TRIEST EINDE VAN ABC-DRAMA 2 Faillissement uitgesproken over Stichting Jeugdcentrum LUIDSPREKERS GRANDIOZE SMALFILM-AANBIEDING Gemeente en Stichting treft geen schuld ©VAN BUUREN Terlingen bij Apollo terug Schimmel voorzitter NH V 1 u Pin Up Shop TELEVISIE-MONTEUR (LEERL) VERKOPER CHAUFFEUR Vrou wenbe we gin g pi wil vrijlating Wehrman Schietpartij bij aanhouding van vluchteling NOS-REPORTAGES SCHULDEISERS LAATSTE POGING SLUITINGSTERMIJN Bedrijfspersoneel gevraagd Wonmgruil Te koop aangeboden 4 WOENSDAG 9 JUNI 1971 W LUIDSPREKERS Te koop gevraagd 699,00 van Hot pants bij dieven in trek Onroerende goederen gevraagd Onroerende goederen aangeboden DE CANON 518 AUTOZOOM Huishoudelijk personeel gevraagd V Vel: voel gan: bacl i uitv om Tot onti Woonruimte gevraagd SEXFILM „MARCON Electronics” Antennes Antennebouw 1 ,d hoofdbureau opgesloten. afbraak De bijzondere bondsvergadering van za- „Ooster- nsv IJMUIDEN TEL. 16913 MARKTPLEIN - GALERIJ 56 tc VRIJDAG woensdag 16 uur DONDERDAG dinsdag 16 uur ZATERDAG donderdag 16 uur Het wordt wel mogelijk geacht, dat de Stichting haar activiteiten in de toekomst zal voortzetten, maar dan in een ander lichaam en volgens een ander concept. De wat wrange voorgeschiedenis van het pand aan de Alktnaarseweg begon in ok tober 1969, toen met veel bijval de ope ning werd verricht. Dankzij de vlotte me dewerking van de gemeente Beverwijk, het ministerie van CRM en de NV. Hei neken kon het pand geschikt gemaakt wor den als sociëteit. SINGLE 8 CAMERA Volautomatische belichtingsregeling Powerzoom 9,5-47,5 mm Terugspoelmogelijkheid baar. In de overlegperiode met het TNO en het Bouwcentrum heeft de Stichting aan B. en W. toestemming gevraagd de houten zaal te mogen verkopen. Dit ver zoek werd afgewezen, omdat het college zich voorstelde, dat als de bouw van een stenen gebouw niet gerealiseerd zou wor den er mogelijkerwijs een andere oplos sing voor de panden aan de Alkmaarse- weg gevonden zou kunnen worden. De nieuwbouw ging niet door. In verband met een dreigende beslag legging door de eigenaar van de panden heeft de gemeente de achterstallige huur betaald. De gemeente was namelijk van mening, dat niet alle middelen waren aan gewend om de gebouwen aan de Alktnaar seweg voor de Beverwijkse gemeenschap te behouden. De Stichting vond toen de heer Rutten bereid als pachter van de stichting op te treden. De heer Rutten trok zich echter te rug toen ’t contract nagenoeg rond was. Een van deze redenen was, dat de gemeente raad een beroep van een lid van de Stich ting Jeugdcentrum, kapelaan J. Ruijter, tegen de weigering van een bouwvergun ning voor een feestzaal naast de ABC ge grond verklaarde. Toen deze onderhandelingen afsprongen wilde de gemeente nog een laatste poging wagen om een liquidatie te voorkomen. Contacten werden gelegd met Kennemer- staten, het vormingswerk en de Peregri- nusstichting. Deze besprekingen leverden geen resultaten op en de Stichting vroeg andermaal toestemming om te mogen li quideren. Tevens bood de stichting de hou ten zaal aan het gemeentebestuur aan. De gemeente heeft toen onderzocht of zij de zaal kon gebruiken. In Duitsland gevestigd bedr. vr. v. a.s. maandag v. werk in Keulen loodgieters. Goede vakkennis vereist. Hoog loon. Tel 's ochtends van 