PANDA EN DE JOKKLIKKER Op een scottie „Progil zien is sterven” ^DERGANG M IDDFRNAMit Mgr. Jansen in ziekenhuis Agenda voor Haarlem en de IJmond II l! 4 h Proces-verbaal Enkele buien Eban naar de VS Kwart miljoen schade bij brand tegen deelnemers anti-porno-actie I Verzending zeepost 6 DICHTER BIJ DE DIEREN MAART 1971 DOOR ALISTAIR MACLEAN Record voor HISWA Trijntje Fop Een Scottie, dol op de natuur, dronk op z’n Schots de whisky puur. Zijn woede was te groot voor woorden toen hij een ijsbeer uit het noorden zag binnenkomen in de kroeg die whisky op z’n ijsschots vroeg. Beverwijk Belgische betogers: Bollenstreek Haarlemmermeer Velsen-IJ muiden Haarlem Heemskerk en Omstreken I» •**/'*VVV%A«VWWVVVVWlrt/VWWVVVVVWVVVVVWVVVVVVVVWVVVVVVlA<fVVWt/VWWWVVWWVVVAAAA#WVVVVVV>yWVVVVWVWVWVV* - boot een bedraagt ruim 75.000 gulden. is,” (wordt vervolgd) 10493 >VWVVVVVlAAAA*WVVVWVVUVVWWVWVVWWVMVVVVVVVVUVVVV%AAAAM^AAA^t/VVVVVWWVWVMVVVWVVVVVVVVVV\AAA< (Ruijsdaelstraat). 20 uur: WERKRAPPORTEN Zon onder AMSTERDAM. De meest succesvolle HISWA in de Amsterdamse RAI tot nu toe is gisteren met 225.360 bezoekers ge sloten. Dit is ongeveer 13.000 meer dan vorig jaar. Zowel in de watersport- als in de kampeersector hebben volgens de organisatoren de deelnemers zeer goede zaken gedaan. „Nu hebben we hem!" riep de kleinste. „Pak hem vast, Habhab!" De aangesprokene deed een stap voorwaarts en JERUZALEM (DPA) De Israëlische minister van Butenlandse Zaken, Abba Eban, is vandaag naar de VS vertrokken, waar hij met zijn ambtgenoot William Rogers en de VN-bemiddelaar voor het Midden-Oosten, Gunnar Jarring, bespre kingen zal voeren. Naar in Jeruzalem uit betrouwbare bron is vernomen, wil Eban zijn gesprekgenoten duidelijk maken, hoeveel waarde Israel hecht aan veilige grenzen, waarover men het bij onderhandelingen met de Arabi sche landen eens moet worden. 20 maart 26 maart 10 10 10 10 10 9 11 11 8 9 2 3 3 9 7 -2 1 z z z z zzw z zzw zzw z zzw 5 5 5 5 5 6 7 6 6 5 0.7 0 1 0 3 1 0 7 27 03 0 1 1 0J 15 1 0.1 1 0 o 2 6 1 4 0 0 nnw n zzo zo w z w w w.st. n w ozo \v ozo wzw z w nw zw zzw nnw w.st. wzw no ozo w.st. 1 3 2 1 2 1 3 0 -9 -0 1 7 5 5 -3 3 1 1 2 1 0.1 1 1 0 2 0.2 8 17 9 10 13 9 12 11 11 -2 9 2 15 7 12 12 13 22 15 6 11 7 9 10 5 13 daardoor werd hij onder de voet gereden door de jok- klikker die Joris in zijn weg duwde. „Dommeling!" riep zijn kameraad, terwijl hij lenig over het apparaatje sprong. „Moet ik dan alles alleen opknappen?" „Ik wil niet graag opgeknapt wordenprevelde Joris ongerust. „Dat vooruitzicht trekt mij in het ge heel niet aan. Maar ik vrees dat het met mij gedaan is..." regen zw. bew. zw. bew. zw. bew. regenbui zw. bew. geh. bew. regen sneeuw geh. bew. zw. bew. regen licht bew. mist regen geh. bew. licht bew. licht bew. zw. bew. zw. bew. regen mist half bew. licht bew. geh. bew. zw. bew. 48. Joris wilde m geen geval in de handen van de wachters van sultan Plukka vallen. Daarom holde hij ongerust door het paleis, om de uitgang te zoeken. De beide bewakers sneden hem echter de weg af, en doken zodoende plotseling voor hem op. DINSDAG 16 MAART onder 18.45 uur 7.43 uur Maximum- en «MnUnum- temperafuren binnea- en buitenland op 6.54 uur; Maan op uur; MAANSTANDEN Laatste kwartier Nieuwe maan werkdagen (maandag tot en met vrijdag) te be zichtigen van 10 tot 12 uur. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 uur: „De taal der liefde”. Luxor Theater (Breestraat). 