Johan Cruyff maakt Madrid goed door twee doelpunten KOELBLOEDIG AJAX VONNIST PSV: 0-3 André, Telstars gevaar lijkste èn ongelukkigste man FC Twente bezorgde Haarlem de zoveelste schlemielige nederlaag 15 mei valt David Barret uit ziekenhuis ■□13 9püi □0 beslissing x?2aiD Saneringsplannen met dertien goed 7lüi Drie deelnemers 11 D.r.C-^C ««a, 8 j B rj W MAANDAG 19 APRIL 1971 Blessures Bewijs n S.V.V.-H»rori»t Groohdrop-Bl. Wl^ N.O.A.D.-Roda XFX-HX.V.S.' MJ.C.-M. 1 0 Ij Spartn-JC Wwdtel 0 ‘0 TatotwMl» AMotf [j B Li Volvmdam-MXC- D.W S.-MJ.Y. 6 1 o ^a/wmwwwwwwwvwwwvwwwwwwwwwwwwww was in Johan Cruyff laat Pleun Strik achter zich en scoort het tweede Ajax-doel- punt. Zelfs Linder, van wie in dit geval geen objectiviteit behoeft te worden verwacht, gaf dat toe. „Voor de rust was er geen verschil. Maar in de tweede helft scheelde het klassen. Ajax had het spel volledig in handen.” Linder voegde er aan toe niet boos te zijn. Waarom ook? PSV ging tot aan de bodem van zijn krachten. Het kwam tekort. In tactisch opzicht. Er werden te veel hoge ballen in het centrum van de Ajax-verdediging gespeeld, waar Hulshoff De Vrindt in de lucht de baas was. En ook qua techniek door talenten als Johan Cruyff en Piet Keizer. De vervanging van Cruyff viel onder deze rubriek. Het enorme verschil tussen Ajax en PSV kan onder andere met be hulp van Michels’ benadering van het duel worden aangetoond. Hij, trainer van een club van wereldformaat, kan het zich veroorloven, wisselspelers in belangrijke duels te gebruiken, zonder dat zo’n maat regel het geloof in eigen kunnen van de spelers aantast. Het bewijs werd al eer der geleverd. In Rotterdam. Vorige week. De fantasie-opstelling van de Amsterdam mers verleidde sommigen te spreken over Ajax-b dat won van Feijenoord. Van Kurt Linder, een algemeen geacht vakman, had Michels een zelfde koele benadering ver- Gelukkig voor Rijvers: „Het is voor ons over veertien dagen tegen Feijenoord ge- makkeljjker voetballen dan vandaag te gen Haarlem. Ondanks dat er slecht is Na het vertrek van Cruyff was het Kei zer die de leiding van bijna alle Ajax- acties overnam. Hij bezorgde de nieuwe spits Van Dijk een aantal prachtige kan sen, waarvan er slechts één werd omge zet in een treffer. Maar van veel belang was dat doelpunt niet meer. PSV was al verslagen. Kees de Vries torent boven de Go Ahead-verdediging in dit geval Kolkman uit in een van zijn vele pogingen doelman Withers in de lucht te kloppen. Links de Deventer aanvoerder Somer en Dick Bond. Uiterst rechts Veerman en Smid, de maker van het enige doelpunt. Cruyff suggereerde met andere woor den dat hij in Eindhoven evenals in Ma drid vervangen zou zijn, omdat hij was geblesseerd. En dat Nederland vernam het reeds uit de mond van Rinus Michels is niet juist. Ook in Eindhoven werd Cruyff niet uitgewisseld omdat hij ge wond was. Wat nader graafwerk leerde gespeeld moet ik echter met deze over winning met het oog op internatio naal voetbal het volgend seizoen uiter mate tevreden zjjn”. Triest voor John Eelman, die wel begrip had voor Twen- te’s stroeve verrichtingen: „Het is voor iedere club moeilijk voetballen tegen een defensief ingestelde tegenstander. Alleen voor Ajax vormt het geen probleem. Ove rigens had ik van Twente met vier spit sen meer verwacht. Het ergste is dat je, terwjjl de mogelijkheden toch aanwezig waren, weer twee punten hebt verspeeld”. dat Cruyff met Michels in de rust niet heeft gediscussieerd over een eventuele vervanging in de tweede helft. Cruyff: „Hij vroeg of iedereen fit was. Nou, ik ben niet fit. Dat heb ik gezegd.” Rinus Michels’ versie geeft een ietwat andere kijk op het gebeurde. De koele rekenaar Michels berichtte, dat hij ge tracht had tot een zo