Hongaarse voor twee jaar in Nederland Eva Bartha verbaasd over Caballero-ploeg rijdt nu voor Aad Duyker zetten in Vuelta Europees kampioenschap 71/2 Financieel debacle Gé Peters wilde definitieve streep onder de Ronde van België Etappewinst Ger Harings J Opstelling van Eelman roept vraagtekens op bedreigt toernooi geestdrift topturnsters ÉTl Ml TELSTAR - M.V.V. Telstar op Schoonenberg tegen MVV Guld evenaarde wereldrecord Dawn Fraser Daviscupteam met 2-0 achter Judoploeg voor EK Anton Geesink passeerde routiniers Nederlanders succesvol in Circuit des Mines NBB formeerde selectieploeg 11 H.C.K. Haarlem-Hilversum LEVI’s FLAMINGO’S- FIAT STARS I» ZATERDAG 1 MEI 1971 Keihard werken Kopgroep SPORTPARK SCHOONENBERG RUG BY-WEDSTRIJ D Pijnen blijft leider BASKETBAL Bekerfinale Salavarria behield wereldtitel welter Finale Runners up-cup T optrainster W-;-. I 1 De Hongaarse topturnster Eva Bartha doceert hier de techniek op de evenwichtsbalk aan3 v.l.n.r. Marianne Cafferata, Ans van Gerwen en Marianne van Beugen. (Van onze sportredactie) ADVERTENTIE A.S. ZONDAGMIDDAG ZONDAGAVOND 20.00 uur Kennemer Sporthal l L Na de vrijdag het Circuit des Haar devies is: keihard werken om tot werkelijke topprestaties te komen. Eens in de twee weken oefent zij turnsters in Amsterdam, waar zij twee dagen ver- (Van onze sportredactie) IEPER. Zo volslagen kansloos is het enige Nederlandse wielerteam in de Ron de van België voor amateurs geworden, Algemeen klassement: 1. Sannen (Bel.) 16.14.38, 2. Van Sweefeld (Belg.) 16.15.03, 3. Beyssens (Belg.) 16.15.07, 5. Duyker (Ned.) 16.15.51, 29. Groen (Ned.) 16.21.18. Fred Hemmes verloor (75, 61, 63) van Ion Tiriac en Hie Nastase won (62, 62, 63) van Jan Hordijk. De partijen werden onder ideale weers omstandigheden in het Progresul tennis park van Boekarest gespeeld. LONDEN Het veertienjarige Austra lische zwemstertje Shane Guld heeft in Londen tijdens de 14-landenwedstrijd het wereldrecord op de 100 meter vrije slag van haar landgenote Dawn Fraser (58,9 seconden, gevestigd in 1964) geëvenaard. MANILA. Erbito Salavarria uit de Philippijnen heeft in Manila zijn wereld titel boksen in het vlieggewicht (volgens de versie van de World Boxing Council) behouden door een duidelijke zege op pun ten tegen de Japanner Susumu Hanagata. Er waren geen knock downs in deze par tij. ZÜRICH. Donderdag is in Zürich de loting geschied voor de uit twee wedstrij den bestaande finale van het toernooi om de runners up-cup tussen Juventus Turijn en Leeds United. De eerste ontmoeting zal plaats vinden op 26 mei in Turijn, de tweede op 3 juni in Leeds. Vijftig kilometer voor de eindstreep formeerde zich een kopgroep van vier Belgen: Bens, Beijssens, Van de Wiele en Peirsman. Deze kopgroep nam 1 minuut en 10 sec. voorsprong. Pas tien kilometer voor de finish ontstond een achtervol- gingsgroep van vijf man met leider San nen en Duyker. Vooral door het heftige werk van Duyker en Sannen werd de voorsprong van de koplopers vrijwel te nietgedaan. Bens sleepte de ritzege in de wacht, maar Sannen bleef leider in het algemeen klassement, terwijl Duyker zijn kansen bleef behouden. Uitslag: 1. Bens (Belg.) de 156 km in 3.41.20 (met bon. 3.40.50), 2. Beyssens (Belg.) 3.41.24 (met bon. 3.41.09), 3. Van de Wiele (Belg.) 3.41.24, 8. Duyker (Ned.) z.t. BOEKAREST. Op de eerste dag van de Daviscupwedstrijd tegen Roemenië heeft Nederland een 02-achterstand op gelopen. „We gaan nu vol goede moed verder als hulptroepen voor Duyker en misschien kunnen we dan ook nog een etappe win nen.” De tegenslag waarmee het Nederlandse Caballero-team gisteren in de vijfde etap pe van Oostende naar Ledegem over 