NBB zoekt sponsor voor een trainingskamp Theo Roos en de Bondstrainer Krijger wordt omringd door onzekerheden Spaanse ploeg zeer bevreesd voor Ajax Atletico verwacht in Madrid zevenduizend Amsterdammers Extra-premie voor Haarlem honderden dingen waar bij RCH niet aan gedacht wordt Rusland versterkte leiderspositie Henk Kiel naar WHC Actiecomité voor Nieuw Mereveld Voorwaardelijke boete voor IB èii Derde sponsor nationale elftal Verdonck speelde oefenwedstrijd in België Ton Nieuwenhuys ■I Varsity dit jaar op de Bosbaan Winst Okker Olympisch Comité Onderhandelingen over de koop van Duindigt Hulp voor het Amerikaanse WOENSDAG 31 MAART 1971 I 220cent_voor 20 geurige, pittige, fijne Medina Wie geeft er nog zo veel voorzo weinig? Velasques! k 7 J Tafeltennisteam won 1 AAfVVVVVVWVVVVVWWWVWVVVVVVVWIMVVWVVVVVVWVW THEO KLEIN (Van onze sportredactie) ADVERTENTIE iii voorsprong van Slowakije. De stand is: Rusland Tsj.-Slowakije Zweden Finland Ver. Staten West-Duitsland 8 8 7 7 8 8 7 5 4 3 1 1 1 1 1 1 0 0 0 2 2 3 7 7 15 11 9 7 2 2 69-16 35-16 23-24 21-33 23-45 19-56 2 3 1 3 2 2 1 1 1 3 2 2 1 tüirih’t'ti ii'ii i iliiili sor, die een trainingskamp voor onze bok sers voor de Europese kampioenschappen wil financieren”, verduidelijkt hij. Over dergeljjke punten zal volgende week uit voerig gesproken worden voordat het de finitieve trainingsplan opgesteld kan wor den. „Want”, zegt Rinus Krijger, „het is niet zo moeilik om een bondcoach te vin den, maar hij moet ook de mogelijkheden krijgen om te kunnen werken. Als ik tegen u zeg: schilder die muur (hij wijst daarbij op een bouwsel van ongeveer vijf meter hoog) en ik geef u wel de verf, maar geen trap. Dan zult u ook niet veel verder ko men dan twee meter. En dat is met mij precies hetzelfde”. De Rotterdammer, die al jaren de mili taire boksers onder zijn hoede heeft, wil daarom nog niet te veel loslaten over zijn plannen: „Dat hangt allemaal af van de mogelijkheden die de NBB me zal bieden”. Hij is er op voorhand wel van overtuigd dat hij met de Nederlandse amateurs ver zou kunnen komen als hij in de gelegen heid werd gesteld om een uitgebreid trai ningsschema, met alles wat daar aan me dische- en maatschappelijke begeleiding bijhoort, zou kunnen afwerken. Krijger: „Talent is hier voldoende. Ondanks het verlies van jongens als Rudi Lubbers en Jan van Ispelen kan Nederland met zijn amateurs op internationaal niveau onge twijfeld meer bereiken. Voor mij is het daarbij echter noodzakelijk dat ik regel matig contact heb met de jongens, zodat ik ze ook buiten de ring beter kan leren kennen. Dat lukt je niet door alleen de wedstrijden van ze te volgen. Als er een kernploeg gevormd is, dan zullen we naar Er zijn inmiddels vijf maanden verstre ken sinds Krjjger zijn boksers voor de laatste maal bij elkaar had. In die periode werden de districts- en nationale kam pioenschappen afgewerkt. Krijger: „Voor de Nederlandse kampioenschappen is het moeilijk om de boksers bijeen te krijgen. Ze willen zich allemaal liever in hun eigen vereniging op de titelstrijd voorbereiden”. Hoe vaak de boksers in de komende maan den onder leiding van Rinus Krijger zullen trainen hangt af van de financiële moge lijkheden van de boksbond. Krijger wacht voorlopig af wat het hoofdbestuur hem bieden kan. Tot nu toe heeft hij slechts één zekerheid. De jongens die hij voor de Olympische Spelen selecteert, zal hjj niet voortijdig kwijtraken aan de profsport. Evenals voor Tokio zullen de geselecteer den namelijk een verklaring moeten teke nen waarin zij verzekeren niet voor Mün chen over te zullen stappen naar de be roepsboksers. ZEIST. Naast een aantal spelers, die niet tevreden zijn met de huidige gang van zaken in Deventer, zal Go Ahead het volgend seizoen het ook