KERKDIENSTEN Afgevaardigde ministerie bij opening nieuwe school RELATIE TUSSEN TH EN HTS NOG ONBEVREDIGEND als kranten nu Lente wacht op april Lions na promotie ook de kampioen (correspondent medische zaken JUBILEA Simon Vestdijk begraven Omroep moet even vrij zijn Demonstrant na uitdelen stencil verwijderd Sluit gordijnen, spaar aardgas" ASSEN. Deze winter is op het nip pertje niet via pers, radio en televisie het bericht in zee gegaan dat de Neder landers werd verzocht de gordijnen in hun huizen te sluiten. Daardoor zou de temperatuur binnenshuis twee graden stijgen en zou de aardgasafname zijn verminderd. Dit heeft de technische di recteur van de Nederlandse Aardolie- maatschappij. ir. J. T. L. Bartlema, meegedeeld tijdens een excursie van de Asser gemeenteraad. 7 ZATERDAG 27 MAART 1971 NOS MEENT: Protest Aan deze verantwoordelijke positie zijn een goed salaris en aantrekkelijke secundaire voorzieningen verbonden. Wij zoeken iemand tussen de 21 en 35 jaar bij voorkeur in het bezit van een einddiploma H.B.S., die ervaring heeft in een soortgelijke funktie bij een levens- en/of variaverzekeringmaatschappij Schriftelijke of telefonische sollicitaties worden graag ingewacht bij het Sekretariaat van ons kan- toor voor Nederland: Herengracht 500. Amsterdam-C. Telefoon (020) 23 50 95. 'WïZ Voor spoedige Indiensttreding vragen wl] een (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM Door een reorgani satie in fasen van het hoger beroeps onderwijs zal op den duur een defini tieve structuur geschapen moeten worden voor het tertiair onderwijs. Op het ogenblik wordt het beroeps onderwijs nog teveel belemmerd in zijn ontwikkeling doordat het onder deel uitmaakt van het voorbereidend wetenschappelijk onderwijs. In de toekomst zal door de nieuwe struc tuur ook een betere relatie tot stand kunnen komen tussen HTS en TH door meer samenhang te brengen tus sen deze onderwijsvormen. Nu is deze relatie onbevredigend. D e m o c ratisering NAM overwoog tijdens koudegolf oproep I M F IJMUIDEN. VELSEN-ZUID VELSEN-NOORD. BEVERWIJK Gemeente, Van Leesdienst. 14.30 u. BAKKUM (Van onze basketbalmedewerker) CASTRICUM ZWHSERLEVEN HEEMSKERK WIJK AAN ZEE S De afgevaardigde van de HTS-Unie, een soort vakbond van HTS-studen- ten, werd door leraren uit de school verwijderd, omdat hij tijdens de ope ningsrede proteststencils begon uit te delen aan de genodigden, te beginnen bij de feestredenaar uit Den Haag, die zijn toespraak juist begonnen was. ver- 16.45 u. R.-k. Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 7.30, 9, 10.45, 12 en 18 u.; Bethle- hemkerk, Piet Heinlaan. zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 9.30 11 en 12.15 u. (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT. Het lijkt er niet op dat maart nog een paar aangename lenteda gen zal brengen. Engeland verwaeht in de eerste helft van april een duidelijke door braak van warmere voorjaarsdagen in West-Europa. Dit laatste maart-weekein- de brengt nog te koud weer. Wel neemt de buienkans en ook de wind verder af, maar ondanks opklaringen blijft de tem peratuur beneden de tien traden. ’s Nachts is er een sterke afkoeling, zo dat ook in de afgelopen nacht in de mees te provincies één a twee graden vorst werd waargenomen. Tegen zondagavond komt via Engeland een zwak front nader bij waarachter met een zuidwestenwind wel iets zachtere lucht wordt aangevoerd. Toch zal maart in zijn geheel een te kou de. te sombere en vrij droge maand blij ken te zijn geweest. De heer H. Dollekamp, die de nieuwe HTS namens staatssecretaris Gros heide kwam openen, zou de vlag per telefoon laten