Vroege ouverture Beverwijkse sportweek met het luilak-waterpolotoernooi DUIZENDEN TOESCHOUWERS BIJ VOETBALTOERNOOI BEVERWIJK Angstig spelend Kennemers Huib van der Heide leidde ACC naar Quick verpletterende overwinning op Hovo Cubo sterkste met zaalvoetbal H. Hartschool had sterkste korfbalteam Amateurclubs zijn boos over actie van Haarlem liet titel toch nog glippen k. I i VELSEN BEVOCHT KNAP GELIJKSPEL: 1-1 I Mi I DINSDAG 1 JUNI 1971 Wandelen «Ml 1 f i I Voetbal <1 i i Handbal Tennis IfcS I rrii ia» Lagere elftallen (Van onze sportredactie) «S'l (Van onze cricketmedewerker) ruime tijd het i Kennepers bleef angstig spelen, Vanwege het grote aantal deelnemende ploegen werd zaterdag al een begin ge- De secretaris waarop Haarlem Bij de meisjes werd de jonge vereniging KZC tweede. Duidelijk de beste ploeg was hier AZU uit Uitgeest. Vliegende Vissen uit Alkmaar werd derde en Nereus (Zaan dijk) werd evenals bij de jongens laatste. HAARLEM. De verrassingen waren dit Pinksterweekeinde niet van de incht in de hoofdklasse der cricketcompetitie. Het Haagse Quick, dat vorig jaar een fraai kampioenschap behaalde, heeft in Amstel veen van het Amsterdamse ACC een ver pletterende nederlaag te incasseren gekre gen. Het optreden van Huib van der Heijde was een lust voor het oog. Met fraaie steun van Hans Dukker (51) bouwde de Amster dammer zijn century op, waardoor ACC op 217 voor 5 kon sluiten. Van der Heijde bleef met 111 not out. met 12 p. op een gedeelde tweede plaats, maar RCH had een beter doelgemiddelde (16-18) dan Purmerstéyn (12-15). DEM werd vierde en Vitesse laatste. Een overzicht van het handbaltoer- nooi dat in het kader van de Bever- wijkse Sportweek op het Koningsveld werd gespeeld. Quick bereikte tegen HCC 2 na vier uur een totaal van 168 (Van Vonderen 47, Wis hart 34, Kramer 24, Burki 21). Een over winning zat er voor HCC 2 niet meer in, doch dankzij van Nispen tot Sevenaer (54) en Trijzelaar (33) kon een „draw” met bo- nuspunt worden bevochten. op het zuivere bowlen van Auke1 Smits, die 30 overs losliet en 5 voor 55 nam, bijna vier uur nodig om op 184 voor 9 te kunnen sluiten. Peter van Arkel (45) bracht de topscore op zijn naam. Ook Reuter (25) en Slingenberg (23 not out) lieten goed bat ten zien. DEM begon onstuimig tegen het bezoe kende Zilvermeeuwen. Al spoedig knalde Nico Nooy tegen de paal. De wedstrijd kende daarna kansen voor beide doelen, maar kort voor rust was het Lodder die onhoudbaar voor DEM-doelman Grapen- spartelde ook wel tegen, maar kwam toch klasse te kort. Zilvermeeuwen promoveer de naar de eerste klasse. 2. 4. 6. S 1 (Van een medewerker) IJMOND. In de tweede klasse A is De Kennemers er niet in geslaagd het sei zoen af te sluiten met een kampioenschap. Zelfs de beslissingswedstrijd met concur rent Zilvermeeuwen ontging de Beverwij- kers. Zelfs speelde De Kennemers met 1-1 gelijk tegen Velsen dat zijn sportieve plichten volledig vervulde. Zilvermeeuwen kwam tegen DEM tot een 0-3 zege. DEM BEVERWIJK. In de pas geopende Beverwjjkse sporthal werd op tweede pink sterdag een groot zaal voetbaltoernooi ge houden en dat werd enigszins verrassend gewonnen door de Westfriese kampioen Hovo Cubo uit Hoorn. Het zegevierde in de finale met 4-2 over het favoriete Schaga uit Schagen. (Van onze korfbalmedewerker) IJMOND. Op de bjjvelden van Sport park Schoonenberg vond vrtfdag en zater dag het jaarlijks terugkerende schoolkorf- baltoernooi plaats. Calvjjnschool, Jan Cam- pertschool, Delcourt v. Krimpenschool en Heilig Hartschool plaatsten zich b\j de laatste vier. (Van onze