9-12 en ’s avonds van 7-10 uur 023-378876. De stichting ontving geen huurpennin gen en leefde in de overtuiging, dat de zaak helemaal leeg stond en niet gebruikt werd. Alleen de avond van de Spaanse gastarbeiders, die anderhalve maand gele den werd gehouden en de bijeenkomst van de groep Ruijter waren bij de stich ting bekend. De stichting is van mening, dat zowel haar beleid als het beleid van het college van B. en W. in deze zaak optimaal is ge weest, dat wil zeggen dat er door beide op alle mogelijke en onmogelijke manieren is geprobeerd de ABC voor Beverwijk te behouden. In iedere zaak is men er op uit een schuldige aan te wijzen, volgens de stichting ten onrechte. ce et de bi B b foto kino Voor onze afwerkafd. zoeken wij meisjes die snel en ac curaat kunnen werken. Zou je eens willen komen praten? Bel eens voor een afspr. met Vermande Zn. N.V. Ir. Jus tus Dirkstr. 12, IJm. Telef 02550-19013. toestel 29. soc. N.V. Linnenkasten, wandstjjlmeubelen, keukenkasten, keukens, slaapkamers, bureaus. Enorme sortering. Ultra modern en niet duur. De Kastenspecialist, Gr. Houtstraat 158, Haarlem. Telefoon 023-31 29 81. M gen van; enig scha vijf* Men met de t stad ren. een van Ber; van wor 6 s MRMMWWVtfWIMAMMMVWWMRAraVWkM H dior wat gerr V P> b< V li u I g s V nraMMMBMMVMMVlMWMnMWM» Kamers of etage gevr. omg. Santpoort of IJm Tel. 023- 376389. 180.— f 105.— 80.— f 120.— bij K le si V ei tl Van den BERG Televisie en Radio specialisten vraagt wegen uitbreiding in bezit van rijbewijs in bezit van rijbewijs U kunt rekenen op een uitstekend sa- B den wor den B ze een sarr „Ex 11 ’s i zaa sch hor hie: nar in sho tori ker voc V ger stai me tal, vei Vel „S5 ger am I (joi Be bes vai 1 str „F ser ste op 1 uu rei sai en Jong echtpaar (1 kind 3 jrl zoekt voor 2 a 3 mnd. woon ruimte met kookgel.heid, in IJm. of omg. Aanb. aan: P. H. van Bergen, W. Brink- manstr. 63 Zaandam. afspr. 16146. Na 19 of 023-257416. EINDHOVEN. In de magazijnen van een confectie-industrie in Acht bij Eind hoven is in de nacht van maandag op dins dag ingebroken. Er zijn in totaal 4.000 stuks dames-, meisjes- en kleuterkleding ge stolen. Het zijn voornamelijk pantalons in diverse kleuren en maten, waaronder een 1500 hot pants, De totale waarde wordt geschat op 60.000 gulden. DINSDAG: vrijdag 16 uur WOENSDAG maandag 16 uur lijk binnen zijn plaatsing op MAANDAG vrijdag 16 uur (Van onze correspondent) HILVERSUM. Ajax-Henkie (Terlin gen) wordt weer Apollo-Henkie. Het ligt in de bedoeling van de NOS om bij de televisiereportages in de tweede helft van juli over de vlucht van de Apollo-15 weer het oude en vertrouwde team in te scha kelen. dat de uitzendingen van de eerste maan vluchten tot een succes maakte: presentator Henk Terlingen en regisseur Rudolf Spoor. Zoals bekend verdween eerst Rudolf Spoor, regisseur met een ruimtevaarthob- by, van het toneel en daarna Terlingen, omdat er telkens onenigheid ontstond over de wijze waarop de uitzendingen tot stand kwamen. De ruzies liepen een enkele maal zo hoog op, dat de NOS-programmaleiding besloot „plaatsvervangers” in te zetten. De controverse schijnt nu te zijn bijge legd. -L-/V? UIJlUHUUIu UUIlUSVclgdUul lilg Vet 11 ód“ i terdag te Utrecht besloot regionale eerste klassen veldhandbal in te stellen. Aan de wensen van verschillende verenigingen uit de westelijke districten werd tegemoet ge komen door een eerste klasse samen te stellen voor de districten west A en west B. Aangeb. zonn. 5-kam.bov.wo- ning vrij uitzicht, gevr. 4 a 5-kam.woning. Onverschillig waar. Br. L 1080. 