VROLIJKE BRUILOFT VAN FIGARO GING TOCH DOOR sentimentaliteit en „Vlinders zijn vrij mengsel van humor Soltsjenitsin boos over censuurbericht Vervangster voor zieke Ans Philippo TV zondag Andrea Domburg in spionagestuk Lettie, Herman en Rooie Fietje TV zondag Radio zondag Radio maandag HILVERSUM I T.V. vanavond TV maandag TV zaterdag 9 ZATERDAG 27 MAART 1971 99 Ditishet recept: Kaasfonduevan Nededandsekaas. Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn In de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. AMSTERDAM Al bij de eerste klanken van de zeer snel ingezette ouverture stond het vast dat de voor stelling zou slagen. De wervelende pianissimopassages, afgewisseld door de felle forzati, klonken precies zo ge heimzinnig en veelbelovend als Mo zart ze bedoeld heeft. Vaak genoeg wordt deze vrolijke bruisende ouver ture in de concertzaal gespeeld en dan is het altijd weer een bittere teleur stelling, dat het doek niet opgaat en er geen bedrijvige Figaro te zien is die voor ons zingt: „Cinque, dieci, venti, trenta HAARLEM Een vrije produktie- groep, die al drie maanden door het land trekt met het Amerikaanse stuk „Vlinders zijn vrij”, is gisteravond voor één voorstelling in de Haarlem se stadsschouwburg neergestreken. De vrij talrijke toeschouwers zijn daardoor een ongewone ervaring rij ker geworden: ze hebben kunnen ondervinden, dat er uit de belevenis sen van een blinde jongen niet alleen aandoenlijke maar ook vermakelijke effecten zijn te halen, waarom men zonder gewetensbezwaren hartelijk mag lachen, omdat zoals het program ma meedeelt, de schrijver Leonard Gershe zelf blind is. 1 O ywwwwwwwwwwww' 'VVVVVWVWVVWVVVVVVVVVVVVV ADVERTENTIE 23.20 15.22 22.40 23.20 16.00 16.02 16.50 18.45 18.50 18 55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.35 22.45 23.10 23.20 23.25 18.45 18.53 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 21.35 22.00 22.50 Marco Bakker als Figaro met Ans Philippo, die de rol gisteren niet zong, maar wel bij de kostuumrepetitie op de foto kwam. 20.25 21.35 18.55 19.00 19.05 19.30 20.20 20.45 22.10 21.35 22.25 10.45 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 20.45 21.10 22.00 22.30 22.45 22.50 Nederland II NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Arnie (serie). Koning Klant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: De Virginians. Achter het Nieuws. Ik zoek X, spel. Monty Python’s vliegende circus. NOS: Journaal. Na het journaal het televisiespel „Het Dossier is niet compleet” van Stewart Farrar met in de hoofdrollen Andrea Domburg en Tom van Beek. De regie heeft Leon Povel. Het is een merkwaardig verhaal over een vrouw, die tot enkele jaren gevangenisstraf veroordeeld wegens het uitleveren van staatsgeheimen aan een buitenlandse diplomaat met wie zij een verhouding had. Een journalist ontmoet haar di rect nadat zij is vrijgelaten en pro beert over haar belevenissen een ver haal te schrijven. Hij merkt al snel dat ze niet alles vertelt. Er zijn trou wens nog bijzondere omstandigheden ook, want sommige mensen blijken meer van haar te weten dan ook zij los willen laten. De journalist zet zijn tanden in het geheim en wordt en pas sant nog verliefd ook op deze myste rieuze dame. Vervolgens de populair-wetenschap pelijke rubriek Gamma, waarin de wervelkolom onder de loep wordt ge- Nederland II NOS: De Fabeltjeskrant. Journaal. De Vrijbuiters (serie). Studio Sport I. Panoramiek. Dubbeldekkers (serie). Studio Sport II. De plaats van de landbouw. W.K. Ijshockey Amerika Zweden. Journaal. Nederland I NOS-NOT: Schooltelevisie. NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Pipo op Bizarra (serie) Coronation Street. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Klatergoud ’69. Achter het Nieuws. Ironside. Rebelse liederen. NOS: Socutera. Journaal. W.K. Ijshockey: Tsjechoslo- wakijeZweden. TELE AC: Sterrekunde (6). Nederland I NOS: Journaal. NCRV: Rodeo. Kinderprogr. NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NCRV: Swiebertje. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NCRV: Zeskampsport. Film De regels van het spel. Hier en Nu. Avondzang. NOS: Journaal. W.K. Ijshockey Tsjechoslowa- kije—USA (A). Nederland 1. De NCRV vult het mid dagprogramma met Kijkkast voor de kinderen en daaraan voorafgaande voor de 7e maal de populaire uitzen ding Rodeo. Elisabeth Ooms, Rick van der Linden, Leo Riemens, Fred Har- tog en gast jury lid Henk van Ulsen zul len de prestaties van de deelnemers wegen. Er zitten toch vaak echte ont dekkingen in, zoals ditmaal bijv, the Investigators uit Nunspeet, een Shep- herd-achtig groepje van opmerkelijke kwaliteit. Marco Bakker was een uitstekende Fi garo, als zanger valt er niets op hem aan te merken. In zijn spel moet hij nog wa eenvoudige worden zijn voortdurend^ „flinke” houding past niet helemaal bij de rol. Het kwam misschien omdat hij het op moest nemen tegen de Graaf Almaviva van Peter van der Bilt die men zich niet idealer kan voorstellen. Gerry de Groot is wat stem en optreden betreft eigenlijk geen geschikte Contessa. Haar grandioze geluid past beter in een Wag ner- of Verdi-opera. Tatiana Troyanos was een wat al te stuntelige Cherubino, vooral in haar eerste aria: „Non sö piü Nederland 2. Na de Fabeltjeskrant en het journaal zet de VARA het pro gramma voort met Arnie: Vrouw con tra Secretaresse. Koning Klant vormt het 2e programmaonderdeel. Daarna het journaal en vervolgens een afleve ring van the Virginian. Achter het Nieuws duurt 25 minu ten en daarna gaan Letty Kosterman en Herman Stok, twee populaire figu ren van de VARA-radio, X zoeken. „Een schot in de roos” heet het ver haal Het schot op de kermis in Hoens- broek was inderdaad raak. Het trof Rooie Fietje, een dame uit het rossige deel van Maastricht. Ze was het laatst gesignaleerd met een man die op weg naar het buitenland nog net kon worden aangehouden. Maar er zijn meer verdachten. Nog een andere klant van Rooie Fietje, de eigenaar van de schiettent waar de moord werd gepleegd, diens vrouw en een assistent. Uit deze 5 verdachten moeten Letty en Herman de dader weten te vinden. Als dat gebeurd is is het tijd voor de vaste zaterdagavonduitzending Monty Pythons vliegende circus. Het is een satirisch kolder-programma van de BBC, dat bij fijnproevers wel in de smaak schijnt te vallen. ma van Jill heeft geleerd dat zij Don op zijn eigen benen moet laten staan, maar ook Jill keert terug van de dwalingen haars weegs en opnieuw vallen de gelie ven in eikaars armen zonder verder ook maar een ogenblik aan de vrijheid van vlinders te denken. Iedereen heeft zijn lesje geleerd; een nóg happier ending kan niemand verlangen. Hoe kinderlijk deze intrige ook is, de schrijver heeft er toch nog iets onder houdends van weten te maken door mid del van een vlotte, hier en daar komi sche dialoog, zodat men de al te senti mentele brokken telkens met een scheut je humor kan wegspoelen. Er is op de ze manier echter wel weinig terecht ge komen van de eerder genoemde bedoe ling van Gershe, want Dons blindheid is nauwelijks essentieel voor de hande ling, die in wezen helemaal is gefatsoe neerd volgens de lach-en-traan-recep- ten uit grootvaders tijd. Het is allemaal heel lief en