hijsen, maar dat lukte niet al te best. Hervormde Gemeente, Engelmundus- kerk. Kerkplein 10 ds. L. Brink, bijzon dere dienst; 19 u. ds. A. van der Linden, jeugddienst. Een waarlijk weer verbluffend spelen de Karei Pastor inspireerde zijn mede spelers dermate, dat Lions voor de vijf de maal dit seizoen de honderd-punten- grens overschreed. Via een 109-48 zege onderstreepte Lions nogmaals duidelijk het grote klasseverschil. In een adem met de grote animator Karei Pastor (46 punten) moeten worden genoemd: Kees Kassteen (20 punten) en de steeds ster ker voor de dag komende Frans Stiphout (18 punten). Met Willy Carson en moge lijk nog een of twee nieuwe aanwinsten moet het voor Lions tot de mogelijkheden behoren het komende seizoen een toona- gevende rol in het basketball-walhalla te gaan spelen. In IJmuiden lieten de plaatselijke ploe gen Akrides en Exercitia zich vrijdag avond ook niet onbetuigd. Slechts de Akri- des-dames moesten in het belangrijke duel met US na fel verzet met 44-34 het onder spit delven. De uitstekend op dreef zijnde Leger des Hells, Edisonstraat, 10 uur heiligingssamenkomst, 19.30 uur opwek- Het met slechts vijf spelers verschij nende EBOH was geen partij voor Exer citia. De EBOH-ers met als grote man oud- bondscoach Egon Steuer werden vooral in de tweede helft duidelijk overvleugeld. Het lengtevoordeel van de thuisploeg deed de balans toen wel heel uidelijk met 70-35 in het voordeel van Exercitia doorslaan. Met name Aad Schipper en Frans Borst stelden de Amsterdamse ver dediging voor te grote problemen. Het slotduel tussen Akrides en Albino’s kreeg tenslotte een zeer grimmig ver loop. De hard en bijzonder onsympathiek spelende ploeg uit Den Helder stond hal verwege met 40-20 op verlies. De reso luut optredende arbiters Van der Tas en Kamerling trokken zich echter van alle clownnerie niets aan. Na de diskwalifica tie van twee Albino’s-spelers kon in de - ventiende minuut ook de coach van de be zoekers vertrekken. Akrides leidde toen reeds met 81-51 en drukte in de laatste minuten door naar 102-57. waarmede af doende revanche genomen werd voor de eerder dit seizoen geleden nederlaag. Scherpschutters waren hier: Cor Haver en Theo Hoytink met ieder 10-12, Jos Meyer 8-12 en Hans van der Bruggen 5-14. HAARLEM Na twee weken geleden de promotie tot een feit gemaakt te heb ben, is het Zandvoortse Lions er gister avond in geslaagd deze promotie door het kampioenschap te laten volgen. De kam pioenen traden tegen US in Amsterdam voor het beslissende duel opnieuw gehan dicapt aan. Wim Koning, Dick Visser en Hans Gefken stonden weer op de zieken lijst. In het begin van het treffen met de Amsterdamse studenten wees niets er op, dat Lions een zo grote overwinning zou gaan behalen. Naar mate de wedstrijd echter vorderde werd Lions steeds ster ker en hoewel US dankzij oud-internatio- nal Simon Schagen nog iets terug kon doen, lag bij half-time reeds een ruime overwinning in het verschiet. In de twee de helft werd de 51-20 ruststand steeds verder uitgebouwd. R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestra at. zaterdag 19 u. avond mis. zondag H. Missen 8.30, 10 en 11.30 u. DRIEHUIS R.