3-kam.flat ben., vrij uitz. gr schuur, Breesaapstr. IJmuid Ruilen voor 4-kam.flat Zee wijk Br, L 1086. Gevr. verkoper, verkoopster en leerl.-verkoper(ster) Ber- tus Pruis, Kenn.laan 76-78 IJm. Telef. 15726. Chemische wasserij Garant vr. winkelmeisje, zaterdags vrij en chauffeur-colporteur. Gen. Spoorlaan 2, H’lem. Tel. 023-374060, b.g.g. 023-372077. Onze afd. kleuteronderwijs heeft dringend een meisje nodig, dat assisteert bij het opzoeken en inpakken van or ders in het magazijn. Bel eens voor een afspr. met Vermande Zn. N.V., Ir. Justus birKSStr. 12, IJm. Telefoon 02550-19013. toestel 41. Gaat u kleiner wonen? Wij kopen alles uit grootmoeders tijd. Koningsplein 13. IJm. Telefoon 10425. Tromptoppers. Tromptoppers. Tromptoppers! Palissander- stoelen in oranje, groen en wit skai van 83,bij ons slechts 65,Teak stoelen in oranje, rood, groen, cognac en zwart skai van 58,bij ons 45,Nog enkele 1-persoons polyether- matrassen, 15 cm dik, van slechts 69,Grote partij 1-per- soons matrassen van 98,—, bij ons slechts 72,50 zeer bekend merk. Grote partij fabriekscoupons van Bergoss tegen revo- lutieprijzen. Cash and Carryhal de Tromp, Trompstr,. 12-14, IJmuiden. tel. 1 66 86. De gehele dag geopend, dinsdags ge sloten. Om te voorkomen, dat één van de schuldeiser executoriaal beslag zou laten leggen op de eigendommen van de stich ting en omdat bjj faillissement een open bare verkoop van de houten zaal minder baten zou opleveren, heeft de stichting de zaak verkocht en opgeleverd, voordat het faillissement zou zijn aangevraagd. Door deze handelwijze werd door de stich ting niet een schuldeiser boven de ande re bevoorrecht. Gevraagd per 1 aug. a.s. assistente bij het visserij-onderzoek. ULO (MAVO)-diploma strekt wel tot aanbeveling, maar in teresse en toewijding zijn nog belangrijker. Leeftijd: 17-25 jr. Sollicitaties: Rijksinstituut voor Visserijonderzoek, Kamer 23 B. Haringkade 1, IJmuiden. Te k. woon-winkelhuis te IJm leeg te aanv. herenhuis met c.v. en gar. te IJm. 55.000 Leeg te aanv. Inl. mak. C. Visser, Hzn., Maasstraat 1, IJm. Tel. 14830. WIJ LEVEREN U compleet 1e en 2e net antenne geplaatst compleet 2e net antenne geplaatst F.M. 4 elements geplaatst F.M. 8 elements geplaatst Alles met zilver coax kabel. Deze prijzen zijn inclusief montage en B.T.W. Voor beeld en geluid bent u bij MARCON beter en goedkoper uit! Voor de doe-het-zelver een winkel vol met duizend en een artikelen op antenne- gebied. Alle onderdelen van antennes van alle bekende merken voorradig. Officieel dealer van AMSTERDAM. Het hoofdbestuur van de Nederlandse vrouwenbeweging heeft in een telegram aan de minister van Defen sie zijn verontwaardiging uitgesproken over de veroordeling van de dienstplichti ge Rinus Wehrman tot twee jaar gevange nisstraf omdat hij weigerde zijn haar af te knippen. Dit vonnis, aldus het bestuur, druist in tegen elk rechtsgevoel. Het dringt er bij de minister op aan de ver ouderde dienstreglementen in het leger te veranderen en