Milos Forman - Filmer op twee continenten blijft geboeid door het generatie-confliet Taking Off: milde satire op Amerikaanse talentenjacht kostuums van m FILMS IN AMSTERDAM Glascollectie Rust naar Maastricht hoge afkomst „Stradivarius” voor 715.000 Fascinerend toneelspel „Clair-Obscur” van Duras Televisie en radio LOUDI NIJHOFF EN JOAN REMMELTS Johnny en Rijk in show (ook voor Duitsland) T.V. vanavond Radio zaterdag TV vrijdag TV zaterdag VRIJDAG 4 JUNI 1971 Unieke schenking Julien Green lid van Academie Frangaise Bij Sotheby geveild Constante lijn NOS vraagt steun aan kabinetsinformateur Een goed kostuum verdient een naam. Een uitzonderlijk goed kostuum verdient de naam Brixon: de absolute bekroning van pure klasse in herenkleding. Dat ziet U in de perfekte lijn, de selekte stof, de mooie beheerste kleuren en persoonlijke dessins. En waar vindt U zo’n kostuum van hoge afkomst? Exclusief voor Haarlem en omgeving AMSTERDAM Een tiental jaren geleden stonden de kranten vol met de lugubere bijzonderheden van een moord die in een klein Frans plaatsje was gepleegd. De misdaad was ont dekt doordat in en op treinwagons delen van een vrouwenlichaam waren gevonden, die bij elkaar bleken te horen. De politie stelde vast dat de treinen waarin die vondsten waren gedaan in verschillende richtingen hadden gereden maar dat hun routes op één enkel punt elkander kruisten; dat punt bevond zich onder een via duct in het arrondissement Seine-et- Oise. De delen van het lijk moesten dus van dab viaduct af op de treinen zijn gegooid. Toen men dat eenmaal wist, kon de dader betrekkelijk gauw worden gearresteerd. Het was een ge trouwde vrouw, die haar doofstomme nicht, tevens haar huishoudster, had vermoord en op deze wijze had ge probeerd zich van het lijk te ont doen. Alleen het hoofd van de ver moorde vrouw is nooit gevonden en de moordenares heeft niet willen zeg gen wat zij ermee heeft gedaan. AMSTERDAM Dit weekend zijn de Tsjechische regisseur Milos For man, maker van de zojuist in Cannes onderscheiden film „Taking Off” en Buck Henry, hoofdrolspeler in die film, gasten van de Cinema Interna tional Corporation, een nieuw Am sterdams verhuurkantoor dat For man’s Amerikaans debuut vorige week uitbracht. Een ontmoeting met de Nederlandse pers die gedeeltelijk al in Cannes plaatsvond, staat op het programma en daaruit zal o.m. kun nen blijken of de Tsjech Forman, met een paar bescheiden films op zijn naam, zich in Amerika heeft thuis- gevoeld en of hij het experiment van werken in een geheel nieuwe omge ving zal herhalen. Gedeeltelijk liggen de antwoorden op deze voor de hand liggende vragen al opgesloten in die eerste Amerikaanse film „Taking Off”, een tragi-komische verhande ling over het Amerikaanse generatie conflict die in wezen niet zoveel ver schilt van Forman’s vroeger werk. Milde spot N achtvoorstellingen f rwwvwwvwwvwvvvwwvvwwwvv ADVERTENTIE (Van onze Londense correspondent) CHARLES BOOST WWVWWWWWWWWWWWWWWWWIfWVWWWWWWWWWVi PARIJS (AFP). De Academie Fran- caise heeft donderdag met 27 stemmen voor en één onthouding de schrijver Julien Green tot lid benoemd op de plaats die door het overlijden van Francois Mauriac was vrijgekomen. Julien Green is in 1900 uit Amerikaanse ouders in Parijs geboren. Om tot de aca demie te worden toegelaten moest hij eerste de Franse nationaliteit aannemen, die hem onlangs door de Franse regering is verleend. tal proefvoorstellingen in de Toneelschuur te Haarlem. 