HOCKEYPLOEG VOORKWAM NA DEBACLE IN MÜNCHEN RUST Schaakduel optocht in Monaco saaie Gerechtigheid voor Laga in Ludo Dielis veroverde de Hollandia-wedstrijden tegen Duitsers onbeslist Europese titel bandstoten West-Duitsland in eerste helft grote voorsprong Ook Larsen staat gunstig 3-0 voorsprong van Fischer op Taimanov VANCOUVER. De Amerikaan Bobby Fischer heeft een 3-0 voorsprong genomen op de Rus Mark Taimanov door de derde partij in hun wedstrijd in de kwartfinale van het toernooi dat een uitdager moet opleveren voor de wereldkampioen te winnen. De Amerikaanse grootmeester, die de openingspartij al had gewonnen, boekte vrijdag eerst een overwinning in de tweemaal afgebroken tweede partij. Daarna boekte hij zijn derde punt toen de Rus de derde partij opgaf na de 42ste zet. Deze partij was donderdag bij de 42ste zet afgebroken. Fischer heeft nu nog slechts twee overwinningen en een remise nodig uit de zeven nog resterende partjjen om een ronde verder te komen. De spelers krijgen voor een overwinning een punt en voor remise een half punt. De winnaar van de finale zal wereldkam pioen Boris Spasski van de Sovjet-Unie mogen uitdagen. Dit zal in 1972 gebeuren. HPC bleef op kop door ruime zege op Swift Jackie Stewart winnaar van a Daminterland was slecht tegen Russen 15 MAANDAG 24 MEI 1971 4 Kenteren Geen optimisme wereldkampioenschappen de l. I t (Van onze roeimedewerker) op DAW. ■i 1 l l 78 43 56 39 59 43 10.76 15.98 7.20 6.90 7.83 4.92 5.29 5.04 TAFELTENNIS. Het Nederlandse heren tafeltennisteam heeft in Luxemburg met 1-5 verloren van Luxemburg. Van Slobbe zorgde voor het enige Nederlandse winst punt, Van Zoelen en Van den Broek ver loren hun twee partijen. Het damesteam won met 5-3, Annemiek van Moorst won haar partijen, Sonja Hetlzet verloor een keer en Witte Vaessen twee maal. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ALPHEN wedstrijden ti s r g r tl 1 l. a i i i. 7 ij e 7 een serie van 57 de leiding overnam (81- 120), was Ceulemans kennelijk aangesla gen. Voor het eerst in dit toernooi keek hij tegen een achterstand aan. De weten schap dat ook Dielis constant hoge series scoorde, verlamde zijn vechtlust. In feite was de strijd al beslist, toen Dielis die reeks van 57 liet volgen door een serie van 51 en zijn voorsprong vergrootte tot 90-171. Kort daarna deed zich een vervelend inci dentje voor. Dielis werd in zijn dertiende beurt na twee punten afgeteld, maar was er van overtuigd dat hij ook de derde ca rambole had gescoord. Ceulemans vroeg hem of hij het punt had gemaakt en toen zijn landgenoot bevestigend antwoordde, zei Ceulemans grootmoedig: „dan mag je van mij doorgaan”. Maar de scheidsrech ter hield voet bij stuk en Dielis moest gaan zitten. de derde plaats zagen gaan. Voor Siffert kwam zelfs hieraan een einde toen hij in de 39ste ronde een pitsstop moest maken, wegens het wegvallen van de oliedruk. Ook Regazzoni (lekke band) en Beltoise (moeilijkheden met de1 motor) reden de race niet uit, die Stewart inmiddels met ruime voorsprong op zijn naam had ge schreven. Uitslag: 1. Stewart (GB) TyrellFord 251,6 km 1.52.21,3, gem. 134,359 km. u.; 2. Peterson (Zwed) STP-March 1.52.46,9; 3. Ickx (Belg) Ferrari 1.1.53.14,6; 4. Hulme (Nieuw Zeeland) Mac Laren 1.53.28,0; 5. Fittipaldi (Braz) Lotus op een ronde; 6. Stommelen (W.D.) Surtees op een ronde; 7. Surtees (GB) Surtees op een ronde. Na dat weinig opwekkende resultaat Was er geen enkele reden tot optimisme voor de interland tegen West-Duitsland, ook al wijzigde Van Grimbergen zijn ploeg op enkele plaatsen. Aanvankelijk leken de onheilsprofeten, die een grote nederlaag hadden voorspeld, dan ook ge lijk te