aandoénlijk, soms zelfs ver makelijk, maar als Gershe echt een stuk over het blind-zijn zou willen schrijven, dat hout snijdt, zou hij eerst eens een poosje in de leer moeten gaan bij Peter Nichols, de schrijver van „Een dag uit de dood van verdomde Lowietje”. De Engelse regisseur Alexander Do- ré, in Nederland ongunstig bekend door zijn smakeloze regie van „Nee schat, nu niet”, bewijst met deze opvoering op nieuw dat hij geen oor heeft voor de Ne derlandse taal, maar van een buiten lands regisseur kan men ook moeilijk verwachten dat hij Trudy Labij en Lex van Delden hun toneeltoontjes zal af le ren. Doré heeft wel gezorgd voor een vlot verloop van de voorstelling, met stevige accenten op de komische mo menten van het stuk. Lex van Delden als Don speelde de eerste helft van zijn rol met een zo on uitstaanbare zoetelijke glimlach op zijn gezicht, dat men er haast een hekel aan blinden door zou krijgen, wat bepaald niet de bedoeling van de schrijver is ge weest. Na de pauze als de zaken een ernstige keer nemen, werd zijn spel ge loofwaardiger en tenslotte zelfs sympa thiek ondanks de ingebouwde meligheid van de rol. Trudy Labij (Jill) zal zich eindelijk eens moeten ontdoen van haar eeuwige Joop-ter-Heul-toontjes en -ma niertjes en vooral van die allure van de „grote actrice”, die precies weet hoe ze het best op effect kan spelen; het talent heeft ze wel voor een rol als deze en ze haalt de humoristische kanten er van aardig naar voren, maar wat minder ef fectbejag zou meer natuurlijkheid in haar spel brengen. In dat opzicht kan ze een voorbeeld nemen aan Andrea Dom burg, die de psychologisch onzinnige rol van Dons moeder zo eenvoudig en na tuurlijk speelde dat men die onzinnig heid vergat en er een heel acceptabel menselijk wezen tevoorschijn kwam. In de kleine rol van hippe sexshow-regisseur maakte Hein Boele zich verdienstelijk. Tenslotte mag niet onvermeld blijven dat het stuk vele van de toeschouwers geheel naar de eis beurtelings heeft ontroerd en vermaakt. SIMON KOSTER. MOSKOU. De Russische schrijver Alexander Soltsjenitsin heeft geweigerd de traditionele Nobel-prijs-rede uit te spreken omdat de Nobelstichting had ver langd dat in de rede geen passages zou den voorkomen die „algemene oordelen over het huidige maatschappelijke leven en zijn kwalen” bevatten. In een telegram aan de directeur van de Nobel-stichting, Nils Staanle, heeft Soltsjenitsin op 21 maart ontkend, dat hij geweigerd zou hebben zijn rede per post aan de stichting toe te zenden om dat deze gecensureerd zou worden door de Sovj et-autoriteiten. Volgens vrienden van de schrijver die vrijdag de tekst van het telegram verspreidden had Soltsjenitsin verleden week de verklaring van de Nobel-stichting gehoord via een uitzending van de BBC. In die uitzending werd, aldus Soltsjenitsin, gezegd dat hij de Sovjet-Unie niet mocht verlaten om in Stockholm zijn rede uit te spreken en dat hij deze niet „clandestien” wilde zenden. In zijn telegram schrijft Soltsjenitsin: „Ik ben hogelijk verbaasd over de uitleg die u geeft van mijn weigering de Nobel- prijs-rede uit te spreken, ik heb u nooit iets dergelijks laten weten. Indien enige uitleg al noodzakelijk is, dan dient u de waarheid te zeggen: het genre zelf van een lezing over literatuur is mij vreemd spreken over het wezen van de kunst, van de scheppende arbeid, de schoonheid en algemene oordelen over het huidige maatschappelijke leven en zijn kwalen te vermijden. Aangezien ik de traditie van de Nobel-stichting niet wilde doorbreken, heb ik geweigerd een rede uit te spre ken, zoals mijn goed recht is volgens de bepalingen van