Van Gogh-expositie in musea van Moskou en Leningrad Willeke in nieuwe rol Saint Pauls kathedraal in Londen staat op instorten UITLEENCOLLECTIE VAN KRÖLLER-MÜLLER T.V. vanavond Nieuwe serie over monniken radionet Litteraire prijs voor Lidy van Toneelprijzen in TV dinsdag New York benzine IEDERS HULP GEVRAAGD VOOR RESTAURATIE Agent beboet voor diefstal 2 liter Engeland krijgt commercieel Sexuologie voor medische-studenten Eysselstein „Subsidie werd niet ingetrokken wegens kritisch karakter Hannes Postma in Galerie Balans Haagse Comedie met „Schakels” congres” TV woensdag 11 ww» Radio woensdag j F-' DINSDAG 30 MAART 1971 Londense mist Schoonmaak In Amsterdam Cultureel akkoord (Van onze correspondent) LONDEN „Lezer, als ge mijn monument wilt zien, kijk dan om u heen” staat er op het grafmonument van Christopher Wren, de architect van de St. Paul’s Kathedraal in de Crypte van die kerk te lezen. Volgens de noodkreet, uitgezonden door het comité voor het behoud van de St. Paul’s staat dit monument echter zo goed als op instorten. „Als we er niet snel wat aan doen, zal de kathedraal tenslotte niet meer zijn dan een his torische ruïne”, zei Sir Peter Studd, president van het comité en burge meester van Londen. Om de St. Paul’s, die bij zijn constructie in 1710 7,5 miljoen gulden heeft gekost gron dig te restaureren is 25 miljoen gul den nodig. De St. Paul’s cathedral op de Ludgate Hill is de grootste kerk van Londen en het geestelijk centrum van de city. Strenge bewaking Minister Klompé: Dit is het recept: Kaasfondue van Nederlandse kaas. Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met Handwerk contra machine (Van onze Arnhemse correspondent) ARNHEM In twee maanden tijd hebben 20.000 mensen de Van Gogh- collectie bewonderd die wegens res tauratiewerkzaamheden van het Kröller-Müllermuseum te Otterlo voor een jaar in het Arnhemse ge meentemuseum is ondergebracht. De collectie blijft nog binnen Arnhems poorten tot januari 1972, hoewel een gedeelte ervan thans op reis is naar Rusland. Het gaat om ongeveer vijf enveertig schilderijen, die vanaf 15 april in het Pushkin-Museum in Moskou worden tentoongesteld. Ver volgens krijgt de Hermitage in Leningrad de collectie in huis en in augustus is alles weer terug in Arn hem. w 7”F1 'VWWWWWWWWWWVWWW fVWWWWWVWWWWWWV i 22.50 ADVERTENTIE Nederland H 18.45 De kathedraal was gedurende de laatste oorlog door twee bommen beschadigd. Die schade is hersteld, waarbij nog enkele zwakke plekken werden ontdekt, die toen ook zijn verstrekt, maar hoe erg het wel met het bouwwerk gesteld was, merkte men pas tijdens de grote schoonmaakbeurt in de jaren 1966-1967. Toen deze stadsvervuilende invloed ver dwenen was, ging men er in navolging van Parijs toe over een aantal publieke gebou wen schoon te maken. Maar toen de St. Paul’s zijn schoonmaakbeurt kreeg, ont dekte men ten eerste een aantal fouten en slordigheden, gemaakt bij zijn oorspronke lijke bouw en tevens een groot aantal bar sten en verzakkingen ten gevolge van ero sie, trillingen van het verkeer, zowel boven als onder de grond, aanleg van riolen en tunnels voor de ondergrondse, de reeds bovengenoemde bommen en vuilinwerking enz. Nu doet men een beroep op iedereen die maar helpen wil, om toch maar vooral 22.25 22.35 22.40 20.00 20.15 20.20 18.55 19.00 19.05 20 15 20.21 18.55 19.00 HILVERSUM Hl. 9.00 Nws. 9.02 Van meet af aan. 10.00 Nws. 10.03 Journaal. 10.06 Arbeidsvi taminen. 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Zet ’m op. 13.00 Nws. 14.00 Nws. 14.03 Gimmick 15.00 Nws. 15 03 Muziek Boe tiek. 16.00 Nws. 16.03 Lichte platen 17.00 Nws. 17.02 Journaal. BRUSSEL 324 M. 12.00 Nws. Meded. en SOS-berichten 12.08 Intermezzo. 