sportredactie) HAARLEM Enkele amateurclubs in Haarlem hebben zaterdagavond een brief gezonden naar de KNVB, waarin zy pro testeren tegen de „Stuif-In’s” van Haar lem. Zoals bekend organiseerde de voet balvereniging een tweetal bijeenkomsten, waarvoor talentvolle voetballertjes uit Haarlem en omgeving werden uitgeno digd. De amateurs nu zijn kwaad omdat hun leden, die op de uitnodiging ingingen, geen toestemming hebben gevraagd aan hun club. Secretaris E. Doornebosch van DCO is spinnijdig op Haarlem: „Wij (enkele be stuursleden van DCO) zijn vrijdagavond gaan kijken naar een „Stuif-In”. Wij heb ben een jongen gezien van DCO, die be slist geen toestemming had gevraagd. Van EHS en Vliegende Vogels heb ik gehoord, dat zij de zelfde ervaringen hebben opge daan. Volgens het reglement van de KNVB moet elke speler, die bij een andere ver eniging een proef wedstrijd speelt toestem ming hebben van zijn club of zijn over schrijvingsformulier moet op het bondsbu- reau liggen Haarlem heeft naar onze mening dit reglement van de KNVB met voeten getreden. Op grond daarvan heb ik overschri j vingsf ormulier, mij zaterdag aanbood, te Om 11 uur startte de traditionele In- dustriestadmars, die nu eens niet volledig afgewerkt werd in Beverwijk. In de „pol der”, richting Assendelft, werd door de 550 deelnemende wandelaars een flink stuk afgelegd. De mars was verspreid over drie dagen, zaterdag tot en met tweede pinksterdag en was ingedeeld in vijf af te leggen afstanden: 5, 10, 15, 25 en 40 km. Een speciaal voor deze gelegenheid sa mengestelde jury moest beoordelen welke groep deelnemers zich het prettigst ge droeg, zowel onder elkaar als in het ver keer. De wisselbeker voor alle afstanden ging naar Turnlust uit Beverwijk, maar voor elke afstand afzonderlijk waren er ook prijzen beschikbaar. Bij de 5 km ging de eerste prijs ook naar Turnlust. Bij de 10 km kreeg SOS uit Schaesberg, Lim burg, de hoogste eer en op de 15 km was wandelsportvereniging SDS uit Den Haag de gelukkige winnaar. Naast de groepen waren er ook telkens veel individuele deelnemers verzameld bij de vertrekcen trum De Slof om zich te oefenen voor de a.s. vierdaagse. van DCO begreep niet de amateur-verenigingen in zijn omgeving niet op de hoogte had gesteld (bijvoorbeeld door midden van een stencil) van de „Stuif-In’s?’. De voorzitter van Haarlem H. Hut had alle begrip voor de klachten vari de amateur-clubs. „Sorry we zijn fout. We hadden die verenigingen moeten inlichten. Maar we hadden weinig tijd. Op 31 mei verliep de overschrijvingstermijn. Toen Brand (de nieuwe trainer van Haarlem) met het plan kwam hadden we domweg niet meer de ruimte om al die stappen De eindstand in de tweede klasse A Zilvermeeuwen 24-36; Kennemers 24-35; Velsen 24-29; Vitesse’22 24-(23-27); HFC 24-25; Schagen 24-24; HRC 24-24; Zaandijk 24-22; DWV 24-22; P’steijn 24-(23-18); DEM 24-18; Ripperda 24-15; Foresters 24- 15. HBS klopte Excelsior met groot verschil. HBS sloot na een openingsstand van 110 (Van der Vegt 56 en van Wel 75 not out) op 170 voor 6, waarna Excelsior met 91 het juiste antwoord schuldig bleef. Rob Derogée (4 voor 33) en Risselada (4 voor 19) eisten de meeste wickets op. In de eerste klasse moest Bloemendaal zowel tegen De Krekels als tegen Hercu les met vier invallers het loodje leggen. De Krekels bracht het op goed bowlen van van der Sloot (5 voor 33) en P. Kruijt (3 voor 8) niet verder dan een totaal van 83, doch zelfs dit schamele geheel bleek voldoende, daar W. Brand (4 voor 19) en Breuning (4 voor 23) Bloemendaal voor 60 van de mat veegden. Ook tegen