maatregelen te nemen voor de onmiddellijke vrijlating van de bewus te militair. Trompstunt. Echte Franse import nylonspreien in fantas tische kleuren, winkelprijs 62,50, bij ons als weekaanbieding slechts 35,Ruime 2 persoonsmaat met volants dit mag U niet missen. Wij verkopen alle soorten hoofdkussens ver beneden winkelprijs, kapok, veren, dacron en polyether. Wij ruimen al onze enigszins beschadigde ledikanten op tegen kraakprijzen, mooi voor strand- en zomerhuisjes, reeds v.a. 24,Cash and Carryhal de Tromp, Trompstraat 12-14, tel. 1 66 86, IJmuiden. De gehele dag geopend, dinsdags gesloten. De enige echte orginele Heugafelt en Heugaflortegels verkopen wij met kortingen. Deze tegels zijn gloednieuw in dozen verpakt en hebben slechts minieme schoonheidsfout- ies, in groen, goudbrons. rood, blauw, amber en cognac. Nylontegels 40 x 40 cm in diverse kleuren, ideaal voor de Doe het zelver, bij ons slechts 1,25 p. stuk. Zelfklevende nylontegels 40 x 40 cm, in rose, paars, oranje, groen, goud- (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK De rechtbank van Haarlem heeft dinsdagmiddag het faillissement uitgesproken over de Stichting Jeugdcentrum Beverwijk. De Stichting heeft twee jaar het pand aan de Alktnaarseweg, beter bekend als de ABC-sociëteit gehuurd van de eigenaar, de firma Van Veen. Tot curator is benoemd mr. H. J. M. van Mens uit Beverwijk. De liquidatie van de Stichting heeft de toestemming van het gemeentebestuur van Beverwijk, dat, volgens de statuten van de Stichting, hiertoe is gerechtigd. Hiermede is een einde gekomen aan het ABC-drama. Het ziet er naar uit, dat het ge bouw nimmer meer als sociëteit gebruikt zal worden. In de kringen van de jeugdleiderswereld wordt de definitieve sluiting van de ABC-sociëteit en de liquidatie van de Stichting een schandaal genoemd. De stichting was niet zo gelukkig met dit, verplichte, aanbod omdat, als de ge meente de houten zaal had kunnen gé bruiken, de gemeente bevoorrecht zou zijn geweest boven de andere schuldeisers. De stichting mocht van de gemeente de zaal verkopen en vernam tevens van de gemeente, dat tegen liquidate geen be zwaar kon «worden ingebracht. Men ver zocht de stichting wel de liquidatie te doen geschieden door een onderling vergelijk. Een inmiddels ingeschakelde advocaat ad viseerde de stichting tot liquidatie middels faillissement over te gaan. Dezelfde me ning waren overigens enkele leden van de commissie Jeugdzaken van de gemeente raad en het gehele stichtingsbestuur ook toegedaan. De stichting verklaart tevens niets met de programmatische zaken in de ABC- sociëteit te maken te hebben gehad. Toen de danszaal niet meer gebruikt mocht worden, was het volgens de stichting niet meer dan reëel, dat de beheerder van het pand, de heer G. Rijs, niet meer ver plicht was de overeengekomen pachtprijs te betalen. Afgesproken werd, dat de heer Rijn het pand mocht verhuren mits hij de huuropbrengst wekelijks zou afdragen aan de stichting. verschijnen DAGELIJKS in méér dan 12.000 gezinnen 0.60 per regel met een minimum aantal te bereke nen regels van 4 (2 koloms annonces ƒ1.20 per regel met een minimum aantal te berekenen regels van 4). Alle rubrieksadvertenties kunnen nu.zowel over 1 kolom, als over 2 kolommen*breed worden geplaatst