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.11 21.36 22.26 22.56 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.21 20.45 21.35 22.45 23.00 23.25 19.55 20.00 20.15 20.21 21.50 22.40 22.45 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.35 TELEAC: En Francais (20). Sterrekunde (14). NOS: Journaal. VARA: Dagje ouder. Kinderprogramma. NOS: Tim en de leeuw. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Arnie (serie). Koning Klant. STERReclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Een van de Acht. Voetsporen in het oerwoud, (filmverhaal van Somerset Maugham). Achter het Nieuws. NOS: Journaal. A.R.P. Band. De film eindigt als Peter ontslag geno men heeft uit zijn eerste baan en tijdens de moraalpreek van zijn vader de kamer verlaat terwijl de oude man door blijft praten. In „Liefde van een blondje”, twee jaar la ter in 1956 gemaakt, komt opnieuw een jeugdliefde voor die bedreigd wordt door al te preuts opgevoede ouders en in „Het brandt, m’n liefje” zijn het opnieuw de 18.30 Nou, 19.30 Nws. operamuz en piano. Het daarbij ingelaste en geïmproviseer de schoonheidsconcours voor de dorpse schonen die nog niet toe zijn aan dit soort grootsteedse vertoningen is, zoals gezegd, een duidelijk anticiperen op de talenten jacht naar zangtalent, waarmee „Taking off” begint. Maar tegelijk ontneemt de Amerikaanse film iedere grond aan het verwijt (ook in Formans eigen land te beluisteren) dat de filmer als slachtoffers van zijn ironische spot de kleine burgerij koos, de dorpse jeugd, de onervaren mid denstand. Destijds hebben we al geschreven dat Forman er niet op uit is maatschappij kritiek te bedrijven of hetkleine volk belachelijk te maken. Hij amuseert zich met deze dorpse gemeenschap omdat ze de hebbelijkheden en tekortkomingen van ieder mens iets openlijker en argelozer demonstreert. En het blijkt nu wel uit zijn nieuwste film dat Forman ook bij de New Yorkse burgerij en ditmaal niet be paald in de middelklasse, dezelfdé men selijke kleinzieligheden en pretenties ont dekt en op zijn milde manier aan de kaak kan stellen als hij in Tsjecho-Slowakije deed. Hij vindt eenzelfde kloof tussen Jeannie Tyne, een naar Greenwich Village wegge lopen meisje en haar vertwijfelde ouders als tussen Peter uit „Peter en Pavla” en diens vader. Hij vindt de ernst en onhan digheid, waarmee onervaren Amerikaanse meisjes zich in een zangconcours storten even ontroerend en lachwekkend en tege lijk fascinerend in haar ambitie als de dorpsmeisjes uit „Het brandt, m’n liefje”. Een van de critici schreef dat de New Yorkse spelers uit „Taking off” uiterlijk op de burgermensen uit Formans vroeger werk leken. Dat houdt, in tegenstelling tot de bedoeling van de opmerking, geen critiek in, maar is een lofprijzing voor de filmer die, waar hij ook filmt, mensen ontdekt, dezelfde mensen die overal ter wereld gelijk denken en gelijk reageren en tenslotte op elkaar gaan lijken. De viool, die de bewondering opwekte van Yehudi Menuhin, die er na afloop van de veiling even op speelde, behoorde aan een rijke Califomische verzamelaar, Sam Bloomfield en werd ten behoeve van een anonieme verzamelaar door een lid van de bekende Londense vioolbouwers en han delaars William Hill and Son verworven. De bieding, die bij 1.0000 pond begon, geschiedde in doodse stilte en duurde slechts 1 minuut en 45 seconden. Applaus barstte los toen de hamer neerviel. De Stradivarius was genoemd naar Lady Anne Blunt, de kleindochter van Lord By ron, die honderd jaar geleden in het bezit er van kwam. Het vorige record van 22.000 pond (187.000 gulden) werd in no vember 