de Zweedse academie en de Nobel-stichting. Ik verzoek u oprecht uw vergissing te herstellen en een en an der recht te zetten”. In Stockholm heeft Nils Staanle ont kend dat functionarissen van de Nobel- stichting in de afgelopen weken officiële verklaringen zouden hebben afgelegd met betrekking tot de rede van Soltsjenit sin. Staanle wilde niet spreken over de brief waarin Soltsjenitsin heeft geweigerd de rede uit te spreken. Wel zei Staanle dat de schrijver zijn rede niet clandestien naar Stockholm had willen sturen. „Vlinders zijn vrij" (Butterflies are free) van Leonard Gershe, vertaling Josephine van Gasteren. Nederlandse première op 26 december 1970 in de stadsschouwburg te Tilburg. Regie Alexander Doré. Decor Frans Vossen. Spelers: Lex van Delden, Trudy Labij, Andrea Domburg, Hein Boele; eerste voorstelling in Haarlem op 26 maart 1971. cosa son, cosa faccio”, zong zij te laag en bewoog zij te traag. Sophia van Santé als Marcellina, Hu bert Waber als Bartolo en Simon van der Geest als Basilio droegen veel tot de glans van deze uitverkochte voorstelling bij. Ik kan u van harte aanbevelen deze Bruiloft van Figaro te gaan zien. In Am sterdam op 28 en 31 maart, 2, 5, en 8 april. In Scheveningen op 10 en 12 april. Het is te hopen dat Ans Philippo haar stem spoedig terugvindt en toestemming krijgt om nog enkele voorstellingen mee te zin gen. En anders moet de Nederlandse Operastichting de Figaro maar blijven spelen tot zij weer zingen mag. Ik zal er iedere avond heengaan! J. H. MOOLENIJZER nomen. Alvorens Brandpunt extra (met een interview met de K.V.P.- lijsttrekker Dr. Veringa) en het laat ste nieuws de aandacht opeisen nog een miniatuur. Model daarvoor stond Wolf Biermann, een Oostduitse caba retier, die in West-Duitsland werd ge boren, doch vanwege zijn communis tische ideeën naar Oost-Berlijn emi greerde. Hij voelde er zich niet voor de volle honderd procent gelukkig, het geen in zijn werk tot uiting kwam. Resultaat: Biermann mag in Oost- Duitsland niet meer optreden. Zijn teksten worden over het voetlicht ge bracht door Sylvia Alberts, André v. d. Heuvel en Martin Brozius. Nederland 2. Na de Fabeltjeskrant en het journaal volgt de laatste af levering van de jeugdserie de Vrijbui ters. De ontknoping dus, waarbij ko lonel Buchan dreigt het loodje te leggen. Tussen de 2 gebruikelijke afleverin gen van Studio Sport de even gebrui kelijke Panoramiek en Dubbeldekkers Vijftig minuten zijn als Studio Sport 2 is afgelopen uitgetrokken voor e en marathondebat over de plaats van de landbouw in de industriële maatschap pij. De Franse televisie organiseerde dit debat, waaraan als gesprekspart ners deelnemen onze landgenoot Dr. S. Mansholt (vice-president van de Europese Commissie) en de Franse landbouwdeskundige Lucien Biset. Vin cent Monnikendam maakte de Neder landse bewerking. De avond wordt afgesloten met een reportage van de wedstrijd om het wereldkampioenschap ijshockey in Zwitserland, waarvan in Studio Sport ook al beelden te zien zijn geweest. enorme spanning iedereen het uiterste helder en zuiver als daarvoor. Maar de gegeven heeft. Toen de voorstelling een- finale was onvergefelijk. maal liep en men merkte dat het uitste kend ging, maakte zich langzamerhand een uitgelaten vrolijkheid van de zangers meester, die er eigenlijk altijd moet zijn bij de Bruiloft van Figaro, maar die heel vaak in de noten blijft steken. Matthias Kuntzsch, eerste kapelmeester bij de Hamburgse Staatsopera, had er ook onder deze moeilijke omstandighe den geen moeite mee om er een pakkende en goed sluitende voorstelling van te ma ken. Het Radio Kamerorkest