Bij afgifte aan loket en contante betaling 0.50 korting per advertentie. UTRECHT. Het Nederlands Handbal Verbond heeft sinds zaterdag weer een voorzitter. De vice-voorzitter, A. Schim mel uit Eindhoven, werd benoemd in de vacature, ontstaan door het aftreden van Max Rijkenberg uit Amsterdam. Rijken- berg was afgetreden omdat hij zich niet f had kunnen verenigen met het besluit de nationale competitie in de hoofd- en over gangsklasse veldhandbal af te schaffen. Conrad-Stork, Machinefabriek en Constructiebedrijf, fabri ceert grote verscheidenheid van produkten (geen seriefabri- cage). Geplaatst kunnen worden in de constructieafdeling: lassers, aanbouwers, een bediener v. e. staalstraalmachine, alsmede een ass.beheerder van de tussenopslag van construc- tiedelen. Voor de machinefabriek wordt gevraagd een transporteur en een hulpharder. Informeer vrijblijvend naar beloning en arbeidsvoorwaarden. Conrad-Stork, Waarderweg 80, Haarlem. Telefoon (023) 3191 70. Vraag naar de heer Hendriks. Buiten werktijd te bereiken onder nr. 02980-83685. Stafleden van het landelijk centrum voor gereformeerd jeugdwerk in Drieber gen hebben in een telegram aan de mi nister van Defensie hun verontwaardiging erover uitgesproken dat Rinus Wehrman tot twee jaar gevangenisstraf werd ver oordeeld omdat hij zijn haar weigerde te laten knippen. Het is overigens wel ver heugend, zo menen de stafleden, dat deze uitspraak nu definitief aantoont dat de mi litaire rechtspraak althans op onderdelen dient te worden herzien. EINDHOVEN. De jacht op een uit de Prof. Pompekliniek in Nijmegen ontsnapte jongen is dinsdagavond in Eindhoven uit gelopen op een schietpartij, waarbij een agent in het bovenbeen werd gewond. Een 19-jarige jongeman, die was veroordeeld wegens inbraken en handel in verdovende middelen, is door de Eindhovense politie in Verpleeginrichting „Ooster- hout” vr. een verpleeghulp v.d. nachtdienst en een voor alle diensten. Schr. soil. Joh. Vermeerstr. 12, H’stede. Tel. na 19 u. 023-281300. Net meisje of jongen gevr., voor consumptie-tent op het Pontplein-Z. Bov. 18 jr Tel (Na 6 uur) 16505. In onze herenkledingzaak in H’lem hebben wij plaats voor een part-time verkoper. Vakkennis vereist. Aanm.: Jacques Koop, Barteljoris- straat 5. Tel. 023-320425. Gevr. medewerkster voor de kassa. Ook gehuwde dame i.o. voor enkele uren p.dag. Tevens vr. wij v.d. vrijdag inpakkers(sters) v.d. kassa. Goed salaris etc. Albert Heijn, Bl.daalseweg 72 Bloe- mendaal. Tel. 267338. Met spoed gevr. vrl. of mnl. pers, voor tijdelijke of vaste werkz.heden. Aanm. Rook- maaker-EHS, Kampersingel 56, H’lem. Tel. 311488, Het bejaardencentrum Ken- nemerduin, Herenweg 126, Heemstede vr. zo spoedig mogelijk enige huishoudelij ke hulpen, vrl. (in- of ex tern). Salaris volgens lande lijke regeling bej.zorg. Soil, te richten a.d. directrice, He renweg 126, Heemstede of telefonisch 023-287550. Net meisje als assistente in de tandtechniek, ca. 18 jr, bezit rijbew. strekt tot aan- bev. Zat. vrij, sal. naar leeft. Voor een 18-jarige 413 p.m. Henneman, Velserstraat 20, H’lem. Tel. 261143. Net meisje als assistente in de tandtechniek, ca. 16 jr. Dipl. niet nodig, kunnende typen strekt tot aanbev., zat. vrij, 22 arbeidsdagen vak., sal. naar leeftijd, v. een 16-j. 256 p.m. Henneman, Vel- serstr. 