19 en 21.15 uur: „De non van Monza”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aan vraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510 - 25120. Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg Aberdeen Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locamo Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Zürich Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Australië: ms „Atrevida” (16-3); Canada: ms „Atlantic Crown” (15-3)en ms „Hother Isle” (17-3); Israël: ms „Opal” (17-3); Ja pan: ms „Benledi” (18-3); Kenya, Oeganda. Tanzanië: ms „Tanganyika” (17-3); Nieuw- Zeeland: ms „Mauraki” (15-3); Verenigde Staten van Amerika: ms „Atlantic Crown” (15-3); Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afri- ka: ms „Karimata” (17-3). „Dat heb ik je al verteld.” „AH right, dat gaat mij dus niet aan. Heeft u een idee waar u wilt beginnen en hoe u de zaak wilt af bakenen?” „Eerst het vasteland, oostwaarts. Dertig kilometer noordkust, dertig kilometer zuidkust. Dan proberen we Torbay Sound en het Isle of Torbay. Daarna de eilanden verder westelijk en noordelijk.” „Torbay Sound heeft dienst.” „Pardon! Ik had moeten zeggen: een dagelijkse dienst. Torbay heeft een dienst tweemaal per week.” „Maak uw stoelriem vast en doe die koptelefoon om. We zullen vandaag heel wat opstoppers krijgen. Ik hoop dat u een goed zeeman bent.” „En de koptelefoon?” Ik had nog nooit zulke grote gezien: minstens tien centimeter met een voering van wel 3 centimeter dikte, een soort schuimrubber. Een microfoon met een verende haak was aan de hoofdband vastgemaakt. „Voor uw oren,” ROTTERDAM. Negen jeugdige deel nemers aan de antiporno-actie van de evangelist B. Hoekendijk uit Putten zijn in de nacht van vrjjdag op zaterdag door de Rotterdamse politie aangehouden. Na dat proces-verbaal was opgemaakt, wer den zij vrijgelaten. De jongelui, jongens en meisjes van on geveer 20 jaar, kregen een proces-verbaal omdat zij stickers met de bijbeltekst „Gij zult de meerderheid niet in het kwade volgen” plakten op ruiten van sexboetieks, aan huizen en gebouwen, aan lantaarn palen, op auto’s en op parkeermeters. Vol gens de Rotterdamse politieverordening is het verboden ’s nachts propagandabiljetten aan te plakken. In Utrecht is de anti-porno-actie vrijwel ongemerkt verlopen. De politie behoefde geen processen-verbaal op te maken tegen propagandabiljetten-plakkers. Ook in Am sterdam hebben zich geen moeilijkheden voorgedaan. Er zijn in de afgelopen nacht in totaal ongeveer 170.000 biljetten ver spreid. De protesterende jongeren hebben ook een brief aan de Tweede Kamer gestuurd, waarin wordt gesteld dat pornografie, im morele films, homofilie, prostitutie en sex in tv-programma’s op ontstellende wijze zijn toegenomen. De jongelui vragen steun van de regering in hun streven naar een gezonde, op persoonlijk geloof gefundeer de jeugd. Na afloop van de betoging hielden de merendeels jonge betogers in het centrum van Gent, in één van de drukste winkel straten, een zitstaking. De ordedienst van de betogers kon de jongelui niet weg krij gen en toen greep de politie in. Daarbij vielen enkele rake klappen. Twee betogers werden opgebracht. In Finsterwolde heeft een felle uit slaande brand zaterdagavond een grote schuur die dienst deed als garage en werkplaats van de expediteur