100,- Mobil Oil nv Raffinaderij, Postbus 8125, Amsterdam, Tel. (020)13 9911 IUI maken zowel het 'f9t Voor onze technische dienst vragen wij met spoed o 11II1UU G Nedeilandse Cntkelhank nv Nederlandse Credietbank nv Voor beide functies achten wij een opleiding op middelbaar niveau, analytisch vermogen en gevoel voor menselijke verhoudingen noodzakelijk. Voor de functie van Organisatie-medewerker dient u over enkele jaren ervaring te beschikken. Wij verwachten van deze medewerkers, dat zij zich door studie verder zullen ont wikkelen, waarbij wij hen zullen steunen via extra faciliteiten. Zij zullen worden ingeschakeld bij de analyse van administratieve procedures, mede gericht op de inschakeling van de computer; de beoordeling en ontwikkeling van werkmethoden; het onderzoek naar de toepasbaarheid van administratief-technische hulp middelen. Een aankomend medewerker kan bij gebleken geschiktheid na een jaartot mede werker promoveren. Naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij een aankomend medewerker, afhankelijk van leeftijd, een salaris tussen f 630.- en 830.- per maand. een medewerker, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, een salaris tussen f 950.- en f 1650.- per maand. Deze bedragen zijn exclusief de salarisherziening per 1-1-1971. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) HOOFDKANTOOR BOS- EN LOMMERPLANTSOEN 1 AMSTERDAM-W. Sollicitaties gaarne richten aan onze Afdeling Personeels zaken. U kunt ook bellen: toestel 211. Op de Afdeling Administratie van onze Raffinaderij in het Westelijk Havengebied van Amsterdam, is plaats voor een medewerker aan wie wij een deel van onze boekhouding kunnen toevertrouwen. Mulo-diploma en praktijkdiploma Boekhouden Is vereist. Leeftijd plm. 22 jaar. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen over opleiding, belangstelling en ervaring onder motto OM re richten aan de afdeling Personeelszaken Hoofd kantoor. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland N.V., Schipholweg te Haarlem. Tel. 023-31 90 00. Belangstellenden nodigen wij uit schriftelijk of mondeling (na telefonische afspraak) te solliciteren bij onze afdeling perso neelszaken Nassaulaan 51 te Haarlem Telefoon 0 23-31 91 53 toestel 336. (maximaal 5 jaar), hoe hoger uw rente wordt. U begint bij 4|%. En De juiste man moet in staat zijn om geheel zelfstandig aan de hand van controlelijsten, machines en appa raten te smeren en te controleren. Wij verlangen voor deze functie naast algemene machinekennis vooral ook nauwgezetheid. Ervaring wordt op prijs gesteld. Een intensief berichtenverke. met landen over de gehele wereld vraagt dikwijls een snel le behandeling. Wij vragen een die een aantal jaren ervaring meebrengt. Een voltooide ULO-opleiding en een goede kennis van het Engels zijn vereist Nauwkeu righeid is beslist noodzakelijk. Wij bieden haar: Een zelfstandige werkkring in een modern bedrijf. Een goede salariëring, 13e maand, winstdeling en stu diekostenvergoeding. vraagt ^^Woonplaats In het expansieve klimaat van onze onderneming werk als de funktie een sterke ont wikkeling door. Wij vragen ter uitbreiding van onze accountinggroep een JONGE ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER voor de afdeling ONDERHANDEN WERKADMINISTRATIE Een goede persoonlijke inzet om de groei van het bedrijf te volgen en een theoretische achtergrond van MULO/MAVO zijn vereist. Een praktijkdiploma Boekhouden is een aanbeveling. Leeftijd vanaf 18 Jaar. Wij bieden: salariëring naar prestaties 13e maand, winstdelingsrege- ling en studiekostenvergoeding op 25-jarige leeftijd direkt In gaande pensioenregeling. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Per soneelszaken van Fluor Nederland N.V., J. J. Hamelinkstraat 4-6, Haarlem. Tel. (023) 31 90 00. ACTIEF SPAREN MET KLIMMENDE RENTE spaarrente - introduceert in Nederland een totaal nieuwe manier van sparen. Dit unieke spaarplan geeft üiTboek^staatgeen geid waarvan een maximum aan zekerheid, een maximum aan rente Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petro chemische industrieën; uitvoering van land- en zeeboringen; exploita tie van olie- en gasbronnen. Dochteronderneming van Fluor X. Corporation Los Angeles, V.S. U kunt alle gewenste inlichtingen ook mondeling krijgen bij onze vestigingen in: Alkmaar, Almelo, Alphen a/d Rijn, Amster dam (2x), Apeldoorn, Assen, Arnhem, Axel, Badhoevedorp, Belfeld, Bergen, Bergen op Zoom, Best, Beverwijk, Blerick, Boxmeer, Breda, Brunssum, Cuijk, Delft (2x), Deven ter, Didam, Doetinchem, Dordrecht, Drachten, Ede, Eindhoven, Emmen, En schede, Geleen, Gemert, Gennep, Goes, ‘s-Gravenhage, Groesbeek, Groningen, Haarlem, Harlingen, Heerlen, Helden- Panningen, Hengelo, Hilversum, Hoorn, Horst, Hulst, Kerkrede, Koevapht. Kort- gene, Leeuwarden, Lisse, Maastricht (2x), Meerssen, Middelburg, Mill, Muiden, Nederweert, Nijmegen (2x), Oisterwijk, Oldenzaal, Oosterbeek, Oosterhout, Oss, Oudenbosch, Purmerend; Putte, Roermond, Roosendaal, Rotterdam, Schiphol, Sluiskil, Soest, Steenbergen, Terneuzen, Tilburg, Klimspaar- rekening met (klim)spaar- boekjes van f 100,-, f250,- f 1.000,-. Ontwerp en bouw van comolete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petro chemische industrieën; uitvoering van land- en zeeboringen; exploita tie van olie- en gasbronnen. Dochteronderneming van Fluor X Corporation Los Angeles. V.S. Aan bekwame gegadigden wor den geboden: hoog loon, eventuele vergoeding van reisgeld, kledingtoelage en een prettige werkkring in een moderne schaverij. Inlichtingen: overdag aan het kantoor (Over toom 64) dan wel telefonisch (0 29 80) 2 32 10, toestel 149. ’s Avonds na 7.00 uur: bij de heer Van Ettekoven, telefoon (02510) 2 85 23. niet gevoelig voor veranderingen in de conjunctuur. U loopt geen enkel risico. Als overal de rentevoet daalt, blijft de rentetabel In uw boekje onverminderd van kracht. O Uw rente klimt 2x per O maand omhoog tot liefst8% Alle bijzonderheden over dit unieke spaarplan liggen voor u klaar. Ze worden u omgaand toegestuurd als u de coupon hieronder invult en verzendt aan ra veilig sparen. Uw spaarboekje is Nederlandse Credietbank, Postbus 941 .Amsterdam. Afdeling Marketing. zou willen. U krijgt dan het hele dam. Weert, Weesp,Wissekerke,Wijk/Maas- jngezette bedrag uitgekeerd en daarbij de klimmende rente die U Op Credietbank groeit. Elke maand worden er dat ogenblik al hebt verdiend. In elk weernieuwevestigingen geopend, klimspaarboekje is een tabel opge nomen waaruit u op ieder moment De Nederlandse Credietbank kunt aflezen welk bedrag u bij de s*aat voor u open opzegging ontvangt. O U bent op elk ogenblik fc. zeker van uw rente Actief sparen met klimmende rente De Nederlandse Credietbank brengt drie klimspaar- Hoe langer u het geld iaat staan boekjes in omloop ter waarde van honderd, twee honderdenvijftig en duizend gulden. Bepaal uw keuze de'rente'iöopt o|Ttö“8 Vwa drié naar gelang het geld dat u beschikbaar hebt. De iaf^ uw honderd su|de" al maximale looptijd van het klimspaarboekje is vijfjaar, gulden f 303,62 en uw duizend gulden f 1.214,46. En na vijf jaar resp. f 146,93,f367,33enf1.469,33. Uw rentebedrag klimt steeds sneller door toepassing van het rente op rente systeem (op jaarbasis). Zend mij een folder met alle bijzonderheden over het nieuwe Klimspaarplan van de Nederlandse Credietbank: Actief sparen metklimmenderente. Naam: Adres ---- U beschikt altijd met een maand over uw geld Hebt u plotseling geld nodig Op «.uw. yww .luui.uil viuuenuuseri, ruriiurreiiurruue, noermoiio, U vijf jaar lang moet af blijven. U Roosendaal, Rotterdam, Schiphol, Sluiskil, en een maximum aan daadkracht. Geen andere bank dét^emaan^ vedgehnéLw’n?^ geeft u zóveel voordelen in één spaarplan. Uw geld wordt actiever dan ooit. Daardoor heeft het voor u een grotere waarde. tricht, IJzendijke, Zevenaar, Zevenbergen,

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 22