klonk alsof zij nooit anders doen dan Mozart spelen pas in de laatste aria van Susanna: „Dèh, vieni non tardar” begon de ver moeidheid Olivera Miljakovic parten te Nederland 1. In de ochtenduren de eucharistieviering uit het kleinsemina rie in Apeldoorn. In de middag de ken nismaking met het Eurovisie Songfes tival. De 18 deelnemers, die op 3 april in Dublin om de eer zullen strij den hebben hun liedje allemaal al een keer gezongen. Teneinde de kijkers al vast kennis te laten maken worden al le filmpjes ditmaal uitgezonden. In het gewone zondagmiddagpro- gramma het nieuws, het week jour naal, verkeersinformatie, een afleve ring van Walt Disney’s wonderlijke wereld (een jongetje met een valk), Openbaar Kunstbezit en dan het 2e deel van het filmpje van de Festival- liedjes. Het eigenlijke avondprogramma be gint met de Fabeltjeskrant, de bijbel- vertelling Woord voor Woord en daar na van de gezamenlijke kerken in de serie „Wat je zegt dat ben je zelf” een film van Germaine Groenier, waarin Aart Staartjes en Aukje Holtrop met kinderen zoeken naar de betekenis van de woorden zonde en vergeving. De KRO neemt dienst om half acht over en vult de tijd tot het journaal met een aflevering van Daktari. In de Vermiste Welp redt Judy-de-aap bij een brand een jong leeuwtje. Maar gisteravond behoefden wij daar friet bang voor te zijn tenminste dat dachten wij want de voorstelling heeft aan een zijden draad gehangen. Ans Phi lippo heeft op de dag van „haar première” in alle vroegte het moedige besluit moe ten nemen te zeggen, dat zij ’s avonds niet in staat zou zijn Susanna te zingen. Geplaagd door een acute keelontsteking moest zij juist van die rol afzien, waar zij rich zo immens op verheugd had. Er moest snel gehandeld worden hoe- wel niemand geloofde dat de voorstelling nog gered zou kunnen worden, bleek dat toch nog mogelijk. Olivera Miljakovic van de Weense Staatsopera durfde het aan om ide rol van Susanna op te nemen. Zij ar riveerde ’s middags om vijf uur op Schip hol, was om zes uur in de Schouwburg ■■even een korte repetitie en om acht uur kon er gehaald worden alsof er niets gebeurd was. Het is best mogelijk dat juist door de spelen en ook het orkest klonk niet zo Als een blinde zelf met humor over de blindheid schrijft, mag een ziende er zich gerust mee amuseren, schijnt de redenering van de ondernemers te zijn; hetgeen nog niet wil zeggen dat die re denering waterdicht, en nog minder dat ze hartverheffend is. Maar het toneel stuk van Gershe is zo onschuldig van aard, dat niemand zich daarbij zorgen zal maken over morele problemen. De schrijver heeft blijkbaar de bedoeling gehad de ziende mensheid te laten voe len hoe beu een blinde kan worden van het medelijden, de sentimentaliteit, de vaak op bedilzucht uitlopende hulpvaar digheid van zijn omgeving. De blinde jongen, Don Baker, de hoofdpersoon van het stuk, probeert zich daarom dan ook los te maken van zijn al te zorgzame moeder en verhuist naar een zolderkamertje in een artiesten- buurt. Daar valt hij al gauw in de ar men van een vrijgevochten buurmeisje, Jill, „het vlindertje” uit de titel, maar deze idylle wordt verstoord door de komst van Don’s keurige mama, die het jonge stel ongezouten de waarheid zegt. Resultaat: conflict tussen moeder, en zoon, maar ook een flinke woordenwisse ling tussen mama en Jill, waarbij de ou dere vrouw weliswaar een paar .harde waarheden te horen krijgt van de jonge re, maar waarna de laatste zich toch maar onmiddellijk een andere vriend aanschaft. Dat is een grote desillusie voor Don. De moed zinkt hem in de schoenen; hij is nu zelfs