1968 eveneens bij Sotheby voor de „Marie Hall Strad” gevestigd. Volgens deskundigen is de Lady Blunt het op een na beste werkstuk van Stradi vari. De allerbeste bevindt zich in een mu seum in Oxford. Het is onwaarschijnlijk dat deze ooit op de markt zal komen. HILVERSUM. Het NOS-bestuur heeft in een brief de aandacht van de kabinetsformateur, prof. dr. P. A. J. M. Steenkamp, gevraagd voor de zorge lijke financiële toestand waarin de om roep verkeert. Daarbij is de dringende wens uitgesproken dat de omroepbij drage zo snel mogelijk op het vereiste niveau wordt gebracht. Daarna zou deze bijdrage jaarlijks herzien moeten worden overeenkomstig de stijging van het algemeen kostenniveau of het loon kostenniveau, aldus het NOS-bestuur. Nederland II NOS: Tim en de leeuw. STER: Reclame. NOS: Journaal. STERReclame. NOS: Ter visie. AVROVerkeersbeeld. STER: Reclame. NOS: Journaal. STERReclame. AVRO: Televizier Supplement. High Chaparral (film). Voor de vuist weg. NOS: Journaal. Nederland II NOS: Tim en de leeuw. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. E.O.: De Daad bij het woord Schevenings Vissers-Vrouwen- koor. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NCRVFilm uit serie World- première. Talent in wapenrok. Dagsluiting. NOS: Journaal. De misdaad was dus, wat de taak van de politie betreft, grotendeels opgelost, maar voor de rechtbank lag de zaak moei- lijker, want die heeft vergeefs geprobeerd het motief voor de moord te vinden. Mar- guérite Duras was blijkbaar ook gefasci neerd door dat onopgeloste raadsel en zij heeft haar eigen gedachten ervoer ver werkt in een toneelstuk ,,1’ Amante An- glaise”, waarvoor zij in 1961 al een soort voorstudie heeft geschreven onder de ti tel „Les viaducs de la Seine-et-Oise”, dat destijds door de toneelgroep Theater Is gespeeld. „1’ Amante Anglaise” dat in de uitstekende vertaling van Joséphine Soer de titel „Clair Obscur” heeft gekregen, wordt nu opgevoerd door de gloednieuwe toneelstichting „Spel”, die er donderdag avond in de Kleine Komedie de officiële première van heeft gegeven na een aan- Nederland I NOS: Tim en de leeuw. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. KRO: Piste. STER: Reclame. NOS: Journaal. STERReclame. KRO: Johnny en Rijk. Brandpunt. De Wrekers (serie). Riskante Kerk. NOS: JoumaaL Nederland I 10.30 11.00 16.00 16.02 17.00 18.45 18.50 18.55 19.00 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 19.15 20.20 22.10 LONDEN. Bij de bekende Londense kunstveilingsfirma Sotheby, waar men overigens gewend is aan sensaties, heers te donderdag grote verbazing toen een Stradivarius voor het fantastische bedrag van 84.000 pond sterling (ongeveer 715.000 gulden) werd verkocht. Een wereldrecord voor enig muziekinstrument en vier maal zo groot als de hoogste prijs die eerder ooit voor een Stradivarius werd betaald. Nederland 2. Na Tim en het nieuws op het tweede net de vrijdagse poli tieke rubriek Ter Visie. Pas daarna komt de AVRO aan bod, die haar aan deel begint met Verkeersbeeld. In deze autorubriek zal Henk Stemmer de Ford Escort na 50.000 km testen. Verder wordt royaal aandacht besteed aan de studieweek van de rijkspolitie in Drie bergen, die ter gelegenheid daarvan lek ker wat autootjes op elkaar liet knal len, hetgeen een spectaculaire zaak was voor vele toeschouwers. Sonja van Proosdij vertelt er over. Na het journaal eerst een aflevering van Televizier Supplement, waarin een enkel onderwerp extra omslachtig be licht wordt. The High Chaparral is er hierna ook nog. Pas