156 km kreeg af te rekenen ging inder daad alle proporties te buiten en moest wel vernietigend zijn. Aan de waakzaam heid en de activiteiten van de Nederlan ders heeft het niet gelegen, want toen reeds na tien kilometer na de start bij de vissershaven van Oostende een 23 man sterke kopgroep ontstond, waren er niet minder dan vijf Nederlanders bij: Dick Groen en Aad Duyker (beiden op zeer gunstige plaatsen in het algemeen klas sement), Theo van der Loo, Rink Corne- lisse, Marcel Pennings en John Corne lissen. De vloedgolf van tegenslag werd ingeleid met een lekke band van Theo van der Loo uit Weert, die het complete, op een achterstand van één minuut ach tervolgende peloton moest laten passeren voor hij een nieuw wiel kon krijgen. Nauwelijks zat Van der Loo weer op de fiets of hij zakte half door zijn racekar: een gebroken frame. Gevolg: Van der Loo moest opgeven. Op de meest funeste plaats sloeg het noodlot daarna nog harder toe voor de Nederlandse formatie: op de smalle kas- Dit is de laatste weken anders. De fout die Koopman zondag maakte was helemaal niet belangrijk meer omdat Haarlem-trainer John Eelman heeft zijn elftal voor de uitwedstrijd tegen NAC opnieuw niet gewijzigd. Eelman gaat er blijkbaar vanuit dat hij zijn team in deze kritieke fase van de competitie, waarin het alles of niets is voor Haar lem, niet dient te wijzigen. Toch roept Eelmans opstelling vraagtekens op. Koopman bijvoorbeeld. Hij worstelt als linkervleugelverdediger de laatste weken met een constante inzinking. Waarom Van Duffelen niet op die plaats. Eelman mag dan beweren: „Ik start met de op stelling waarvan ik denk dat die de sterkste is”, het feit blijft dat Van Duf felen (die op het middenveld niet volle dig tot zijn recht komt) er nooit een ge- reim van heeft gemaakt dat hij op de voor hem „vreemde plaats” niet prettig voetbalt, terwijl hij juist als back in het jaar dat Haarlem naar de ere-divisie promoveerde zijn beste seizoen bij Haar lem tot dusverre speelde. Van Duffelen is een echte breker die geknipt is voor die positie, die hij kwijtraakte aan Koopman tijdens en na zijn meniscus operatie. Hughes wilde Van Duffelen na zijn genezing terecht geen kans geven op zijn oude plaats omdat Koopman het daar uitstekend deed. HAARLEM. Het hoofdbestuur van de Budo Bond Nederland heeft haar goed keuring gehecht aan de judoploeg voor de Europese kampioenschappen in Goten- burg (van 20 tot 23 mei) zoals coach An ton Geesink die twee weken geleden had voorgesteld. Zoals te verwachten was heeft Geesink op drie plaatsen nieuwe lingen verkozen boven de routiniers, die de laatste tijd niet regelmatig aan de centrale training deelgenomen hebben. Zo moest de Hagenaar Theo Schneider zijn plaats in het halfmiddengewicht af staan aan de Limburger Leo Heyne, die kort geleden terugkeerde van een trai ningsstages in Japan, terwijl in het zwaargewicht alleen Wim Ruska (die momenteel nog in Japan verblijft) van de oude ploeg is overgebleven. In het zwaargewicht en alle categorie ën stelde Geesink naast Ruska de Utrech ters Henk Kruys en Herman Bontrop op. Daarvoor passeerde hij de Burgervener Dirk Eveleens en de Amsterdammer Chris Dolman. De volledige ploeg ziet er als volgt uit: lichtgewicht: Karei Giete- link, Fred Schilder; halfmiddengewicht: Eddie van der Pol, Leo Heyne; midden- gewicht: Martin Poglajen, Jan Snijders; halfzwaargewicht: Peter Snijders, Ernst Eugster; zwaargewicht: Wim Ruska of Henk Kruys, Herman Bontrop; alle ca tegorieën: Wim Ruska of Henk Kruys, Peter Snijders. Coach is Anton Geesink, chef d’equipe de heer Kap. De Neder landse scheidsrechters op de EK zijn: Wim Buchel (Zandvoort), Ton