evenredig mogelijke verdeling van krachten te komen. Daar om maakte hij gebruik van de Duitser Blankenburg in plaats van Krol en van Van Dijk in plaats van Sjaak Swart. „Een hoogst noodzakelijke bezigheid”, al dus de trainer, „in een tijd waar Ajax op drie fronten tegelijk strijdt (compe titie, Nederlandse beker en Europa-cup 1). Daarom heb ik opdracht gegeven het tempo omlaag te brengen. Doordat PSV niet zo best draaide slaagden we voor beeldig in die opzet en daarom ook heb ik zoveel mogelijk met verse krachten gespeeld.” wacht. „Ik had gedacht dat hij na de wedstrijd tegen Real Madrid wel zou te ruggrijpen op Sjaak van Stippent”. Lin der durfde die stap kennelijk niet aan. Hij liet wel (ondanks het feit dat hij gedwongen was aan te vallen om de ach terstand op de standenlijst te nivelleren) de snelle Deen Schmidt-Hansen uit zijn basisopstelling. In zijn plaats kwam de lange Munk Jensen opdraven. Maar met of zonder Schmidt-Hansen (na de rust, na het tweede doelpunt kwam „Zoef” Jensen vervangen), PSV was geen partij voor Ajax. Kick van der Vall (licht geblesseerd) nog een weekje extra rust gegund om de doodeenvoudige reden dat ook hij geen se rieuze oppositie verwachtte. Een blunder van de ergste soort. Maar er was ook iets anders. Alle po sitieve punten die het vaak goed uitge voerde Haarlem-spelletje bood ten spijt kan voor de schuld van de nederlaag de hand voor een niet onaanzienlijk deel in eigen boezem worden gestoken. Haarlem kreeg meer reële scoringskansen dan „topclub” Twente, maar wist er hiervan niet één te benutten. Voor rust De Goe de (na een botsing met Pahlplatz waar na hij in een ziekenhuis zijn blessure bo ven het oog moest laten behandelen vervangen door Vesters) tot twee keer, terwijl na de hervatting Cees de Wolf zeker één opgelegde kans triest om zeep hielp. Het bracht Günther de Haan tot de teleurstellende conclusie: „Als je met één, twee nul was voorgekomen dan was dat toch niet gek geweest?” De Haar lemmer, die de opnieuw door de mand vallende Theo Pahlplatz uitstekend aan banden legde, had gelijk. Evenals een door zorgen geplaagde John Eelman die bedacht: ,Als die kansen die wij de laat ste weken krijgen benut zouden worden dan zouden wij in de middenmoot staan. Als je dit elftal zo ziet voetballen als hier dan is het toch onbegrijpelijk dat wij in degradatiegevaar verkeren”. Het is een conclusie die min of meer werd gedeeld door de verraste Rijvers die toch wel toe moest geven: „Als Haarlem de laatste zeven wedstrijden op kan brengen wat het hier deed dan kan het nog heel wat tegenstanders van naam in grote moei lijkheden brengen”. Lovende woorden, maar de realiteit is dat Haarlem onder meer nog naar Ajax en Feijenoord (Eel- man: „maar dat is de laatste wedstrijd van de competitie en je weet nooit hoe de situatie dan ligt”) moet. „Ik heb last van blessures. Twee, al een dag of tien heb ik hinder van mijn rechterscheenbeen en een onwillig ze- nuwtje in mijn rechterdijbeen. Die spier op dat scheenbeen wordt keihard als ik zo’n tien minuten heb gevoetbald. Voel maar (en Cruyff schuift, in zijn ijver om met bewijzen te komen, de rechterpijp van zijn elegant gesneden zwarte pak omhoog). In Madrid had ik er ook al last van.” EINDHOVEN De Ierse grensrechter David Barret, die woensdagavond tijdens de wedstrijd PSVReal Madrid door een toeschouwer werd verwond met een bier- blik, is zaterdagochtend uit het ziekenhuis ontslagen. Samen met scheidsrechter O’Neill, die enkele dagen heeft doorge bracht bij familieleden in Utrecht, keert hij zaterdag per vliegtuig terug naar huis. (Van onze sportredactie) EINDHOVEN Het belang van het tweede Amsterdamse doelpunt was geweldig groot. De treffer be tekende veel meer dan een