PANDA EN DE JOKKLIKKER ARMAN EN ILVA POLLE, PELLI EN PINGO FERDINANDS BELEVENISSEN /DOFRMm Sinatra stopt met zingen IE 'NDERGANC M Agenda voor Haarlem en de IJmond l REUMATISCHE- EN SPIERPIJNEN ii ii Gevangenisstraf geëist tegen achter beleid Senator beticht van heksenjacht Bibliotheken in Europees verband A Zeeman wurgde weduwe: eis Ouders patiënten Arntsz-hoeve acht jaar Opklaringen stelende heren’ 15 WOENSDAG 24 MAART 1971 DOOR ALISTAIR MACLEAN 86-5 Haarlem en Omstreken Bollenstreek TAPIJTTEGEL-BOETIEK ASTRA 1 Gestolen Rembrandt achterhaald Beverwijk 8’ cï Velsen-IJmuiden Onmiddellijke verlichting van Kp, l V' HEEFT HJJR HU is ALLEEN!! «VVVVVVVVVVWV^RrtRRfVVVVVVVVVVVVWVVVVWVVVUVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV' 45 WVVVVVVVVVVVVWVVVWVVVVWVVVVViAMA*VVVIAIVVVVV^MVIAfVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVWVVVVVV< WERKRAPPORTEN ADVERTENTIE van 20 u.: Voor de horeca en theaters KORTE GIERSTRAAT 1 HAARLEM EX-DIRECTIE PAVEX 17 5, Woensdag van schemering tot tien voor negen. Als het mij ooit zou gelukken weer levend aan boord van de „Firecrest” te verschijnen, als ik ooit nog eens met Oom Arthur in aanraking kwam, wat zou ik dan wel voor uitleg van het gebeurde moeten geven? (wordt vervolgd) 56. De heer Beuzelaer verliet samen Panda de bin nenplaats. „Ik neem aan dat die jokklikker goed werkt”, sprak hij. „En daarom breek ik de onder handeling en met sul tan Plukka af. Hij moet wel een grote jokkebrok zijn!” „M-maar ik geloof niet dat hij ons wil laten gaan”, zei Panda. Hij keek ongerust om naar de heerser die driftig op een gong sloeg om zijn wachters te roepen. SELENE! DAT KAN ALLEEN SELENE Enkele ouders zijn ertoe overgegaan een aktiecomité op te richten dat als doel heeft „te voorkomen dat de oprechte bedoelingen van directie en verplegend personeel in een verkeerd daglicht worden gesteld”. Maximum* en minimum temperaturen binnen- en buitenland regen regen regen regen regen motregen regen regen regen regen 6.33 uur; 5.52 uur; 1.42 uui en 14.02 uui 9.34 uur en 22 09 uur wnw zzw zo west wnw wzw zw zzw zzw zzw wzw wzw zw zw zw nnw zzo zuid no zzo wzw zw nw ono zuid nnw zzw zzw 8 9 8 9 9 7 8 8 7 8 4 4 3 3 3 5 5 2 5 2 8 8 2 3 1 2 1 1 1 3 0.1 1 0.1 0 o o o o o o o o 9 0 0.4 0 0 0.1 o o o o 0.3 0 4 0 0 2 0 0.3 EN HEM OOK! Amsterdam De Bilt Deelen Eindhoven Eelde Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z-Limburg WOENSDAG 24 MAART Hoog water Laag water 18 18 3 7 7 7 8 7 4 10 8 3 15 18 11 7 13 19 16 4 14 3 10 11 -2 4 3 Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich -3 4 “2 -0 -2 -13 1 -3 8 2 7 0 6 7 -3 9 -2 -0 4 -11 2 Ze werden echter door niemand tegen gehouden en even later reden ze weg, zonder een schildwacht ge zien te hebben. Dat kwam, omdat de wachters nog steeds te duizelig waren om hun meester te hulp te snellen. En deze laatste werd zó moe van zijn geroep en gegong, dat hij na een poosje eveneens uitgeput neerzeeg DEN DOLDER De ouders en familie leden van de patiënten in de psychiatrische inrichting Willem Arntsz-hoeve in Den Dolder hebben zich achter het beleid ge schaard dat tot nu toe in het centrum is gevoerd. Zoals wjj bericht hebben, wordt een onderzoek ingesteld naar mogeljjke misstanden in de inrichting. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Breestraat). 