20, H’lem, tel. 261143. Hotel Gouwenberg, Grote Markt 27, H’lem vr. zo sp. mogelijk leerling-kok. hovense rechercheur. Maar de jongeman bedreigde hem met een pistool en ont- I kwam. Dinsdagavond werd hij opnieuw in een I bar in Eindhoven gesignaleerd. Het pand j werd omsingeld en twee rechercheurs gin- i gen naar binnen. De vluchteling werd ech- I ter getipt door een vriend. Hij dreigde één I van de rechercheurs met zijn pistool „aan I spaanders” te zullen schieten als er iets I tegen hem werd ondernomen. Zijn vriend haalde intussen zijn auto op, waarin het tweetal verdween. Maar de politie was in- I middels achter het adres van de jongen I gekomen. De woning werd door 16 politie mannen omsingeld. Acht van hen waren met karabijnen uitgerust. Omstreeks half- tien kwamen de jongen en zijn vriend thuis. Toen men hem probeerde te over- I meesteren vuurde de gezochte driemaal, I waarbij een 34-jarige hoofdagent in het bovenbeen werd getroffen. De kogel moest I operatief worden verwijderd. De hoofd agent is inmiddels weer thuis De jonge man werd overmeesterd. Öok zijn vriend is gearresteerd. Plastic Packing N.V., Jager- str. 4, IJm. Tel. 11346 m.i.v. eind juli hebben wij een 65 +er nodig voor de koker- snijmachine. Voor inl. bov- genoemd adres. Heeft u kantoorervaring? en zoekt u afwisselend werk als (stenotypiste of admin, as sistent, meldt u dan bij Ar eas. Uitzendbur. voor Alk maar, IJmond en Zaanstreek Aanm. dag. 9-17 u. Breestr. 3E, Beverwijk. Tel. 26882. Mulder Rijke N.V. IJmui den vr. plaatwerkers en leerl.-plaatwerkers v.h. afd. aluminium. Inl. betr. belo ning en overige voorzienin gen mond. a.h. adres: In- dustriestr. 25 tot 17.30 u. of na tel. afspr. tel. 02550-16146. Na 19 u. 02550-10677 of 023- 257416. CBS-Artone Gramm.pl.bedr. heeft voor werk in 2-ploe- gendiensten pl. voor muziek- controleurs. Werkt, van 6-15 en v. 15-24 u. Afw. p.w. van maand, tot vrijd. Voor actie ve jongelui is dit een prett.. werkkr. met een hoog loon. Aanm. Nijverheids weg 32-36, H’lem. Tel. 023-320619. Philips - Dual - Telefunken - Grundig - Blaupunkt enz. Alleenverkoop Stema-boxen. Dynatron - Koninklijk onderscheiden stereo apparatuur. BARREVOETESTRAAT 8 - TEL. 31 23 59 - HAARLEM Ook Rijks- en Gemeente-lnstellingen behoren tot onze cliënten. De problemen ontstonden toen de com missie voor openbare orde uit de gemeen teraad begin 1970 de stichting verbood de houten danszaal nog langer te gebruiken. De Stichting Jeugdcentrum antwoordde de commissie, dat zij bij het niet meer mo gen gebruiken van de houten zaal niet meer tot een sluitende exploitatie kon ko men. Na besprekingen met de gemeente werd het TNO te Delft en het Bouwcentrum te Rotterdam ingeschakeld, om een afdoende oplossing voor het ge luidsprobleem te vinden. De uitein delijke oplossing bleek 250.000 te gaan vergen en dat was financieel niet haal- Opgaven moeten uiter- voor Gevr. verkoopster en leerl.- verkoopsters. Goede voorz. 5-dgse werkw. Modemag. Vogelzang. Grote Houtstraat 26-30, Haarlem. Tel. 322955. Zoekt u ti.idelijk werk? Bent u 2-6 maanden beschikbaar en hebt u rijbewijs B.E.? Kom dan bij Hoogovens werken als chauffeur voor heftrucks e.d. Ploegendienst: gem. 42 werkuren p.w. Max. leeftijd 50 jr. Aanm. bij Hoogovens, Personeelsvoor ziening, Hoofdkantoor 2, Wenckebachstr., Velsen-N. Pers, op werkdagen van 8.30- 12.30 en van 13.30-17 u. Ook telef. 