12.15 Satirisch pro gramma. 12.55 Buitenl. persoverzicht 13.20 Dansmuz. 14.00 Nws. 14.03 School radio. 14.30 Balletmuz. 14.50 Koormuz 15.00 Nws. 15.15 Voor kleuters. 16.00 Nws. 16 03 Lichte muz., vanaf 15 30 flit sen v. wielerwedstrijden. 17.00 Nws. en meded. 17.15 Amusementsmuz. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.03 Verzoek platen. 18.15 Lekenmoraal en -filosofie 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 In termezzo. 19.00 Nws. actualiteten. 19.40 Franse taalwenken. 19.42 Lichte muz 20.00 Promenadeconcert. 22.00 Nws. De Zeven Kunsten. 22.20 Amuse’ «m+sn-iuz 23.00 Nws. 23.05 Lichte muz. 23.40 Nws. Overigens hoeven zij die nog niet van de gelegenheid gebruik hebben gemaakt om de Van Goghs in Arnhem te gaan be kijken, niet bang te zijn dat er nu niets meer hangt wat de moeite waard is. In tegendeel, de grootste favorieten, zoals „De aardappeleters”; „De postbode”, „De cypressen met ster” en „Het bruggetje van Arles” zijn niet mee oostwaarts ge trokken en in feite heeft men alleen maar wat gewisseld, zodat er nog altijd twee zalen met Van Goghs zijn gevuld. De reis naar Rusland vindt plaats in het kader van het onlangs bekrachtigde Nederlands-Russische cultureel akkoord en is de eerste grote manifestatie die in dit verband is georganiseerd. Zoals mis schien bekend is bezitten de Russen zelf een aanzienlijk aantal Van Goghs in Mos kou en Leningrad en nu het cultureel akkoord is getekend en Kröller-Müller een jaar dicht is, kon een reeds lahg ge- Het is de vijfde kerk die er sinds 604 op die plaats heeft gestaan. Zijn laatste voor ganger verbrandde in 1666 en negen jaar daarna begon Christopher Wren al aan het huidige bouwwerk, waarvan de enorme koepel, die eigenlijk bestaat uit twee koe pels boven elkaar (een van steen en daar boven een van hout, bedekt met lood), op die van Rome na de grootste van de we reld is. de zangers en nog wel de meest enthousiaste van allemaal tijdelijk uit het koor dienen te verdwijnen. Hoe dat klaar te spelen? Na het 2e journaal de vaste dinsdag se Andy Williamsshow. Als gasten zijn er weer wat grappenmakers en zan gers, zoals Andy’s ex-vrouw Claudine Longet, Ken Barry, Charlie Callas en Leslie Uggams. Brandpunt Special krijgt 25 minu ten alvorens meneer en mevrouw Paul en Ina Vlaanderen erop uit moeten voor alweer een nieuw avontuur. De Koffer wordt voor Paul de zoveelste ingewikkelde zaak. Daarna een documentaire van Al bert Gols over „Kwik, gevaarlijk af val” We weten het nog niet zo lang, maai een oorzaak voor de waterver ontreiniging schijnt kwik te zijn, dat door diverse industrieën wordt geloosd. Er is dan nog tijd voor een verkie- zingsuitzending van 10 minuten, het laatste nieuws en de 12e Franse les. NOS: De Fabeltjeskrant. 18.50 STER: Reclame. NOS: Journaal. STER Reclame. VARA: Midweek. 19.55 STER. Reclame. NOS. Journaal. STER: Reclame. VARA: Koos Postema op woensdag 2. 21.45 Achter het nieuws. 22.05 HIRO: Hiro-Magazine. NOS: Verkiezingsuitz. Journaal. TELE AC: Televisie bij het onderwijs (6). IfMMMIfWWVWWWWtAMWWMMMWWWWIAfWWWWtfWUWWWWWWVWVW Een tekenend beeld van de situatie geeft de werkman die in beige manchester pak regelmatig van de ene kant naar de andere kant van de zo nette kerk loopt, met ge dragen op de ouderwetse manier op zijn hoofd, enkele manneren tegels. Hij ver dwijnt in een deur en wandelt even later onverstoorbaar terug, waarna hij opnieuw tevoorschijn komt met nieuwe tegels op zijn hoofd. Op zo’n moment heb je natuur lijk net geen camera bij je en als je dan naar de opzichter wil gaan om te vragen of die je misschien aan geschikte foto’s kan helpen, blijk je buiten de kerk een ge weldig stuk te moeten omlopen, omdat men tussen het huis van de opzichter en de kathedraal bezig is met pneumatische bo ren, hei-apparatuur en moderne transport methodes een ondergrondse parkeergarage te bouwen aan de voet van de toch al zo wankele St. Paul’s cathedral. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7 20 Dag woensdag. 7.33 Van de voorpagina 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actuali teiten. Woningnood 8.30 Dag woensdag. 9.00 Weekblad. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.15 Koning Klant. 10.45 Voor kleuters. 11.00 Nws 11.03 Koffie pauze. 12.00 Licht ensemble. 12.25 (S) Brassband Magazine. 13.00 Nws. 13.11 Speelruimte. 13.45 Gesproken portret 14.00 Operettewereld. 14.35 Kinderkoor 14.50 Hoorspel. 15.40 Profiel in muz 16.00 Nws. 16.03 In mijn tijd. 16.30 In de toonzaal. 17.02 Oude liedjes. 17.20 Unesco-Magazine. 17.40 Nederlanders maken muziek. 17.55 Meded. 18 00 Nws 18.11 Actualiteiten (Woningnood). 18.25 Klink Klaar zonder nonsens. 19.20 Ver kiezingsuitz. 19.30 Nws. 19.35 Tango- Rumba orkest. 20.05 Metodieën Ex pres. 20.25 Metropole Orkest. 20 55 Vra- genvuur. 21.10 Sex. 21.40 Stereo - Pop. 22.30 Nws. 22.38 Meded. 22 43 Actuali teiten. 22.55 Serenade. 23.55 Nws. NEW YORK (Reuter). De „Tony”- onderscheidingen de New Yorkse to- neeltegenhangers van de „Oscars” van Hollywood zijn dit jaar voor het me rendeel toegekend aan Britten. Een der gelijke activiteit moet namelijk volgens haar vallen binnen de termen van openbare orde en goede zeden, en overigens in informatieve of educatieve zin zinvol worden beoordeeld door de sa menleving. Welke norm precies werd overschreden, zegt de minister niet. Het is niet juist, zo zegt dr. Klompé, verder dat het ministerie een beleid voert waarbij subsidie wordt geweigerd wan neer meningen ter discussie worden ge steld, die afwijken van de regeringsopvat- ting dan wel het gevoerde regeringsbe leid ter zake diskwalificeren. „Dit moge blijken uit het beleid terzake gevoerd ten opzichte van de toewijzing van zendtijd, de bilaterale culturele verdragen, jonge rencentra en jongerenorganisaties, het vor mingswerk en de samenlevingsopbouw, kunstzinnige manifestaties en litteraire uitgaven en dergelijke. Ik ben dan ook van mening dat niet de schijn gewekt wordt dat tekort wordt gedaan aan de vrije meningsuiting. Gezien de genoem de voorbeelden ben ik van mening dat het tegendeel het geval is”, aldus minis ter Klompé. S4& Met de grootste omzichtigheid is men hier bezig de schilderijen in speciale kisten te verpakken. leg met de restaurateur, waarbij men er van is uitgegaan dat werken die gevoelig zijn voor eventuele transportschade, zo als de op een paneel geschilderde „Aard appeleters” in Arnhem blijven. De vei ligheidsmaatregelen die bij een dergelijk kostbaar transport genomen dienen te worden, wijken niet af van het normaal gangbare. Of de Van Goghs nu naar Kopenhagen of Moskou gaan, maakt dus geen verschil. Zoals gebruikelijk bij elke verplaatsing heeft men uitgezocht welke lijnvluchten zonder tussenlanding naar Moskou gaan. Voorts wordt, om het risico te spreiden, de collectie over verschillende vluchten verdeeld. De transporten naar en van Rusland worden door stafleden van het Kröller-Müller-Museum begeleid. Deze zijn in het bijzonder belast met het uit en inpakken van de schilderijen. LONDEN (Reuter). Engeland krijgt zijn eerste commerciële radionet, met 60 stations, dat rechtstreeks gaat wed ijveren met de BBC, die eigendom is van de staat Dit nieuws is maandag in het Britse Lagerhuis meegedeeld. Het radionet zal worden beheerd door de onafhankelijke