Achter het Antonius ziekenhuis verrijst het nieuwe zeeweg ziekenhuis velsen de patient als gast groot van opzet,groot van opvatting Een gezond werkklimaat ZIEKENHUIS EN VERPLEEGHUIZEN ■ill 6b BB Wat zijn daar ’n jaren denkwerk aan vooraf gegaan. Jaren van diepgaande studies over zulke vraagstukken als een optimale ziekenhuishygiëne. Het meest efficiënte interne transport. Werk- en druktebesparende diensten. Sfeerbevorderend komfort voor verpleegden, verpleegkundigen en alle andere medewerk(st)ers. Jaren van onderzoekingen met de meest moderne apparatuur, berekend op de snelle ontwikkelingen in de toekomst. Het resultaat zal blijken als het Zeeweg Ziekenhuis in november haar deuren opent. Dit 12 verdiepingen hoge, uiterst moderne en efficiënte ziekenhuis zal voor al wie er vertoeft - verzorgd of verzorgend - een HUIS zijn waar ’n mens zich thuisvoelt. Vanaf de opvang bij de opname tot de nazorg die al in het Zeeweg Ziekenhuis begint - uit alles blijkt het uitgangspunt van het Zeeweg Ziekenhuis: de patiënt is en blijft een individu. Geen nummer. Geen „geval”. Om maar ’ns wat te noemen: hij heeft zijn vaste zusters, zijn eigen radio, een microfoon om rechtstreeks met de centraliste te spreken, kan zelf z’n bed hoog of laag stellen, zijn menu kiezen uit de fijne (ja zeker, juist in een ziekenhuis) keuken. Een corps van even vriendelijke als bekwame verpleegkundigen en uitstekende specialisten waakt over hem. Er is een kap- en een schoonheidssalon, er zijn douches en winkeltjes, maar het belangrijkste is nog de weldadige rust die hij ondervindt op de sfeervolle, konstant luchtververste kamers met ten hoogste 6 bedden. Leerlingen die behalve een met de allernieuwste middelen uitgeruste school ook het voordeel hebben de verpleegkunde in haar totaliteit te leren kennen, meewerkend in een vast team. Eventuele huisvesting, recreatie, fijne keuken - alles helpt mee het werk echt plezierig te maken. Administratief personeel Voor boekhoudkundig geschoolden, secretaressen, typistes is het niet alleen fijn werken in zo’n vlot lopende organisatie, uitgerust met de modernste hulpmiddelen, - minstens even interessant is het om ’n kommunikatiemiddel en het geheugen van zo’n veelomvattende, belangrijk werk verzettende organi satie als een ziekenhuis te zijn. En wat voor een ziekenhuis... Huishoudelijk personeel Het is een echt dankbare taak om een gloednieuw gebouw fris en schoon te houden met nieuwe machines en moderne werkmiddelen. Wie mèt ons het gastvrij en open Zeeweg Ziekenhuis ziet als een soort hotel kan terecht in keuken, schoonhouddienst, receptie, onderhoudsdienst, in teveel om op te noemen. Meld u. Stel uw vragen. Doe uw voorstel, maar wacht niet te lang. Paramedische medewerkers Fisiotherapeuten, medische analistes, röntgen- laboranten, bezigheidstherapeuten vinden verfrissende werkmogelijkheden in zeer doordacht uitgevoerde en geoutilleerde ruimten. Er is tè veel over te vertellen. Dus vraag. Vraag per brief of telefoon, bij onze afdeling Personeel en Organisatie van het Zeeweg Ziekenhuis, Zeeweg 168, Velsen, tel. 02550-19100. Ka Tel Va Re Uit Ho Jol E. Kom eens kijken hoe prachtig het daar ligt. In een zo doordacht ziekenhuis, modern en open en efficiënt, kan haast niet anders dan een ongekend plezierige werksfeer heersen. U kunt daar aan deel nemen en bijdragen, want vanzelfsprekend zijn de medewerkers van het Antonius Ziekenhuis niet talrijk genoeg om dat grootscheepse Zeeweg Ziekenhuis te „bemannen”. Reden genoeg om nü al te solliciteren voor Verplegend personeel op alle afdelingen. Zeker als u gesteld bent op een persoonlijk kontakt met de patiënt, een eigen verantwoordelijkheid binnen een vast team, talloze geloop- en omslagbesparende voorzieningen zoals de intercom en de buizenpost, een goede onderlinge sfeer, een prachtige ligging, en nog zo het een en ander. Bel of schrijf dan nü maar vast. '-4 BB BI zeeweg ziekenhuis Het Zeeweg Ziekenhuis heeft aan alle kanten een fantastisch uitzicht op zee, op duinen, op bossen, en bij helder weer kunt u zelfs Amsterdam zien. Frisse, schone zeelucht circuleert konstant door het hele gebouw - op precies de juiste temperatuur, het juiste vochtigheidsgehalte. Recreatiemogelijkheden te over voor medewerkers en patiënten - zowel binnen als buiten in die schitterende omgeving. In weinig ziekenhuizen zal met zoveel plezier worden gewerkt - en réken maar dat de patiënten dat merken! Een bezoek aan het Zeeweg Ziekenhuis (met z’n monumentale oprit en enorme parkeerruimte voor bezoekers) is een uitstapje op zichzelf. MS MhSS.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 24