J. E. Im- minga grotendeels verwoest. De schade „Voor uw oren,” zei de luitenant vriendelijk. „Anders scheuren uw trommelvliezen! Is u over een week stokdoof! Verbeeldt u zich eens dat u in een stoomketel zit waarop een dozijn pneumatische hamers aan het werk zijn, dan krijgt u een indruk van wat u te wachten staat.” M j I t)3 ©PIB co>e»iH>f-tN I 37 „Zo ongeveer. Ligt eraan hoe hard i we gaan. Wat wil je eigenlijk?” „Om te beginnen, een ietsje meer beleefdheid. Heb je last van morgen- stemmingen?” „Luister eens, Calvert, ik ben een reddingspiloot. „Air-Sea Rescue”, als I dat je iets zegt. Deze machine is de I' enige die groot genoeg is om met dit weer op te stijgen. En ik ben op zoek, 1 ik ben niet van plan er een pleizier- I tochtje van te maken. Ik weet niet hoe belangrijk jouw opdracht is, maar er zijn mensen' in nood, die misschien op vijftig mijl afstand van hier ergens in de Atlantische Oceaan aan een red- dingsvlot hangen. Dat is mijn baan! I En nu krijg ik een speciale opdracht. I Wat móét je?” „De „Moray Rose”?” „Precies! Heb je het ook gehoord?” „De „Moray Rose” bestaat niet. J Heeft ook nooit bestaan.” „Wat vertel je me nou? De laatste berichten „Ik vertel je precies zo veel als je moet weten, luitenant. Het gaat erom I dat ik dit gebied wil afzoeken zonder I dat het verdenking oproept. Als je zo- I, iets wilt doen moet je een goed motief hebben. Ons motief is de zinkende „Moray Rose”. Dus vertellen we dat rond.” „Zit er iets achter?” „Yep.” „Zo, dus dat krijg jij voor elkaar,” zei hij langzaam. „Jij kunt de BBC ervoor spannen?” „Yep.” „Dan zou je mij dus ook op straat kunnen laten zetten.” Hij glimlachte, waarachtig, hij glimlachte. „Neem mij niet kwalijk, meneer. Luitenant Wil- liams maar u mag gerust Scotty zeggen is tot uw orders. Waar gaat het om?” „Ken je de kustlijn en de eilanden I van dit gebied?” I „Vanuit de lucht?” „Ja.” „Ik ben nu twee jaar op de basis. I Air-Sea Rescue en daartussendoor leger- en vlootoefeningen en zoeken naar vermiste bergbeklimmers. Ik werk hoofdzakelijk met de marine- commando’s. Als iemand de buurt kent ben ik het.” „Ik zoek een plaats waar iemand een boot kan verbergen. Een tamelijk i grote boot. Twaalf a vijftien meter lang. Misschien in een groot boten huis, misschien onder overhangende bomen in een of andere kreek, mis- schien in een of ander afgelegen haventje dat vanuit zee onzichtbaar is. Tussen Islay en Skye.” „Ehis dat alles? Heeft u er een I idee van hoeveel honderden mijlen kustlijn wij hier hebben, met al die I eilanden? Misschien wel duizend? Hoe lang krijg ik voor dat karweitje? Een maand?” „Tot vanavond, zonsonderdang. Luister! Er valt wat te elimentren! Ten eerste alle bevolkingscentra, dat wil zeggen alles waar meer dan twee, I drie huizen bij elkaar staan. Verder J alle bekende visgronden. Dan de ge- regelde scheepvaartroutes. Maakt dat I het gemakkelijker?” „En of. Wat zoeken we in werke- lijkheid?” DIVERSEN Poludiek Centrum (Spaarne 29). Vandaag 20.00 u.: Jaarvergadering. Wijkcentrum Europawljk (Laan van Angers 5). Dinsdag 10-12 uur: spreekuur sociaal raadsman. Kamis (Nieuwe Groenmarkt 5). Dinsdag 20.30 uur: Klassieke muziek populair gebracht door A F C lörosei^s Toneelschuur (Smedestraat 23). Elke zaterdag 11.00 uu: Kindertheater van 10-13 Jaar. Elke za terdag 13.30 u.: Aktie-beraad. Elke zondag 13.30 uur; Kindertheater van 8-12 