televisie-instantie (ITA), die al de commerciële televisie-rivaal van de BBC leidt De inkomsten van het radionet zullen worden verkregen door reclame tussen de programma's. De ITA wordt omgedoopt in onaf hankelijke omroep-instantie. In het witboek waarin de plannen staan uit eengezet worden geen data genoemd, maar deskundigen menen dat het eerste) radiostation tegen eind 1972 in de lucht zal komen. VVVVVVVVVVVWWVVVVVVVVVWVVVVVVVVVVVVWVVVVVVVVVVVVVVVIAAfWVVVVVVVVWVVWVVWVVVWVWVV HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord 7.16 Op het eerste gehoor. 7.25 Horen en zien. 7.30 Nws. 7.32 Hier en Nu 8.00 Nws. 8.11 Als dat zou kunnen 8.30 Nws 9.00 Gymn. voor de vrouw 9.35 Voor kleuters. 9.50 Vier eeuwen muz. 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nws 11.03 Aktua-Magazine. 11.55 Medede lingen. 12.00 Van twaalf tot twee. 12.22 Wij van het land. 12.26 Meded. t.b.v land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12 41 Ac tualiteiten. 13.00 Raden maar. 14.00 Op huisbezoek. 14.10 Semi-klassieke muz 15.00 In ’t zilver. 16.00 Nws. 16.03 Voor de kleuters. 16.15 Voor kinderen. 16.30 Jeugdland. 17.30 En Bloc. 17.50 Over- heidsvoorl. Tekst en uitleg. Onderwijs en Wetenschappen. 18.19 Verkiezings uitz. 18.30 Nws. 19.00 Openbaar Kunst bezit. 19.10 Uitz. Orde van Vrijmetse laren. 19.20 Alfa - Bèta - Gamma. 19 50 Voor blinden en slechtzienden. 20.00 Muziekmagazine. 22.30 Nieuws. 22.38 Cosa Nostra. 23.55 Nws. GRONINGEN. De Hendrik de Vries prijs, een vierjaarlijkse litteraire prijs van de gemeente Groningen, is dit jaar toegekend aan de dichteres en schrijfster Lidy van Eysselstein uit Haren (Gr.). De prijswinnares schreef onder meer gedich tenbundels, novellen en een roman. De prijs, die op 16 april in Groningen zal worden uitgereikt, bestaat uit de zilveren legpenning van de gemeente Groningen en een bedrag van 4000 gulden. De Hendrik de Vriesprijs werd in 1946 ingesteld en het eerst uitgereikt aan de man, wiens naam de prijs draagt. Lidy van Eysselstein in 1904 in Nieuwe Pekela geboren is eerder onderschei den met een reisbeurs van het ministerie van Onderwijs, Kunsten en Weten schappen. Is het transport eenmaal op Russisch grondgebied, dan wordt de bewaking overgenomen door Russische bewakings diensten die zo mogelijk nog strenger zijn dan bij ons, al was het maar om het feit dat men daar over meer personeel beschikt. Over het bedrag waarvoor de collectie tijdens de uitleenperiode is verzekerd, wordt een diep stilzwijgen bewaard maar de premies zijn „zeer hoog”. Dat heeft niets te maken met het feit dat de Van Goghs naar een land in het Oostblok ver trekken, maar wordt mede in de hand ge werkt door de vele kapingen van de laatste jaren. De uit Engeland afkomstige Brain Bed ford werd voor zijn optreden in Molières „Ecole des Femmes” bekroond als de bes te acteur. De Brit Anthony Shaffer kreeg voor „Sleuth” de prijs voor het beste to neelstuk en zijn landgenoot Peter Brook kreeg de regieprijs voor „Midsummer Night’s Dream”. Dezer dagen zijn de contracten ge tekend voor een nieuwe vrije toneel- produktie van „Two for the Seesaw” van William Gibson. Willeke Alberti zal hierin haar toneeldebuut maken. Jeroen Krabbé wordt haar belang rijkste tegenspeler. De regie is in handen van Willy van Hemert, die tevens zorgde voor een nieuwe Nederlandse bewerking. De première is in oktober in Rotterdam. Het ge heel is een produktie van Joop van der Ende’s toneelprodukties. Op de foto, Willy van Hemert, Willeke Al berti en Jeroen Krabbé. zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. ■p» geld bij elkaar te brengen om het bouw werk te herstellen. Achter in de