krijgen. Nederland werd in de eerste helft soms overklast door een zeer sterke Duitse ploeg, die op vrijwel alle onderdelen van het spel superieur was. De Duitsers verzorgden de dekking be ter, speelden in een veel hoger tempo, en lieten hun linies goed op elkaar aanslui ten. Telkens ontstonden er levensgrote gaten in de zwak georganiseerde Neder landse defensie, waarin razendsnelle spit sen als Vos en Baumgart gretig doken. Het was weldra duidelijk dat doelpunten niet konden uitblijven. Eén straf corner WWWtfWIMMfMVWWWWWIAAfWWWWimVWUIAAARAMfWIAAAAMM Organisatie van hockey-toernooi Gelukkig was deze affaire niet, of nau welijks van invloed op het verdere ver loop. Ceulemans bleef falen en toen Dielis in de achttiende beurt uitging, had deze veelbelovende jeugdspeler zijn eerste Eu ropese titel veroverd. voor zijn rekening zou gaan nemen, maar tenslotte werd André Bolhuis aangewe zen. Maar van Bolhuis, die na Keller’s char ge even gewond op de grond had gele gen, mocht niet verwacht worden dat hij optimaal geconcentreerd was. Dat was dan ook niet het geval: Bolhuis mikte niet zuiver genoeg, zodat doelman Rott de bal met zijn stick over het doel kon tikken. Het verweer van aanvoerder Hei ko van Staveren klonk later niet over tuigend: „Als Bolhuis een centimeter ho ger of lager had gemikt, was er niets aan de hand geweest.Dan had je nu nie mand horen klagen”. Nederland kreeg de rekening snel ge presenteerd: enkele minuten later kon de ongedekte Vos keihard inschieten: 0-2. AAN DE RIJN. De roei- van de Koninklijke zeil- en roeivereniging Hollandia de meest nota bele club in het vaderlandse watersport- wereldje hebben een respectabele re vanche opgeleverd voor de vier met stuurman van Laga. De ploeg van coach Van der Want was na de Varsity op de Bosbaan wat «malend bekeken, al kon niemand eromheen, dat de Delftenaren toen op de allerslechtste boei, die er was, hadden geloot. „Iedereen had toen de mond vol over Nereus. Ook de mensen van de technische adviescommissie had den maar één ploeg gezien”, klaagde gis teren Van der Want. „Men zag voor Ne reus al weer een Europese carrière. Maar ook die ploeg is gewoon nog niet goed genoeg. Laga is de laatste weken steeds beter gaan draaien. We varen tel kens nog sneller”. Wat in het weekeinde op de Oude Rijn overduidelijk is bewezen. De ploeg van Laga, die verrassend winnaar werd van de Hollandia- wedstrijden voor Nereus. kon worden afgeweerd, maar daarna in de twintigste minuut wist linksbui ten Kaesmann zijn ploeg toch aan de lei ding te helpen: 0-1, een doelpunt waarbij Nico Spits te onzeker bij het kiezen van positie, evenmin als doelman Sikking vrij uit ging. Hoewel de Duitsers bleven overheer sen, kreeg Nederland een kwartier later toch nog een unieke kans om de stand in evenwicht te brengen. Nadat Bolhuis bij een doorbraak door Keiler onderuit was gehaald, mocht Nederland een straf- slag nemen. Wat er toen gebeurde, was een onbegrijpelijk staaltje van dilettan tisme dat bij een goede coaching niet mogelijk mag zijn. In de Nederlandse ploeg veist namelijk niemand wie die strafslag moest nemen. Even leek het EUPEN Niet Raymond Ceulemans maar zjjn landgenoot Ludo Dielis heeft de Europese titel in het bandstoten in Eupen veroverd. In een door een incidentje enigs zins ontsierde finale onttroonde deze 26- jarige café-houder uit Deurne de toch in feite onbetwiste grootmeester Ceulemans, die in dit kampioenschap alle bestaande records ruimschoots verbeterde. Want na dat Ceulemans vrijdagavond al in een grandioze partij tegen de Fransman Roland Dufetelle z(jn eigen recordpartjj gemiddel de van 7 op 4 beurten had gebracht en bovendien met een reeks