tal Kom inde bus: L HOOGOVENS IJMUIDEN KENT U HET GEMAK VAN ONZE LAADBAK? H Pmeubel drive-in Necterkantl 24 o Wat doet een kwaliteitscontroleuse? Goede zorg kost tijd!! ZATERDAG 10 APRIL 1971 Open van 11 tot 20 uur. De tournee van deze Informatie-bus Is georganiseerd door de Hoofdafdeling Politie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken. Ook in 1971 maakt de informatie-bus ’’Signalement van de Politie” een tournee langs een aantal gemeenten. Een unieke gelegenheid om (wederom) kennis te maken met wat er bij gemeentelijke politie korpsen al zo omgaat. Om te zien en te horen hoe de politie zijn taak in ons land vervult temidden-en ten behoeve - van onze steeds Kom met de kinderen. Maak er een gezellig dagje van. Terwijl u en uw man nieuwe woonideeën opdoen, vermaken de kinderen zich opper best in onze kinderspeelplaats. Kom met de auto. Uw auto kunt u gemakkelijk kwijt. Parkeerruimte is er volop. G. A. VELDHUIJZEN N.V. BLOEMENDAAL Alb. Thijmlaan 5 Telefoon 023-37.99 09 IFl gecompliceerder wordende samenleving. Een dienende, regelende, beschermende en preventieve taak, waarvoor een gedegen opleiding onmisbaar is. Goed om ’ns even a te bekijken.En ’t kost u niets. Er zijn 128 gemeenten waar gemeentepolitie werkt. Vooral in de drie grote steden-Amsterdam, Rotterdam en Den Haag- heeft de politie er nog een extra probleem bij: de zorg voor voldoende personeels bezetting. Daarom is er in deze informatie-bus een bescheiden hoekje ingeruimd waar u desgewenst alle inlichtingen kunt krijgen over plaatsingsmogelijkheden bij een van deze drie of bij andere politiekorpsen. dat is het salaris op 21-jarige leeftijd van een kwaliteitscontroleuse bij Hoogovens. 480,— schoon als je 18 bent. 573,— op 20-jarige leeftijd. 647,— bij 23 jaar en ouder. Kom koffie drinken. Meubels kijken maakt dorstig. Daarom is er pittige koffie en koele limonade zoveel u maar wilt. Zo komt u er. Dit kaartje wijst u de weg naar de 3000 vierkante meter gezelligheid van Meubel Drive-ln Nederland. Knip het uit en steek het bij u. .- Parallelweg 43, Beverwijk tel. 02510 -3 9018. Open elke dag van 9.00 tot 18.00 uur. Zondag en maandag gesloten. naar de gloednieuwe Meubel Drive - In Nederland vlakbij de Velsertun- nel in Beverwijk. Kom naar die 3000 vierkante meter gezelligheid. En wandel op uw gemak door een rijkdom aan bankstellen, slaapka mers, fauteuils, eetkamers, kasten, vloerbedekkingen en woningtextiel. We zijn open van11.00 tot17.00 uur. Bewonder de schitterende Europa Meubel collectie. Bekijk de verrassend lage prijzen. Op dinsdag 13 april, Marktplein, Velsen. Op woensdag 14 april, Stoopplein, Bloemendaal. Nederland ur Mis de bus niet! Zeg, ik zoek een leuke baan, weet jij wat voor me? voornaam adres geboortedatum HF 758 o Nou, Ik ben kwaliteitscontroleuse bij Hoogovens geworden. Dat is weer eens wat anders, en je verdient goed; f 604,- schoon in de maand. Stuur deze bon in een envelop zonder post zegel naar Personeelsvoorziening, Hoofdkan toor 2, Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden. Ik stel prijs op nadere informatie over de functie van kwaliteitscontroleuse. Centrum Heetn«ketl< UnxMJon Als u het nog niet wist, wij zijn onbetwist DE BAKKENSPECIALIST voor de afvoer van vuil, bouwafvallen enz te plaatsen op bouwwerken, fabrieksterrei nen en op straat, kortom: daar waar er behoefte aan bestaat PRAKTISCH - ECONOMISCH {A X X- X Z VS X-XZ Z -yx 500 meter ten noorden van de Vel- ja, Paas Meubelshow eivc woonideeën bij meubeldrive^n Kwaliteitscontroleuses controleren de kwaliteit van platen vertind blik. Schoon werk in een ruime be drijfshal. Een baan met geregelde werktijden. Vrije zaterdag en gemakkelijk vervoer als je buiten de directe omgeving van Hoogovens woont. Boven dien, als je nog geen 21 bent, kun je in bedrijfstijd deelnemen aan gezellige cursussen op het gebied van algemene vorming. Interesse? Als je tussen de 17 en 25 bent, onge huwd en enige werkervaring hebt, vul dan de bon in. Dan hoor je meer en je kunt het werk eens zien. I Je kunt ook bellen (02510)-94000. woonplaats Wilt u dat wij uw advertentie zo goed mogelijk verzorgen Zorgt u er dan voor dat uw advertentie zo vroeg mogelijk in ons bezit is naam whaablemA^ amsterwm\%

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 24