-K. Kerk. Sint Engelmundus, Driehui- zerkerkweg, 8.15, 9.45, 11.30 en 18 u. SANTPOORT Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Bur gemeester Enschedélaan, 10 u. ds. K. J F. Keuning; De Hoeksteen, Willem de Zwijgerlaan hoek Duinweg, 10 u. ds. J. H. W. Warners; Adventskerk (Prov. Zie kenhuis) 19 u. ds. K. J F. Keuning. Chr. Gereformeerde Kerk, Pniëlkapel, Pastorieweg, 10 u. ds. K. Boersma, 17 u ds. J. C. Maris. Gereformeerde Kerk, Burg. Enschedé laan hoek Fr. Netscherlaan, 10 u. en 17 u. ds. F. Strikwerda. Volle Evangelie Gemeente, gebouw Cu- sa, Hoofdstraat 133, Santpoort-Nrd, 10 u. J. J. Bronsveld, met gelijktijdig kinder- samenkomst en oppasdienst; 19.30 u. G. van Rooy. R.k. Kerk, O.L. Vrouw v. Altijdd. Bij stand, 8, 9.30 en 11.30 uur. Deze gedachten ontvouwde de heer H. Dollekamp directeur van de Directie Technisch Beroeps Onderwijs van het de partement van Onderwijs en Wetenschap pen, die in plaats van staatssecretaris mr. Grosheide die door griep niet kon ko men de nieuwe HTS aan de Veld- zigtlaan in Haarlem onende. De belang stelling bij deze officiële gebeurtenis was zeer groot. Onder meer gaven blijk van belangstelling de commissaris der Konin gin in Noord-Holland, mr. F. J. Kranen burg, de burgemeester van Haarlem, mr. L. de Gou, een aantal wethouders van omliggende gemeenten, en tal van verte genwoordigers van instellingen en men sen uit het bedrijfsleven. Een klein incident verstoorde de ope ningsplechtigheid. Terwijl de Haag se spreker net aan zijn rede begonnen was, kwam een student op hem toe en overhandigde een brochure. Daarna be gon deze andere exemplaren uit te rei ken aan de genodigden op de eerste rij. Hij kwam niet ver: enkele leraren grepen de demonstrant vast en zetten hem buiten de deur van het gebouw. DONDERDAG 1 APRIL is het veertig jaar geleden dat de heer G. J. Bierman, wo nende Terrasweg 13 in Santpoort-Noord, in dienst trad van het Provinciaal Elec- triciteitsbedrijf vn Noord-Holland. Te vens zal hij op diezelfde dag wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd dit bedrijf verlaten. De heer Bierman, thans werkzaam als hoofd- bureauambtenaar bij de afd. Energie- verkoop van het PEN, zal in verband met deze beide gebeurtenissen dinsdag 30 maart door de directie op het hoofd kantoor in Bloemendaal worden ontvan gen. Hij recipieert dinsdagmiddag tussen half vijf en zes uur thuis. Ineke Huyboom (11-11) .kon de ploeg van Afra Liefting niet van de nderlaag red den. Wat betreft een eventuele degradatie heeft Akrides het lot echter in eigen hand. Het zal dan echter zaak zijn het duel te gen Wolves te zijner tijd te winnen. De Exercitia-dames stevenden in de eerste helft dankzij Nel Spaans (10-6) en Joke Druyf (11-8) regelrecht op een overwin ning op FAC af. Negen gemiste straf- worpen brachten FAC halverwege de twee de helft echter onverwacht aan de lei ding. In de slotfase herstelde Exercitia zich echter snel en won toch nog zonder al te veel moeite met 44-33. Directeur ir. A. J. Boltjes tenslotte zei van oordeel te zijn dat de verhuizing juist op tijd had plaatsgevonden om de HTS- nieuwe stijl volledig tot zijn recht te la ten komen. In het oude gebouw was voor de nieuwe onderwijsvorm beslist onvol doende ruimte. Hij noemde het een be langrijke soort democratisering dat de studenten in eigen tempo kunnen af stu deren. Als een eindexamenkandidaat zakt hoeft hii het volgend jaar geen examen meer te doen in de vakken, waarvoor hij een zes of meer heeft behaald De directeur kondigde voorts aan. dat eergisteren door de leraren een stichting in het leven is geroepen, die bijdragen gaat verstrekken voor zaken, die niet wor den gesubsidieerd. Na het officiële gedeelte volgde bezich tiging van het gebouw, waarin leerlingen demonstreerden, en een receptie van be stuur en directie. DEN HAAG. Het stoffelijk overschot van Simon Vestdijk is vrijdagmiddag in het familiegraf op de algemene begraaf plaats Nieuw-Eyk en Duynen in Den Haag ter aarde besteld. De 72-jarige schrijver overleed dinsdag in Utrecht na een langdurige ziekte. De korte