van 141 de Frans man Jean Marty diens serie-record van 102 had ontnomen, eindigde hij tenslotte met het fraaie gemiddelde van 15.98, waar mee de Grobbendonker nog hoger uit kwam dan drie jaar geleden toen hjj 13.11 speelde. Al die fantastische prestaties echter wa ren voor hem toch niet voldoende om de kroon van de bandstoters, die hij de laat ste zeven jaar in zijn bezit had gehad, nog een jaar te behouden. Geteisterd door onzekerheid, twee jaar geleden ontstaan bij het wereldkampioenschap individuele vijfkamp in Berlijn, waar dezelfde Dielis hem in de beslissende partij bandstoten klo; en Ceulemans de wereldtitel ont nam. kwam de beste bandstoter uit de analen van de biljartgeschiedenis voor de finale aan de tafel. In een oftzeker begin van beiden liep Ceulemans nog met 26en 20 weg (75-35), maar toen Dielis in de negende beurt met HITZACKER. De tweedaagse schaak wedstrijd tussen West-Duitsland (zonder Hübner en Darga) en Nederland (zonder Timman, Hartoch, Zuidema en Langeweg) is in gelijke stand geëindigd: 10-10. De eerste ronde won Nederland met 6,5-3,5. Zondag wonnen de Duitsers de tweede ronde met dezelfde cijfers. Mevrouw Heemskerk zorgde voor het laatste Neder landse winstpunt. De uitslagen: Eerste ronde: Unzicker Donner Vz-Vz, Pfleger—Ree Vz’/z, Tesch- nerScholl 0-1, DüballKuypers Vz-’/z, BernerBouwmeester 0-1, Heilemahn— Van Scheltinga Y2-Y2, öchsleinCortlever 0-1, UngnadVan Geet 0-1, Bomwasser— Witt 1-0, Dorothee HenselFenny Heems kerk Vz-’/g. Tweede ronde: UnzickerDonner 1-0, PflegerRee 1-0, TeschnerScholl Y2-Y2, DüballKuypers 0-1, Beroer—Bouwmees ter 1-0, HeilemannVan Scheltinga Y2-Y2, öchsleinCortlever Y2-Y2, UngnadVan Geet 1-0, BornwasserWitt 1-0, Dorothee HenselFenny Heemskerk 0-1. DEN HAAG. De vijfde ontmoeting tussen de landenploegen van Rusland en Nederland gaat definitief door. Hoewel Rusland blijft vasthouden aan de wed strijd tussen achttallen, heeft het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Dam- bond beslaten de continuïteit in deze se rie landenwedstrijd niet te onderbreken, en met acht spelers naar Tallinn te gaan. De Nederlandse ploeg bestaat uit de vol gende spelers: Pieter Bergsma, Evert Bronstring, Jan de Ruiter, Piet Roo- zenburg, Ton Sybrands, Wim van der Sluis, Kees Varkevisser en Harm Wiers ma. Als reserves zijn aangewezen: Anton Schotanus en Frans Hermelink. Rusland heeft de volgende acht spelers aangewe zen voor deze ontmoeting: Wereldkam pioen Andreiko, Koeperman, Gantwarg, Korchov, Tsjekoelef, Raz, Metsjanski en Davidov. De eindstand is: Ludo Dielis (B.) Raymond Ceulemans (B.) Henk^ie Kleine (N.) Joh. Scherz (Oost.) Roland Dufetele (Fr.) Guenther Siebert (D.) Eduardo Brufau (Su.) Franz Stenzel (Oost.) Stewart boekte met zijn zege op het bochtige stratencircuit van Monte Carlo zijn tweede Grand Prix-overwinning van het seizoen. In zijn Tyrelï-Ford lapte Stewart alle deelnemers op drie na in een race, die hij van start tot finish leidde. Maar achter Stewart speelden zich bijzon der interessante duels af. Zo hield de Zwitser Jo Siffert in de beginfase door een spectaculaire snelle start met zijn BRM de Belg Jackie Ickx (Ferrari) ach ter zich. Achter dit tweetal vocht een grote groep wagens om een gunstige posi tie. De twintigjarige Zweed Ronnie Pe terson, pas aan zijn tweede Formule I- jaar bezig, was één van de bestuurders. Zijn STP-March werd aanvankelijk over vleugeld door de MC Laren van Nieuw- zeelander Hulme, de Matra van de Frans man Jean Pierre Beltoise en de BRM van de Mexicaan Pedro Rodriguez. In de eerste minuten deden zich reeds enkele ongelukken voor. De Brit Graham Hill, in het verleden vijf keer winnaar, raakte