Her cules waren van der Sloot (5 voor 46) en P. Kruijt (3 voor 27) met de bal goed op dreef, waardoor Hercules voor 123 aan de kant werd gezet, doch dit mocht niet baten, daar Bloemendaal door Stel (5 voor 27) en Ambler (4 voor 21) voor slechts 74 werd opgerold. Het Haarlemse Rood Wit boekte te gen de „Haagse” zijn derde overwinning. De Haarlemmers hadden aan een totaal van 147 ruimschoots voldoende, daar HCC I het voornamelijk op het bowlen van van Son (5 voor 18) liet afweten en voor 73 van de mat werd geveegd. De traditionele Pinksterontmoeting tussen de beide HCC- teams leverde als vanouds weer een in teressant duel op, waarbij HCC II uitein delijk als de sterkste naar voren trad. HCC I had bijna vier uur nodig, voordat het op 184 voor 9 sloot. HCC II pakte de zaken steviger aan, waardoor in twee uur ten koste van drie wickets de overwinning kon worden behaald. Bij de ontmoeting tussen HCC I en Rood Wit heeft men aan beide zijden schit terend veldwerk ten beste gegeven. Bo vendien maakten de bowlers in dit gevecht de dienst uit, waardoor er geen hoge tota len konden worden geboekt. De Haarlem mers waren op 33 reeds drie wickets kwijt aan het goede bowlen van Nieuwenhuij- zen Kruseman (3 voor 53) en J. Sillevis (2 voor 41). Hierna beheersten Paul Bouw man (64) en Jansen Schoonhoven (41) ge- f Een gigantisch handbaltoernooi werd ge organiseerd door HV IJmond. 132 teams van 22 verenigingen speelden op 13 velden in het totaal 199 wedstrijden. Verschillen de Duitse verenigingen namen deel en haalden belangrijke prijzen binnen. Bij de A-poule van de heren zegevierde Ober- eschbach met het maximum van 6 punten. Deze Duitse Oberliga-ploeg maakte een zeer sterke indruk en ook het tweede team werd winnaar in poule B. Bij de dames was Athene uit Den Haag de meerdere v£n Foreholte (Voorhout): 9-0. Bij de se nioren twee werd Niedersachsen (Hanno ver) eerste, maar bij de junioren werden de meeste prijzen binnengehaald door Ne derlandse ploegen. Zo werd Zilvermeeu wen in Junioren A winnaar. De EHBO had een drukke dag, maar de ernstigste verwonding, een hersenschud ding, baarde niet te veel zorgen. De orga nisatie had een speciale sportiviteitsprijs aan het toernooi verbonden: de Piet Kooi- man-wisselbeker. De scheidsrechters ken den de prijs aan Wijk aan Zee toe. geweigerd het dat die jongen tekenen’/. I S BEVERWIJK. Zaterdag is de Bever- wijkse Sportraad zeer vroeg in de morgen begonnen met het eerste van een reeks sportevenementen, die de Beverwijkse Sportweek tot een succes moeten maken. Het luilak-waterpolotoernooi begon om vijf uur en door de unieke omstandigheid dat er „in” twee velden gespeeld kon wor den het zwembad De Waterakkers te Heemskerk leent zich daar uitstekend voor was de winnaar reeds om 8 uur ’s mor gens bekend. De Kennemer Zwemclub had 12 ploegen uitgenodigd om deel te nemen en eens te meer bleek, dat het jeugdwaterpolo in Noord-Holland op hoog niveau staat. Bij de jongens werd KZC Beverwijk winnaar met acht punten. De jeugdploeg van De Meeuwen (Amster dam) kwam er nauwelijks aan te pas en werd derde, terwijl het eerste team in de hoofdklasse speelt. Maar ook de Amster dammertjes waren tevreden door de uit stekende verzorging van dit toernooi. De jongens en meisjes kregen met broodjes en soep voortdurend inwendige verster king. gaven, werd het 1-1. Na strafworpen werd Heilig Hartschool winnaar. Om de 3de en 4de plaats ging het tus sen de Calvijnschool en de Jan Campert- school: eerstgenoemde school was hier de betere ploeg en won verdiend met 3-1. De uitslagen waren: Afd. A: Prinses Bea- trixschool-Heilig Hartschool 0-1, Theo Thijssenschool-Delcourt v. Krimpenschool 0-1, Theo Thijssenschool-Prinses Beatrix- school 1-0, Delcourt van Krimpenschool- Heilig Hartschool 0-0, Heilig Hartschool- Theo Thijssenschool 0-0, Prinses Beatrix- school-Delcourt v. Kimpenschool 1-1; Afd. B: Clara Sternschool-Engelmundusschool 1-0, Jan Campertschool-Clara Sternschool 1- 0, Engelmundusschool-Jan Campert- school 0-6; Afd. C: Comitéschool-Prof. v. d. Leeuwschool 0-1, P. Vermeulenschool-Co- mitéschool 0-0, Prof. v. d. Leeuwschool-P. Vermeulenschool 0-0; Afd. D: Calvijn- school-Bethlehemschool 1-0, Kennedy- school-Calvijnschool 0-3, Bethlehemschool- Kennedyschool 2-0; Afd. E: Theo Thijssen school 2-Kennedyschool 0-0, Clara Stern school 2-Theo Thijssenschool 2 2-1, Ken- nedyschool 2-Clara Sternschool 2 0-1; Afd. F: Jan Campertschool 2-Comitéschool 2 2- 0, Delcourt v. Krimpenschool 2-Jan Campertschool 2 0-4, Comitéschool 2-Del- court v. Krimpenschool 2 0-0; Afd. G: Ken- nedyschool 3-ComitéschooI 3 1-0, Delcourt v. Krimpenschool 3-Kennedyschool 3 1-0, Comitéschool 3-Delcourt v. Krimpenschool 3 0-0. Kwart finales: Delcourt v. Krimpen school-Jan Camperschool 2-0, Prof. v. d. Leeuwschool-Calvijnschool 1-2, Clara Sternschool 2-Jan Campertschool 2 0-3, Delcourt v. Krimpenschool 3-Heilig Hart- school 0-1. Halve finales: Delcourt v. Krimpen- school-Calvijnschool 1-0, Jan Campert school 2-Heilig Hartschool 0-1. Om de 3e en 4de plaats: Calvijnschool- Jan Campertschool 2 3-1. Finale: Delcourt v. Krimpenschool-Hei- lig Hartschool 1-1 (na strafworpen wint Heilig Hartschool). Na afloop reikte de voorzitter van de schoolkorfbalcommissie, de heer Steen hoek, de prijzen uit en bracht tevens de dank uit aan al diegenen, die zich voor dit goed georganiseerde schoolkorfbaltoer- nooi hadden ingezet Maandag is ook begonnen met het ten niskampioenschap van Beverwijk. Er wordt gespeeld in B-, C- en D-klasse. BLTC Westerhout en DEM zijn de organi serende verenigingen en zij zijn het ook die de meeste deelnemers leveren. Pas in enkele groepen is men gevorderd tot de kwartfinales. De kampioenschappen wor den vandaag, woensdag en donderdag voortgezet op de Adrichembanen en op Duijnwijck. De wedstrijden beginnen tel kens om zes uur ’s avonds. Zondag worden de finales gespeeld. Dat HCC II een half uur voor tijd de strijd in zijn voordeel had beslist was voor namelijk het werk van van Nispen tot Se venaer (52), Volkert BJaisse, die na onder meer drie enorme zessen met 67 not out bleef, en Rijkens, met 41 eveneens not out: 190 voor 3. Excelsior kwam tegen ACC ein delijk eens met een goed totaal uit de bus. De Schiedammers brachten door W. Sche- we (26), R. Schewe (32) en Putter (46) 199 runs op het bord, waarna J. Gouka (3 voor 26), H. Gouka (2 voor 30) en Putter (3 voor 9) het ACC dermate moei lijk maakten, dat de Amsterdammers met moeite een „draw” uit het vuur konden slepen. daal inschoot (0-1). Kort na de rust kreeg Zilvermeeuwen een strafschop te nemen, omdat Slotemaker een overtreding had begagn binnen het strafschopgebied: Jan sen schoot onhoudbaar in (0-2). Tien mi nuten later werd het 0-3 door Langen- berg, waarmee de strijd beslist was. De Kennemers trad gastheer Velsen zeer voorzichtig tegemoet. Velsen kreeg in de eerste helft maar zeer weinig kan sen. De Kennemers kreeg wel enkele kansen, maar zowel heer Jonker als Wim Jonker werden tijdig geblokkeerd. In de tweede helft ontstond een veel le vendiger strijd. Al spoedig kreeg Velsen goede scoringskansen. Na drie minuten maakte Kennemers-verdediger Van