plechtigheid, waar niet werd gesproken, werd bij gewoond door ruim 300 mensen. Er waren vele letter kundigen, prof. Gomperts, Adriaan Mor- riën, Harry Mulisch, Mies Bouhuys, Bert Voeten en Hella Haasse. In de aula van de begraafplaats werden werken ten gehore gebracht van Beetho ven (Mondscheinsonate), liederen van Mahler, en van Bach (die Kunst der Fuge). Uitgever G. Lubberhuizen dankte namens de weduwe van de schrijver, die de plechtigheid bijwoonde, de aanwezigen voor de betoonde belangstelling. R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraat- weg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen. 10 u. ds G. van Schuppen, 19 u. drs. L. Brink. Vrije Evangelisatie Emanuel. De Schouw, Bleijenhoevelaan 2, zondag 10 u. mate ongewenst, zo zei vrijdagmiddag de waarnemend voorzitter van de NOS, de heer J. B. Broeksz na afloop van de be stuursvergadering. Ook heeft de STER de gedachte geop perd om de omroepverenigingen op haar verzoek „gaten”-programma’s voor de ra dio te laten maken. De daarin opengela ten „gaten” zouden dan gevuld moeten worden met reclame. Volgens het NOS- bestuur zou dit een aantasting van de autonomie der zendgemachtigden beteke nen. Wel heeft het bestuur van de NOS de STER laten weten, niet afwijzend te staan tegenover reclame via radio en televisie op zondag, maar hiervoor voelt de STER weer niets. De vraag naar aardgas was de afgelo pen winter zo groot, dat men bijna niet aan de behoefte kon voldoen, aldus ir. Bartlema. Op 6 januari werd 168 miljoen kubie ke meter op één dag geleverd en dat was welhaast het maximum. Overigens heeft men meer middelen om het gas verbruik te verminderen. Zo zijn er zoge naamde afschakelbare contracten met verschillende elektrische qentrales. Die kunnen ogenblikkelijk op olieverbruik overgaan. Een waarschuwing daarvoor werd aan een aantal centrales in Zuid- Holland op 4 januari gegeven. Van Kerst mis tot 6 januari was een kritieke tijd voor het grote gasverbruik. Die spreker was ir. C. H. Holgen, voor zitter van het bestuur van de Vereniging voor Beroepsonderwijs in Haarlem. Hij dankte ministerie, architect en bouwer voor het „prachtige gebouw met de uit stekende outillage”. Hij sprak de wens uit dat de HTS na de afgelopen halve eeuw de komende vijftig jaar ook grote bloei zou mogen kennen. Namens de studenten voerde de heer J. J. Veenstra, voorzitter van de afdelings- vereniging „Sipke Wynia”, het woord. Hij noemde het gebouw door zijn functionele opzet een sieraad voor de omgeving. Voorts sprak hij zijn erkentelijkheid uit voor de aanwezigheid van ruimten per af- deling voor de verenigingen. Dat deze voor activiteiten zorgen naast de studie vond de heer Veenstra van groot belang. R.-k. Kerk. H. Odulphus. Odulfusstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein, 10 u. ds. A. J. v.d. Linden. Het stencil dat bij enkele genodigden terechtgekomen was, droeg de titel: „Pro test!” En de ondertiteling luidde: „Niet- onderwijzend personeel in de kou!” en „Grosheide: HTS-er ondermaats als leraar MTO”. Het was een uitgave van de lan delijke HTS-Unie. De inhoud had onder meer betrekking op het inmiddels inge diende wetsontwerp Voorbereiding Sa menhang Wetenschappelijk Onderwijs - Hoger Beroepsonderwijs. Exact dus waar over de geachte spreker een uiteenzetting gaf. Het was overigens niet de enige storing in de regie. De heer Dollekamp zou het gebouw openen door telefonisch te ver zoeken de vlag te hijsen. Hij belde en wachtte maar er gebeurde niets. Di recteur Boltjes opperde dat er een knoop in het vlaggetouw zat en wilde het hier bij laten. Maar nauwelijks had de vol gende spreker de katheder beklommen, of de telefoon ging: de vlag wapperde nu hoog in top R.