19 en 21.15 u.: „De taal der liefde”. Luxor Theater (Breestraat) 19 en 21.15 u.i „Het plezierigste huis in Londen”. TENTOONSTELLINGEN Galerie Bosmans (Breestraat 122). Expositie Loes van Goor (grafisch werk) en 14 Limburg se kunstenaars (edelsmeedwerk); geopend tot en met 10 april van dinsdag tot en met zater dag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aan vraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510—25120. DONDERDAG 25 MAAKT Hoog water 2.27 uur en 14.46 uur laag water 10.26 uur en 22.55 uur DONDERDAG 25 MAART onder 19.01 uur onder 17.31 uur 3 dag tot en met zondag 13-17 uur. Tot en met 7 april. VOLKSUNIVERSITEIT Aula A.H. Gerhard Mavoschool (ingang Raaks) Donderdag 20.00 u.: Lezing door prof. dr. J. H. Plokker; Hersenspoeling. DIVERSEN Toneelschuur (Smedestraat 23). Elke zaterdag 11.00 u.: Kindertheater van 10-13 jaar Elke za terdag 13.30 u.: Aktie-beraad. Elke zondag 13.30 uur: Kindertheater van 8-12 jaar. Diverse avonden en middagen toneelschuurprojekten. Waagtaveerne (hoek Spaame-Damstraat). Ge opend' maandag Lm. donderdag 19.30-24 uur; vrijdag en zaterdag 19.30-01 uur; vrijdag- en za- D IVERSEN Treslong (Hlllegom). Dagelijks behalve dins dag: Dlner-dansant. Raadhuis Bennebroek: Donderdag 20.00 u.: Ge meenteraadsvergadering. En die vervloekte deur klemde. Na alle schokken en stoten die de romp te verduren had gekregen eerst toen hij op de rand van het klif te rechtkwam en daarna toen hij in zee viel zou het een wonder zijn ge weest als de deur niet had geklemd. Ik duwde ertegen, ik sloeg erop, trok eraan: hij blééf klemmen. Het bloed gonsde en suisde in mijn oren, de benzine in mijn longen verzengde mijn ribben en mijn borstkas en ver schroeide mijn laatste beetje adem. Ik zette mij met beide voeten af te gen het instrumentenbord, wrong en wrikte met beide handen aan de deur knop. Ik schopte ertegen en bracht al het vermogen op dat iemand kan op brengen die weet dat zijn leven ervan afhangt. De knop br-k af en ik tui melde hals over kop achterover, naar naar het laagste gedeelte van de romp en toen hielden mijn longen het niet meer uit. De dood kon niet erger zijn dan deze doodsangst. De lucht ont snapte door mijn mond en neusvleu gels vol water en ik zoog alles in, in één grote slikbeweging: lucht en zee water, het laatste dat ik ooit zou in slikken. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van werken uit de 17de eeuw waaronder Hals’ meesterwerken. Pren tenkabinet: tentoonstelling van werk van Jac van Looy en nieuwe aanwinsten Artotheek Ne derland 1870. Geopend dagelijks 10-17 uur. Zon dags 13-17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16). Permanente tentoonstelling van werken uit de 19e en 20e eeuw. Tekeningen uit de 16e t.m. 19e eeuw Fos sielen mineralen etc. Expositie grafiek van Wenzel Hollar. Tot en met 31 maart. Geopend van dinsdag t.m. zaterdag 10-17 uur eerste zon dag van de maand 13-16 uur. Kunstzalen Frans Heerkens Thijssen (Hout plein 13). Prentenkabinet: Tentoonstelling schil derijen van Joanne Appel. Geopend van maan dag tot en met zaterdag van 1013 uur, 1418 uur. Tot en met 7 april. Galerie Zijlstraat (Zijlstraat 31). Expositie schilderijen en plastieken. Dagelijks geopend 12 —17 uur, ma.-, wo.- en vrijdagavond 2021.30 u. Zondag 14.3017 uur. Tot en met 18 april. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Perma nente tentoonstelling van oude religieuze kunst. Geopend van dinsdag t.m. zaterdag 10-12.30 en 14-17 uur zondag 14-17 uur. Stichting MACROcenterKOSMOS (Amster- damstraat 61). Expositie m.b.t. ruimtevaart, as tronomie, geologie etc. Dagelijks geopend 14-17 uur, elke avond beh. za. en zon. 19.30-22.00 uur. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a. Heemstede). Permanente expositie handgeweve, wandkleden Van Bodil Blokker-Veggerby keramiek en gra fiek. Expositie geappliceerde en geborduurde wandkleden van Maaike van Hulzen. Tot en met 30 maart. Geopend van dinsdag tot en met zaterdag 9-17.45 uur. Galerie Eylders (Haltestraat 77. Zandvoort). Expositie van graficus Ton Gravelljn en Jen ny «n Win» Duller, keramiek. Geopend van dln*. AMSTERDAM Voor doodslag op en verkrachting van de 76-jarige weduwe Wil helmina Rottschaefer-Van Klooster heeft de officier van Justitie bij de Amsterdam se rechtbank dinsdag tegen een 28-jarige zeeman uit de hoofdstad acht jaar gevan genisstraf geëist. De vrouw werd op 16 september vorig jaar in haar woning in de Govert Flinckstraat in Amsterdam ge wurgd en verkracht door de zeeman die vroeger in haar buurt had gewoond. De uitspraak is bepaald op 7 april. STRAATSBURG. Vertegenwoordi gers van ongeveer 300 nationale en uni versiteitsbibliotheken uit 22 landen heb ben in Straatsburg besloten onder auspi ciën van de Raad van Europa een inter nationale liga van wetenschappelijke bi bliotheken te vormen. Doel van de liga is op bepaalde terrei nen van wetenschappelijk onderzoek tot groter specialisatie te komen, het aan koopbeleid door het vaststellen van prio riteiten te coördineren, en modernisering door de toepassing van nieuwe technie ken. BIOSCOPEN City Theater, woensdag en donderdag „De pastoor kan geen naakt meer zien”. STADSSCHOUWBURG Velser Kunstkring, vrije voorstelling, donder dag 20 u. cabaretrevue „Een lach in de ruimte”, met Ria Valk, André van Duin e.a. UTRECHT. „Veel van zijn delicten zijn als het ware voordrachten over het onderwerp „Hoe steelt een heer?” Zo omschreef de officier van Justitie bjj de rechtbank in Utrecht de activiteiten van een 32-jarige Amsterdammer, die met twee helpers van respectievelijk 30 en 36 jaar terechtstond wegens een groot aantal inbraken in alle delen van het land. Totale buit: één ton. Tegen de hoofdverdachte eiste hij vier jaar gevan genisstraf, tegen de 36-jarige „uitkijker en pakjesdrager” één jaar en tegen de 32- jarige, die bijzonder op bravourstukjes gesteld was, twee jaar en zes maanden. Het drietal had onder meer in Haarlem een brandkast gestolen. Omdat ze deze niet ter plaatse konden openbreken, leg den ze hem op een handkar, slechts be dekt met een gestolen kleedje uit de sta tionsrestauratie. Ze passeerden ietwat in hun auto verbaasd kijkende politieman nen, maar wandelden rustig door. Een andere keer wachtte de hoofdverdachte in het Zaandamse station tot de lokettiste naar het toilet moest en graaide toen in één minuut de openstaande brandkast leeg: buit 16 mille. Bij een van hun kerk diefstallen liepen ze op klaarlichte dag een kerk binnen, rolden het dure tapijt voor het altaar op en verdwenen ermee in hun auto. Aanvankelijk werden villa’s bezocht, vervolgens hele series stations en tenslotte kerken. De uitspraak is bepaald op 6 april. Een volkomen belachelijk en onge grond bijgeloof, verbreid door lieden die er geen idee van hebben waar zij eigenlijk over praten, wil dat de ver drinkingsdood vreedzaam is, gemak kelijk en, in feite, uitgesproken ple zierig. Dat is niet waar. Het is een heel nare manier om dood te gaan. Ik weet wat ik zeg omdat ik toen be zig was te verdrinken en, als ik eer lijk mag zijn, ik vond het niets pret tig. Mijn opzwellend hoofd gaf mij 't gevoel dat ik werd volgepompt met samengeperste lucht; mijn oren en mijn ogen deden gemeen pijn, mijn mond, neus en maag liepen vol zout water en wat mijn longen betreft: 't leek wel of ik een fles benzine had ingeslikt en iemand er een lucifer bij hield. Misschien, als ik mijn mond kon opendoen om de wurgende doods angst te verlichten die mijn keel dichtsnoerde, als ik nog één keer vrij en onbekommerd kon ademhalen, misschien was het dan vreedzaam en rustig bij mij geworden. Maar op dat ogenblik kon dat niet. Het initiatief voor de oprichting van de liga is uitgegaan van Zwitserse biblio