Zon een foutje en Van de Graaff kon Sieraad nog maar net van een doelpunt afhouden, kans om De Kennemers aan een voor sprong te helpen, maar zijn schot werd gestuit door een Velsen-verdediger. Vel sen veroverde toen het initiatief en speel de het betere voetbal. Jos Koks schoot na negen minuten keihard tegen de lat en juist toen Velsen leek te gaan doelpun ten, was het Jan Honout die weer zijn waarde bewees. Uit een voorzet van Wim Jonker na een knappe solo dook hij de bal in de uiterste hoek (0-1). Toen beging De Kennemers zijn on ver geeflijke fout. Velsen leek aangeslagen, maar De Beverwijkers zetten niet door en lieten het middenveld aan Velsen. Het tempo daalde aanzienlijk, omdat geen van beide ploegen het initiatief durfde te ne men. Velsen drong echter aan. De Kenne mers had gewaarschuwd moeten worden door het schot van Sieraad, dat halver wege de tweede helft tegen de lat spetter de. Een paar seconden later kon Kenne- mers-doelman Wagenaar met een schitte rende reactie een Velsen-treffer voorko men. De Kennepers bleef angstig spelen, maar kreeg een kwartier voor het einde toch nog een fraaie kans, toen zijn ge vaarlijkste aanvaller Wim Jonker vrij voor het Velsen-doel kwam hij schoot echter in het zijnet. Velsen kwam zeven minuten voor tijd op 1-1, toen Bert de Vries uit een vrije trap van Piet van de Hulst in kopte. Het gaf de verhouding in het veld uitstekend weer. De Kennemers was zo verslagen dat het zelfs niet meer tot een eindoffensief kwam. Met een fraaie kopbal geeft Honout De Kennemers de leiding tegen Velsen. te nemen. We hebben daarom in de ad vertentie, waarin wij de „Stuif-In’s” aan- kondigden, de jongens gezegd dat zij toe stemming van hun club moesten vragen voordat zij naar Haarlem kwamen. Ik neem onmiddellijk aan dat sommigen dat niet hebben gedaan. Daarvoor vraag ik excuus en begrip” „Zo gauw mogelijk zal ik dat nog eens doen via een brief aan alle amateurver- enigingen uit Haarlem en omgeving. Daar in zal ik tevens een bijeenkomst aankondi gen die wij met hen na de vacanties wil len houden. Haarlem wil proberen tot een beter contact met die verenigingen te ko men”. Trainer Joop Brand van Haarlem be greep wel, dat de clubs slechts node hun talentjes af willen staan, maar hij had minder begrip voor de protesten van de verenigingen. „Veel betaalde clubs wer ven via advertenties. Waarom mag Haar lem dat niet doen? Het is nu eenmaal zo, dat goede voetballers niet blijven hangen bij de amateurs, maar doorstromen naar het betaalde voetbal. Ik geloof, dat die bestuursleden de zaak verkeerd bekijken. Zij weigeren hun zoon toch ook niet naar de universiteit te laten gaan als hij over de vereiste capaciteiten beschikt? Ik ge loof, dat je een talentvolle voetballer daar om niet moet weerhouden over te gaan naar het betaalde voetbal. Bij de ama teurs krijgt hij nu eenmaal niet de bege leiding die hij nodig heeft om volledig te rijpen”. Bij Haarlem meldden zich vrijdag en za terdag vierentachtig voetballertjes. Zeven tien werden er geselecteerd. Eindstand: 1. Hovo Cubo (Hoorn), Schaga (Schagen), 3. DIO’30 (Druten), IDO (Alkmaar), 5. Kickers (Alkmaar), Vliegende Vogels (Haarlem). Na afloop van het toernooi werden door burgemeester J. G. S. Bruinsma van Be verwijk de prijzen uitgereikt. Tegelijk met het Maenhouttoernooi werd op de velden van DEM het de Vree- ze-toernooi voor lager elftallen verspeeld. Ondanks de grotere belangstelling op het naastliggende veld van Beverwijk was ook hier de organisatie zeer tevreden over het verloop. De derde tot en met zesde teams van vijf