bereid, weer braaf met moe terug naar huis te gaan. Maar zoals het in zulke stukken vroe ger heette als de nood het hoogst is, is de redding nabij. Niet alleen dat ma- Het avondprogramma: natuurlijk eerst de fabel en het nieuws en daar na Swiebertje. „Zo’n fatsoenlijk man netje” is de ondertitel. Aansluitend aan het journaal van acht uur gaan we opnieuw kijken naar Zeskamp Sport, dat ditmaal komt uit de Martinihal in Groningen. In deze 6e ronde staat Linne nog steeds bo venaan, maar Drachten, Rolde en Win schoten spelen als het ware een thuis wedstrijd en kunnen dus nog gevaar lijk uit de hoek komen. In de serie „de Regels van het Spel” beleeft Dan Farrell een avontuur en wel onder de titel het Schot in het Duister. Hier en Nu en de Zaterdag- avondzang sluiten hierna het NCRV programma af. De zang komt ditmaal uit de Grote Kerk in Goes, waar ko ren uit Zeeland en Noord-Brabant zin gen en Carol van Herwijnen voor draagt. Na het laatste nieuws vertelt Frans Henrichs nog hoe de wedstrijd Tsjechoslowakije-Ver. Staten in de competitie om het wereldkampioen schap ijshockey verloopt. De beelden komen uit Génève. Nederland 11.00 KRO-RKK: Eucharistieviering. 14.30 NOS: Kennismaking met het Eurovisie Songfestival. 15.00 Journaal. 15.02 Weekjournaal voor slechthorenden. Verkeersinformatie. 15.25 Walt Disney’s film (serie). 16.15 Openbaar Kunstbezit. 16.30 Kennismaking Eurovisie Songfestival. 17.00 Toto-uitslagen. 18.20 TELEAC: EHBO (9). 18.55 NOS': De Fabeltjeskrant. 19.00 IKOR-CVK-RKK: Bijbel- vertelling. 19.05 IKOR-CVK: Wat je zegt dat ben je zelf. (Film voor kinderen). 19.30 KRO: Daktari (serie). 20.20 NOS: Journaal. KRO: Spel van Stewart Farrar. Gamma. 22.15 Biermann, litterair filmportret. 22.40 Brandpunt Extra. 23.05 NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. i 18.50 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.05 NOS: Kijken naar kinderen. 19.30 NCRV: Zo vader, zo zoon. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. I; 20.21 NCRV: Memorandum van een I dokter (serie). I| 21.10 Populaire muziekshow. I; 21.50 Film. I| 22.15 Hier en Nu. 22.40 In het voorbijgaan. 22.50 NOS: Journaal. ;l 22.55 TELEAC: EHBO (9). ZONDAG 8.00 Nws. 8.10 Het levende woord. I[ 8.15 Badinerie. 900 Nws, waterstan- den. 9.15 Laudate. 10.00 Eucharistie- viering. 11.00 Nws. 11.02 Radio Fil- harm. Orkest. 11.45 Bericht vastenac- I tie. 11.55 Meded. 12.00 Kerkorgelcon- I eert. 12.40 Tussenbeide. 13.00 Nws. 13.10 Psalmen, gewijde muz. met toe- lichting. 13.30 Vocaal ensemble. 13.55 Poëzie met lange adem. 14.15 Con- certgebouworkest. 15.10 Adempauze. 16.20 De zorg voor het milieu, gast- l| college. 17.00 Geref. kerkdienst. 18.00 Het evangelie (gesprek). 18.30 Inlei- ding uitz. paasnachtviering. 18.45 I Kerk veraf en dichtbij. 18.58 Wilde; Ganzen. 19.00 Nws. 19.07 Musica Sa- era. 19.45 Lezing. 20.00 Klass, viool- |l concert. 20.35 Zondagavondzang. 21.00 Muz. a Go Go. 22.00 Kruispunt. 22.25 1 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 De zin- gende kerk. 23.00 Audio. 23.55 Nws. HILVERSUM n 8.00 Nws. 8.10 Voor het platteland. I; 8.17 Weer of geen weer. 9.00 Sportme- I; ded. 9.45 Humanistisch Verbond. 10.00 l| Kinderdienst. 10.30 Herv. kerkdienst. I| 11.25 Wilde Ganzen. 11.30 Vraag en antwoord. 11.40 De Open Deur. 12.00 ;l Muz. onthaal. 13.00 Nws. 13.10 De toe- ;l stand in de wereld. 13.19 Journ. 13.35 |l Delta: informat, show. 14.30 Voor I buitenl. arbeiders. 17.00 Licht orkest. I 17.50 Nws. 18.05 Meded. 18.10 Metro- pole Orkest. 18.30 Klatergoud. 19.00 Zin en tegenzin. 19.30 Nws. 19.35 Ra- diophilharm. orkest. 20.00 De Com- mune van Parijs "(klankbeeld). 