Wagenaar (Amsterdam), Hein Essink (Eindhoven). internationaal jurylid. dat ploegleider Gerard Peters uit Ilaar- internationaai juryuu. km gisteravond impulsief besloot er maar een streep onder te zetten en maar naar huis te gaan met de gehele ploeg. Maar dit impulsieve voornemen ging toch niet door. In een telefoongesprek vanuit zijn hotel in leper vertelde ploegleider Peters de ineenstorting van de Caballero- formatie aan Frans van den Enden, de manager van het team, in Haarlem en Van der Enden liet via de telefoon we ten: „Niet naar huis gaan, dan slaan we helemaal een figuur als modder. De jon gens zijn nu de druk van het rijden voor een toppositie kwijt. Zonder die druk is er misschien de mogelijkheid nog een etappe te winnen”. Dus zal Caballero van daag en morgen de nog resterende twee etappes van de Ronde van België rijden. Verbazingwekkend was het overigens niet dat Gerard Peters aanvankelijk besloot zijn team terug te trekken: „Door een opeenhoping van tegenslag zijn we nu nergens meer. Dick Groen, vanmorgen voor de start in Oostende nog derde in het algemeen klassement, is op vele mi nuten gereden. Het heeft geen zin meer. We gaan terug naar Nederland om ons daar voor te bereiden op Olympia’s ronde van Nederland”, aldus een teleurgestelde Peters. In het telefoongesprek kwamen Peters en Van der Enden ook overeen dat de Caballero-ploeg nu zal rijden voor de enige Nederlander die nog wel uitsteken de perspectieven heeft op de eindzege: Aad Duyker, die deel uitmaakt van het Belgische clubteam Vooruit uit St. Gil leswaas. Peters daarover: „Duyker is een sympathieke knaap en hij rijdt in deze Ronde van België weer formidabel, maar hij heeft toch te weinig steun van zijn ploeg. Nu zullen we zien of wij hem kun nen helpen.” Vorig jaar won Duyker als lid van de zeer sterke Nederlandse lan denploeg de Ronde van België. Peters: het toch al 2-1 voor PSV stond, maar wat als het bijvoorbeeld 1-1 was ge weest? Haarlem lijkt in de laatste vier harder om een man verlegen (Van Duf felen) dan op het middenveld waar Eel man nog kan putten uit Vesters, Huijg of De Jong. Morgen komt Haarlem ech ter nog uit in zijn stereotiepe opstelling. Dat betekent: Poldervaart Wentink, Peijs, De Haan, Koopman Van Duffe- TelstarMVV. len, Van Breevoort, Burgers De Goe de, Hoeben, De Wolf. NAC-trainer Can- jels ziet zich geconfronteerd met blessu res van Schrijvers (knie) en Vissers (dij been). De Bredase oefenmeester maakt zijn opstelling pas vlak voor de wed strijd bekend. EDO wordt voor de thuiswedstrijd te gen Limburgia ernstig gehandicapt door maar liefst zeven blessures, waarvan Laan en Koenekoop (knie) en Engels- ma (enkel) van langdurige aard zullen zijn. Het is duidelijk dat EDO-oefen- meester Snoeks wacht hoe verschillende zaken zich zullen ontwikkelen en pas morgen zijn formatie samenstelt. Ook RCH moet wellicht twee belang rijke spelers voor het thuisduel tegen De Baronie missen. Het zijn Meijer (borst been) en Stoute (knieblessure). Zij wor den mogelijk vervangen door Groot en Ranzijn. RCH: Bes Croes, Van Eij- den, Kesselaar, Van Ramselaar Smit, Wijers, Verschoor £tc"tc Van den Berg, Meijer (Ranzijn). had alleen maar gewonnen omdat de Oostenrijker er nog minder van terecht bracht. Dat Bessems daarna tegen de met een moyenne van rond de dertig bil jartende Corin struikelde baarde geen opzien. De nederlaag van Vultink tegen Gal vez was nog enigszins een verrassing. Zeker na het goede spel van de groot meester uit Groenlo vrijdagmiddag tegen Dufetelle, die in vijf beurten werd ge klopt: 269-300. Maar ’s avonds was Vul tink alleen zichzelf in een serie van 122 in zijn vierde