-k. Kerk. H. Maagd Maria. Snoellaan 1. zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Missen 8 15. 10, 11. 12 en 17 u H. Lau- rentius. A Verherentstraat. zaterdag 19 u. avondmis. zonHag H. Missen 8. 9 15. 10 45. 12. 17 15 en 19 u. Ned. Herv. Kerk. Hew. Kapel, Const. Huijgensstraat. 10 u. ds. S. Niidam (Sant poort). 19 u. ds. G. van Schupnen; De Magneet, Ten Katestraat, 10 u. jeugdka- UÏTGEEST R.-k. Kerk. O. L. Vrouw van Geboorte, Langebuurt 37 zaterdag 19 u avondmis, zondag H. Mis^n 8. 9 30. 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19 30 u. avondmis, zondag H. Mis 9.30 u HILVERSUM. De NOS steunt het initiatiefvoorstel van de Tweede-Katner- leden mevr. Brautigam en de heren Voogd en Roethof oin de bij de minister rusten de repressieve controle op de inhoud van radio- en televisieprogramma’s ten aan- zien van de openbare orde, de zedelijk heid en de veiligheid van de staat af te schaffen. Op 31 maart wordt er een hear ing van de vaste Tweede-Kamercommis- sie voor CRM over gehouden. Het NOS- bestuur is het met de drie Kamerleden eens, dat dit repressieve toezicht uitslui tend bü de rechter behoort te berusten, zo als dat e;k ten aanzien van de kranten en tijdschriften het geval is. Het bestuur van de NOS voelt er wei nig voor om noodlijdende dagbladen mid dels bijdragen uit de omroepreclamepot te steunen. Volgens de heer Broeksz zou de omroep dan zelf ook in ernstige moei lijkheden komen. De NOS zal haar stand punt nader bepalen in een memorandum, dit naar aanleiding van de nota van de Nederlandse Vereniging van Journalisten over de economische positie van de dag bladbedrijven in ons land. Het bestuur van de NOS heeft vrijdag afwijzend gereageerd op een verzoek van de Stichting Ether Reclame om invoering van een zogenoemd, .zwervend” reclame blok tijdens de avonduitzendingen van de televisie. De STER wil op willekeurige tijdstippen tussen twee programma-oii- derdelen reclameboodschappen uitzenden, maar het NOS-bestuur acht dit in hoge pel. Geref. Kerk. Morgenster. ;erk, Vrijburg- laan, 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kin- dernevendienst), 17 u. dr. B. Wentsel Z. 48. Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 4L 10 u. J. M. Durieux (Voorschoten), 10 u. zondag school, 19.30 u. jeugdbijeenkomst. Ned. Hervormde Kerk, Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, 10 u. ds. H. van Niel, 19 u. ds. Alma, jeugddienst; Betlehemkerk, Radarstraat, 10 en 19 u. ds. J. van den Berg; jeugdkerk 10 u. G. Hoekstra. Gereformeerde Kerk, Ichthuskerk, Snel- liusstraat, 9.30 u. Chr. Vreugdenhil (kin- dernevendienst) en 17 u. ds. L. Dorst; Petrakerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. S. Oegema, 17 u. Chr. Vreugdenhil. Chr. Gereformeerde Kerk, Marco nistraat, 10.30 en 17 uur. Baptistengemeente IJmond. J. P. Coen- straat, 10 u. ds. G. van ’t Wout, 19 u. ds. H. Koekoek; 10 u. zondagschool; 20.15 u. jeugdbijeenkomst. Oud-Katholieke Kerk, Koningin Wilhel- minakade, 8.30 uur vroegmis; 10 u. hoog mis; woensdag 9 uur misviering. Doopsgezinde Gemeente, Helmstraat, 10.30 uur ds. E. H. Boer. R.-k. Kerk. Gregoriuskerk. Kanaalstr., 8.30 en 10.30 uur; St. Petruskerk, Venus- straat, 9.30, 11.30 en 17 uur. Leger des Hells, Edisonstraat, kingssamenkomst. Gemeente Gods. Cultureel Centrum, 10 en 6.30 uur kerkdienst. IJMUIDEN-OOST Gereformeerde Kerk, Bethelkerk. Zee weg, Bethelkerk, 9.30 u. ds. L. Dorst, voorbereiding H.A. en kindernevendienst; 17 u. ds. J. Bouma. Antonius Ziekenhuis, Zeeweg, 10 u. ds. G. E. Bakker; dinsdag 18.30 u. eerste Passiestonde, ds. G. E. Bakker. Oud-Katholieke Kerk, Adelbertuskerk, 10 u. hoogmis, 18.30 u. meditatie. R.