02510-94000. Plaatsing - Aanleg - Onderhoud Verkoop - STEREO - Radio TeVee Antennes - Reparatie Verkoop. Conrad-Stork, middelgroot bedrijf, zoekt voor onderstaande kantoorfuncties jong mannelijk personeel. Indien u 21-23 jaar bent, destijds het MULO-diploma behaalde en bezig bent met de studie van Praktij kdiploma boekhouden (mis schien al gehaald) kunt u solliciteren naar een functie op de Bedrijfseconomische afdeling als Budgetadministrateur. Bent u 18-21 jaar en genoot u (gedeeltelijk) een MULO- opleiding of gelijkwaardig? Solliciteer dan naar de functie assistent-orderadmlnistratie van de Service-afdeling. Hier voor moet u goed kunnen typen. Bent u 17-18 jaar? En be schikt u over goede cijfervaardigheid? Solliciteer dan naar de functie van aankomend calculator (kostenberekeningen). Op dezelfde afdeling wordt een jongste bediende gevraagd, leeftijd 16-17 jaar. Informeer vrijblijvend naar beloning en arbeidsvoorwaarden. Conrad-Stork, Waarderweg 80, Haar lem, Telefoon (023) 3191 70, vraag naar de heer Hendriks, buiten werktijd te bereiken onder nummer 02980-83685. zijn woonplaats overmeesterd en op het hoofdbureau opgesloten. De jongen, die drie weken geleden was i ontsnapt, had sindsdien tegenover derden herhaaldelijk gezegd enkele met name ge- I noemde politiefunctionarissen te zullen doden. De zaterdag voor Pinksteren werd hij in een bar herkend door een Eind- Wilt u uw huis, bungalow, flat, bedrijfspand snel en goed verkopen? Neem dan eens vrijblijvend contact op met bemiddelingskaht. o.g. Kennemerland, Zijlweg 138, H’lem. Tel. 023-327777. Jacques Koop, herenkleding, vr. v.d. zaterdagen een hulp- verkoper. Vakkennis ge wenst. Aanm. Barteljorisstr. 5, H’lem. Tel. 023-320425. Centrale Slagerij Co-op H’lem heeft plaats voor er varen en halfwas slager. Za- terd. vrij. Prima loon. Aanm. bij de afd? personeel Donke re Spaarne 42, Haarlem. Tel. 023-319375. Mulder Rijke N.V. IJmui den vr. werknemers v.h. afd. polyester. Scholing vindt in eigen bedrijf plaats. Inl. beloning en overige voorzie ningen mond. a.h. adres: In- dustriestr. 25 tot 17.30 u. of na tel. afspr. tel. 02550- u. 02550-10677 1!’ Ml; Kom even langs of bel voor een afspr. Luxe koffer van 65,00 NU 25,00 Vervolg Luidsprekers op pagina 10 Elke donderdag - 8 uur doorlopende voorstelling. Iedere week nieuwe films SCHOTERWEG 19 - H’LEM TEL 25 08 74 - 26 48 30 ftcci, xvwm, siijö en uei&e, vau wuiaeiprijs illize prijs 1,50 p. stuk. Vinyl op vilt, 200 cm br., mooi, zeer sterk en ideaal voor keuken, gang, slaapkamer en strandhuisje, bij ons reeds v.a. 9,95 p. strekk. mtr. Nylon naaldvilttapijt, 200 cm br., reeds v.a. 13,95 p. strekk. mtr. Cash and Carryhal de Tromp, Trompstraat 12-14, tel. 1 66 86, IJmuiden. De gehele dag geopend, dinsdags gesloten. VAN DEN BERG - Zijlstraat 87 Tel. 31 07 07 - na 19 uur 28 92 49 z 1 s i Gevr. werkster 2 ocht. p.w f 25. Mevr. Korf Plein 1945 nr. 44, IJm. Telef. 11699. Uw luidspreker verschijnt dagelijks in meer dan 11.000 gezinnen. Bij afgifte aan ons loket èn contante betaling krijgt U 0.50 korting per luidspreker.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 4