Belg vanaf eerste dag in aanval voor MERCKX HEEFT EERSTE W est-Duitsland naar RONDE WEER BINNEN Post regeert ook Groningen in Kansen van Bessems Belgische UEFA-jeugd veroverde in Tongeren goede uitgangspositie Hockeyploeg traint weer Nederlandse zwemploeg confrontatie gestegen 1 TENNIS Trod muschter Op eerste dag duizend bezoekers Krekels zevende Vorwarts verloor Militairen verloren van Luxemburg klopte Duitse Amateurs Ger Spijkers bondscoach België: 1-0 oefenwedstrijd volleybalteam At je sneller op vijfhonderd meter in Tours ADO gelijk tegen Crystal Palace LONDEN. De Haagse eredivisieclub ADO heeft woensdagavond in. Londen een vriendschappelijke wedstrijd tegen Crystal Palace, dat uitkomt in de eerste divisie van de Engelse league doelpunt loos gelijkgespeeld. Het was een aantrek kelijk duel, waarin ADO voor de rust beter was. De Britse doelman Jackson redde echter uitstekend in enkele hache lijke situaties. Bij ADO speelde Van Vliet, I ft r' I I 29 DONDERDAG 4 MAART 1971 Bezwaren min minui mmimimm mini Vitale punten nniinuimimmiiimiiiminmiimmiiniiiinni iimmiimmiiiiiimmiimi VOORSEIZOEN- AANBIEDINGEN (Van onze sportredactie) en de lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllll iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuii imiiiiii ADVERTENTIE zesdaagse. llllillllllllllllllllllIlllllllllllUHIHlUlllllllllllllllllIllIlllllllllimillIllilllUIHIIIUUlUllllllililllll 33.560 km/uur). (Bonificatie 30 seconden); 2. Franco Bitossi (It.) op 1.13 (bon. 20 sec); 3. Patrick Sercu (Belg.) op 1.14 (bon. 10 sec.); 4. Albert van Vlierberghe (Belg); 5. Herman van Springel (Belg.); 6. Jos Huys- mans (Belg.); 7. Tony Huibrechts (Belg.); 8. Eddy Reyniers (Belg.); 9. Roberto Sor- lini (It.); 10. Georges Pintens (Belg). Nederland twee wedstrijden gespeeld, 1 gewonnen, 0 gelijk, 1 verloren, 2 pun ten, 5 doelpunten voor 1 tegen. Luxemburg twee gespeeld, 0 gewonnen, 0 gelijk, 2 verloren, 0 punten, 1 doelpunt voor 9 tegen. Nederland speelt op 24 maart de uit wedstrijd tegen Luxemburg en op 7 april nog tegen de Belgen in Nijmegen. TURNHOUT. De voetbalinterland- wedstrijd tussen de militaire elftallen van België en Nederland, die woensdag in Turnhout werd gespeeld, is met 1-0 gewonnen door de Belgische militairen. Het enige doelpunt werd in de 65ste mi nuut uit een strafschop gescoord door Gorez. tuurlijk is het belangrijk dat ze zich zo veel mogelijk met de sterksten van de we reld kunnen meten. Dan komen ze bijvoor beeld tot de ontdekking dat die snelle Amerikaanse meisjes en jongens ook maar gewone mensen zijn, die wel te verslaan zijn. Daarom pakken we nu elke interna tionale ontmoeting die we pakken kun nen.” De trainingsadviseurs van de KNZB wa ren in het jaar voor de E.K. niet in staat geweest aan dit punt voldoende aandacht te schenken. Nico van Dam, trainer van de a-ploeg, hierover: „Vele van de meis jes en jongens uit de Barcelona-ploeg wa ren pas kort voor de E.K. naar de top ge stoten en in die tijd waren er praktisch geen internationale wedstrijden meer. Na- zijn Ne- l. ven speciaaf met het oog op het toer- (Van onze sportredactie) TONGEREN. De Belgische UEFA- jeugdploeg (spelers van 16 tot 18 jaar) heeft zich voorlopig in de beste uitgangs positie gemanoeuvreerd voor een plaats in het toernooi om het Europees kampioen schap dat van 22 tot 30 mei in Tsjecho- slowakije zal worden gehouden. Eddy Merckx heeft in de ronde van Sar dinië duidelijk gemaakt dat het hem ernst is met het voornemen dit seizoen een zo groot mogelijk aantal wedstrijden te win nen. Vanaf de eerste etappe was hij in de aanval, hij won