theken. De zetel zal voorlopig worden ge vestigd in de kantonale en universiteits bibliotheek van Lausanne. Het was geen mondvol water, het was een mondvol lucht. Verontreinig de, samengeperste lucht vol benzine- en oliedamp, maar: lucht. Niet de zilte zeelucht van de westelijke eilanden, niet de zoele zefier vol balsem van de Egeïsche Zee of de tintelende lucht van de Alpen of van Noorwegen, vol mysterieuze geuren van stille naald wouden. Die had ik in vroegere, ge lukkiger tijden alle geproefd en alle bij elkaar gemixt zouden zij niet in staat zijn iets op te leveren dat ook maar in de verte te vergelijken was met deze heerlijke cocktail van stikstof en zuurstof en benzine en olie, die ge vangen zat onder de duikerklok van het onbeschadigde bovenste achter deel van de helikopterromp; het enige stuk dat niet doorzeefd was door mi trailleurkogels. Nee, dat was pas lucht! Het water kwam mij tot de lippen. Ik haalde een aantal keren diep adem, genoeg om de brand in mijn longen te blussen en het brommen en sissen, het zoemen en hameren in mijn hoofd enigermate tot rust te brengen, toen duwde ik mij zelf achteruit en om hoog tot de kap van de romp. Nu kwam het water mij nog maar tot borsthoogte. Ik bewoog mijn hand om mij heen in de omringende duisternis om een ruwe schatting te maken van de hoeveelheid lucht die mij ter be schikking stond. Natuurlijk was een juiste berekening uitgesloten, maar naar gissing was er wel genoeg voor een kwartiertje leven die lucht was ten slotte gecomprimeerd. Ik vond de linkerkant van de romp, zuchtte diep en dook voorover om laag. Twee en een halve meter achten de stuurstoel was de deur voor de passagiers, misschien kon ik die open krijgen. Ik vond hem gemakkelijk, niet de deur maar de opening die hij had bedekt. De schok die de rechterdeur had vastgeklemd had deze deur eruit geslingerd. Ik keerde terug naar mijn punt van uitgang en nam nog wat lucht in. Het smaakte niet zo goed als de eerste keer. Nu ik eenmaal wist dat ik eruit kon komen wanneer ik maar wilde, had ik plotseling zo’n haast niet meer. Daar boven zouden sinistere kerels staan te wachten met geweren in hun hand. Als er iets was dat een aanwijzing vormde omtrent hun karaktereigen schappen, was het wel de grondigheid waarmee zij te werk gingen. Bij hen was het goede begin niet het halve, maar het hele werk. Zij konden hier alleen per boot zijn gekomen, en die boot moest vlakbij zijn. Nu nóg dich terbij, daar waar de helikopter was gezonken; de bemanning zou er niet bij zitten met een glas in de hand om het resultaat te drinken: neen, zij hin gen overboord met zoeklichten en zak lantaarns om te zien of er overleven den waren. Om die mogelijkheid met ruw geweld uit te schakelen. Met de wapens in de hand. ROME. De Italiaanse politie heeft in de nacht van maandag op dinsdag ze ven waardevolle schilderijen, waaronder een Rembrandt en een Rubens, die op 2 februari uit een villa in Salo aan het Gardameer waren gestolen, achterhaald De dieven waren van plan de schilde rijen, die een waarde van meer dan een miljoen gulden hebben, te verkopen. De politie ontdekte de auto waarin ze ver stopt waren, en zette een achtervolging in. Na een wilde jacht over een afstand van 50 kilometer, lieten de dieven de auto met de kostbaarheden achter. Zij ontsnapten in het struikgewas. ADVERTENTIE Doorstraalt verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten Reumatische pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting Onmiddellijk in de i—i -i: -4 haard van de' pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en “doorstraalt” verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt 1 Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij allo apoth. eu drog. PALM SPRINGS, (Reuter). De zan ger Frank Sinatra heeft zich op 55-jarige leeftijd teruggetrokken uit de show busi ness en het openbare leven. Hij maakte zijn besluit dinsdagavond bekend vanuit zijn luxueuze woning in het Californische Palm Springs. Hij verklaarde dat hij nu de gelegenheid krijgt „uit te blazen”, meer tijd door te brengen met familie en vrienden, te schrijven en misschien zelfs wat les te geven. Sinatra’s carrière strekt zich uit over ruim dertig jaar. Dit „vruchtbare, druk ke, gespannen, ongeregelde, soms onstui mige, af en toe droevige maar altijd op windende” leven heeft weinig ruimte ge laten voor overdenking, lezen en zelfon derzoek, zo verklaarde Sinatra, die ook als filmacteur succes boekte en zelfs een Os car won. Het KNMI deelt mee: Dinsdag zorgde een rug van hoge druk, die over de Noordzee naar het vasteland van Europa trok, in ons land voor zonnige perioden. De middagtemperturen wer den ongevear 8 graden, dergelijke waarden kwamen ook in onze buurlanden voor. Koud was het in de Baltlsche staten, waar regen en sneeuw viel bij temperaturen rond het vries punt. Oorzaak hiervan was een depressie boven West-Rusland. Tegen middernacht drong van uit het westen zachtere en vochtiger lucht on» land binnen vergezeld van regen en motregen. Het warmtefront, dat deze luchtmassa begrenst, hoort bij een depressie, die van Ijsland naar Noorwegen koerst. Het ziet ernaar uit, dat we niet lang in de zachte lucht zullen vertoeven, omdat het koufront van laatstgenoemde depres sie over de Britse eilanden in onze richting trekt en ons morgen zal passeren. Na de front passage zullen opklaringen afgewisseld worden door enkele lokale buiten. Barometerstand he denmorgen 1015 millibar (253,75 mm). I0S45 t - Dr. Brongersma, die de motivering hiervoor vaag noemde, vroeg zich af, of deze inbreuk op de bescherming noodza kelijk is en of in de wet wel voldoende waarborgen zijn gebouwd tegen mis bruik. Hij concludeerde, dat het afluiste ren van telefoongesprekken een legalisa tie betekent van een inbreuk, die volgens hem straks nog gevolgd zou kunnen wor den door een legalisatie van een schen ding van het briefgeheim. Naar zijn me ning wordt met dit wetsontwerp „een flinke stap” gezet op de weg van de uit holling van de provacy. Zon op Maan op DEN HAAG. Minister Polak Justitie heeft dinsdag het Eerste Kamer lid Brongersma (P.v.d.A.) beticht van „heksenjacht”. Dit geschiedde bij de be handeling in de senaat van het ontwerp van wet tot bescherming van de persoon lijke levenssfeer. Dr. Brongersma ont wikkelde bezwaren tegen dit wetsontwerp waarin maatregelen worden gegeven ter bescherming van de privacy van iedere burger. Daarop wordt een uitzondering gemaakt; in gevallen waarin de veilig heid van de staat in het geding is kan worden overgegaan tot het afluisteren van telefoon-gesprekken. VOORUITZICHTEN VOOR VRIJDAG: Perioden met zon, tijdelijk regen en nor male temperaturen voor de tijd van het jaar. Aantal uren zon: 1 tot 6; Min. temp.: van ongeveer normaal tot 3 gra den boven normaal; Max. temp.: omstreeks normaal; Kans op een droge periode van tenminste 13 uur: 60 percent; Kans op een geheel droog etmaal: 30 percent. 