zonder de vleugelspeler Lambert Verdonck moeten doen. Hoewel Verdonck enkele maanden geleden een meerjarig contract met de Deventer ere-divisieclub sloot, heeft de leiding van de vereniging hem toch toe stemming gegeven tot het spelen van een tweetal proefwedstrijden in België. Er bestaat op het ogenblik een zeer in tensief contact tussen het Nederlandse en het Belgische voetbal. Niet alleen tussen Verdonck en België of tussen PSV en enkele Belgische clubs. (De Eindho venaren „leuren” nog altijd met hun spits Devrindt. Zaterdag werd gepraat met Jan Mulder. Een eventuele ruil met Anderlecht behoort tot de mogelijkheden) maar ook worden de Nederlandse trai ners in België na de successen van Frans de Munck met de FC Brugge veel ge vraagd. Cor van der Hart van Holland Sport had al contact met St. Truiden. Zijn financiële eisen waren echter te hoog voor de Belgen. Nu zal waarschijnlijk Pim van der Meent (ex-PEC) bij St. Truiden in dienst treden. Als nieuwe post voor de Munck wordt Anderlecht ge noemd, dat onlangs zijn trainer Sinibal- di ontsloeg. GENEVE. Rusland versterkte zijn leidende positie in het wereldkampioen schap ijshockey door voor 6500 toeschou wers de Verenigde Staten met 7-5 te ver slaan. De tussenstanden waren: 1—1, 52, 12. De titelverdediger was eigenlijk geen moment in gevaar. Rusland heeft nu een vier punten op Tsjecho- UTRECHT. De commissie van be roep van de KNVB, die onder voorzitter schap staat van mr. Bochove, heeft in Utrecht de tegen de FC Utrecht-speler Tonnie Nieuwenhuys uitgesproken straf bevestigd en hem voorts een voorwaar delijke boete van duizend gulden opge legd met een proeftijd tot 1 januari 1973. Nieuwenhuys had in een dagblad de integriteit van scheidsrechter Boosten in twijfel getrokken. Nieuwenhuys was in hoger beroep gegaan. Hij had bij monde van zijn raadsman mr. Janssen Van Raay een beroep gedaan op artikel 7 10 van het verdrag van Rome, dat ie ders verantwoordelijkheid voor publika- ties door de drukpers slechts volgens de nationale wet kan worden geregeld en dus niet volgens het KNVB-reglement. De commissie van beroep is echter van mening dat elk lid zich voor toetreding tot de KNVB verplicht de statuten, regle menten en bestuursbesluiten van die bond na te leven. Aan de orde is slechts, volgens de commissie van beroep, of Nieuwenhuys de belangen van de KNVB heeft geschaad. De commissie is van me ning dat dit het geval is, doordat publie kelijk de onpartijdigheid van een scheids rechter in twijfel is getrokken. iÜÜiiiHIll (Van onze sportredactie) HAARLEM Zaterdagavond deel de Hans Hofman, voorzitter van de Nederlandse Boks Bond instructeur Rinus Krijger telefonisch mee dat hij met meerderheid van stemmen door de in Zeist verzamelde oefenmeesters gekozen was tot bondscoach. Het was niet veel meer dan een formaliteit, want in werkelijkheid leidde de Rot terdamse trainer al bijna twee jaar de centrale trainingen van de natio nale bokstop. Al die tijd mocht hij eigenlijk niet het predikaat bonds coach voeren, omdat hij niet officieel in die functie was gekozen. Zaterdag kwam er een einde aan die onduide lijke toestand toen 19 van de 41 aan wezige bokstrainers hun stem aan Krjjger gaven. De Rotterdammer bleef daarmee twee stemmen voor op concurrent Willy Schagen. Voor het eerst weet Rinus Krijger zich nu ge steund door een meerderheid van collega’s, die in Zeist eigenlijk het be sluit van het NBB-bestuur, dat twee jaar geleden het initiatief nam om de leiding van de centrale trainingen in handen te geven van Krijger, beves tigde. Voorzitter Hofman: „Wij hebben ieder een de kans gegeven om zich uit te spre ken. Ik ben blij dat er een duidelijke keuze is gemaakt. Nu kunnen we met een gerust hart gaan praten over onze toe komstplannen”. Het