20.30 In de kaart gespëfeld. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Journ. 22.55 Voor de nacht uit.23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Drruit. 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 1 Muziek Mozaiek. 12.00 Nws. 12.02 Met I vriendelijke groeten. 13.00 Nws. 13.02 I NAR. 14.00 Nws. 14.02 Langs de lijn. 15.00, 16.00 en 17.00 Nws. I BRUSSEL 324 M. 12.00 Nws. 12.03 Herh. progr. 13.00 Nws, schouwburgprogr., meded., ;l SOS-ber. 13.20 Gevar. progr. 14.00 Nws. 15.00 Sport en muz. 17.00 en I 18.00 Nws. 18.30 Kath. uitz. 19.00 Nws, weerber. 19.30 Muz.progr. 22.00 Nws, De Zeven Kunsten. 22.20 Muz. 23.00 Nws. 23.40 Nws. 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord.;! 7.16 Badinerie. 7.30 Nws. 7.32 Actua- liteiten. 8.00 Nws. 8.25 Overweging. 8.30 I Nws. 8.32 Voor de vrouw. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 10.00 Muz. op maan- I; dagmorgen. 10.15 Ned. muziekleven. I; 11.00 Nws. 11.03 Voor zieken. 11.30 Be- I; jaardenprogr. 11.54 Bericht vastenac- I; tie. 11.55 Meded. 12.00 Los Vast. 12.21 l| Voor boer en tuinder. 12.26 Meded. I| t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. ;l 12.41 Hier en Nu. 12.58 Rebus. 14.05 Schoolradio. 14.30 Viool en piano. 15.00 |l Hervormde dienst. 15.30 Zoeklicht op |l Nederland. 16.00 Nws. Overheidsvoorl. 17.20 Suriname-journaal. 17.30 En Bloc 1' 18.19 Verkiezings-uitz. 18.30 Nws. 19.00 Geestelijke muziek. 19.25 Reformatie en reveil. 19.35 Muzikaal intermezzo. I| 19.40 Geloven vandaag. 20.00 Bij de I tijd. 20.20 De Profundis. Koninklijke ;l Militaire Kapel. 21.45 De kerk vandaag 22.00 Meisjeskoor. 22.20 Avondoverden- king. 22.30 Nws. 22.40 Vrijheid Blij- |l heid in de Nederlanden. 23.30 Deze |l tijd, deze muziek. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 ;l Spitsuur A’dam. 7.33 Van de voorpa- gina. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Ac- I tualiteiten. 8.22 Spitsuur A’dam. 9.10 Verzoekpl. 9.35 Waterstanden. 11.00 Nws. 11.03 Repertorium. 12.00 Maan- I; dag. 12.00 en 14.00 Nws. en informatie I; over muziek. 14.00 en 14.30 liedjes. I; 14.30 Schoolradio. 14.50 Tobben met l| tape. 15.20 Eurojazz. 16.00 Nws. 16.03 ;l Braziliana. 16.30 Mikadoo. 17.30 Bra- bant Journaal. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.25 Ik verbind u I door. 18.30 Lichte muz. 19.00 Licht I kwartet. 19.20 Lichte muz. 19.30 Nws. I 19.35 Nws. uit aardwetenschappen. 20.05 I; Gamma van alpha en bèta. 20.30 Weer I; es wat anders. 21.10 Toetsing op I; waarachtigheid (verkiezing). 22.10 Sex- tant. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Journaal. 22.55 Metropole orkest. 23.55 Nws. HILVERSUM III I 9.00 Nws. 9.03 Popstation. 10.00 Nws. 11.00 Nws. 11.03 Suzie Cream Cheese. I; 12.00 Nws. 12.03 Poptoppers. 13.00 Nws. ;l Pop-mixture. 14.00, 15.00, 16.00 en 17.00 I Nws. BRUSSEL 324 M 12.00 Nws. Meded. en SOS-berich- l| ten. 12.08 Landbouwkroniek. 12.15 Sa- tirisch progr. 12.55 Buitenl. persover- ;l zicht. 13.00 Nws. schouwburgprogram- ;l ma’s. 13.20 Dansmuz. 14.00 Nws. 14.03 Lichte muz. 15.00 en 16.00 Nws. 17.00 Nws. 17.15 Amusementsmuz. 17.55 De I; Weegschaal. 18.00 Nws. 18.03 Verzoek- I; platen. 18.28 Paardesportuitslagen. I; 18.30 Prot. uitz. 18.45 Sport. 18.55 Taal- wenken. 19.00 Nws. en actualiteiten. I; 19.40 Franse taalwenke;n. 19.43 Inter- l| mezzo. 19.45 Openbaar Kunstbezit. 19.55 Intermezzo. 20.00 Operakroniek. ;l 22.00 Nws. De Zeven Kunsten. 22.20 |l Muziek. 23.00 Nws. 23.05 Muz. 23.40 Nws. Mn>vvinwirawwwvwwinn>vwwwHWWMvvwvwMvw«nn>>nni i

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 9