die rit, bracht ook het eerste gedeelte van de derde rit op zijn na am, liet zich weliswaar in de tijdrit verrassen door de voor hem gestarte Deen LUXEMBURG. Het nationale voet balelftal van Luxemburg heeft woens dagavond in de hoofdstad van het groot hertogdom een vriendschappelijke wed strijd tegen het Westduitse amateurelf- tal met 4-2 gewonnen. Alle doelpunten kwamen in de tweede helft tot stand. De strijd werd gespeeld op een door sneeuw val hard en glad veld. Luxemburg ver loor vorige week woensdag in Rotter dam nog met 0-6 van Nederland in een duel voor het Europese kampioenschap. Het scoreverloop was: 48e minuut Kir chens 1-0, 56. Hammes 1-1, 59. Dussinir 2-1, 80. Braun 3-L 81. Dussinir 4-1, 90. Kalb 4-2. Eindklassement: 1. Eddy Merckx (Belg.) 19.17.32; 2. Gosta Petterson (Zweden) op 2.43; 3. Herman van Springel (Belg.) op 3.57; 4. Gianni Motta (It.) op 6.05; 5. Italo Zilioli (It.) op 6.15; 6. De Schoenmaecker (Belg.) op 6.45; 7. Jos Huysmans (Belg.) op 6.45; 8. Albert van Vlierberghe (Belg.) op 8.50; 9. Felice Gimondi (It.) op 9.11; 10. Ole Ritter (Den.) op 10.32; 11. Arturo Pecchielan (It.) op 10.37; 12. Valdimiro Panizza (It.) op 10.43; 13. Mauro Simonetti (It.) op 11.06; 14. Aldo Moser (It.) op 12.14; 15. Patrick Sercu (Belg.) op 12.26. o.a.: Beginnersracket comp.eet 27.50 Prachtige DUNLOP rackets besp. is terug in Groningen en hij is een stem- mingkweker bij het publiek. De tribunes waren wel niet vol, maar de kleine dui zend toeschouwers die langs de kassa’s waren geschoven (een keer zoveel als vorig jaar op de eerste avond) riepen hem terstond tot de meest populaire ren ner uit. Vooral een grote groep studenten die hun wieleridool onafgebroken bejubel den en hem tenslotte een vat bier aanbo den zorgde voor een sfeervol begin van de tweede Groninger zesdaagse. Een zesdaagse die volgens Martinihal- directeur Henk Borgman nauwelijks een fiasco kan worden. „De mensen zullen ze- ker komen na de sfeer die hier de eer ste dag is geweest.” Een optimisme dat wordt gedeeld door Groningens wethouder W. Hendriks. Het lijkt voorlopig uitgeslo ten dat de gemeente Groningen het vol gend jaar de financiële garantie voor de zesdaagse zal intrekken. Hendriks: „Dat hangt natuurlijk af van de publieke be langstelling. Maar zoals ik het momen teel kan bekijken hoeft dit beslist niet de laatste zesdaagse in Groningen te zijn. De eerste avond wordt immers overal h et minst bezocht. In Rotterdam waren er nog veel minder toeschouwers.” De keizer op de fiets in zijn zoveelste IUIIIIIIIIIUIIIIIIII1IIIIIIIIII1I1IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII1IIIIIIIIIIIII1IIIIII1IIIIIIII8IIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII1IIIIIIIIH NUORO Eddie Merckx, die ook de vijfde en laatste etappe van de Ronde van Sardinië won, is als eerste geëindigd in het eindklassement. Merckx kwam alleen aan na de rit over 104 kilometer van Olbia naar Nuoro. Hij had een voorsprong van meer dan een minuut op zijn naaste concurrenten bij wie de Zweed Gosta Pettersson, die als tweede eindigde in het algemeen klassement. AMSTERDAM. Dezelfde Nederland se hockeyers, die in het najaar en de winter hebben getraind voor het toer nooi om de wereldbeker in Lahore, dat niet doorging, zgn geselecteerd voor de trainingen van de nationale ploeg. Van 9 maart tot 18 mei zal een keer per week worden getraind op het sportcen trum Papendal. De voorbereiding is gericht op de lan- denwedstrijden, die in het voorjaar op het programma staan. Op 17 april wordt in Amstelveen of Eindhoven begonnen met NederlandBelgië en daarna vol gen