simpele goal in de reeks van drie, die Ajax PSV gistermiddag te slikken gaf. Het was een knock out voor de miljoenen club PSV. Het was het einde van alle hoop. Hoop op een kampioenschap dat voor het treffen met twee punten achterstand op leider Ajax nog binnen het bereik leek. Hoop ook op een verlenging van de Europa-cup- avonturen, die na het geljjke spel tegen Real Madrid in gevaar dreigen te komen. Het was niet toevallig dat het grillige talent Johan Cruyff die ineenstorting van PSV’s luchtkas telen veroorzaakte. Cruyff had iets goed te maken. In Madrid, voor de ogen van de managers van de voet balclubs, waarbij Cruyff altijd nog eens „het grote geld” denkt te kun nen verdienen, faalde juist hij. Trai ner Rinus Michels verving zijn op dat moment waardeloze vedette. Johan, zoals de meeste sterren kwetsbaar door zijn enorme eerzucht, verliet hinkend het veld. Een blessure die hem tevoren niet zo zichtbaar had gehinderd. .i:..r...'.:‘.,ir ,i.. ..'Hl DEN HAAG De cijfers van sporttoto 40 zijn: Deelnemers 649.361 Inleg 1.392.707 Prijzenbedrag 626.718 Eerste en derde prijs 219.351 Tweede prijs 156.680 Extra-prijs 31.336 Zondagavond hebben drie deelnemers zich gemeld voor de eerste prijs. De lottocijfers van dit weekeinde zijn: 4 - 22 - 37 - 38 - 46 - 48. Zusatzzahl: 47 Olympia-gewinnzahl: 6304 Gistermiddag werd Johan Cruyff op nieuw vervangen. De omstandigheden in Eindhoven verschilden echter nogal wat met die in Madrid. De Ajax-spits liet een gaaf werkstuk achter. Hij had een groot aandeel in het eerste doelpunt. Via zijn achterhoofd vertrok de door vleugel- verdediger Harry Vos gekopte bal naar het net echter doelman Jan van Beveren. En hij had geroutineerd het zo belang rijke tweede doelpunt veroorzaakt. Hij schermde de hoge voorzet van Wim Suur- bier uitstekend af en hij gaf de bal, die in een voor hem moeilijke richting dreig de weg te springen, een klein, voor scheidsrechter Dorpmans onzichtbaar tik je met de hand, dat voldoende was om Van Beveren uit een bijna onmogelijke hoek te kloppen. Cruyff zou Cruyff niet zijn als hij zijn „come back” en de daar op volgende vervanging door Swart niet gebruikte om een veel minder eervolle afgang in Madrid te rechtvaardigen. (Van onze sportredactie) ENSCHEDE. Niemand kon zich stadion Diekman, na afloop van FC Twen teHaarlem, precies herinneren de hoe veelste schlemielige nederlaag Haarlem dit seizoen heeft geleden. De hoeveelste keer Haarlem verloor dat het dat eigen lijk niet verdiende. De vergelijking kon zelfs nog verder worden doorgetrokken. Opnieuw kreeg de club de knock-out slag toegediend op een moment dat de 15.000 toeschouwers zich al met het feit hadden verzoend Jat de Rijvers’ brigade het dit keer niet verder dan een doelpuntloos ge lijkspel zou brengen. Tien minuten voor tijd ontsnapte jeugdinternational Jan Jeuring (tot dat moment goed uitgescha- keld door René van Breevoort, die hem als een schaduw volgde even aan de at tentie van de Haarlem-defensie en Pol dervaart en dat was voldoende voor hem om in samenwerking met Ten Donke- laar en René van der Kerkhoff, die de bal listig voor schoof met een from- melgoal 1-0 aan te tekenen. Dat dezelfde speler er enkele minuten later nog 2-0 van maakte kwam omdat Twente door Haarlems wanhoopoffensiefje opeens aanvallend wat meer mogelijkheden kon creëren was in feite helemaal niet belang rijk meer. Twente trok dus niet onfortuinlijk aan het langste eind. Temeer omdat De Goe de het Huve erg lastig maakte. Epi Belangrijker was dat Haarlem zeer lan ge tijd een riant uitzicht heeft gehad op een vorstelijk 0-0 resultaat Het kwam voornamelijk omda+ Twente zich falikant verkeek op de agressiviteit die Haarlem aan de dag legde. Rijvers: „In Haarlem hebben