als dat is gebeurd krijgt Willem Duys het laatste woord voor zijn Vuist. Het volgende seizoen komt Willem ongetwijfeld terug. romance” heeft, zoals het in de reclame tekst zo fijntjes staat, met haar zoon. En voor wie kan die Oeidipus-achtige rol be ter 'geschikt zijn dan de nieuwe mode- jeune premier” van de internationale film Assaf Dayan, van wie de producen ten hopen en verwachten dat hij een twee de Omar Sharif gaat worden. En verder heten de Amsterdamse pre mières „Het huis van de vampiers” (City), „Liefde in termijnen” (Parisien) en „S’explosie in het paradijs” (Flora), titels die voor zichzelf spreken. Nederland 1. Ook nu weer Tim de Leeuw en ook nu weer het journaal. En dan komt de KRO, die 55 minuten lang circusklappers brengt in Piste. In Treslong in Hillegom treden onder meer op een beroemde Japanse egquilibrist, Belgische clowns, trapezewerkers uit Zwitserland, evenwichtskunstenaars uit Oostenrijk, voetballende honden uit Amerika en antipolisten uit Iran. Dat is heel wat, maar de show gaat dan ook naar België en Zwitserland. Aansluitend aan het journaal de John ny en Rijk-show, die gemaakt wordt in samenwerking met de Duitse tele visie. Vandaar, dat Johnny en Rijk de fraaie Duitse zangeres Katja Ebstein ontvangen. Andere gasten zijn de Ame- Nieuw op de lijst van nachtvoorstellin- gen is „Mouchette”, een film van Robert Bresson die in 1967 in Cannes vertoond werd, maar die, als mijn geheugen me niet bedriegt, de vaderlandse bioscopen niet gehaald heeft. Bresson is nooit een populair filmer geweest, zeker niet in ons .land en het zou dus best kunnen dat er hier geen interesse is geweest bij verhuur ders of bioscopen om het treurige verhaal van een 14-jarig meisje uit de Provence aan onwillige bezoekers voort te zetten. Daarom bijzondere aandacht voor de moe dige nachtpremière die de Free Cinema Club in Kriterion geeft van deze sobere verfilming van een verhaal dat Georges Bernanos in '37 schreef. De schrijver ont wierp nog een hoopvol einde aan de troos teloze levensgang van de jonge Mou chette die door haar omgeving uitgebuit en misbruikt wordt, maar voor Bresson was er slechts een oplossing voor het zwaar beproefde meisje: de zelfmoord. Weinig schokkende dingen zijn er overi gens te noteren uit de nachtagenda. Hitch cocks „To catch a thief” is in De Uitkijk en Cinétol vervolgt zijn „westem”-serie met „El Condor”, waarin onder regie van John Guillermin onder meer Lee van Cleef, Jim Brown en Patrick O’Neal mee spelen. De ouders leren een „sticky" roken in „Taking Off" van Milos Forman. In het midden acteur-scenarioschrijver Buck Henry, die o.m. het script schreef voor „The Graduate”, „Can dy” en „Catch 22”. rikaanse zanger Mark Murphy, Anne- marie Oster van Hadimassa en de ac trice Marja Habraken. Brandpunt is er ook, alvorens de Wre kers actief worden. Tot slot van de vrijdag de rubriek Riskante Kerk. ouderen, in dit geval een gezelschap brandweermannen dat een feest organi seert voor zijn scheidende chef, die door de mand vallen. AMSTERDAM. Een paar goede oude bekenden verschijnen deze week op de Amsterdamse bioscoopagenda. Allereerst is daar Michael Strogoff, de onsterfelijke „Koerier van dè Tsaar”, eens gecreëerd door Jules Verne, sindsdien vele malen verfilmd. In de nieuwste versie die Tuschinski in première heeft genomen, speelt John Phi lip Law de titelrol en in de verdere rol bezetting stuiten we met enige verbazing op de naam van Elisabeth Bergner, de lieveling van het Duitse theater- en film publiek uit de jaren twintig, thans