Honeywell Bull KEUKENS VOORDELIG it* LOSSE NUMMERS Haarlems Dagblad Umuider Courant N.V. TEGELUNIE Beverwijkse Courant BUREAUS TIMESHARING Ervaring in het levensverzekeringsvak en jeugdige leeftijd worden bij ons beloond met een functie voor de toekomst en een uitstekend salaris voor nu RB.A ENNU? PROCESS AUMINISIRATIE CUNIRUL ..:W VRIJDAG 12 FEBRUARI 1971 hd i Ku nststof Bloemhofstraat 14 Tel. 311840 Haarlem Naam Bedrijf, Adres .Tel. Functie Ik verzoek nadere Informatie omtrent: door massa-aankoop nu zeer Eigen Parkeerruimte I dagelijks geopend van 8.30—17.00 u. zaterdags van 10.00—14.00 u. IJmuiden De Jong Lange Nieuwstraat hoek Zeeweg Boekhandel Schellings Kennemerlaan 31 Sex-shop Anda Lange Nieuwstraat 196 IJmuider Courant Lange Nieuwstraat 427 Santpoort Boekhandel Broeze Bloemendaalsestraat- weg 129 Beverwijk Kantoor Beverwijkse Courant Zeestraat 18 Honeywell Bull kan u all-round adviseren. Een assortiment van vijf voor belangrijke automati- seringscapaciteiten van Honeywell Bull. Gebruikt u dus de informatie coupon om meer te weten ten werden blijvend samen gevoegd tot één pakket van ongelimiteerde mogelijk heden. Op onze afdeling korrespondentie is een plaats open voor een jonge medewerker. Het is niet noodzakelijk dat hij zich nu al korrespondent kan noemen. Ervaring op de afdeling korrespondentie is geen vereiste, ervaring in het levensverzekerings- vak echter wel. En gevoel daarvoor. Ons kantoor bevindt zich in het centrum van Amsterdam. Wij verzoeken u uw sollicitatie te zenden aan het Bureau van dit blad onder nummer 481, Voor deze funktie is een middelbare schoolopleiding de beste basis. De juiste man krijgt bij ons een zelfstandige baan met zeer goede vooruitzichten. Het aanvangssalaris ligt tussen de 1200 en 1400 gulden per maand. Automatisering op het gebied van process control en wetenschap- Santpoort Boekhandel Broeze Bloemendaalsestraat- weg 129 Bennebroek BEVO Bennebroekerlaan 7 Fa. Zwetsloot Schoollaan 23 Heemstede Boekhandel Batavo Zandvoortselaan 147 A.K.O. Station Zandvoort A.K.O. Station A.K.O. Kerkplein 1 Fa. Klopragge Tolweg 14 Besteedt u alles liever uit? Honeywell Bull heeft de Ook een abonnement op Honeywell BullTime-Sharing - World Leader - geeft uw bedrijf nieuwe impulsen. Als uw Point of Automation Vooral ondernemingen die voor hun Point of Automation staan - het moment waarop automatise- computerseries, plus vele ring een noodzaak wordt - kunnen daarvan profiteren. Honeywell Bull biedt alle automatiseringsmogelijk- heden ter optimalisering van het rendement van investe ringen. In het administratieve vlak, industrieel en weten schappelijk en In combina ties „Total Information”. ma’s om uw opdracht uit te voeren. Verwerkingsbureaus in Amsterdam, Groningen, Amersfoort, Tilburg en Den Haag zorgen voor een snelle en nauwkeurige dienstverlening tegen de overeengekomen prijs. Zijn hiermee die „onge limiteerde mogelijkheden” van Honeywell Bull geheel uit de doeken gedaan? nog niet vraagt om een eigen Allerminst, computer, los dan in ieder geval uw rekenproblemen percomputerop. Alaminute, te komen over de specifiek waar u ook gevestigd bent. Met uw eigen telefoon en de Honeywell Bull terminal. ar Coupon met aangegeven interesse s.v.p. zenden aan apparatuur en de program- Honeywell Bull (Nederland) N.V.Vliegtuigstraat 26, Amsterdam-W. Tel. 020-158955. Automatisering in het administratieve vlak □Time-Sharing □De computerservice van pelijke toepassingen uw verwerkingsbureaus verkrijgbaar bij: J. M. Cats Bakhuizen straat 9 Th. H. Alers v. Zeggeleinplein 88 I.L.A. Generaal Cronjéstraat 54 Boek Blad Generaal Cronjéstraat 122 Fa. Molenkamp Muiderslotweg 113 Fa. Hardermeets Pegasusstraat 71 St. Joannes de Deo- ziekenhuis Ziekendienst: Velserstraat Tips Santpoorterstraat 57 De Ruyter v. Ostadestraat 14 Fa. Goossens Schotersingel 89 C Fa. Beumer Kennemerstraat 25 Fa. v. Wijk Zijlweg 6 Fa. Schouten Zijlweg 44 Jac. Groeneveld Oranjestraat 54 A. K.O. Tempeliersstraat t/o NZH B. Harkmans Tempeliersstraat 70 Fa. Kluit Wagenweg 106 Kiosk Houtbrug Sigarenhandel v/h fa. R. Cornelissen-P. Werner Kleine Houtweg 2 Fa. Schoen Lieve Vrouwegracht 3 HEWI Amsterdamstraat 37 Fa. De Jager Zomervaart 148 Fa. Bartels Prinses Beatrixplein 19 A Fa. Koning Belgiëplein 55 Fa. Roodbol Hannie Schaftstraat 25 v. d. Ham Grote Houtstraat 148 De Erven Loosjes Grote Houtstraat 100 I.L.A. Grote Houtstraat 7S Kiosk t/o V. en D Verwulft Fa. Blom Bakenessergracht 52 A.K.O. Station-vestibule A.K.O. Station-boven A.K.O. Station-hal Kiosk Haarlems Dagblad Stationsplein Boekenbal Kruisstraat 40 Kick Smit Krocht Sigarenmagazijn Grote Markt 17 Fa. L. Braakman Jacobijnenstraat 8 Sigarenmagazijn Thöner Kleine Houtstraat 121 Haarlems Dagblad Grote Houtstraat 93 Haarlems Dagblad Soendaplein Haarlems Dagblad Italiëlaan 190, Schalkwijk Honeywell Bull’s Computer Control Division werkt op het terrein van process control en weten schappelijke computer- t w. L? HONEVWELL BUIL TWH 0PSCHR1JVEN. ÉÉN ONTHOUDEN Twee wereldconcerns op automatiseringsgebied vonden elkaar. Hun beider kennis, ervaring enproduk- beproefde programma pakketten zijn waarborg dat toepassingen. Ook déze - ongeacht de grootte van afdeling staat voor u klaar uw bedrijf - de voor u juiste metzijn gespecialiseerde methode van gegevensver- apparatuur, zijn kennis en werking wordt gerealiseerd, ervaring. Waarbij Honeywell Bull’s Keytape en Keyplex een zeer belangrijk onderdeel kunnen verzorgen: de rechtstreekse vastlegging op magneetband van de in te voeren gegevens. v. d. Brink- .’*1

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 14