wij op onze sloffen met 4-0 ge wonnen van een poeslief Haarlem De ploeg was echter niet te vergelijken met het elftal dat hier speelde. Daar hebben mijn spelers zich de eerste helft goed op verkeken. Haarlem werd te veel onder schat”. Het verwijt dat de Twente-trainer zijn spelers maakte was echter in zover re irreëel dat ook hij zich op een enorme manier had vergist in de vechtlust die de potentiële degradatiekandidaat wel eens zou kunnen ontwikkelen. Rijvers had 'imurf WW tiimiui Drost wond zich er zo over op dat hij tijdens een spelonderbreking naar Rij vers rende om met hem te confereren. Drost: „Als de bal bij De Goede kwam werd het vaak gevaarlijk voor ons. Ik wilde dat Rijvers er iemand anders te genaan zou zetten dan Huve die niet voor het karwei geschikt bleek”. Een blessu re van De Goede loste ook dit probleem voor Twente op zodat Rijvers zijn wis selspelers (Notten voor Streuer en Ten Donkelaar voor de met hoofdpijn kam pende Pahlplatz) kon gebruiken om meer pressie op de solide Haarlem-vesting uit te oefenen. Zelfs de in d< lucht sterke Willem de Vries werd door Rijvers voor een aanvallende taak gemobiliseerd, maar Eelmans tegenzet Hoeben („De Vries heeft enkele kopduels gewonnen, maar voor de rest heb ik hem nier ge zien”), was af doende om ook dit gevaar af te wentelen. Doordat Hoeben echter naar achteren werd gehaald, waardoor De Haan opschoof, verdween in feite Haarlems enige spits. Vreemd was het daarom en tevens tekenend voor Twente, waar momenteel helemaal de fut uit is, dat Haarlem desalniettemin nog kansen kreeg, terwijl Twente keer op keer stuit te op de voortreffelijke Poldervaart, op het laatste moment toch ingezet voor Pa- ternotte. Heel Haarlem speelde echter een groot gedeelte van de wedstrijd voor wat het waard was. De uitzondering be stond echter hieruit dat er slecht (met name door Van Duffelen en Koopman) werd uitverdedigd. Het had aanvankelijk geen gevolgen tot die 80e minuut toen uitgerekend Ten Donkelaar voor de zo veelste keer in staat werd gesteld om te accentueren dat slecht de bal afsnelen fa tale gevolgen kan hebben. De aanval be gon bij hem en eindigde bii Jeuring die zijn faam van „goalstjesdief” op de val reep nog kon waarmaken. IJMOND. Het was niet toevallig dat centrale verdediger Fred André tegen Go Ahead ook Telstars gevaarlijkste aanval ler was. Zijn rushes vanuit de defensie zorgden voor de broodnodige verrassing, waarvan bij het overgrote deel van de Velser aanvallen geen sprake was. Dat Telstar, ondanks André, toch niet scoor de was het gevolg van het feit dat de ro buuste Velser verdediger behalve de ge vaarlijkste ook de meest ongelukkige aan valler was. Dat André ook aanvallend kon uitblinken zegt veel over Telstars „echte” spitsen. De zwakte van de Vel ser aanval komt nog pijnlijker tot uiting als ook het zwakke optreden van de De venter doelman Withers die deson danks niet gepasseerd werd wordt in gecalculeerd. Ook Go Ahead blonk niet uit in slagvaardigheid, in de spits van de aanval. Het enige doeltreffende schot van de wedstrijd kwam dan ook van de voet van middenvelder Smid. Toch waren de acties van het trio Geels-Hoekema Van Marwijk door een snellere opbouw dreigender dan die van de Telstar-aan- val, waarin alleen Bond het zijn directe tegenstander werkelijk lastig maakte. Toch had Telstar (dat Jonker in de ploeg had als vervanger van de op de training geblesseerde Fens) tegen Go Ahead moeten scoren en als dat gebeurd was had Barry Hughes alle reden gehad dat zijn doelnian Withers te verwijten. Nu kon Hughes zich op de vlakte hou den. „We hebben de nul vast gehouden. Het is dicht gebleven achter, dus ik kan die man moeilijk iets kwalijk nemen.” Ook Rab was het verre van indrukwek