een wegafscheiding en moest opge ven. Kort daarna werd hij gevolgd door de Fransman Frangois Cever, die een achterwiel verloor. De Nieuwzeelander Chris Amon, die een halve ronde verloor, omdat zijn wagen weigerde te starten, moest al vroeg een pitsstop maken, even als de Australiër Schenken (Brabham) en Rodriguez. Voor de start kregen talrijke Italianen De tweede partij tussen Fischer en Tai manov die twee keer was afgebroken werd vrijdag hervat op de 73ste zet. Tai manov die de zwarte stukken speelde leek remisekansen te hebben, met een toren en paard, tegen toren, loper en pion. Maar hij dwaalde af toen hij Fischer toe stond de torens te ruilen. Dit, plus een goed geplaatste loper, dwong hem om dè strijd op de 89ste zet op te geven. De vrijdag gespeelde 16 zetten duurden 39 minuten. Vervolgens gaf Taimanov zich zonder verder te spelen over in de derde partij, waarin hij hopeloos stond na de afbre king. Viktor Kortsjnoi heeft Geiler verslagen in hun vijfde matchpartij in de kwartfi nales van het kandidatentoernooi. Kortsjnoi’s overwinning, op de 26ste zet, geeft hem een voorsprong van 3-2 op Gei ler. De Russische grootmeester Tigram Pe trosian heeft zondag door een overwin ning op de Westduitser Robert Hübner een 4-3 voorsprong behaald in de tussen hen gespeelde partijen van de kwartfina- (Van onze sportredactie) MÜNCHEN. München heeft met het pre-olympische hockey-toernooi geen beste beurt gemaakt. De organi satie liet veel te wensen over. De wed- strijden werden gespeeld op volstrekt i sfeerloze accommodaties, die vaak geen zitplaatsen bevatten en boven dien geen enkele beschutting boden tegen de vele regenbuien. Kenmer kend voor de slechte organisatie was de gang van zaken voor de interland tussen Nederland en West-Duitsland. Omdat de buschauffeur die de Neder- landse ploeg bij haar hotel moest af- halen, slecht was geïnstrueerd, kwa- men de spelers een half uur te laat op het terrein aan. De toeschouwers I werden op geen enkele wijze ingelicht over het uitstel van de wedstrijd. /wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww MONTE CARLO. De Schotse cou reur Jackie Stewart heeft zondag de 29ste editie van de Grote Prijs van Monaco ge wonnen. Stewart won de race met Tyrell- Ford van kop af. Hjj reed de 251,6 kilo meter in 1 uur 52 minuten en 21.3 secon den, wat neerkomt op een gemiddelde van 134,359 kilometer per uur. Stewart, die eerder dit seizoen de Grote Prijs van Spanje won en tweede werd in de Grand Prix van Zuid-Afrika, heeft nu in de strijd om de wereldtitel 24 punten verza meld. Op het ordeloze water bij Alphen aan de Rijn versloeg Laga met Grothuis, Goossens, Van Woudenberg en Hoogcars- pel Nereus precies drie keer. Wat een omplete nederlaag mag worden ge- •oemd. want over de 2000 meter had de .rxsteicrmse ploeg een volle lengte ach- boekten in Alkmaar een 7-4 overwinning terstand en in de twee sprintnummers gaapte ook een aanzienlijke kloof tussen (Van onze waterpolomedewerker) HAARLEM. Het Haagse Swift is bij HPC in zijn duel voor de waterpolo- competitie niet aan treffers toegekomen. De bezoekers schiepen zich wel schiet kansen, maar faalden in de afwerking. Zelfs van een eventuele spelersrheerder- heid konden de Swift-aanvallers niet profiteren. HPC toonde zich schotvaardi- ger. Ale van der Veen opende na aange ven van Mantje de score in de eerste periode. Daarna kon Swift zelfs van het feit dat twee HPC-ers aan de kant zaten geen gebruik maken. Roel Loeb verhoog de de stand tot 2-0 en Geurtsen nam de derde treffer voor zijn rekening. In de derde periode bracht Herman van Lien- den de fraaiste treffer op zijn naam. Na zich snel van zijn tegenstanders