beurt. Verder bracht hij er weinig van terecht. Vultink kwam acht maal aan de tafel en moest vijf keer on- verrichterzake naar zijn stoel terugke ren. Hij werd duidelijk verliezer: 143-300 in acht beurten. De stand na vier ronden: 1. Ceulemans 8 punten, 283 hoogste serie, 92,30 alge meen gem, 2. Corin 8, 175, 30.76, 3. Vul tink, 4, 176, 29.06, 4. Bessems 4, 194, 27,53, 5. Galvez 4, 179, 27.11, 6. Dufetelle 2, 157, 27.90, 7. Scherz 2, 142, 19.04, 8. Siebert 0, 71, 12.65. Eva Bartha is gediplomeerd sportle- rares. Zij is in het bezit van een inter nationaal diploma als toptrainster en van het brevet van de Internationale Turnbond als i Meer dan tien jaar heeft zij de Hongaar se turnstersploeg getraind, die met suc ces heeft deelgenomen aan de Olympi sche Spelen onder meer in Mexico. Zij heeft in 1967 met twee van haar topturn- sters, Margit Oroszi en Agnes Banfai, deelgenomen aan de Europese turnkam- pioenschappen in de RAI te Amsterdam, die beiden tot de finales wisten door te dringen. Bij de training van de Nederlandse turnsters zal Eva Bartha worden bijge staan door de Roemeense coach Caius Jianu, de Nederlandse turnleider Lage en de oud-keurturnster Atie van Veen. De training zal zich echter niet beper ken tot de turnsters van de centrale training in Arnhem. Eva Bartha gaat ook het land in om jong talent voor het keurtumen klaar te stomen. Zij heeft in overleg met de sectie Keurturnen van het KNGV, haar plan de campagne al klaar. AGUILAS. De Nederlander Ger Ha rings heeft gisteren de eerste etappe van de Ronde van Spanje gewonnen. Hij leg de de 113 km van Almeria naar Aguilas (Murcia) af in 2 uur, 57 min.. 5 sec., dat is een gemiddelde snelheid van 42,511 km per uur. De tweede en derde plaats wa ren voor de Belgen Eddy Peelman en Willy Planckaert. De Nederlander René Pijnen blijft leider in de algemene rang schikking. Hoewel het peloton aaneengesloten bij de finish arriveerde, is de eerste „echte” etappe van Vuelta toch niet zonder strijd verlopen. Er waren talrijke ontsnappin gen, maar aangezien zich in de rit geen werkelijke moeilijkheden voordeden, er was slechts een col van de derde catego rie, werden alle vluchters steeds inge lopen. Op het parcours van aankomst in Aguilas (Murcia) werd de sprint aange trokken door de Belg Eddy Peelman. Ger Harings, die in gunstige postie lag, ging enkele tientallen meters voor de „meet’ gelanceerd over hem heen. AMSTERDAM. Op voordracht van de nationaal technische commissie heeft het bestuur van de Nederlandse Boks Bond een selectiegroep van zestien boksers sa mengesteld waaruit de Nederlandse ploeg voor de Europese kampioenschappen wordt gekozen. De NBB wil naar Madrid, waar de titelstrijd van 11 t.m. 20 juni wordt gehouden, alleen serieuze kansheb bers afvaardigen. De selectiegroep bestaat uit de volgende boksers: Bantam: Jan Huppen (Amster dam); Veder: Iwan Roesli en Gerrie te Paske (beiden Amsterdam); Licht: Tonnie van Eek (Amsterdam) en Gerard Bok (Rotterdam); Lichtwelter: Dirk de Vos (Amsterdam) en Anton Visser (Helmond); Welter: John van Schaik en James Vri; (beiden Amsterdam); Zwaarwelter: Stan v. d. Driessche (Rotterdam) en Anthony Richardson (Den Haag); Midden: Rudi Kodpmans (Amsterdam) en Frits Visser (Helmond); Half zwaar: Sjeng Verstappen (Maastricht) en Sjoerd Tuininga (Amster dam); Zwaar: Hennie Thoonen (Eindho ven). seienweg naar de meest lastige klim uit heel de ronde, de „Kemmelberg”, kreeg eerst Dick Groen en daarna Marcel Pen nings een lekke band. Op de smalle we gen moesten ze enkele tientallen secon den wachten op materiaalhulp en daar door kregen zij een achterstand van 35 seconden op de kopgroep. Zij