enorme kerk heeft men een tentoonstelling ingericht die een overzicht geeft van alle zwakke plekken, door mid del van foto’s, door gebroken stenen en ander materiaal dat al vervangen is en vooral door een tachtig cm lang perspex model van de kathedraal, waarom met rood potlood alle beschadigingen zijn aangete kend. Ook staat er op de tentoonstelling een groot plakaat waarop wordt voorgere kend, dat iedere minuut gebruikt voor her stelwerkzaamheden veertig nieuwe pennies kost 3,50), wat neerkomt op 5000 gulden per dag. Nederland 1. Als de Fabeltjeskrant de verkiezingsuitzending en het jour naal zijn geweest, neemt de AVRO het dinsdagavondheft in handen. Een nieuwe serie voor de jeugd en wel „De Schat van het Kasteel zonder naam uit Frankrijk afkomstig. Hoofdpersoon is een Franse jongen, die naar een vakantiekamp in de Ar dennen gaat. Alvorens de groep waar bij hij ingedeeld wordt hem accep teert, moet hij enkele proeven afleg gen. Het gaat hem goed af. Toppop blijft de tijd van half acht tot acht uur vullen. Na het 2e journaal een extra afle vering van Televizier. Tot de 28ste april staan de verkiezingen in de be langstelling. De AVRO doet er het hare toe om die belangstelling nog te prik kelen door een aantal debatten op het scherm te brengen tussen vooraanstaan de politici van verschillende partijen. Dr. Ferry Hogendij k zal als discus sieleider optreden. Vanavond de eerste uitzending, waarvoor 50 minuten is uit getrokken. Peyton Place blijft, ondanks de ver kiezingskoorts. De avond wordt be sloten met Televizier Magazine. Nederland 2. Van de NOS op Ne derland 2 de Fabeltjeskrant, het jour naal, Den Haag vandaag en de kunst- signalering van Ageeth Scherphuis. De KRO start daarna ook al met een nieuwe serie. Het is „Leven in het Klooster”, een serie van de BBC van een genre zoals we al eens eerder hebben gezien. De monikken zijn ge wone mensjes, onhandig, ijdel. In dit eerste verhaal zal de kardinaal op be zoek komen. Hij houdt veel van koor zang en dus willen de heren goed voor de dag komen. Maar dan zal een van AMSTERDAM. „Het onderwijs in de sexuologie zoals dat sinds kort aan de Amsterdamse universiteit wordt gegeven, heeft tot doel artsen te vormen die in staat zijn een patiënt met sexuologische proble men op te vangen en te helpen. Van de arts moet thans worden verwacht dat hij aktief deelneemt aan het ontwikkelingsproces dat nieuwe vormen van menselijke relaties doet ontstaan, aangepast aan onze moderne maatschappij”. Dit zei gistermiddag prof. dr. C. van Emde Boas bij de aanvaarding van het bijzondere hoogleraarschap in de leer der menselijke betrekkingen ten aanzien van het geslachtsleven aan de universiteit van Amsterdam. Hij was hierin benoemd van wege de Nederlandse Vereniging van Sexu- ele Hervorming. Van oudsher is door de wereldlijke en kerkelijke autoriteiten de’bevoegdheid van de medicus aangevochten om zich met de sexuologische begeleiding van de mens be zig te houden. Prof. Emde Boas meende dat als gevolg daarvan het verschil tussen de behoefte van de bevolking aan sexuo logische begeleiding en de mogelijkheden deze hulp bij de artsen te vinden, zeer groot is geworden. Het thans ingestelde onderwijs in de sexuologie aan medische studenten in Amsterdam moet daarin ver andering brengen. DEN HAAG. Het „vrolijke spel van den huiselijke haard”, „Schakels” van Herman Heijermans is bij de Haagse Comedie onder regie van Wim van Rooij in studie. De première is vastgesteld op 17 april in de koninklijke schouwburg. „Schakels” wordt gespeeld door Ko van Dijk als Pancras Duif, Eli Blom, Carl van der Plas, Manfred de Graaf, Do van Stek, Kees Coolen, Trins