is een publiek geheim dat er onder een vrij grote groep trainers nogal wat wrevel bestond5 over de aan stelling van Rinus Krijger. Die opposanten zijn in Zeist echter in de minderheid ge bleven. Krijger is er zich maar al te goed van bewust hoe gevoelig de zaken liggen. Hij neemt bij zijn antwoorden de grootst mogelijke voorzichtigheid in acht („Ik zeg niet te veel, sommige mensen zijn zo gauw op hun tenen getrapt”) om sluimerende vetes niet opnieuw leven in te blazen. Zo op het oog lijkt de vrede voorlopig ge handhaafd, want alle aanwezigen (zij vor men de actieve kern van de ongeveer hon derd bokstrainers in ons land) in Zeist ver klaarden unaniem zich achter Krijger op te zullen stellen. Er lijkt een basis aanwezig om verder op te werken. Dat wordt volgende week al gedaan wanneer hoofdbestuursleden en technische commissie met Krijger om de tafel zullen gaan zitten om de plannen voor de Europese kampioenschappen (van 12 tot 22 juni in Madrid) en Olympische Spelen 1972 te bespreken. Voor de Euro pese titelstrijd heeft Krijger dan nog een voorbereidingsperiode van ruim twee maanden. „Dat is natuurlijk kort”, erkent Hans Hofman, „maar de jongens zijn alle maal goed in conditie omdat er voor de Nederlandse kampioenschappen hard ge traind is”. Het internationale jubileum- toernooi van 17 april zal als selectie voor de Europese kampioenschappen dienen. Zoals het zich nu aan laat zien zal Neder land in Madrid slechts in vijf of zes klas sen vertegenwoordigd zijn. Hofman hoopt voor die tjjd een lang ge koesterde wens in vervulling te doen gaan. „Ik ben nog steeds op zoek naar een spon- HAARLEM. - Om alles wat mogelijk is te doen om het ere-divisieschap te be houden heeft het bestuur van Haarlem de spelers een extra-premie in het vooruit zicht gesteld. Het wordt een fonds waar uit de spelers aan het eind van het sei zoen, als Haarlem nog altijd in de ere divisie zit, kunnen putten om een cadeau te verkrijgen ter waarde van plus minus duizend gulden. UTRECHT. In Utrecht is een actie comité opgericht dat er voor wil ijveren Mereveld, de draversbaan in die stad, te laten voortbestaan. Dit comité, waarin onder andere de gemeente Utrecht, de Utrechtse paardesportvereniging, de n.v. Mereveld, en enkele particulieren zitting hebben, heeft het plan om voor eigen re kening deze draversbaan te moderniseren en te gaan exploiteren. Dit wil zeggen zonder de steun van de Stichting Neder landse Draf en Rensport, die van mening is dat de draversbaan Hilversum voldoen de in het gemis van Mereveld voorziet, en van de Stichting Nederlandse Totali- sator. een hechte eenheid toe moeten groeien. Dat gaat niet van de ene op de andere dag. Kijk maar eens naar clubs als PSV en Feijenoord, die hebben er ook jaren voor nodig gehad om aan de internationale top te komen”. (Van onze sportredactie) MADRID. „Afgelopen zondag is onze technicus Victor Martinez, naar Ajax wezen kijken en hij is diep onder de indruk teruggekomen. Wij weten nu heel goed wat wij aan Ajax hebben. Het zal hier in Madrid ongetwijfeld een kassucces worden, maar of wij ook een sportief succes zullen behalen, durf ik niet te voorspellen”. Aan het woord is Senor Carrascosa, secretaris-generaal van Atletico in het pas voltooide Maza- neres-stadion van deze club in Madrid. „Het belangrijkste is”, aldus de secre- taris-generaal van de Madrileense club, „dat wij het publiek een prachtige wed strijd kunnen aanbieden. We hebben 60.000 zitplaatsen, geen staanplaatsen meer. Ajax heeft ons hier 5.000 plaatsen gevraagd. Dan komen nog de reisbureaus. Wij schatten het aantal bezoekers uit Nederland op ongeveer 7.000. De prijzen zijn nog niet vastgesteld, maar ik neem aan dat ze zullen schommelen tussen de 100 en 500 pesetas (5 tot 