jaar. Diversen avonden en middagen toneelschuurprojekten. Waagtaveerne (hoek Spaame-Damstraat). Ge opend: maandag t.m. donderdag 19.30-24 uur; vrijdag en zaterdag 19.30-01 uur: vrijdag- en za terdagavond folk. Donderdag om de 14 dagen: literaire avond le dinsdag van elke maand: klassieke platen; maandagavond: teach-in. Bowling (hoek Orlonweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur: zondag 10-02 uur bowling. Thüsse’s Hof (Bloemendaal). Geopend dinsdag tot en met zaterdag 9-12 en 13.30-16 uur, zond, en maandag gesloten. Hotel Bouwes (Zandvoort). Elke zaterdag- en zondagavond optreden orkest Vito Lanza. Te vens zondag matinee. Dolfirama (Zandvoort naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow woensdag 14 - 16 uur, zaterdag en zondag 12, 14 en 16 uur. Bowling Centre (Burgem. Van Fenemaplein, Zandvoort). Dagelijks van 14-01 uur. DIVERSEN Treslong (Hillegom). Dagelijks behalve dins dag: Diner-dansant. Café-restaurant „Oud Berg en Dal”, (Rijkstr.- weg 91, Bennebroek). Dinsdag 20.00 u.: „Dwars door de Himalaya”, door prof. C. G. Egeler en dr. T. de Booy. DIVERSEN Raadhuis Halfweg: Dinsdag 19.30 uur: Raad Haarlemmerliede en Spaarnwoude (Spaarndam). BIOSCOPEN City Theater, maandag en dinsdag 20 uur: „In vasie op Ambush Bay”. TENTOONSTELLINGEN Felison (in het noordelijk koetshuis van Beeckestijn) tot 22 maart dagelijks van 14 tot 17 uur expositie van schilderijen, tekeningen, grafiek en wandkleden. Pieter Vermeulen Museum. Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, IJmuiden, is dagelijks be halve zaterdag en zondag open van 14 tot 16.30 uur. Beeckestijn, museum, Velsen-Z. is dagelijks geopend van 14 tot 17 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord, is dinsdag open van 12 tot 13.30 u. en donderdags van 12 tot 13.30 u. en van 20 tot 22 uur. Stadhuis Velsen, Plein 1945, IJmuiden, alle zw. bew. zw. bew. zw. bew. geh. bew. onbew. geh. bew. zw. bew. half bew. zw. bew. licht bew. Het K.N.M.I. deelt mee: In de nacht van zondag op maandag trok een frontale zone met enige regen van zuidwest naai’ noordoost over het land. Achter het frant werd onstabiel opgebouwde koudere lucht aangevoerd. Deze aanvoer zal in het komende etmaal aan houden, daar een lagedrukgebied boven de Noordzee en de Britse eilanden ook morgen de luchtstroming in onze omgeving zal bepalen. Trogvormige storingen kunnen van tijd tot tijd de bulïgheid verhogen, terwijl de temperatuur iets lager zal worden. Barometerstand hedenmorgen 994.» millibar (686.16 mm). VOORUITZICHTEN VOOR WOENSDAG: Enkele maartse buien, ook opklaringen en enige daling van temperatuur. Aantal uren zon: 2 tot 7; Minimum temperatuur: omstreeks normaal; maximum temperatuur: 1 tot 5 graden onder normaal; Kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 70 percent; Kans op een geheel droog etmaal: 40 percent. 3.30 uur 20114 uur HOOG EN LAAG WATER TE IJMUIDEN GENT. Het Belgische Anti-Progil- comité heeft zaterdagmiddag in Gent be toogd tegen de vestiging van een zwavel- koolstoffenfabriek van Progil in Kallo, op de linker Schelde-oever. Aan deze betoging werd door ongeveer 500 jongelui deelgenomen. De betogers droegen borden en spandoeken mee met opschriften als „Progil zien is sterven”, „Voor Progil helpt geen pil” en „Onze wel vaart is adembenemend”. MAANDAG 15 MAART Hoog water 5.32 uur en 17.46 uui Laag water 1.25 uur en 13.46 uur DINSDAG 16 MAART Hoog water 6.03 uur en 18.17 uur Laag water 1.51 uur en 14.12 uur SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonspleln). Vandaag en morgen 20.15 u.: Toneelgroep Centrum met „Kwasten”. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr. 111), 15.30, 19 en Ï1.30 u.: „Catch 22”, 18 j. Frans Hals (Frans Halsplein), 19 en 21.15 u.: „Moorden in Crescendo”, 18 j. Lido (Houtplein), 14 en 20.00 u. „Waterloo”, 14 Luxor (Gr. Houtstr. 139),‘14, 1» en 21.15 u.: „De rode cirkel”, 14 j. Rembrandt (Gr. Markt) 14, 19 en 21.15 u.: „Louis de Funès als taxichauffeur”, a.l. Roxy (KI. Houtstraat 79), 14.30, 19 en 21.16 u.: „Het herenhuis van de Reeperbahn”, 18 j. Studio (Gr. Markt), 14.15, 19 en 21.15 u.: „Zij drinkt niet ,zij rookt niet, zij flirt niet, maar 14 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17de eeuw waaronder Hals’ meesterwerken. Pren tenkabinet: tentoonstelling van werk van Jae van Looy en nieuwe aanwinsten Artotheek Ne derland 1870. Geopend dagelijks 10-17 uur. Zon dags 13-17 uur. Vis- en Vleeshal, (Gr. Martk). Expositie schil derijen van Anthony Green. Tot en met 21 maart. Expositie Pink Morris Productions schil derijen objecten, foto’s etc. Tot en met 21 maart Wedstrijdexposltie amateurschilders „Schep pers Van de zevende dag" tot en met 21 maart. Dagelijks geopend 10-17 uur. Zondags 13-17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16). Permanente tentoonstelling van werken uit de 19e en 20e eeuw. Tekeningen uit de 16e t.m. 19e eeuw Fos sielen, mineralen etc. Expositie grafiek van Wenzel Hollar. Tot en met 31 maart. Geopend van dinsdag t.m. zaterdag 10-17 uur eerste zon dag van de maand 13-16 uur. Kunstzalen Frans Heerkens Thüssen, (Hout plein 13). Prentenkabinet: tentoonstelling etsen uit Amsterdamse en Haagse school. Geopend van maandag tot en met zaterdag 10-13 u., 14-17 uur. Tot en met 17 maart. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Perma nente tentoonstelling van oude religieuze kunst. Geopend van dinsdag t.m. zaterdag 10-12.30 en 14-17 uur, zondag 14-17 uur. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby keramiek en gra fiek. Expositie geappllceerde en geborduurde wandkleden van Maaike van Huizen. Tot en met 30 maart. Geopend van dinsdag tot en met zaterdag 9-17.45 uur. Gemeentehuis Bloemendaal (Bloemendaalse- weg) Expositie van Harry van Kruiningen „Levend en willekeur in Amsterdam”. Dagelijks geopend van 14-17 uur. Tot en met 16 maart. Galerie Eylders (Haltestraat 77, Zandvoort). Expositie van graficus Ton Gravelijn en Jen ny en Wim Duller, keramiek. Geopend van dins dag tot en met zondag 13-17 uur. Tot en met 7 •pril. ROTTERDAM. De bisschop van Rot terdam, mgr. M. A. Jansen is zaterdag in het OLV Gasthuis opgenomen. Hij heeft vermoedelijk pleuritis, zo deelde de perschef van de bisschop mee. Mgr. Jansen zal hierdoor niet aanwezig kunnen zijn bij de wijding van dr. mgr. A. J. Simonis tot zijn opvolger, welke plechtigheid tevens bedoeld was als af- scheidsplechtigheid voor mgr. Jansen. Het is nog niet bekend wanneer de heer Jan sen wel afscheid zal kunnen nemen. GRONINGEN. Een brand heeft in de nacht van zaterdag op zondag in de industriële bakkerij van de NV Hedo in Groningen een schade van ten minste een kwart miljoen gulden aangericht. Niemand werd gewond. De opslagruimte brandde uit en in de rest van de fabriek