te hebben ontdaan zwom hjj dwars door de Swift-defensie, waarna hij de stand op 4-0 bracht. HPC bleef door dit resultaat met 30 punten uit 17 wedstrijden aan de leiding. VZV speelde in Assendelft tegen Nep- tunus uit Zaandam. Het werd een 9-1- zege voor de Velsenaren. Njord trof in Alkmaar tegenstander Vliegende Vissen met een speler te weinig. De Haarlem mers liepen daardoor gemakkelijk naar een 15-1 overwinning. Katwijk klopte Hil- legom met 8-2. In de derde klass 'i- mes speelde DWT in Alkmaar tegt n gende Vissen. Het werd een 5 00 de Haarlemse dames. De dames van HPC de schrik van hun leven toen voor uit de Ferrari van Clay Regazzoni een witte wolk spoot. Maar na een furieuze repa- ratierace van de mecaniciens kon de Zwitser nog juist op tijd vertrekken. Halverwege de 251,6 kilometer begon Peterson, die twee jaar geleden de For mule Hl-race van Monaco won, aan zijn fantastische opmars. Eerst stuurde hij zijn vuurrode March langs Hulme en Beltoise en begon aan wat een onmogelijke jacht leek op Siffert en Ickx, die op dat moment ver buiten zijn bereik schenen. Maar in dë 29ste ronde kreeg de jonge Zweed aansluiting en na nog eens twee ronden was hij de Zwitser en de Belg voorbij, die hun gevecht onverwacht slechts om is weer een gewone ploeg geworden. Dat is al sowieso een verdienste van Hollan dia. Voor Nereus was er een pleister op de wonde in de achten. Van deze ploeg wordt ook deel uitgemaakt door de ge stuurde vier. De acht bleef met 5.57,6 ver onder het oude record van 6.02 dat Ne reus vorig jaar op de Oude Rijn vestigde. Enkele andere lichtpunten: de twee met stuurman van de Amstel-Het Spaar- ne Bolt-Kooper. Een toevalstreffer wat de combinatie betreft, want in beide ver enigingen was de roeier „overcompleet”, maar gezamenlijk zijn ze razendsnel. Het duo werd tweede in 7.50 achter Proteus- Eretes (7.42.2). Het combineren van roeiers uit ver schillende verenigingen is één van de wegen die moet leiden naar een hoger roeipeil. Het gebeurt alleen nog maar sporadisch. „Deze Amstel-Spaarne-combi- natie is eigenlijk het eerste resultaat van de scouting, die we hebben opgezet”, al dus Jan de Jong. „Het is een goed voor beeld, maar heel die zaak slaat toch te weinig aan. Als het zo doorgaat, zullen we in München verschrikkelijk de boot gaan missen. Er wordt in Nederlandse roeikringen nog te traditioneel gedacht”. Wat bij Hollandia blauwe blazer, grij ze pantalon, allerlei ludieke maar wei nig ter zake doende toestanden nog best te merken is. Na de rust kwam dan die volkomen on verwachte kentering. De Duitsers ver zwakten, speelden minder fel en gecon centreerd, wellicht een nawee van de bij zonder zware wedstrijd tegen Spanje, die zij een dag eerder met 1-0 hadden ge wonnen. Hoe dan ook, Nederland profi teerde er gretig van. Er werd door Nico Spits en Van Staveren beter uitverdedigd terwijl ook de aanval vanaf ’t middenveld van zuiverder passes werd voorzien. Van Grimbergen: „Dat was ook een gevolg van de omzetting op het middenveld, waarbij ik Zweerts een meer aanvallen de taak gaf”. Frans Spits kon zich nu met snelle solo’s weer in zijn element voelen en ook Bolhuis stichtte veel ge vaar. Halverwege de tweede helft deed Nico Spits alle sombere perspectieven teniet door uit een straf corner in te kogelen: 1-2. Vooral nadat Litjens door de actie ve Irving van Nes was vervangen, leek het er sterk op dat Nederland op gelij ke hoogte met de Duitsers zou komen. Van Nes forceerde enkele strafcorners, dié echter te slordig werden afgewerkt. In de slotfase herstelde Duitsland het even wicht, maar een prachtige redding van Sikking bij een strafcomer stond een grotere Duitse