nog EngelandNederland (24 april), SchotlandNederland (25 april), West-DuitslandNederland (9 mei), Ne derlandFrankrijk (15 mei), toernooi met India. Nieuw-Zeeland en West-Duits land (Van 20 tot 23 mei in München) en NederlandIndia (datum nog niet vast staand). In de tweede helft kwam ADO bijna aan een voorspropg, maar de Britse ver dediger Pain redde op de doellijn. Bij de soms ook gevaarlijke Britse aanvallen onderscheidde Ton Thie zich. Uitblinkers waren verder Mansveld, Berg en Kore- vaar. Na het 1-0 verlies van woensdag in het Belgische Tongeren erkent bondstrainer Arie de Vroet dat de kansen van zijn Nederlandse jeugdformatie zijn geredu ceerd, maar hij ziet in de return op 7 april in de Nijmeegse Goffert mogelijk heden voor een revanche. „Onze jongens waren hier op dat moeilijk bespeelbare sneeuwveld in Tongeren beslist in het nadeel. Zij probeerden het succes te be reiken volgens het principe van de korte combinatie en oprukkende vleugelbacks. Hier had echter simpeler moeten worden gespeeld, minder op de geleerde tactiek en techniek afgestemd. Ze misten de er varing op een meer aangepast speltype over te schakelen.” De Belgen waren fysiek sterker, maar vergeet niet dat hun gemiddelde leeftijd een jaar hoger ligt. Ze pasten zich inder daad beter aan. Ik was uitgegaan van een gelijk spel. Op dit sneeuwveld ben ik achteraf niet eens ontevreden over de 1-0 nederlaag. De Belgen hadden ook met bijvoorbeeld 3-0 kunnen winnen, dat zat er toch immers in? Met uitzondering van enkele perioden na rust hebben we niet veel kansen gehad. Wij misten toch echt wel de routine van de helaas door een blessure niet beschikbare Spartaan Van Staveren. Ook hadden we wegens ziekte de Go Ahead-verdediger Strijdveen niet, maar ik vond dat Overbeek hem als rech- terverdediger uitstekend verving”, aldus De Vroet. HILVERSUM Tjjdens de Europese zwemkampioenschappen, vorig jaar sep tember bleek dat de jonge, talentvolle Ne derlandse zwemsters en zwemmers duide lijk gehandicapt waren door een gebrek aan internationale ervaring. Meisjes als Linda de Boer en Anke Rynders, die op nationaal niveau zonder tegenstand van betekenis de ereplaatsen voor zich opeis ten, werden toen geconfronteerd met een vreemd probleem. Naarden-zwemster Linda de Boer zei destijds: „In Nederland lig ik altijd voor, maar nu moet ik probe ren een achterstand weg te werken. Het zal pas goed zijn als ik vaker moet knokken om bij de eersten te eindigen. Dan zal ik waarschijnlijk ook een betere verdeling van mijn krachten krijgen.” OOST BERLIJN. De Oostduitse be kerhouder FC Vorwaerts Berlin heeft woensdagavond op eigen terrein in Oost- Berlijn een oefenwedstrijd tegen de Pool- se club Wisla Krakau met 0-1 verloren. Na 31 minuten viel door Miecik het be slissende doelpunt. De Oostduitsters, die volgende week woensdag in Eindhoven de eerste kwartfinalewedstrijd voor het toernooi om de Europese beker voor be kerwinnaars tegen PSV spelen, waren weliswaar wat offensieven ingesteld dan in voorgaande oefenwedstrijden, maar er ging van de acties toch over het algemeen maar weinig gevaar uit. Voor de vierde maal achter elkaar slaagde Vorwaerts er niet in een doelpunt te maken. PSV-trai- ner Kurt Linder woonde het duel bij. (Van onze sportredactie) UTRECHT. Ger Spijkers heeft benoeming als bondscoach van het derlands damesvolleybalteam aanvaard. Voorlopig zal hij die functie uitoefenen tot na de Europese kampioenschappen welke september-oktober in Italië plaats vinden. EINDHOVEN In Eindhoven is woens dag de Holland-week voor schaatsers be gonnen. Zowel bij de dames als bij de