I SERVICE COÖRDINATOR Bankwerkers ALUMINIUM DELFZIJL N.V. zeeweg ziekenhuis velsen cosf accountant I dan begint het bouwen opnieuw: het bouwen aan een nieuw begrip W' Als het helemaal af is... uw nieuwe b zeeweg ziekenhuis LINDEMAN WARMTETECHNIEK n.v. M0D KENT U HET GEMAK VAN ONZE LAADBAK? voor de afvoer van vuil, bouwafvallen enz. te plaatsen op bouwwerken, fabrieksterrei nen en op straat, kortom: daar waar er behoefte aan bestaat jonge medewerk(st)ers Algemene Bank Nederland iock SH3RP e DOHme Chemisch-Farmaceutische Industrie BI L ZIEKENHUIS EN VERPLEEGHUIZEN ZATERDAG 29 MEI 1971 24 g 1 In geval van nood begint de behandeling al bij de opname. Een vaste verpleegstaf per afdeling. G. A. VELDHUIJZEN N.V. BLOEMENDAAL Alb. Thijmlaan 5 Telefoon 023-37 99 09 móten t B Verplegen in de ruimste zin. -11 BP 1 VRAAGT: rw«j»w De werkzaamheden worden veelal in dagdienst verricht. I Aluminium Delfzijl N.V. is een van de jongste, maar ook een van de snelst groeiende industrieën in het Noorden. Dat kan ook niet anders met een produkt als aluminium, dat steeds meer wordt toegepast in allerlei industrieën en waar steeds meer vraag naar komt. Op het ogenblik produceren wij 96.000 ton primair aluminium per jaar. Voor onze Werktuigbouwkundige Onderhoudsafdeling vragen wij bankwerkers voor het verrichten van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden. Voor deze functie geldt een opleiding van tenminste LTS-niveau. Vanaf een leeftijd van 23 jaar geldt, afhankelijk van opleiding en ervaring, een aanvangssalaris tussen f 929.en 1.038.bruto per maand of tussen 214.en f 239.bruto per week. Inclusief de jaarlijkse vaste toeslagen betekent dit een bruto jaarinkomen tussen 13.400.en f 14.900. Voor vrijwel iedereen die in dienst treedt komt een moderne goed gebouwde woning - veelal voorzien van centrale verwarming - beschikbaar. Sollicitaties kunt u richten aan Aluminium Delfzijl N.V.,’ afdeling Personeelszaken, Postbus 133, Delfzijl. Sollicitaties gelieve u te richten aan ons adres aan de KINHEIMWEG 1 te BLOEMENDAAL Tel. 023-258371 In geval van nood, bijvoorbeeld bij acute ziekte en verkeersongeval moet u erop kunnen rekenen dat uw ziekenhuis voor u klaar staat. Zowel bouw als apparatuur is berekend op snelle hulpverlening waarvoor permanent deskundigen Als het nieuwe Zeeweg Ziekenhuis in december haar deuren opent, dan is dat geen voltooiing maar een begin. Want dan zal moeten gaan blijken wat we voor u willen zijn. Al die ruimtes, apparaten en ingebouwde efficiency is er per slot van rekening alleen maarten behoeve van de patiënt! En hoe die patiënt met behulp van moderne middelen en inzichten nog beter kan worden behandeld en verzorgd in de meest ruime zin, ook daarover is veel nagedacht. In deze publicatie willen wij de aandacht vestigen Op de verpleging. winkeltjes, ja zelfs een kap- en schoonheids salon. Deze laatste voorzieningen zijn natuurlijk vooral plezierig voor de patiënten die zichzelf al weer gemakkelijker kunnen bewegen. Een van de belangrijkste bijdrage aan het welzijn van de patiënt is echter: het werken in teamverband. Een vast team omringt de patiënt met ’’totale verzorging”. Daardoor heeft de patiënt steeds met dezelfde mensen te doen, dezelfde verpleegkundigen, ziekenverzorgenden, voedingsassistente. Dit op elkaar ingespeelde team kan zich bezig houden met alles wat de patiënt aangaat, tot en met rapporten schrijven, maaltijden verzorgen en yisite maken met de arts. In zo’n team kunnen alle medewerkers hun persoonlijke capaciteiten beter ontplooien. Leerlingen krijgen een completer inzicht in het totale verpleeg-gebeuren. In weinig ziekenhuizen zal met zoveel plezier worden gewerkt. Wie zich kan voorstellen hoe anders het is in zo’n doordacht ziekenhuis, modern en open en efficiënt, die hoeft heus niet te wachten tot november. Dat geldt voor Als u het nog niet wist, wij zijn onbetwist DE BAKKENSPECIALIST zoekt ter versterking van haar afdeling kostprijsadministra tie een Vereisten: MBA-niveau ervaring in kostprijsadministratie kennis van Engels. I a a B B B zijn werkzaamheden zullen bestaan uit: a) b) Het organiseren van de service-dienst Afsluiten van