ontstond veel waterschade. De drie vermisten bij de brand in de Van Sijsenstraat in Groningen waarover wij zaterdag berichtten, blijken zoals werd gevreesd te zijn ongekomen. De slachtof fers zijn de 53-jarige olie- en gashande laar B. Borgman, zijn evenoude echt genote A. Borman-Hooijer, en hun 11-ja- rige kleindochter Annegien Borgman. De oorzaak van de brand is nog steeds on bekend. In Nistelrode is zaterdag tijdens afwe zigheid van de bewoners een woonhuis grotendeels door brand verwoest. De schade wordt geschat op ruim 45.000 gul den. De oorzaak van de brand is niet bekend. In het centrum van Boxmeer heeft zon dagavond brand gewoed in de dependance van hotel ,,’t Rad”. De schade wordt geraamd op rond 60.000 gulden. Door een technische storing is zaterdag avond in de buurt van Culemborg brand ontstaan in één der treinstellen van een reizigerstrein, die om 20.15 uur uit Utrecht was vertrokken met bestemming Arnhem. De machinist van de trein deed vergeefse pogingen het vuur met schuimblussers te doven. Later werd de hulp van de Culemborgse vrijwillige brandweer ingeroepen, die het vuur snel meester was. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken voor. BIOSCOPEN Cinema Marquette „Sunflower”. TENTOONSTELLINGEN De Zandkraai (Handelstraat). Expositie „Nieu we woonvormen”, geopend tot en met 17 maart van 9-12, 14-17 en 19-22 uur. Zelfs met een gewatteerde koptele foon op was het net alsof ik in die stoomketel met zijn pneumatische hamers zat. Ik had niet de indruk dat de koptelefoon met de schuimrubber voering enig geluiddempend effect sorteerde. Het lawaai sloeg en hamer de en timmerde op je los, op elk bot en elk beentje van je gezicht en je schedel. Maar toen ik één keer en nooit weer voorzichtig één van de oorschelpen een eindje oplichtte om uit te vinden of die dingen al dan niet ergens voor dienden, begreep ik wat luitenant Williams bedoelde met gescheurde trommelvliezen. Hij had niet overdreven. Zelfs met die dingen om vroeg je je af hoe lang zij het zouden uithouden. Ik keek tersluiks naar het gezicht van de jonge Welsh man naast mij, een man die dag in dag uit in dit helse lawaai moest doorbrengen. Hij zag er heel normaal uit. Mij zouden ze binnen een week in een gecapitonneerde cel moeten opbergen. (Het zou geen week worden, in die helikopter. Alles bij elkaar heb ik er acht vlieguren in doorgebracht, maar het leek een eeuwigheid.) Eerst vlogen wij in noordwaartse richting langs de kust van het vaste land, zonder noemenwaardig resul taat. Na twintig minuten zagen wij een riviertje dat in zee uitmondde. Wij volgden het ongeveer een mijl opwaarts, toen de bomen die tot dicht aan de oever reikten, plotseling bij elkaar kwamen in het midden van de stroom, die daar klaarblijkelijk door een nauwe rotsspleet liep. „Ik wil weten wat dat schreeuwde ik in de microfoon. Williams knikte. „Een kwart mijl terug was een geschikte plek. Ik zal u neerzetten.” VOOR 'N ADEPT GEDRAAG JE-JE WEL ERG ON VOLWASSEN NU DIE KLEINE HEKS IS UITGESCHA KELD, KUNNEN WE EINDELEK VERDER GAAN j- JAMMER, IK HE0OOK GEEN BRUINE VERF J MEER! r— 15 HET ERG ALS DE T kinderen er niet Vx op KOMEN? J DAT WAANIDEE VAN UE HEEFT ONS AL GENOEG KOSTBARE TUD GEKOST JINN HEEFT AL ONZE MEDEWERKING NODIG MIJ MAG JE WEU schilderen; mïj' VV; MAAKT‘T NIETUIT/*^ WAT VOORKLEURz^r^

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 6