verenigingen speelden in vier ronden tegen elkaar. Na drie ronden stond DEM nog op de tweede plaats, maar na de laatste ronde was de stand volledig ge wijzigd. Eerste werd Alkmaarse Boys met 17 punten. RCH en Purmersteyn eindigden spelbeeld, waardoor eerst op 121 het vierde wicket viel. Huub de Villeneuve maakte hierna met de overige batsmen korte metten door in 9 overs ten koste van 10 runs vijf wickets te verove ren, waardoor Rood Wit voor 147 aan de kant zat. HCC I had het op zijn beurt niet begrepen op de gevaarlijke Rood Wit-aanval, waarin van Son (5 voor 18 in 12 overs) en Onstein (2 voor 22 in 13 overs) met succes opereerden. Van Arkel (22) en H. de Villeneuve (21) boden enige verzet, doch op 73 zat HCC I aan de kant. Enige gemiste vangkansen zijn het Haagse Quick duur te staan gekomen in de wedstrijd tegen het Amsterdamse ACC. Bockstart, altijd een uitmuntend fielder, moest uitgerekend van der Heijde aan het begin van zijn innings van een eenvoudi ge vangkans missen en dit kwam Quick zeer duur te staan. De Amsterdammer ont ketende samen met Hans Dukker een waar offensief, waartegen zelfs de sterke Quick- aanval niets kon uitrichten. In voorbeel dige stijl bouwde van der Heijde, die uit eindelijk met 111 not out bleef, zijn cen tury op en daar ook Dukker zich met 51 niet onbetuigd liet, kon ACC na een lunch- stand van 87 voor 4 vijf kwartier later op 217 voor 5 sluiten. Ook aan bat kwamen de „Haantjes” er nauwelijks aan te pas. In het begin maak ten Disselkoen (2 voor 24) en Van Osch (3 voor 40) een zeer sterke indruk, waar door er op 63 reeds vijf wickets neer wa ren. Toen Quick er uiteindelijk aan begon te denken de tijd uit te spelen was het Bart Pil, die in slechts 10 ballen vier wickets veroverde (4 voor 5) en aan elke illusie een einde maakte, waardoor Quick voor 120 aan de kant zat. Hoog waren de totalen in het clubduel tussen de beide HCC-ploegen. HCC I had maakt met het Jan Maenhouttoernooi. Elk van de 12 deelnemende ploegen, waarvan er zeven uit het buitenland afkomstig wa ren, speelde vijf wedstrijden van 2 x 20 minuten. Maandag werd de strijd om de derde en vierde plaats aangebonden tussen Wiedikon (Zwitserland) en organisator Beverwijk. Wiedikon zegevierde vrij ge makkelijk met 3-0. In de finale, die ook tweemaal een half uur duurde, was het Drumchapel tegenstander Schotse Drumchapel tegenstander van ADO ’20. De Heemskerkers verdedigden uitstekend, maar moesten tenslotte toch het onderspit delven tegen een individueel sterker Drumchapel, dat ook een betere kop- en schiettechniek demonstreerde. Voor het doelpunt, dat in de allerlaatste minuut gescoord werd, tot stand kwam, had ADO reeds enkele malen geluk gehad, toen het schoten van de Schotten tegen paal en lat zag komen. Drumchapel kon eenmaal van geluk spreken, toen scheids rechter Uyttenbogaart een doelpunt van ADO wegens twijfelachtig buitenspel af keurde. De Schotten hadden in dè> voorron des geen enkele maal verloren, terwijl ADO eenmaal over FC Brentford (Enge land) gestruikeld was: 1-3. Tijdens de prijsuitreiking was nog steeds een groot aantal toeschouwers op de been. Enkele duizenden maakten het gehele toernooi mee en zagen vaak zeer goed voetbal. Drumchapel nam definitief de beker naar Schotland mee, omdat het de twee voor gaande jaren hetzelfde toernooi ook al zegevierend afsloot. De Heilig Hartschool en de Delcourt v. Krimpenschool streden tenslotte in de eerste plaats; na een spannende wedstrijd, waarin beide ploegen elkaar weinig toe- W - - iwi ft

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 23