zeven tig en nog altijd goed voor een adelijk dametje aan het tsaristische hof. De regie van dit avontuurlijke spekta kelstuk is van Eriprando Visconti, niet te verwarren met de „echte” Visconti, wiens „De dood in Venetië” zijn tweede week in Alhambra ingaat. Ook Anthony Quinn is terug op het witte doek in een nieuwe rol, ditmaal die van een opstandige Indiaan die het onrecht zijn in een reservaat le vende stam aangedaan niet langer neemt en voortdurend in opstand is. „The last warrior” is de oorspronkelijke titel van deze door Carol Reed gemaakte protestfilm, „Opmars der paria’s” heet dit rumoerige en wat slordig gemaakte werk in Nederland. Quinn die zo langzamer hand in de huid van de meeste nationali teiten is gekropen, heeft aan de lijst Grie ken, Italianen, Spanjaarden en zelfs Eski mo’s die hij in het verleden speelde, een kleurige Indianenrol toegevoegd die zijn veelzijdigheid nu wel af doende bewezen heeft. „Opmars der paria’s”, waarin ook Shel ley Winters meespeelt, is in Cineac Dam rak en Rialto te zien. En om nog even bij oude bekenden te blijven, in Rembrandt- plein Theater kan men weer het echtpaar Jules Dassin en Melina Mercouri ontmoe ten. Hij regisseerde de film „Promise at dawn”, naar de roman van Romain Gary en zij speelde er de grote moederrol in, de Russische vrouw die „een verheven LOUDI NIJHOFF praten, al gaat het schijnbaar over de meest alledaagse details van een burger lijk bestaan, onthult levenswaarheden waarmee ieder mens te maken heeft. Loudi Nijhoff, die wij lang niet in een rol van deze betekenis hebben gezien, toont als Claire opnieuw, dat zij tot onze heel grote actrices behoort. De hele ge voelswereld van de waarschijnlijk krank zinnige moordenares, zich voortdurend be wegend tussen nuchterheid, illusie en hy sterie, legt zij feilloos, beklemmend voor ons open, in een creatie die tot in elk on derdeel doordacht en doorvoeld is. Prach tig is ook Joan Remmelts (Pierre), die door de ondervraging wakker wordt ge schud uit een sluimerend bestaan waarin hij nooit heeft beseft wat er om hem heen gebeurde, maar zich dat alles nu pas realiseert en Hans Boswinkel is uitste kend als de ondervrager, die hij speelt met de intensiteit van een psychiater tegen over zijn patiënt, een psychiater die ver twijfelde pogingen doet om de laatste, diepst verborgen waarheid aan het licht te brengen. Een uitermate boeiende en aangrijpen de opvoering, die door Harry Kümel met een feilloos gevoel voor psychische detalle- ring en timing is geregisseerd. SIMON KOSTER. HET STUK, DAT zonder pauze wordt gespeeld, bestaat uit twee lange scènes, twee ondervragingen. Iemand die een boek over het geval wil schrijven, probeert eerst van Pierre Lannes, de echtgenoot van de moordenares, en daarna van haar zelf de antwoorden te krijgen die enig licht kunnen werpen op de achtergronden en de motieven van de misdaad. Om dat te bereiken dringt hij diep door in allerlei details van het leven van het echtpaar, dat al jaren lang geen echtpaar in de goede betekenis van het woord meer was, maar een tweetal, dat om allerlei bij komstige redenen nog in het zelfde huis woonde, zonder liefde, dikwijls zonder zelfs een woord met elkaar te spreken. Schitte rend is de haast vanzelfsprekende manier waarop Marguérite Duras uit vragen en antwoorden een beeld oproept van dat lief deloze huis, waarin twee mensen niets van elkaar begrepen en waarin de doofstomme derde blijkbaar nog de enige was, die soms lachte en die een vriendelijke sfeer var) welwillendheid om zich heen