kende acteren van de Engelse goalie niet ontgaan. „Hij was niet sterk op hoge bal len. Hij komt geen meter zijn doel uit, daarom moesten we veel over de vleugels spelen. Die hoge ballen door het midden lossen ze door de buitenspelval meestal ZEIST. Het uitgangspunt van het i voorlopige saneringsplan van de FBO, waar RCH en EDO zo nauw bij zijn betrokken, is, dat bij betaald voetbal I I het streven er primair op gericht is I om zoveel mogelijk mensen een paar uur ontspanning te bieden. Vandaal I dat bij het opstellen van de sanerings- I lijsten niet is uitgegaan van de finan- I ciële posities, doch van de aantallen I toeschouwers die de wedstrijden be zoeken. En van de aantallen potentiële toeschouwers die in het rayon wonen I waar de verenigingen spelen. I Of inderdaad de sanering zal wor- i den doorgevoerd op de voorgestelde I I wijze de besturen van de sectie be- I taald voetbal van de KNVB en van Ide FBO staan achter deze afvloeiings- I' regeling zal op 15 mei worden be- Ii slist tijdens de algemene vergadering Ibetaald voetbal in Den Haag. „Daar vallen de uitspraken, die bindend i zijn”, lichte Jos Coler, voorzitter van de prof sectie, zaterdag in het sportcen- II trum van de KNVB in Zeist toe. „De i algemene vergadering is immers onze i wetgevende macht." De afgevaardig- I j den, die in Den Haag hun stem uit- I brengen, hebben zich echter al eerder I met overweldigende meerderheid voor Ieen dergelijk ver doorgevoerde sane- ring uitgesproken. De sectievoorzitter izei later dat aan het getal van 38 clubs geen al te grote absolute waarde moet worden toegekend, aangezien bijvoor- 1 beeld veertig verenigingen in twee di- i visies zouden kunnen worden onder- i gebracht. Problemen zijn er overigens nog te over. Geen club kan namelijk I wettelijk worden verplicht terug te ke- i ren naar het amateurvoetbal. EDO-voorzitter Nico Laan: „Dat is i het hem. Als er verenigingen zijn die zeggen wij gaan door dan is er geen I mens die ze daar van kan afhouden. I Anderzijds is het feit dat wij met RCH en Haarlem aan één tafel zijn gaan zit- I ten om tot een bundeling van het be- II taalde voetbal in Haarlem en omge- I1 ving te komen al een indicatie dat wij I op den lange duur geen mogelijkhe- I den meer zien.” I RCH is beduidend voorzichtiger om I conclusies aan het rapport te verbin- den. RCH-voorzitter betaald voetbal De Lange: „Dat hele rapport is pas 24 uur oud. Ik weet nog niet wat er gaat gebeuren. Wij moeten eerst ver- gaderen en dan eens zien hoe de an- I dere clubs reageren. Ik weet de moge- lijkheden nog niet.” Secretaris Schuyt- I vlot is iets duidelijker: „De hele si- I tuatie in het betaalde voetbal is voor I 95 percent rot. Zelfs een club als I FC Twente werkt met een negatief I kapitaal. Het is een veelheid van fac- i toren die gemaakt hebben dat RCH op deze lijst is gekomen. Het ligt voor- namelijk aan het feit dat wij gemid- deld zeer slechte bezoekersaantallen hebben. RCH heeft uit dat oogpunt Ij geen recreatieve functie. Wij spelen I; geen voetbal dat publiek trekt.” Het heeft tot gevolg dat RCH ook I dit jaar een stevig verlies lijdt dat l| tussen de dertig- en veertigduizend l| gulden schommelt. En dat terwijl er 1 dit keer geen verkoop van Neeskens I of De Goede is om de tekorten te com- II penseren. Schuytvlot echter: „Ik heb wel zien aankomen dat wij op die lijst zouden komen. Ondanks het feit dat I; er altijd een attent financieel beleid 1is gevoerd bij ons. Het is echter vech- Iten tegen de bierkaai op deze manier.’ RCH wil inmiddels een civiele pro- l| cedure tegen de FBO aanspannen om- l| dat men binnen afzienbare tijd weer I publiek verwacht door de brug over ;l het Spaarne die klaarkomt. Op de voorlopige saneringslijst staan de volgende clubs: (tussen haakjes het gemiddelde aantal toeschouwers per I wedstrijd in het seizoen ’69-’7O): 1. De 1 Baronie (837), EDO (497), 3. Hermes I DVS (1122), 4. ZFC (955), 5. NOAD I; (1488), 6. Limburgia (1515), 7. RCH (1716), 8. Gooiland (995), 9. SC Drente I; (901), 10. RBC (1380), 11. AGOVV (1733), 12. De Volewijckers (2018), 13. Fortuna Vlaardingen (1783). Zaterdag komen de KNVB en de FBO met de dertien betrokken clubs |j in Zeist bijeen om over de sanering ;i te praten, waarna de lijst definitief wordt. op. Vanaf de vleugels krijgen ze het veel moeilijker. De moeilijkheid was dat de passes naar de vleugels in de eerste helft niet goed doorkwamen en in de tweede helft te lang uitbleven. Toen werd te veel door het midden gespeeld”. De hoge voorzet vanaf de vleugel was vrijwel het enige wapen dat Telstar aan vallend tegen Go Ahead gebruikte. Geens zins verrassend natuurlijk, maar door het veelvuldig opkomen van De Vries niet helemaal zonder gevaar. Hughes: „Zij zijn niet sterk in de aanval. Het moet bij hen komen van hun opkomende midden velders of door de lucht. Gelukkig had den we een stel goede brekers op het middenveld lopen. We speelden ook iets sneller”. Daar bleek in de vlakke eerste helft nog weinig van. Go Ahead schiep zich welgeteld één uitstekende scorings kans door een actie van de handige Van Marwijk. Zijn voorzet werd door Hoeke- ma gemist en daarna door Geels in han den van Blauw geschoten. Ook Go Ahead ontsnapte voor rust ternauwernood aan een treffer. Anlré rondde een soloren af met een schuiver van buiten het straf schopgebied, die Colin Withers passeerde, maar van de paal terug kwam. Go Aheads kostbare treffer viel drie minuten na rust. Dat Blauw iets te ver voor zijn doel stond was nog niet zo fataal, als wel het feit dat Smid alle tijd kreeg om rustig te bekijken waar hij de bal heen zou sturen. Hij deed dat zeer bekwaam. Intelligent was ook de actie die Telstar de beste kans op de gelijkmaker opleverde. Van Wijngaarde en André ontweken op zeer bekeken wijze de Deventer buitenspelval, waar door de laatste alleen op Whiters af kon gaan. Helaas voor Telstar stuiterde zijn lob over Withers heen juist naast het doel. De risico’s die Telstar daarna op zijn jacht naar de gelijkmaker moest nemen, waren door de snelle, meer di recte aanvallen van Go Ahead niet gering. Kansen waren er wel voor Geels, Hoeke- ma en Oude Wesselink, maar treffers bleven uit. Geels: „Het waren yaak lan ge sprints vanaf de middenlijn bijna. Dan heb je vrijwel geen kracht meer over om goed te schieten”. Telstar bleef de gehele tweede helft, die veel levendiger en aantrekkelijker dan de eerste, aandringen. De op bouw van de aanval moest door de ge ringe ruimte die Go Ahead toestond over te veel schijven lopen en te veel werd ook het centrum opgezocht. Vooral nadat André permanent was ingezet in de luchtoorlog voor Withers. Van Essen nam zijn plaats in de defensie in, waar door Stanic die nog een beste kans liet liggen toen Withers een kopbal van De Vries niet onder controle kreeg, het veld moest ruimen. De Deventer defensie stond echter weinig kansen meer toe. Al ging het weinig fraai soms, effectief was het wel. Geels: „Dat is wel veranderd sinds Hughes er is. Eerst deden ze dat nooit, maar nu trappen ze de bal des noods de tribune in. Dat vind hij prach tig”. Hughes: „Het had 6-2 moeten zijn. André had er twee moeten maken en wij ook nog vijf. Hoewel, zo is het ook mooi. Het is toch knap om hier te win nen. Vier punten uit twee wedstrijden. De jongens hebben ze flink verdiend, de vrouwen kunnen tevreden zijn”. Er wa ren 6500 toeschouwers. Scheidsrechter was Boogaerts.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 11