25 gulden)”. In het stadion zijn nog meer Atletico- mensen aanwezig. Een ervan is de cap tain van de ploeg, de 36-jarige linker- verdediger Isacio Calleja. Hij is zonder twijfel de beste man in de achterhoede, NAGOYA. Het Nederlandse tafel- tennisteam heeft in de eerste troost- groep van de wereldkampioenschappen landenteams (voor de bezetting van de 13e tot 24e plaats) woensdag in de Ja panse stad Nagoya met 5-0 gewonnen van Thailand. biedt. Het is gewoon niet te geloven hoe men bijvoorbeeld een gebied als Schalkwijk, dat toch echt niet zo ver van het Heemsteedse Sportpark ligt, heeft verwaarloosd". Roos is echter te veel zakenman om zich niet te realiseren dat de verwende supporters onmiddellijk het standpunt in nemen van: voor wat hoort wat. Zijn voor de hand liggende oplossing luidt: „Je zou iemand die enkele leden aan brengt (ik noem nou maar wat hoor) kunnen belonen met een grammofoon plaat”. Gaat het luctratieve grammo- foonplatenbedrijf RCH in de toekomst ook sponsoren? Roos: „Dat is nog niet bekend. Zoals de zaak er nu voorstaat is het gewoon zo dat er enkele bedrij ven zijn die zich voor het feit interes seren om de hele zaak bij RCH wat professioneler aan te pakken. Bovema helpt al min of meer door mij. Ik doe het allemaal gratis”. De tototips van Theo Roos luiden: Joegoslavië Nederland Jong Joegoslavië Jong Oranje Willem II Veendam HVC SVV DEC Cambuur FSC Wageningen Heerenveen De Graafschap AGOVV EDO Drente Eindhoven Gooiland RCH Arsenal Chelsea Hamburger SVFC Köln KaiserslauternBayern München Voor II cent Velasques ft, (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. De jaarlijkse Varsi ty zal dit jaar niet worden gehouden op het Amsterdam-Rijnkanaal, maar op de Bosbaan. Aan het Amsterdam-Rijnkanaal het traditionele vaarwater voor deze studentenroeiwedstrijd worden werk zaamheden verricht, die het onmogelijk maken om daar te roeien. Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Studen ten Roei Bond heeft met grote tegenzin besloten de Varsity nu op 2 mei op de bosbaan te houden. Tegenzin, omdat het hoofdnummer (de oude vieren) nu geen drie kilometer lang kan zijn maar slechts 2.000 meter welke afstand als minder attractief wordt beschouwd. De KNSRB heeft nog een ingrijpend besluit moeten nemen. Er zal dit jaar geen Bosbaanregatta worden gehouden. Het gedaalde roeipeil in Nederland be tekent, dat internationale topploegen slechts aarzelend naar Nederland zullen komen, waardoor het oorspronkelijke ka rakter van de Bosbaanregatta wordt aan getast. De KNSRB heeft daarnaast nogal wat financiële problemen met het eve nement. DEN HAAG. De KNVB onderhandelt momenteel met de sportschoenen- en sportkledingfabrikant Adidas over de sponsoring van nationale elftallen. De overeenkomst tussen de KNVB en Adi das, waaraan langdurige onderhandelin- gen vooraf zijn gegaan, zal waarschijn lijk voor de interland tegen Joegoslavië worden afgesloten. De steun is echter, aldus secretaris-pen- ningmeester Burgwal, niet te vergelijken met die van de twee andere sponsors, Ford en Indus. Het ligt in de bedoeling dat de Duitse firma niet voor geld, maar voor ballen, trainingspakken en dergelij ke zal gaan zorgen. van daar uit trekt hij ook vaak mee ten aanval en al heel wat beslissende voor zetten zijn van zijn voet gekomen. „Ajax is”, zegt hij, „een indrukwekkende tegen stander. Het heeft twee machtige eigen schappen: zijn systeem van onderlinge steunverlening en de snelheid waarmee de voorhoede zich weet vrij te maken. Cruyff heb ik nog nooit ontmoet, maar ik heb hem wel op tv gezien, in een wedstrijd in Parijs, die hier werd uit gezonden en later eens in het Bernabeu- stadion, hier in Madrid. Wat ik van hem vind? Hij is een uitzonderlijke speler, in de volle zin