schiep. Door haar meesterlijke conceptie van de twee ondervragingen, waarbij de onder vraagden herhaaldelijk ondanks zichzelf de sluiers oplichten, waaronder hun inner lijk bestaan jarenlang begraven is ge weest, graaft de schrijfster heel diep in het leven, de gedachtenwereld en het on derbewustzijn van Claire en Pierre. Zij komt niet tot conclusies, zij lost het raad sel van de moord niet opj maar zij geeft ons wel het gevoel, dat zij heel dicht bij de waarheid is gekomen. Wat er met het hoofd van het slachtoffer is gebeurd, wordt voor de toeschouwer minder be langrijk, dan wat er jarenlang in de hoof den van Claire en haar man is gebeurd totdat de moord er, als een soort explo sie, op volgde. Marguérite Duras heeft, zoals men ziet, geen toneelstuk in de gebruikelijke zin ge schreven, want uiterlijk ontbreekt elke handeling. Maar zij is een zo fascinerende schrijfster, die het vraag- en antwoord spel zo geweldig knap uitspint, dat men in ademloze spanning zit te luisteren naar die mensen, die zonder decor en vrijwel zonder requisieten, aan een kaal tafeltje zitten te praten. Want dat waarover zij (Van onze correspondent) MAASTRICHT. Het gemeentebestuur van Maastricht heeft in principe een deel van de kostbare collectie glas en kristal van de heer M. Rust uit Naarden als schen king aanvaard. Over enkele weken zal wethouder M. Debats van Onderwijs en Cultuur met de schenker in Naarden een gesprek hebben over de verdere uitwer king van de plannen. De oud-leraar kunstgeschiedenis M. Rust 63 jaar en om gezondheidsredenen ver vroegd gepensioneerd heeft zeer kost bare collectie glas, kristal en keramiek ge durende 45 jaar bijeen gebracht. Zijn ke- ramiekverzameling zou in eerste instantie naar Bayreuth gaan. Op dat moment even wel dat de besprekingen in een eindsta dium waren gekomen, verbood het minis terie van CRM de uitvoer van de kost bare verzameling. Delft en Maastricht dienden zich vervolgens bij de schenker aan als gegadigden. Na veel touwtrekken tussen beide steden is de keramiekverza- meling enige maanden geleden naar Delft gegaan „omdat deze stad als eerste ge gadigde ook de eerste rechten had”, aldus de heer Rust. Tegelijkertijd evenwel besloot hij om toch iets voor Maastricht te doen door haar zijn glas- en kristalcollectie aan te bieden. Hij ziet Maastricht, waar de Re- gouts oorspronkelijk (1834) ook met glas en kristal begonnen aardewerk kwam er pas later bij als een glas- en kristal- stad. Zijn verzameling zal een goede ba sis kunnen vormen voor een glas- en kris- talmuseum in Limburgs hoofdstad, dat la ter nog zou kunnen worden uitgebreid met Regout- en ander aardewerk tot de Collectie-Rust. Over de waarde van de collectie kan volgens de schenker „geen zinnig woord worden gezegd. Zij bevat unica uit de Ro meinse tijd en uit de 17e eeuw. De waarde van de vele stuks kristal kan met geen mogelijkheid worden geschat. Dat vroeger werk bestaat uit vier avond vullende films, maar Formans bekendheid met het medium film is veelzijdiger. Hij is na zijn studies op de beroemde Praagse filmacademie FAMU (1951-1956) als sce narioschrijver, regie-assistent en acteur in eigen land werkzaam geweest en heeft het vak dus van alle kanten kunnen bekijken. In 1963 kwam dan zijn eerste grote film uit die „Konkurs” heette en die uit twee delen bestond, „Als er geen Harmonie be stond” en „Wedstrijd”. Het eerste gaat over twee concurrerende harmonie-orkes- ten en het tweede heeft merkwaardiger wijs als basisintrige een zangconcours voor jonge meisjes. Merkwaardig, omdat „Taking off” met een dergelijke talentenjacht begint en dit thema bovendien in iets andere vorm te rugkomt in Formans laatste Europese film, „Het brandt, m’n liefje”. Maar een nog opvallender constante in Formans werk is zijn belangstelling voor de ontmoeting tussen jeugd en ouders, een confrontatie die meestal op een conflict, het veelvul dig behandelde „generatieconflict” uit loopt. In „Als er geen Harmonie bestond” uit ’63 is er al sprake van twee onverant woordelijke jeugdige jeugdige muzikanten die niet aan de groepsijver van de vol wassenen mee willen doen en de muziek- repetities saboteren. Veel duidelijker is het thema jeugd-ouderen aan de orde ge steld in „Peter en Pavla”, Formans twee de grote speelfilm die een kleine verliefd heid behandelt tussen de zestienjarige ma gazijnbediende Peter en een toevallig ont moet meisje maar vooral aandacht heeft voor Peters groei naar zelfstandigheid en de wijze, waarop Peters vader reageert OP de moeilijkheden van zijn zoon en hem tracht te steunen met jeugdherinneringen aan eigen heldendaden in vergelijkbare omstandigheden. HILVERSUM H 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn 7.20 ZO. 7.33 Van de voorpagina. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 9.35 Water standen. 9.55 Reiswijzer. 10.10 Ombuds man. 10.30 Zaterdag informatie. 11.00 Nws. 13.00 N.O.S. 13.11 Varia. 13.13 Ac tualiteiten. 13.23 Dit is het begin. 14.30 Jazz. 15.00 Gevolmachtigd. 16.00 Nws. 16.03 Hobbyscoop. 16.15 De Staalkaart. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Actuali teiten. 18.20 Uitz. en.18.55 Jazz 1935 De Scala 1918-1926: 20.50 Hoorspel. 21.00 Cello 21.20 Pianorecital. 22.30 Nws. 22.40 Me ded. 22.45 Driester. 23.15 Lui luisteren. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.03 De Vincent van En gelen Show. 10.00 Nws. 10.02 Djinn. 11.00 en 12.00 Nws. 13.00 Nws. 13.03 Pop(pen)cast. 14.00 Nws. 14.03 Nee, we noemen geen namen. 15.00 Nws. 16.00 Nws. 16.93 Sportshow. 17.00 Nws. BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Actualiteiten. 12.55 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws. toneel agenda. 13.20 Intermezzo. 13.30 Consu mentenrubriek. 14.00 Nws. 14.03 Muz. 15.00 Nws. 16.00 Hoorspel. 16.42 Inter mezzo. 17.00 Nws. en meded. 17.15 Lich te muz. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.03 Lichte orkestmuz. 18.15 Voor de jeugd. 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 19.00 Nws. 19.30 Amusementsmuz. 20.00 Opera buffa. 22.00 Nws. De Zeven Kunsten. 22.20 Jazzmuz. 23.00 Nws. 23.05 Muz. 23.40 Nws. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Op het eerste gehoor. 7.25 Horen en zien; 7.30 Nws. 7.32 Hier en Nu. 8.00 Nws. 8.11 Te Deum Laudamus. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. 9.00 Theol. etherleergang. 9.35 Gymn. voor de vrouw. 9.45 Muziek in vrije tijd: Week voor de koorzang. 11.00 Nws. 11.03 Visie. 11.15 Solarium. 11.55 Mede delingen. 12.00 Zonder grenzen. 12.10 Uit Balans. 12.14 Marktber. Overheids- voorl. 12.16 Exportiviteiten. 12.26 Me ded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Buitenl. commentaar. 13.00 Christian Science. 13.15 Vliegende schijven. 14.00 PM veel plaatjes. 16.00 Nws. 16.30 Inzet. 17.00 Hiro-Magazine. 17.30 Echolood. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Echo- Finale Muziekfeest 1970-1971. 19.30 Troubadour. 20.00 Verzoekplaten. 22.00 Week van de Koorzang. 22.25 Avondge bed. 22.30 Uws. 22.40 Tourne-Goal 23.55 Nws.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 17