kwamen nu terecht in een achtervolglngsgroep van 12 man. Deze tegenslag zou eigenlijk nog niet funest zijn geweest als deze achter volgingsgroep niet onmiddellijk na de af daling van de Kemmelberg door een zo geheten „Zwaantje” (een gemotoriseerde rijkspolitieman) de verkeerde weg was ingevoerd. De groep kwam daardoor zo waar weer op de Kemmelberg terecht, reed tien kilometer om en Dick Groen, derde in de algemene rangschikking, was vanzelfsprekend op slag volslagen kans loos. VALKENBURG. Het Europees kam pioenschap ankerkader 71/2 in Valken burg dreigt op een financieel debacle uit te draaien. Zeker nu vrijdag door neder lagen van Jean Bessems en Hans Vul- ting deze titelstrijd een puur Belgische aangelegenheid is geworden. Raymond Ceulemans en Lo Corin namelijk maak ten geen fout en kwamen maar liefst vier punten voor op de anderen, die voor de rest van het toernooi kansloze figu rantenrollen mogen gaan vervullen. De geldelijke strop dreigt nu te ont staan doordat men nauwelijks mag ver wachten dat er in het weekeinde drom men toeschouwers zullen opdagen om naar het Vlaams/Waalse duel te komen kijken. Als er tenminste nog van een duel sprake is. Want zeker Corin krijgt het bijzonder moeilijk tegen Scherz en Vultink, voordat hij tegen zijn beroemde landgenoot mag aantreden en een mis stap van Corin is voldoende om Ceule mans, aangenomen dat die het overwin- ningspad blijft bewandelen, al voor de eindstrijd aan de titel te helpen. De schuld van' deze voor de organisato ren en ook in sportief opzicht zeer onbe- bredigende situatie moet voor een deel worden geschoven op het Japanse inde- lingssysteem. Dat van tevoren vastge stelde speelschema was er de oorzaak van dat in de tweede ronde alleen maar winnaars tegen winnaars en verliezers te gen verliezers moesten uitkomen. Het was ook debet aan de dwaze situatie dat vrijdagavond de nummers twee en drie van de ranglijst Corin en Bessems tegenover elkaar stonden. In Limburg zijn dan ook al stemmen opgegaan om geen internationaal kampioenschap meer te organiseren zolang de Europese Fede ratie aan dit al zo lang verwenste sy steem blijft vasthouden. Nu was de teleurstellende gang van zaken uiteraard niet alleen aan de feiten van het indelingssysteem te wijten. Een andere belangrijke factor was het falen op het beslissende moment van de Ne derlandse vertegenwoordigers. De neder laag van Bessems kwam overigens niet Stoute (Groot), onverwacht. Vrijdagmiddag al tegen Scherz, had hij slecht staan spelen en Overige uitslagen: In Zagreb (groep B): Joegoslavië Groot-Brittannië 30; In Lissabon (groep A) : PortugalTurgkije 20; In Athene (groep B) Griekenland stond met 10 voor op België toen wegens slecht licht niet verder werd gespeeld. In Boedapest (groep B) : HongarijePolen: 20; In Peruggia (groep B): ItaliëBulgarije 20; In Hoch- dahl (groep A): West-DuitslandZweden 20; In Bad Mondorf (groep B): Luxem burgMonaco 20. blijft om turnsters uit de omgeving van de hoofdstad te trainen. Daarna twee da gen in Leeuwarden en twee dagen in Utrecht. Trainen en nog eens trainen, al tijd van 5 tot 9 uur. Oefeningen tot een gaaf geheel maken, bijschaven van on effenheden, het vervolmaken van de sou plesse. Maar in het weekend is het de nationale ploeg die haar aandacht krijgt afwisselend in het CIOS te Arnhem of in het nationale sportcentrum Papendal. Eva Bartha vindt Nederland een prettig land en ze verwacht, dat ze zich hier snel thuis zal voelen. Dank zij de me dewerking van het Ned. Olympisch Co mité kon zij hier haar taak aanvaarden, de Nederlandse turnstersploeg voor te bereiden op een succesvolle deelneming aan de Olympische Spelen in 