heren werden bijzonder goede presta ties geleverd. Atje Keulen-Deelstra maakte met 45,4 sec de beste tijd ooit in Nederland gemaakt op de 500 m. Sprint- kampioen Erhard Keller bleef als eerste in Nederland beneden de 40 sec-grens. Hij won de 500 m van de sprinterklasse in 39,5 sec. schap), Stevens (Fortuna Sittardia), Van Kraay (PSV) en Jongens (Volewijkers; Kila (Ado)., Arntz (Go Ahead), Bos (GVAV); voor: Kleton (Ajax), Tijl (For tuna Vlaardingen), Kist (Heerenveen). Bij Nederland werd Stevens kort voor het einde vervangen door Riedijk van Fortuna Vlaardingen. Belgische elftal: doel: Monsere (Ander- lecht); achter: Wouters (Lierse), Egyed (Anderlecht), Raemdonck (Anderlecht), Tonon (Union), Stallaert (Anderlecht), Coutereels (FC Luik), Nijst (FC Luik) voor: Vliegen (FC Luik), Hoste (Tonge ren), Lambrechts (Standaard Luikd). De stand in de voorrondepoule is thans: België na twee wedstrijden gespeeld, 2 gewonnen, 0 gelijk, 0 verloren, vier pun ten, doelcijfers 5 voor 1 tegen. TOURS. De Belg Noel van Tyghem heeft woensdag de tweede etappe van de wielerronde van de Indre en de Loire gewonnen. Hij legde de 195 kilometer naar Tours af in 4 uur, 42 minuten en 18 seconden. De Fransman Mouriaux eindigde in dezelfde tijd als tweede. Jan Krekels plaatste zich ex aequo als zeven de. De Fransman Daniel Proust behield de leiding in het klassement. (Van onze sportredactie) GRONINGEN. Vorstelijker nog dan vorig jaar heeft Peter Post geregeerd op de eerste dag van de Groninger zesdaag se. Post en Pfenninger die tussen 1963 en 1967 met ijzeren hand de Europese zesdaagse regeerden, toonden op de ope ningsdag in Groningen nog steeds een „compleet” team te zijn. Pfenninger de monstreerde in de jacht over drie kwar tier aan pure snelheid nauwelijks te heb ben ingeboet. Met de superieure Post werden de naaste concurenten in de kop- pelkoers op een ronde achterstand gezet. In deze krachtmeting werd voorts duide lijk dat voor Leo Duindam en Rene Pijnen in Groningen opnieuw een opmerkelijke rol kan zijn weggelegd. Het jeugdige tweetal nestelde zich in het spoor van de heerser, samen met Buchdahl en Kem per, die zich op de kleine piste eveneens onbelemmerd voelen. Voorlopig konden de jonge oranjeman nen door Kila, Bos en Arntz op het mid denveld stand houden, maar gevaarlijk bleven de Belgen toch. Kort na de pauze keerde Schellekens fraai een kopbal van de ijverige Vliegen maar na tien minu ten kwam de blonde Nederlandse aanval ler Kees Kist tweemaal dicht bij een treffer. In beide gevallen redden de stoere Belgen op het nippertje. In de 16e mi nuut toen de Belgische aanvalskracht weer was toegenomen beoordeelde Van Kraay een voorzet van Nijst verkeerd. Stallaert moest echter tweemaal vuren om zijn ploeg aan een 1-0 voorsprong te helpen. Dit doelpunt luidde een vinniger periode in. Nederland kwam de tegen slag echter niet al te best te boven maar in de slotfase was de gelijkmaker die overigens niet verdiend zou zijn geweest nog enige keren dicht bij. Kort voor tijd moest de geblesseerd geraakte Stevens zich nog door Riedijk laten vervangen. Beste man in de Nederlandse ploeg was doelman Schellekens. De 33-jarige Heerlenaar -zei over zijn aanstelling: „Met de technische commissie is alles rond en akkoord. Alleen moet de financiële zijde nog worden geregeld. De penningmeester Spruyt was namelijk ver hinderd en die moet beslissen of hij in stemt met de honorering die ik vraag." De vergoeding die Spijkers vraagt, is niet onredelijk maar zij is toch wel iets hoger dan de NEVOBO bereid is te betalen: 15 gulden per uur.Spijkers ziet zijn