onderhoudscontracten c) De volledige administratieve afwikkeling van boven staande werkzaamheden beschikbaar zijn voor medische en verpleeg kundige behandeling, maar ook voor laboratorium en röntgenonderzoek. Ook in het zo moderne Zeeweg Ziekenhuis zal alles worden gedaan om te voorkomen dat de patiënt zich een "nummer” of een "geval” voelt en zijn individualiteit verliest. Naar gelang de ernst van zijn ziekte kan hij op de ’’normale” of op de afdelingen met meer bijzondere apparatuur voor bewaking (de z.g. "intensive-care” afdelingen) komen. De eigen radio, de microfoon om rechtstreeks met de centraliste te kunnen spreken, de keuze uit diverse menu’s, de mogelijkheid om zelf langs electrische weg het bed hoog of laag te stellen, zijn voorzieningen die het noodzakelijke verblijf in ons ziekenhuis voor de patiënt draaglijker kunnen maken. In het ziekenhuis zijn ook gezellige dagverblijven, Onze gedachten gaan uit naar een technisch-administratief medewerker, die weet wat „SERVICE VERLENEN” betekent. PRAKTISCH - ECONOMISCH B B B B B B Leeftijd: tot 30 jaar. Onze kostprijsadministratie werkt met een direct costing systeem, is verantwoordelijk voor het maandelijks verwer ken van produktie- en voorraadgegevens, de financiële kontroie en rapportage van voorraden en fabrikagekosten? De juiste man kunnen wij ruime financiële perspectieven bieden. Sollicitaties te richten aan onze afdeling personeelszaken, tel. 023 - 31 93 30, toestel 124. Wij vragen voor ons kantoor te Bloemendaal voor diverse afdelingen. Wij bieden een prettige werkkring, aantrekkelijk salaris, tantième, 6% vakantietoeslag, huwelijksspaarregeling en studiekostenvergoeding. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie van kantoor Bloemendaal, Bloemendaalseweg 92. Mondelinge sollicitatie is mogelijk na telefonische afspraak, telefoon (020) 259151. Postbus 581 - Haarlem Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co., Inc. Rahway, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. verpleegkundigen in allerlei rangen en funkties. Wie de stafopleiding heeft gevolgd is nu al welkom als hoofdverpleegkundige voor de nachtdienst (met kraamopleiding) of waarnemend hoofdverpleegkundige op interne-, chirurgische-, kinder-, verloskunde- of operatie- afdeling. Verpleegkundigen met diploma A en/of B wacht interessant werk op diverse afdelingen o.a. ook "intensive care” en psychiatrie. Een minstens even interessante job, vooral voor wie enige ervaring in maatschappelijk werk heeft, is hoofd van de afdeling opname en ontslag. Wie z’n kennis van medische instrumenten optimaal wil uitleven solliciteert meteen als hoofd van de centrale sterilisatie. Steeds meer jongens kiezen een carrière in de verpleging. Het is logisch dat een vak waarin je echt iets voor mensen betekent veel voldoening schenkt. Het spreekt ook vanzelf datje (en zeker in zo’n' groot en veelzijdig ziekenhuis) een carrière kunt opbouwen. In de verpleging wordt je altijd en overal met open armen ontvangen. Zeker als je de beste basis hebt die je maar kunt wensen: een opleiding in een goed georganiseerd en progressief uitgerust ziekenhuis. Op 1 september begint de opleiding voor leerling verpleegkundige en leerling operatie- kamer-assistent(e). Je moet dan minstens 17 jaar en 7 maanden oud zijn en MAVO of een vergelijkbare opleiding hebben (bv. overgang naar de 4e klas van de HAVO). Je begint al meteen te verdienen en mee te werken in een fijn team, zodat je een goed inzicht krijgt in de algehele gang van zaken. Hetzelfde geldt voorde cursus ziekenverzorging, die 2 jaar duurt, waarvoor je minimaal 3 jaar voortgezet onderwijs in je mars moet hebben. Zorg dat je er tijdig bij bent. En mocht dat om een of andere reden niet lukken, meld je dan toch maar vast voor alle zekerheid voorde volgende cursus verpleegkundige en ziekenverzorg(st)er die op 1 maart 1972 begint. Hoe eerder uw brief aan de afdeling Personeel en Organisatie van het Zeeweg Ziekenhuis, Zeeweg, Velseh op de bus gaat, hoe zekerder u bent van een plaats in het - ziekenhuis-waar-iedereen-het-naar-z’n-zin-zal- hebben. - -

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 24