zege in de weg. Niette min toonde de Duitse coach Werner Del- mes zich later zeer tevreden: „We heb ben goed gespeeld en verdiend gewon nen”. de oude rivalen. Laga bewees derhal ve klasse te bezitten en Nereus zal in de eerstvolgende wedstrijd (de Amster damse roeibondregatta op 5 en 6 juni) toch met klamme handen aan het zware karwei beginnen. En natuurlijk is het goed, dat er concurrentie is. „We weten nog niet wat het internationaal allemaal waard is”, commentarieerde Jan de Jong, de man die dit seizoen als chef d’équipe van de roeibondafvaardiging gaat fungeren. „Ik moet zeggen, dat ik onder de indruk ben gekomen van de Laga-vier. Het betekent misschien, dat we niet zo somber tegen dit seizoen be hoeven aan te kijken, als wel wordt ge dacht en gedaan. Aanstonds gaan we naar de drielandenwedstrijd met Dene marken en West-Duitsland in Ratzeburg. Dan kunn’en we het misschien meten”. Blijft natuurlijk de vraag of de wed strijden van Hollandia wel als graadme ter mogen dienen. Het wedstrijdwater lijkt meer op een handicapbaan (twee bochten, ruige golven, veel weerstand) dan op een fatsoenlijke roeibaan. Er was dan ook vreselijk veel „puin-roeien” bij, alsmede aanvaringen, stuurfouten en op ronddrijvend wrakhout brekende riem- bladen. Voor Laga was dit alles echter goed genoeg om de Nereus-profeten de mond te snoeren. Ook de equipe BoschLuy- nenburg, Constandse en Van Laarhoven 13 81 12 141 9 8 7 4 2 1 Jackie Stewart wordt gehuldigd na zijn overwinning in de Grand Prix van Monaco. Rechts prinses Gracia. les van schaken. Petrosian won de zevende matchpartij tegen Hübner nadat de eerste zes alle in remise waren geindigd. Petrosian won met een Siciliaanse verdediging in veertig zetten. De Deense grootmeester Bent Larsen versloeg zondag de Oostduitser Wolf gang Uhlmann op de 36ste zet van hun zesde matchpartij. Larsen, met zwart, speelde een merano verdediging. De par tij duurde 4% uur. De stand na zes par tijen is 4-2 in het voordeel van Larsen. (Van onze sportredactie) MÜNCHEN Merkwaardig genoeg was er gisteren in het Nederlandse kamp toch reden tot tevredenheid na dat het nationale hockeyelftal op nieuw had verloren van West-Duits land (12). Wat was namelijk het geval? In de rust van deze boeiende interland op de laatste dag van het landentoernooi in München beseften spelers en begeleiders van de Neder landse ploeg dat een debacle nabij was. Met twee gave treffers na fouten in de Nederlandse defensie hadden de Duitsers een riante voor- snronsr genomen Gezien hun sunerio- erop’ dat Frans Splts het lastlge karwel sprong genomen, oezien nun superio vnnr zj.n rpkpninff ZO1] eaan nemen maar riteit in die eerste helft leken de pu pillen van coach Werner Delmes dichtbij een forse zege, waarmee de Nederlandse deelneming aan het toer nooi van München een compleet fias co zou zijn geworden. In de tweede helft echter kwam Nederland zo sterk terug, dat de voorsprong van de Duitsers nog in groot gevaar kwam. Vandaar dat oud-coach Piet Bromberg na afloop dolblij tegen een duidelijk op geluchte Ab van Grimbergen, de huidige coach, zei: „Wat ben ik blij dat het zo is afgelopen. Eerlijk, ik geloofde er bij de rust niet meer in. Vooral na die wed strijd van gisteren, die ik als een abso luut dieptepunt van het Nederlandse top- hockey heb ervaren”. Bromberg doelde hiermee op de wed strijd van zaterdag, toen Nederland tegen een vertegenwoordigend elftal van Beie ren niet verder kwam dan een triest doel puntloos gelijkspel. Waarbij nog moet worden aangetekend dat Beieren met wat meer doortastendheid gemakkelijk een 2-0 zege had kunnen behalen.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 15