aan stelling als een uitdaging. Ondanks de korte tijd van voorbereiding wil hij pro beren dat het nationale team zo goed mogelijk voor de dag komt. Het trai ningsprogramma houdt onder meer in. dat er wekelijks op woensdag een centrale training plaatsvind in Utrecht of Papen dal. Spijkers kan werken naar eigen in zicht en hij heeft ook medezeggenschap bij de samenstelling van de selectie. Van de uitverkorenen heeft Joke Beekum-Den Dekker van Haag’68 laten weten, dat zi zich niet meer beschikbaar kan stellen. Ook zijn er bezwaren van de zijde van de Dokkumse club DVC die voorrang geeft aan de eigen trainingen. Er is al ge sproken over andere kandidaten. Hadden vroeger vele clubtrainers, die bij de voorbereiding van hun pupillen op de belangrijke toernooien een bijzonder ste vige vinger in de pap hebben, nogal eens bezwaren tegen deelname aan internatio nale evenementen, sinds Barcelona is dat veranderd. Nu zien ze er praktisch alle maal het nut wel van in. Dit jaar, dat ge zien moet worden als voorbereiding op de olympische spelen in München, is de in ternationale agenda van de oranje-equipe dan ook druk bezet. Het komende week einde is de eerste belangrijke confrontatie met de wereldtop in Bremen, waar de traditionele invitatiewedstrijden van de Bremer zwemclub 1885 worden gehouden. „Ik weet niet precies wie er allemaal aan de start zullen komen, maar het zijn altijd zeer sterk bezette wedstrijden. Ik UI verwacht ook dat er Amerikanen zullen zijn en die sturen altijd de besten”, aldus Nico van Dam. Voor de Nederlandse meis jes en jongens houdt dit in dat zij op wer kelijk topniveau hun vorm kunnen toetsen. Bovendien zal blijken of er na Barcelona voldoende trainingsarbeid is verzet. Nico van Dam is wat dat betreft optimistisch: „gezien de tijden die er de laatste maanden zijn gemaakt, kan ik wel stellen dat er behoorlijk is doorgetraind.” De Nederlandse ploeg, die morgenoch tend naar Bremen vertrekt, bestaat uit: Linda de Boer, Hansje Bunschoten, An- nemarie Groen, Anke Rijnders, Marjan Vermaat, Alie te Riet, Bob Schoutsen, Ar nold Rood en Hans Elzerman. Bovendien is er nog een ploeg van de HDZ met on dermeer Hennie Penterman en Gerda Las- sooy uitgenodigd. boeking opliep, niet mee. Couperus was weer van zijn rugblessure hersteld en maakte zijn opwachting in de voorhoede. Opstellingen: Nederlands elftal: NEC; achter: Van Bessems, die maandag voor de wet in het huwelijk trad, heeft de laatste week door deze gebeurtenis en het carnaval, waarbij hij zijn vader in de zaak in Ca- dier en Keer moest helpen, wel niet zo veel kunnen trainen als hij zelf had ge wild, maar steekt toch in een uitstekende vorm. Het afgelopen weekeinde nog ver sloeg hij in de Duitse clubeompetitie, waarin hij met Hans Vultink meedraait, in Berlijn Dieter Müller in het kader 47-2. De Limburger heeft overigens om meer allround te worden ingeschreven voor een speciale cursus van de KNBB in het drie banden onder leiding van de veelvoudi ge oud-wereldkampioen Rene Vingerhoed. Die zal in vier perioden van, vier dagen in de komende maanden behalve Bes sems ook Puck van Aart, Hans Sund- quest, Aad Verlouw en..Hans Vultink de fijnere kneepjes van het driebanden- spel bij brengen. Vultink heeft ingeschre- nooi o i het Europees kampioenschap in dividuele vijfkamp, dat niet in mei of juni maar hoogstwaarschijnlijk in oktober in Amersfoort zal worden gehouden. Het terrein in Tongeren was slechts op de vitale punten (doelgebieden en lij nen) sneeuwvrij gemaakt. Al direct dron gen de stevig gebouwde Belgen fel aan en het was aan Van Kraay en Stevens te