1972. Nog een nieuwtje op deze persbijeen komst was de mededeling van de bonds- secretaresse mej. Fentsahm, dat van 26 juni tot 10 juli van dit jaar, een buiten landse trainster naar Nederland komt ter instructie van de moderne gymnas tiek. Het is de Oostduitse Urzynicok, die met een van haar beste turnsters, de ze nieuwe vorm van vrouwengymnastiek komt instrueren om Nederland ook op dit gebied internationaal wegwijs te ma ken. (Van onze turnmedewerkster) HAARLEM. Het bestuur van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Ver bond heeft de Hongaarse turntrainster Eva Bartha voorgesteld aan de verte genwoordigers van de publiciteitsmedia. Tot 1 april 1973 is zij gecontracteerd om de keurturnsters te trainen en op te leiden. Langer wil de Hongaarse Turn bond haar niet afstaan. „Het heeft lang geduurd voor het KNGV erin slaagde de ze Hongaarse toptrainster naar ons land te krijgen”, zei bondssecretaresse mej. H. E. Fentsahm, die de persbijeenkomst in Amsterdam leidde. „De Oosteuropese landen staan niet graag hun technische leiders af en daarom zijn we blij, dat ze twee jaar bij ons komt werken”. Toen Eva Bartha dit weekend aan de keurturnsters van de centrale training op Papendal werd voorgesteld en daarna hun turnprestaties zag, was zij verbaasd over de ijver en geestdrift van de turn sters, die vooral de laatste maanden hard hebben gewerkt om de prestaties op te voeren. Ook de grote groep jonge turnsters, bij wie meisjes van veertien en vijftien jaar, gaf haar veel hoop op goede resultaten in de naaste toekomst. Over het prestatiepeil van de zestien keurturnsters die tot de A-groep van de centrale training behoren was Eva Bar tha bijzonder goed te spreken. Zij zal zich voor een belangrijk deel bepalen tot de voorbereiding van een sterke ploeg die kan deelnemen aan de Olympi sche Spelen in München. Haar speciali teiten zijn het verfijnen van de bewegin gen op de evenwichtsbalk en bij de vrije oefeningen, waarin zij wat meer ballet techniek wil leggen. Hierin zijn de turn sters uit de Oosteuropese landen bijzon der bedreven, waardoor hun werk meer perfectie en charme krijgt. HAARLEM IJMOND. De toe schouwers die van plan zijn om morgen middag op „Schoonenberg” het duel tus sen Telstar en MVV bij te wonen kunnen al vanaf 13.00 uur aan hun trekken ko men. Op dat tijdstip geeft de Haarlemse honkbal en rugbyclub HCK een rugbyde- monstratie tegen het sterke Rugbyclub Hilversum. Daarna dan Trainer Rab geeft zjjn definitieve forma tie niet voor zondag prijs aangezien hij nog niet zeker weet of hij over Van der Meeren en Driesen (liesblessure) kan beschikken. Voorts moet Telstar nog af wachten of de boeking die Fens tegen NEC opliep geen gevolgen zal hebben. George Knobel van MVV, dat ook veilig is, komt vermoedelijk met de volgende formatie binnen de lijnen. MVV: Körver; Den Rooyen, Herben, Pleumeekers, Sze- fer; Dijkstra, Bonfrère, Hoenen; Prins, Skotarek, Brokamp. SARREGUEMINES. gereden vijfde etappe van Mines, een internationale etappewedstrija voor amateurs in het noorden van Frank rijk, staan Nederlandse coureurs (De Ko- ning, Hassink en Knetermann) op de eer ste drie plaatsen. De vijfde rit, over 132 kilometer van Nancy naar Sarreguemines, leverde een overwinning op voor de Fransman Gross- kost. De beste Nederlander was Jan Hor dijk, die als tweede binnenkwam. Tafeltennis De tafeltennisvereniging Belcum uit Breda heeft in het tafeltenms- centrum in Rotterdam het jaarlijkse toer nooi om de wisselprijs „Het Zilveren Bat gewonnen. De tweede plaats was voor JCV uit Vught. AANVANG 13.00 UUR AANVANG HALF 3

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 11