van het woord. Zijn snel heid, zijn durf en snelle besluitvaardig heid, zijn beweeglijkheid en vooral het feit dat hij direct op het doel afgaat zon der om de zaak heen te draaien, maken hem levensgevaarlijk voor iedere achter hoede, hoe ervaren ook. En dan heeft hij ook nog twee heel gevaarlijke col lega’s naast zich: Swart en Keizer”. En hij vervolgt: „Ik heb zelf tweemaal tegen Ajax gespeeld, maar dat is al drie jaar geleden in een toernooi waaraan buiten Atletico en Ajax ook Torino deel nam. In Amsterdam won Ajax met 2-0 en in Madrid speelden we met 1-1 ge lijk. Ik denk, dat we tegen de Hollan ders ons normale verdedigingssysteem (Van onze sportredactie) HAARLEM. Henk Kiel, de amateur voetbal-international uit overtuiging, gaat van vereniging veranderen. Van Go Ahead (Kampen) zal hij aan het einde van het seizoen verhuizen naar de zater dagmiddag eerste klasser WHC in Wezep. Zoals bekend werd Kiel, een ijzersterke middenvelder, het vorige jaar al bena derd door diverse betaalde clubs, waar onder ADO en ook DWS. Hij weigerde echter op de aanbiedingen in te gaan. Hij is een overtuigd zaterdag-voetballer. MIAMI. Tom Okker heeft in Miami een voor zich zelf sprekende overwinning behaald op de jonge Australiër Phil Dent 6-2. 6-4. De grote verrassing bij het toer nooi van Miami, het vierde uit de reeks van twintig waarvoor een prijzenbedrag van een miljoen dollar beschikbaar is, was de nederlaag van Arthur Ashe. De Amerikaan moest de niet geplaatste Egyptenaar Ismail El Shafei doorgang naar de laatste zestien verlenen, met de setstanden 6-3 6-3. NEW YORK. De Bank of America heeft bekendgemaakt dat zij de winst op de verkoop van travellers cheques zal bestemmen voor hulp aan het Ameri kaanse Olympische Comité, dat voor uitzending van een ploeg naar de Spe len van München 10 miljoen dollar no dig heeft. Nu reeds heeft de bank een bedrag gegeven van 130.000 dollar. Hoe hoog de totale bijdrage van de Bank of America zal zijn wilde men uit commer ciële overwegingen niet mededelen, maar het zal waarschijnlijk neerkomen op honderdduizenden dollars. Zambia zal de Spelen van München gaan boycotten indien Rhodesië mag deelnemen. Wesley Nyirenda, minister van Onderwijs, verklaarde in Lusaka: „Het is bekend hoe Zambia tegenover Rhodesië staat. Als het Internationale Olympische Comité Rhodesië toelaat tot de spelen zal Zambia zich terugtrek ken. Wij zullen daarin niet alleen staan. De meeste landen, die bij de Verenigde Naties zijn aangesloten en die de econo mische sancties tegen Rhodesië respec teren, zullen ons voorbeeld volgen”. Ook Ethiopië heeft inmiddels gedreigd met een boycot. DEN HAAG. De besturen van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport en de Stichting Totalisator Nederland zijn met de eigenaren van het landgoed Duindigt, mevrouw Burgerhout-Jochems en mr. Jochems in onderhandeling over de aankoop van de op dit landgoed ge legen renbaancomplex. Dit gebied dat door de Stichting Totalisator zal worden gekocht beslaat een renbaan van 1600 meter, een drafbaan van 1200 meter, stal len en een parkeerterrein. In totaal een oppervlakte van plus minus 26 hectaren waarvoor een bedrag van 4.700.000 gul den betaald zal moeten worden. Over de koopsom is in principe over eenstemming bereikt. Over een aantal bijkomende voorwaarden is tussen de bei de stichtingsbesturen en de familie Jo chems nog geen volledige overeenstem ming bereikt. Het bedoelde complex werd negen jaar geleden voor een periode van 25 jaar van de eigenaren van Duindigt gehuurd. In de afgelopen periode werden door de stichting NDR ten behoeve van de verbeteringen aan de accommodatie verscheidene grote investeringen gedaan. Als de koop doorgaat, komt het renbaan complex in bezit van de Stichting