-k. Kerk, H. Laurentius van Brindi- sië, Willemsbeekweg, 8.30, 9.30 11, 12 en 19 u. Jehova’s Getuigen, Koninkrijkzaal, Vel- serduinweg 248. zondag 18.30 u. openbare lezing, wachttorenstudie, vrijdag om 19.30 u. theocratische school; 20.30 u. dienst- vergadering. Vergadering van gelovigen. Gemeente lijk Vergaderlokaal, Abelenstraat, 10 uur Breking des Broods. Onafhankelijke Baptisten Gemeente, in het Gemeentelijk Vergaderlokaal Abelen straat, 10 u. B. Polderman. Hervormde Gemeente. Goede Herder kerk, 10 u. ds. Joh. Brezet; Jeugdgebouw, 10 u. jongerendiensten; Julianaschool, 10 u. kinderdiensten. Pinkstergemeente, Velserduinweg 161, 10 en 19 uur. Ver. v. Vrijzinnig Hervormden, Braambos. Zeeweg 264, 10.30 u. ds. D. A Werner. Christian Scientisten, ’t Braambos. Zee weg 164, 17 u. R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101. zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57. zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; Regina Caeli. Hilbersnlein 1. zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 9, 10.30, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen, Van Riemsdiiklaan 132, zater dag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9.15, 11, 12 en 17 u.; H Jozef, Laan dei- Nederlanden 68. zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19 u.; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peper straat 17, zaterdag 18.30 u. avondmis, zon dag H. Missen 7.30 en 10 u.; Pius X-col- lege, Büllerlaan 2. zaterdag 19.30 u. eu charistieviering. Zondagdienst r.k. parochies. H. Agatha. Breestraat 10L Beverwijk, tel. 23610. Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk. Kerk straat, 10 u. de heer F. H Geursen (Haarlem); De Opgang, Florastraat, 10 u. ds. R. van ’t Lindenhout, 10 u. jeugd- kapel; Vredevorstkerk. Laan der Neder landen 152, 9 u. ds. J. A. Don (Beves tiging Lidmaten en Open Viering Avond maal); Prinsesselaankerk, Prinsesselaan 10. 10 u. ds G. van Schuppen. Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moens- plein 8, 9.30 u. ds. C. Meijer (Kinderne vendienst), 17 u. ds. A. C. van Nood (Vel- sen-Noord) Z. 50’ Vredevorstkerk. Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. dr. B. Went sel (Kindernevendienst). 17 u. ds. A. van Leeuwen Z. 49. Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel kerk, Olieslagerslaan 20, 9 u. Dienst, 15 u. ds. J. Rijneveld (IJmuiden) Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten band), Prinsesselaan 10. 8.30 en ds. L. E. Oosterhoff. Vrije Evangelische Riemsdijklaan 1. 10 en 17 u. ds. D. W. Veldkamp. Evangelisch Lutherse Gemeente, Ko ningstraat 119. 19 u. ds. H. W. Bloemhoff. Pinkstergemeente Beverwnk-Heems- kerk. Verenigingsgebouw Meerestein. Parmentierstraat hoek Plesmanweg, 10 u. de heer D. Voordewind (Alkmaar) Chr. Geref. Kerk. Lutherse kerk. Ko ningstraat 119 9 u. ds. D H. Biesma. Hersteld Anostolische Zendinvgemeen- te. Gebouw Jeugd en Vreugd. Merwede- straat hoek Belgiëlaan, 10 en 17.15 u. kerkdiensten, 11.30 u. zondagschool. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, 10 u. ds. H. Luikinga. Leger des Heils, Geij send orfferlaan 4. 10 en 19.30 u. majoor A T. Visser en ka- piteine H. M. M de Warm. Jehovah’s Getuigen, Prinsesselaan 19. zondag 18.30 u. openbare lezing: ..Het herstel van alle dingen, waarover God heeft gesproken,” 19.30 u. wachttorenstu die; dinsdag 19.15 u. theocratische school, 20.15 u. dienstvergaderi ig.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 7