Snijders, Francine Dreessen, Guus Verstraete, Ida Wasser man, Anne-Wil Blankets, Hans Culeman, Frans van der Lingen en Jan Veelo. Harry Wich heeft het decor en de kos tuums voor „Schakels” ontworpen. koesterde wens van de Russen in vervul ling gaan: een gecombineerde expositie van „Russische” en „Kröller-Müller”-van Goghs. De directies van het Pushkin-Museum in Moskou en de Hermitage in Leningrad hebben vorig jaar al een delegatie naar Nederland gestuurd, die in Kröller-Mül- ler op bezoek is geweest. Daarbij was het opmerkelijk, hoeveel deze mensen van Van Gogh en zijn tijdgenoten wisten. Naar verluidt zal er van de catalogus zeer veel werk worden gemaakt en de Russen nemen de gelegenheid te baat zo veel mogelijk mensen vooral ook educa tief in contact te brengen met de collectie van Kröller-Müller. De keuze van de werken die op trans port zijn gegaan, is gemaakt door de di rectie van het Otterlose museum in over- ledereen weet van de smerige mist waar Londen jarenlang onder te lijden heeft ge had. Die mist bestaat niet meer, want een tiental jaren geleden werd in Londen en enkele andere Engelse districten een wet uitgevaardigd, die het stoken van rook ontwikkelende vuren verbood. Het verbod geldt ook voor de industrie, die uitsluitend van rookontwikkelingsvrije brandstoffen gebruik mag maken. DEN HAAG. De toegezegde subsi die aan de twee weken geleden in Am sterdam gehouden dekolonialisatie-mani- festatie is niet ingetrokken wegens het kritische karakter van die manifestatie. Minister Klompé (CRM) zegt in ant woord op vragen van Kamerleden dat de gi wijzigde opzet van de manifestatie echter wel indruiste tegen de principiële normen, die zij aanlegt voor het toeken nen van subsidie. MAASTRICHT. De rechtbank in Maastricht heeft een 30-jarige hoofdagent wegens diefstal van twee a drie liter ben zine conform de eis, veroordeeld tot een geldboete van 150. Zij achtte hem schul dig aan het feit, dat hij uit de tank van een in beslaggenomen auto deze benzine heeft afgetapt en deze in de tank van zijn eigen auto heeft gegoten. (Van onze kunstredactie) HAARLEM. Op 2 april a.s. om 9 uur s avonds wordt in Galerie Balans aan de Leidsegracht 74 in Amsterdam een ten toonstelling van schilderijen, tekeningen en grafiek van onze stadgenoot Hannes Postma geopend. De tentoonstelling duurt tot en met 24 apriL Nederland I 18.35 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.40 Verkiezingsuitz. 18.50 STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. 19.05 AVRO: De schat van het kasteel zonder naam (serie). 19.30 TopPop. 19.55 STER Reclame. 20.00 NOS: Journaal. STER: Reclame. AVRO: Televizier Extra. 21.10 Peyton Place (feuill.). 22.00 AVRO’s Televizier-Magazine. NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.50 STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Den Haag vandaag. 18.55 19.00 19.05 19.10 Kunstrubriek. 19.30 KRO- Leven in het Klooster. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.21 KRO. Andy Williams Show. 21.11 Brandpunt Special. 21.36 Paul Vlaanderen (11). 22.26 Kwik (doe.). 22.56 Verkiezingsuitz. 23 06 NOS. Journaal. 23.11 TELEAC: En Francais (12). Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 17.00 VARA: Kinderprogr. 18.35 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.40 Verkiezingsuitz. 18.50 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.05 NOS: Den Haag vandaag. 19.10 Première. Filmkijken en filmmaken. 19.30 IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NOS: Trekking Staatsloterij. 20.25 De avonturen van Robin Hood 22.00 Opening Boekenweek. 23.25 Journaal.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 11