danken dat onze zuiderburen niet met een een snelle voorsprong namen. Goed iijse situaties. bij aw speeme van vnci, stuwend werk van aanvoerder Vliegen en die afgelopen zondag tegen Feijenoord een snelle acties van Stallaert en Nijst dwon gen onze nationale jeugdtop herhaaldelijk in de verdediging. Doelman Schellekens keerde een kogel van Lambrechts en hij had geluk dat Nijst na een misvatting van Jongens naast schoot. Slechts bij uitzondering was er een re delijke Nederlandse aanval. De technisch begaafde Kleton probeerde het een paar maal met schoten van verre, maar in grote moeilijkheden kwamen de Belgische verdedigers niet. NICE. De kansen voor de Limbur ger Jean Bessems om in het toernooi om het Europees kampioenschap anker kader 47-2 in Nice een hoge plaats te bereiken zijn vergroot door het plotseling bedan ken van titelhouder Dieter Müller en de Spanjaard Jose Galvez. Müller, die zich door een tweede huwelijk en verbouwing van zijn biljartzaal in Berlijn niet genoeg naar zijn zin had kunnen voorbereiden, en wordt vervangen door 4(jn landgenoot Sporer, een biljarter van de tweede ca tegorie. Galvez, altijd een gevreesde te genstander voor Nederlanders in het ka der 47-2, heeft na het Spaanse kampioen schap, waarin hij zijn zoveelste titel be haalde, last gekregen van een leveraan- doening. In zijn plaats heeft de veelzijdige Bask Munoz, die in Nederland wel bekend staat als bandspeler en driebander, maar nog niet als kadrist, de reis naar het gast vrije, maar zeer koude Nice aanvaard. De voornaamste struikelblokken voor Bessems, die woensdagmiddag in het ge zelschap van bondsbestuurder Nico Ode- kerken aan de Riviera neerstreek, zijn nu nog de Belgische favoriet Emile Waf- flard (hij werd kampioen van zijn land met een fantastisch moyenne van ruim 142) en de Fransman Roland Dufetelle, twee ex-professionals. Brachten deze drie équipes veel dei ning teweeg op de tribunes de meeste ju bel was voor Norman Hill, de donkere Brit die aan de zijde van Piet van der Lans het vorig jaar reeds een ongeken de populariteit genoot. Toen eenmaal de kleine uurtjes waren aangebroken schit terde Hill, vooraan in de rij van gretige jagers die hun prooien in de nachtelijke uren bijeen sprokkelen. Hill wenste het vorig jaar zijn weinig imposante carrière als beroepsrijder te beëindigen, maar toen zijn naam veruit het meest in de Martiniehal opklonk besloot hij zijn af scheid voor enige tijd uit te stellen. Hill doel: Schellekens, Overbeek Graaf- met NYLON besp37.50 met ETERNYL 45.— met DARM 59. Geheel seizoen garantie op alle frames en bespanningen. O Rep. en bespanningen in 1 dag gereed J. v. Goyenstraat 18 - Heemstede Telefoon 28 53 09 RUIME PARKEERGELEGENHEID! Ole Ritter, maar versloeg in de vijfde en laatste etappe naar Nuoro een veel ge noemd plaatsje in verhalen over Sardijns banditisme de concurrentie links rechts om de oren. Aanleiding tot actief optreden van de Tour-de-France-winnaar vormde vluchtpogingen, die Gimondi op zeven km var de finish ondernam. Eerst werd de Italiaan teruggehaald door de knechten van Merckx, de Schoenmaecker en To- sello. Toen hij het weer probeerde weg te komen, ging Merckx alleen achter hem aan De Belg haalde Gimondi in, ging hem in hoog tempo voorbij en bouwde in de luttele kilometers naar de finish een voor sprong op van 1 min. 13 seconden. Het volgend doel dat Merckx zich nu gesteld heeft is de overwinning in Milaan- San Remo over zestien dagen. De uitslag van de vijfde en laatste etappe luidt: 1 Eddy Merckx (Belg.) 3.05.53 (gem.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 29