20.24 uur HOOG EN LAAG WATER TE IJMUIDEN Pieter Vermeulen Museum Cultureel Centrum. Moerbergplantsoen, IJmuiden. is dagelijks be halve zaterdag en zondag open van 14 tot 18.30 uur. Beeckesttjn, museum Velsen-Z ts dagelijks geopend van 14 tot 17 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens Bessemerstraat. Velsen Noord is dinsdag open van 12 tot 13.30 u. en donderdags van 12 tot 13.30 u en van 20 tot 22 uur Stadhuis Velsen. Plein 1945, IJmuiden. alle werkdagen (maandag tot en met vrijdag) te be zichtigen van to tot 12 uur Even, was alles stil als het graf; het ruisen van het binnenstromende wa ter verhoogde die indruk nog, en toen, opeens, begon het machinege weer weer te ratelen. De kogels sloe gen door het lagere achtergedeelte van de romp en vlogen door de boven kant van het windscherm naar buiten. Tweemaal voelde ik een woedende ruk aan de rechterschouder van mijn jas, zodat ik nog dieper in het ijs koude water wegdook. Toen, waar schijnlijk ten gevolge van''het vele water in de neus en het schokken van de inslaande kogels aan de ach terkant van de romp, leunde de heli kopter voorover, bleef een ogenblik hangen ëh gleed toen langs de hel ling van het rif omlaag, stortte met de neus vooruit in zee. MUZIEK Concertgebouw (Lange Begijnestraat) Vandaag 20.00 u.: Heemsteedse Christelijke Oratoriumver- eniglng met „Johannes Passion”. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtatraat 111) 15.30, 19 en «1.30 u.: „Catch 22”, 18 jr. Frans Hals (Frans Halspleln) 19 en 21.15 u.: „100 geweren”, 18 jr. Donderdag 19 - 21.15 u.: „De helden van Telemark”, 14 jr. Lido (Houtplein) 14 en 20.00 u.: „Waterloo”, 14 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139) 14, 19 en 21.15 u.: „Bob Carol Ted Alice”, 18 jr. Donder dag 14 en 20.00 u.: „Cromwell”, 14 jr. Rembrandt (Gr. Markt) 14, 19 en 21.15 u.: „De Zusters”, 18 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 u.: „Women in love”. 18 j. Roxy (Ki. Houtstraat 79) 14.30, 19 en 21.15 u.: „Bloot aan boord", 18 jr. Donderdag 14.30, 19 en 21.15 u.: „Eiland der erotiek”, 18 j. Studio (Gr. Markt) 14.15, 19 en 21.15 u.: „Nacht in het zwembad”, 18 jr. Donderdag 14.15, 19 en 21.15 u.: „A Passion”, 18 jr. terdagavond folk. Donderdag om de 14 dagen: I'SN rouNsi ei.i ingen literaire avond ie dinsdag van elke maand: - klassieke platen; maandagavond: teach-in. Stichting Cultureel en Creatief Centrum (Nij- verheidsweg 5, Heemstede). Elke woensdag 14- 16 uur: Teken-Inn van 6 t.e.m. 14 jaar Elke zo 14-16 uur: Teken-Inn van 15 jaar en ouder Bowling (hoek Orlonweg-Delftlaan) Dagelijks 12-02 uur- zondag 10-02 uur bowling Raadhuis Heemstede: Donderdag 20.00 u.: Ge meenteraadsvergadering. ThUsse’s Hof (Bloemendaal). Geopend dinsdag tot en met zaterdag 9-12 en 13.30-16 uur. zond, en maandag gesloten. Hotel Bouwes (Zandvoort). Elke zaterdag- en zondagavond optreden orkest Vito Lanza Te vens zondag matinee Dolfirama (Zandvoort naast Bouwes Palace) Dolfijnenshow woensdag 14 - 16 uur zaterdag en zondag 12. 14 en 16 uur Bowling Centre (Burgem Van Fenemapleln Zandvoort). Dagelijks van 14-01 uur Aberdeen niet ontvangen onbewolkt windst geheel bew. noord zwaar bew. zwaar bew. licht bew. windst geheel bew. zwaar bew. licht bew. windst onbewolkt windst onbewolkt zwaar bew. sneeuw onbewolkt half bew. zwaar bew. Athene Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg zwaar bew. onbewolkt windst onbewolkt zwaar bew. onbewolkt half bew. sneeuw windst zwaar bew. wzw licht bew. windst zwaar bew. zwaar bew mist MAANSTANDEN Nieuwe maan 26 maart verstuikingen, stijve nek en ledematen van pijn dan Algesal-balsem. 21 huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels In tot aan de i.2 2. -‘2 warmtesensatle of irritatie van de huid te ©5 WAT t? ZS HEEFT HEM •naarachtig BEHEKST! PAAR IS CHOOL! ....MAAR... IK MAAK DAT IK WEGKOM! ZO GAAT MIJN ZAAK k FAILLIET.' NEE,DAT DOET POLLE’ NOG EEN KLANT, POLLE., DE DUIZENDPOOT HEEFT NIEUWE SCHOENTJES y AAN! POLLE (S ME VERGETEN...IKZAlYjV ZIJN DOOS MAAR EVEN TERUG- BRENGENL/L gg

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 15