Paar- desport-Totalisator. zullen spelen. Per slot van rekening heeft dat tot nu toe goed voldaan. Maar na tuurlijk zal trainer Marcel Domingo wel zijn maatregelen nemen om de grote capaciteit en de handigheid van de Ajax- aanval tot het uiterste te remmen”, aldus Calleja. De Atletico-captain veronderstelt, dat de ploeg uit Madrid met d e normale ploeg uit de kerngroep van vijftien spe lers zal aantreden met als enige vast staande uitzondering verdediger Orozco, die bij Legia Warschau met een gebro ken kuitbeen van het veld is gedragen. „Garate”, aldus Calleja, „is gelukkig weer de oude. Zondag speelde hij als vanouds in San Sebastian en scoorde daar ons enige doelpunt. Hij werd alleen erg moe en moest een kwartier voor het ein de vervangen worden. Tegen Ajax is hij zeker weer in topvorm”. Een prognose. Calleja: „Ik hoop dat we de strijd in ons voordeel zullen be slissen, allicht. Meer nog, ik hoop dat het geluk dat we bepaald niet gehad heb ben bij de loting, ons tenminste zal bij staan op het veld in Madrid en in Am sterdam. En wanneer u het mij vraagt: ik zie een beslissingswedstrijd helemaal niet als iets onmogelijks”. (Van onze sportredactie) HAARLEM Nadat RCH een blau- I we maandag in zee is geweest met Nico I Groen, een full-tinie public-relations- I man uit Amstelveen die financieel i geen haalbare kaart bleek) kwam er bij de Racing op dit gebied dit geldt trouwens voor het merendeel van de betaalde voetbalverenigingen in ons land opnieuw een enorm terrein braak te liggen. Ondanks het feit dat de toekomst van de club, met het oog op eventuele fusieontwikkelingen in I Kennemerland, onduidelijk is gewor- i den gaat men bij de Heemsteedse ver- eniging proberen om hier opnieuw ver- betering in te brengen. Dit gaat dan i gebeuren via de persoon van Theo Roos, via labelchef bij Bovema-EMI nu hoofd international division, die zich- zelf niet ziet als een interne en exter- ne p.r.-man maar meer als „een advi- Iseur in de ruimste zin van het woord”. 1 Er is bij RCH een vier personen om- vattende commissie in het leven geroe- i1 pen die Roos met zijn ideeën wil injec- teren. En die ondermeer moet leiden tot een uitbreiding van het ledental en |l ook tot het activeren van die leden. |l Roos: „Het punt is dat de meeste voet- |l balverenigingen worden bestuurd door I; voetbalenthousiastelingen die welis- waar onmisbaar zijn voor zo’n club die alleen maar oog voor het voetbal- len hebben. Als je een uur rondwan- delt en je ziet zoveel bestuursleden dan denk je bij jezelf hoe is het mogelijk I dat men daar en daar niet aan gedacht heeft?” Zoals. „Nou, er zijn honderden din- gen te noemen. Ik denk aan het organi- seren voor clubavonden voor de leden. iwaar ook entreegeld betaald moet wor- den. Ik denk aan het vergemakkelijken van de faciliteiten voor de supporters I die mee naar uitwedstrijden willen. De affiches. Er worden er voor iedere wedstrijd geloof ik 500 gedrukt. Dat is te weinig. Een programma. En zo kan I ik nog wel even doorgaan” Maar Roos igaat in zijn ambitieuze benadering ver- der. „Je zou zelfs kunnen denken aan i| een sociale begeleiding van dé topspe- Iers. Daar wordt helemaal niets aan gedaan”. i| Hij voegt er echter de restrictie aan j| toe: „Als er een fusie komt (dat hoop jj ik maar, want volgens mij is één club |l voor Haarlem meer dan voldoende) I dan valt dat laatste punt wat ik noem- |i de automatisch af. Daar heb ik dan verder niets mee te maken. Maar ook bij een fusie, die alleen de eerste elf- tallen omvat, geloof ik wel dat de ver- j eniging op zich zal blijven bestaan. e Dan kunnen wij ons daar op concentre- ren, want RCH is een club die in som- S mige opzichten veel mogelijkheden

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 23